Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapGyengélkedő - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Gyengélkedő - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Gyengélkedő - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Gyengélkedő - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Gyengélkedő - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Gyengélkedő - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Gyengélkedő - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Gyengélkedő - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Gyengélkedő - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Gyengélkedő - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Gyengélkedő - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Gyengélkedő - Page 4 Vote_lcapGyengélkedő - Page 4 Voting_barGyengélkedő - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Gyengélkedő - Page 4 Vote_lcapGyengélkedő - Page 4 Voting_barGyengélkedő - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Gyengélkedő - Page 4 Vote_lcapGyengélkedő - Page 4 Voting_barGyengélkedő - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Gyengélkedő - Page 4 Vote_lcapGyengélkedő - Page 4 Voting_barGyengélkedő - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Gyengélkedő - Page 4 Vote_lcapGyengélkedő - Page 4 Voting_barGyengélkedő - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Gyengélkedő - Page 4 Vote_lcapGyengélkedő - Page 4 Voting_barGyengélkedő - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Gyengélkedő - Page 4 Vote_lcapGyengélkedő - Page 4 Voting_barGyengélkedő - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Gyengélkedő - Page 4 Vote_lcapGyengélkedő - Page 4 Voting_barGyengélkedő - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Gyengélkedő - Page 4 Vote_lcapGyengélkedő - Page 4 Voting_barGyengélkedő - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Gyengélkedő - Page 4 Vote_lcapGyengélkedő - Page 4 Voting_barGyengélkedő - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Gyengélkedő

Go down 
+9
Nicole Hart
Chris Martines
Hannelori Sensui
Rhonda Shane
Kim Kaguya
Sindy Logan
Anor Azgard
Alex Wilfred
Főmesélő
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyPént. Ápr. 22, 2011 9:01 am

*Amikor Ralph megpróbál felkelni, majd visszazuhan, megpróbálja megfogni a srácot, vagyis legalább tompítani a puffanást.*
- Nem, nem intézet. Iskola. A Wilian. *Válaszolja a fiúnak, mindebből leszűri, hogy ez valószínűleg részleges amnézia. A szekrényhez lép, egy kis üvegcsét vesz elő, melyből önt három csöppet egy pohárba, amiben víz van.*
- Ezt idd meg, nem fog fájni fejed. *Mondja a fiúnak, majd segít neki felülni, meg inni pár kortyot.*
- Szervusz, Max. *Köszön a másik fiúnak.*
- Nos, akkor valamelyikőtök pontosan elárulhatná, hogy mi történt. *Közben azért figyel Ralphra is, hátha tud valami használhatót mondani.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyPént. Ápr. 22, 2011 9:19 am

-En este caso muchas gracias. {Ez esetben nagyon köszönöm.} *Köszöni meg a lánynak a segítséget, majd mikor az ismeretlen nő a poharat nyújtja felé, elutasítja, majd az ezelőtti szavaira is reagál.*
-Ne nézzen hülyének. Biztos megakar mérgezni vagy altató. Wil... micsoda? *Értetlenkedik, mert fogalma sincs róla, hogy merre van. Ezek után Sylen eltűnik egy rövid időre, majd a testvére társaságával tér vissza. Ennek nagyon örül, végre vagy egy ismerőse. Max furán viselkedik, mert megkérdezi, hogy ismeri-e. Elmosolyodik, majd válaszol.*
-Por supuesto, saber que hermano. Si lo desea, nunca podré olvidar. {Persze, hogy megismerlek tesó. Ha akarlak, se tudlak elfelejteni.} *Mosolyog még mindig, majd ismételten csak megszólal, de spanyolul, jelezve, hogy testvére válaszát várja.*
-Responda honestamente, Max. Donde estoy? {Őszintén válaszolj, Max. Hol vagyok?}
*Érdeklődik, mert a testvére szavaiban megbízik és tudja, hogy neki nem lenne képes hazudni.*
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyPént. Ápr. 22, 2011 9:38 am


A srác végre már nem ellenkezik, így Sylen elengedi, had jöjjön magától. Meg nyugodva látja, hogy Ralph felismeri a testvérét. A tanárnő mellé húzódik, és onnan hallgatja a két srác beszélgetését.
-Relájate, no quieres a nadie, veneno. (Nyugi nem akar senki meg mérgezni.)-Mondja neki spanyolul, hátha így jobban elhiszi. A tanárnőhöz fordul, és elismétli neki is, hogy tudja mit mondott.
-Azt mondtam neki, hogy nem akarja senki meg mérgezni.-Mondja halkan, de két srác is hallhatja. Nem tudja mit csináljon, ilyen kor jobb nem zavarni a beszélgetést, de mondjuk elég magas a láza a srácnak, amit jobb lenne azonnal csillapítani. Közben kommentálja a halottakat Berger tanárnőnek.
-Ralph felismerte a testvérét, és most ezt kérdezi, hogy hol van. De most ne zavarjuk meg őket. Már volt dolgom akkut amnéziás beteggel.-Súgja oda a tanárnőnek, úgy hogy csak ő hallja.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyPént. Ápr. 22, 2011 9:47 am

*Leül az ágy szélére, majd megfogja testvére homlokát. Tűz forró. Jobb lenne, ha pihenne, nem pedig aggódna.*
-Nem fog senki megmérgezni. *Erősítí meg Sylen mondatát, majd elkéri a tanárnőtől a poharát és megitatja Chris-el. Mivel ellenkezni fog úgy is, így kéntelen lesz parancsolgatni.*
-Beberlo, no habrá problemas, créeme! {Idd meg, nem lesz baj, hidd el!}
*Majd felvonja a szemöldökét a kérdére. Sóhajt egyet, majd válaszol is neki.*
-Realmente es una escuela o no una institución. Usted sabe que nunca mienten a usted. {Tényleg egy iskolában vagy, nem intézetben. Tudod, hogy soha nem hazudnék neked.}
*Majd a többiekhez fordul.*
-Szerintem hagyjuk most pihenni. Beszéljük meg kint a többit.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyPént. Ápr. 22, 2011 9:57 am

- Dehogy akarlak megmérgezni. Idd, csak meg szépen. Jót fog tenni, nem fog fájni a fejed, és leviszi a lázadat, hidd el! *Mosolyog a fiúra, majd átadja Maxnek a poharat, hátha ő sikerrel jár. Közben pedig bólogat Sylennek.*
- Köszi. *Mármint a fordítást. * Nekem még nem volt, bár nem is vagyok gyógyító. *Vonja meg a vállát, majd látja, hogy Ralph valószínűleg megissza a bájitalt.*
- Rendben menjünk. *Majd elindul Max-szel és Sylennel a folyosóra, ahol remélhetőleg végre kiderül, hogy mi ez az egész.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyPént. Ápr. 22, 2011 10:06 am

*A tanárnőnek még mindig nem akar hinni, de mivel ketten is azt állítják, hogy nem méreg, így rászánja magát, hogy megigya. Savanyú képet vég, fura egy íze van annak a micsodának.*
-Ez nekem egyszerre sok. *Fogja a fejét az információk hallatán.*
-Azt hittem apa intézetbe küldött minket a sok csín miatt. *Nevet fel halkan. Nem látta értelmét tovább spanyolozni, így mindenki számára érthető nyelven beszélt. Visszagondol arra a sok csínytevésre, amit együtt elkövettek Max-el, de jót nevettek rajta, hiába büntették meg őket.*
-Jó éjt hermano {testvérem} és maguknak is. *Majd megvárja, még a többiek kimennek a folyosóra. Egy kicsit még gondolkodik, majd a láza mély álomba nyomja.*

//Köszi Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyPént. Ápr. 22, 2011 10:15 am


-Igen az lesz a legjobb, hogy ha most hagyjuk pihenni.-Ért egyet Sylen az ötlettel, majd el is indul kifelé. Menet közben azon gondolkodik, hogy vajon mikor jönnek vissza a fiú emlékei. De az jó hír, hogy nem teljes amnéziában szenved, csak részlegesben. Remélhetőleg hamar vissza jönnek az emlékei. A zajtón ő lép ki utoljára, és halkan csukja be. Még utoljára vissza nézve, látta, hogy Ralphot elnyomja az álom.
-Ez egy elég bonyolult dolog. Én sem tudok sokat, csak annyit, hogy egy időre eltűnt.-Kezdi el magyarázni a tanárnőnek, közben pillantásával segítséget kér Maxtől.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyPént. Ápr. 22, 2011 10:22 am

*Örömmel látja, hogy a testvére megissza a bájitalt, majd mosolyog egyet. Ez már haladás rá nézve, hogy ilyen állapotban is tud mosolyogni és örülni. A szavaira nem reagál, csak egy mosolyt ereszt meg, majd kimennek a gyengélkedőről és elkezdődik a magyarázkodás. Sylen elkezdi, majd segítséget kér Max-től. Ő sem tud többet, mint a lány.*
-Fogalmam sincs. Pár hete láttam utoljára, utána eltűnt. Sylen segített megtalálni, majd egyenesen idehozta.
*Egészíti ki egy kicsit, majd vár, hogy a tanár miként is reagál a hallottakra.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 6:53 am

*Megáll az ajtótól kicsit távolabb, majd kérdőn pillant a két diákra.*
- Én azt hittem, elutazott valahová az apjával, mert mostanság Hoshit sem láttam. *Bár aztán lehet, hogy ő tölt kevés időt kollégái társaságában.*
- És miért nem szóltatok valami felnőttnek? Mondjuk az igazgató úrnak? *Csóválja meg a fejét, majd Sylenhez fordul.*
- Hol találtad meg?
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Sylen de Honas
Diák-Amira
Diák-Amira
Sylen de Honas


nő Kor : 523
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 108
Tallérok : 1
Pontok : 20

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyHétf. Ápr. 25, 2011 8:00 am

-Hell cityben szedtük össze, egy kisebb bonyodalom után.-Mondta Berger tanárnőnek, közben megfogta a nyakláncát.
-Még két ismerősömmel elmentünk megkeresni, mivel már régóta nem adott magáról életjelet, végül így találtunk rá.-Magyarázta, közben a nyakát vakargatva, most így vissza gondolva, nem tartja túl jó ötletnek, annyi mindent elmondani, de hát ami megtörtént, az megtörtént.
-Kérem Alex igazgató úrnak ne szóljon ha lehet.-Elég problémás egy eset, és még sok a vakfolt.
-Viszont sajnálom, de nekem most mennem kell.-Mondta, miközben láthatóan, a levegőbe szimatolt. Érezte, hogy Leon hozott neki valamit, amit apja küldött. Már korábban kapott róla levelet, hogy küldenek neki egy kis ellátmányt, és már várta, hogy megérkezzen. El is indult, a Klubház felé, ahonnan érezte a szagot.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyHétf. Ápr. 25, 2011 9:07 am

-Talán azért, mert először én is azt hittem, hogy elutazott, de mikor kiderült, hogy apa a suliban van, és nincs otthon, aggódni kezdtem. Utána teljesen kiment a fejemből. *Tudja, hogy van egy kész rovása a testvérének, így jobbnak látta, ha nem szól. Meg hát Sylen segített megkeresni, így nem kellett több segítség. Mikor a lány elmondja a történteket, csak helyeslően biccent egyet, hogy ez az igazság.*
-Rendben menj csak. Én is mentem tanárnő. További szép estét. *Majd elindul a szobája felé, azonban útközben valakire pont felfigyel, aki kapóra jön neki.*

//Folyt-->Használaton kívüli tanterem
Köszi^^//
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyKedd Ápr. 26, 2011 8:20 am

*Bólogat a gyerekeknek.*
- Értem, hát a lényeg, hogy sikerült megtalálni. De arra gondolhattatok volna, hogy ti is megsérültök . *Csóválja meg a fejét.*
- Rendben, nem fogok szólni. De máskor ilyen ne forduljon elő! *Mégis csak tanárból van.*
- Nektek is szép estét! *Köszön el, majd visszamegy Ralph-hoz, hogy borogatást tegyen a fejére, aztán meg a szobájába megy, de még többször meglátogatja a fiút.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyCsüt. Május 05, 2011 9:07 am

*Másnap reggel visszajön, hogy megnézze, mi van Ralphal. Még pizsama van rajta, nem öltözött fel, majd ha megbizonyosodott róla, hogy minden rendben van. Halkan oson be a szobába, majd a srác ágyához lép. Ráteszi a kezét a homlokára, szuper, láza már nincs. A orvosságos szekrényhez sétál, majd kivesz egy üvegcsét, az egyik üsthöz lép, megtölti vízzel, cseppent bele hármat az üvegcséből, tüzet gyújt alatta, és valami bájitalt kezd el főzni.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyCsüt. Május 05, 2011 9:15 am

*Csendben alszik, a hangok egyáltalán nem keltik fel. Egy régi emléke időződött fel az álmában, így szinte mosolyogva alszik. A álomból egy érintés kelti fel, még hozzá azé a nőé, akiről tegnap azt hitte megakarja mérgezni. Mikor a tanár a szekrényben matatni kezd, furán tekint rá. Talán még is csak mérget akar neki adni. Nem, azt nem. Max szavaiban bízik. A nőre pillant, majd halkan, bátortalanul megszólal.*
-Mit csinál? *Kérdezi félve és olyan nyelven, amit Sandra is ért, mivel tegnap leszűrte, hogy spanyolul nem tud. Láza már nincs, de a mellkasa még fáj neki.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyCsüt. Május 05, 2011 9:19 am

*Kavargatja a bájitalát, amikor a fiú megszólal. Mivel már úgyis lassan elkészül, eloltja a tüzet, és megvárja, amíg kicsit kihűl.*
- Fájdalomcsillapító főzet. *Válaszolja, majd mer egy kisebb pohárba, és odateszi a fiú éjjeliszekrényére.*
- Jobban vagy már?
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyCsüt. Május 05, 2011 9:27 am

*A kérdésére megkapja a választ, majd megnyugszik, hogy nem mérget fog kapni. Sandra oda is viszi neki, de undorodva fordul el tőle. Nem nagyon szereti az ízét, de tudja, hogy meg kell egyszer innia, viszont az nem most lesz. A kérdésen megvonja a szemöldökét. Az emlékei hiányában nem tudja magéban eltenni a nőt sehova sem.*
-Mondhatjuk. Fáj a mellkasom és nem emlékszek semmire sem. *Válaszol a kérdésre, de az utolsó megjegyzést, már sejthette a nő. Köhög egy sort, majd megpróbál felülni az ágyon. Nagy nehezen sikerül neki, majd ismételten kérdezgetni kezd, persze érthető nyelven.*
-Mióta vagyok itt és nem tudja, hogy mi történt velem? *Most már nem annyira bátortalan, mint az előbb, de még egy kicsit fél.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyCsüt. Május 05, 2011 9:37 am

*Mikor visszapakolt mindent a helyére, leül a fiú ágya melletti székre.*
- Idd meg ezt a bájitalt! Tudom, hogy az íze pocsék, de nem fog fájni a mellkasod. *De nem erőlteti, otthagyja a szekrényen, ha kell, akkor megissza, ha nem, akkor nem.*
- Tényleg semmire nem emlékszel? Az iskolára sem? A szüleidet megismered? *Mert ugye Maxet megismerte. Aztán segít a fiúnak felülni az ágyban, és egy párnát tesz a háta mögé, hogy ne dőljön vissza.*
- A gyengélkedőn? Tegnap hoztak be. És nem tudom, nem igazán tudtam kiszedni Sylenből és Maxből, hogy mi volt. Bár eléggé bosszant, mert kellene szólnom az igazgató úrnak az ügyről. Ha ez kiderül, úgy kirúgnak, hogy a lábam sem éri a földet. *Húzza el a száját.*
- Beszélned kellene Maxszel, hátha neked elmeséli. Nekem csak annyit mondott, hogy megmentettek valahonnan... *Csóválja meg a fejét.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyCsüt. Május 05, 2011 9:50 am

-Talán egy kicsit később. Nem szeretem az izét, még akkor sem, ha anya csinálja. *Mikor otthon vannak, akkor is agyon nyaggatják a szülei, hogy igya meg, de nem nagyon erőlteti meg magát, hogy megigya.*
-Nagyon nagy homály foltok vannak, de nem nagyon. A régi emlékeim megvannak, de erre a helyre egyáltalán nem emlékszek. Olyan idegennek tűnik a hely. A szüleimet megismerem. Apa valamelyik iskolában tanár, anya pedig... nem tudom, soha nem mondta mit is dolgozik valójában. *Erre is emlékszik. Emlékszik, de azt nem tudja, hogy anyja mugli és ezért nem tudja, hogy mit dolgozik, mint ahogy azt sem, hogy nem varázsló. Egy erőltetett mosollyal köszöni meg a segítséget.*
-Akkor talán őket kell megkérdeznem. Miért rúgnák ki? *Nem érti a dolgot, de azért megviselné Ralph-ot, ha miatta veszítené el az állását a nő.*
-Ha meglátogat, akkor beszélni fogok vele. Megmentett engem... ez meglep, nem szokása az utóbbi időben. Mindig csak rivalizálni akar. *Halkan felnevet,, majd köhög egy sort. A régi szép emlékek azért még megmaradtak.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyPént. Május 06, 2011 8:59 am

- Rendben, ahogy gondolod. Én nem fogom beléd tuszkolni, ha jó a fájdalomtűrő-képességed... *Mosolyodik el, közben csodálkozik, honnan szedte ezt a szót.*
- Utánanéztem kicsit ennek az amnéziának, és mivel a régi emlékeid megvannak, két dolog lehet. Vagy visszatérnek maguktól az újak, vagy nem. Sajnos én nem vagyok gyógyító, az iskola gyógyítója meg szabadságolta magát a hétre, ezért be kell érnek velem. Az igaz, hogy tanultam orvoslást is, de sajnos én csak egy tanár vagyok. *ezzel persze nem arra akar utalni, hogy nem ért hozzá, csak hogy utána kellett néznie.*
- Egyébként édesapád itt tanított egy ideig, bár manapság nem láttam, lehet, hogy elutazott valamerre. Nem hiszem, hogy felmondott, arról Alex szólt volna. *Morfondírozik kicsit.*
- Mert szólnom kéne az igazgatónak. De nem fogok, így is elég baja van. *Hupszli, kicsit elszólta magát. Na mindegy, remélhetőleg Raplh nem fog kérdezősködni.*
- Rendben... Sajnos ilyen tapasztalatom nekem nincs, egyke vagyok. *Mosolyodik el.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyPént. Május 06, 2011 9:16 am

-Nem azzal van a gond. Nem bírom a fájdalmat, csak a gyógyszernek az íze valami eszméletlen rossz. *Beleborzong a mondat végére, majd figyelmesen hallgatja a tanárt. Érdekesnek találja amit mond, csak egy szót sem ért nagyon belőle.*
-Remélem visszatérnek. Nem szeretném, ha elvesznének teljesen. Olyan fura érzés, mindent előröl kezdeni. Max nagyjából ért hozzá, de gondolom, hogy inkább egy tapasztaltabb gyógyító kellene ide. Értem. *Bármennyire is jónak tudja Max gyógyító képességét, tudja, hogy ezen nem tudna segíteni könnyen, mint a régi horzsolásokon.*
-Amíg vissza nem jön, csak kihúzom valahogy betegen. *Igaz szeretne már meggyógyulni, de ez nem megy egyik napról a másikra.*
-Apa itt tanít? Nagyszerű... egyszerűen csodálatos... *Húzza el a száját. Nem nagyon örül ennek. Az emlékei kiestek erről is, így még mindig ugyanaz a véleménye, mint anno.*
-Tegye, ahogy jónak lát, de ne miattam veszítse el a munkáját *Próbál együttérzést mutatni a nő felé. Tegnap még azt hitte, hogy megakarja mérgezni, most viszont eléggé más a véleménye.*
-Jó magának. *Halványan elmosolyodik.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyPént. Május 06, 2011 9:56 am

- Tudom, szerintem is. De sajnos olyat nem tudok főzni, aminek jó íze lenne. *Sóhajt egyet. Bár megpróbálhatnák ízesíteni valamivel, de nem igazán hiszi, hogy segítene.*
- Szerintem vissza fognak. Csak idő kérdése. Meg sokat kell pihenned persze. *Aztán a többi meg remény kérdése, de az már mellékes.*
- Szerintem pár nap múlva visszajön. Nem értem miért nem szereztek valakit a helyére. Vagy biztos arra gondoltak, itt vagyok én meg Hanni... egy másik tanár. Hát nem tudom. *Sóhajt egyet.*
- Igen. Nem hiszem, hogy könnyű lehet, ha itt van. Mindenről tud, olyanokról is, amikről nem kéne. *Nem lehet könnyű helyzet. Szerencsére neki nem volt ilyen gondja.*
- Áh, ha nem szól egyikőtök sem senkinek, akkor nem lesz gond. *Mosolyodik el. Ha Alex kérdezi, hogy Ralph miért van a gyengélkedőn, majd megmondja, hogy tüdőgyulladása van.*
- Á, annyira nem. Mindig is szerettem volna egy testvért. Hidd el, rossz lenne, ha Max nem lenne. *Mosolyog a fiúra még mindig.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyPént. Május 06, 2011 10:18 am

-Pedig igazán lehetne ízesíteni, hogy legalább iható legyen. *Mosolyodik el, majd ismételten köhög egy kicsit. Már nem annyira, mint eddig, de azért még nem enyhült a fájdalom.*
-Nagyon remélem. Szerintem hazamegyek, ettől a helytől kiráz a hideg. *Vonja meg a vállát. Ha választhat, akkor inkább otthon piheni ki magát, nem itt, ahol minden idegen számára és alig ismer valakit.*
-Ezt én nem tudhatom, elvégre én itt beteg személy vagyok itt, ha jól tudom. Hanni... Hanni... Hanni... ez a név ismerős. *Gondolkodik el, mert már hallotta valahol a nevet, de nem tudja senkihez kötni, hogy ismerne személyesen is ilyen nőt.*
-Majd megszokom a dolgot... remélem. *Vonja meg aprón a vállát, majd tovább figyeli Sandra-t.*
-Én nem fogok, az biztos, mert azt sem tudom mi történt, nem, hogy mondjak is valakinek valamit róla. *Mosolyodik el. Örül, hogy ebben a helyzetben nem tudja elszólni magát, most az egyszer.*
-Gondolom magának már nem lehet. Igen rossz lenne, ha nem lenne. Max olyan, mint, ha a lelkem egy része lenne, más testben. Nem tudnám elképzelni, hogy mi lenne nélküle velem. *Azért díjazza, hogy van egy ikre.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptySzomb. Május 07, 2011 8:08 am

- Hm, majd legközelebb kipróbálok valami ízesítést, hátha ihatóbb lesz. *Mosolyodik el ő is.*
- Ha jobban leszel, semmi akadálya. Majd adok kilépő igazolást-. Hátha otthon eszedbe fognak jutni a dolgok. *Azt mondják, hogy a környezetváltozás segíteni szokott.*
- Ebben igazad van. Öhm, Hanni. Ő Hannelori Sensui, itt tanít, az Amira ház házvezetője. *Magyarázza a fiúnak, hátha erről valami beugrik neki.*
- Biztosan, hiszem eddig is kibírtad. *Mosolyog ismét, próbál pozitív benyomást kelteni.*
- Rendben. Majd a testvéreddel is beszélek, hátha most már többet árul el nekem, mint tegnap.
- Hát nem hiszem, hogy a szüleim nagyon szeretnének még egy gyereket. Manapság egy unokai mellett kampányolnak, de az még túl korai. Meg hát ahhoz két ember kell. *Sejtelmesen mosolyog egyet. Elég érdekes mostanság a magánélete nem tudja hányadán áll.*
- Az ikrekről szokták mondani, hogy megérzik, ha a másik beteg, vagy veszélyben van. *Erről is olvasott már.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptySzomb. Május 07, 2011 8:24 am

-De remélem akkor nem nekem kell meginni. *Mosolyodik el. Nem sértésnek szánta a dolgot, csak nem akarja, hogy valamije fájjon, hogy ki kelljen próbálnia az ízesített fájdalom csillapítót.*
-Igazolást? Engedély kell ahhoz, hogy hazamehessek? *Érdeklődik. Nincs ellenére ez a dolog, csak furcsa számára, hogy ilyen szabályok vannak.*
-Hanni... Hanni... Hanni.... a név nagyon ismerős, de nem tudom semmihez sem kötni. Valahonnan hallhattam, de... de... semmi, csak üres név. Nem rémlik... semmi... *Sóhajt fel, majd arcát tenyerébe temeti. Nem sír, csak szomorúnak érzi magát, hogy nem rémlik neki senki sem a név hallatán.*
-Ez is igaz. *Mosolyog. Azért örül, hogy van aki törődik vele, ebben az állapotban is. Számára még az is eléggé meglepő, hogy Sandra-t közelebb engedi magához, a tegnapihoz képest.*
-Én is kíváncsi vagyok rá. *Mondja határozottan.*
-Nem tűnik valami idősnek, hogy gyermekre szánja el magát, de ebbe én nem szólhatok bele. Szerintem még elég fiatal. *Ez sem sértésnek szánja.*
-Ez igaz. Néha tényleg érzem, hogy bajban van Max. *Erősíti meg Sandra szavait.*
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 EmptyHétf. Május 09, 2011 4:49 am

- Nem, addigra már biztosan jobban leszel. Szerintem pár nap, és már mehetsz is haza. *Végül is most sincs annyira rossz bőrben, csak fáj a mellkasa, meg köhög, de kifejezetten javul.*
- Öhm, igen, hogy tudjuk, a diákok merre mászkálnak. De semmi gond, mert én adhatok neked papírt, úgyhogy bármikor elmehetsz, ha úgy érzed. Bár fájó mellkassal még nem ajánlom az utazást. Max elkísér haza, ugye? *Mert egyedül nem igazán engedné el.*
- Majd be fog ugrani, ne izgulj! Már az jó, ha rémlik. *Nem szabad ezt erőltetni, mert akkor méginkább nem jönnek vissza az emlékek.*
- Tényleg nem vagyok az. Nemrég végeztem az egyetemen, most meg elkezdtem még egy szakot. *Magyarázza a fiúnak, majd bólint.*
- Hm akkor tényleg igaz a feltevés. *Mosolyodik el, majd nyújtózkodik egyet, és letesz egy kis csengőt Ralph szekrényére.*
- Itt ez a csengő, ha valami kell, nyugodtan rázd meg, és én vagy Hanni, esetleg a bájitaltantanárunk, Peter jön, és segít, rendben? Nekem most mennem kell. Pihenj addig! *Mégegyszer ellenőrzi a fiú fejét, de most sem lázas, majd búcsút int, és kisétál az ajtón.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Ajánlott tartalom





Gyengélkedő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyengélkedő   Gyengélkedő - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Gyengélkedő
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Gyengélkedő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: