Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapHotel Royal - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Hotel Royal - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Hotel Royal - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Hotel Royal - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Hotel Royal - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Hotel Royal - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Hotel Royal - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Hotel Royal - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Hotel Royal - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Hotel Royal - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Hotel Royal - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Hotel Royal - Page 2 Vote_lcapHotel Royal - Page 2 Voting_barHotel Royal - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Hotel Royal - Page 2 Vote_lcapHotel Royal - Page 2 Voting_barHotel Royal - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Hotel Royal - Page 2 Vote_lcapHotel Royal - Page 2 Voting_barHotel Royal - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Hotel Royal - Page 2 Vote_lcapHotel Royal - Page 2 Voting_barHotel Royal - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Hotel Royal - Page 2 Vote_lcapHotel Royal - Page 2 Voting_barHotel Royal - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Hotel Royal - Page 2 Vote_lcapHotel Royal - Page 2 Voting_barHotel Royal - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Hotel Royal - Page 2 Vote_lcapHotel Royal - Page 2 Voting_barHotel Royal - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Hotel Royal - Page 2 Vote_lcapHotel Royal - Page 2 Voting_barHotel Royal - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Hotel Royal - Page 2 Vote_lcapHotel Royal - Page 2 Voting_barHotel Royal - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Hotel Royal - Page 2 Vote_lcapHotel Royal - Page 2 Voting_barHotel Royal - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Hotel Royal

Go down 
+5
William Quentin Watson
Nathaniel L. Matthews
Latisha D. Leggat
Chezz Princeton
Főmesélő
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptySzer. Szept. 15, 2010 8:06 am

* Tudtam, hogy nem sokáig bírja a szorításomat, elvégre ő az erősebb és most ő itt a vezéregyéniség. Biztos, hogy nem hagyja a kezéből kifolyni a dolgokat. Mikor látom, hogy bekapja a fölsőm cipzárjának fogója részét, akkor elmosolyodok. Pont így viselkedik egy vezéregyéniség. Épp, hogy ezen agyaltam, ekkor szemembe nézett és a mondandóján meghökkentem. Itt vagyunk végre kettesben és nem csinálunk semmi "komoly" dolgot. Ekkor elbizonytalanodtam magamban. Talán lehet, hogy meggondolta? De gyorsan elhessegetem a gondolataimat. Úgy tisztáztam magamban a tényt, hogy a jó dolgokra mindig várni kell. És mi pont egymásra várunk. Bár nem tudom, hogy bírom ki, hogy együtt alszunk és nem történik semmi sem. De ha ő akkor én is uralkodok az ösztöneimen. Nem akarom, hogy azt érezze, hogy kierőszakolom belőle a dolgokat. Mégis csak ő a férfi és ha akar valamit akkor elvárom tőle, hogy ő kezdeményezzen. Majd felülök az ágyra és kérdőn nézek a Nath-ra. *
- Ez hogy érted? * Szemébe nézek és óvatosan karmolgatni kezdem a kezét. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 2:34 am

* Látom, hogy kicsit meghökkentette a dolog, hogy én most nem szándékozok lefeküdni vele. Vagyis jelen esetben gy gondolom, te ki tudja, hogy mikor változtatom meg a döntésem. Engedem, hogy felüljön .*
- Nem arról volt szó, hogy ismerkedünk ?
* Nézek rá kérdőn egy vigyorral az arcomon. Közben körözgetek az ujjammal a combján, miközben a másik kezemet karmolássza. *
- De ha bármi ellenvetésed is van ellene szólj.
* Mondom, miközben kicsit közelebb hajolok hozzá.*
- Hajlandó vagyok változtatni a döntésemen, csak kell egy kis noszogatás.
* Suttogom neki, majd lágyan megcsókolom.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 2:43 am

* Meghökkentő, hogy Nath még mindig tele van meglepetésekkel. Ami nagyon is tetszik. Talán azért nem akarja még elsietni a dolgokat, mert többre tart mint a többi lányt. De persze, ez csak az én feltételezésem. *
- De igen. * Nézek rá már mosolyogva. Tisztáztam magamban a dolgokat. És rájöttem, hogy lehet hogy jobb lesz, ha a bál után történik meg aminek meg kell történnie. *
- Ha már ismerkedésről van szó... mit is akarsz tudni rólam? * Kíváncsian nézek a szemébe. Igaz nem sok mindent tud rólam, de lehet hogy neki ennyi épp elég, sőt lehet, hogy sok is már. *
- Jó ez így. Legyen úgy ahogy te akarod. * Nagy nehezen bele egyezek az ismerkedő estbe. Lehet, hogy érdekesen fognak alakulni a dolgok. *
- A noszogatást majd máskor vetem be. * A csókot természetesen viszonozom majd egy kis pózváltás, hátamon fekve fejemet Nath ölébe teszem. És úgy nézek fel rá. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 2:51 am

- Mit ? Mindent..
* Jó igazából más lánynál tényleg nem érdekel, hogy ki ő mit kell róla tudni. Elég ha annyit tudok róla, hogy jól néz ki és veszi az adást. A többi már mellékes. De most Ashnél kivételt teszünk. Talán az ennek az oka, hogy nem tudom hanyadik alkalommal nem történik meg az, hogy lefeküdjünk a másikkal..*
- Kicsit idősebb vagy mint egy másodikos.. Miért ?
* Kérdezek rá egy konkrétabb dologra. Közben ugye megtörténik a testhelyzet csere . Hátamat nekidöntöm az ágy támlájának és szórakozottan játszok Ash egyik tincsével miközben hallgatom a monológját.*
-
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 16, 2010 3:00 am

* Talán még senki sem akart úgy megismerni mint Ő. Most nem érzem azt, hogy csak egy játszószer lennék vagy, hogy ő az, hanem hogy egyenlőek vagyunk. Egymás játékszerei vagyunk, de engem ez nem zavar inkább így jó, sőt nagyon is tetszik. *
- Minden az elég tág fogalom. Nem vagy te kicsit túl kíváncsi? * Hirtelen nem is tudok neki mit mondani. Esetleg, ha kérdezne úgy könnyebb lenne a helyzetem. Kicsit elgondolkozok, de nem tudok mindet elmondani magamról. De talán majd egyszer... *
- Hát tudod ez így alakult. * Sóhajtok fel, majd a szabad kezét megfogom és a mellem alá a hasamra helyezem. Nem tudom miért de imádom mikor hozzám ér. Ha tehetném mindig vele lennék, de ez egy igen nagy kívánság lenne és túl önző is egyben. *
- És rólad mit kell tudnom? Titokban bérgyilkos vagy, vagy valami hasonló érdekes sztori? * Kicsit viccelődök nem szeretném, ha túl komollyá fordulna át a beszélgetés. *
- Miért pont én? * Egy apró kérdés, de a válasznak igen nagy jelentősége van a számomra. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptyVas. Szept. 19, 2010 1:27 am

//Bál után//

* Lehetséges, hogy a bálról feltűnő volt ez a gyors lelépés, na de van ilyen. Nath szokásához híven hopponált. Már itt is voltunk a hotel előtt. Ekkor oda pillantok a páromra és nem bírom ki elmosolygom magam, pedig komoly akartam lenni. De rájöttem, hogy nincs itt most hely a komolykodásnak. Megfogom a kezét, várom hogy menjünk be. Azért még is csak ő vezessen. Meg ha még meggondolja magát, akkor még meg is hátrálhat, de remélem ilyen nem fordul elől. *
Vissza az elejére Go down
Nathaniel L. Matthews
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaniel L. Matthews


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 159
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptyVas. Szept. 19, 2010 1:41 am

* A recepciós nő, ugyanaz aki a múltkor volt. Nem is kell végigmondanom, hogy mit akarok már a kezembe nyomja a kulcsot. Eléggé bunkó személyzet.. Talán apámnak szólni kéne, hogy tegyen már valamit ennek érdekében.
Nem ugyanazt a szobát kapjuk mint amit a múltkor. De ettől függetlenül ez is tökéletesen megfelel a célnak.*
- Hát itt is lennénk.
* Suttogom neki , majd becsukom az ajtót miután beléptünk és elfordítom a zárat. Nehogy megzavarjon akárki is. Nem teketóriázok , eleget vártunk már egymásra.
A kezeim közé veszem az arcát, majd apró csókokat lehelek a szájára. Utána lejjebb csúszik a kezem, a nyakán majd megáll a gerince közepén.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptyVas. Szept. 19, 2010 1:54 am

* Már nem zavart a recepciós nő flegma pillantása. Lényeg, hogy megint Nath-el vagyok. Bár nem tudom, hogy meddig is leszünk így együtt. Számítok rá, hogy ez az éjszaka után vége mindenek, de reménykedek benne, hogy nem így lesz. Hogy minden szép és jó marad mint eddig volt. Azon kapom magam, hogy már a szobában állok és elhalmoz pár apró csókkal. Bizakodóan nézek rá. Tudom, hogy most mi fog történni, már olyan rég óta vártuk ezt a napot és végre itt van. Nem akarom, hogy tolakodónak tartson, így most nem csinálok vele semmit, csak várom, hogy mi is fog majd történni a csók után. *
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptyVas. Okt. 10, 2010 7:39 am

*Will mióta visszatért Ázsiából, nem ment haza. Valahogy nem volt lelkivilága ahhoz, hogy elmagyarázza Cassynek, hogy hol is járt, mi történt vele, így kivett egy szobát a Hotel Royal második emeletén. Most hoppanálva érkezik Larinával az előtérbe, megfogja a lány kezét, és odahúzza a pulthoz. Egy intéssel kikéri a kulcsát, majd elindul felfelé. Lehet, hogy kissé puccos hely, de Will most megengedheti magának: Megkapta a részesedését az örökségből...*
- Ez már jobban megfelel, én kicsi szolgám?
*Súgja Larina fülébe egy lépcsőfordulóban, és beleharap a lány fülcimpájába.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptyVas. Okt. 10, 2010 7:49 am

* Meglepett Will választása, hogy pont ide kötöttünk ki, de végül is nincs ellene semmi ellenvetésem. Rá kell jönnöm, hogy ma nem én vagyok a főnök. Vagy ha túlságosan erőszakos leszek akkor valahogy szerepet bírnánk cserélni. De ahogy elnézem Will túlságosan vezéregyéniség. *
- Igen gazdám. * A harapásra azzal válaszolok, hogy végig karmolom a férfi kezét. Már alig várom, hogy felérjünk a szobába. *
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptyVas. Okt. 10, 2010 7:55 am

*Végül felérnek a szobába. Fekete selyem takaróval lefedett franciaágy, fekete párnákkal. Egy fekete íróasztal, fekete szekrények, fehér falak, vörös szőnyeg, vörös bőrfotelek, vörös bőrkanapé, fekete dohányzóasztal, és egy kis erkély, és egy ajtó a fürdőszobába. Nem túl nagy, de kifejezetten puccos hely lett ez az alatt a két hét alatt, míg Will itt lakott. Természetesen ha lelép, visszaalakítja.. Vagy felsőbbrendű ízlésének kitesz másokat is.
Ahogy becsukja Larina mögött az ajtót, rácsap a lány fenekére, majd ledobja garbóját. Elővillan hófehér bőre, izmos teste, és a hátán a hatalmas hegek, melyek örökre emlékeztetik majd a szörnyű megkínzattatásra.*
- Szerintem mindenek előtt én letusolok, velem tartasz?
*Kérdi mosolyogva. Látszik, egy picit megenyhült, nem tudni minek köszönhetően. Leveszi bakancsait is, és ahogy mozog, látszik, hogy atletikus, sportos, izmos termete macskaügyességgel párosul.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptyVas. Okt. 10, 2010 8:05 am

* Mikor beléptünk az ajtón éreztem az ütést a fenekemen. Ebből is gondolom, hogy érdekes kis estém lesz. Reménykedek benne. Szép lassan oda sétálok az ágyhoz és leülök. Közben tekintetemmel végig Willt nézem. Valahogy nem bírom róla levenni a szemem. Érdekes, ilyen gyorsan elbűvölt? Áh az biztos nem lehet. Végre megszólalt, keveset beszél, de mikor megszólal akkor mindig olyant mond amivel meg tud lepni. Pár másodpercig elgondolkodok az ajánlatán, és aztán... *
- Persze. * Nagy mosoly jelenik meg az arcomon, felkelek az ágyról leveszem a blúzomat. Oda sétálok Willhez, adok neki egy rövid csókot, majd várom a további lépéseket. *
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptySzer. Okt. 13, 2010 7:12 am

[Játékterem]

*Chezz slattyog le a földszintre, kezében a gitárjával, teljes puccba vágódva. Lila melír csíkos haja szigorúan arca mellé állítva, fekete gatyájáról háromféle lánc lóg le, széles fekete bőrövének csatja pedig egy amerika dollárt mintáz. Felsője alig átlátszó fekete anyag, aminek ujjai színesek, mintha csak tetoválás lenne. De nem az, mert az igazi tetkó a nyakán kezdődik, és tűnik el a póló alá, piercingjén meg-meg csillan a fény. Letelepedik nem messze a biliárdasztaltól, és a menet közben lefoglalt gyümölcslevét kortyolgatja, nem szokott alkoholizálni. aztán leteszi, ölébe veszi a gitárját, és mivel egyedül van, elkezdi pengetni, egy egyszerű buta kis dallamot, amit egyik számukhoz szán alapnak, amire jön még a gitár, a dob és a hang. *
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptySzer. Okt. 13, 2010 7:28 am

*Will maga biliárdozni érkezik. Acélbetétes bakancs, fekete, hosszú ujjú póló, és ujjatlan bőrkesztyű. Hosszú, vörös haja a vállára lóg. Szájából cigaretta mered előre, és csendben füstölög. A vörös hajú srác kezei zsebeiben pihennek. Végigméri a terepet, és látja, hogy csak egyvalaki van itt, ráadásul az sem épp rendeltetésszerűen használja a játéktermet. És van nála egy gitár... Egy gitár! Will szemében felcsillannak az érdeklődés apró csillagai, pupillái kitágulnak, és fejében megszületik a döntés. Vagy nagyon jó haverok lesznek ezzel a figurával, vagy hülyére veri a srácot azzal a hangszerrel.
Lassú léptekkel érkezik oda, és kicsit félre fordítja a fejét, mint egy kíváncsi kiskutya, majd megszólal.*
- Fain a szerszámod. Nekem egy Paul Reed Smith Standard 22 -esem van, kicsit átalakítva. Ez milyen?
*Kérdi olyan hangon, ami nem sejtet túl sok jót. Konkrétan mintha nagyzolni akarna saját klasszikus hangszerével.*
- És csak külsőre jó, vagy szólni is tud úgy, mint a megvadult hippogriff?
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptySzer. Okt. 13, 2010 7:36 am

*Elsőre észre sem veszi az ijesztő jelenséget, majd mikor az belép, felemeli a fejét, egy halvány mosoly félével üdvözli, aztán vissza fordítja figyelmét a hangszeréhez. Kis idő után azt veszi észre, hogy az ismeretlen ott áll tőle nem messze, és láthatóan érdeklődik a gitárok iránt. Lelkesen biccent.*
- Köszi, ez egy Squier Jazz Bass, kicsit feltuningolva, és megszerelve. *feleli, és szeretettel simít végig az eszközön, majd a megjegyzésre biccent. Már több koncerten tarolt a kicsikével.*
- Nem kifejezés, szól ez szépen ahogyan kell neki, és iszonyatosan jól lehet zúzni rá *mosolyog, mert büszke a hangszerre, amit az első fizetéséből vett, amit egy sikeres koncert után kapott. Azóta jobban vigyáz rá, mint a szeme fényére.*
- Te itt laksz a hotelben? *kérdezősködik, és ölében nyugtatja gitárját, miközben társalgást próbál indítani, ő mint, mindig, most is fel van pörögve.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptySzer. Okt. 13, 2010 8:00 am

- Persze... Most épp nincs hol laknom, a menyasszonyom otthon pihenget, nem tudja, hogy élek, és közben éppcsaktini lányokat kínozgatok a hotelszobámban. Amúgy az enyémen a leglátványosabb extrák egyike ez.
*Mondja, és ezzel elővesz egy kis fekete golyót a zsebéből, majd feldobja. Ahogy a kis golyó zuhanni kezd, egy füstfelhő közepette átalakul egy gitárrá. Will megropogtatja a nyakát, majd körbepillant, és a játékterem színpadjához sétál. Az elektronika dobozából előszed egy kábelt, és bedugja a hangszerbe, majd átpattint egy kapcsolót. A hangszórók egy pillanatra megrecsegnek. A gitár nyakától a húrok alól a vörös hajú előhúz egy fekete pengetőt, és belecsap a húrok közé. Egy hangzatos kis gitárszólót játszik, majd várakozón néz a másik reakciójára.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptySzer. Okt. 13, 2010 8:09 am

- Menyasszonyod? Öcsém, hát nem mondom, hogy nem adsz az életnek két pofont. Tudsz élni... *vigyorodik el, szélesen, majd a mutatványra elismerően füttyög egyet. Tetszik neki, bár ő nem szokta tömöríteni a hangszerét, inkább a hátán szokta cipelni ha vinni kell valahová.*
- Nagyon fullos, és szép darab *dicséri meg a gitárt, majd előszedi sajátját és először lágyan pendíti meg, majd kezd belemelegedni, míg végül egy egész ütős kis dallamot lejátszik, majd felemeli a kezét, mikor végez.*
- Jól játszol, haver, tanultad valakitől? *érdeklődik csevegő stílusban, nem tudja kivel találkozott.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptySzer. Okt. 13, 2010 8:12 am

- Az élettől, tesó...
*Ennyi Will válasza, majd elrakja a gitárját.*
- És mondd csak...
*Ezzel leugrik a színpadról.*
- Milyen nevet súgnak a macák, ha elsuhansz mellettük azzal a szépséggel?
*Int fejével a gitár felé.*
- Én William Quentin Watson vagyok.
*Ezzel megropogtatja a nyakát, és mivel valahol rokonlelket lát a másikban, megtiszteli azzal, hogy mikor kezet nyújt, leveszi a kesztyűt.*
- És mivel foglalkozol? Én... Öhm... Megélhetési... Öhm... Megélhetési kalandor vagyok, fogalmazzunk így.
*Vigyorodik el szélesen.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptySzer. Okt. 13, 2010 8:22 am

- Jah az élet nagy úr, ez tény *ért egyet, majd hátranyúl a polchoz, és leveszi az innivalóját. ananászlé, belekortyol, majd vissza is teszi. *
- Súgnak? A sikoltoznak helyesebb kifejezés *vigyorodik el szélesen, mert elég ismert a zenekar, ahhoz képest hogy nemrég alapult csak. És sikeres, ami szintén nem elhanyagolható. A bemutatkozásra, egy fél pillantig ráncolja össze a szemöldökét, ismerős a név, de ha megkínozzák sem jutna eszébe hogy honnan. A kézfogást elfogadja, határozottan megszorítja a másik kezét, és közben bemutatkozik.*
- Chezz Princeton, a CoD Basszusgitárosa személyesen *azzal, felállva, egy mókás meghajlást is produkál, majd visszaül a székébe.*
- Hivatásos zenész vagyok, de ha ez nem lenne, akkor valószínűleg állatokkal foglalkoznék, vagy üzletember lennék. De szerencsére bejött nekünk ez a zenélés, és most főállásban ezt nyomom.. *feleli, majd elvigyorodik a másik munkájára.*
- Megélhetési kalandor? De szépen hangzik...
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptySzer. Okt. 13, 2010 8:27 am

- Hát ha szépen hangzik a vér és verejték előidézése, akkor legyen így...
*Vigyorog Will.*
- Nem gondoltam volna, hogy egy híres zenésszel futok itt össze. Sértésnek ne vedd, tesó, de én még a büdös életben nem hallottam rólad, valószínűleg azért, mert a mugli metál jobban megfog. De ha már ilyen szép pukkedlit levágtál...
*Mélyen meghajol, egyik lábát még hátra is rakja, majd a lelógó vörös tincsek mögül felvillannak a sárga szemek, és egy sátáni vigyor.*
- Abban a megtiszteltetésben lehet részed, hogy a sötétség hercegével, Éjkacajjal találkozhattál...
*Will nem feltételezi, hogy azon a pár szerencsétlenen kívül bárki is ismerné ezt a nevet... Talán egy-két auror, de egy zenész előtt nem bízik a hírnevében.*
- De ha sikoltoznak, az jó... Nincs köztetek egy hely? Beszállhatnék... Élvezném, ha esténként hat groupie mászna rám.
*Ezzel gonoszul felröhög.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptySzer. Okt. 13, 2010 8:34 am

- Jah hát mondjuk ez nem pálya nálam, ki nem állhatom a vér látványát.... *rázkódik meg, majd elvigyorodik. Néha ő is hallgat mugli zenét, de nem az üvöltős-zúzós félét.*
- Semmi gáz, még félúton vagyunk a csúcs felé, és ide is csak úgy jöttünk, hogy amolyan kis kikapcsolódásféle, de már rendeztünk koncertet a közeli iskolába is, nem tudom ismered-e. Ott is nagyon jó volt a party-hangulat *meséli, és nem veszi sértésnek a dolgot, ha nem ismerik, akkor itt az alkalom, hogy megismerjék.*
- Ó hát ez igazán megtisztelő *nevet fel nyíltan a vicces pukedlire, és a névre meg inkább felcsillannak a szemei. Most már nem is jár az agya rajta, hogy honnan kellene ismernie Will nevét.*
- Éjkacaj? Haveeer, van stílusod, le vagyok nyűgözve *vigyorog a név hallatán, mert nem veszi komolyan, a fiú halálos komoly szavait.*
- Szintetizátor még jöhetne, de ha nem, akkor megvagyunk nélküle is. *gondolkodik el, de aztán inkább arra gondol, hogy elegen vannak így édes négyesben.*
- Jah hát nincs is azzal gond ha rádmásznak, csak nem akarnak lemászni... *húzza el a száját nevetve.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptySzer. Okt. 13, 2010 8:42 am

- Piha... Ily mókásnak találod a nevem? Csak nehogy torkodon érezd a kezem...
*Morog Will. Gyenge pontot érintettek. Nagyon gyengét. Will türelmének Achilles sarkát hugyozta le épp Chezz. Kifejezetten nem szereti, ha az Éjkacaj nevet valaki kineveti. Ezért került bajba Szibériában is. De mindegy, ez nála olyan cérna, amit nem illik pedzegetni, mert ha elszakad, akkor elszabadul a két lábon járó apokalipszis...*
- Olyan baromságokon, mint a szintetizátor nem játszom... És ha nem akarnak lemászni...
*Lassan előkerül Will övéből egy méretes vadásztőr is.*
- ...Akkor nemes egyszerűséggel le kell vágni őket.
*Ezzel elkezdi az ujjai közt pörgetni a kést. Még mindig forr benne a harag, hogy ily könnyedén vettek egy nevet, amit mások rettegve mernek csak kiejteni. Pár másodpercig még pörgeti, forgatja, majd ördögien gyors mozdulattal elhajítja a hatalmas bökőt, ami Chezz feje mellett pár centivel repül el, ám Will már nincs ott, ahol előbb állt: Gomolygó füst maradt utána, és már a másik fiatalember mögött áll, röptében kapja el a saját tőrét, és dühösen vicsorog.*
- Csak mert a semmittevéssel és a gitározgatással szerzel hírnevet azt hiszed, hogy bárkit kinevethetsz, kölyök?
*A sárga szemek mintha lángolnának...*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptySzer. Okt. 13, 2010 8:50 am

- Nem viccesnek, csak stílusosnak, mert valahogy passzol hozzád *válaszol, mert nem magát a név mögött álló fogalmat nevette ki, csak a név hangzása tetszett meg neki. Nem számított rá, hogy ez gyenge pont.*
- Levágni, nem nem gyilkolunk, csak néha egymást de azt is csak poénból. *feleli, majd a késre kissé felhúzza a szemöldökét, és szemei tágra nyílnak, mikor a penge alig valamivel a feje felett repül el. Nem tudja hogy csak véletlen, vagy szánt szándékkal, de beledermed a mozdulatba. Aztán a másikra pillant, de nem ott van ahol volt. Felugrik, és megfordulva a széke, és fal között veszi észre a másikat.*
- Izé, figyelj, ne szívd úgy mellre, tudod, nem rosszból nevettem a neveden *magyarázza, és hátrál egy lépést, ez kezd nem tetsző irányba haladni.*
- Ne haragudj ha megbántottalak, nem állt szándékomban *kér bocsánatot, őszintén, nem szerette volna megbántani a másikat. És nem igazán érti, a hirtelen harag miértjét.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptySzer. Okt. 13, 2010 8:56 am

*A sárga szemekben alább hagy a gyilkos tűz lobogása, Will teste is mintha kicsit engedne a feszes, harcias merevségéből, de azért látni, hogy mint egy igazi ragadozó, minden apró mozdulatra odakapja az aranyszín szembogarakat.*
- Az élet veszélyes, főleg ha ismeretlen tájon jársz... Vigyázz, kölyök, mert a baj megtalál, ha akarod, ha nem... De legalább már látom, hogy csak kisgyermek vagy, nem igazi férfi... Egy igazi férfi harcra kész lett volna, nem pedig esedezne a bocsánatomért. Így viszont már tudjuk, ki a kakas a baromfiudvarban...
*Morogja a kölyök, és újra füstté válik, ezúttal az előző helyen jelenik meg. Felveszi a földről a még mindig parázsló cigarettát, és beleszív. Ahogy lehajol, a pólón át is látni, hogy háta valamiért egyenetlen, sőt nyakánál még látszanak is a furcsa, mély hegek. William elővesz egy hajgumit a zsebéből, és két gyors mozdulattal varkocsba fogja sörényét.*
- Jobb ha vigyázol... Szerintem szomszédos a szobánk...
*Ezzel, ha meg nem állítják, elindul kifelé.*
Vissza az elejére Go down
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 EmptySzer. Okt. 13, 2010 9:02 am

*Érzékeli a megnyugvás minimális fokát, és kissá talán meg is nyugszik, hogy nem lesz ebből verekedés. Nem szeret, és nem is nagyon tud, nem szokott agresszív lenni.*
- Ahogy érzed, én nem szeretek verekedni, és ha valakit megbántok, akkor elnézést kérek, nem lételemem a harc *feleli, majd a köddé váló után néz, nem érti mi ebben a poén. Ő is tud hopponálni, de ha teheti akkor inkább gyalog megy mindenfelé.*
- Mi-mivan? *rémül meg, és ahogy a vörös hajú fiú eltűnik, felkapja a gitárt, és kirohan a recepcióhoz, hogy leellenőriztesse az információ igazságtartalmát.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hotel Royal - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hotel Royal   Hotel Royal - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hotel Royal
Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: