Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFöldszinti folyosók - Page 12 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Földszinti folyosók - Page 12 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Földszinti folyosók - Page 12 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Földszinti folyosók - Page 12 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Földszinti folyosók - Page 12 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Földszinti folyosók - Page 12 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Földszinti folyosók - Page 12 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Földszinti folyosók - Page 12 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Földszinti folyosók - Page 12 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Földszinti folyosók - Page 12 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Földszinti folyosók - Page 12 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Földszinti folyosók - Page 12 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 12 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 12 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Földszinti folyosók - Page 12 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 12 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 12 Vote_rcap 
Ted Forrester
Földszinti folyosók - Page 12 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 12 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 12 Vote_rcap 
James Miller
Földszinti folyosók - Page 12 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 12 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 12 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Földszinti folyosók - Page 12 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 12 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 12 Vote_rcap 
Sindy Logan
Földszinti folyosók - Page 12 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 12 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 12 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Földszinti folyosók - Page 12 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 12 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 12 Vote_rcap 
Chris Martines
Földszinti folyosók - Page 12 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 12 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 12 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Földszinti folyosók - Page 12 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 12 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 12 Vote_rcap 
Daniel Reed
Földszinti folyosók - Page 12 Vote_lcapFöldszinti folyosók - Page 12 Voting_barFöldszinti folyosók - Page 12 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Földszinti folyosók

Go down 
+36
Max Martines
Anthonyn Dolohov
Raidon Hoshi
Rex Hunter
Sir Amira Aaron
Matthew Crandle
Pollie McOtter
Brandon Davis
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Greg Stanford
Nathaniel L. Matthews
James Miller
Benjamin Doredumble
Allison Diamond
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Blake A. Attaway
Wulfgar Odinson
Sandra Berger
Roberto Esposito
Hannelori Sensui
Gregory Kinsey
Kim Kaguya
Yasmine S. Moore
Anor Azgard
Veronica Johnson
Solaria Luthia
Sindy Logan
Ingrid Weiss
Alex Wilfred
Ted Forrester
Miriam Hewer
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Főmesélő
40 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
SzerzőÜzenet
Leena Martines

Leena Martines


nő Kor : 25
Hozzászólások száma : 18
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 12 EmptySzer. Jan. 11, 2012 4:35 am

*Amint a folyosón sétál és az ajtókat figyeli mindenféle ismeretlen neveket lát meg kiírva rájuk, hogy kinek a szobája az, vagy tantermeket amik megmozgatják a fantáziáját, de nem biztos benne, hogy mi is történik bennük, amikor tanóra van.
... szobája, igen halad tovább, Alex Wilfred szobája... megy tovább...
~ Mi van?
*Kérdezi magában megrökönyödve. Visszalép és újra elolvassa. Nem, nem káprázik a szeme, ez valóban Alex Wilfred szobája. A levegő megakad a torkában. Lefagy, nem tud mozdulni se. Majd egy távolból jövő harsány nevetés rázza fel, pislog egy sort. A szíve hevesebben kezd el verni, ezért mély levegőt vesz.
~ Ez valóban az ő szobája lenne?
*Kétség sem fér hozzá. A gondolatok kusza összevisszaságban röpködnek a fejében: Lehet, hogy épp odabent van. De az is előfordulhat, hogy egy lélek sem tartózkodik a szobában. Mindenesetre soha nem tudja meg, ha nem deríti ki.
*Úgyhogy megvárta míg megnyugszik, majd benyitott a szobába. Vagyis, hogy csak be szeretett volna, mivel az ajtó zárva volt. Bekopogott, majd várt egy kicsit. Semmi. Szemöldökét összeráncolja, majd erősen nekifeszül az ajtonak, rángatja a kilincset, megint kopogtat. De semmi haszna, az ajtó nem látszik segítőkésznek, még csak meg se mozdult egy centit se. Csalódottan, leverten hátat fordít a makacs ajtónak, majd háttal nekidől.
*Hirtelen még csak fel se eszmélve rá, hogy mi történik az ajtó mégiscsak kinyílt, Leena pedig elterült a küszöbön.
- Aú!
*Kiált, majd feltekint, hogy ki lehetett az aki ilyet merészelt vele tenni. Egy fiatal kinézetű pasas néz rá. Leena a gyors eseményektől egy pillanatra el is felejt racionálisan gondolkodni, és összekapcsolni a részleteket, miszerint, ha Alex Wilfred szobájába akart bejutni, talán aki ránéz maga Alex Wilfred. Nem tudja, hogy ki lehet vajon ez az ember, úgyhogy meg se próbál udvarias lenni.
- Hé, te, mi a csudát csinálsz? Ki akarsz nyírni?
*Nagyon hasogat a feje, még felállni sincs ereje, mindenhol csillagokat lát és mellette még iszonyú pipa is...*


//Elnézést, hogy ilyen sokára írtam, csak nem volt időm, de mostmár itt vagyok, aktívan, várva a folytatást.//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 12 EmptySzer. Jan. 11, 2012 8:35 am

Már éppen csak az utolsó cuccait szedegette össze, amikor hirtelen kopogást vélt hallani. Hazafelé tart, igen, a Wilardi lakásába egy kis nyugalmasabb pihenésre várva. Reménykedett benne, hogy senki nem fogja megzavarni azon az úton, ameddig halad hazafelé, de mégis. Éppen hogy csak már a talárját veszi, aztán pedig sietősen indulna egy nagy sóhajjal az ajtó felé, ám mikor azt kinyitja... valaki szó szerint beesik. Kisebb elgondolkodás után, és hirtelen azt sem tudja mit csináljon, lepillant a kislányra. Az udvariasság igazán nem jött össze, így felvont szemöldökkel segíti fel a másikat. Két lábra teszi.*
-Jól vagy?
Először csak ennyi, utána egy kis fejmosás. Lehet hogy új és nem tudja még hogy kivel áll szemben?
-Mióta tegeznek engem a diákjaim? Tudod hogy kivel beszélsz?
Csak finoman. Igen, mellesleg jól öltözött, ing, talár, és egy farmernadrág van rajta, haja szépen elfésülve. Nem is gondolja, ki lehet ez...
-Alex Wilfred vagyok, a Wilian igazgatója. Te pedig? Miért jöttél hozzám?
Pár aprócska kérdést feltesz, hogy hátha nem olyan sürgős, de ha mégis, akkor kénytelen lesz bemenni vissza abba a lehangoló irodába ami szintén tele van papírokkal... A kérdő pillantás és a komoly arc megmaradt. Kíváncsi a kislány válaszára.
Vissza az elejére Go down
Leena Martines

Leena Martines


nő Kor : 25
Hozzászólások száma : 18
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 12 EmptyCsüt. Jan. 12, 2012 4:33 am

*Csak néz, kicsit megnyugszik mikor végre talpon van. Egy nagyon picit gőgösen, pillant rá.*
- Úgy nézek ki, mint aki jól van?
*Komolyan, nem elég nyilvánvaló, hogy nincs épp a legfényesebb állapotában? Mikor meghallja a férfi kérdését, kicsit megakad és az a kézenfekvő gondolat kezd el megformálódni a fejében, hogy egy tanárral beszél. Kérdőn tekint, miközben a fejét fogja.*
- Nem, gőzöm sincs, hogy ki maga.
*Csikar ki magából egy viszonylag ,,udvarias" választ, ami nála annyit tesz, ha nem tegezi, akkor magázza, de egyébként ugyanúgy beszél vele, mint bárki mással. Jól megnézi magának, valami apró ismerősséget vél felismerni az arcában, de nem tudja hova tenni. Szeme megcsillan, ami azt jelzi, hogy erősen gondolkodik. Tetőtöl talpig megnézi magának, szeme lassan halad végig rajta. De végül csak nem tudja megfejteni a rejtvényt, feladja és azon kezd el töprengeni, hogy mit is akar itt. De mielőtt valamicskére is jutna, a választ megkapja ettől a férfitől.*
~ Ale...
*Megakad a levegő a torkában, fájdalma azonnal semmisnek látszik ahhoz az idegességhez képest ami hirtelen úrrá lesz rajta. Szinte el is felejt válaszolni, hisz, ez itt, aki itt áll előtte, nem más, mint...*
- Ó, te jó ég!
* Hirtelen kifakadása, még saját magának is furcsa, magában akarta tartani, de nem ment. Az ajtófélfának dől, nehogy összeessen.*
- Te, vagyis maga, mármint, én...
*Dadog össze-vissza. Mély levegőt vesz, összeszedi magát, hogy tudjon beszélni. Bemutatkozik.*
- A nevem Leena Martines.
*Válaszol magabiztosan, ami ismét meglepi, mivel hagja erőssége, nem tükrözi azt az érzést amit valójában érez. Majd folytatja.*
- Én vagyok a lányod!
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 12 EmptyCsüt. Jan. 12, 2012 9:40 pm

-Vegyél vissza a modorból egy kicsit kislány, mert nem lesz jó vége.
Csak áll Leena előtt és várja, hogy ugyan mi lesz a reakciója amiért le tudja megint hordani. De igazából nem sok diákja van, aki így... így szembesül vele, tehát nem sokan próbálkoznak meg avval, hogy feleseljenek. Kivéve a halálfalókák na meg a Faminéből páran. A nagy meglepettségnek igazán nem tudja mi az oka, így csak elgondolkodva pillant le ismét.
-Mi a nagy meglepettségnek az oka? És hány éves vagy te egyáltalán?
Csak mert olyan túl fiatalok nem járnak ide igazából. Az összezavarodásban ő is összezavarodik, nem tudja hirtelen mit akarhat a lány, aztán pedig már... nem is biztos hogy érdekli annyira a dolog.Összeráncolja a homlokát, majd egy kisebb elgondolkodás és hatásszünet után megrázza a fejét.
-Az lehetetlen. Nekem nincs lányom és nem is volt. Honnan veszed ezt?
A Martines név jelenleg csak azért ismerős neki, mert mint tudjuk keresztapja egy bizonyos halálfaló Martines ikreknek, akiket ugye nem szívesen emleget így, de más hirtelen nem ugrik be neki. Körülnéz.
-Szerintem... menjünk be. Ne itt folytassuk.
Nyitja ki vissza az ajtót, invitálja be a lányt, aztán ha az bement, akkor ő is belép az irodába.
Vissza az elejére Go down
Kitiara Minami

Kitiara Minami


nő Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 12 EmptyVas. Jan. 22, 2012 9:01 am

*Plama. Sok érdekességet hallott már erről a házról. Tagjai, mintha a felhők között járnának, mindig ábrándosak és vidámak. Szeretik a növényeket és az állatokat...Hát igen, valahogy Tia is beleillik ebbe a képbe. Kitiara Minami mindig is szeretett rajzolni, olvasni és álmodozni. És a meséket is szereti. Nem is olyan régen pedig írni is elkezdett. Úgy érzi, a lehető legjobb házba került be. Itt nem fog kilógni, hiszen a többi diák is valószínűleg hasonló jellemű, mint ő.
Mivel hétvége van és órái sincsenek, elgondolkozva lófrál a kastélyban, egy eldugott helyet keresve, ahol füzetével letelepedhet és nyugodtan alkothat. A földszinti folyosón haladva felfedezi, hogy az egyik ablak előtt egy függöny van. Különösnek találja, hogy csak ez az egy ablak van elsötétítve, azonban kap az alkalmon és a függöny mögé lép. Az ablakpárkány épp elég széles ahhoz, hogy kényelmesen elhelyezkedjen rajta. Mikor sikerül felvenni a legkényelmesebb pózt, alkotni kezd.~Ez a legjobb hely.~Gondolja.~Innen hallom a többieket a folyosón, de engem nem zavar senki...És még a kilátás is jó.~Teszi hozzá, mikor az ablakon kilesve megpillantja a mindig élő kertet. Elmosolyodik és nekilát rajzolni. Egy idő után halkan dúdolni kezd. Nem feltűnő, de akinek elég jó a füle, meghallhatja a függöny mögül dudorászó lány hangját.*
//Aki szeretne velem játszani, nyugodtan észrevehet. Smile //
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Földszinti folyosók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 12 EmptyVas. Jan. 22, 2012 9:18 am

Kitiara Minami

Unatkozva sétálok lefelé a hálószobámból, valamit kellene csinálni, olyan borzasztó ez a punnyadás, nem is értem sokan hogy képesek megmaradni itt. Semmi nem történik az égvilágon, és a mugli technológia sem működik. Apám ez mekkora szívás. El sem hiszem. Lassan leérek a másodikra, sehol senki, csak képek a falon és növények. Még egy emelettel lejjebb megyek, de ott sem jobb a helyzet, végül a földszintet veszem célba, hátha ott találok valami szórakozást. Fekete farmerben vagyok, ami kicsit szakadt már, de nem zavar. Egy kockás inggel egészítem ki, amire több felvarró került, mint maga az ing alapanyagának mennyisége. Nyakamban egy nyakláncon kék gyöngyszem lóg, fülemben patkó alakú fülbevaló. Lassan sétálok végig a folyosó bakancsaim visszhangot keltenek, de meghallok valami mást is. Mintha...dúdolás lenne? Mi a fene? Egy halk bűbájt suttogok el, amitől a lépteim meghalhatatlanok lesznek, és közelebb megyek. Emberi hang, méghozzá női de ki lehet az? Az egyik függönynél megállok, igen határozottan innen jön a hang. Félrehúzom a sötétítőt és belesek mögé, meg is látom a lányt.
- Te énekelgetsz itt magadban? - kérdezem tőle köszönés helyett. Kíváncsi vagyok ki lehet, de nem valami ismerős. Bár ez nem csoda, szinte sose ott vagyok ahol kellene.
Vissza az elejére Go down
Kitiara Minami

Kitiara Minami


nő Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 12 EmptyVas. Jan. 22, 2012 9:48 am

Yoshitsune Narakiho

*Egészen jól halad a kép elkészítésével, már kezd kirajzolódni a sok vonalból egy nagy fűzfa, mely alatt néhány apróbb állat kergetődzik. Mivel ezek még nincsenek rendesen megrajzolva, nem igazán lehet kivenni, milyen állatok is lennének, a fa viszont egyre részletesebbé válik. A lány annyira belemerül a kép rajzolásába, hogy nem tűnik fel neki, hogy halk dúdolását valaki észrevette. Nem hallja a közeledő alak lépteit, de lehet, hogy, ha akarná sem hallaná őket. Mikor aztán ez az ismeretlen egyén megszólítja, összerezzen, elrontva ezzel a gyönyörű rajzot. Sóhajtva néz a srácra, aki így megijesztette. A fiú egy szakadt, fekete farmert és egy kockás inget hord. Vagy legalábbis az alap kockás lehet a sok felvarró alatt, de nem biztos benne teljesen.
Tia nem fikázza le az öltözetét még gondolatban sem, hiszen olykor ő is elég extrém viseletet hord. Jelenleg egy viszonylag jó összeállítás van rajta, egy halvány rózsaszín blúz és egy normál, kék farmer, valamint egy egyszerű tornacipő.*
-Tessék?*Kérdezi, majd egy pillanattal később eljut a tudatáig a másik kérdése.*Ja, igen, én voltam. De csak dúdoltam.*Mondja kissé zavartan és egy kósza hajtincset a füle mögé simít. Furcsállja, hogy a fiú nem a nevét kérdezte, vagy hogy miért van itt, hanem azt, hogy ő énekelt-e.*
-Mellesleg a nevem Kitiara Minami. Elsőéves vagyok a Plamában. És te ki vagy?*Kérdezi megzavaróját, miközben elkezdi kiradírozni azt a vonalat, mellyel az imént belerondított a rajzba.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Földszinti folyosók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 12 EmptyCsüt. Jan. 26, 2012 10:56 am

Kitiara

Figyelem a lányt, aki elmélyül valamiben, és egy villámgyors mozdulattal megszerzem magamnak a rajzát. Megpillantok egy fát, és több kisebb elmosódott alakot, és egy vonalat, amit alighanem én okoztam. Ajjajj.
- Ahha, mindenesetre már a folyosó végén hallottam a hangod, ami nem is rossz. Rendesen énekelni nem szoktál? - kérdezem és vissza adom neki a rajzot, nekem nem kell, mit kezdenék vele? Tudok ugyan rajzolni de csak sárkányt, meg erősen nonfiguratív dolgokat.
- Ööö jó, és micsináljak vele? - vigyorodok el kissé pimaszul, nem emlékszem hogy érdeklődtem volna a lány kora meg háza iránt, meg hogy mi a neve... de mégis túl sok információ zúdult rám.
- Én Yoshi vagyok, famine, második évfolyam - ha már ő így akkor én is. Megállapítom, hogy hasonló neve van mint nekem, olyan japános hangzású.
- Talán japán származású vagy? - kérdezek rá nyíltan, én ugye le se tagadhatnám...

//Bocsi hogy csak most...//
Vissza az elejére Go down
Kitiara Minami

Kitiara Minami


nő Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 12 EmptyPént. Jan. 27, 2012 9:54 am

Yoshitsune Narakiho

*Miközben azon dolgozik, hogy a radírjával eltüntesse a vonalat, amit a srác felbukkanása okozott, az kikapja a kezéből a füzetet.*
-Hé! Add vissza!*Szól rá a 'tolvajra'. Az megjegyzi, hogy szép hangja van és megkérdi, hogy szokott-e énekelni.*
-Csak néha.*Rándítja meg a vállát a lány.*Kissé szégyenlős vagyok ilyen téren. Rajzolni is csak úgy szeretek, ha egyedül vagyok és nem bámulják közben, hogy mit alkotok.*Szerencsére a fiú csak megnézte a rajzot és már vissza is kerül Tia kezeibe, aki ismét elkezdi kiradírozni azt a csúnya vonalat. A társasága pimaszul válaszol a bemutatkozására, de azért ő is elárulja a nevét, házát, évfolyamát.~Faminés. Akkor már nem csodálom a viselkedését. Arról a házról is hallottam már egyet s mást.~Gondolja, miközben visszarajzolja a kiradírozott részeket. Most, hogy a vonal már nem éktelenkedik ott, jól néz ki a kép. Elkezdi az egyik kis állatkát részletesebben megrajzolni. Yoshi kérdésére pedig bólint egyet.*
-Igazából én már itt születtem, Angliában, de a szüleim japánok. Anya mugli, apa varázsló.*Bukik ki a száján a plusz információ. Az állatka a képen kezd alakot ölteni, most már ki lehet belőle venni, hogy egy mókus akar lenni...*

//Semmi gond. Smile//
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Földszinti folyosók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 12 EmptySzomb. Jan. 28, 2012 12:56 am

Kitiara

Nem tűnik valami balhés csajnak, ezt úgy elkönyvelem magamban, viszont rajzolni szépen tud. Hát a kettő aztán rohadtul összefügg egymással mit ne mondjak.
- Higgadás van, csak megnéztem mit rajzolsz - vonok vállat lezserül, nekem aztán nem kell más rajza, még a sajátjaim se sokszor. Bár, most merítettem ötletet, a pálcám markolatára fogok valami szép díszítést rajzolni.
- Jah értem. Hát ha akarod, akkor egyedül hagylak, csak érdekelt ki énekel - jegyzem meg kissé kifejezéstelenül, nekem aztán mindegy hol töltöm az időmet, csak ne kelljen órán lennem, meg a szobámban, mert már unom. Tulajdonképp ezt az egész kastélyt unom már...
- Jah értem. Nekem pont fordítva, anyám a varázsló, de mindegy, ez nem számít... - legyintek, nekem a vér minőség az utolsó ami számít. Ha valakit nem bírok, akkor annak tök mindegy milyen a vére...
- Hm, te ilyen nyugis csaj vagy? Vagy van kedved velem kijönni az erdőbe? Unatkozom...
Vissza az elejére Go down
Kitiara Minami

Kitiara Minami


nő Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 12 EmptySzomb. Jan. 28, 2012 1:33 am

Yoshi

*Mikor Yoshi megjegyzi, hogy egyedül is hagyhatja, megrázza a fejét.*
-Nem kell. Mindjárt kész vagyok.*Mondja, miközben lassacskán a második mókus is kirajzolódik. A következő megjegyzésére elmosolyodik.~Szóval ő is félvér. Akkor biztos tudja...~Jut eszébe valami.*
-Te másodikos vagy, biztos tudod. Van itt valahol wifi?*Kérdezi, a srácra nézve reménykedőn. Mivel a laptopja otthon maradt, csak ez a lehetőség maradt neki a netezésre. A kérdésre elcsodálkozik.*
-Az erdőbe? Az nincs megtiltva?*Értetlenkedik. Eközben lassan elkészül a kép.*Mondjuk, tőlem mehetünk. Csak néhány pillanat...És meg is van!*Széles mosoly ül ki arcára, ahogy az elkészült rajzát nézi. Előveszi pálcáját és mormol valamit, azután rákoppint a rajzra. Mikor ez is megvolt, odamutatja Yoshinak. A képen a fa ágai mozognak, mintha szél fújná őket, a három kicsi mókus pedig körbe-körbe szaladgál a fa körül. A talajon néhány virág is látható, amik szintén enyhén hajladoznak, mint a faágak.*
-Utólag szoktam megbűvölni.*Jegyzi meg kedvesen mosolyogva.*Most már mehetünk, ha akarod.*Teszi még hozzá, feláll és leporolja magát.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Földszinti folyosók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 12 EmptySzomb. Jan. 28, 2012 2:25 am

Kitiara

- Ja, oké- bólintok és nekidőlök a falnak, amíg Kitiara megrajzolja a maradék részt. Nem telik bele sok idő hogy ismét megszólaljon, de amit kérdez... Fejemet rázva szólalok meg.
- Nincs. A suliban sehol, Wilardban se sok helyen.. Hell Citybe van pár helyen, ott elég erős a jel, de oda meg nem szabad menni mert nem véletlenül a Pokol városának hívják - húzom el a szám, én se szoktam odamenni, egyedül legalábbis sosem. Nem kell az nekem, hogy orvul meggyilkoljanak egy sötét kis sikátorban. Fiatal vagyok én még ahhoz.
- Ha nem lenne megtiltva, nem akarnék odamenni - válaszolom, olyan hangon, mintha nem lenne telesen egyértelmű, hogy a szabályok érdekelnek az utolsó sorban. Eddig is folyton megszegtem őket.
- Aaa egész pofás... - méregetem a rajzot kritikus szemekkel, a mókusok tetszenek, hogy ott szaladgálnak de...mintha valami hiányozna.
- Nem rajzolsz a fára egy mókus odút? Vagy belerajzolhatok esetleg? - kérdezem és ha igent mond, elveszem az egyik tompa végű ceruzát.
- Hm, na jah, nem kéne itt szétunni magunkat... de ha ellenedre vagy a társaságom szólj, ígérem nem fogok megsértődni ám...
Vissza az elejére Go down
Kitiara Minami

Kitiara Minami


nő Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 12 EmptySzomb. Jan. 28, 2012 3:07 am

Yoshi

*A srác szavaira elszomorodik.~Akkor gondolom térerő se nagyon akad.~Gondolja, de nem mondja ki. Mikor Yoshi megjegyzi, hogy egy mókusodú még elkélne a képre, a homlokára csap.*
-Ja tényleg! El is felejtettem! Kössz, hogy szólsz!*Mondja és gyorsan egy lyukat rajzol a fába, kissé féloldalasan és onnan is egy mókus leselkedik. Elég hamar elkészül az odú is és a negyedik mókus néhány pillanat múlva már érdeklődve figyeli társai játszadozását.*Mindjárt más! Ugye?*Mutatja meg ismét a rajzot a lány. Aztán odaadja a fiúnak a füzetet.*
-Ha akarsz, valamit még te is rárajzolhatsz.*Mosolyog rá kedvesen.*Utána irány az erdő! És egyáltalán nem vagy a terhemre. Legalább történik velem valami érdekes.*Mondja még, majd kilép a függöny mögül és szétnéz a folyosón. Nem sokan lófrálnak ott, így valószínűleg az sem nagyon fog feltűnni senkinek, ha az erdőbe mennek.~Úgyis érdekel az a hely.~Visszafordul Yoshihoz és megvárja a reakcióját. Amint a fiú elindul, ő követi fogja.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Földszinti folyosók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 12 EmptyKedd Feb. 14, 2012 6:02 am

Kitiara

Látom, hogy kicsit lankad a lelkesedése, de ez ugye nem az én bajom, én kerülöm a bajt, általában az talál meg engem, szokás szerint. A wifit én is hiányolom, de kiélem magam otthon, itt úgyse kötne le a mágia birodalmában...
- Nem, én csak a mókusodút akartam oda biggyeszteni, de már megcsináltad - legyintek, és nem igen foglalkozom már a rajzzal, inkább zsebre tett kezekkel várakozok, hogy kész legyen. Én már nagyon mennék, mert uuunatkozom, mint az állat.
- Oké, akkor sétáljunk az erdőbe egyet, ott mindig történik valami, vagy éppen valaki. Legutóbbi ott jártamkor elég érdekes személyre bukkantam - mesélem és elindulok lassacskán, mert még ma oda akarok érni. Látom hogy Kitiara körülnéz, de nem érdekel, engem nem zavar kivel látnak együtt, az sem zavart, hogy Ted kis híján belepréselt a fába, a párbaj során, de merlinre, megérte.
- Na akkor menjünk... - sóhajtok fel, lehet nem épp a legjobb társaságot választottam, de ha elég befolyásolható, akkor talán rá tudom venni egy-s más dologra. Milyen kár hogy nem faminés...
Vissza az elejére Go down
Kitiara Minami

Kitiara Minami


nő Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Földszinti folyosók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 12 EmptyCsüt. Feb. 16, 2012 1:38 am

Yoshi

*Yoshi legyint és inkább már nem rajzol bele a képbe semmit. A lány megrándítja a vállát és becsukja a füzetet. Mikor a fiú rátér az erdőbe menetelre Tia elmosolyodik.~Biztos izgi lesz! Alig várom, hogy ott legyünk! Lehet, hogy még különleges lényekkel is találkozunk.~Mélyül el gondolataiban, miközben elindul Yoshi mögött kifelé.~Ki tudja? Lehet, hogy találkozunk egy unikornissal, vagy egy hipogriffel. Vagy esetleg elbeszélgethetünk egy kentaurral.~Ábrándozva lépked végig a folyosón. Már nem is nézelődik, csak halad kifelé a sráccal együtt. Gondolatai teljesen elkalandoznak. Már épp az ajtónál járnak, mikor eszébe jut, hogy mi lesz, ha elkapják őket. Szétnéz, de a Faminésen kívül mást nem lát, így vállrándítva kilép.~Biztos nem kapnak el. Yoshi már nem egyszer járhatott arra, ha most is ennyire oda akar menni. Nyilván egyszer sem kapták el. Ez olyan izgalmas!~Gondolja, miközben rámosolyog a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Yoshitsune Narakiho
Diák- Famine
Diák- Famine
Yoshitsune Narakiho


Férfi Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 10

Földszinti folyosók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 12 EmptyPént. Feb. 17, 2012 3:05 am

Kitiara

Fél szemmel figyelem, hogy mit csinál, de nem nagyon akar megszólalni, így én is visszafogom magam, bár lenne mondanivalóm, mégis kezdem úgy érezni hogy nem a legjobb társaságba botlottam bele. Apám, ez de dögunalom lesz így, és még én figyelhetek, nehogy valami gáz legyen. Csodálatos, miért is nem álltam be halálfalónak, tuti nem unatkoznék ennyire...
ahogy lassan haladok, inkább a folyosó semmit mondó festményeit nézegetem, és az előtérbe érve körülnézek, sehol senki, ez tök jó, van rá esélyünk hogy észrevétlen eljussunk az erdőig. Majd kimegyünk a parkba és onnan araszolunk az erdő széle felé.
- Régóta vagy itt amúgy? - kérdezem meg végül, mert idegesít ez a hallgatás, és közben kiérek már a birtok részére.

//Következőt írhatnád a Birtokon belül valahova, ami még nem az erdő. Köszi.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Földszinti folyosók - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Földszinti folyosók   Földszinti folyosók - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Földszinti folyosók
Vissza az elejére 
12 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Alagsori folyosók
» Földszinti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: