Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapNagyterem - Page 8 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Nagyterem - Page 8 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Nagyterem - Page 8 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Nagyterem - Page 8 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Nagyterem - Page 8 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Nagyterem - Page 8 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Nagyterem - Page 8 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Nagyterem - Page 8 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Nagyterem - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Nagyterem - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Nagyterem - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Nagyterem - Page 8 Vote_lcapNagyterem - Page 8 Voting_barNagyterem - Page 8 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Nagyterem - Page 8 Vote_lcapNagyterem - Page 8 Voting_barNagyterem - Page 8 Vote_rcap 
Ted Forrester
Nagyterem - Page 8 Vote_lcapNagyterem - Page 8 Voting_barNagyterem - Page 8 Vote_rcap 
James Miller
Nagyterem - Page 8 Vote_lcapNagyterem - Page 8 Voting_barNagyterem - Page 8 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Nagyterem - Page 8 Vote_lcapNagyterem - Page 8 Voting_barNagyterem - Page 8 Vote_rcap 
Sindy Logan
Nagyterem - Page 8 Vote_lcapNagyterem - Page 8 Voting_barNagyterem - Page 8 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Nagyterem - Page 8 Vote_lcapNagyterem - Page 8 Voting_barNagyterem - Page 8 Vote_rcap 
Chris Martines
Nagyterem - Page 8 Vote_lcapNagyterem - Page 8 Voting_barNagyterem - Page 8 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Nagyterem - Page 8 Vote_lcapNagyterem - Page 8 Voting_barNagyterem - Page 8 Vote_rcap 
Daniel Reed
Nagyterem - Page 8 Vote_lcapNagyterem - Page 8 Voting_barNagyterem - Page 8 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Nagyterem

Go down 
+20
Chris Martines
Hannah McDowal
Kim Kaguya
Cathy Melva
Gregory Kinsey
James Miller
Sandra Berger
Allison Diamond
Ted Forrester
Anor Azgard
Jason Shuyler
Sindy Logan
Ingrid Weiss
Alex Wilfred
Hannelori Sensui
Amanda C. White
Raisen Hagiri
Cherilyn R. Keighley
Ophelia McCord
Főmesélő
24 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyKedd Dec. 21, 2010 5:33 am

-Hülye.
*Nevetek fel hangosan, be persze, úgy, hogy rajtunk kívül más ne hallja.
-Ne félj, visszaadnám az biztos.
*Vigyorgok el, majd hallgatom, ahogy Danny fütyülni kezd egy nótát. Nem ismerős, így nem szólalok meg. A kijelentésre biccentek egy mosoly keretében.
-És kivel mész a bálba??
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyKedd Dec. 21, 2010 6:34 am

*Kicsit elbámészkodott miközben a fiúk olyan jól elbeszélgettek, nélküle. Kicsit elmereng a feljött kérdésen, és miután a többiek befejezték a dolgokat, akkor elmosolyodva válaszol.*
-Hát fogalmam sincs. Nincs párom, de nem is baj. Maximum majd csak úgy benézek egyedül egy kicsit... *Mindkét fiú jön, Danny még fel is lép amin egy kicsit elcsodálkozik. Azt lehet, hogy szívesen megnézné, szóval... még majd meggondolja a dolgokat. De akkor kéne neki menni öltözni is... ruhája végül is már van.*
-Most egy kicsit kíváncsi lettem, szóval szerintem tényleg megyek a bálra. Nem tudom... régen mindig buli volt... főleg utána. *Egyszer volt fiú párral -másodikba, elsőbe meg csajokkal... most is lehet, hogy úgy megy. Majd hozzászegődik valakikhez.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 2:42 am

-Ha csak úgy benézel, annak tánc lesz a következménye, nekem elhiheted. A nyárbúcsúztató bállal én is így voltam, hogy csak benézek, aztán táncoltam, szinte végig. *Vonja meg a vállát egy vigyor kíséretében.*
-Ha kíváncsi vagy, megöregszel, és a ráncosodás árt a szépségnek. *Vigyorodik el egy kacsintás kíséretében. Aztán feláll.*
-Na nekem mennem kell, még egy utolsó próbára, és készülődésre. Sziasztok. *Azzal el is sunnyog a teremből.*

//Köszi (: //
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 2:49 am

*A lány szavain elmosolygok. Danny reagálásával teljesen egyet értek, így nem is fűzök hozzá semmit sem.
-Hát én most megúszom a táncot. Törött kézzel nehéz lesz. Majd valahol eltöltöm az időmet Nicole-al.
*Mosolygok el, majd ahogy Danny elköszön és is követem.
-Sajnos nekem is mennem kell. Ne vedd udvariatlanságnak, de még beszélnem kell apámmal.
*Mondtam, majd Danny-t követve elindulok apám szobája felé.

//Köszi Smile//
Vissza az elejére Go down
Gordon Dark
Diák-Amira
Diák-Amira
Gordon Dark


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyPént. Jan. 21, 2011 8:32 am

*Gordon belépett a nagyterembe és leült. Maga elé húzott egy rakás pirítóst, megvajazta őket, és sajtot tett rájuk. Nem volt igazán éhes, de tudta, hogy valamit ennie kell, hiszen reggel óta nem evett. Elnyammogott négy pirítóst, utána pedig töltött magának egy nagy bögre teát, hátradőlt és várt, hátha arrafelé téved egy ismerős.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyPént. Jan. 21, 2011 8:44 am

*Igaz, hogy már elég késő van, de úgy döntött eszik pár falatot. Arra pedig a legjobb a nagyterem. Egy fekete farmert, fehér cipőt és egy sötétkék hosszú ujjú pólót visel. Körbetekint a teremben, majd az amirás asztalnál lát egy srácot.*
- Hé, szia, leülhetek? *Érdeklődik, mert ha esetleg nem, akkor arrébb ül, aztán egyedül eszik valamit.*
Vissza az elejére Go down
Gordon Dark
Diák-Amira
Diák-Amira
Gordon Dark


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyPént. Jan. 21, 2011 8:48 am

*Gordon felpillantott, és egy arcról ismerős srácot látott. Mintha a klubhelyiségben látta volna...*
- Persze. Gordon vagyok.
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyPént. Jan. 21, 2011 8:54 am

*Mivel lehet, ezért le is ül. Aztán kár magának egy szendvicset, meg egy pohár kakaót.*
- Én meg Greg. Asszem láttalak már órán, meg a klubhelyiségben. *Mondja, miközben beleharap a szendvicsébe.*
- Ilyen későn vacsorázol? *Kérdezi. Bár ő beszél, mert ő is későn vacsorázik.*


//Ha esetleg tudok valami segíteni, nyugodtan írj pmet. Smile//
Vissza az elejére Go down
Gordon Dark
Diák-Amira
Diák-Amira
Gordon Dark


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyPént. Jan. 21, 2011 9:00 am

*Gordon vállat vont*
- Nem is éhes voltam igazából, inkább csak társaságra vágytam. Jó étvágyat!
*Belekortyolt a teájába, majd Gregre nézett, de hirtelen nem tudta, mit is mondhatna. Végül feltalálta magát:*
- Melyik kviddicscsapatnak szurkolsz?
~Ez mindig jó téma, nem ismertem még senkit, aki ne szerette volna a kviddicset~

//Köszi, kezdem megszokni az oldalt, de biztos lesz még, amit meg kell kérdeznem//
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyPént. Jan. 21, 2011 9:10 am

- Értem. Én is szoktam néha így lenni. Bár ritkán. Sokszor szeretek egyedül lenni, és csak olvasni. *Igaz, tényleg magának való gyerek.*
- Ó, hát a Dimbourne-i Darazsak-nak. Bár nem vagyok nagy kviddicsező. Lehet, hogy ciki, de repülni sem nagyon tudok. *Igaz, hogy eddig csak egyszer próbálta. Lehet, hogy többször kellett volna.*
- És neked? *Kérdez vissza.*
- Te is negyedikes vagy, ugye? Tudod már mit kezdesz magaddal a suli után? *Közben megeszi a szendvicse másik felét is.*


//Csak nyugodtan. ^^//
Vissza az elejére Go down
Gordon Dark
Diák-Amira
Diák-Amira
Gordon Dark


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyPént. Jan. 21, 2011 9:18 am

- Hát... Tudom, gáz, de én valahogy a Csúzlikat szeretem. Jaja, negyedéves vagyok.
*Elgondolkodott, végül úgy döntött, az igazság cenzúrázott változatát adja elő.*
- Apám auror volt. Én is az akarok lenni. Hát te? Merre tovább?
*Gordon nem gondolta cikinek, ha valaki nem tud repülni*
~Lehet, hogy ő meg a bájitalfőzésben király. Mindenki ért valamihez.~
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyPént. Jan. 21, 2011 9:22 am

- Bár nekik nagy jósolnak nagy jövőt. Viszont lehet, hogy feljönnek. *Vonja meg a vállát. Nem ítéli el a Csúzli-fanokat sem, mivel az is egy jó csapat volt, és még lehet is.*
- Ó, az jó szakma, bár rengeteget kell hozzá tanulni. Hát... én még nem tudom. Egyik ismerősöm mondta, hogy legyek sárkánykutató. Szeretem a sárkányokat, sok mindent olvastam már róluk... csak egy kicsit vézna vagyok hozzá. *Mosolyodik el. Hát tényleg elmenne inkább egy fogpiszkálónak, mint sárkánykutatónak.*
- Gondolom akkor jó vagy SVKból, meg bájitaltanból, ugye?
Vissza az elejére Go down
Gordon Dark
Diák-Amira
Diák-Amira
Gordon Dark


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyPént. Jan. 21, 2011 9:30 am

- Hát... SVK - ból elég jó vagyok. Bájitaltan... Nem a kedvencem, de elég jól megy. Sose leszek híres bájitalkeverő, de azért meghúzni sem fognak... Remélem. A sárkányok nagyon király lények! Szeretem a legendás lényeket, és a sárkányok... Van bennük valami, na. Ha szereted őket, érted, mire gondolok. Szerintem semmiképp se add fel ezt a dolgot ilyen könnyen.
*Gordon elmosolyodik. Az anyját lenyűgözték a sárkányok, mikor az apja egyszer elvitte őket egy rezervátumba. Akkor szeretett bele ő is ezekbe a csodás lényekbe.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyPént. Jan. 21, 2011 9:36 am

- Akkor jó. Biztosan nem. Azért végig lehet csinálni, mert vannak aurorok. Szóval nem lehetetlen. *Mosolyodik el. Közben a vacsorát is befejezi.*
- Igen, tényleg azok. Főleg az a legkirályabb bennük, hogy intelligensek. És nem buták, mint a puffskeinek. *Egyszer az egyik testvérének volt egy puffskeinje. Akkor utálta meg őket, amikor éjjel kimászott a ketrecből, és elkezdte az orrváladékát szívni.*
Vissza az elejére Go down
Gordon Dark
Diák-Amira
Diák-Amira
Gordon Dark


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyPént. Jan. 21, 2011 9:42 am

*Gordon felnevetett*
- De a puffskein nem is okád tüzet, ha fenyegetve érzi magát. *Mosolyog* - Viszont ja, némelyik sárkányfaj nagyon intelligens. Főleg a kínai gömbláng, legalábbis ezt olvastam valahol.
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyPént. Jan. 21, 2011 9:47 am

- Igaz, de kiszívja az orrváladékodat. *Vigyorodik el.* Tudod milyen érzés reggel arra ébredni, hogy a bátyád puffkeinje éppen a taknyodat szívja az orrodból. *Neveti el ő is magát. Az tényleg vicces volt, bár akkor nem gondolta annak.*
- Igen, bár van pár eléggé veszélyes. Mondjuk a magyar mennydörgő. Bár szívesen megnéznék egyet. *Még soha nem volt sárkány-rezervátumban, pedig ideje lenne már ellátogatnia.*
- Ugye neked nincs puffskeined, ami átmászhatna a szobámba? *Kérdi vigyorogva.*
Vissza az elejére Go down
Gordon Dark
Diák-Amira
Diák-Amira
Gordon Dark


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyPént. Jan. 21, 2011 9:56 am

*Gordon is elvigyorodik*
- Csak egy baglyom van,. de nem hiszem, hogy ő olyasmire vetemedne, mint a bátyád puffskeinje. A Mennydörgő állítólag elég durva egy bestia, de hallottam már olyanról, aki legyőzte. Voltam egyszer sárkányrezervátumban, de mennydörgőjük sajna nem volt.
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyPént. Jan. 21, 2011 10:03 am

- Akkor jó. Az legalább nem veszélyes. *Vigyorog továbbra is. Bár a puffskein sem az, csak akkor tűnt veszélyesnek.*
- Igen, tényleg az. Hű, akkor ennek majd utánaolvasok. *Mondja. Úgyis lesz egy útja a könyvtárba, mert vissza kell vinnie a könyveit.*
- Kár, pedig akkor mesélhettél volna. Viszont én szerintem lassan elmegyek aludni. *A vacsoráját már befejezte.*
- Szóval akkor jó éjt neked is! Szia! *Köszön el a fiútól, majd zsebre tett kézzel fesétál a szobájába.*


//Köszönöm a játékot! Smile//
Vissza az elejére Go down
Gordon Dark
Diák-Amira
Diák-Amira
Gordon Dark


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyPént. Jan. 21, 2011 10:09 am

*Gordon bólintott.*
- Jó éjt!
*Miután egyedül maradt, Gordon hamar elkezdett unatkozni. A könyvét a klubhelyiségben hagyta, de még nem volt kedve felmenni érte. Előhúzta a pálcáját, és az évek alatt unalomig gyakorolt módon hussantott és pöccintett, majd elmotyogta a varázsigét.*
- Vingardium leviosa.
*Az immár kiürült bögre felemelkedett az asztal lapjáról, majd finoman visszalibbent. Gordon eltette a pálcáját és felállt. Másfelé is el akart nézni még aznap.*

//Én is köszönöm:)//
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyKedd Márc. 15, 2011 10:15 am

//Kim//

-Már hallottam róla, de még nem találkoztam vele. Bár ezek után nem hiszem, hogy szívesen látnám. *Vonja meg a vállát. Nem zavarja, hogy Kim egy kicsit zavarba jött. Mondjuk nem érti, hogy miért.*
-Szerintem épp elég büntetés volt, hogy megtámadott egy vámpír. Mivel a Raidon gyerek és a barátnője sem kapott semmit sem, szerintem te is meg fogod úszni. *Teljes mértékben határozottan mondja, mivel úgy véli, hogy, ha a másik kettő sem kapott büntetést, akkor Kim-nek se kellene kapnia.*
-Reménykedem benne, de azért ennyire nem vagyok jó, mint amennyire hiszel. *Szerénykedik a lány, bár van benne igazság.*
-Rendben, csak szép kényelmesen. *Ért egyet Kim-el. Lassan ballagnak a folyosón, majd a nagyteremben, Ellie keres egy szabad helyet és lehuppan. Maga mellé mutat, hogy Kim üljön le mellé. Ezek után kíván két bögre zöld teát, ami azonnal ott is terem. Tesz bele egy kanál cukrot, meg egy kis citromot, majd kevergetni kezdi.*
-Egészségedre. *Mondja Kim-nek, majd belekortyol a teájába.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyKedd Márc. 15, 2011 10:23 am

- Igen, egy időben elég sokat hallatott magáról. Én se direkt találkoztam vele, Londonba jártam, amikor először láttam mióta eltűnt volna Tibetbe, és... eléggé megijesztett, de nem bántott. Azt mondta, jó útra tér, és megváltozik... *sóhajt fel a fiú, mert eddig még tényleg betartotta Will az ígéretét de nem bízik benne maradéktalanul, hogy ez így is fog maradni.
- Nem tudom, végül is szerintem tanár függő, ha jól tudom őket Hannelori tanárnő mentette meg, ő meg sosem ad büntit senkinek *mondja, mivel az ő infója egyenesen Alexhez futott be, nem biztos benne, hogy megússza bünti nélkül.*
- Dehogynem vagy, tavaly is éltanuló lettél, hallottam amikor az igazgató kiemelte a nevedet *mondja, bár azt nem teszi hozzá, hogy az övé is elhangzott.*
- Köszi *mondja a lassú tempóra, majd a teára is. Az egyik bögre után nyúl, és vagy hat kanál cukrot tesz bele, citromot semmit.*
- Egészségedre *mosolyog Ellie-re és ő is belekortyol a teájába.*
- De jó meleg....
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyKedd Márc. 15, 2011 10:35 am

-Az ilyenek nem szabad teljesen megbízni. Mindig van valami hátsó szándékuk, amire minél előbb rá kell jönni és ellene fordítani azt. *Reagál a dologra. Szokott ő ravasz is lenni néha, de nem tudja ezt mindenki. Ezért is szokott meglepéseket okozni egyeseknek.*
-Mondjuk ez is igaz. Igen ezt szeretem Hanni néniben. Csak remélni tudom, hogy Alex elfoglalt lesz és valaki mást küld maga helyett, és így lehet megúszod a büntit. *Mondja mosolyogva, mert azért vannak még Hanni-n kívül olyan tanárok, akik nem büntetnek.*
-Csak próbáltam figyelni, mikor kellett. De te se szerénykedj, te is köztük voltál. *Mondja, mivel Kim is az éltanulók között volt tavaly és nagyon reméli, hogy idén is ott lesz. A következő pár kijelentésre, egy mosollyal reagál. Hiányzott már neki a tea, de soha nem volt olyan ember, akivel megtudott volna inni egyet. Egyedül meg túl unalmas a teázgatás számára, az öccse meg nem rajong érte.*
-Lassan gondolkodnom kell, hogy milyen tárgyakat veszek fel. Az egyik pillanatban még vidáman beszélgetünk a másikban meg már év vége van. *Mosolyog el, miközben a kanállal játszadozik. Tényleg ideje lenne döntenie, miből akar RBF-t tenni.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyKedd Márc. 15, 2011 10:44 am

- Nem tudom, amikor az erdőbe voltam, ő talált meg, azt mondta hogy az új vadőr, és Alex tudja, de.. nem tudom. Hagyhatott volna ott is, akkor nem lett volna sok esélyem, hogy túléljem a támadást, tulajdonképpen, elkergette a vámpírt. *vallja be a lánynak, és maga sem tudja, mit higgyen. Elgondolkodva kevergeti meg a teáját, mivel a cukor még nem oldódott fel teljesen.*
- Remélem, bár ha Raisent küldi akkor végem van. *mosolyodik el, mivel ismeri már a tanárt annyira, hogy tudja, egy elmulasztott és rajtakapott háziért is képes büntetni, és sokat követel, de azért teljesíthető határokon belül. Alapvetően Kim igazságosnak tartja, mivel ok nélkül nem büntet, és szinte soha nem emeli fel a hangját.*
- Hát de az csak véletlen volt *szerénykedik, ahogy az várható is volt, és szinte biztos hogy idén is ott lesz, mivel a jegyei között egy két rosszabb van csak, azt meg könnyedén ki tudja majd javítani. Év vége felé meg a tanárok is egy halom javítási lehetőséget adnak.*
- Nekem még van erre két évem, ami azt illeti. Azon gondolkodtam, hogy kicsit ráhajtok, és átkérem magam harmadikba, végül is, lehet hogy megengednék nem? *tűnődik el, és belekortyol a teába. *
- Nekem az egyik majd biztos az LLG lesz meg talán a GYN, mivel ezek összefüggenek a gyógyítással is, a harmadikat nem tudom mi legyen *osztja meg a lánnyal az aggodalmát.*
- Talán a BIT lenne még az ami, de azt mondják az nagyon nehéz...
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyKedd Márc. 15, 2011 11:01 am

-Érdekes. Már én sem tudom, hogy mit higgyek. Végül is, ha Wilfred hisz benne, akkor lehet, hogy kezd jó útra térni... bár ne hamarkodjuk el a megítélést. Beszélsz itt bolondokat. Még, hogy meghalj. Ezt verd ki a fejedből. Akkor valahogy én lettem volna segítségedre. *Akad ki egy kicsit a lány, majd a mondata vége felé már komolyra fordította aszót. Nem tudja elképzelni, hogy milyen lenne az iskola Kim nélkül. Számára egy nélkülözhetetlen személy.*
-Majd szorítok, hogy ne őt jelenjen meg. *Ő is ismeri annyira a tanárt, amennyire kell. Egy párszor már büntette meg a lányt, olykor értelmetlen dolgokért, de megértette azt is. Ellie szerint is igazságos tanár, aki rendesen érti a dolgát.*
-Persze. Én is ezt mondanám. *Viccelődik egy kicsit. Tudja, hogy Kim sokra viszi még az életben és idén is az éltanulók között lesz majd. Ellie is tanul rendesen, de nem azért, hogy kitűnő legyen, hanem mert érdekli az, amit csinál. Puszta kíváncsiság hajtja a tanulásban, bár, most, hogy jobban belegondol, komolyabban fogja venni a tanulást. Nem csak puszta kíváncsiságként.*
-Az a két én gyorsan el fog telni, ne aggódj. Szerintem van esélyed hozzá. Prefektus vagy, éltanuló, kiváló gyógyító képességed van, kell ennél több, hogy átengedjenek? *Mondja el a véleményének egy részét Kim-ről.*
-Ebben van valami. LLG-t szeretem, meg a GYN-t is és van is hozzá érzékem. Mondjuk egy kicsit tartok az LLG RBF-től. *Mondja ki, amit gondol.*
-Én még az SVK-n gondolkodtam a BIT mellett. Ajj ez a továbbképzési dolog nehéz. *Nevet fel halkan a végén.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 EmptyKedd Márc. 15, 2011 11:12 am

- Csak az a baj, hogy Alex sem tévedhetetlen, és lehet hogy mindenki rosszul gondolja, de adja az ég, hogy csak rémeket lássak. Nem szeretném, ha megint ámokfutásba kezdene, azt.. még egyszer nem tudom hogyan élném túl. *billenti félre a fejét, majd csodálkozva pillant a kiakadt lányra. *
- Kijöttél volna az éjszaka közepén az erdőbe, csak hogy megkeress? Honnan tudtad volna merre járok? Vagy még régebben titokban nyomkövető bűbájt tettél rám? *mosolyodik el, igazán jókedvűen, gyenge poént eresztve meg. Ezt Ellie hozza ki belőle, és maga sem tudja, mikor volt ilyen nyugodt utoljára.*
- Igazából én is Hanni néniben reménykedek, akkor biztos hogy megúsznám, de ha Alex jelenik meg akkor nincs menekvés *legyint, mert nem akar ezen stresszelni, majd alakul valahogyan.*
- De tényleg, csak azért lehettem jeles, mert valaki leigazolta a Jóslástan lógásaimat *mosolyog Kim, bevallva hogy nem egyszer kimaradt arról az óráról, mivel ki nem álhatja, és értelmét sem látja. A dolgozatokra ment csak be mindig, hogy jegye legyen.*
- Az semmit nem jelent hogy prefektus vagyok, ha én is megszegem a szabályokat, és az erdőbe mászkálok *mosolyog, de gondolt már rá hogy megpróbálkozik ezzel, hiszen, tanulmányokban be tudná érni harmadéves társait.*
- Én is szeretem ezeket, bár az LLG kicsit akadozik néha, amikor ilyen fura nevű dolgokról tanulunk, a gyakorlat jobban megy. GYN meg megy rendesen, a tanárnő jól magyaráz szerintem, és nem olyan tömény az anyag mint az LLG *mondja ki a véleményét, és biccent.*
- Én SVK sose venném fel, nem az én tantárgyam, nehezen megy ami azt illeti *mondja, és ismét kortyol a teából. Most jól esik neki.*
- Nekem szerintem BIT lesz még a harmadik majd.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Nagyterem - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nagyterem   Nagyterem - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nagyterem
Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Nagyterem
» Nagyterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: