Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMinisztérium bejárata EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Minisztérium bejárata Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Minisztérium bejárata EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Minisztérium bejárata EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Minisztérium bejárata EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Minisztérium bejárata EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Minisztérium bejárata EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Minisztérium bejárata EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Minisztérium bejárata EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Minisztérium bejárata EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Minisztérium bejárata EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Minisztérium bejárata Vote_lcapMinisztérium bejárata Voting_barMinisztérium bejárata Vote_rcap 
Kim Kaguya
Minisztérium bejárata Vote_lcapMinisztérium bejárata Voting_barMinisztérium bejárata Vote_rcap 
Ted Forrester
Minisztérium bejárata Vote_lcapMinisztérium bejárata Voting_barMinisztérium bejárata Vote_rcap 
James Miller
Minisztérium bejárata Vote_lcapMinisztérium bejárata Voting_barMinisztérium bejárata Vote_rcap 
William Quentin Watson
Minisztérium bejárata Vote_lcapMinisztérium bejárata Voting_barMinisztérium bejárata Vote_rcap 
Sindy Logan
Minisztérium bejárata Vote_lcapMinisztérium bejárata Voting_barMinisztérium bejárata Vote_rcap 
Hannah McDowal
Minisztérium bejárata Vote_lcapMinisztérium bejárata Voting_barMinisztérium bejárata Vote_rcap 
Chris Martines
Minisztérium bejárata Vote_lcapMinisztérium bejárata Voting_barMinisztérium bejárata Vote_rcap 
Solaria Luthia
Minisztérium bejárata Vote_lcapMinisztérium bejárata Voting_barMinisztérium bejárata Vote_rcap 
Daniel Reed
Minisztérium bejárata Vote_lcapMinisztérium bejárata Voting_barMinisztérium bejárata Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Minisztérium bejárata

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Minisztérium bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Minisztérium bejárata   Minisztérium bejárata EmptySzer. Ápr. 14, 2010 9:04 pm

Minisztérium bejárata QEMUWEtvAwJWVlNFFgVR

London utcáin sétálva, egy kijelölt helyen található a Minisztérium bejárata. Az egyik telefonfülke az, sőt a mugli embereknek ez nem is látható. A fülke, liftként szolgál, amivel el lehet jutni a Mágiaügyi minisztérium "előszobájáig".
Viszont, nem ez az egyetlen bejárat ami megtalálható. Különböző helyekről lehet hopponálni is az Minisztériumba.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Minisztérium bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minisztérium bejárata   Minisztérium bejárata EmptyPént. Feb. 18, 2011 4:54 am

*Dolgom végeztével sétálok London utcáin, kivételesen a főbejáratot használom, bár mehetnék hopponálva is, de túl sok az ember sokan látnák, hogy egyik pillanatban még itt vagyok, aztán meg már sehol. Lassan odaballagok a telefonfülkéhez, belépek, és beütöm a számot, ami az egész nyitja. Kifelé fordulva megpillantom a tükörképen, és kritikusan veszem magam szemügyre. Laza farmert viselek, egy inggel, amire egy vastag alig combig érő szövetkabátot húztam. Egész... átlagos. Szőkésbarna hajam, kócosan mered szerteszét a széltől, szürkés szemeim, keményen csillognak, ahogy megvetően elhúzom a szám.*
- Rám férne már egy alvás... *morgom, mikor érzem hogy megindul a lift, és nem sokára már az előcsarnokban sétálok az irodám felé. Kellett a francért ide jönnöm dolgozni, mennyivel jobban jártam volna, mondjuk máshol...*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Minisztérium bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minisztérium bejárata   Minisztérium bejárata EmptyPént. Feb. 18, 2011 6:29 am

*Sietnie kell, mert lassan bezár a minisztérium azon osztálya, ahová neki kell mennie. Ez pedig a mágus oktatásügyi főosztály. Nem sok kedve van, mert tudja, hogy a minisztérium hatalmas, és neki csak egy irodát kellene megtalálnia. Persze ha azt nézzük, hogy ő keresi, akkor tuti nem fogja megtalálni segítség nélkül.
Mivel hopponálni nem tud, ezért kénytelen a telefonfülkét használni. A fülke megkérdi a nevét, és hogy miért jött. Majd kap egy kis belépő kártyát, és a lift el is indul. Aztán Pár emelet liftezés után kiszáll, majd körbenéz. Ekkor pillant meg egy zilált szőkésbarna üstököt, amit ő egészen jól ismer.*
- Cassidy, várj meg! *Szól a férfi után, mert ha jól emlékszik, úgy egyeztek meg a múltkor, hogy tegezik egymást. A férfi után siet, majd mosolyogva megáll mellette.*
- Szép jó napot. *Köszön neki, majd végigméri az arcát.*
- Minden rendben? Nagyon kimerültnek tűnsz... *Dönti el kicsit balra a fejét, majd ismét egyenesbe, de ezalatt csak mosolyog.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Minisztérium bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minisztérium bejárata   Minisztérium bejárata EmptyPént. Feb. 18, 2011 6:37 am

*Lassan lépkedek, és közben már azon tűnődöm, hogy mikor érek fel az irodámba és gyújthatok rá egy cigire, mikor utánam szól egy hang. Mivel ebben az egész tetves minisztériumban csak egyetlen Cassidy van, megfordulok, hogy megtaláljam akinek kellek. Nem kell sokat nézelődöm, mert egy ismerős barna hajzuhatag tart felém. Sandra Berger.*
- Sandra, te mit csinálsz ebben a káoszban? *érdeklődöm érdes, rekedtes hangomon. Hm, kezdem megint túlzásba vinni a cigizést?*
- Jah semmi bajom, csak volt pár túlórám ami azt illeti. Most végeztem vele *felelem, és hátrasimítom a hajam, ezzel egybekötve párszor végig is szántok rajta. Kész a fésülködés.*
- Mi hír a diákjaiddal? Minden rendben velük? *érdeklődöm, és konkrétan kettőre gondolok, akikről a karácsonyi bálon is beszélgettünk.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Minisztérium bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minisztérium bejárata   Minisztérium bejárata EmptyPént. Feb. 18, 2011 6:44 am

*Szerencsére meghallja a hangját, így nem kell utána rohannia. A kérdésre megvonja a vállát.*
- Hát, jöttem a papírjaimmal. Ismét letelt egy év, és jelentenem kell, hogy még mindig itt tartózkodom. Gondolom azt tudod, hogy én német állampolgár vagyok. Vagy mifene. És ezért kell ez a macera minden évben. Úgyhogy most az oktatásügyi osztályon kell megkeresnem valami... *Belepillant a papírjaiba, amit sikeresen le is ejt, és az összes széthullik körülötte.*
- Ó, verdammt... *Morog egyet, majd leguggol, hogy összeszedje.*
- Szóval azt a nőt kell megkeresnem. *Akinek a neve még mindig nem derült ki. Amikor sikerül összeszedni a papírjait, feláll, majd bólint egyet.*
- Értem. Hát ők megvannak. Kim egyre jobban, Ted meg megint eltűnt valamerre. *Vonja meg a vállát. Hall ezt azt, de nem tudja, mi az igazság.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Minisztérium bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minisztérium bejárata   Minisztérium bejárata EmptyPént. Feb. 18, 2011 6:53 am

*Megvárom Sandrát, viszonylag azt mondhatom, kedvelem a társaságát, nem olyan mint a minisztériumi hm, munkatársak, hogy szépen fogalmazzak, és ne sértsek meg senkit.*
- Igen azt tudom, hát őszinte részvétem. De ha itt laksz akkor mért nem kéred be magadnak az angol állampolgárságot? Jobban járnál vele nem? *kérdezem, mivel új státuszt igényelni egyszerűbb mint folyton a régit jelentgetni le, hogy még nem lépett tovább.*
- Valami? Kit kell megkeresned, mert ezt még nem mondtad. amúgy az oktatásügy asszem a harmadikon van, és a negyediken vagyok folyton, nincs sok dolgom a lentebbiekkel *vonok vállat, de segítek összeszedni a széthullott papírokat.*
- Az a lényeg hogy Kaguya jól van. Forrester az tud magára vigyázni ebben nem kételkedem. Sajnos túlságosan is jól *morgok, mivel hiába kutatok utána, folyton kislisszol a karmaim közül, pedig névre szóló cellát tartok fent számára.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Minisztérium bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minisztérium bejárata   Minisztérium bejárata EmptyPént. Feb. 18, 2011 7:16 am

*Pedig ő nem gondolja magáról, hogy jó társaság lenne. Csak úgy viselkedik, mint mindenki mással.*
- Mert az sem egy könnyű dolog. Mármint megkapni... És lehet, hogy vissza fogok költözni Németországba. *Vonja meg a vállát. Az egyetemből még egy éve van, utána szabad, mint a madár. Dolgozhat múzeumokban, vagy taníthat is.*
- Igen, megvan. Sarah McNiel. Az van ideírva. *Mutatja a papírján a nevet. Kb. minden évben más emberhez kell jönnie, így nem tudja, ki ez a nő.*
- A harmadikon... rendben. *Bólint egyet. Majdcsak megtalálja. Majd megkérdez valakit.*
- Igen, már nem látszódik nyúzottnak. Bár nem hiszem, hogy teljesen sikerült kihevernie mindent, de bizakodom benne, hogy már stabilabb, mint pár hónapja. *Bólogat. Minden bizonnyal jól van már.*
- Van valami hír egyébként Tedről?
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Minisztérium bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minisztérium bejárata   Minisztérium bejárata EmptyPént. Feb. 18, 2011 7:26 am

*Felvonom a szemöldököm. Nem nehéz az, csak jó emberekkel jóba lenni, sok embernek nem is lehetne állampolgársága itt, de egy két benfentes el tudja nekik intézni. Ennyit a törvények betartásáról.*
- Meg lehet azt kapni pikk-pakk ha arról van szó. Akár el is intézhetem ha úgy gondolod, hogy itt maradsz. Persze ha visszamész németbe akkor más a helyzet... *vonom meg a vállam, bár magamban azért egy picit reménykedem, hogy nem megy vissza. Sok év óta az egyetlen nő a közelembe, akire nőként tudok nézni, és nem agyatlan divatbabára.*
- Sarah? Azzal ne fáradj, keresd inkább a titkárát, Jessica Clamptont, ő elintézi neked, mert ha Sarahra vársz akkor sose lesz meg az az engedély *tanácsolom, amint meghallom az ügyintéző nevét. Sarah sosem ér rá, mindig forró a helyzet a miniszter úrnál, és neki mindig le kell hűtenie valahogyan. Szánalmas liba.*
- Addig mehetünk együtt, én úgyis az irodámba igyekszem. Megnézem mekkora hegyekben áll bent a papírmunka, aztán lepasszolom valakinek *vigyorodok el, kissé gonoszul, mert nincs az az isten hogy én csináljam meg.*
- Én is remélem. Szerencsétlen kölyköt nagyon megviselte ami történt vele *értek egyet, majd sóhajtok. Az az átkozott Forrester.*
- Rosszabb mint egy angolna. Mikor már úgyérzem megvan, akkor elslisszol, és közben nevet rajtam szerintem. Él és virul, és persze a kis barátnője sose tud róla semmit, és már két hónapja nem találkoztak. Én meg a pápa vagyok vagy mi a szösz *legyintek kedvetlenül, mert akkor is meg fogom fogni azt a kis gazembert, a társaival együtt.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Minisztérium bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minisztérium bejárata   Minisztérium bejárata EmptyPént. Feb. 18, 2011 7:39 am

- Köszi, gondoltam, hogy aki protekciós... *Aztán az ötletere megvonja a vállát.*
- Hát nem tudom... a szüleimtől függ. Eléggé hiányolnak már. Lassan 5 éve, hogy elköltöztem otthonról. *Mondja, és így belegondolni baromira hosszú idő. És nem is csodálkozik, ha hiányolják a szülei.*
- Apám folyton azt mondogatja, hogy akkor hogy fogja így látni az unokáit... Nagyon előre tervez még. *Vigyorodik el. Mostanában nem tervez gyereket, szerinte az még kicsit korai. Meg hát nincs is kivel terveznie ilyesmit.*
- Igen. *Aztán bólogat.* Ő, ez szuper. Akkor talán megspórolok egy csomó időt. Milyen jó, hogy megismertelek... legalább hasznos dolgokat is megtanulok. *Vigyorodik el ismét, majd megint csak bólint egyet.*
- Rendben. *Majd elindul a lift felé, és megnyomja a gombot.*
- Igen, eléggé. De hát ne csodálkozzunk. Mindannyiunkat megviselt volna.*Sóhajt egyet. szereti Kimet, mert egy nagyon tehetséges gyerek.*
- Nem foga bevallani, hogy tudja hol van. Ez nyilvánvaló. *Talán még a hülye is tudja. Nem fogja kiadni a szerelmét a minisztériumnak.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Minisztérium bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minisztérium bejárata   Minisztérium bejárata EmptyPént. Feb. 18, 2011 7:51 am

- Nagy néha van haszna is a protekciónak, ajánlott élni vele, mivel folyton változik a minisztérium szerkezete. Emberek, főnökök jönnek, és mennek... *rázom meg a fejem ezen kiigazodik egy katasztrófa, és nem is lehet. Még jó hogy én viszonylag állandó vagyok, mivel ha nem lennék, nagyjából senki nem dolgozna, és még itt se tartana az ügy, mint most.*
- 5 év hosszú idő, de az embernek előbb utóbb függetlenedni kell. Téged legalább hiányolnak a szüleid *sóhajtok fel, és egy sötét árny szalad végig a szemem előtt. Az én szüleimet nem érdekelte, mit kezdek magammal az életbe, és nagyon hamar a mély vízben találtam magam, hogy tessék, tanuljak meg úszni.*
- Te még fiatal vagy hozzá, én meg lassan kiöregszem már az apasági korból *vigyorodok el, mert még ugyan lehetne gyerekem, csak éppen nincs kitől. Mondjuk, futnék egy kört ha nem lennék ennyire megrögzött agglegény.*
- Ez sokkal jobb tanulási mód mint az iskola. Ha jó embereket ismersz, bármit elérhetsz. Ahogy a mondás mondja nálunk *mosolyodom el, viszonylag kedvesen, Sandra valahogy képes mosolyt csalni az arcomra, még egy ilyen morcos nap után is, mint ez a mai.*
- Igen, valószínűleg meg. Csoda hogy összeszedte magát, és nem tört össze még jobban *sóhajtok, és a lift melletti falnak támaszkodok, míg ideér. Onnan veszem szemügyre Sandrát, jól láthatóan.*
- Az, de más nyomunk nem igen van. Kaguya nem találkozott vele, Alex még hírből se látta....Még a Watson kölyök tudhatná hogy hol van, de ugye annak is bottal üthetjük a nyomát* teszem még hozzá, majd végre ideér a lift.*
- Nah menj csak előre *engedem előre a nőt, hogy mint jó férfi lévén, a fenekét is tanulmányozhassam.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Minisztérium bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minisztérium bejárata   Minisztérium bejárata EmptyPént. Feb. 18, 2011 8:07 am

- Ebben teljesen igazad van. Egy iskolában is így van. Tanárok jönnek-mennek. *Kicsiben is ugyanaz. Amióta a Wilianben dolgozik nem kevés kollégája ment el, és jöttek helyettük újak.*
- Igen, de ezt mondd nekik. Egyke gyerek vagyok, ezért ilyenek. De igen, igazad van. Legalább foglalkoznak velem. *Nem kérdezi meg, hogy ez a férfivel hogy van. Úgy gondolja ez túl személyes, és nem akar a magánéletében vájkálni. Majd elmondja, ha akarja.*
- Kiöregszel... persze. Mintha annyira vén lennél. *Hm, de ezt pontosan nem is tudja, hány éves. Fura, de sohasem kérdezte meg. Bár a férfi biztosan tudja, ő hány éves.*
- Az. Lehet, jobban járnék, ha otthagynám az egyetemet. *Vigyorodik el. Manapság úgyis olyan dolgokat vesznek, ami neki eléggé magas. Mint mondjuk a múltkor az a bájital.*
- Igen. Erős gyerek. *És büszke is rá, hogy sikerült összeszednie magát.*
- Jajj, za a vöröshajú, ugye? Egy ideig járt az iskolába is, ha jól emlékszem. *Bár nem szeretett vele találkozni. Olyan unszimpatikus volt neki.*
- Köszi. *Majd beszáll a liftbe, és megnyomja a hármas, majd a négyes gombot.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Minisztérium bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minisztérium bejárata   Minisztérium bejárata EmptyPént. Feb. 18, 2011 8:18 am

- Na igen, elég kevés az állandó ember, mivel mindenki valakinek a valakije, és ha megy a főnök, megy vele a kis galerije is. Vagy éppen jön, ahogy éppen van * értek egyet, nekem se egy új kollégám akadt az elmúlt pár hónapon belül. Sok az új, és a kétes alak.*
- Én meg is mondanám ne aggódj. *vigyorodok el, mivel nem jelentene problémát a dolog, közölni a Berger szülőkkel, hogy leánykájuk, felnőtt, önálló nő, tessék neki békét hagyni, vagy ideköltözni utána. Kétfelé nem szakadhat az ember.*
- Még mindig jobb. Nekem az aurorképző program után saját lábon kellett megállni, zöldfülő kezdő aurorként. *jegyzem meg, mivel mostanában inkább büszkén gondolok erre, hogy megálltam a lábamon, és bebizonyítottam, hogy erős vagyok egyedül is, nem szorulok másokra.*
- Vén is vagyok ami azt illeti. Már a 32-diket taposom, és még család terén sehol nem állok. Szerintem én már egész életemre egyedül maradok a munkámmal *legyintek, kizárt hogy legyen olyan nő, aki képes lenne elviselni a hülye rigolyáimat. Mert vannak, nem is kevés, főleg hogy ne akarjon senki megkötni, nekem kell a személyes szabadságom.*
- Miért hagynád ott? Nem megy? *érdeklődök, majd biccentek.*
- Erős, ez a szerencséje.
- Igen, az az. Az ikre is odajárt, most itt van az én osztályomon, legalább szem előtt van *teszem még hozzá, mivel szerintem Walterst hamarabb ismerheti Sandra mint Willt.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Minisztérium bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minisztérium bejárata   Minisztérium bejárata EmptyPént. Feb. 18, 2011 8:31 am

- Biztos nagyon örülnének neki. Odaállítanál, hogy bocsi,d e hagyják békén a lányukat, mert kell neki a szabadság. Biztos megkérdeznék: Ki maga, az udvarlója? *Vigyorodik el. Jó poén lenne, tényleg.*
- Sajnálom. *Húzza el kicsit a száját. Na ilyenkor örül, hogy neki olyan szülei vannak, akik törődnek is vele.*
- De legalább sikerült megállnod a saját lábadon, ami nem elhanyagolandó tényező. *Bólint egyet. Igen, erre tényleg büszkének kell lenni.*
- 32? Az nem is sok. Nem tudom mit vagy úgy oda. Örülj neki, hogy nem 62 vagy. És egyébként meg, még simán lehet családod. *Csóválja meg a fejét. Ő nem adná fel ilyen könnyen.*
- Hát, megyeget, csak lehet, hogy nem fogok vele semmit sem érni. Meg hát igen, vannak benne húzós dolgok. *Sóhajt egyet. De nem baj, csak a szorgalmi időszakot élje túl, az már fél siker.*
- Hm, akkor lehet, hogy az ikrével keverem. Azt se nagyon bírtam, nem tudom miért. *Gondolkodik el. Fene, hogy abból is kettő van, mint a Raidon ikrekből.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Minisztérium bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minisztérium bejárata   Minisztérium bejárata EmptyPént. Feb. 18, 2011 8:44 am

- Hát, ha mást nem akkor fogadásból megtenném. És igen, akkor valószínűleg az lennék *mosolyodom el, ezzel a nagyon gyenge célzattal, hogy talán szeretnék az udvarlója lenni. Talán még jó is kisülhetne ebből, ha meg nem, hát nem. Csak elegem van a két hetes dúló lámúrból, és aztán a nagy vitából hogy ki merre lát arra menjen.*
- Én nem, legalább megtudtam, hogy önállóan sokkal könnyebben megy az életem, nem kell senkihez sem igazodnom, és senki nem dorongol le ha cipővel megyek át a szőnyegen *mosolygok, mivel van ennek jó oldala is, és igyekszem nem gondolni rá, hogy mennyit kellett szenvednem, mire eljutottam oda, hogy a munka mellett, rendes házam legyen, és némi szabadidőm is.*
- Nekem már soknak tűnik. Eddig még nem találtam meg a megfelelő nőt, nem túl nagy rá az esély hogy ezek után találjam meg, hacsak a mostani kiszemeltem nem adna egy esélyt *mondom, és figyelem a lift emeletei. Tetű lassú, még csak az elsőn vagyunk a mínusz háromról.*
- A húzós dolgokat is le kell küzdeni, és szerintem van pár ember aki nagyon szívesen segítene neked ha elakadsz *jegyzem meg, mert mondjuk én is szívesen tanítgatnám Sandrát, csak, khm, nem biztos hogy mindig a tananyagra.*
- Lehet, hasonlóak, bár megfigyeltem, vannak különbségek köztük. Waltersnek zöld a szeme, és sokkal hosszabb lett a haja, mint testvérének. És fehér a pálcája míg Watsonnak fekete... *sorol fel pár dolgot, de persze van még pár momentum.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Minisztérium bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minisztérium bejárata   Minisztérium bejárata EmptyPént. Feb. 18, 2011 8:59 am

- Ó, akkor fogadjunk. *Vigyorodik el.* Lennél az udvarlóm? Hát... nem egy rossz ajánlat. Megfontolandó. *Mosolyodik el, elég galádul. Hát, nem lenne rossz, na. Very Happy*
- Én is át szoktam menni cipővel a szőnyegen. Sőt a fogkrémet is mindig a közepén nyomom meg... sőt, eláruljak még egy titkot? Néha az én zoknim is ott van az ágy mellett. *Vigyorodik el. Simán elmehetne pasinak, az idegesítő dolgok nála is megvannak.*
- Miért, van mostani kiszemelted? *Kicsit elkerekednek a szemei? Talán túl feltűnő? Lehetséges. Mindenesetre gyorsan próbálja rendezni magát a meglepettség után.* Hát... az igazán jó. *Mosolyodik el. Csak tudná, hogy ki az.*
- Igen, Petert szoktam manapság zaklatni a bájitaltan miatt. Miért nem lehet mugli módszerekkel restaurálni.. nem értem. *Húzza el a száját. Na igen, lehet néha eltérnének a tananyagtól.*
- Biztos, én az ilyen apróságokra nem figyelek. Ezért vagy te az auror, és nem én. *És lassan már felvánszorognak a harmadikra.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Minisztérium bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minisztérium bejárata   Minisztérium bejárata EmptyPént. Feb. 18, 2011 9:14 am

- Hogy leoltsam a szüleid? Simán belefér, és fogadjunk hogy megtenném ha az udvarlód lennék *mosolyodom el, mivel lehetséges, hogy annyira nem bánnám a dolgot, mint amennyire húzódok most. Elég nehezen kezdek el bármit is, később már könnyebben menne, ha addig nem hagynának el.*
- Ezek nálam is mindennaposak, de nem szeretnék egy olyan nőt, aki mindezek miatt leharapja a fejem, minden áldott nap mikor hazaérek, és levetem magam a kanapéra *mondom, mert ezek alapján Sandra biztosan nem veszekedne házisárkány üzemmódban.*
- Van, és éppen vele beszélgetek *vigyorodom el, mert ez azt arckifejezést látnom kell. Biztos vagyok benne, hogy erre abszolúte nem számított.*
- A Bájitaltan nem olyan nehéz, az még nekem is menne ha összekapnám magam, és nem lennék lusta hozzá *húzom el egy picit a szám, mivel Peter nevéről beazonosítottam a tantárgyat is, meg azt is hogy nem kis horderejű dolog lehet ha már ő kell hozzá.*
- Igen, nekem ezekre is oda kell figyelnem, ha nem, az könnyedén az életembe is kerülhet szóval... foglalkozási ártalom. *felelem, majd a kinyíló liftajtóra bökök.*
- Tessék, ez a harmadik emelet, és mint mondtad Jessicat keresd, ne Saraht *adok még egy utolsó tanácsot, és végszóként visszanyomom a liftajtót és tovább haladok a saját kis irodám felé. ÉRdekes kis találkozás volt, meg kell hagyni.*
- Miket nem művelek *jegyzem meg mintegy magamnak, és kilépek a negyediken a liftből, hogy azonnal leteremthessek egy fiatal aurort, amiért nekem jött.*

//Köszöntem.//
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Minisztérium bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minisztérium bejárata   Minisztérium bejárata EmptyPént. Feb. 18, 2011 9:28 am

- De mivel nem vagy az, így nem oltod le őket. Értem. Ez olyan mókuskerekes dolog. *Vigyorodik el. Annyira jó ez az elméletben tervezgetünk dolog.*
- Ó, biztosíthatlak róla, hogy én nem vagyok ilyen. De mivel, mint mondtam, nem vagy az udvarlóm, ezért ebből következően ez nem is érdekes. *Vonja meg a vállát majd, a következőre tényleg bamba kifejezést vág. Hogy mi van?*
- Ó, ja, das will ich mal seh'n. *Vigyorog a férfire, és sejti, hogy ebből egy kukkot sem értett. Nem is baj.*
- Ja, neked. De én hülye vagyok a varázsláshoz, meg a bájitalokhoz. *És hát nem, egyébként nem olyan nagy munka, hogy Peter kelljen hozzá, de hát ha bájitaltan, akkor forduljunk a BIT tanárhoz.*
- Köszönöm az útbaigazítást. És akkor Jessica. *Vigyorodik el, csak el ne felejtse. Aztán int egyet, majd kiszáll a liftből, egy szervusszal még elköszön, majd elindul megkeresni azt a Jessicat.*

//És is. ^^//
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Ajánlott tartalom





Minisztérium bejárata Empty
TémanyitásTárgy: Re: Minisztérium bejárata   Minisztérium bejárata Empty

Vissza az elejére Go down
 
Minisztérium bejárata
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: London-
Ugrás: