Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFöldszinti folyosók - Page 10 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Földszinti folyosók - Page 10 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Földszinti folyosók - Page 10 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Földszinti folyosók - Page 10 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Földszinti folyosók - Page 10 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Földszinti folyosók - Page 10 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Földszinti folyosók - Page 10 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Földszinti folyosók - Page 10 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Földszinti folyosók - Page 10 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Földszinti folyosók - Page 10 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Földszinti folyosók - Page 10 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Földszinti folyosók - Page 10 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 10 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 10 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Földszinti folyosók - Page 10 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 10 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 10 Vote_rcap 
Ted Forrester
Földszinti folyosók - Page 10 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 10 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 10 Vote_rcap 
James Miller
Földszinti folyosók - Page 10 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 10 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 10 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Földszinti folyosók - Page 10 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 10 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 10 Vote_rcap 
Sindy Logan
Földszinti folyosók - Page 10 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 10 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 10 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Földszinti folyosók - Page 10 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 10 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 10 Vote_rcap 
Chris Martines
Földszinti folyosók - Page 10 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 10 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 10 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Földszinti folyosók - Page 10 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 10 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 10 Vote_rcap 
Daniel Reed
Földszinti folyosók - Page 10 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 10 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 10 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Földszinti folyosók

Go down 
+36
Max Martines
Anthonyn Dolohov
Raidon Hoshi
Rex Hunter
Sir Amira Aaron
Matthew Crandle
Pollie McOtter
Brandon Davis
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Greg Stanford
Nathaniel L. Matthews
James Miller
Benjamin Doredumble
Allison Diamond
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Blake A. Attaway
Wulfgar Odinson
Sandra Berger
Roberto Esposito
Hannelori Sensui
Gregory Kinsey
Kim Kaguya
Yasmine S. Moore
Anor Azgard
Veronica Johnson
Solaria Luthia
Sindy Logan
Ingrid Weiss
Alex Wilfred
Ted Forrester
Miriam Hewer
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Főmesélő
40 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
SzerzőÜzenet
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyVas. Szept. 12, 2010 8:18 am

-Akkor kérlek szépen úúúgy megcsikizlek, hogy utána azt fogod kérlelni, hogy bárcsak ne tettem volna. *Vigyorgok. Imádom, amikor Cintó mosolyog. Jó látni. Felkuncogok azon, hogyan tuszkolja odébb Sátánt.*
-Ugye. Ja, és rólam fognak áradozni, hogy milyen helyes, meg aranyos vagyok. Persze a felét sem tudják. Na jó, helyesnek helyes vagyok. De aranyos... *Kuncog fel.* -Ugyan, imádom a szőrmókodat, ahogy téged is. *Nyomok egy puszit Cintó arcára.* -A bátyád? Legalább jó fej? És nem támad le? *Zúdítom a kérdések hadát. Igen, szeretnék jóban lenni Cintó szüleivel, és bátyjával. Visszacsókolok, és Cintót felhúzom magamhoz. Kezeimet a dereka köré fonom, de mielőtt eltávolodnánk, újból megcsókolom.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyVas. Szept. 12, 2010 7:32 pm

-Jaj, de félek. Tudod, hogy nem vagyok csiklandós. *Őt evvel nem lehet ijesztgetni. Úgy ahogy nagyon mással sem. Ő nem nevet, csak mosolyog tovább. Sátán egy kicsit dühös képet vágva arrébb vonszolja magát, lefekszik a fal mellé és onnan figyeli a két szerelmest.*
-Egoista! *Vágja játékosan vállba Sebet, majd felnevet lágy hangján.* Hány évesek is a húgaid? *Megvárja még válaszol rá Seb, aztán a feltett kérdésekre is válaszol.*
-Velem mindig jó fej volt... csak tudod, nagyon félt. Meg hát Mardekáros, végül is mit várunk tőle. De szerintem biztos meg fog kedvelni. *Végül biztatóan elmosolyodik és viszonozza a csókokat na meg engedi, hogy felhúzzák. Azt nem mondja, hogy Chris, James egyik nagyon jó haverja lett az idők során...*
Vissza az elejére Go down
Pollie McOtter
Diák- Plama
Diák- Plama
Pollie McOtter


Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyPént. Jan. 14, 2011 8:37 am

*Egy elegáns tartású karcsú alak sétál végig a folyosón,kezében egy mugli írta könyvel.Egy fehér póló, egy mélykék köpeny, farmert és egy egyszerű topánkánt visel, mivel egyáltalán nem szándékozik kitenni a lábát a kastély ajtaján, hiszen kint minden sáros.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyPént. Jan. 14, 2011 8:53 am

*Pollie-val szemben érkezem, majd még mielőtt a lány elmenne mellettem, megállok a fal mellett és végigpillantok a másikon. Kisebb fütty hagyja el a számat, majd láthatóan, egy kaján vigyorral követem a lányt. Régebben láttam már, csak még egyszer sem beszéltünk. Le is szólítom, kicsit... érdekes hangnemben.*
-Szia Cica, van gazdád? *Mindig is ilyen voltam, de azért remélem nem leszek lepofozva majd vagy valami. Várok, aztán ha minden okésba megy akkor majd be is mutatkozom.*
Vissza az elejére Go down
Pollie McOtter
Diák- Plama
Diák- Plama
Pollie McOtter


Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyPént. Jan. 14, 2011 9:01 am

*Mivel Pollie kissé elmerült saját gondolataiban nem veszi észre a srácot, ezért egy fél pillanatra megáll a szíve az ijedtségtől, de egy másodperc múlva visszanyeri lélekjelenlétét.*
-Nem nincs, és tudok vigyázni magamra. Nem kell nem gazdi. *mondja kissé felhúzott orral.Kissé hideg pillantással végigméri fiú minden egyes porcikáját.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyPént. Jan. 14, 2011 9:06 am

*Halvány mosolyt eresztek meg és továbbra sem mozdulok el Pollie mellől.*
-Egy gazdi sosem árt. *Persze csak próbálom a dolgokat máshogy értelmezni és aztán egy kisebb hallgatás után, be is mutatkozom. Ilyen eseteket nem éppen jó elmulasztani.*
-Antony Black. A széphölgyben kit tisztelhetek? *Ma jó napom van, azért vagyok ilyen. Ha a lány adja a kacsóját akkor egy csókot lehelek rá, ha nem akkor pedig csak simán vállat vonok. Igyekszem és tisztában vagyok a dolgokkal, hogy nem lehet mindenki olyan, mint a legtöbb nő.*
Vissza az elejére Go down
Pollie McOtter
Diák- Plama
Diák- Plama
Pollie McOtter


Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyPént. Jan. 14, 2011 9:12 am

*Megereszt egy bűbájos mosolyt*
Néha tényleg nem árt. * Mivel benne van a neveltetésében , odanyújtja a fiúnak a kecses kezét*
Pollie McOtter. Nagyon örültem. *mutatkozik be úgy ahogyan azt tanulta még kicsiként. Mivel egy kicsit ideges, félretűr egy hajtincset az arcából.*
Melyik házba jársz? *érdeklődik, és szemeit a fiú arcára emeli.* ~Szép vonásai vannak~ *állapítja meg magában.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyPént. Jan. 14, 2011 9:21 am

-Na látod e. *Kacsintok egyet és mosolyogva adok egy apró csókot a lány kezére. Aztán elengedem és kék szemeimmel a lányéba pillantok. Biccentek egyet a nagyon örültem után, majd válaszolok a kérdésére.*
-Famine. Te? *Érdeklődöm kedvesen, ma kivételesen. Mondjuk a lányokkal mindig az vagyok, de ez leginkább csak játszadozás.*
-Évfolyam? Már többször láttalak amúgy, csak nem volt alkalmam leszólítani.
Vissza az elejére Go down
Pollie McOtter
Diák- Plama
Diák- Plama
Pollie McOtter


Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyPént. Jan. 14, 2011 9:27 am

Plama. *Válaszolt a kérdésre. Magához szorítja a könyvét hogy abból merítsen erőt.Nem mintha félne a fiútól vagy ilyesmi sőt. Hanem ma nincsen túl beszédes kedvében, de azért megerőlteti magát.*
-Hatodik. Én is gyakran láttalak. Sőt hallott már rólad a lányok körében. Elég népszerű vagy. Azt hiszem. *oldalra dönti a fejét, és megereszt egy pimasz mosolyt.
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyPént. Jan. 14, 2011 9:33 am

*Plama... nem is csodálom.*
-Hát igen. Megesik, sokat beszélnek rólam. *Igen, mint ahogy Millerről és Nathról is. Kisebb hatásszünetet tartok, majd nekidőlök a falnak mivel ugye megálltunk.*
-Na és, hogy s mint vagy mostanság? Mi a helyzet a Plamában? *Érdeklődöm inkább csak ilyen alap kérdésekkel. Szedem össze az erőmet a bókokhoz és a többihez.*

//Bocsi, de nekem mennem kéne. Ha van msned, felvennél (bogi24@citromail.hu) vagy pedig folytatjuk offba?//
Vissza az elejére Go down
Pollie McOtter
Diák- Plama
Diák- Plama
Pollie McOtter


Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyPént. Jan. 14, 2011 9:40 am

Éppen könyvet olvasni indultam. *kicsit kicseng a rosszallás a
hangjából.* De lehet hogy te érdesebb vagy.Kíváncsi vagyok miért vagy
olyan híres a lányok körében. *töprengő arcot vág, mint aki még csak nem
is sejti miről lehet szó.*
-Köszi a kérdést a Plamában mindenki megvan. *biccent.*

//felveszlek msnre//
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 11:14 pm

-Bocsi, hogy megzavartalak. *Teszem még hozzá, de aztán Pollie kijelent valamit, amire csakis egy 100 wattos vigyor tud kiülni az arcomra.*
-Ó igen? Na hát itt vagyok, meg lehet ismerni. *Igazából egyik jó pontom, hogy jól kinézek, Az nélkül nem kezdenék semmit szerintem. Összefonom karjaim, aztán az utolsó kijelentésére csak biccentek egyet.*
Vissza az elejére Go down
Pollie McOtter
Diák- Plama
Diák- Plama
Pollie McOtter


Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyVas. Jan. 16, 2011 8:20 am

Nos, egy valami nyilvánvaló, *kezdi el a mondókáját* jól nézel ki. *itt kihívóan végigméri a srácot* -De ez nem mindig elég. Kíváncsi vagyok mitől ájulnak el a lányok tőled. Mit vetsz be, és hogy mitől lettél ilyen jó nőcsábász. Természetes nem akarod a múltban nagyon nyúlkálni, hiszen nem ismerjük egymást . *vonja meg a vállát.* De tudod nekem pár mondat is elég, jó emberismerő vagyok. *kedvesen elmosolyodik és várakozóan néz a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyVas. Jan. 16, 2011 11:32 pm

*Elvigyorodom a kijelentésére, majd kisebb elgondolkodás után -ekkor a kezemet az államhoz emelem és kicsit végigsimítok rajta, így élethűbbnek látszik az egész - és a végén összeszedem a gondolataimat és megpróbálom megfogalmazni, hogy mit is mondhatnék magamról.*
-Nos... mondjuk mert értek a nőkhöz, van érzékem ahhoz, hogy elcsábítsam őket. Akkor mondjuk talán, hogy nem vagyok egy félős kisgyerek. Tudok ám kedves is lenni, de néhány csajnak bejön a bunkó stílus is. *Vállat vonok, igazából nem tudom, mit mondhatnék még.*
Vissza az elejére Go down
Pollie McOtter
Diák- Plama
Diák- Plama
Pollie McOtter


Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyHétf. Jan. 17, 2011 7:33 am

*Oldalra döntött fejjel figyeli a srácot, szemét hatalmas nyitja.*
Aha. Már minden világos. *bólint* Köszi. Így már azt hiszem minden világos. *elnémul. Kínos csend következik és az egyik lábáról a másikra áll, ajkát beharapja.*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptySzer. Jan. 19, 2011 9:19 pm

-Szóval jó vagy rossz a benyomásod rólam? *Érdeklődön egy kicsit mosolyogva. A csend nem probléma, úgyis mindig próbálom oldani a feszültséget. Remélem, ez most is sikerül, és találok Pollieval valami témát.*
-Gondolkodtál már rajta, hogy mit kezdesz suli után magaddal? *Érdeklődik. Neki még nem nagyon vannak tervei, de azért sok mindenen agyalt már. Valószínűleg tovább fog tanulni. Kíváncsi tekintetét Polliera veti.*
Vissza az elejére Go down
Pollie McOtter
Diák- Plama
Diák- Plama
Pollie McOtter


Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 1:34 am

Elsőre jobb fej vagy min gondoltam. Azt hiszem a fele sem igaz azoknak a dolgoknak amiket a lányok mesélnek rólad. Ezt jó értelemben értem. * elmosolyodik* Igazából fogalma sincs mihez kezdek suli után. Talán átoktörő vagy ilyesmi. Tudod Levegő mágiám van ami igazából semmire sem jó. * csóválja meg a fejét. Szabadon lógó tincsei ide-oda röpködnek*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyCsüt. Jan. 20, 2011 9:36 pm

-Értem. Ennek örülök. Mondjuk sokan nem bírják a fejem, de hát... ezvan. *Vonom meg a vállam, majd halványan elmosolyodom. Pollie kijelentésére -válaszára csak bólogatni kezd. Levegőmágia...* Hát mondjuk valamit csak lehet vele kezdeni. Amúgy még én sem tudom, mi akarok lenni, de mondjuk az Erőmágiámmal... *Esély nincs rá, hogy a minisztériumnak dolgozzon. Vagy majd kiderül még.*
Vissza az elejére Go down
Pollie McOtter
Diák- Plama
Diák- Plama
Pollie McOtter


Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyPént. Jan. 21, 2011 12:11 am

Erőmágia? Komolyan? Ez tök jó! *szeme felragyog* Ez sokkal jobb mint az enyém. Én maximum porvihart tudnék kavarni.Végül is ha el akarok tűnni jól jön *vonja meg a vállát, majd egy pillanatig töprengő arcot vág, majd ráemeli élénk tekintetét a fiúra.*
-Mond Antony *nevét puhán finoman ejti ki,* Te ugye Black vagy. Nem rokonod véletlenül Sirius Black? *kérdezi továbbra is a fiút arcát fürkészve*
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptySzer. Jan. 26, 2011 9:08 am

-Igen, erőmágia. De mondjuk légmágiával is tuti lehet valamit kezdeni. Csak jól ki kell tanulni. *Vigyorodom el cinkosan, aztán aprón- szinte észrevétlenül kacsintok egyet és a kérdésre felvonom a szemöldököm. Ez már egy ideje foglalkoztat engem is. *
-Meglehet, de mivel ahol élem, ott nem mondanak semmit, ezért még nem tudtam előkaparászni a családfám. *Bár szerintem rokonom, legalábbis... remélem.*
-Viszont nekem most mennem kell órára. *Közben eszembe jutott, hogy SVK-m lesz. Kezetcsókolok.* Örültem. Nemsokára biztosan újra összefutunk. *Ezzel elbúcsúzok, majd lassan elindulok az SVK terem felé.*


//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Pollie McOtter
Diák- Plama
Diák- Plama
Pollie McOtter


Hozzászólások száma : 15
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 7:05 am

*Megértően bólogat, majd ő is elbúcsúzik*
-Okés, szia! Én is örültem! *int a srácnak és ő is távozik csak az ellenkező irányba.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyPént. Márc. 11, 2011 8:28 am

*A mai nap is unalmasan telt, és egyre közeledik a tantárgyválasztás, és én még mindig nem tudok dönteni de inkább az átoktörő pálya felé orientálódok, az auror szakma is vonz, szóval nehéz a döntés. Fejet vakarva lépkedek a nagyterem felől a földszinti folyosókon. Rúnaismeretem volt, és a rövidebb úton igyekszek felfelé. Sötétkék bomber dzsekit, kék farmert és egy Adidas cipőt viselek, és halkan fütyörészek. Jó a kedvem és ez látszik is. Az arcom -ahogy egy tinédzsernek- már borostás, nem szoktam sűrűn borotválkozni... Hiába korábban érek mint mások..*
Vissza az elejére Go down
Sir Amira Aaron
Szellem
Szellem
Sir Amira Aaron


Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyPént. Márc. 11, 2011 8:31 am

*Aaron a földszinten lebeg végig a folyosókon, miközben nagyban gondolataiba mélyedt, így észre sem veszi, hogy gyakorlatilag átlebegett valakin. Megtorpan, és visszafordulva megszólal.*
- Oh, bocsásson meg fiatalúr, nem szándékosan tettem *hallatja, kellemes, dallamos, tipikusan spanyolos hangját, miközben egy halvány mosoly jelenik meg szellemarcán.*
- Csak nem házam népéhez van szerencsém? *pillant rá Sebastian kitűzőjére, amin ugye a párduc fej díszeleg, jelezve hogy a fiú Amirás.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyPént. Márc. 11, 2011 8:38 am

*Én sem figyelek oda annyira, így éppen Amira átmegy rajtam. Hát azért nem kellemes érzés, így kisebb köhögőroham jön rám, de aztán megszűnik, és elvigyorodok.*
-Semmi gond Sir Amira. *Vigyorodok el nekidőlve a falnak, és szemügyre veszem a szellemet.*
-Dehogynem, a maga házához tartozok. *Húzom ki magamat.* -Amúgy Sebastian vagyok.. Tényleg, a jó öreg Frederico hogy van? *Kérdezek rá Famine szellemének állapotára...*
Vissza az elejére Go down
Sir Amira Aaron
Szellem
Szellem
Sir Amira Aaron


Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 EmptyPént. Márc. 11, 2011 8:44 am

*Mosolyogva veszi szemügyre ő is a fiút, hallott már róla, amikor kósza hírek szálltak a tanárok felől, hogy mennyi bajuk van bizonyos diákokkal.*
- Örvendek a szerencsének *ismét beleesik abba a hibába, hogy kezet nyújtana, de visszaejti a kezét.*
- Eh, mindig elfelejtem hogy erre már nem vagyok képes *mosolyog zavartan, mivel kicsit kellemetlen, hogy nem tud mindenkivel kezet fogni, de persze a szellem létnek megvannak a maga előnyei is.*
- Szokása szerint, elégedetlenkedik valahol a régi dolgozószobájában *mondja, és megrázza a fejét, barátja lehetetlen egy alak, de mégis, megvan a maga jó indulata, csak nehezen mutatja ki.*
- És ön? Merre tart éppen?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Földszinti folyosók - Page 10 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 10 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Földszinti folyosók
Vissza az elejére 
10 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Alagsori folyosók
» Földszinti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: