Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMűvész-rész EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Művész-rész Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Művész-rész EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Művész-rész EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Művész-rész EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Művész-rész EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Művész-rész EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Művész-rész EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Művész-rész EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Művész-rész EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Művész-rész EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Művész-rész Vote_lcapMűvész-rész Voting_barMűvész-rész Vote_rcap 
Kim Kaguya
Művész-rész Vote_lcapMűvész-rész Voting_barMűvész-rész Vote_rcap 
Ted Forrester
Művész-rész Vote_lcapMűvész-rész Voting_barMűvész-rész Vote_rcap 
James Miller
Művész-rész Vote_lcapMűvész-rész Voting_barMűvész-rész Vote_rcap 
William Quentin Watson
Művész-rész Vote_lcapMűvész-rész Voting_barMűvész-rész Vote_rcap 
Sindy Logan
Művész-rész Vote_lcapMűvész-rész Voting_barMűvész-rész Vote_rcap 
Hannah McDowal
Művész-rész Vote_lcapMűvész-rész Voting_barMűvész-rész Vote_rcap 
Chris Martines
Művész-rész Vote_lcapMűvész-rész Voting_barMűvész-rész Vote_rcap 
Solaria Luthia
Művész-rész Vote_lcapMűvész-rész Voting_barMűvész-rész Vote_rcap 
Daniel Reed
Művész-rész Vote_lcapMűvész-rész Voting_barMűvész-rész Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Művész-rész

Go down 
+5
William Quentin Watson
Solaria Luthia
Ophelia McCord
Gregory Kinsey
Főmesélő
9 posters
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Művész-rész Empty
TémanyitásTárgy: Művész-rész   Művész-rész EmptyVas. Ápr. 11, 2010 9:18 pm

Novellák, versek, esetleg saját kreatív fotók, rajzok... :)
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Művész-rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Művész-rész   Művész-rész EmptyHétf. Ápr. 12, 2010 6:58 am

Azt hiszem ezt a topicot kedvelni fogom.^^

Szóval, ki milyen művészetben van otthon, mit szeret alkotni szabadidejében? Smile
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Művész-rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Művész-rész   Művész-rész EmptyHétf. Ápr. 12, 2010 7:00 am

Igen-igen Very Happy
És köszönet érte Lú-nak ^^
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Művész-rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Művész-rész   Művész-rész EmptyCsüt. Május 13, 2010 12:30 am

Hali
Na akkor kezdem is, mert igazából erre szántam ezt a topicot...
Nem megbeszélésre, azt a csevegőben is ki lehet beszélni... hanem arra, hogy mindenki bedobja a művét! :)
És most következik Lú (és usere) egy pszihopata novellája! XD Sok boldogságot XD
(A vers nem saját... A Csipkerózsika című mese egyik dalának refrénje!)

Szeretlek!
A szerelem maga valamilyen fura érzések tömkelege, valamiféle földöntúli kötődés egy másik személy iránt. Leírhatatlan, elmondhatatlan, mégis majdhogynem megfoghatóan ott van minden ember életében, szilárdan beleivódva a szabálytalanul dobogó szívekbe. A legváratlanabb és a leglehetetlenebb helyzetekben érkezik, hogy az így is összekavarodott-kuszálódott dolgokat még nagyobb kioldhatatlan csomóvá alakítsa. És a végén mégis minden jóra fordul....
Velem is hasonlóan történt, bár akkor még a szerelem fogalmát sem tudtam volna meghatározni. Abban az időben aki tehette, mindent megtett a tudásért, azért, hogy elismerjék és élhető életet tudjon a jövőjében teremteni nem csak magának, hanem a családjának is. 17 éves voltam és én erre méginkább ráhajtottam. Szerencsém volt, így ki tudtam jutni a lehetőségekkel teli külföldre, méghozzá nem is akárhová. Egy teljes évig terveztem Portugália földjét taposni, hogy közben idegen nyelveket tanulhassak, kúltúrát és mindent amit csak felhasználhatok a későbbiekben. Havonta érkeztek a levelek a szüleimtől, a barátoktól. Persze én sem lustálkodtam. Amikor délután hazaértem, elolvastam mindet és mielőtt a fáradtság száműzte volna a fejemből, válaszoltam.
Kollégiumban laktam, iskolába jártam és mindemellett dolgoznom is kellett, hogy fenn tudjam magam tartani ezen utazásom alatt. Ha már dolgoztam, persze nem akármit. Olyat, amit még szerettem is. Nagy szenvedélyem volt a lovaglás, a lovak közelsége olykor mindennél többet ért nekem. Egy lovardához szegődtem, ahol hajnalonként, iskola előtt és délután, késő estig az istálló lakóit rendezgettem. Minden nap. Egy januári péntek estén azonban minden megváltozott. A kedvenc kancámnak válogattam össze a takarmányt, amikor szóltak, hogy ma előbb elmehetek. Kihasználtam, hisz a sok tanulástól és munkától minden nap egyre fáradtabb lettem. Megsimogattam a fekete, fehérrel foltozott kedvenc sportlovamat, összeszedtem a cuccom és haza indultam, azzal a szándékkal, hogy végig alszom a hétvégét. Nem így lett...
Otthon, a kollégium portája előtt egy percre megálltam, hogy megnézzem a számomra kijelölt postaláda tartalmát. 5 vagy 6 levél lehetett benne, amiket egyszerűen csak belecsúsztattam a táskámba. Mire felértem a hosszú lépcsősoron a szobámig, már el is felejtettem, hogy van jó pár iromány számomra a tatyómban, amit pár perccel ezelőtt dobtam le az ágy mellé, ahol már nagyban húztam a lóbőrt. Reggel madárcsicsergésre és a szobámba betévedő napsugarakra ébredtem. Mintha Tavasz lett volna. Nem voltam már álmos, de semmi kedvem nem volt felkelni, de még ahhoz sem, hogy egy icipicit is kitakarózzam. Ekkor jutott eszembe az a néhány kézírás a szüleimtől és minden bizonnyal a barátaimtól és ez most pont egy tökéletes időpont volt, hogy ezeket elolvassam. Csak a kezemet kellett kidugnom a takaró alól, hogy az ágy mellett lévő hátizsákból kikutassam a papírokat. Szerencsére hamar meg is találtam őket. Talán, mint minden hozzám hasonló lénynek, nekem is az volt az első, hogy megnézzem kitől jöttek a levelek. A család, a legjobb barátnőm, egy-két közeli ismerős, egy közeli rokon és egy.... egy név nem volt ismerős. Budapestről érkezett, de nem hivatal, vagy ehhez hasonló. Egy sima, civil személy lehetett az illető. Úgy gondoltam, biztosan elírta a címet, vagy ilyesmi. Félre is dobtam azzal a gondolatommal, hogy majd a többi után jobban szemügyre veszem. Kissé feljebb ültem, hátamat a falnak támasztva neki is kezdtem a levelek felbontásához. Nagy örömmel olvastam minden szót, azt is ami a családomtól jött, azt is ami a barátoktól. A szüleimnek azonnal vissza is írtam, hisz nagyon jól tudtam, hogyha sokáig húzom, elfelejtem és jogosan kapok majd a fejemre. Mikor befejeztem a levelekkel való tevékenykedést, egy nagy sóhajjal újra hátradőltem. Félrebiccentettem a fejem és akkor vettem észre újra az ágyam végébe hajított levelet. Azért csak hajtott a kíváncsiság, hogy ki vagy mi küldhette. Újra szemügyre vettem a címet, a nevet, a saját címem...és a NEVEM! Az én nevemre volt címezve, így biztosan nem lehetett egy félrekézbesített boríték. Azonnal neki is láttam a felbontásához. Talán valami hivataltól? Vagy haza kell mennem valami miatt? Vagy...remélem nincs senkinek baja otthon?!?! Mindenre számítottam, csak arra nem, amit végül megláttam a fehér papíron. Semmi előszó, semmi utóirat. Gyönyörű kézírással, kék tollal egy vers állt az egyszer félbehajtott A3-as papíroson.

„Hol volt, Hol nem, Rád leltem éltem hajnalán,
Hol volt, Hol nem, álmomban boldog voltam Véled talán.
De csak álom volt, így nem lesz már nyugtom semmiképp,
Hiszen sejtem jól, hogy élsz valahol,
Hát jöjj és keress és szívből szeress, Te Álomkép!”

Döbbenten emeltem fel a tekintetem a szövegről. Valahol rémítő volt a levél, hogy egy idegen...ki tudja kicsoda, ki tudja micsoda.... és csak így?!?!?! De emellett nem volt egy átlagos vers. Minden érzelem és minden tisztaság benne volt. Látszott, hogy a költője nem a rímekkel, nem a hosszúsággal, nem a szótagokkal volt elfoglalva a mű írása közben, hanem ténylegesen az érzelmeit írta le. De talán ez volt a rémítő számomra. Én, aki soha egy percig nem gondoltam arra, hogy társat, PÁRT keressek magam mellé, most egy ilyen levelet kapok...egy idegentől!!!!
Az első dolgom volt megírni a választ. Legalább 15 papírt gyűrtem össze és dobtam ki, mire megszületett a tökéletes verzió.
„Ki vagy?” Ennyi állt a levelemben. Borítékba csúsztattam, megcímeztem és.... vagy két hétig nem adtam fel. Nem mertem. Mi van, ha csak átverés volt az egész? De annyira érzelmes az a vers és személyre szóló...az ÉN személyemre. Egy idegentől??? De lehet, hogy ő ismer, csak még nem volt alkalmunk beszélni.
Tele voltam kételyekkel és mégis a kíváncsiság folyton szurkáló szálkájának köszönhettem, hogy végül feladtam azt a két szót a postán.
Hónapokig nem kaptam semmit. Folyton az volt az első, ha hazaértem, hogy megnézzem, visszaírt-e az illető. Nem írt. Teltek-múltak a hónapok nekem folyton az a vers járt a fejemben. Már kívülről fújtam, annyiszor elolvastam, de egyre inkább kezdtem azt hinni, hogy valaki szórakozik velem. Nem jött válasz. Már nem tudtam mit gondolni, az a vers is az egyik fiókom alján landolt végül. Éltem tovább portugáliai életem továbbra sem törődve a férfi nemmel. Az a vers valahol mégis furcsa érzéseket keltett bennem, de nem foglalkoztam velük.
Március utolsó péntekén megint csak fáradtan kullogtam haza. Kiszedtem a postaládából a nekem érkezett borítékokat és amíg felfele baktattam a lépcsőn, nézegettem a feladók neveit. Beletelt pár percbe, mire a fáradtság engedte felfogni, hogy attól az idegentől is érkezett levél, akitől 2 hónapja várom. Hirtelen már nem is voltam fáradt. Csak úgy szedtem a lábaim a lépcsőfokokon. Fent a szobámban ledobtam a cuccaim és nekiestem a leveleknek. Persze, hogy „Az a levél” volt az első, aminek feltéptem a borítékját. A papíron ez állt:
„Az a fiú, aki a világon mindennél jobban vár haza és annak a szívnek a birtoklója, ami csak érted lángol őszinte és lankadatlan szerelemmel!
Ui.: Bocsáss meg, ha az előző levelem hirtelen érkezett és... nem akartalak megijeszteni vele!”

A tőlem telhető legnaívabb választ írtam vissza rá. Valahogy nem tudtam hova tenni az életemben azt, hogy valaki szeret! Őszintén szeret! Mi az, hogy szerelmesnek lenni?! Mi az, hogy lángoló szívvel kötődsz valakihez, akitől függesz?! Aki éltet! Akkor még nem tudtam, de egyre jobban lobbant fel bennem mindez iránt a kíváncsiság.
Innentől kezdve mindkettőnk, ahogy megkaptuk a levelet, másnap már adtuk is fel a választ. Legalábbis én így tettem és tőle is elég sűrűn érkeztek írások. Én is és Ő is legfeljebb két sort írtunk, rejtvényekben beszéltünk, főleg Ő, nem írtunk semmi konkrétat, de valahol mindig volt tartalma a szavainknak. Az övéiben a szerelem sejlett fel, az enyéimben a szerelem utáni kíváncsiság.
A napjaim ugyanolyanok voltak, mint eddig, semmi nem változott az órarendemet és a munkám időpontjait illetően, mégis nagyon lelassult az idő. Nem akart haladni. Szerettem volna azt hinni, hogy nem amiatt a fiú miatt, de minden egyes levele megérkeztekor rá kellett jönnöm, hogy miatta. Vártam a vele való találkozást. Azt, hogy egészben lássam magam előtt, hogy beszélhessek vele rendesen, hogy mindent szemtől szemben meg tudjak tőle kérdezni. Leginkább arra voltam kíváncsi, hogy mi is az a szerelem nevezetű érzéshalmaz....
3 vagy 4 hónap telt el várakozással, míg végre elérkezett a nap, hogy repülőre üljek és haza utazzam. Minden úgy történt, ahogy előre elképzeltem. Az összes rokon és barát végiglátogatása, mindenkinek mesélés az évemről....és nekem még mindig az a bizonyos fiú járt a gondolataimban. Nem csak nappalonként. Sokszor róla is álmodtam.
Aztán egy nap levél érkezett Tőle. Megint csak rövidet és rejtvényekben írt, de tisztán kivehető volt, hogy találkozni akart velem. Aranyos volt, mert látszott, hogy zavarban volt, amikor írta. A levélben benne volt, hogy minden hétvégén megtalálom a Budapeti Állatkert előtti parkban. Nem írtam vissza.
Egy olyan szombaton látogattam el oda, amikor zuhogott az eső. Nem volt kinn egy árva lélek sem, úgy gondoltam hülyeség is volt kijönni, hisz ilyen időben senki nem mozdul ki a lakásából...rajtam kívül. Mégis megláttam valakit, aki tőlem távolodva, esőkabátban, kapucnival a fején sétálgatott a járdán. Úgy tűnt céltalanul. Hátulról, kapucniban azt sem tudtam volna megmondani, hogy fiú-e vagy lány, de mivel ő volt az egyetlen a közelben, és a kíváncsiság még mindig ugyanúgy hajtott azután az idegen után, akivel egy fél évig leveleztem, most valamit ki kellett találnom, hogy kiderítsem, ő az vagy sem.
Végül döntöttem. Határozott léptekkel utolértem és megszólítottam.
-Elnézést! Meg tudná mondani....
És nem tudtam befejezni, mert az illető megfordult és egy ismerős arcot pillantottam meg. Magával a férfival sosem beszéltem, de az arca ismerős volt valahonnan. De honnan? Hát persze! Tavalyelőtt félévtől majdhogynem minden nap láttam őt a buszon, mikor hazamentem. Ő lenne az a „titkos hódoló”?
Jó pár percig bámultunk egymásra. Némán, mintha egy évtizedekre elszakított szerelmes pár látná újra egymást és nem hinné el azt, amit saját maga előtt, két szemével bámul.
-Őőő...bocsánat! - szólaltam meg végül zavartan. – Csak a buszmegállót keresem.
-Arra, egyenesen. – bökött egy irányba az ujjával, de mindketten tudtuk, hogy nem azt a nyavalyás buszmegállót kerestem. Ezek után viszont nem volt választásom. Az orrom alatt motyogva elhadartam egy zavartabbnál is zavartabb „köszönöm”-öt és elindultam lassan arra, amerre mutatták.
-Hol volt, Hol nem, Rád leltem éltem hajnalán....

Szólalt meg a fiú, halkan, kissé dúdolva, mint aki csak magában költögeti épp a verssorokat. De ezen szavak után akkorát dobbant a szívem, hogy még a kezemmel is érzékelhettem volna, ha a mellkasomra helyezem. Lassan megfordultam. Újabb csendes, egymásra ragadt tekintettel eltelt percek következtek. Aztán Ő lépett közelebb hozzám. Én ledermedve álltam. Nem hogy szólni, mozdulni nem mertem. Vajon most mi lesz?
Az érzések kavarogtam bennem....ezernyi érzés.
Ő csúnyán kihasználta tehetetlenségem és megfogta két kezem. Közelebb hajolt és egyetlen szót súgott a fülembe: „Szeretlek!”. Az én lelkemben is tömkelegnyi felismerhetetlen érzés keringett, de ebben az egy szóban annyi érzelem gyűlt össze, amitől még jobban ledermedtem. Őszinte, de számomra ismeretlen érzések áramlottak át a lelkemen ezzel az egyetlen szóval. Majd lassan nem csak belülről érezhettem ezen furcsa dolgokat, hanem kívülről is, méghozzá az ajkaimon. Egy lassú és rövid csók által....
Még mindig mozdulatlanul álltam és tűrtem, de ezzel a csókkal hirtelen, mintha minden kérdésemre választ kaptam volna.
A szerelem, ez az érzés eddig is bennem volt, csak nem ismertem fel. Ezen a napon viszont már mindent megértettem. A fiú azt hitte szíve olyan lányt választott, akit sosem lehet majd kiszakítani naív hétköznapjaiból és ezért indulni készült. Azonban kellemesen csalódnia kellett, mikor utánafordultam és megfogtam a kezét. Bár újabb szótlan percek következtek, tudtam, hogy most nekem kell mondanom valamit. Persze ezen nem kellett gondolkodnom. A szívem kényszerített, a szám pedig magától mondta ki a szót az előttem álló fiúnak címezve:
-Szeretlek!
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Művész-rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Művész-rész   Művész-rész EmptySzomb. Május 15, 2010 10:25 pm

Édes és egyetlen Luthiátok újabb agybeteg novellája! XD
//Amúgy aki olvasta, hát várom a kritikát, vagy dicséretet! Minden érdekel és ebben a témában nem vagyok sértődős :D ;) //

Nem az én hibám!

Valami szörnyen rideg helyre kerültem. Hideg, érdes betonon fekszem, körülöttem rácsok, a falon egyetlen szűk ablak, amin alig-alig szivárog be fény. Egyetlen koszos rongy szolgál fekhelyül, de az érdes beton érzését nem nagyon tompítja. Fogalmam sincs hogyan, vagy miért dobott a sors ebbe a borzalmas kalitkába. Emellett nem csak a hely idegensége és ridegsége taszít, hanem az is, hogy teljesen egyedül vagyok. Itt kell majd leélnem az életem? Naponta dobnak egy maroknyi száraz valamit a tálkámba és legyek boldog? Mégis mit követtem el, hogy börtönbe zártak?
Alig pár hónapos voltam, mikor kényszerrel elszakítottak a mamámtól. Talán itt kezdődött minden. A hely, ahova kerültem, nem volt túl nagy, de igen barátságos és a kétlábúak akikkel élnem kellett nagyon odaadóak voltak. Ráadásul terrier létemre túltengett bennem az energia, kölyök koromban meg még egy icipicit sem figyeltem másokra, így folyton feltúrtam a lakásukat. És ők sosem szóltak semmiért. Pontosabban valamit hablatyoltak nekem, de nem éreztem azt sosem, hogy van olyan dolog, amit nekem nem szabad. Boldog voltam. Nagyon boldog, annak ellenére, hogy amint kicsit nagyobb lettem már nem nagyon foglalkozott velem a kétlábú család, még a legkisebb emberkölyök sem.
Aztán egyik napról a másikra kikerültem a kertbe. Lehet, hogy nagyon szép kertjük volt, lehet, hogy eddig sem foglalkoztak velem túl sokat, de eddig nem voltam elválasztva tőlük. Ez nagyon megrázott, napokat, heteket töltöttem az ajtó előtt azzal, hogy próbálkoztam a bejutással. Aztán meguntam. Néha ki-be járkáltak, akkor azt hittem van remény, de csak addig foglalkoztak velem, amíg ki nem léptek a kapun az utcára, vagy vissza a lakásba. Gondolom akkor is csak azért, mert ott ugráltam körülöttük.
Staffordshire énem egyre jobban bontakozott ki. A macskák voltak az egyetlen, igaz játszótársaim. Na jó, lehet, hogy ők nem így gondolták, de ők legalább futottak, ha fogócskázni akartam, vagy felborzolva a szőrt a hátukon fújtak, ha bunyózni.
A másik játszópajtások a virágok voltak, de szép lassan mind elkerítésre került tőlem. Nem értem miért, hisz sosem szóltak, hogy nem szabad.
Ha néha, nagy ritkán kijöttek a gyerekek játszani velem, akkor iszonyatos boldogan ugráltam a nyakukba és morogva játékra hívtam őket, de ilyenkor vagy egy kiadós pofont kaptam és kiabálást, vagy csak simán ott hagytak és akkor megint egyedül maradtam.
Sosem értettem meg a kétlábúak viselkedését, azt hiszem most már soha nem is fogom.
Egyik nap különös dolog történt. Egy lány emberkölyök baktatott el a ház előtt valami fura élőlénnyel. Jobban mondva nem is élőlény volt... gurult két keréken és iszonyatosan sovány volt. A kerítésre felágaskodtam, ugattam neki, de csak a kislány visított egyet. Mivel a furcsaság csak gurult a két kerekén a kislány mellett, meg nyikorgott, morogtam is rá. Valahogy nagyon nem tetszett nekem az a valami. Kinyúltam utána az alacsony kerítés fölött, de a kislány visítva ellökte magától és az eldőlt.
Na attól a naptól fogva meg voltam kötve. Utáltam a nyakörvet és utáltam a kötelet. Utáltam a magányt és utáltam azt, hogy nem rohangálhatok. Elkövetkezendő napjaim unalmasan teltek el. Most már annyit sem foglalkozott velem a családom, mint eddig, mert nem ért el a láncom se a kapuig, se az ajtóig és így nem tudtam körülugrálni őket. Család?!?!?! Ez nem volt család!
Aztán csak teltek a napok. Néha a kutyaház egyik felén feküdtem, néha a másikon. Már a macskákat sem kergethettem. Semmi! Semmi nem volt, amivel leköthettem volna magam. Hetente új tálam volt legalább. De csak mert naponta lerágtam belőle egy darabot és a hét végére már nem sok maradt belőle.
Ennyi! Ezzel telt el az életem egy jelentős része, ráadásul a legenergikusabb életkoromban. És néha már utáltam az életet!
Talán évek teltek el így...láncon. Soha nem jártam még kint, a kerítésen túl! A ház belsejét sem láttam már mióta kitettek, a kertnek meg csak annyi részét taposhattam, ameddig elért a lánc. A nyakörvemet sem igazgatta senki. Már majdnem hogy kikoptatta a nyakamon a szőrt, de senkit nem érdekelt. Nekem meg viszketett, később fájt. Kezdtem lesoványodni, izmaim az évek alatt eltűntek. Vizet és ételt ugyan kaptam, de minden héten volt olyan óra, volt olyan nap, hogy igazán szomjaztam, vagy éheztem. Nyáron nem volt elég árnyékom, télen csekélység volt az a kutyaház, amit összetákoltak. Fáztam.
Tényleg nem tudom hány év telt el így, de soha egy szót sem szóltam, vagy panaszkodtam. Viszont egyik nap megváltozott minden.
Egy kis kölyök érkezett a házhoz. Amikor kiszálltak a kocsiból a kölyökkel, először ledöbbenve megmerevedtem, majd amikor a kapuhoz értek, mint ha valami tolvaj bandát látnék, morogtam. Iszonyatos, pokoli méreggel és dühvel. Biztos vagyok benne, hogy a féltékenység is hajtott, de leginkább a kétlábú, emberi fajzatnak szántam a morgást.
Hát most észrevettek! Odaszóltak valamit, de aztán mentek tovább be a házba, gondolom a kis kölyök miatt, hogy elfoglalhassa az én kölyökkori helyem. Pár perc múlva a családfő kijött a kertbe... meglepetésemre hozzám. De én csak morogtam! Nem tudom pontosan mi hajtott, mi vitt rá arra amit tettem, de amikor a férfi odaért hozzám, teljes erőmből belekaptam a kezébe.
Eltompult előttem minden. Nem azért, mert leütött, vagy befogta a szemem valamivel. Annyira hajtott a düh, a méreg, az előző éveim gondolata, hogy már nem emlékszem a következő percekre. Csak annyira, hogy végül itt kötöttem ki. Ebben a börtönben. Talán még a láncot is elviselném most a madarak csiripelésével, akár macskák nélkül. De ezt nem kívánom senkinek! A legszörnyebb érzés, hogy igazából nem egyedül vagyok! Több kutyát is bezártak egy-egy ilyen ketrecbe, de egyikkel sem érintkezhetek és gondolom ők sem egymással. De minek is?!
Most biztosan újabb évek telnek el majd hasonlóan, mint a láncra kötött éveim. De lehet, hogy nem fogom kibírni....
Pár hét múlva változás történt az öreg staffordshire életében. Kinyitották szűk ketrecének ajtaját, pórázt kötöttek rá és kivezették a menhelyről. Soha többet nem tért vissza!
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Művész-rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Művész-rész   Művész-rész EmptyVas. Május 23, 2010 10:28 am

Nem tudom mennyire pofátlanság ezt így ebben a formában ide... Szóval értitek... De azért kirakom.

http://modernadventures.blogger.hu/

Ezt én írogatom, most került fel a prológus. Olvassátok, kommenteljetek, szidjatok, vagy bármi! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Művész-rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Művész-rész   Művész-rész EmptyKedd Jún. 01, 2010 2:44 am

Remélem, hogy nem csak iradolmi művek kerülhetnek be ide.
Ez a legutóbbi munkám. Igaz, hogy most így még egyszer megnézve néhány vonal nem oylan, mint amilyennek lennie kellene. Szerintem majd úgy is belejavítok... Very Happy
Nos:
Művész-rész DSC01034
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Művész-rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Művész-rész   Művész-rész EmptyPént. Jún. 18, 2010 12:34 pm

…Fáj. Már megint kegyetlen, pedig abszolút nem adtam rá semmi okot, mégis a falhoz vágott. Elemi erővel repültem neki a tömör és kemény kőfalnak, és csúsztam le onnan hallva csontjaim roppanását. Rossz volt hallani ahogyan ismét szilánkosra törik a testem, de hát nem tehettem semmit. Nincs elég erőm hogy megakadályozzam abban amit tenni készül. Nem vagyok erős, de még csak démon sem vagyok. Egy hivatásában elbukott angyal, ez minden. Aljas csapdát állítottak, és én anno beleestem és azóta vagyok ennek a zord embernek, illetve démonnak a foglya. Illetve a mindenes sokkal jobb kifejezés lenne, mivel mikor milyen státuszban futok. Most abba futok, hogy valaki akit bánthat.
Zord ember ő, de mégis van benne érzelem. Nagyon jól leplezi, és tagadja is, de én tudom, mert látom benne az emberi jegyeket is, a démoni hidegvér és kegyetlenség mellett. Bizony van lelkiismerete mert van amire nem viszi rá. Általában elég valahol megjelennie, és mindenkiben megfagy a levegő, mert már csak a megjelenése olyan erőt és fensőbbséget áraszt, amit sokan nem képesek elviselni. Érzelmeit azonban nem mutatja ki, csupán egy maroknyi ember előtt, aki a családja, pontosabban a testvérei. Ők azok, akik előtt nem titkolózik, akik azt látják, ami ő valójában, akik képesek ezt elfogadni. Ennek ellenére, mégis végtelenül magányos. Amióta csak vele vagyok soha nem voltszerelmes, soha asszony nem tette be a lábát a kastélyába azzal a céllal, hogy ő ezt az embert férjéül akarja. Persze volt néhány próbálkozás, hogy mégis esetleg de ezek a hölgyek nem élték túl a találkozás.
Nem olyan régen felderengett a remény, hogy talán, talán lesz valaki aki tetszik neki és akit ő is akar, de ez csak múló szeszélynek tűnt csupán, hiszen a szóban forgó illető, másnak asszonya, akit soha nem bántana.
Összetörten heverek a falnál, de látom, hogy neki is fáj, valami őt is bántja. Testét még most is sebek, és hegek tarkítják, meghagyva a nyomot ami az isteneknek ajándéka úgymond. Nyakában vékonyka láncon függ egy picike mágikus lakat, ártalmatlanul. Látom rajta az érzelmeit, amint hullámokban rohannak át az arcán. A düh, a magány, a csalódottság, fájdalom, szomorúság, félelem, és megbánás. Tudom hogy nem akart bántani, valamilyen oknál fogva én számítok neki. Most is odajön hozzám, és karjaiba vesz. Lévén hogy megmozdulni sem tudok, az ágyhoz visz és letesz rá. Szomorú és bűnbánó szemekkel néz rám, és én értem a ki nem mondott szót, a ki nem mondott szavakat is látom. Nem kell megszólalnia, mert tudja. Tudja, hogy én nem haragszom rá, inkább csak elszomorít, hogy bánatos. Elszomorít, mert látom hogy neki valami sokkal jobban fáj, mint ahogyan azt mutatná. Ezt még a testvérei sem tudják. Ők sem látják meg benne. Nem látják azt az iszonyatos önvádat, és kínt, azt az önmarcangolást ami már hetek óta emészti, mióta Gery felébredt és ő is kiszabadult az istenek közül. Nekem elmondta…. Elmondta mit tettek vele az istenek, és még hallgatni is szörnyű volt. Nem hogy azokat a borzalmakat átélni. De mégis tisztelem őt, mert nem törték meg őt, nem hagyta el magát. Bár most nem néz ki jól, és tudom hogy még mindig beteg, teszi a dolgát, és nem panaszkodik. Csak én tudom a kínjait, a rémálmait, mik minden éjjel eljönnek nem hagyván neki nyugtot, én vagyok az aki ilyenkor csillapítja testének remegését, aki mellette van és aki vele alszik, hogy elriassza a gonosz rémképeket, mert ő nem érdemli meg a szenvedést, ő jó ember a maga módján.
Most is, már napok óta nem mozdult ki innen, magára zárta a várát, távol tartva mindenkit ezzel magától, kivéve egyvalakit. Valakit, aki talán megtudja olvasztani a fagyos szívet, és szeretetre tudja bírni. De ő is ritkán jön el, nem engedi el a munkája és a kötelessége. Hideg fut végig rajtam ahogyan erős keze nyomán a csontjaim visszatérnek régi helyükre, és eggyé forrnak. Bántott igen, de most jóvá is teszi, ahogyan mindig tette. Ezt sokszor viszonzom neki, én is értek a gyógyításhoz, és amikor félhullán hozzák haza, nem fél rám bízni magát, én pedig nem használom ki az alkalmakat. Nem tudom miért, sok éve mikor elfogott, még mindent megtettem volna hogy megszabaduljak tőle, de ez mostanra megváltozott.
Amikor a családom megtudta mi történt, ahelyett hogy segíteni akartak volna, inkább kitagadtak, hogy még hallaniuk se kelljen rólam. Ekkor nem volt senkim, csak ő volt velem, ő mindvégig mellettem volt, és nem hagyta hogy feladjam önmagam. Nem hagyta, hogy feladjam angyali mivoltomat, még mikor kilátástalannak tűnt is a helyzet. Pedig igazából, sokszor akartam meghalni, feladni a létezésemet és megszűnni élni, de sosem engedte, mindig közbelépett. Én pedig egyre inkább kezdtem megérteni, hogy mit és miért tesz, és egy idő után már nem ellenkeztem, hagytam hogy szabadon foglalkozzon velem, meséljen, mutasson dolgokat. Nem zárkóztam el mereven, mint eddig, hanem megpróbáltam a jót kihozni a helyzetből, és meg is lett az eredménye. Itt állok, illetve fekszem, és arra gondolok, hogy talán én vagyok az első olyan ember a családján kívül, aki igazán ismeri őt. Rejtélyes és szeszélyes férfi, az aki gazdámnak mondja magát. Valóban csak mondja, mivel én több vagyok egy egyszerű házi kedvencnél, én már talán egy alkalmi bizalmasa vagyok, egy csendes segítője. Most már nem vágyódom el mellőle, inkább vele maradok és segítek neki olyan ember maradni mint amilyen most is, mert páratlan szívet rejt könyörtelen teste, zord mosolya, és halálos fegyverei.
Megszűnt a bizsergés, és tudtam, újra a régi vagyok. Fel akartam kelni, de mellém feküdt és visszahúzott, én pedig engedve a csendes kérésnek, végigdőltem ismét az ágyon ezúttal saját akaratomból, és hozzá fészkelődtem erős izmos mellkasához, és hagytam hogy átöleljen. Tudtam. Ilyenkor már tudtam hogy aludni készül, csak nem akar egyedül maradni, kell valaki aki vele marad, akitől biztosabbnak érzi magát. Általában ilyenkor egy idő én is el szoktam aludni, mikor érzem nyakamban az ő egyenletes légzését. Most sincs ez máshogy. Lassan, érzem hogy az álom manók az én szememre is álmot hintenek, és halkan szuszogva én is mély álomba merültem, miközben egy másik férfi tartott átölelve. Így ért el az álom….

The End

Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Művész-rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Művész-rész   Művész-rész EmptyPént. Júl. 02, 2010 2:42 am


//Aki nem bírja hogy egy fiú megcsókol egy másikat NE olvassa el!!!//
...Elment. Egy éjszaka áll mögöttünk, mely csodálatosnak aligha lenne nevezhető. A testem lett saját árulóm, erről nem tehetek. Ám az éjszaka elmúlt és most egy másik nap van, egy másik nap, másik élettel talán.
Állok az ablakban, és az üvegben halványan látom magam. Egy egykor magas rangú férfi néz rám bezártan, szomorú szemekkel. Akkorát buktam életemben amekkorát csak lehetett. Fentről le. Most már nem vagyok teljesen önmagam, máshoz tartozom, talán örökre is. Bizonyítja a tetoválás a nyakamban is, melyet csak azok kapnak meg, kiknek „hivatása” egy életre szól. Erőm nagy része másé lett, ami egykor enyém volt most más birtokolja, de a szívem, lelkem, és érzéseimet senki nem veheti el tőlem. Fájt, amint végignéztem, hogy gyerekkorom helyszíne új gazda kezébe kerül, aki eddig számomra teljesen ismeretlen volt. Ő birtokol mindent, a földjeimet, területeimet, váraimat, a testemet is.
Nem rossz társaság, kellemesen el lehet vele beszélgetni, de nekem ennél többet kell tennem, vele kell élnem. Erre nem voltam felkészülve, eleve arra hogy valakivel együtt éljek. Meglehetősen furcsa élmény ez számomra, de remélem egyszer képes leszek megszokni. Azzal hogy elvette a szabadságom a személyiségem egy részét vette el, mintha egy sast akarna kalitkába zárni, úgy érzem magam.
Ám ami talán a legszörnyűbb, hogy egykori barátaim, társaim miatt vagyok itt most, de köszönhetem ezt magamnak is amiért, amikor baj volt én messze menekültem. Nem voltam kész magamra venni a következményeket, gyáva módon szaladtam hazáig. Meg is lett a büntetésem, a saját fajtám adott el, egy másik, egy ugyanolyan, de mégis sokkal kifinomultabb fajnak. Ezzel megfosztva a további élettől, álmoktól, be nem váltott ígéretektől.
Ajtó csukódását hallom, tehát vissza jött hozzám. Amíg én az ablakban állok, és nézek ki a zöld mezőkön gyakorlatozó katonákra, és arra gondolok, hogy én már nem vehetek többé kezembe fegyvert, elszomorodik a szívem. A katonáskodás ugyanúgy része volt életemnek, mint a légzés, nem élhetek nélküle. Mögém lépve átkarolja a mellkasom, és vállamra támasztja a fejét, és együtt nézegetjük a kintieket. Hiányzik a szabad mozgás. A verseny a széllel, az üvöltés, mikor vihar tör ki, a jókedvű vágtázások kedvenc lovam hátán, és hiányzik még valami. Illetve valaki, akivel mindig élveztem lenni, ha időm engedte, valaki akit talán szívből szerettem.
Egy nő hiányzik, és ezt Ő is érzi. Tudja hogy a testemet bármikor megkaphatja, hiszen teljesen az övé mindenem, de a szívemet ne kérje tőlem, azt nem adhatom. Az már másé, aki talán nem is tud róla, mennyire szeretem, milyen mélyen, és tisztán. Soha nem volt elég bátorságom elmondani neki, és attól tartok már nem is lesz rá alkalmam. Soha nem fogja megtudni, hogyan éreztem iránta, mit éreztem amikor puha, kecses törékeny testét a karjaimban tartottam, sosem tudja már meg, milyenek voltak a vele töltött napok, hetek.
Egy meleg lehelet a nyakamban, újra visszaránt a valóságba, de ő nem szólal meg, csupán gyengéden megfordít maga felé. Nézem őt, de nem látok rajta mást mint eddig. Magas, karcsú, de izmos teste van, amit fekete ruhákkal takar el általában. Így van ez most is. Hosszú, lapocka alá érő haja vörösesbarna, szeme szürke. Az a bizonyos ónszínszürke, amitől az embert a hideg is ki tudja verni. Engem nem zavar, szép a szeme. Keskeny de szép vonású ajka nemessé teszi amúgy is nemes, vékony kecses arcát. Összegezve hát, igen csinos a főherceg. Egyik kezével megsimítja az arcomat, de nem úgy ahogyan hajdanán egy nő tette volna… ez az érintés erős, férfias, de mégis gyengéd. Közelebb vonja a fejemet magához, és ajkait az enyémekre tapasztja. Mélyen csókol, de érzem benne az elfojtott vágyat. A vágyat, hogy ismét magáévá tehessen, és megismételhessük azt az éjszakát…
Nem tehetek róla, folyton feldereng egy kép az agyamban, amit még régebben raktároztam el mélyre, nagyon mélyre. Egy vidáman kacagó nő felhőtlenül boldog képe ez. Ő sosem érintett meg így, az ő csókja mennyire más volt mindig, mennyivel gyengédebb, lágyabb talán bizonytalanabb is. Nem szívesen vallom be még magamnak sem, de őrülten hiányzik, és most már soha esélyem sem lesz hogy megkaphassam. Nem tervezhetem immár jövőmet szabadon, nem lehet egyszer családom. Minden álmom mi eddig volt elveszett, és már csak a gondolat marad, meddig fogom én ezt bírni?
Sokan állítják, hogy a szerelembe bele lehet halni, csak most kezdem felfogni ezen kijelentésnek a súlyát, mert érzem.. érzem azt az űrt mi bennem tátong, és ami betöltetlen is marad.
Megszakította a csókot, és most az arcomat fürkészi, nem hiszem hogy lát rajta valami érdekeset. Lefelé pillant rám, én alacsonyabb vagyok mint ő, a hajam sötétbarna és rövid, a vállamat sem éri el, csak elöl lóg folyton pár tincs a szemembe. Arcom vékony, de határozottan férfias, és napok óta fehér. Valami miatt nem nyerem vissza egykori napbarnított színemet. Nem tudom mit láthat az arcomon, de láthatóan lát valamit, mert lassan elmosolyodik. Szép amikor mosolyog, ez tény, de fel sem ér egy másik mosollyal, ami egykor rám ragyogott hihetetlen erejével…
Elenged, de a következő pillanatban teljesen magához ölel, tudja hogy valami nincs rendben bennem. Támaszt nyújt, felajánlja, hogy használjam nyugodtan támasznak őt. A vállára hatom fejemet, és lassan megnyugszom, belenyugszom a helyzetemben, elfogadom hogy most már hozzá tartozom. Ez már egy másik élet, egy másik én. De sosem tudom elfeledni azt aki egykor voltam, nem feledem el, hogy régen kit szerettem, és azokat akik hittek bennem, és nem feledem el az utolsó napokat sem amiket otthon tölthettem.
Most már mással kell foglalkoznom, egy másik szerepet kell játszanom, valaki mással kell élnem egy másik helyen, másik környezetben, távol mindentől, de legfőképpen távol a régmúlt magamtól.

Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Művész-rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Művész-rész   Művész-rész EmptyVas. Aug. 08, 2010 9:52 pm

Igen, volt pofám ezt ide betenni! Very Happy Szerintem elég művészi! Very Happy
Amúgy ez egy kis ajándék a portugál tengerpartról az oldalnak...
Very Happy

Művész-rész Image-041B_4C5FC14C

Ha nem látszana: http://kephost.hu/image-041B_4C5FC14C.jpg

Vissza az elejére Go down
Marie Lycae
Diák- Famine
Diák- Famine
Marie Lycae


nő Kor : 29
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 59
Tallérok : 1
Pontok : 0

Művész-rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Művész-rész   Művész-rész EmptySzer. Aug. 25, 2010 8:08 am

Tetszik ez a rész, akkor én is dobok majd egyet, s mást. Egyelőre csak ez a rajz van... Embarassed
Ha túl nagy, akkor itt a link: http://static.fotoalbum.hu/picturezoom/2009/06-20/zakuro17/Kp_185059.jpg

Művész-rész Kp_185059
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Művész-rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Művész-rész   Művész-rész EmptySzomb. Szept. 04, 2010 10:01 am

Nem lett a legjobb, de Kim-es.^^

Művész-rész Fnykp0162
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Művész-rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Művész-rész   Művész-rész EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 8:26 am

Csak Kim kedvéért. (Megjegyzem, hogy a rajz élőben jobban néz ki, a vonalak nem ferdék, csak fényképezni nem sikerült rendesen.)
Művész-rész DSC01062-1
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Ajánlott tartalom





Művész-rész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Művész-rész   Művész-rész Empty

Vissza az elejére Go down
 
Művész-rész
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Játékon kívüli tér :: User-Karakter-
Ugrás: