Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapRejtett tükörterem - Page 5 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Rejtett tükörterem - Page 5 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Rejtett tükörterem - Page 5 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Rejtett tükörterem - Page 5 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 5 Voting_barRejtett tükörterem - Page 5 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Rejtett tükörterem - Page 5 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 5 Voting_barRejtett tükörterem - Page 5 Vote_rcap 
Ted Forrester
Rejtett tükörterem - Page 5 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 5 Voting_barRejtett tükörterem - Page 5 Vote_rcap 
James Miller
Rejtett tükörterem - Page 5 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 5 Voting_barRejtett tükörterem - Page 5 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Rejtett tükörterem - Page 5 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 5 Voting_barRejtett tükörterem - Page 5 Vote_rcap 
Sindy Logan
Rejtett tükörterem - Page 5 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 5 Voting_barRejtett tükörterem - Page 5 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Rejtett tükörterem - Page 5 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 5 Voting_barRejtett tükörterem - Page 5 Vote_rcap 
Chris Martines
Rejtett tükörterem - Page 5 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 5 Voting_barRejtett tükörterem - Page 5 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Rejtett tükörterem - Page 5 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 5 Voting_barRejtett tükörterem - Page 5 Vote_rcap 
Daniel Reed
Rejtett tükörterem - Page 5 Vote_lcapRejtett tükörterem - Page 5 Voting_barRejtett tükörterem - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Rejtett tükörterem

Go down 
+10
Chris Martines
Brandon Davis
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Annie C. Ross
Ophelia McCord
Allison Diamond
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Főmesélő
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 8:39 am

*Olyan szomorúan érzi magát a helyzet végett. Nicole szavain elmosolyodik, de csak halványan. Ő sem veszi el a tekintetét a lányéból. Mivel elég ideges mostanában, de Nicole tekintete megnyugtatja. Nem tudja mitől lehet, de nem is törődik vele.*
-Olyan jó, hogy itt vagy velem. *Mondja kedvesen, majd szorosan átöleli a lányt, persze úgy, hogy ne fájjon neki, de előtte még viszonozza a puszit, amit az arc helyett véletlenül a lány ajkain csattant el.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyCsüt. Feb. 03, 2011 9:26 am

*Végigsimítok a fiú arcán, mondhatni biztatóan. Egy kicsit elgondolkodom, majd örülök, hogy elmosolyodik. Sőt ha tudnám, hogy megnyugtatom, akkor próbálnám még jobban is. Aztán bólintok. *
-Igen, jó. Szeretek veled lenni. *Visszaölelem Christ, a "véletlen" szájrapuszira pedig csak ismét elvigyorodni tudok. Ezt már... régóta vártam, mondjuk. Most egy nem véletlent... szóval adok neki ismét egy szájrapuszit. Olyan jó érzés. Szorosan magamhoz ölelem és nem engedem el egy ideig. Hátha kicsit felvidul.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyPént. Feb. 04, 2011 1:53 am

*Nicole egyre jobban megnyugtatja Chris-t. Már nem is annyira ideges, mint mikor találkoztak. Szorosan öleli magához a lányt, miközben viszonozza a puszit. Egy kicsit meglepi, hogy szájra kapta, de ugyanakkor örül is neki, hisz nem mert még nagyon közelíteni ilyen téren. Viszont most már tudja, hogy nem ellenkezik Nicole, így ismételten ad neki egy szájra puszit, majd a következő egy csókra nyújtja el, ha a lány nem ellenkezik. Ha megszakad a csók, akkor megszólal.*
-Tudom, hogy már mondtam, de megint elmondom. Örülök, hogy itt vagy velem. Melletted minden gondom elszáll, és csak rád tudok gondolni. *Mondja határozottan, majd kíváncsian vár, hogy miként reagál Nicole.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyPént. Feb. 04, 2011 7:58 am

*Halványan mosolygok, közben viszonozok minden puszit. Nem lep meg a fiú, csak egy kicsit furcsa... még egyszer sem láttam így. Ilyen lehangoltan... Ölelem vissza, sőt a csók sem zavar... azóta amióta Alextől megkaptam az elsőt még a tóparton az év elején. Hát igen, az érdekes volt. A fiút azóta sem láttam.
Bólintok egy aprót, és aztán megszakítom a csendet.*
-Igen, én is örülök. És teljesen ezen az állásponton vagyok, mint te. *Kacsintok egyet éppen csak egy pillanatra észrevehetően. Végigsimítok a fiú kezén, de továbbra is a földet fixírozom. Néha pillantok csak fel a fiú szemébe.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyPént. Feb. 04, 2011 8:39 am

*Még sosem volt így lehangolva a srác, de kezd jobb kedve lenni neki, hála a lánynak. Még mindig nem engedi el, hisz ameddig tart a csók, addig nem is szeretné. Mikor abba marad, akkor mélyen belenéz Nicole szemébe. Nem tud betelni a lány szépségével. Nem gondolta, hogy ellenkezni fog a lány, ezért is csókolta meg még egyszer.*
-Akkor még mindig van közös dolog bennünk, amit még nem fedtünk fel. *Mondja mosolyogva a dolgot. Elengedi az ölelésből, de a kezét még mindig fogja.*
-Szeretlek. *Súgja oda a lánynak*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyHétf. Márc. 07, 2011 8:24 pm

*Én sem engedem el őt, csak mosolygok aprón, miközben figyelem minden mozdulatát. Amikor megcsókol, kicsit félénken követem, hagyom hogy irányítson. Aztán ismét csak a vállára hajtom fejemet és bólogatni kezdek.*
-Pontosan. *Erre mást nem nagyon tudok mondani. Ma nem is vagyok olyan túlságosan beszélgetős kedvembe, ez ugye látszik is rajtam... bár nem értem. Most nincs mit mondanom Ralphnak. A szó hallatán nagyra nyitom szemeimet, de csak egy pillanatra. Még soha senki nem mondta nekem ezt.*
-Énistéged. *Nézek a szemeibe, egy kicsit nagyobb mosollyal az arcomon. Tényleg jó érzés volt hallani ezt a "bűvös" szavat.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyKedd Márc. 08, 2011 8:21 am

*Örül annak, hogy Nicole viszonozza a csókot. Egy kicsit érzi, hogy félénk a lány, így nem nagyon erőszakoskodik. A kijelentésen elmosolyodik, mivel már nem tud mit hozzátenni. A hangulata egyre jobb, kevésbé ideges már. Nicole jelenléte nyugtató hatással van rá, amit díjaz. A lány ismételten a fiú vállára hajtotta fejét, így a szemkontaktust most nem tudja felvenni, így inkább átkarolja és magához öleli. Mikor Nicole hatalmas mosollyal néz Chris-re, örömmel telve mosolyog rá vissza.*
-Örülök. Most már biztos, hogy nem foglak elengedni soha az életben. Szeretném, ha velem lennél mindig és még sok csodálatos éveink lennének együtt. *Mondja a lánynak, majd kíváncsian vár, hogy most mit is fog rá reagálni. Sejti, hogy ezekkel a szavakkal boldoggá teszi Nicole-t, ez is volt a szándéka.*
Vissza az elejére Go down
Sir Amira Aaron
Szellem
Szellem
Sir Amira Aaron


Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptySzer. Márc. 09, 2011 6:40 am

*Aaron itt múlatja idejét, már egy jó ideje, tetszik neki ez a furcsa terem, és bár nem mindenben halad a korral, az iskola ügyeit figyelemmel követi, csakúgy mint szellemtársa, Frederico is. Annak ellenére, hogy meghaltak, még fontosak nekik a dolgok, bár úgy látják, Alexnél helyén van az irányítás. Most éppen két diákot pillant itt meg, akik mélyen el vannak foglalva egymással, elmosolyodva figyeli őket egy tükrön át, könnyű őt észrevenni, spanyolos arca, és ruházata még a régi korokat idézi.*
- Ó, a szerelem... *suttogja, és ez a csók csendjében jól hallhatóra sikeredik, mosolyog, megnyerő arca, most még lágyabbá válik.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptySzer. Márc. 09, 2011 8:34 pm

*Halvány mosoly jelenik meg az arcomon, miközben felnézek a fiú szemeibe.*
-Én is ezt szeretném. Remélem így is lesz... *Ha mindketten akarjuk, akkor meg is valósulhat. Kicsit elgondolkodom, csendben simogatom Chris kezét miközben egy hang... egy hang ver fel. Ijedten hátrafordulok. Egyáltalán nem ismerő, sőt, még ahogy elnézem eléggé... halott is.*
-Sir Amira? *Kérdezem egy kicsit bizonytalanul, mivel a szellemet egyszer láttam. Azon az estén, amikor megérkeztünk az iskolába. Kíváncsi tekintetem egyszer Chrisre, egyszer pedig a szellemre vetődik. Nem tudom, mi lesz ebből...*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyCsüt. Márc. 10, 2011 7:08 am

*Elmosolyodik látván, hogy Nicole is ezt teszi, és hogy ő is így gondolja, mint ahogy a srác. Hosszú időre tervezi a kapcsolatukat, de ehhez mindkét fél együtt működésére szükség lesz. Chris felől be vannak biztosítva, mert ő bármit megtenne a lányért, amit már bizonyított is, amikor a támadás érte őket. Viszont Nicole felől ez a dolog nem biztos, de érzi, hogy ő is úgy érez a srác iránt, mint ahogy Ralph a lány iránt. Már készült volna egy újabb csókot adni Nicole-nak, mikor egy hang szólította meg őket. A hang forrása felé fordította fejét, de élő embert nem látott, csak egy szellemet. Még nem látta soha sem, de ahogy elnézi, Nicole ismeri a szellemet.*
-Üdvözletem! Sir Amira, ugye? *Kérdezi meg ő is, biztos ami biztos.*
-Minek köszönhetjük látogatását? *Érdeklődik barátságosan. Nincs oka félni, hisz az iskolán belül vannak és egy szellem nem lehet annyira veszélyes.*
Vissza az elejére Go down
Sir Amira Aaron
Szellem
Szellem
Sir Amira Aaron


Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyCsüt. Márc. 10, 2011 9:11 am

*Hallgatja a gyerekek szavait, és megérinti őt is, hogy milyen komoly érzelmek alakulhatnak ki, már ilyen fiatal korban. Mikor észreveszik, és szólnak hozzá, közelebb lebeg, hogy láthassák őt teljes egészében.*
- Igen, Amira Aaron vagyok, örvendek gyerekek *mutatkozik be, és nyújtaná a kezét Ralph felé, de megakad a gondolatban, és inkább visszahúzza, miközben vidáman elmosolyodik.*
- Elnézést, folyton elfelejtem, hogy ez már nem megy nekem *sóhajt fel, majd a kérdésre csak vállat von.*
- Tulajdonképpen, csak ismerkedtem ezzel a furcsa tükrös teremmel, az én időmben még nem volt itt, ahogyan sok más sem. *magyarázza, majd körbefordul, körbenézve, aztán visszanéz a fiatalokra.*
- Akarjátok, hogy elmeséljek egy szép történetet nektek, az örök szerelemről? *érdeklődik, mert ha nemet mondanak, akkor természetesen odébb áll, nem akarja zavarni őket, csak olyan ritkán akad emberi társasága, és Aaron egy társasági ember volt, amíg élt.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyCsüt. Márc. 10, 2011 9:26 pm

*Chris sem beszél, én sem... elmosolyodom csak, kicsit pihenek. Azra továbbra is ott üldögél mellettem, néha aprón végigsimítok rajta. Aztán ugye érkezik a szellem. Kicsit megfordulok, hogy lássam teljes egészében a szellemet.*
-Én Nicole Hart vagyok. *Mutatkozom be, majd kicsit nagyobb mosoly terül el az arcomon, amikor a szellem próbál kezet nyújtani Chrisnek. Hát igen... Azért biztosan vannak jó dolgok, amit egy szellem meg tud csinálni... A kérdésre csak elgondolkodom, Chrisre nézek, majd bólintok.*
-Szerintem elmesélheti. Ráérünk. *Azért megvárom Chris kijelentését is... nekidőlök a hátam mögött lévő falnak, de közben persze nem engedem el Christ sem.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyPént. Márc. 11, 2011 8:26 am

-Én pedig Raidon C. Raphaello vagyok. *Mutatkozik be ő is Nicole után. Mikor a szellem kezet nyújt, csak elmosolyodik. Szívesen fogna vele kezet, csak hát ez sajnálatos módon már nem lehetséges.*
-Semmi gond. Öröm önt látni. *Mondja kedvesen. A kérdésen ő is gondolkodik, majd Nicole-ra néz. A lány már válaszolt, így már rajta a sor.*
-Szerintem sincs akadálya. *Erősíti meg Nicole szavait, majd a lányt átkarolva várja, hogy Sir Amira mesélni kezdjen.*
Vissza az elejére Go down
Sir Amira Aaron
Szellem
Szellem
Sir Amira Aaron


Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyPént. Márc. 11, 2011 8:53 am

- Engem ismertek, de azért elmondom, hogy Amira Aaron vagyok, a ház szelleme most már *mosolyog, mivel szándékosan, nem nevezi magát Sir-nek, nem tartotta éltében sem igazán lovagnak magát, vagy nemesnek, annak ellenére, hogy az volt. Mindenkivel szívesen lépett kapcsolatba, nem csak a nemesi körrel, de ugyanúgy a szegényebb emberekkel is.*
- Egy réges régi legendát szeretnék elmesélni nektek, amely a szerelmesek örök mítoszává vált az idők alatt. Messze, északon, a havas Norvégiában kezdődött minden, nagyon régen, mikor még az emberek és a mágiatudók egymásról mit sem tudva békében éltek egymás mellett. Az északiak hozzászoktak, az északi, fagyos telekhez és végeláthatatlan hóviharokhoz, amik sokszor halálos kimenetelűek voltak *kezdi el a mesét, és kezével egy hessentő mozdulatot tesz, mire a két fiatal közül, megjelenik az előbb szavakkal leírt illúzió, és hópelyhek kezdenek hullani, amik pár másodperccel később süvítő, fagyos jégviharrá változnak, de hideget vagy fagyot a gyerekek nem éreznek, ez pusztán egy látvány, fény és hang illúzió.*
- Élt egy gyönyörűséges nő, akit sokan Jégkirálynőnek, vagy Fagytündérnek neveztek, azonban valójában csak egy boszorkány volt. Amilyen csodálatos volt a külseje, vonzó, szőke haja, és az északi kék égboltot idéző szeme, a belseje üres, és lélektelen volt, nem tudta, mi az a szerelem. Kegyetlen asszony volt, egyik kedvenc időtöltése, hogy szerelmes párokat szakított szét, és ragadta az egyik felet magához, hogy telebeszélje a fejét, mindenféle valótlansággal, hogy eltaszítsa szerelmétől, ezek a párok rendszerint szét is mentek, és szenvedtek egymás nélkül. Mígnem egy napon egy fiatal, alig serdülőkorba lépett legényt ragadott el. Harcos volt, az északi népek fia, akinek már gyerekkorában kijelölték menyasszonyát, és a sors is úgyhozta hogy együtt nevelkedtek, és szerették egymást, ez pedig felkeltette a gonosz boszorkány figyelmét, és egy jégviharos éjjelen, magával ragadta a legényt, akit Vendelnek neveztek. *ahogy ide ér a mesében a jelent változik, és a kegyetlen, ámde csodaszép királynő, élettelen mosolya jelenik meg, ahogy magával csábítja Vendelt. A fiatal fiú, mintegy kábulatba esve követi a jelenést, mert annak gondolja Eluwitint, a boszorkányt. Amira, itt megáll egy pillanatra a mesében, és elmereng, mivel elég régen, mikor még ő is élt, szerette hallani ezt a mesét. Hagy kis időt, hogy a gyerekek, eddig feldolgozzák magukban a történteket, és csak azután folytatja,
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyCsüt. Márc. 31, 2011 9:04 pm

*Hátradőlve figyelem ahogy Sir Amira elkezdi mesélni a történetet. Én csak egy egyszerű kis mesére gondoltam, de... eléggé meglepődöm, amikor illúzió is megjelenik körülöttünk. Teljesen, mintha 3D-ben néznénk... Nagy szemekkel meredek előre, csendben, figyelek minden egyes mozdulatra, részletre. Ilyen vagyok, és mindent meg tudok jegyezni. *
-Hűűha. *Azra közben a hátam mögé lépve figyeli ahogy az illúzió képek mozognak, néha mancsával egyet hadonászik a levegőben remélve, hogy talán sikerül elkapni valamit.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyPént. Ápr. 01, 2011 9:16 am

*Nicole-t magához ölelve hallgatja Sir Amira meséjét. Valami egyszerű kis mesére gondolt, mikor felajánlották. A kis animációra nem számított, ahogy elnézi Nicole sem. Csodálkozva nézi, mikor megjelenik az. A szavai egy pillanatra elálltak, de egy röpke fellélegzés után szót csak kiejteni.*
-Csodálatos. *Ejti ki végül, majd jót mosolyog, mikor Azra megpróbálja elkapni az illúziót.*
Vissza az elejére Go down
Sir Amira Aaron
Szellem
Szellem
Sir Amira Aaron


Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyPént. Ápr. 08, 2011 8:25 am

Elmosolyodva figyeli hogy a diákoknak tetszik a meséje eddig, és így ennek fényében folytatja is a mesét, mivel nem akadt kérdés, óhaj sóhaj semmi.
- Szóval, miután magával ragadta az ifjú harcost, annak a szerelme, a magára maradt lány Cattie, elindult egymagában hogy felkutassa szerelmét, mert többen mondták, hogy egy jelenést láttak az éjszakában, és azzal ment el a fiú. Az északiaknak nem volt újdonság hogy Eluwitin ilyen gonosz trükkökkel vadászott, csupán mindenki óvta magát ettől, és így sajnos elég kevés szerelmes pár akadt akkoriban. Mindenki félt hogy a boszorkány elragadja majd a párját - mesél tovább, és a kép ismét vált. Sötétebb, borongósabb téli éjjel jelenik meg, és egy alak medveprémbe burkolózva dacolva a széllel és hideggel tör előre, egy igen távoli, jégből készült kastély felé, ami jelenleg még csak ilyen kis gyufavárnak tűnik a távolság miatt.
- Cattie nem tétovázott, hogy elinduljon Vendel után, és nagy merészen arra felé, indult, amerre előtte még senki, egyenesen a boszorkány kastélyába, hogy visszakaphassa szerelmét, még mielőtt véglet elromlana minden. Tíz napon és éjjelen át gyalogolt, mire odaért ámde arra még ő maga sem számított ami ott fogadta. - sóhajt fel a szellem, és kicsit megint szünetet tart, és átrendezi a képet, hogy a kastély most már teljesen közelről látszódjon, ezernyi jeges csúcsával, és hideg, ránézésre is lélektelennek tűnő formájával.
- Amikor a lány belépett, hogy megkeresse a fiút, az egyik szobában, egy jégből készült ágyon hevert, amelyet sok prémmel béleltek ki hogy ne legyen jéghideg, de mikor Cattie odaszaladt hozzá hogy üdvözölje, boldog mosollyal, a fiú hidegen és értetlenül nézett rá, nem ismerte fel, a lány pedig úgy érezte a szíve szakad meg - mesél tovább, és a jelent is vált, és azt látszódik hogy Cattie odarohan Vendelhez, ám az érzelemmentesen pillant rá vissza, és jól leolvasható a szomorúság az arcáról. Aaron közben hátrébb húzódik, és úgymond helyet foglal az egyik közeli tükör tetején. Ismét tart egy kis szünetet, össze szedi a gondolatait.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyCsüt. Május 05, 2011 9:29 pm

*Persze nem engedem el Christ a mese közben. Kicsit érdekes, amit Sir Amira mond, sosem volt még részem ilyenben. Talán ezért is olyan érdekes. Nagyon szeretem ezt az iskolát, életem legjobb döntése volt ide jönni. Hál istennek, többé nem kell elviselnem a bátyám terrorizálását és ha kicsit nagyobb leszek, meg is fogom tudni védeni magamat. Szinte el sem akarok menni innen, és ez remélem nem is fog majd megváltozni.
Nagy szemeimmel figyelve a képeket teljesen belemerülök a mesébe. Olyan, mintha mi is ott lennénk, csak egy sarokban ülve, láthatatlanul. Cattie érzései is meglepnek. Ennyi mindent megtenni valakiért? Sosem gondoltam még bele annyira komolyan az ilyen dolgokba. Talán mert még nem foglalkoztatott sose ennyire. Most talán kiderül, vagy inkább mindenre fény derül. Sok kérdésem van a szerelemről kapcsolatban, sok mindent soha nem értettem. Szüleimmel ilyen dolgokat pedig sosem voltam képes megbeszélni.
A mese közepén nem teljesen értem, hogy Vendel miért viszonyul így Cattie-hez. Nem kérdezem meg, úgy gondolom, biztos valami varázslat folytán, de tudom, hogy Sir Amira úgyis beavat minket minden apró részletbe. Továbbra is hátradőlve hallgatom a mesét.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyPént. Május 06, 2011 8:10 am

*Chris sem engedi el a lányt. Mindvégig magához ölelve hallgatja és figyeli a történetet. Kérdése nem akad, nem akarja megzavarni Sir Amira-t a mesélésben, feleslegesnek tűnő kérdéseivel. A történetet érdekesnek találja, főleg, hogy ráismer arra, amit anno Nicole-nak mondott, hogy bármi áron megmenti, megvédi és szeretni fogja mindvégig. Néha-néha a lányra pillant, hogy megnézze, miként figyeli a történetet. Néhány rész neki sem világos. Nem érti, hogy a férfi miért viselkedik így a lánnyal, vagy, hogy egyáltalán a boszorkány miért szakította el egymástól a szerelmes pár. Mikor Amira megpihen, egy apró megjegyzést ejt ki a száján.*
-Remélem velünk ez nem történik meg. *Halványan elmosolyodik, majd egy csókot lehel a lány ajkára, ha hagyja, így kimutatva az érzelmeit a lány iránt. Igaz ezt már megtette, de így közelebb érzi a lányt, remélve, hogy soha nem lesz vége a kapcsolatuknak. Örül, hogy egymásra találtak. Kíváncsian várja a történet folytatását, miközben a jelenetet nézi, amit Sir Amira varázsolt.*
Vissza az elejére Go down
Sir Amira Aaron
Szellem
Szellem
Sir Amira Aaron


Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyPént. Május 06, 2011 7:56 pm

A kis szünetben elgondolkozik, és figyelmesen a fiatalokat is fürkészi, eddig szemmel láthatóan nem találják unalmasnak a meséjét, és ez megnyugtatja, mindig is jó mesemondó hírében állt, örül neki hogy ez a halála után sem változott meg. Aztán ahogy nincs kérdés folytatja is a mesét, mely megadja a választ a fiatalok kérdéseire.
- Tudniillik Eluwitin egy igen nehéz természetű asszony volt, és ezen az sem változtatott hogy egykori szeretője csatába vonulva meghalt. Ragnort annak a törzsnek a harcosai ölték meg amelyhez ezek a szerencsétlen fiatalok tartoztak, és úgy akart bosszút állni hogy mivel tőle is elragadták a szerelmet, ő is elveszi mástól, és egy igen gonosz, megkeseredett asszony lett, kinek nem csak a vára, de a szíve is jéggé fagyott. - meséli, és megjelenik hogy a szépséges Eluwitin a kastély kertjében áll, a jégrózsák között, hosszú szőke haját, a szél kócolja, és kifejezéstelen tekintettel, mered a távolba, mintha még mindig várna valamire, valakire, aki már soha nem tér haza.
- Gonosz bűbáj, ami nem engedte Vendelnek hogy felismerje kedvesét, és a lány csillapíthatatlan zokogásba kezdett nem értette ő maga sem hogy mi történt, hogy lehetséges ez, mikor ennyit jött, és ennyi mindenen keresztülment, és oly nagy szerelem szívében semmi akadály el nem tántoríthatta céljától. Magához ölelte hát kedvesét, és mellkasára hajtotta a fejét, és beszélt hozzá, hogy emlékezzen rá, hogy miket éltek át közösen, hogy együtt nőttek fel, hogy Vendelt nem ilyennek ismerte meg, és hogy tudja, hogy van ereje kitörni a bűbáj alól. A fiú csak nézte, nézte a zokogó lányt, és hallgatta amiket mondott, és belül érezte, hogy valami megmozdul benne, mintha ismerné a lányt, mintha igaza lenne...- folytatja, majd a kép vált, és az válik láthatóvá ahogyan Cattie Vendelre borulva zokog, és beszél beszél, könnyei záporán át, alig látva kedvesét.
- Végül a fiúban felszakadt a bűbáj, elméje kitisztult, és nem értette hogy kerültek ide, és miért zokog ennyire hőn szeretett kedvese, ő pedig elmondta neki mi történt. Vendel azonnal talpra ugrott, hogy mihamarabb menjenek el innen, és hagyják a gonosz boszorkányt magára a jégfalaival, nekik itt nincs dolguk, csakhogy a főkapuban villámló szemekkel, viharosan csapkodó hajjal, Eluwitin állta útjukat. - jelenik meg a kastély bejárata, és a fiatal pár, ahogy kézen fogva rohannak kifelé, és maga a veszedelmes boszorkány, aki hófehér ruhájában prémekbe burkolózva állja útjukat, feltartott pálcával. Jeges szélkén süvítő hangon szólal meg.
- Nehogy azt higgyétek hogy elmehettek...
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyPént. Május 06, 2011 8:09 pm

*Persze nekem tökéletesen megfelel így, ahogy van. Aprón mosoly hagyja el az ajkam, persze amikor Chris rám néz, én is rá, mert a szemem sarkából mindent látok annak ellenére, hogy bele vagyok merülve a mesébe.
Azra teljes nyugalommal ül mellette most már, hiszen rájött hogy nem sokat ér el avval ha az illúziót próbálja megfogni.
Sir Amira meg is adja a kérdéseikre a választ, így már minden teljesen világos nekem. Kicsit szomorúnak indult az egész, de most meg olyan... eseménydús. Teljesen jó és szerintem is nagyszerű mesemondó Sir Amira. Chris kijelentésére csak elmosolyodom, majd viszonozom a csókot.*
-Remélem én is. *Rajtam nem múlik, de azért nagyon remélem, hogy Chris is ki fog tartani mellettem. Jól esik az a tudat, hogy valaki szeret. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyPént. Május 06, 2011 11:06 pm

*Tekintete az illúzió és a lány között ingadozik. Hol az egyiket, hol a másikat figyeli. A magában megfogalmazódott kérdésekre, amiket nem tett fel, a válaszokat is hamarosan megkapta. Mosolyogva figyeli, ahogy a szerelmes pár női tagja sikerrel "ébreszti" fel a férfit és menekülni próbálnak. Viszont meglepődik azon, hogy a boszorkány hirtelen ott termett. Egy kicsit érthetetlen számára, hogy ilyen gyorsan megjelent, de sejti, hogy a szerelmes pár, valamit ki fog találni, hogy megmeneküljenek. Nicole-ra pillant, majd elmosolyodik a kijelentésen. Tiszta szívéből szereti a lányt és kifog tartani mellette mindenben. Nem fogja elengedni, és ahogy a lány szavaiból kiveszi, Nicole is így gondol. Csendben figyeli tovább a mesét.*
Vissza az elejére Go down
Sir Amira Aaron
Szellem
Szellem
Sir Amira Aaron


Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptySzer. Jún. 22, 2011 2:38 am

Figyeli, hogy Nicole és Raphaello figyelik az illúziót, látja hogy tetszik neki a mesemondásnak ezen fajtája, így nem is hagyja abba.
- Tehát Eluwitin nem hagyta hogy csak úgy kisétáljanak, de persze ez nem tántorította el a fiatalokat, akik egymáshoz bújva szembeszálltak a gonosz asszonnyal, aki fel nem foghatta, miként lehetséges, hogy Vendel kitört a bűbája alól, és saját magától tudatára ébredt. Nem is gondolta volna hogy a szerelemnek, amit ő sosem ismert, ekkora ereje lehet. Vendel, pedig tiszta szemekkel nézte a nőt, és eszébe jutott a réges régi legenda, amit a faluja öregei meséltek mindig egy bátor harcosról, aki az ellenük vívott csatába veszett oda. Nem volt kétséges hogy ki volt az, és most már azt is tudja, hogy ez az asszony az ő hitvese volt. Kemény szavakkal beszélt, és elmesélte az asszonynak, hogy miért halt meg a kedvese, és hogy ez semmire nem megoldás. Ragnarok utolsó szavai hallatán, melyeket Vendel kimondott a nő felsikoltott, és szívéhez kapott, mert úgy érezte hogy megszakad menten... Megtántorodott, és elesett, ezt kihasználva pedig az ifjú pár megszökött tőle, és elmentek. Rohantak, órákon át csak rohantak egymás kezét fogva, mígnem feltűnt mellettük két rénszarvas, és agancsaikkal integettek nekik, hogy szálljanak csak fel - mesél tovább, és az illúzió is változik. Megjelenik, ahogy Vendel veszekszik a boszorkánnyal, látható Cattie szemében a bizalom szerelme iránt, és a rettegés a boszorkánytól. Aztán változik, és immár az látható hogy süvítő szélben, fagyban rohannak, nem foglalkozva semmivel, mígnem megjelenik a két szarvas, amire felszállva suhannak tovább.
- Az ifjú pár szerencsésen visszatért a falujukba, ahol természetesen nagy döbbenettel, és kitörő örömmel fogadták őket, ők pedig elmesélték hogy mi történt. Bár Eluwitin nem békült meg, és nem bocsátott meg, a továbbiakban nem hódolt kegyetlen hobbyjának, csupán azt követelte, hogy kedvese fegyvereit küldjék el neki, ami meg is történt, ilyen módon lett békesség, a messze távoli északon. - fejezi be lassacskán a mesét, nem akarja még inkább feltartani a fiatalokat. Az utolsó jelent, is ezt mutatja, ahogy hazaérnek, összeborulnak rokonaikkal, és egy tábortűz körül ülve, elmesélik a kalandjaikat, és mindenki hősként ünnepelte a bátor lányt, aki lám, még a boszorkányhoz is hajlandó volt elmenni kedvese miatt.
- Nos, ifjak, hogy tetszett a mese? Nem volt unalmas? - kérdezi mosolyogva, és látszik, nem feltételezi hogy nem az igazat mondanák a gyerekek.
Vissza az elejére Go down
Roxanne Frida Allucard
Diák- Famine
Diák- Famine
Roxanne Frida Allucard


nő Kor : 28
Lakhely : Velence--> Wilian--> Famine
Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 4:08 am

Raymond

Ma nincs is jobb időtöltésem, mint az, hogy a sulit járjam be. Rekord idő alatt találtam meg a konyhát, aminek nagyon örülök. Kávéra mindig szükségem van, tehát most egy bögrével a kezemben szlalomozok végig a folyosókon.
Khajafel a nyakamban, mint mindig, de jobb is, ha ezt az itt élők megszokják, mert engem nem lehet a kígyóm nélkül látni. Össze vagyunk nőve, amiről igazán nem tehetek.
Valahogy lekeveredek az alagsorba, és egy ajtót is meglátok, min miért is ne alapon be is nyitok.
Kicsit furán hat, hogy egyből saját magammal találom szembe magam, de legalább látom, hogy aránylag jól nézek ki. Már ha valaki szereti a goth stílusirányzatot. Talpig feketében vagyok mindig, és ha rákérdeznek, lerendezem egy gyászolokkal meg mellé egy vállrándítással. Nem igazán szokott érdekelni, mások mit gondolnak rólam.
Most viszont nem megyek beljebb, nem is tudom miért...
Vissza az elejére Go down
Raymond Freegard
Diák- Plama
Diák- Plama
Raymond Freegard


Férfi Kor : 28
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 EmptyHétf. Dec. 26, 2011 4:15 am

Szinte a terem közepén ülök. Legalábbis majdnem. Nem kell, hogy mindenki észrevegyen. A naplóm magam előtt, éppen csak egy sort firkantottam bele. Kicsit fázós vagyok ma, és még a pálcámat sem hoztam magammal, ami azt jelenti, hogy vagy fázom tovább vagy keresek egy melegebb helyet. Felkelek a földről, majd a naplómat csak félig meddig csukom össze. Elgondolkodom azon, hogy merről is jöttem, és csak elindulok az egyik irányba. Előbb vagy utóbb úgyis kijutom innen.
A lábam alá nézek, majd mielőtt kifordulnék az egyik tükör mögül hirtelen megijedek.
-T....tudtad hogy egy kígyó lóg a nyakadból?
Kicsit tátva marad a szám, majd egy lépést hátrébb lépek. Sosem láttam még kígyót háziállatként.


----------------------------------
Jelenlegi állapot: This
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rejtett tükörterem - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rejtett tükörterem   Rejtett tükörterem - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rejtett tükörterem
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Titkok rejtett terme

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Alagsor-
Ugrás: