Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Vote_lcapA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Voting_barA Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 A Sötét Rend főhadiszállása

Go down 
+10
Daniel Reed
Max Martines
Sindy Logan
Hannah McDowal
Ted Forrester
Cassandra Lengston
William Quentin Watson
James Miller
Anor Azgard
Lucius Malfoy
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyHétf. Szept. 27, 2010 9:00 am

*A kijelentésre biccent, ezt azért el is várja mindenkitől, hogy vigyázzon magára. Bár van egyfajta összetartás a csapatban, de ez pár ember között alakult ki leginkább, és messze nincs benne mindenki. *
- Ajánlom is *mosolyodik el halványan, és oldalra fordul, mert valami beleállt a hátába. Morogva húzza elő pálcáját, ami kicsúszott a tartójából, és galád módon terrorizálta a hátát.*
- Az elég, ha látásból ismered, és tudod, kiről is van szó. Nem tudom mi üthetett belé, mostanában még rosszabbul néz ki, mint amikor ott voltam a suliban. *jegyzi meg, mert olyan régen futólag látta a fiút, és elég pocsékul festett.*
- Nem sokan vannak, mondhatni alig. Van az öreg banda, Anor, Cassy, Sebastiano, Chad, meg vannak akkor a diákok, Blake, Miller, jómagam, Kim, te... *sorolja, hogy kihagyott-e valakit, de egyenlőre nem jut eszébe senki más, akit ismerne.*
- Mostanában nincs túl nagy kereslet a halálfalóság iránt.* sóhajt fel, és kezd tisztulni a feje, így magához inti a kis ládikát, és lassan felülve, leszakítja a pólóját, felfedve több kis apró vérző sebet, amit nekiáll módszeresen kitisztítani, és ellátni. Nem egy életmentő gyógyító, de azért magát el tudja látni, hogy ne haljon meg ha egy mód van rá. Nem aggódik hogy Hannah esetleg zavarba jönne, reméli van annyi a csajban hogy nem vörösödik el egy meztelen felsőtest látványától, és az övé még kifejezetten szép látvány is. Csak sajnos, már tulajdonosa van, és általában csak Sindy nézegetheti az izmait.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 14, 2010 4:56 am

* Azért kicsit felspilázott ez a halálfalós dolog. Mindig is éltem-haltam a kalandokért, de ahogy így Tedet nézem azok még csak a nyomába sem érhetnek azokhoz, amiken ő ment keresztül eddig. Kicsit megdobban a szívem amikor Ted felmordul. Első gondolatom az, hogy valami kínzó fájdalom tört rá, de aztán meglátom , hogy csak a pálcája az. *
- Hát annyira nem is tűnik olyan embernek, akivel annyira megismerkednék. * Vonom meg a vállam. Az őszinteség megint legyűri a józan észt, hogy tartsam a számat, mert még bajom lehet belőle. Nem azt mondom ezzel, hogy van valami bajom Kimmel, hiszen nem is ismerem, csak ugye akármennyire is tagadják az emberek , mindenki leszűr valamit a másikról a külseje alapján. Kim pedig.. túlságosan furcsa.*
-Jól veszem ki, hogy a diákok közül én vagyok az egyetlen lány ?
* Kérdezem, mert lehet, hogy kihagyott valakit. Ha nem akkor a büszkeség csíráját növésnek engedem.*
- Hű azannyát ! * Értem itt a sebekre amikor letépi magáról a pólóját Ted. Kicsit átfut rajtam a hideg, hogy milyen szép kék-zöld foltokkal lesz tarkítva az én testem is, de gyorsan kiűzöm a képet a fejemből. Bár mellesleg meg kell hagyni, hogy Ted sem azaz izomtalan gyerek..*
- Segítsek ?
* Alapszinten el tudom látni a sebeket, de azért ha valaki haldoklik inkább hívok segítséget.. De sebek fertőtlenítése még nem haladja meg a képességeim.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyPént. Jan. 14, 2011 7:36 am

*Különös helyre érkeznek. Még sosem járt itt, így szemlélődik. A zsupszkulcsot meg már kezdi megszokni, volt neki pár érdekes eseménye vele. De így nem is nehéz, főleg, hogy Ted karjaiban trónol éppen.*
-Ez milyen hely? *Érdeklődik felnézve a fiú szemébe, majd elmosolyodva ismét csak körülnéz. Nem nagyon zavartatja magát, neki teljesen mindegy, hogy hol vannak, csak Teddel legyen. Most be kell pótolni az elveszett időt.*
-Ja amúgy van nekem valamim, amit nemrég akartam odaadni csak elmentél...*Kisebb hatásszünet, aztán a pulcsija zsebéből előhúz egy nyakláncot, amin egy félszív medál van.*
-Ezt azóta is magamnál tartom, mert bíztam benne, hogy majd visszajössz. *Átadja Tednek. Ha a fiú jobban megnézi, bele van vésve az ezüst félszívbe hogy S & T. Ugyan ilyen lóg a lány nyakába is. Kérdőn néz a másikra, kíváncsi a reakcióra.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyPént. Jan. 14, 2011 8:15 am

*Ő már otthonosan ér földet, kezében a lánnyal, és itt végre leteszi, hogy az megálljon a saját lábán. Hagyja, hadd induljon felfedező útra.*
- Ez kérlek szépen a második otthonom, te éppen a sötét rend főhadiszállásán álldogálsz mellettem *mosolyog a lányra, és magához öleli. Nem olyan vészes hely, és mostanában nyugodt is, most a menedékhely lett csúcsforgalmas, és nem a legszebb látványt nyújtja, hogy egy farkasfej trónol az ajtóban. *
- Hm? Mi lenne az? *érdeklődik, és figyelmesen követi a lány minden mozzanatát, és megpillantja a medált. Szemén érzelmek sokasága szánkázik át, és elveszi a medált. közelebbről megnézi mi van belevésve, és arca teljesen ellágyul. Nyakába is kapcsolja a vékonyka láncot a medállal.*
- Köszönöm *csókolja meg a lányt, és kapja fel, csak hogy feljebb szaladjon vele egy emelettel, és ott folytassák a csókot.*

//+18?//
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyPént. Jan. 14, 2011 8:43 am

-Hűha. Ezt kábé sokkal félelmetesebbnek képzeltem el. *Jelenti ki, mikor már a saját lábán áll. Elmosolyodva lépked előre, körülnéz és aztán megáll Ted előtt. Aztán megvárja, még Ted felteszi a láncot, és mielőtt még beindulna, a fiú ismét felkapja és csókolja is. Aztán felviszik és ő továbbra is nézelődni kezd.*
-Amúgy nincs mit. Megérdemled. *Nem tud nem mosolyogni. Mikor felérnek, csak kérdőn pillant Tedre, hogy leteszik vagy mi lesz... Azért megkapaszkodik Ted nyakába és feljebb húzza magát, majd elkezdi csókolgatni a másik nyakát.*

//Megnyitom és a köv. mehet oda : D//
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyPént. Május 27, 2011 8:00 am

*Bagoly érkezik a főhadiszállásra. Egy kis időbe beletelt, mire idetalált a bagoly. A csőrében egy boríték található, ami Ted-nek van címezve.*

Hola!

Beszélnem kell, majd veled. Mondj egy helyszínt és egy időpontot, ahol tudunk találkozni. Infóim vannak, amik lehet, hogy hasznosak.
Várom válaszodat!

Max
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptySzomb. Jún. 04, 2011 5:48 am

Jó ideje csatangol a nagyvilágban, intézi dolgait, és persze a nyaralását is, így erős fáziskéséssel jutott el a főhadiszállásra is, teljesen véletlenül, mert keresett egy bűbájt, és úgy emlékezett, hogy az egyik itteni könyvben már látta. Fekete nadrágban van, erős bőrből készült bakancsban, és egy fehér ujjatlan pólóban. A ruhákat hőkezelő bűbájjal kezelte, így most, ebben a nagy melegben sincs benne melege. Észrevesz egy levelet, mely neki szól, így odalép, és kissé felvont szemöldökkel olvassa el.
- Invito penna!- azzal a levél hátoldalára firkantja a következő pár szót.

Cső!

Amilyen gyorsan tudsz, gyere a főhadiszállásra, küldök egy pennát, az zsupszkulcs és idehoz téged.


Alá nem írja, csupán egy hevenyészett farkasfejet rajzol oda aláírásként. Felkutatja a felső emeletet és végül megtalálja a hadiszállás madarát.
- Szia Ivo! Ezt a levelet Raidon G. Maxnak személyesen add át, ha valaki el akarja venni, szedd szét - mosolyodik el, mire a holló károg egyet, és útjára indul, Ted pedig elhever a kanapén, és várakozik.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptySzomb. Jún. 04, 2011 8:44 am

*A zsupsz-kulcs segítségével érkezik a főhadiszállásra és nem éppen szerencsésen. Az érkezésének hangot is ad, azzal, hogy valami törékeny tárgyat sikeresen elkaszál. A törés zajaira még a süket is felfigyelne. Feltápászkodik a földről, majd felfedez magán egy vágást is, amiből nem éppen kis mennyiségű vér folyik. Lehuppan a földre, majd a kezét a sebre helyezi és elkezdi begyógyítani. Halkan felszisszen a nem éppen kellemes művelet közben. Egy darabig még eltart, így egy kicsit körbenéz.*
-Nagyszerű. Hol a fenébe vagyok? *Teszi fel magának a kérdést, miközben gyógyítja a sebét.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptySzomb. Jún. 04, 2011 8:59 am

A fenti szinten heverészik, és természetesen meghallja az éktelen csörömpölést, mire nagy sóhajjal felkel, és lebattyog a lépcsőn. Látja, hogy Max a földön ücsörög, és a sebeit nyalogatja, elvigyorodva tapsolni kezd.
- Cső haver, te aztán zajos belépőt mutattál be... - szurkálódik, majd levetődik a lépcsőkorláton át, és a fiú előtt érkezik meg térdelő támaszba.
- Nah mondd mit tudtál meg, még sok felé kell mennem ma, így nincs valami sok időm - tárja szét a karjait egy kicsit, és megjavítja a vázát.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptySzomb. Jún. 04, 2011 9:14 am

*Hát irigylésre méltó volt a belépője, nem tagadás. Nagyjából már végzett a gyógyítással, és mire Ted megérkezik, csak az apróbb finomításokat végez.*
-Hola... mondhatjuk, hogy megszokható lesz, még nem tanulok meg rendesen földet érni. *Váratlanul érte a hoppantás, még felkészülni sem volt ideje.*
-Kim hazautazik, és nem biztos, hogy visszajön. A nevelőszülei nem akarják visszaengedni a történtek miatt... bocs a vázáért. *Jegyzi meg halkan az összetört tárgyra. Felkészül Ted kiakadására, még a célpont szerepét is vállalná, ha úgy adódna...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyHétf. Jún. 06, 2011 2:00 am

Jót derül Maxon, hogy nem ment simán a földet érés. De majd egyszer, neki is lesz benne rutinja, legalábbis reméli. Anor már elkezdte pedzegetni a témát hogy mit akar ő az ikrekkel...
- Nyugi, a sokadik alkalommal már kanapéról kanapéra fogsz érkezni - kuncog fel, majd hallgatja mit mond a fiú. Tehát a kis védenc hazautazik, ez jó, nem lesz annyira szem előtt, és Alex keze sem ér el addig.
- Ahha...értem. Nem tudom miért, de vissza fogják engedni ezt garantálom. Talán meg kellene látogatnom őket... - filózik el a dolgokon, hogy ezt hogyan kivitelezze. Egyszerűen törjön be, és fenyegesse meg őket, vagy menjen haza Kimmel, és adja elő hogy a fiú legjobb barátja? Hm...
- Jah, az még Cassy műve, amikor az első években lakott itt... De szerintem már nem is emlékszik rá - legyint.
- És veled mi újság? - kérdezi, a kanapéról, ahol kényelembe helyezte magát.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyHétf. Jún. 06, 2011 3:22 am

*Max nem éppen repdes az örömtől, hogy így ért földet, de majd megtanulja a hoppanálást egyszer. Csak az a kérdés, hogy kitől és mennyi idő alatt.*
-Lehet, de addig még várhatok egy darabig. Wilfred nem enged elsősöknek hoppanálást tanulni. *Vonja meg a vállát. A gyógyítást befejezte, közben elmondta a hírt. Nagy meglepetésére Ted nem borult ki, legalábbis nem mutatja jelét. Leül Ted-del szemben és úgy hallgatja, az idősebb szavait.*
-Igen, de ha nem jön vissza a suliba, akkor én nem tudok mit tenni. Meglátogatni megtudnám, de akkor meg a nevelőszülei ott lesznek és nem fogom tudni megpuhítani, hogy átpártoljon. *Mert ez teljes mértékben igaz. A nevelőszülők előtt fura lenne erről beszélni.*
-Akkor szerencse, hogy nem látta. *Mosolyodott el. Biztos nem úszta volna meg, ha az említett személy fogadja.*
-Nem sok minden. Készülök a vizsgákra és várom a nyarat, hogy végre otthon lehessek. *Válaszol a kérdésre. Eléggé meglepi a helyzet, másra számított, miután elmondta a hírt.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptySzer. Jún. 15, 2011 4:37 am

Elvigyorodik a kijelentésen.
- Nem, az határozottan felsőbbéves tananyag ami azt illeti. De persze illegálisan bármi megtanulható, nekem sem kellene még tudnom sok mindent ha azt vesszük - legyint, mert szerinte hülyeség bekorlátozni, hogy ki mikor mennyi mindent tanulhat meg. Szerény véleménye szerint, mindenki tanuljon úgy, ahogy neki jól esik, és kényelmes, és elbírja az agykapacitása. A várt kiborulás elmarad, mivel ma meglehetősen nyugis napja van, úgy megy minden ahogyan tervezte. Nagy elégedettségében előhúz egy doboz cigit, és rágyújt. A kedvence, fekete Dunhill, az egyik legerősebb cigi. Maxra pillant.
- Te ugye nem dohányzol? - azonban ha igen, akkor őt is megkínálja. Nem húz elő pálcát, csupán a cigi végére koncentrál, ami hamarosan meg is gyullad, majd parázzsá lankad.
- Mindegy, akárhogyan is lesz, leszel kedves nyáron meglátogatni párszor, mint az iskolai legjobb barátja. Elmentek sétálni, vagy mittudom én, és akkor még beszélsz vele, megpróbálod rávenni hogy csatlakozzon hozzánk. - mondja, mert ha ő megy, az kellemetlenebb lesz mindenkinek. Még neki is.
- Áh, az a házisárkány már nem jár ide mióta azzal az aurorral kavar... Szívás, mert elég jó harcos azért az a nő... - filózik el, hogy talán nem ártana visszahívni, de aztán legyint. Ezt majd Anor eldönti.
- Jah értem. Alex megbuktatott már vagy átengedett mivel nem járok órákra? - érdeklődik, de már nem igazán érdekli. A minimális óraszámon megjelent hogy ne csapják ki, és jegye is van meglepő módon...
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptySzer. Jún. 15, 2011 1:50 pm

-Ami illegális azt csajt bajt hoz. Ami bajt hoz, az meg kihívás és szórakoztató, már amelyik. Én megtanulnám már most is, ha lenne kitől... *Ismételten csak megvonja a vállát. Ha arra vár, hogy apja tanítsa, akkor ugyanott tartana, mintha megvárná, hogy az iskolában is tanulhassa. Apja is tiltaná, hogy megtanulja.*
-Nem. *Rázza meg a fejét. Ő nem az a típus aki dohányzik. Nem zavarja, ha a közelében teszik, de ő ebből a káros élvezettől megóvja a szervezetét.*
-Hát jó, más ötleten nem igazán lenne, szóval ez egy használható ötlet. *Csak azt bánja, hogy nem neki jutott eszébe, hanem Ted-nek kellett utasítania rá.*
-Ahm... kérdezhetek valamit? Mégis mivel tudtok ti többet vagy mást biztosítani, ami használható lenne? Mert lesz egy sejtésem, hogy megkérdezi és nem akarok hazugságot mondani neki. *Tényleg jó lenne tudni ezeket, mivel, ha sikerülne megkérnie, akkor Kim biztosan ráfog kérdezni, hogy mivel jobbak a halálfalók, mint Wilfred?*
-Ez számotokra hátrány, nem? Bár nem hinném, hogy bármit is elmondott volna rólatok. *Nagy szívás lenne, ha beköpte volna az egész bagázst. Bár erre kicsi az esély, mert akkor Ted nem lenne vele szemben.*
-Nem egy évfolyamon vagyunk, de nem hiszem. *Mosolyodott el. Ő inkább arra lesz kíváncsi, hogy a tesója hogyan fog levizsgázni, hiszen az emlékei nem tértek még vissza teljesen.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptySzomb. Jún. 18, 2011 7:09 am

- Bajt, és veszedelmet, de kihívások nélkül unalmas lenne az élet, nem? Tényleg, ismersz egy Yoshi nevű srácot? Piros felzselézett hajjal közlekedik általában... - vág be egy kérdést, mivel régen látta már, és múltkor a Temetőben nagyon kellemesen el voltak, leszámítva a beszélgetés filozófia röptét. Nem lenne éppen hátrányos ha be tudnék őt is rántani.
- Most ezzel mire akarsz kilukadni? Nyilván találsz valakit aki megtanítja illegálisan is nem? - nem ajánlkozik erre, majd max ha a fiú megkéri erre. Nem jó szívű annyira, hogy önként tegyen ilyen felajánlásokat.
- Néha akadnak ilyenek is. Nah akkor lássuk, csak, előrébb lépés van az ügyben ez igazán jó - mosolyodik el, majd elhever a kanapén. Zsebéből kicsusszan egy utazási magazin kicsinyített verziója, ezt észre is veheti a másik. Nem titkolja, hogy nyaralni készül menni.
- Nagyobb az esélye annak hogy életben marad. Alex napjai végesek, és túlságosan el van foglalva ahhoz, hogy figyelni tudjon minden diákjára, még ha azok olyan értékesek is mint Kim. Meg persze sokkal szabadabb előtte a fejlődés, nincsenek megkötések, és a gyógyításnak is vannak olyan fokozatai amit nem tanítanak iskolákban... - meséli kis gondolkozás után, és beleszív a cigijébe.
- Nem tudom, nem örülök neki hogy egy aurort szeret de eddig nem pofázott, így szíve joga azt tenni amit akar... de azért sajnálom egy kicsit - von vállat, és egyik kezét a tarkója alá hajtogatja. Nagyon utálná ha most törne rájuk valaki, akit nem akar. Pl egy auror, vagy valami olyasmi személy, aki a bőrére pályázik.
- Jah vágom, legközelebb ha visszamész akkor tudd meg ezt is ha eszedbe jut, de annyira nem fontos végül is. - pillant a másikra. Furcsa érzése van, de egyenlőre nem teszi szóvá, Max eddig szépen teljesített...
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptySzomb. Jún. 18, 2011 8:58 am

-Hát igen. Akkor csak abból állna az élet, hogy Alex tanterve szerint rostokoljunk a suliban. Igen ismerek, miért kérded? *Volt egy jó kis beszélgetéssel a sráccal, meg egy két csíntevése is. De szerencsére nem kapták el őket.*
-Én sehova. Nem sok olyan van aki illegálisan megtanítana hoppanálni, de talán te megtennéd... *Hát ezt lehet, hogy nem kellette volna ilyen hamar kimondania, de soha nem lehet tudni, hogy mikor adódik még egy ilyen alkalom. Másnak meg nem kell tudnia róla. Persze, ha elutasítják megérti, hiszen Ted-nek semmi oka nem lenne, hogy tanítsa.*
-Én eddig azt hittem, hogy teljesen rossz úton vagyok. *Meg van róla bizonyosodva, hogy eddig teljesen elszúrt mindent, de Ted még sem erről árulkodik. Ez elégedettséggel tölti el Max-et.*
-Ahha értem. Akkor megvan, hogy mit fogok mondani neki. de ez tényleg igaz, vagyis Alex nem nagyon figyel ránk? Mondjuk már észrevettem, de nem igazán foglalkoztam vele. *A szavakat hallva Max-nak jobb, ha valaki figyel a tanulására és a képességeire családján kívül. Talán Ted és a többi halálfaló jobban értékeli őt, mint Alex?*
-Ameddig nem árul el semmit sem, addig nem jelent gondot. Gondolom én. *Mondja el a véleményét a számára ismeretlen nőről. Biztosan jó oka van, hogy beleszeretett az auror-ba és ameddig nem mond semmit sem, nincs gond.*
-Oké, kiderítem, de nem hiszem, hogy kirúgott volna. Akkor mindenki arról beszélne és már értesültél volna egy személy által. *Itt Sindy-re gondol, mert a lány biztosan értesítené valahogyan a fiút, ha eltanácsolták volna az iskolából. De ez nem történt meg. Max észreveszi, hogy valami aggasztja Ted-et, de nem teszi szóvá, nem akar célpont lenni. Igaz még az elején vállalta volna, de akkor sérült volt, nem számított volna egy-két plusz seb. Viszont most egészségesnek mondható.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 7:57 am

- Az meg aztán minden lenne csak élet nem, nemigaz? Különben is, Alex mostanában még inkább becsavarodott mint szokott... - jegyzi meg, majd felkuncog, és kis idő múlva kiderül min nevetett. Valahonnan a párna és a nyaka alól előbújik egy pici varánusz, alig 15 centis, de masszív kis jószág. Max felé fordulva nyelvet ölt.
- Jah, ő is Alex, a neve hallatára jött elő gondolon én - simogatja meg kedvencét, aki egy ideig el volt veszve, aztán napokkal ezelőtt itt akadt rá a hadiszálláson. Csodálkozott is rendesen, mit keres itt régi kedvence.
- Talán megtehetném, de miért is tenném meg? Úgy tudom érkezett a suliba erre ilyen guru vagy nem? De végül is, egye kutya... ha visszajövök a nyaralásból, két hét múlva, akkor beszéljünk megint, és akkor eldöntöm hogy hogyan legyen, ok? - kérdezi, mivel a nyaralásában nem hagyja magát megzavarni.
- Figyu, veled legalább szóba áll... - sóhajt fel, és kezét a szemére ereszti, most annak látszik ami, egy 18 éves, halálosan kimerül ifjúnak.
- Kezdem unni már, hogy tőlem halálra rémül, anortől szintén, az aurorkkal ugyanez megy, Will meg kiesett a képből, meg annak az ikre is...- folytatja, és visszatér kedvence simogatásához. Kellemesen hüvős pikkelyeken szánt végig az ujja.
- Nem, őt leköti a magánélete, meg az udvarlása, de hogy minek teper még mindig - mosolyog, mivel ő tudja kinek csapja a szelet, látta őket együtt, és azóta is elkapja a röhögés ha erre gondol. Abban pedig biztos, hogy ha Max fejlődni akar, akkor itt jobb helye lesz. Ő az élő példa erre.
- Nem fog beszélni, Cassy hűséges marad, ebben biztos vagyok - jelenti ki, és lassan elnyomja a cigijét. Ez most elég lesz. Elvigyorodik.
- Abból lenne csak a szép balhé ha megtenné.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 8:46 am

-Akkor inkább visszamegyek a Roxfort-ba. Terjengenek a pletykák, miszerint összejött Hannelori tanárnővel. Nem csodálkozok, hogy be van csavarodva. *Ő is elmosolyodik. Mikor a kis kedvenc előjön és nyelvet ölt, nagyot néz, hogy honnan került elő. Nem ártalmas ilyenkor, csak szaglászik, nagyon jól tudja Max.*
-Lehet. *Jegyzi meg Ted kijelentésére. Érdekesnek találja a kisállatot.*
-Azért mert tőled előbb megtanulhatom. Igen érkezett csak azzal az a gond, ha meg is tanít rá, 17 éves koromig nem hoppanálhatok, mert nem tehetem le a vizsgát. Akkor felesleges lenne. Viszont, ha illegálisan tanulom meg, akkor ezt kikerülöm. Igaz nagyobb a kockázat, de nem baj. *Fejti ki a véleményét a hoppanálás tanulásáról.*
-Rendben, akkor majd jelzel valahogyan. *Egy jó pontja már van. Sikerült legalább azt elérni, hogy Ted gondolkodjon rajta.*
-Igen szóba, de meddig? Ameddig el nem árulom, hogy mit akarok elérni ezzel? *Már elgondolkodott azon is, hogy kiszáll. Kim-mel való beszélgetései mindig lelkiismeretesen hatnak rá, de végigcsinálja, ha már belevágott.*
-Azért halálra nem rémül tőled. Csak nem érti, hogy miért vagy halálfaló. Anor-t nem ismerem, Will-ről inkább ne beszéljünk. Az aurorokról meg végképp ne. *Teszi hozzá Ted szavaihoz a saját gondolatait.*
-Nem értem akkor miért igazgató még!? Az iskola nem azért van, hogy a jövő nemzedékét felkészítse? Látod, ezért is akarom tőled tanulni a hoppanálást és nem a sulis tanártól. *Ted-nek igaza lehet. Max fejlődni akar és, ha Alex oldalán nem képes rá, kénytelen más segítséget kérni.*
-Ha te mondod...
-Igaz. Akkor inkább én értesítelek az ilyenekről. *Nem lenne jó, ha Sindy bajba keveredne egy ártalmatlan levél miatt.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 9:06 am

- Jah, mi tagadás télleg jól néz ki a nőci, annak ellenére hogy nem a mi korosztályunk, de nyomába se érhet Sindynek - lágyul el egy pillanatra a tekintete. Figyeli Max reakcióját az állatra.
- Nem tudom, a napokban került elő, de hogy honnan... - vonogatja meg a vállát, ő sem számított rá hogy még látja Alexet akit eredetileg Banditának keresztelt. Lassan visszamászik Ted nyakába, kikövetelve egy darabot a párnából magának, és ott összehajtogatja magát. Hasonlít a gazdájára természetben.
- Mit akarsz az még három év, maximum gyakorlod az önmegtartóztatást - vigyorodik el, ezt ő maga sem gondolja komolyan, és felvonja kissé a szemöldökét, nem tud semmit arról a két nőről, csak hogy ma vagy tegnap jöttek. Nem biztos benne.
- Jah, majd dobok egy hollót, Ivo okos, megtalál bárhol - utal a madárra, aki a mostani találka hírét is vitte a fiúnak. Előhúzza a pálcáját, és az ablak felé szegezve így szól.
- Himeo, Ivó!- és pár másodperc múlva beröppen a madár, és engedelmesen a fiú karjára száll.
- Nah, ezt viszont sürgősen tanuld meg. A Himeo egy fajta hívó varázs, minden madár engedelmeskedik, aminek tudod a nevét, így pl a szobatársat madarát is ellophatod egy kósza levélkézbesítésre. Igazán hasznos bűbáj. Arra kell gondolni hogy a kívánt madár érjen hozzád, és a mágiáddal kinyúlni az állat felé - magyarázza, és int Maxnak hogy próbálja meg. Nem hiszi hogy elsőre siekrülne, de mivel neki is ment, miért ne mehetne másnak is?
- Mondjuk. De akor is fél lépéssel előrébb vagy már. Vagy ki akarsz szállni? Az az angyali gyermek megkísértette a lelkiismeretedet? - billenti félre a fejét egy pici, nem mérges, csak kíváncsi.
- Anor jó fej, ha nem idegeled fel. Ha igen, akkor meg szadista leginkább - foglalja össze röviden Ted, Willről meg legszívesebben hallani sem akarna.
- Egy ideig volt szó róla hogy Raisen leváltja, de aztán mégsem lett, bár szerintem jobb lett volna... - von vállat, ez őt annyira nem érdekli hogy ezzel foglalkozzon huzamosabb ideig.
- Hát szerinted én véletlen kötöttem ki Anornál? Haladni akartam, ahogy nekem jól esik, és azt tanulni amit szeretnék, nem csak sok idiótaságot, koboldokról, meg a gyökér harcaikról... - mondja a fiú. Ő hatalmat és erőt keresett a sötét oldalon, és mindezt meg is kapta, de ugyanakkor ennek a gyötrelmét is.
- Kösz. Ezt igazán értékelném.
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 23, 2011 9:48 am

-Ráadásul a HV-m is és eléggé segítőkész. Sokat segít, ha kérem. *Na, nem mintha eddig kért volna segítséget. A Sindy-s témára inkább nem reagál, jobb a békesség, mint sem pár átkot bekapni.*
-Biztos hiányolt és most meghallotta a hangodat. *Jegyzi meg halkan. Csupán feltételezi, hogy valami ilyesmiről lehet szó, de kitudja.*
-Aha és akkor mi értelme van megtanulni? Felesleges lenne, mert nincs akkora erőm, hogy az iskolából tudjak dehoppanálni, meg nem tudnék hol gyakorolni, ha hazautazok. Meg Alex különben sem engedné, hogy 14 évesen megtanuljam. *Nem azért akarja megtanulni, hogy 3 évig ne használhassa a tudását. Ezért is kéri Ted segítségét, hogy megtanulhassa a hoppanálást, mit sem attól a két vadidegen nőtől.*
-Az tudom. Az ablakból rántott ki a zsupsz kulcs és kellemesen meglepődtem. *Váratlanul érte a dehoppantás. Ráadásul először azt hitte, hogy Danny-nek ment a levél és nem neki. Viszont, mikor megfogta a tollat, kellemetlen érzés fogta el, főleg amilyen csörömpölés követte az egészet.*
-Rendben. *Biccent, majd előhúzza a pálcáját. Koncentrál, majd az említett varázslatot kimondja.*
-Himeo, Ivó! *Először eléggé bizonytalannak tűnt, hogy nem fog sikerülni, de valahogy mégis sikerült elérni, hogy Ivó átrepüljön hozzá. Elég hasznos kis bűbáj lesz ez. Az biztos, hogy hasznát fogja venni, főleg, hogyha kémkedni akar mások levelei iránt.*
-Az is igaz. Nem, nem szállok ki. Hát néha, ahogy elmeséli a dolgokat meglehetősen nehéznek érzem, hogy rávegyem. Kérdeztem tőle, hogy, ha választania kell, kit választana, de nem adott egyértelmű választ, csak annyit, hogy mindkét oldalnak vannak előnyei. *Válaszolja a kérdésre. Ha Max is azon ment volna keresztül, mint Kim, akkor ő is hezitálna, hogy melyik oldalt választaná.*
-Nem áll szándékomban, főleg, hogy nem is ismerem egyenlőre. Nem célszerű már az elején elcseszni a dolgokat. *Azért egyszer találkozna Anor-ral is, hogy megismerjék egymást.*
-Lehet, hogy azért mert Raisen olyan, amilyen... *Nincs rossz véleménnyel a tanárról, csak még sem szerencsés, ha egy vérleopárd az igazgató. Főleg, ha kitudódik. Max is csak azért tudja, mert hallgatózott.*
-Mert nem volt jó az iskolai tanterv, meg Anor többet tanít neked, mint Alex? *Kérdez rá, mert ha így van, akkor tényleg jobb lesz neki, ha Anor-tól tanul és nem Alex tanmenetét követi, amivel nem menne semmire sem.*
-Bármit, csak szólj és megteszem, ha megtudom.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyPént. Jún. 24, 2011 2:28 am

- Jah, igen te Amirás vagy, annak meg ő a vezérasszonysága - biccent, mivel az amirával neki nem sok dolga volt. Sindy plamás, így az ottaniakat ismeri meg Sandra nénit, egyszer már találkoztak, szépen, rendesen, Tedesen bemutatkozott a nőnek. Azóta nem igen találkoztak, nem mintha Ted hiányolná.
- Lehet, csak azt nem vágom, hogy ha a suliban hagytam, akkor hogy keveredett ide? - mosolyodik el, és hagyja hogy az állat elfészkelődjön, még az egyik régi haverjától kapta Alexet, akivel a mai napig jó kapcsolatban vannak, lévén velük él, nem a családjával. Voltaképpen, már elég rég járt "otthon", szüleivel nem is találkozott.
- Jah jól van ne parázz már, mondtam hogy ha visszajövök Korfuról beszélünk a részletekről. Addig viszont azt ajánlom kószálj el egy hétre a suliból, ha lehet feltűnésmentesen. Menj Azgardba, majd jelzek hogy mész ésw hogy engedjenek be. Annak ellenére hogy az a búvóhelyünk, ott rendes iskola működik, és néhány órára járj be, megmondod a tanárnak, hogy intenzív erőnövelés kellene, és némi háttérinfó a hopponálásról, és meg tanítja, csak éld túl - vigyorodik el, mivel emlékszik, kis híján félholtra átkozták az első alkalommal, de aztán belejött a ritmusba. Szakértő szemekkel figyeli hogy Max mit ügyködik, és elégedett vigyorral nyugtázza hogy sikerül a bűbáj.
- Így kell ezt csinálni. - dícséri meg, amit persze sosem ismerne be hogy ez az volt. Arra amit MAx mond figyel, ritka ha valaki őszintén beszél vele, még maguk közt is, bár azért van rá példa.
- Na igen, megvan az bájos tulajdonsága hogy felkelti az emberben a bűntudatot, nem tagadom, engem is megkísértett már ezzel... - mondja, de mint látszik, eddig nem adta fel kalandos életét.
- Nem vonom kétségbe hogy nehéz neki, amik történtek, még egy normális embernek is rendesen nyomot hagynának a lelkében, de ő meg még ugye extra érzékeny is...- sóhajt fel, és kezd nagyon elege lenni ebből a bizonytalanságból. Hiába na, meg kell ritkítania az aurorok sorait.
- Anor igazából nem olyan szörnyeteg mint amilyennek lefestik, de ezt majd eldöntöd. Azgardban lehet hogy találkozol vele, mostanában megint ott lakik... - jegyzi meg, és legyint, neki midegy ki az igazgató, akkor sem fordul meg a szükségesnél többször abban az építményben.
- Hát figyelj, amikor Anorhoz kerültem, fogalmam sem volt a hopponálásról, és az elemi mágiákról, most meg nézd meg, alig telt el két és fél év, és az egyik legjobb vagyok közülük, hozzátéve hogy épp csak elmúltam 18... - tárja szét a karjait, ez mindent elárul. Nem csak erőt és mágiát szedett magára, hanem fizikai erőt, izmokat, gyorsaságot, és egyensúlyérzéket. Anor nagy gondot fordít a testi edzésekre is.
- Ez sok mident elmond nem?
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyPént. Jún. 24, 2011 3:35 am

-Igen az. *Biccent ő is. Őt úgy sem érdekli, hogy melyik házba került. Véleménye szerint nem is sok különbség van a házak között csak a nevük. Meg az, hogy az Amira és a Famine nem csípik egymást, hála Seb-nek és James-nek, akik folyton marják egymást.*
-Gondolom belemászott a cuccaid közé, amikor ott voltál és most hoztál el. *Gondolkodik hangosan, bár ő sem igazán érti, de nem is nagyon foglalkozik vele, mert nem az ő állatkájáról van szó. Az ő baglya biztosan alszik, vagy császkál.*
-Nem parázok, csak hangosan gondolkodtam. Korfu? Mázlista... *Véleményezi Ted úti célját. Jó lenne egyszer ott is nyaralni, de az idei nyaralóhelyet már eldöntötték.*
-Nem hallottam még róla. Esetleg címet is mondhatsz, vagy készíthetsz zsupsz kulcsot. Végül is valahogy álcázni kell a rejtekhelyeket nem igaz? Rendben. Nem áll szándékomban meghalni tanulás alatt. *Máris sokkal jobbnak tarja azt az iskolát, pedig nem is hallott még róla, de ha ilyen tanítási módszerek vannak, amivel gyorsabban lehet megnövelni az erőt, akkor jobb. Így a gyógyító képessége is gyorsabban fejlődhet majd, hiszen több ereje lesz, nem fog hamar kifáradni a gyakorlatok alatt.
Elégedetten elmosolyodik Ted szavai hallatán. Nem gondolta volna ő sem, hogy elsőre fog sikerülni ez az egész dolog.*
-Azt éppen tapasztalom, de nem fogom abbahagyni. Ha sikerül megértetnem vele, hogy jobb veletek, akkor nem lesz bűntudatom, remélhetőleg. *Egy kicsit azért meglepi, hogy Ted-ben is sikerül Kim-nek felélesztenie a bűntudatát. Tényleg tehetséges egy srác, meg kell hagyni.*
-Nem pletyka alapján ítélek, nem az a típus vagyok. Ha az alapján ítélnék, akkor nem itt lennék. *Fejti ki gondolatát, hiszen Ted-ről sem épp jó dolgokat mondanak és az az ember aki olvassa őket, tuti nem beszélne nagyon vele. Hát Max nem ebbe a csoportba tartozik.*
-Szerintem én is sokkal jobban járnék, ha tőle tanulnék és nem csak azon az egy héten maradnék Azgard-ban, hanem esetleg rendszeresebb látogató lennék. Persze ezt nem én döntöm el, hanem ti. *Eléggé meggyőzően érvelt Ted, hogy Max elhatározza, hogy Anor-tól akar tanulni.*
-Igen, ez mindent elmond.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptySzomb. Jún. 25, 2011 8:58 am

- Na mindegy. Sosem érdekelt hogy mi van a házakkal, szerintem már az is felesleges hogy vannak, de mindegy, amíg nem kell velük foglalkoznom addig nem zavarnak - mosolyodik el halványan ő is. Bár azt tudja, hogy az Amira meg a Famine alapjában véve fasírtban vannak egymással, kér idióta barom miatt, de ez sem az ő sara, amúgy sem csípi valami nagyon Millert.
- Lehet, nem tudom. Mindenesetre örülök neki, még az egyik otthoni haveromtól kaptam ajándékba, mikor ide száműztek - jegyzi meg, és újfent megsimítja a rég látott kis állatot. Nem zavarja hogy pikkelyeken fut végig az ujja.
- Korfu bizony, elmegyünk két hétre Sindyvel nyaralni. Addig semmivel nem foglalkozok ami üzlet, vagy munka, vagy halálfalósdi. Egy kis kikapcsolódás nekem is jár - mosolyodik el, már alig várja hogy ott legyenek, és a tengerparton sétáljanak a lánnyal. Megvan már minden, csak utazni kell.
- Zsupszal menj akkor. Megtalálni egyszerű, de bejutni nehezebb, kijutni meg lehetetlen hacsak nem oda tartozol - mondja, és megerőlteti magát, felkel. vállára veszi az állatát, és rábök a lehullott magazinra.
- Transformers maxina hebitus - mondja, mire a magazin forogni kezd, majd megáll. Ted Maxra néz.
- Csak akkor fog beindulni ha kimondod a jelszót. A jelszó pedig, az hogy "A sötét oldalt életem végéig szolgálom." - mondja, és átadja a prospektust, hogy lehetőleg ne hagyja el.
- Remélem hogy sikerülni fog, kim nagy nyereség lenne nekünk, és igen, még engem is siekrült megkísértenie, de azért nem teljesen, mert még itt vagyok - mosolyog, majd felkel. Lassan menni készül, még van pár dolga, és be kell ugrania akkor Azgardba is, hogy közölje Anorral, mit intézett, és hogy vannak a dolgok, nah megy hogy nyaralni megy.
- Még jó. Ez egy normális hozzáállás a dolgokhoz. Nah, de hogy ösztökéljelek is egy kicsit... Ha ráveszed Kimet, hogy csatlakozzon, akkor kapsz egy spéci kis tetkót - mutat a saját "sötét jegyére" ami konkrétan oda van égetve, mivel mikor Anor meghalt eltűnt, de ő visszatette a maga módján.
- Ezt majd Anorral beszéld meg, ne velem, én ennyit tehetek egyenlőre érted. Indulj el az úton, azt majd lesz valami - kinyújtózik, és feláll.
- Nah én megyek, kösz a híreket, és további sok sikert. Ha visszajöttem dobok egy hollót - búcsúzik, majd koncentrál, és elhopponál. Azgard elé.

//Köszöntem//
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptySzomb. Jún. 25, 2011 10:03 am

-Engem se nagyon érdekel, de hát gondolom ez is Alex egyik szüleménye. *Vonja meg a vállát. Még a Roxfort-ban értette, mert ugye ott a tulajdonság alapján osztották be, de itt fogalma sincs, hogy mi alapján teszik ezt.*
-A lényeg, hogy előkerült. *Csak ennyit tud hozzáfűzni, mást nem is nagyon.*
-Igaz mindenkinek kijár a pihenő és ne aggódj, tőlem senki nem tudja meg. Jó nyaralást- *Adja jókívánságait az útra. Nem fog senkinek semmit sem mondani, nem olyan hülye, hogy elárulja és megzavarja a szerelmi életét pár nem kívánatos személy a minisztériumból.*
-Hát, majd megoldom valahogy a dolgot. *Jegyzi meg, majd figyeli Ted varázslatát. A jelszót megjegyzi és eléggé tetszik is neki. Élvezni fogja mikor kimondja, már előre látja.*
-Rendben és ha kimondom, akkor nem is fogok hazudni. *Elveszi Ted-től a prospektust, majd összetekeri és beleteszi a zsebébe.*
-Majd meggyőzően érvelek a legközelebbi beszélgetésünkkor. *Mindössze ennyit teszi hozzá és ő is reméli, hogy Kim végre észhez tér és átáll hozzájuk.*
-Ha hinnék a pletykáknak, akkor nem lennék itt. *Mert ez így van. Max sosem hitt nagyon a pletykáknak, és nem is most fogja elkezdeni, mikor normális emberről mondják, hogy őrült.*
-Oké, megegyeztünk. *Bólint egyet. Jobban szemügyre veszi a sötét jegyet, már amennyire Ted hagyja.*
-Rendben. Már ez is sok segítség tőled. *Mondja az igazat.*
-Kösz, neked meg jó nyaralást. *Majd figyeli ahogy Ted dehoppanál. Ő maga pedig megkeresi a tollat, megragadja és vissza is került a suliba. Fárasztó egy napja van és még hozzá kell ehhez szokni. Fél perc erejéig hányingere van, de utána rendbe jön és már megy is a szobájába.*

//Köszöntem//
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 EmptyKedd Nov. 22, 2011 9:00 am

Idehoppanál, és körülnéz. Helyes, sehol senki, mintha valaki említett volna valami dolgot, hogy idejöjjek. De ha valaki szórakozott azt nagyon megbánja. Nincs jó kedvében, és alig pár cuccát tudta elhozni Wilianból. Most is egy fekete bőrzdseki van rajta, fekete farmerral, és bakanccsal. Körbenéz a helységben, körbejárja, de mivel senkit nem talál, ezért leül egy roskatag fotelba, közel húzza az asztalt, felrakja a lábát, és bűvöl magának egy meleg teát, mert itt rémesen hideg van. Reméli hogy jön valaki, addig sem fog unatkozni...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Sötét Rend főhadiszállása   A Sötét Rend főhadiszállása - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
A Sötét Rend főhadiszállása
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sötét Varázslatok Kivédése tanterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: