Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTájrajz tanterem - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tájrajz tanterem - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tájrajz tanterem - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tájrajz tanterem - Page 2 Vote_lcapTájrajz tanterem - Page 2 Voting_barTájrajz tanterem - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tájrajz tanterem - Page 2 Vote_lcapTájrajz tanterem - Page 2 Voting_barTájrajz tanterem - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tájrajz tanterem - Page 2 Vote_lcapTájrajz tanterem - Page 2 Voting_barTájrajz tanterem - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Tájrajz tanterem - Page 2 Vote_lcapTájrajz tanterem - Page 2 Voting_barTájrajz tanterem - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tájrajz tanterem - Page 2 Vote_lcapTájrajz tanterem - Page 2 Voting_barTájrajz tanterem - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tájrajz tanterem - Page 2 Vote_lcapTájrajz tanterem - Page 2 Voting_barTájrajz tanterem - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tájrajz tanterem - Page 2 Vote_lcapTájrajz tanterem - Page 2 Voting_barTájrajz tanterem - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Tájrajz tanterem - Page 2 Vote_lcapTájrajz tanterem - Page 2 Voting_barTájrajz tanterem - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tájrajz tanterem - Page 2 Vote_lcapTájrajz tanterem - Page 2 Voting_barTájrajz tanterem - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tájrajz tanterem - Page 2 Vote_lcapTájrajz tanterem - Page 2 Voting_barTájrajz tanterem - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tájrajz tanterem

Go down 
+2
Alena Aalriä
Sandra Berger
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 4:58 am

*Figyel, és ami nincs benne a könyvben, azt gyorsan lefirkantja, majd a kérdésre kissé elgondolkozik. Konkrétan nincs olyan hely. Illetve talán...*
- Olaszországba mennék el egyszer egy karneválra, amit Velencében tartanak mindig. * mondja, ki majd érdeklődik hogy Jason merre menne ha tehetné.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 5:00 am

*Az adatok halmazától fejfájást kap arra nem figyel annyira. Minek, ha úgyis benne van a könyvben? A kirándulásra azonban elgondolkozik.*
- Én azt hiszem Angliába mennék, megnézni a Maddam Tüsszó múzeumot. * furán mondja ki a múzeum nevét, hiszen nem tud franciául, és fogalma sincs hogyan kellene helyesen mondnai.*
- Ott vannak minden híres embernek a viasz szobrai, és nagyon szeretnék startégia parancsokat osztogatni Napóleonnak . *kuncog fel, majd kérdez.*
- Na és a tanárnő? Ön hova menne?
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 5:12 am

*Végighallgatja a diákokat és bólogat.*
- Egész jó ötletek. Ha gondoljátok akkor Nagy-Britanniát és Olaszországot megismerhetnénk kirándulásokon keresztül. És mivel a következő anyag úgyis Nagy-Britannia lenne, meglátogathatnánk azt a múzeumot. Ott még úgysem voltam. *Mosolyog Jasonra. Hallott már róla, de még nem volt bent, pedig tervezi.*
- No, mit szóltok? *Majd Jason kérdésére elvigyorodik.*
- Én, majdnem mindenhová. *Imád utazni, úgyhogy felőle bárhová mehetnek, akár a dzsungelbe is.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 5:16 am

- Az nagyon jó lenne. * bólogatott a fiú, és már igencsak menekülne elfelé innen. De persze udvariasan, megvárja mit reagálnak Jason kérdésére. Mondjuk azért ő dzsungelbe nem menne semmi pénzért.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 5:18 am

- Szerintem is tök jó lenne, alig várom már. És a kirándulás miből állna? Hogy elmegyünk megnézzük és maga mesél? Vagy maga mesél általánosságban és mi meg készülnénk mondjuk nevezetes épületekből dolgokból? *élénkül fel a fiú, aki imád csavarogni legyen az a szomszéd kert, vagy egy szomszéd ország. Neki nem számít.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 5:24 am

- Hát, arra gondoltam, hogy ti készülnétek valamilyen nevezetességből és azt megnéznénk. nem fontos most eldöntenetek, hová akartok menni pontosan, gondolkodhattok még rajta, aztán maximum küldjetek egy baglyot, vagy valamit. De akkor ezt a múzeumot mindenképpen megnézzük. *Mondja, miközben felírja mindezeket, nehogy elfelejtse.*
- Az általánosságot az országról meg majd megnézitek a könyvben. De ha nagyon akarjátok, szánhatunk rá egy órát. *Kacsint egyet. Neki nem sok kedve van ledarálni az anyagot.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 5:30 am

*Ő is feljegyzi magának, mert nem lenne rossz az a múzeum sem. A leírás alapján ő is biztosan élvezné.*
- Szerintem Jason arra gondolt, hogy miközben megyünk Angliában akkor mesélne, és ott meg ha megállnánk egy egy hírességnél valaki előadná a készített kiselőadást. Szóval nem órai anyagnak kellene tartani a dolgot. -*szólal meg több mint két szót, ami nála már fejlődés.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 5:33 am

- Igen én is erre gondoltam. Hogy amikor ott vagyunk akkor mesél nekünk a Tanárnő, mi meg utána egy egy kiselőadást elmondunk. Vagy valami hasonló. Esetleg lehetne utána játszani hogy ki mire emlékszik a kirándulásból, ilyen kvíz jellegű játékkal nem? * veti még fel, majd elnyom egy ásítást.*
- Tanárnő? Nem lehetne menni lassan? Úgy érzem itt alszom el a terembe, és a világért sem szeretném ha bárki hallaná miket beszélek álmomban. * humorkodik a fiú.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 5:40 am

*Bólogat.*
- Nem egy rossz ötlet. Rendben, akkor majd én is készülök, meg akkor ti is döntsétek el, hogy miből akartok kiselőadást tartani. Szerintem legkésőbb következő hét keddig döntsétek el, elég, ha egy cetlit hagytok a szobámnál, vagy valami. *Mondja, majd ezt is felírja.*
- Igenigen, akartam már mondani, hogy nyugodtan mehettek. *Mosolyodik el, majd ő is összeszedi a cuccait.*
- Akkor majd találkozunk, a kirándulás időpontját meg majd kiírom. *Majd elindul az ajtó felé, de természetesen előre engedi a diákokat.*
- Akkor köszönöm, hogy itt voltatok! Viszont látásra! *Aztán ha akét nebuló elhagyta a termet, bezárja maguk utána az ajtót.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 5:44 am

*Hálás pillantást vet Jasonra a megmentőre. Már nagyon mehetnékje volt.*
- Akkor majd gondolkodom, hogy miről szeretnék tartani. * mondja, majd kilépve az ajtón elbúcsúzik.*
- Viszontlátásra, szia. És köszönjük az órát. *azzal lassan elindul a káhája felé.*

//Köszöike az órát:)//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyKedd Ápr. 27, 2010 5:46 am

- Jah, akkor én is kitalálok valamit, de szerintem én maradok a Maddam Tüsszós dologná, az érdekel a legjobban. * mereng el a fiú, de azért merő udariasságból maga elé engedi a törékenyebb Kimet, és amikor a tanárnővel kettesben marad ő is kilép a folyosóra, és elköszönve felfelé veszi útját.*
- viszont látásra, köszönöm az órát, nagyon jó volt. * azzal már el is battyog, zsbre tett kezekkel.*

//Köszike, nagyon jó volt az óra:)//
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 4:58 am

*Még éppen időben érkezik meg az órájára. Pedig azt hitte, hogy késik, de nem, sikerült ideérnie időben.
Farmernadrágot, egy világoskék blúzt, fehér cipőt visel. A haja copfba fogva. A kezében van egy pár könyv, vázlat és egy pöttyöslabda. Mindent lerámol az asztalra, majd leül az asztalhoz, hogy gyorsan átfussa a másodikos névsort.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 4:59 am

*Lassanként megjelenik a folyosón, fehér farmerben, és egy kék ingben, lábán vastag edzőcipő, haja félig meddig vizes még, elfelejtette hogy órája van, és beállt a zuhany alá, de aztán valami miatt eszébe jutott, hogy neki nem ott kellene lennie. Így hát rohant, és csak a folyosón lassított, hogy látta, még sehol senki. Nyakában nyaklánca, karja végigrakva karkötőkkel. Jókedvűen nézelődik ide-oda, hátha felbukkan valaki ismerős. Benyit a terembe, ahol senki nincs, és elfoglja azt a helyet ahol előző órán is ült. Aztán csak csendesen nézelődik, és várakozás közben előveszi a farzsebéből a papírlapot meg a ceruzát amit hozott magával. Ez mint az órai felszerelése. ahogy megpillantja a tanárnőt, köszön neki.*
- Jó estét tanárnő!
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 5:04 am

*Kim is sietve érkezik, mert már hat óra van, és valószínűleg mindenki bent van a teremben. Benyit, és a tanárnőnek köszön illedelmesen.*
- Jó estét, elnézést kérek... *mondja, ha esetlegesen sokat késett volna. Fekete nadrágot visel, edzőcipővel, és egy élénk kék pólót, karján színes szalag, hogy elrejtse a jegyét. Leül Jason mellé, ahogy múltkor is.*
- Szia *köszön neki is, aztán előhúz egy kis A/5ös füzetet és egy tollat.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 5:06 am

*Felnéz a listájából és elmosolyodik.*
- Sziasztok! *Emlékszik a két diákra a múlt tanévből.*
- Mi újság? Átvészeltétek a nyári szünetet? *Közben az ajtóra pillant, hátha jön még valaki.*
- Szerintem várunk még egy öt percet a későkre, aztán bele is kezdünk. Nem kell aggódni, laza óra lesz. *Nem tervezett mára sokat, csak egy kis játékot, meg beszélgetést.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 5:11 am

*Ráérős léptekkel lépdel a TRZ terem felé. Mint a földrajz. Általánosban jó volt belőle, de nem szerette a tantárgyat. Ezt sem szereti, de az óra, az óra... Közben belép az ajtón.*
-'Napot, tanárnő. *Üdvözli, egy félmosollyal. Biccent Jasonnek, és Kimnek is.*
-Daniel. *Közben halkabbra vette a hangját, de azért bemutatkozott. Helyet foglal, egy hátsó padban, és előveszi a zsebéből a mai cuccot. Egy papírlap, és egy ceruza. Amúgy, fehér póló, és fekete farmer van rajta. Lábán egy tornacipő. Nem, nem Converse. Azt utálja.*
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 5:16 am

- Nahát, szia Kim, mi újság? régen láttalak már *vidul fel az ábrázata egyből, ahogy meglátja a fiút, majd aztén a tanárnőre pislog.*
- Hát, köszönöm nekem kellemesen telt, sok lazulással, és sporttal, meg persze lustálkodással is. Voltam otthon meg nyaralni, meg itt is. Tanárnő merre járt a nyáron? *kérdezi, amíg a későket várják, és amint belép Daniel, megereszt felé egy is egy vigyort, és köszön neki.*
- Szevasz.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 5:22 am

*A kérdésre kicsit elmosolyodik, és válaszol*
- Hát, köszi, megvagyok, kicit náthásan de azon kívül semmi bajom *mondja, és nem teszi hozzá a rémálomba illő életét.*
- Nekem is jól telt, de nagy általánosságban itt voltam. *mondja hangosan a tanárnőnek, majd a belépőre pillant, és kicsit félénken köszön neki*
- Szia *aztán Sandrára pillant, és kicsit meglepődik, hogy előveszi Danielt. De csendben marad, és csak Jasont kérdezi meg.*
- Most mi van?
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 5:24 am

*A gyerekek válaszaira bólogat.*
- Hát voltam Németországban a szüleimnél, meg egy csoporttársammal voltunk Írországban. *Meséli. Imádta azt a kirándulást.*
*Feláll az asztaltól, éppen ekkor lép be valaki. Rápillant a fiúra, elmosolyodik, de aztán rögtön össze is húzza a szemöldökét.*
- Szervusz, Daniel. *Majd beikszeli a nevét, hogy itt volt. Az órájára pillant.*
- Ha jól tudom, akkor az óra 6-kor kezdődött. Negyed hét van... *Sóhajt egyet. Igazán kérhetett volna bocsánatot.*
- És mivel te vagy az utolsó, aki belépett az ajtón, te leszel az év első felelője. Nos, akkor kérlek állj fel, és mondj el mindent, amit tavalyról tudsz. Kezdheted mondjuk Európával. *Közben rákacsint a másik két diákra, és várakozóan pillant Danre.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 5:28 am

- És jó volt az Írországi kirándulás? Ittak whiskeyt is? *keveri kcisit a skótokkal a dolgot, de nem zavarja, majd Kim kérdésére kicsit megvonja a vállait, és halkan suttogja neki, mert nem szeretne esetlegesen ő is felelő lenni.*
- Nem tudom, amúltkor tökre laza volt, meg minden, nem tudom mi történt. Lehet hogy csak szivatni akarja a srácot *tippel, majd hátradől.*
- Amúgy készültél valamit órára? A tavalyi anyagból? *kérdezi, mert ő azért átolvasta a napokban.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 5:32 am

*Ő nem kérdez, csak a darabokat próbálja összerakni hogy mi történhetett, majd közelebb hajol Jasonhoz, és a válaszára biccent, majd halkan megszólal ő is.*
- Igen, szerintem igazad lehet, mert másokkal nem ilyen, múltkor velünk se volt semmi, csak beszélgettünk *osztja meg a tapasztalatait a fiúval, majd Danielre pillant nagy barna szemeivel. Biztosan nem véletlen, hogy előveszik őt.*
- Hát, kicsit, szóval az utolsó három anyagból készültem csak. *felel kis gondolkodás után, mert nem vitte túlzásba a tanulást, mégis az egyik legjobbnak mondják az osztályban, amit kellőképpen nem is vesz tudomásul.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 5:36 am

-Oh, elnézést. *Szabadkozik. Nem szánt szándékkal késett el. Mindegy, vállalja a következményeket. Azért valamennyi ragadt rá tavaly.*
-Rendben. *Áll fel gépiesen. A kacsintást nem veszi észre. Nem izgulós fajta, szóval lázasan kutat a fejében. Mikor megvan, megszólal, nem hadarva, hanem normálisan, tagolva beszél, hogy a tanárnő értse is.*
.Európa Földünk egyik kontinense, amelynek határai nyugaton az Atlanti-óceán, északon a Jeges-tenger, keleten az Urál-hegység, az Urál folyó és a Kaszpi-tenger, délkeleten a Kaukázus és a Fekete-tenger, délen pedig a Földközi-tenger. Európa Ázsiával együtt alkotja Eurázsiát, amelynek Európa a nyugati egyötöd részét teszi ki. *Közben az elejét elmondta, de aztán megszólal újból.* -10 508 000 négyzetkilométer a területe, népesség alapján a negyedik helyen áll Ázsia, Afrika és Amerika után. *Hirtelen ennyi jutott eszébe. Közben azért nem tud elfojtani egy vigyort. Azért készült ő is, hiszen nem tudni, mit hoz a sors... De ennél többet nem tud. Azért nem hiperkoponya. Ennyi ragadt meg, azt kész.*
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 35
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 5:43 am

//Sorry, de NJK, kiugrasztanak innen ....//
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 5:44 am

- Ó, igen, nagyon jó volt. Ittunkittunk, az ír whiskey jobb, mint a skót. Mármint szerintem. Meg a sörük sem rossz. De kérlek, ne szóljatok Mr. Wilfrednek. Nem örülne, ha alkoholról beszélnék nektek. *Vigyorodik el. Bár nem hiszi, hogy Alex megtudná. xD Miközben Daniel elmondja a mondókáját Kimre és Jasonre pillant. Aztán a felelőre.*
- Na, csüccs le, látom, átnézted az anyagot. Máskor légyszives érkezz időben. *Mosolyog a fiúra. Nem változott meg, nem lett belőle szigorú tanár, nem kell félni.*
- Na, akkor arra gondoltam, hogy először is játszunk valamit. Hoztam egy labdát. *Mutatja fel a kezében lévő pöttyöslabdát.*
- Az a játék lényege, hogy mondok egy Európai látványosságot, és akinek dobom, az megmondja, hogy melyik országban van. Rendben? *Pillant mindenkire, hátha valakinek van kérdése.*
- Kim, Eiffel-torony. *Majd a fiúnak dobja a labdát.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 24, 2010 5:48 am

*Az élmények mesélésére elmosolyodik, és megnyugszik. Ő aztán senkinek nem mondaná el, főleg, hogy kedvenc tanáráról van szó, nem babrálna ki vele véletlen sem. A felelőre pillantva elkönyveli, hogy a fiú lenyelte a földrajzkönyvét, lehetetlen ennyire pontosan megtanulni bármit is. Aztán a játékra kissé felvonja a szemöldökét, de aztán bólint, nem hangzik rosszul, és már kapja is a labdát, amire kapásból felel.*
- Franciaországban található *válaszol, és visszadobja a tanárnőnek. aztán még Jasonnal cseveg kicsit, amíg újra rá nem kerül a sor.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Tájrajz tanterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tájrajz tanterem   Tájrajz tanterem - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tájrajz tanterem
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Csillagászat tanterem
» Rúnaismeret tanterem
» Sötét Varázslatok Kivédése tanterem
» Számmisztika tanterem
» Asztrálmágia tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: