Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapNyugalom terme EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Nyugalom terme Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Nyugalom terme EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Nyugalom terme EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Nyugalom terme EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Nyugalom terme EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Nyugalom terme EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Nyugalom terme EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Nyugalom terme EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Nyugalom terme EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Nyugalom terme EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Nyugalom terme Vote_lcapNyugalom terme Voting_barNyugalom terme Vote_rcap 
Kim Kaguya
Nyugalom terme Vote_lcapNyugalom terme Voting_barNyugalom terme Vote_rcap 
Ted Forrester
Nyugalom terme Vote_lcapNyugalom terme Voting_barNyugalom terme Vote_rcap 
James Miller
Nyugalom terme Vote_lcapNyugalom terme Voting_barNyugalom terme Vote_rcap 
William Quentin Watson
Nyugalom terme Vote_lcapNyugalom terme Voting_barNyugalom terme Vote_rcap 
Sindy Logan
Nyugalom terme Vote_lcapNyugalom terme Voting_barNyugalom terme Vote_rcap 
Hannah McDowal
Nyugalom terme Vote_lcapNyugalom terme Voting_barNyugalom terme Vote_rcap 
Chris Martines
Nyugalom terme Vote_lcapNyugalom terme Voting_barNyugalom terme Vote_rcap 
Solaria Luthia
Nyugalom terme Vote_lcapNyugalom terme Voting_barNyugalom terme Vote_rcap 
Daniel Reed
Nyugalom terme Vote_lcapNyugalom terme Voting_barNyugalom terme Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Nyugalom terme

Go down 
+11
Lucius Malfoy
Sebastian G. Blaze
Leila Horowitz
Brandon Davis
Larina Marley
Kim Kaguya
Allison Diamond
Sindy Logan
Hannah McDowal
James Miller
Főmesélő
15 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 11:06 pm


Csendesség és harmónia uralja. Belépve a terembe mintha egy régimódi szalonba jutna az ember. Bársonnyal fedett kanapék, és fotelok, asztal, és egy mini konyha is tartozik ide, hogy legyen hol elkészíteni a teát, ha valaki esetleg erre a célra használná a termet. A padlót puha süppedős szőnyeg borítja, és mintha valami távoli nagyon halk zene is hallatszódna. Ez persze varázslattal felerősíthető és el is némítható.

Sharmila Henderson pályázata
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptySzomb. Jún. 26, 2010 9:11 pm

.:2010.06.24, Csütörtök:.

*Nyugalom terme. Éppen a legjobb egy kis pihenésre. Mondjuk, én csak azért járok ide, hogy ne zaklassanak olyan sokan. Ide elég kevesen járnak.
Kényelmesen elvagyok helyezkedve, mondhatni hogy talán túl kényelmesen is. A kanapén fekszem, közben az ajtót kémlelem, hogy hátha valaki belép rajta. A tegnapi események egy kicsit felzargattak... Will meghalt. Nekem meg segítenem kell a feltámasztásában. Fura, de oké. Mellesleg farmertérnadrágban, fekete pólóban és tornacipőben vagyok. Az idő ma egy kicsit jobb, mint tegnap. Ma már többet előbújik a nap.
Egy pillanatra behunyom a szemem, és szinte kizárok mindent a fejemből. Minden zajt, minden moccanást és a többit. Majd amikor már nyitnám ki, akkor veszem észre, hogy valaki áll közvetlenül a fejem mögött vagyis fentről néz le rám...*


A hozzászólást James Miller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 26, 2010 10:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptySzomb. Jún. 26, 2010 9:25 pm

* Álmosan bolyongok az iskolában. Körülbelül tíz perce, ha felébredtem. Ami nagy szó, mivel szokásom szerint hétvégente nem kelek fel dél előtt. De most megtettem és nincs senki aki megdicsérne ezért. No nem mintha annyira önbizalom hiányos lennék, hogy folyton dcsérgessenek.
Akikkel összefutok már vidáman felébredve köszöngetnek és mosolyognak. Megpróbálom normálisan viszonozni e kedvességeket. Erőtlenül mosolygok mindenkire. Egy fekete buggyos térdgatya és egy fehér póló van rajtam " I love your boyfriend " felirattal és egy kis ördöggel, meg egy lábujjközepes papucsot viselek. Kezemben egy jó erős kávé , aminek a felét már kilötyögtettem. De szerencsére nem a pólómra.
A nyugalom terme..Ilyenkor jön jól az embernek. Így hát be is tévedek ide. Látom, hogy nem egyedül vagyok. Amikor megpillantom Jamest, felderül az arcom egy kicsit. De az álmosság még ásításra késztet. Odaállok föléje igazából lövésem sincs, hogy minek. Amikor kinyitja a szemét, megpöckölöm az orrát egy kicsit.*
- Jó reggelt James ! * Mondom mosolyogva majd arra a kis részre ülök le a kanapén ami fennmaradt , a többin James fekszik. Belekortyolok a kávéba. Talán felébreszt *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptySzomb. Jún. 26, 2010 9:30 pm

*Kinyitom a szemem, majd felpillantok. Hannah az. Megpöcköli az orrom én csak felülök és elvigyorodom. Ő mindig fel tud vidítani.*
-Szia Hannah! *Odaengedem magam mellé persze, de a lábam még mindig nem veszem le a kanapéról. Néha túl kényelmes vagyok... de nem gond. A kávéra pillantok, lehet nekem is az kellett volna.* Kávé? Lehet, hogy nekem is ehhez kellett volna folyamodnom. *Kicsit még fáradt vagyok.* Öhm... na és, hogy vagy ma? *Két napja nem láttam, szóval úgy gondoltam érdeklődöm egy kicsit az egészségi állapota felől. A mosoly nem tűnik az arcomról... amikor meglátom, mindig azon kezdek el agyalni, mivel tudnám levenni a lábáról.*
-Még fáradtan is szépek a szemeid... *Szólalok meg egy kicsit bizonytalanul, de persze végig kémlelve az arcát hogy mit szól...*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptySzomb. Jún. 26, 2010 9:39 pm

- Kénytelen vagyok ilyet inni.. Bár egy energiaitallal többre mennék * Kortyolom a kávét. Még mindig meleg, pedig akkor csináltam a famine konyhájában amikor felkeltem. Direkt erősre csináltam.. és még mindig nincs semmi hatása.* - Kérsz ? * Nyújtom James felé. Ha nem veszi el akkor lerakom a kis asztalkára a csészét.*
- Borzaszó álmosan.* Felelem és rádőlök James lábára. Egyszerűen nem bírok se állni, se ülni.. Csak feküdni.* - Hát eléggé táskásak lehetnek, de azért édes vagy.
* Felnézek a plafonra. Ha nem beszélek akkor azon nyomban elnyomna az álom . *
- És te hogy vagy ? * Kérdezek vissza, még mindig a plafont nézve.* - Hogy-hogy itt ?
* Bár ezt joggal kérdezhetném magamtól is. Nyugalom terme. Nem éppen Hannah McDowal stílus. Inkább a pörgés terme lenne hozzám illő. De most valahogy csendre és nyugalomra vágyok. Fogalmam sincs miért. Csak úgy*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptySzomb. Jún. 26, 2010 9:48 pm

-Az tény. *Mármint hogy az energiaitallal többre menne. Én inkább azon élek, de... a kávé sem tesz rosszat. Amikor eszembe jut, meg van energiám rá, csinálok. Ha nincs akkor meg a nagyterembe leslattyogok és kérek. Amikor felém nyújtja a kávét, elveszem és kortyolok belőle kettőt.*
-Köszi. *Mondtam végül, majd leteszem az asztalra és hagyom, hogy rádőljön a lábamra. Mosolyogva észlelem, hogy mennyire fáradt.* Miért keltél fel, ha ennyire fáradt vagy? *Érdeklődöm kedvesen, majd megrázom aprón a fejem.* Annyira nem táskásak. *Egy kósza tincset, ami a lány arcára hullik, hátrasimítom és közben a szemeit kémelem. Egy kérdés tereli el a figyelmem.*
-Mi? Hogy...? Jah! Köszi, megvagyok. Még én sem ébredtem fel teljesen, de azért... próbálkozom. *Az elejét kicsit dadogom, hiszen... nem figyeltem de végül azért mégis.* Szeretek ide járni, mivel itt nem zaklat senki. Na és te, hogy hogy ezt a termet szúrtad ki? *Én egyáltalán nem bánom, hogy Hannah ide jött. Sőt...
Még mindig nem veszem le róla a pillantásom, halványan mosolygok rá, biztatóan. Remélem... most már sikerül majd magamhoz édesgetnem.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptySzomb. Jún. 26, 2010 9:55 pm

- Korán van még.. Szóval gondolkodni sem volt időm.. Bár akkor inkább az energiaitalt választottam volna * Körülbelül minden szó között egy pár másodperc telik el mire kimondom. Zavar, hogy ilyen lassú vagyok. Általában pörgök, de most.. *
- Nem tudtam tovább aludni * Felelem vállat vonva. Csak forgolódtam az ágyban már egy jó bő órája. * - Nem tudom.. Valami idevezetett .
* Érzem, hogy valami súlyos dolog nehezedik a szememre. Már majdnem lecsukódik, amikor legyőzöm az álmosságot. Felülök és megiszom a kávét. Talán most kezd hatni. Ezt örömmel tapasztalom. Nyújtózkodok egy hatalmasat és megpróbálok elnyomni egy ásítást. Sikerül is és mosolyogva nézek le Jamesre*
- Neked is jól jönne valami ami feldob * Jegyzem meg. Úgy látszik ő még nem teljesen ébredt fel *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptySzomb. Jún. 26, 2010 10:08 pm

-Megértem. Nálam is így van... *Én már elég jól fel vagyok ébredve Hannahhoz képest, de azért... mégis csak vasárnap van.*
-Valami? Biztos én vonzottalak. *Még ha tudnék is olyat... Azért persze elvigyorgom a végét, majd egy kicsit elhallgatok. Megvárom, még Hannah elrendezi a kávét és nyújtózkodik, aztán amikor én kérdeznék, ő kérdez. Válaszolok.*
-Háát, nekem elég ha itt vagy te. Az feldob... *Nem tudom, mennyire leszek sikeres a bókokkal. Eddig, nagyon senki nem tudott nekik ellenállni -mármint azok, akikkel jártam- szóval ez remélem itt sem lesz másként. Közben felülök és nekidőlök a kanapé háttámlájának a vállammal. Fejem ráhajtom és Hannaht nézem tovább.*
-Egy ilyen szép és vidám lány biztosan talált már magának valakit az iskolában... *Próbálom kideríteni, hogy van-e barátja. Azért mégis csak meg kell bizonyosodni, bár nem igazán érdekelt ez eddig.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptySzomb. Jún. 26, 2010 10:20 pm

* Elmosolyodok a megjegyzésén miszerint ő vonzott. Nos hát nem alaptalan.. Amióta megbeszéltük, hogy mennyire elkerüljük egymást azóta valahogy mindig ott bukkanok fel ahol ő is van. * - Meg lehet. Eléggé jó a kisugárzásod.
- Igazán aranyos vagy, bár még nem vagyok abban az állapotban, hogy teljesen feldobjalak * Nevetek fel. Majd rákönyökölök a háttámlára és úgy nézem Jamest.- De azért jó hallani , hogy így is fel tudlak dobni .
* Elnevetem magam. Barátot ? Nos, a MArdekár óta nem jártam senkivel*
- Hát nem éppen.. Ez a " szép és vidám lány ".. * Itt idézőjeleket csinálok a levegőben * - Nos arra összpontosított, hogy ne rúgják ki ebből a suliból is. Szóval nem volt ideje arra, hogy barátot találjon magának..
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptySzomb. Jún. 26, 2010 10:40 pm

-Jó? Úgy tűnik... *Mosolyodtam én is el, miközben végighallgatom. Kezem a térdemre teszem közben és a szemeimmel végig kémlelem.*
-Nem baj, megoldjuk. Tán csak nem leszel egész nap ilyen... *Jelentettem ki biztosan, aztán elvigyorodtam. Bólintok egyet csak, ezt a témát egy kicsit félre teszem. Jobban érdekel most az, hogy van-e barátja.*
-Innen nem fognak kirúgni, nyugi. Én már az öt év alatt annyi mindent csináltam... Wilfrednek nagy a szíve. *Ez valóban így van. Az igazgatónak csak ez a gyengéje. Most jön az, amit már nem birok magamba tartani.*
-... én viszont már amióta itt vagyunk... *Kicsit megakadok, nem tudom hogy mondjam.* Na jó, inkább nem mondom... *Hanem cselekszem? Halványan elmosolyodom és mivel Hannah közel ül hozzám csak egy kicsit dőlök előre majd... kicsit oldalra billentem a fejem és egy hosszas, gyengéd csókot lehelek a lány ajkára... ha engedi.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptySzomb. Jún. 26, 2010 10:58 pm

- Remélhetőleg.. Már engem is kezd idegesíteni, hogy le vagyok lassulva mint valami drogos * Felelem . Jól jönne ha visszarázódnék a normális valómba. *
- Ezt örömmel hallom * Mosolyodok el. Akkor ezek szerint jó választás volt ez a suli.. A Roxfort igazgatósága.. Nos eléggé elfogult volt
Érdeklődve hallgatom Jamest. Talán eljön a pillanata a nagy bevalljuk egymásnak mit érzünk-nek ? *
~Mi van amióta itt vagyunk ? Mondd már ki ! ~
* Nem, mégse jön el. Vagyis úgy tűnik. Kényszeredetten elmosolyodok, amikor azt mondja, hogy inkább nem mondja. Csalódás. Aztán jön a nagy meglepetés. Nos így átgondolva, miközben viszonzom a csókot, sokkal jobb, hogy nem mondta inkább tette. Amikor elválnak ajkaink, letörölhetetlen mosoly van az arcomon*
- Na most már fel vagyok dobva * Jelentem ki és egy puszit nyomok James szájára köszönésképp. Nem érdekel, hogy úgy hallottam, hogy van barátnője. Soha nem érdekelt az ilyesmi.. Ezért is utáltak páran a Roxfortban*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptySzomb. Jún. 26, 2010 11:09 pm

*Mint valami drogos. Ez azért biztató. Még szerencse hogy nem tudja.... Csak bólogatok mindenre és amikor megcsókolom... ő visszacsókol és most jön az, amikor azt hiszem hogy elértem amit akartam. Halvány mosoly jelent meg az ajkamon, közben egyik kezemmel végigsimítottam az arcán.*
-Hát... remélem ez így is marad. *Most már egy kicsit biztosabban, megfogom Hannah kezét és a szemébe nézek.* Remélem erről megértetted mit akartam mondani. *Kacsintok. Néha nem tudom kifejezni magam rendesen. A mosoly viszont nem tűnik el az arcomról...*
-Csak egyet tudok mondani... *Egy pillanatra elhallgatok.* Nem fogod megbánni... *Mellettem? Soha... *
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptySzomb. Jún. 26, 2010 11:21 pm

- Átlagon felüli agyammal felfogtam * Mosolygok rá. Nem is olyan rossz ez a nap. HAbár rémesen indult meg kell hagyni. * - Ha rajtam múlik te sem * Kacsintok rá én is *
*Az órára nézek ami a falon van. Ha minden igaz akkor megjött más a déli posta. Anyámék pedig mára ígérték a választ *
- Nos nekem most mennem kell.. A madárházba. HA gondolod velem tarthatsz * Teszem hozzá majd felállok a kanapéról. A kezemet nyújtom Jamesnek. Ha elfogadja akkor felhúzom és együtt indulunk el, ha nem akkor meg egy puszit adok neki és elmegyek *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptySzomb. Jún. 26, 2010 11:32 pm

*Csak mosolygom és mosolygom. Hannah egyre jobban kezd tetszeni. Engem nem érdekel, Ginny mit fog szólni ha megtudja. Egyszerűen... megyek a saját magam útján.*
-Veled megyek. *Most semmi esélye hogy lerázzon. Elfogadom a kézfogást, egy puszit nyomok közben az arcára. Felállok majd összekulcsolom ujjaink és elindulok vele a madárház felé.
Egy jó ideig még elvagyunk, persze együtt és nem is vállunk el egymástól. Később talán lemegyünk ebédelni a nagyterembe és egy idő után, mindenki megy a maga dolgára.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptyKedd Jún. 29, 2010 1:00 am

*Az egyik fotelban üldögél, közben gondolkodik. Nem éppen a legjobb a hangulata, kicsit kijött rajta a Ted utáni vágyakozás és az örökös félelem... Ma kivételesen, a meleg ellenére, farmernadrágban és egy fehér pólóban van amin kék virágok díszelegnek. Nyakában egy nyaklánc, kezén több karkötő is található.
Érdeklődően néz körül a teremben. Mindig is szeretett itt lenni, ez az a hely ahova nagyon kevesen járnak. Most, mondjuk neki jól jönne egy kis baráti nyugtatás vagy valami. Vagy... egy kis érzékenység, amit perpillanat Ted tudna neki megadni.
Minden percében a fiúra gondol, hiányolja és félti. Fél a gondolattól, hogy egyszer még el fogja veszíteni. Mellesleg egyfolytában Merlintől kapott kérdései járnak a fejében.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptyKedd Jún. 29, 2010 1:07 am

*Visszaért a kastélyba, kicsit elfáradt a hosszú sétátol, és elgondolkodott hol is birna kicsit megpihenni. A hálóterembe nem jó, mert ha bent vannak a szobatársak, akkor pihenés az nem lenne. Végülis a nyugalom teremnél döntött. Bizonyára az hely elég nyugodt, hisz a neve is mondja. Belép a terembe, körülnéz és egy rég nem látott kedves ismerős arca tűnik fel az egyik fotelba.*
-Sindy. *Szól a láyn felé, és nagy mosollyal közelit hozzá.*
-Te hol vagy elveszve? olyan rég láttala,... *Most pont jó jött, kedves is jobb lett mint volt, és még biztos jobb is lesz. De észreveszi, hogy Sindy sincs valami jó kedvében, de még nem akarja buta kérdésekkel zaklatni barátnőjét.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptyKedd Jún. 29, 2010 1:22 am

*Nem sokkal később, nyílik az ajtó. Persze rögtön felkapja a fejét, a pálcájáért is nyúlna -azért még mindig nem érzi magát biztonságban- de nem teszi, hiszen Liza az. Elmosolyodik.*
-Szia Liza! *Tényleg régen látták egymást, ami köszönhető annak is, hogy Sindy mostanság Tednél aludt. Vagy fordítva, akkor meg Liza nem volt benn általában. Mindig sikerült elkerülniük egymást.*
-Hát... erre-arra. Volt pár zűrös esetem mostanában. *Ha kérdezik akkor mesél róla, csak nem mindenről. Persze azért visszakérdez.*
-Na és veled mi a helyzet? Hogy vagy? *Régen találkoztak, így jó hallani valamit Lizáról.* Megvagytok Scottal? *Ha jól emlékszik, körülbelül annyi ideje vannak együtt amennyi ideje ő és Ted.*


//fagy//
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 1:35 am

//olvad//

*Figyeli Sindy válaszait, majd leül mellé. Elgondolkodik, szeme előtt még mindig a Hell City utcáinak látványa, illetve lakói villanak fel.*
-Zűrös eset? Mint például? *Kérdez rá, és egy kisebb huncut mosoly.* azok nekem is vannak. *Ekkor egy-kettő eszébe is jut. *
-Hát velem csak annyi, hogy most voltam Hell Citybe, és elég durva. Egyedül nem jó odamenni. *Jelenti ki, és kicsit felhúzza szemöldökét, és sóhajt egyett. Majd elmosolyodik Scott nevét hallván.*
-Megvagyunk,... nagyon is. És ti Teddel? *Kérdez vissza, és várja mit is válaszol. Visszagondol, arra a napra, amikor Scottal a fél éves együttlevésüket ünnepelték meg. A virág nagyon jól esett neki, amit tölle kapott. Szebb ajándékot nem is kaphatott volna, meg a fagyi is jól esett neki.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 1:43 am

-Hát... *Elgondolkodik, hogyan is mondja el Lizának.* Volt pár gond Williammal ami miatt veszekedtünk Teddel elég sokat. De már... minden rendben. *És ugye az a fő. Ez a három év... nem kevés. Szinte senki nem tudja őket szétszakítani.*
-Mit kerestél már te Helly Citybe?! *Persze hogy aggódik a legjobb barátnője miatt.* Ted mondta hogy... veszélyes hely. Ne menj oda szerintem. Fura emberek vannak ott. *Amiket hallott erről. Elmosolyodik majd amikor megkérdezi Liza, hogy hogy vannak Teddel fel is csillannak a fekete szemek.*
-Köszi, nagyon jól megvagyunk. Már csak túl kell élni az utolsó szuszt a vizsgákból és végre jön a következő évfolyam és végre felsős leszek. *Hát igen... negyedikes.*
-És te... hazamész? Terveztek valami közöset Scottal a nyárra? *Minden érdekli*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 1:58 am

-Hát csak arra jártram, és elvoltak keveredve a gondolataim, és azt se tudtam hirtelen, hogy hol vagyok. Nem voltam ott sokáig, és képzeld találkoztam egy hercegnővel. Nagyon kedves volt. *Magyarázkodik, majd eszébe jut az a fura kígyó, azért az az állat nem nagyon tetszett neki. De végülis túlélte az a lényeg. Mosolyog Sindyre, és nagyon kedvesnek találja, hogy ennyire aggódnik miatta.*
-Will? Én őt még nem ismerem, de hallottam már felőle, és neked is vigyáznod kellene. *Kezével megfogta a lány vállát, és a szemébe nézett.*
-Titeket Teddel egymásnak teremtettek, kizárt, hogy szakitsatok. Az lehetetlen. *Biztatja berátnőjét, és ez igaz is. Már nem is tudja őket elképzelni egymás nélkül.*
-Hát,... most úgy lesz, hogy még plusz egy hónapot itt maradok, és utánna hazautazom egy kis időre. *Mosolyodik el, majd folytatja.* És ha minden igaz Scott is velem tart. Szeretném bemutatni édesapámnak. *Felcsillanak szemei, és az apjára gondol, már egy ideje nem hallott róla semmit, már nagyon szeretné látni őt.*
-És te mit tervezel a szünetre? *Hátradől, és keresztbe teszi lábát.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 2:13 am

-Hercegnő? Ott olyanok is vannak? *Furcsa, de biztos hogy nem hiába van ott. Mindennek megvan az oka. Közben bólogatni kezd de azért halványan mosolyog.*
-Igen... őhm... De már minden oké, szóval nem kell tartani Willtől. Egyenlőre. *Az okát persze senkinek nem mondja el, elég titokzatos mostanság. Főleg hogy sok mindent megtudott amit nem kellett volna. Például hogy kedvese halálfaló. Na meg nagyjából tudja azt is, hogy ki még... azért van oka félni.*
-Köszi Liza. De... titeket is Scottal. A fél év az fél év. *Mosolyodik el kedvesen, hiszen ez valóban így van. Bólogatva végighallgatja a lányt, aztán amikor őt kérdezik válaszol.*
-Teddel fogunk majd utazgatni. Megtanít majd hopponálni és elvisz oda is ahonnan jött. Szóval szerintem tök jó nyaram lesz. Remélem... hazamenni meg nem biztos hogy megyek. Talán. *Amióta nem hallott Kevinről, semmi kedve hazamenni. Kíváncsian pillant Lizára, majd aztán ki az ablakon.*
-Egyszer... kéne csinálni egy csajos estét.
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 2:23 am

-Én nem tudom mit keresett ott, de elég fura volt ő is. *Mondja majd elgondolkodik. Bólogat Sindy kijelentésére, és elgondolta magában, hogy ő Willel nem nagyon óhajt találkozni. Nem akar semmi zűrt, igy is leég volt amikor majdnem összevesztek Scottal, James miatt.*
-Hát igen, az annyi. *Mosolyodik el, és körülpillant a szobában. Nem lát senkit, elég fura, olyan mintha csak ketten lennének. De jobb is igy.*
-Nekem is megkellene tanulnom. A hopponálás sok esetben jól jöhet. *Ekkor az órájára pillnat, és eszébe jutott, hogy valami dolga van.*
-Jaj,... Bocsika elkell mennem, valami fontos dolgom van, már majdnem elfelejtettem.* Az a fontos dolog semmi érdekes, csak ilyenkor vár levelet az otthonából.*
-Ja az jó lenne. *A csajoseste jól hangzik, és majd összehozzák a közeljövőben.*
-Na de szia, majd még beszélünk. *Felugrik, egy puszit ad barátnőjének és kirohan az ajtón.*


//köszike:D//
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 9:25 am

*A nyugalom termében múlatja az időt, már kilépni is alig mer a szobájából, nem hogy kimenni wilardba, vagy akár máshová. Bár kezdi kicsit unni ezt az önkéntes várfogságot, de így legalább senki nem tör az életére. Fekete kőmosott farmert visel, aminek a jobb térde lukas, hozzá egy élénk sárga-zöld felsőt, ami alkarig ér, és elfedi a karja kritikus részét. Kezein ujjatlan fekete kesztyűi, pálcája a zsebében, éppen az egyik fotelben fekszik, kilógva onnan.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 9:33 am

* Körbe néztem a kastélyban és nem találtam jobb elfoglaltságot, mint hogy benézek a nyugalom termében. Érdekes itt még úgysem voltam. Hihetetlen, hogy pont én ide jöttem. Mert én meg a nyugalom az két külön dolog. Fekete rövidnadrág, fehér ~ fekete blúzt és a szokásos bakancsomat viseltem. Mint egy elme beteg úgy rontok be a terembe. Szemeim felcsillannak, mikor meglátok egy áldozat típust ülni a fotelban. Majd oda sétálok a pasihoz és bemutatkozok neki. *
- Szia Larina Marley vagyok. * Kedvesen rámosolygok és bele huppanok a hozzá legközelebb lévő fotelba. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme EmptyCsüt. Júl. 22, 2010 9:37 am

*A bakancsok koppanását már ezer más lábbeli közül megismeri így viharos sebességgel sápad el. Úgy hiszi hogy Will tört be és az életére tör, így kellemesen meglepődik, mikor női hangot hall. Odafordul kicsit a lány felé, aki tőle nem messze ült le és megnyugszik kicsit.*
- Szia, Kim Kaguya vagyok. *mutatkozik be egyúttal, és kíváncsian pillant a lányra. Személy szerint nem túl szociális alkat, de azért igyekszik.*
- Mi járatban itt? *kérdezi még meg mielőtt elhallgat.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Nyugalom terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nyugalom terme   Nyugalom terme Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nyugalom terme
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Szobrok terme
» Titkok rejtett terme

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Második emelet-
Ugrás: