Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapRobert Lawrence háza - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Robert Lawrence háza - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Robert Lawrence háza - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Robert Lawrence háza - Page 2 Vote_lcapRobert Lawrence háza - Page 2 Voting_barRobert Lawrence háza - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Robert Lawrence háza - Page 2 Vote_lcapRobert Lawrence háza - Page 2 Voting_barRobert Lawrence háza - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Robert Lawrence háza - Page 2 Vote_lcapRobert Lawrence háza - Page 2 Voting_barRobert Lawrence háza - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Robert Lawrence háza - Page 2 Vote_lcapRobert Lawrence háza - Page 2 Voting_barRobert Lawrence háza - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Robert Lawrence háza - Page 2 Vote_lcapRobert Lawrence háza - Page 2 Voting_barRobert Lawrence háza - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Robert Lawrence háza - Page 2 Vote_lcapRobert Lawrence háza - Page 2 Voting_barRobert Lawrence háza - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Robert Lawrence háza - Page 2 Vote_lcapRobert Lawrence háza - Page 2 Voting_barRobert Lawrence háza - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Robert Lawrence háza - Page 2 Vote_lcapRobert Lawrence háza - Page 2 Voting_barRobert Lawrence háza - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Robert Lawrence háza - Page 2 Vote_lcapRobert Lawrence háza - Page 2 Voting_barRobert Lawrence háza - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Robert Lawrence háza - Page 2 Vote_lcapRobert Lawrence háza - Page 2 Voting_barRobert Lawrence háza - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Robert Lawrence háza

Go down 
+2
Robert Lawrence
Főmesélő
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptySzer. Júl. 07, 2010 9:33 am

- Sajnálom, de nem. *Rázza meg a fejét. Egyébként sem akarná a fiút az Azkabanba zárni. Nem olyan jó az a hely, még menedéknek sem.*
- Értem. *Bólint egyet. Annyira nem fontos információ, de egyszer talán jó lesz valamire.*
- Persze, megértem. Majd... valami más úton-módon elkapom őket. Talán egyszer akcióba lendülnek, és akkor lecsaphatunk rájuk. *Na igen, ő erre vár. Igaz, nyomozni is szeret, de ez valahogy jobban tetszik neki. A harc, a párbajok a mindene.*
- Nem mondom el senkinek. elég, ha én tudom, kire kell odafigyelni. *Szeret egyedül dolgozni, így kevés információt oszt meg a kollégáival.*
- Ha most eltűnsz, akkor az sokkal gyanúsabb lesz nekik. Így jobb, ha visszamész, és nem szólsz erről senkinek. *Érvel a maradás mellett. Meg talán az iskola biztonságos.*a
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptySzer. Júl. 07, 2010 9:39 am

- Értem. *Biccent, ha nem hát nem. annyira nem elvetemült hogy rátámadjon Robertre, csak hogy bizonyítsa ő igenis gonosz. Sosem tenne ilyesmit, még egy állatot sem bántana nem hogy egy embert.*
- Hát valamit csak csinálnak, mármint úgy értem, nem hiszem hogy nyugton fognak maradni. *jegyzi meg, mert Will halála előtt valamit nagyon tervezett és egymásnak ugrasztotta majdnem a fél iskolát.*
- Hát, rendben van. Több halálfaló is van az iskolában. Blake A. Attaway az egyik, aztán Ted Forrester és van még James Miller. *Hannát nem mondja, mert nem tudja hogy ő is az. Ő erről a három diákról tudja hogy halálfaló nah meg Will, de ő halott, így őt nem mondja. Lehet hogy hiba.*
- Ott maradok, ott kell maradnom, nem megyek haza a nyárra. Anya szerint jobban járok ha itt maradok, és ismerősöket szerzek meg hasonlók. *jegyzi meg, jelezve, anyukája minderről mit sem tud.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptySzer. Júl. 07, 2010 9:49 am

- Biztosan nem. Csak jó lenne tudni, hogy mire készülnek. *Mormog magában. Nem szereti a bizonytalanságot, de mostanság annyira eltűntek a halálfalók Wilardból. Lehet, hogy fel kellene mennie a fővárosba, vagy meglátogatni a bűnök városát. Valahogy sejti, hogy oda költöztek át a halálfalók. Meg ott lehetne csemegézni nem halálfalókból is. Csak az a gáz, hogy eredetileg az ő feladata a komolyabb ügyek felgöngyölése, és fontos személyek védelme. Így nem szokták beosztani piti bűnözők, és maffiatagok lesittelésére.*
- Ó. *kissé meglepődik a neveket. Főleg James-én, mert ő UGY tag eredetileg. Micsoda meglepetés, akkor megvan a kém. Mindenesetre valahogy jeleznie kell Alexnek, hogy ne bízzon meg a fiúban. Csak nem tudja, hogyan tegye. *
- Rendben. Jobb is, ha így tudja. Viszont... későre jár, Alex meg nem fog örülne a kimenőért. Szóval lassan elhúzhatnád a csíkot, öcskös, mert lövik a pizsit. *Végre elvigyorodik majd feláll, és az ajtóhoz lépdel, amit kinyit.*
- Vigyázz az úton visszafelé. *Nem hiszi, hogy bármi baj lehet, inkább az, hogy esetleg rájönnek, hogy nála járt.*
~És ne barátkozz idegen farkasokkal.~ *Ezt nem mondja ki, nem akarja leleplezni magát.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptySzer. Júl. 07, 2010 9:55 am

- Értem, hát remélem hogy sikerül rájönnie. Én sem tudom mit terveznek, ha tudnám... akkor valamilyen módon elárulnám. *mondja őszintén, és nagy barna szemeivel a férfit fürkészi. Nem bánja hogy eljött hozzá, legalább kicsit tisztábban lát.*
- Megleptem? *kérdezi egy nagyon halvány mosollyal, mert egy picikét sikerült felengednie, nem igazán zavarta hogy Robert egyfolytában le "öcsizte". Furcsa volt, de nem kellemetlen. Arra hogy mennie kellene csak biccent, ő is így érzi.*
- Rendben van, visszamegyek a kastélyba *mondja, majd el is indul az ajtó felé ott megáll és visszafordul.*
- Köszönöm hogy időt szakított rám. Ha nem is tudja, de segített pár dologban tisztábban látni. *mondja, majd kilép az ajtón és elindul.*
- Viszont látásra. *azzal kicsit sietős léptekkel indul meg hogy lehetőleg minnél kevesebb ember lássa honnan is lépett ki igazából.*


//Köszönöm Very Happy//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptySzer. Júl. 07, 2010 10:01 am

*Halkan megvárja, hogy a fiú kilépjen a házból. Nem köszön el tőle, nem is szól semmit. Becsukja az ajtót, majd farkassá változik, és távozik a hátsó ajtón keresztül. Szerencse, hogy az az ajtó alig látható az udvaron található sok-sok bokortól és fától. A fiú után ered, de tisztes távolban. Elkíséri egész a kastélyig, majd ha Kim belép a nagy faajtón, ő is elindul visszafelé. Kissé bolyong még az erdőben, összeszedi a gondolatait, majd visszatér a házba, hogy nyugovóra térjen. Sok feladata van, mindenek előtt meg kell látogatnia Alexet.*

//Én is köszi. ^^//
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyVas. Aug. 15, 2010 11:16 am

*Betámolyog Hannival a házba, de előtte még bólint, hogy melyik házban is lakik a nő. Jó tudni.Very Happy
Mikor belépnek felkapcsolódik a villany. Rob azonnal a kanapé felé indul, reméli, hogy oda le is pakolják.*
- Ha... gondolod, akkor szolgáld ki magad. *Mutat a konyha felé. Mindenesetre neki most jó ülni.*
- Igazad van... csak az alkohol annyira egyszerű megoldás, hogy szinte ajánlja magát. De biztos túl leszek rajta. Csak idő kell. Az idő begyógyítja a sebeket... *Morog egyet. Nagyon hosszú időnek kell eltelnie, hogy ez begyógyuljon.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyVas. Aug. 15, 2010 11:21 am

*A kanapé felé támogatják, és le is ülteti a férfit, majd kreatívan feltalálja magát, és a csöppnyi konyhába megy, ahol nagy nehezen talál egy tiszta bögrét, Robertnek láthatóan nem erős oldala a mosogatás, ahogyan a rendtartás sem.*
- Köszönöm, megoldom, azt hiszem. *szól ki a konyhából, ahol a bögrében meleg vizet forral, és egy fekete teafiltert tesz bele, de véletlen sem cukrot, hanem mézet tesz bele, mert azt is talál az egyik polcon.*
- az idő nagyúr hisz tudod, múlását megállítani nem tudod. *szaval, majd a konyhából kilépve két bögre teát szorongat és az egyiket jótékonyan Robert kezébe nyomja.*
- Tessék, ezt idd meg. Ha nem is lesz jobb, az alkohol eltűnik a szervezetedből. *azzal a kezébe adja a bögrét, és saját maga is belekortyol a sajátjába.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyVas. Aug. 15, 2010 11:29 am

*Hannit nem kell félteni, feltalálja magát. Robert követi a szemével, majd megrázza a fejét. A nő láttán akaratlanul is Cassy jut eszébe. Amikor süteményt sütött, ugyanígy szorgoskodott abban a kis konyhában.*
- Hát nem. De most nem is akarom. *Mondja halkan, lehet, hogy a konyhában nem is hallani. Aztán Hanni egy bögrével, vagyis kettővel jön vissza. Remegő kezekkel veszi át a teát. Ismét Cassy jut eszébe, amikor teával szolgálta ki.*
- És megint jön a fájdalom... *Sóhajt egyet. Kezd a köd eltűnni a fejéből, ami a józanodás jele. Nem akar szembenézni a problémáival, nem akar dolgozni menni. Semmit nem akar, csak a ködöt.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyVas. Aug. 15, 2010 11:35 am

*Elég talpraesett nő, Alex mellett nőtt fel, hiszen gyerekkori pajtások, és hát mellé kellett is a túlélési ösztön, és a talpraesettség is.*
- Nem is lenne az jó. *ért egyet és körbenéz, mire kicsit felszalad a szemöldöke. Hát a takarítás erősen, nem az erős oldala a férfinak, így meglengeti a pálcáját, és megszólal.*
- Suvickus Labinus*azzal mintha mi sem történt volna, beszélget tovább, a dolgoknak pedig lábuk kel, és rendet tesznek. Az asztalon szép halomba rendeződnek az iratok,, eltűnnek a koszfoltok, és morzsák, a szőnyeg kisimul, az ablakok megpucolódnak, és még a függönyök és széthúzódnak.*
- A fájdalom jó, mert azt jelenti hogy élünk, hogy emberek vagyunk, hogy van bennünk jóság, van bennünk értelem, érzelem. *állítja Hanni határozottan, miközben az utolsó dolog is a helyére szalad. Határozottan nagyobbnak és rendezettebbnek tűnik a nappali.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyVas. Aug. 15, 2010 11:42 am

*Körbepislog, amikor hirtelen rend terem a nappaliban. Ő még arra is lusta, hogy varázslattal rendet tegyen. Megy egyébként sincs itthon annyit. Általában bóklászik az erdőben vagy a minisztériumban van. Nagy ritkán jön haza.*
- Köszönöm. *Mondja ez a rendcsinálásra, és ismét csak Cassy jut eszébe. Ő kritizálta mindig rendetlenséget. Nagyot kortyol a teából, majd végre valahára elmosolyodik.*
- Nagyon finom. *Mutat a bögrére, majd mint a jógyerekek, ismét iszik egy nagy kortyot.*
- Érdekes. Ahelyett, hogy azt mondanád, a fájdalom rossz dolog, azt mondod, hogy jó. *Csóválja meg a fejét, de ismét elmosolyodik. Kíváncsi rá, ki az a férfi, aki miatt Hanni bánkódik.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyVas. Aug. 15, 2010 11:49 am

*Elmosolyodik a reakcióra, és megjegyzi.*
- Most legalább rend van, és ugyan, ne köszönd, semmibe nem került, csak egy kis pálcalengetésbe. Amire te is képes lennél. *mondja, kicsit utalva rá hogy igazán tarthatna rendet, de nem bántóan, inkább kedvesen adja elő magát. Emiatt a kedves stílusa és örök mosolya miatt a diákjai is szeretni szokták.*
- Akkor jó a finom. Nem tudtam mit tegyek bele, de végül is én mézzel iszom, így most neked is azzal kell.*kortyol bele a a sajátjába, és barna szemei vidámín megcsillanak a bögre széle felett.*
- Nem rossz, miért lenne az? A fájdalom egy érzés, ami megkülönböztet minket az állatoktól, ha fáj, és tudod hogy fáj, az azt jelenti hogy normális vagy, vágyakkal, érzelmekkel, félelmekkel. A fájdalom egy csúnya szó, amit egy megnevezhetetlen érzelemnek adtak, és nem tudják értékelni hogy a rosszban is jó. Ahogyan fordítva is igaz a dolog. *mondja, mert ő így él, neki természetes. Nem tudja elképzelni hogy a legnagyobb fájdalma miatt is depresszióba essen.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyVas. Aug. 15, 2010 11:56 am

- Tudom, egy trehány disznó vagyok, aki koszban él, és nem tud rendet tartani maga körül. Ezvan, keveset vagyok itthon, és ha igen, akkor sem takarítani szoktam. *Vonja meg a vállát. De megfogadja a tanácsot, és nem spórolja majd el a mágiát a takarításból.*
- Citrommal és mézzel iszom én is. *Bólint egyet, úgyhogy Hanni nem rontott el semmit. Kiissza a maradékot is, majd csak szorongatja a meleg bögrét. Az is jóleső érzés.*
- Igazad van. A dolog jó oldalát is kellene néznem. Talán boldog lesz, és nem lesz egy olyan munkamániás emberhez kötve, mint amilyen én vagyok. És ha tényleg szeretem, akkor elengedem. És szeretem. *A nő szavaira bólogat, majd rámosolyog. Valahogy magával azzal hogy itt van, pozitív érzéseket sugároz Robert felé. Amire most tényleg nagy szüksége van.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyVas. Aug. 15, 2010 12:02 pm

*Felkuncog, majd megrázza hosszú fürtjeit.*
- Nem ezt akartam mondani, hanem hogy mágiával semmibe nem kerül, és még szépen is néz ki. *javítja ki a férfit, aki éppen elhordta magát mindennek.*
- Én citrom nélkül, csak mézzel. *mondja, mert így szokta meg, és cukorral egyeltalán nem is szereti.*
- Ha a jó oldalt nézed, kisebbnek tűnik a rossz. gondolj arra hogy neki is neked is jobb lesz így. Talán találsz majd valakit, akiről azt fogod gondolni hogy sokszor többet ér mint az aki most elhagyott, és akkor már nem fog számítani, emlékké fakul a fájdalom. *mondja, majd kiisza a bögrét leteszi, és feláll.*
- Nem rabolnám tovább az idődet, és ne haragudj hogy betörtém ide hozzád. *mondja, meglebennő ruhával, majd lassan az ajtó felé indul.*
- Az lenne a legjobb ha most ágyba bújnál, és holnap reggeli elő sem dugnád az orrod a takaró alól. *mosolyog, majd elbúcsúzik, azzak hogy ha kellene, akkor abba a házban amit mutatott megtalálható.*
- Jó éjt. *azzal kisétál, gondosan becsukva maga mögött az ajtót, hogy Robertnek ne kelljen felkelnie. Még.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyVas. Aug. 15, 2010 12:09 pm

- Tudom. *Bólint egyet. De néha jó saját magát elhordani a sárga földig.*
- Nem... nem rabolod... ésés... *Éppen mondani akarná, hogy maradjon még, de rájön, hogy már késő van, és egyébként sem kívánhatja, hogy itt ücsörögjön mellette, mint egy beteg kisgyerek mellett az anyukája.*
- Nem fogom. És köszönök mindent. A teát és a beszélgetést. Jóéjt! *Köszön a nő után, majd megpróbálja felkotorni magát az kanapéról. Elmegy fürdeni, majd ha ezzel megvan, akkor Hanni tanácsát követve ágyba is bújik. *
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:23 am

*Nem tiltakozik a dolog ellen, hogy Roberttel menjen, bár a hopponáláskor kicsit felmordul a gyomra, nem a legjobb ötlet ez részegen.*
- Aljas, szemét vagy *ért egyet teljes meggyőződéssel, mert nem kapja vissza a játékát.*
- Ez ismerem. Hova vittél, ez Robert háza... *csodálkozik a ház előtt imbolyogva, majd hirtelen megvilágosodik, hogy talán éppen Robert az, aki támogatja hogy el ne essen.*
- Te vagy az ?! *kiált fel, majd megpróbál lépni egyet hátra, de elveszti az egyensúlyát, és inkább egy nem túl elegáns hasra esést mutat be.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:31 am

*Hát tényleg nem, de nem szeretné végigtámogatni az egész városon. Főleg nem a Sötét Negyeden keresztül.*
- Az. *Csóválja meg a fejét mosolyogva. A pálca még mindig ott van a zsebében, nem adja vissza csak azért sem.*
- Igen, valóban az. *Bólint egyet, majd előveszi a pálcáját, hogy kinyissa az ajtót. De aztán Cassy bemutat egy artistákat túlszárnyaló hasraesést.*
- Jól vagy? *Próbálja felkotorni a földről, és meg erősebben tartani.*
- Igen, én vagyok. *Monda halkan, majd az ajtóhoz támogatja a nőt, és kinyitja a bejárati ajtót. Int egyet a pálcával, mire fény gyullad a házban. Kivételesen rend és tisztaság van. De ez csak Hanni érdeme. ^^ Leülteti Cassyt a kanapára.*
- Kérsz egy teát? *Mert nem borozni kellene már.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:35 am

*Émelyegve áll talpra, egy kis segítséggel, és aztán mered maga elé, kezd kimenni az alkohol hatása, elég sokkoló hírrel bírt, hogy éppen Roberttel futott össze, magányos ivótúráján.*
- Meg vagyok még *morogja, majd megpróbálja leporolni a ruháját, de inkább feladja. Majd ha józan lesz kitisztítja. *
- Tudtam hogy ismerlek valahonnan.. *sóhajt fel, majd körbenéz, és azonnal észreveszi a változás, össze is szűkülnek a szemei.*
- Te, meg a rend? Ki volt itt? *kérdezi, már-már féltékenyen, holott semmi köze hozzá, azon kívül, hogy fájó emlékeket ébreszt benne.*
- Erősebbet kérek *rázza meg a fejét.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:43 am

*Ő sem gondolta volna, hogy pont Cassyval fog összefutni. De hát ez van.*
- Akkor jó. *Bólint egyet. Aztán már a házban, elkezd teát készíteni, a nőnek meg nem ad erősebbet.*
- Ma már nem ihatsz többet. *Rázza meg a fejét. Nem akarja, hogy valami baja legyen a sok alkoholtól, vagy hülyeséget csináljon. Aztán, mivel varázslattal melegíti, hamar elkészül a forró ital. Két bögrébe tölti, ízesíti, majd odaviszi a nőnek.*
- Ezt idd meg. *Közben körbepillant. Tényleg rend van.*
- Hát... a szomszédom kifogásolta a rendetlenséget. aztán átjött takarítani. Nem tudom mi ütött belé. *Vonja meg a vállát. Tudja, de nem akarja kimondani.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:47 am

*Figyeli a ténykedő férfit, és eszébe jut, valami ködön túl, hogy legutóbb ő készített teát, illetve kifogásolta a rendetlenséget.*
- De nekem még kell *indul önhatalmúlag felfedező útra, de sikeresen visszahuppan a kanapéra. Inkább nyugton marad*
- Nem kell tea *fordítja félre a fejét, majd a kijelentésre megdöbben. Szomszéd? Takarítani? ez a kettő egy mondaton belül nem fér meg.*
- Szóval van valakid... *kommentálja, és inkább nem néz rá a férfire, félő hogy nem bírna magával.*

Fagy
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 6:50 am

//Olvad.//

- De nem kapsz. *Rázza meg ismét a fejét, majd gyengéden visszalöki a nőt a kanapéra.*
- Kérlek, Cassy, idd meg. *Néz kedvesen a nőre, majd ismét megpróbálja a kezébe nyomni a bögrét. A következő kijelentésre lesüti a szemét. Sóhajt egyet.*
- Hát... miután megtudtam, hogy férjhez mész... hát eléggé szarul voltam. Ő volt az, aki felszedett a földről. Igazándiból még nem volt semmi komoly. Néha áthív vacsorázni, átjön takarítani, beszélgetünk, ilyesmi. *Vonja meg már megint a vállát. Ezzel azt akarta sugallni, hogy van, de nem tudja ennyire konkrétan kimondani. És egyébként is, még tényleg nem történt semmi komoly.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 6:53 am

*Elhúzza a száját, és hagyja magát visszalökni.*
- Gonosz vagy *morogja, de aztán csak csak elveszi a bögrét, és óvatosan beleszagol. Ismeretlen illata van, ami nem kelt benne túl sok bizalmat a lötty iránt.*
- Ez meg micsoda? *kérdezi a tea alapanyagjára gondolva.*
- Értem, nem kell elmesélned, hogy... szóval legalább te jól vagy *jegyzi meg, és belekortyol a meleg teába, miközben nosztalgikusan néz körül a házban. Nem, nem bírja kiverni a fejéből Robertet, nem segített eddig semmi.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 7:02 am

- Tudom. De szeretek gonosz lenni. *Mosolyog továbbra is, majd belekortyol a teájába.*
- Ginszeng. *Mondja ki a konkrétat. Másnaposságra jó egyébként. Igaz, nem másnaposak, de eleget ittak.*
- Miért, te nem vagy jól? Van egy vőlegényed, akit biztos mindennél jobban szeretsz biztos tervezitek már a gyereket. Bár ő folyton eltűnik, de kitartasz mellette. *Némi irónia hallatszik hangjában. Igen, még ő sem tudta túltenni magát ezen az egészen. Hiába van mellette Hanni, mélyen, legbelül még mindig Cassyt szereti.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 7:10 am

- Szerettem, amikor az voltál *mosolyodik el ő is halványan, szomorkásan.*
- Gin.. mi? Még sose hallottam róla *jegyzi meg, miközben ismét belekortyol a bögrébe, és ismét elszörnyed hogy milyen szörnyű, de nem akar udvariatlan lenni, így inkább lassan iszogatja csak.*
- Nem, nem értessz semmit. Will nem szeret, csak próbál szeretni, nem tudom képes-e egyeltalán erre az érzelemre. Visszajött a városba, láttam egyik este, és mással volt. Egy fiatal lányt cipelt az oldalán a hotel felé, szerinted ebből nem egyértelmű hogy nem érdeklem többé? *meséli el legújabb élményét, bár lehet hogy nem kellene. Fáj neki, és Roberten kívül nincs olyan ember, akinek elmondhatná hogy mit érez, hiába auror, és hiába az ellensége, ő sosem tekintette annak.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 7:19 am

- Ennek felettébb örülök. *Mosolyog továbbra is, bár a kedve már neki sem olyan jó. Kezd kimenni a fejéből az alkohol.*
- Ginszeng. Egy kínai növény. A gyökeréből főznek teát, jó a másnaposságra. *Bár az aurorképzőben azt tanították, hogy simán is el lehet rágni, ha nincs más. Mert egyébként egy csomó dologra jó.*
- Visszajött? Egy fiatal lányt? *Képed el. Ő azt hitte, hogy Will megváltozott és csak Cassyt szereti. És hogy ők akkor most jóban-rosszban.*
- De... de akkor miért tartasz ki mellette? *Sóhajt egyet, majd pár percig csendben marad. Aztán halkan, kissé vontatottan megszólal.*
- Cassy, ha... ha esetleg, én... én... megkérném a kezedet, akkor... akkor, felbontanád vele az eljegyzésedet? *Nem néz a nőre, a padlód bámulja. Ilyet még nem kérdezett senkitől, ez most teljesen új számára.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 7:27 am

- Hát még én *mosolyog, mert azért a látszat az látszat, bár legszívesebben sírni lenne kedve. De azt hosszasan.*
- Értem, milyen jó annak aki ilyen tájékozott *szólal meg, mert az ő tudása nem terjed ki eddig, ő csak sima teákat szokott főzni. Már amikor van kinek.*
- Igen, jól hallottad, szerinted véletlen jutott eszembe hogy leigyam magam? Ami nem siekrült hála neked? *húzza el kicsit a száját, és szomorúan sóhajt fel. Semmi öröme nincs mostanában.*
- Mert még nem jött haza, és nem állt elém. De én ezt így nem csinálom *sóhajt fel, mert csak arra vár hogy Will hazaérjen, és akkor közli vele, hogy neki ez így nem megy. Nem így egyeztek meg, és nem volt őrült.*
- Robert, tudjuk mindketten hogy sosem vennél el egy halálfaló nőt, de az eljegyzésemet felbontom vele, ehhez nem fér kétség. *mondja, határozottan, de szemében könnyek jelennek meg, nem hiszi el amit a férfi mondott, nem hiszi hogy tényleg megkérné a kezét. Pedig titokban azért álmodott erről, hogy Mrs. Lawrence lesz belőle.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Robert Lawrence háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Robert Lawrence háza
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Isabella Moonlight háza
» Nora R. Daleworth háza
» Hannelori Sensui háza
» Robert Lawrence

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: