Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Vote_rcap 
Ted Forrester
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Vote_rcap 
James Miller
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Vote_rcap 
Sindy Logan
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Vote_rcap 
Chris Martines
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Vote_rcap 
Daniel Reed
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Ellenőrzésre váró előtörténetek

Go down 
+18
Robert Lawrence
Anor Azgard
Hannah McDowal
Kim Kaguya
Cassidy Heyes
James Miller
Ted Forrester
William Quentin Watson
Solaria Luthia
Raisen Hagiri
Wulfgar Odinson
Alex Wilfred
Remus Lupin
Hannelori Sensui
Sandra Berger
Lucius Malfoy
Seamus Finnigan
Főmesélő
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
SzerzőÜzenet
Rex Hunter
Halálfaló
Halálfaló
Rex Hunter


Férfi Kor : 40
Lakhely : Mikor hogyan esik
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 09, 2010 2:24 am

Megvettem, és ha hatodévest szeretne, szerintem az előtöri minősége alapján én biccentenék neki. Megérdemli, mert tiszta és szép az előtöri, régóta az első normális, amit láttam.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 09, 2010 2:29 am

Vki segítsen, mert én nem tudom elolvasni őket Sad :S
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 09, 2010 2:32 am

Gmailra menj fel, ott le bírod tölteni. De ha sikerül letöltened akkor lécci másold már be ide *-*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 09, 2010 2:42 am

Karalteralkotás
... avagy az első lépés a játékig


Regisztráltál, és már ki is töltötted a felvételi tesztet? Helyes, kedves játékosunk. De most jön csak a neheze, a karakter megalkotása.
Természetesen nem kell megijedni, nem olyan bonyolult dolog ez. Nézzük csak:

Név:
Quintin Lancelot Reyes

Kor:
19

Származás:
mugli származású

Történet:
Quintin Lancelot Reyesnek hívnak, Londonban születtem, szüleim varázstalan emberek. Tizenkét éves korom óta a Wilianra járok, negyediktől kiváló tanuló voltam, de valahogy a varázslás sose ment. Nem értettem miért. A lehetőség megvolt bennem, mindenki azt mondta. Erős volt az akaratom, többször is letesztelték, ellen tudtam állni az elmét befolyásoló átkoknak. De a legegyszerűbb bűbájok létrehozásához is vért izzadtam. Aztán valahol olvastam az elemi mágiákról és utolsó kétségbeesett próbálkozásként azt kezdtem el tanulni. Tudtam, hogy pálcát használó varázslóként még az átlagosok között is átlagos vagyok, sose lesz belőlem semmi. Magam se hittem el, mennyire jól működött. Testmágiát tanultam és néhány hónap alatt felülmúltam mindenkit az iskolában. Más, ha pálcával együtt használta az elemi képességeit csak még erősebb lett. Én pálca nélkül voltam igazán jó, ha rá voltam kényszerítve a használatára csak szenvedtem.
Amikor erre ráébredtem végre volt valami célom. Az edzések után kitisztult a fejem, megtanultam koncentrálni, ez pedig a tanulásnak is jót tett. Varázsolni továbbra sem nagyon tudtam de megtanultam, amit meg lehetett. Bájitalokat főztem, rúnákat fordítottam, asztronómiai együttállásokat számoltam, gyógynövényekkel foglalkoztam, mágiatörténetet tanultam, legendás lényekkel foglalkoztam, szóval mindent, amit pálca nélkül lehetett végezni és nem is volt olyan kevés. És ahogy egyre jobb lettem a testmágiában úgy vált egyre könnyebbé a pálcás hadonászás is. Valami felszabadult bennem. Nem tudom mi, de ki akarom deríteni. És ezért akarok itt maradni, bár tanulmányaim hivatalosan véget értek, úgy érzem az iskolában van meg a lehetőség, hogy valami maradandót alkossak és segítsem a fiatalabbakat.
Valószínűleg a gyengeségem a varázslásban az oka, hogy annyi hobbim van. Harmadikban vettem egy gitárt az ösztöndíjamból, ami akkor még nem volt túl sok, de mivel szegény családból származom úgy éreztem ki kell használnom, hogy végre van egy kis pénzem. Nagyon megszerettem, immár ötödik éve játszok rajta, de ha megkérdezik még mindig csak azt mondom „tanulok”. Egyszerűen fantasztikus, hogy tehetséges emberek milyen jól tudnak bánni ezzel a hangszerrel. Emellett a szobámban szinte mindig megtalálható egy Rubik kocka, mióta megtanultam kirakni (ami nem is olyan nehéz) azóta hozzám nőtt. Imádok rajzolni, fát faragni, énekelni, bármit amivel ki tudja magát fejezni az ember. Nem egy ruhámat magam készítettem vagy alakítottam át, mert úgy éreztem úgy jobban illik hozzám. Táncolni is megtanultam, nagyrészt, hogy kicsit oldjam a gátlásaimat a lányok közelében. Utálom mindig ezt felhozni, de úgy érzem nekik is jobban bejönnek azok a srácok, akiknek kisujjból megy minden és szórják egymásra az átkokat a folyosón. Én viszont sose voltam erre képes. Most talán az lennék, de nyolc éven át tehetetlen voltam. Mindent szeretek kipróbálni, de igazi szenvedélyem éveken át a tudás volt, hogy végre az lehessek, aki lenni akarok.

Jellem:
A tanulás jól megy, könnyen megjegyzem a dolgokat, szinte minden érdekel, mindent szeretek kipróbálni. Szívesen segítek bárkinek, aki hozzám fordul, szeretek a természetben lenni, akár sétálni, akár csak üldögélni a fák alatt, szeretek emberekkel beszélgetni, lehetőleg valami kellemes környezetben, mondjuk egy csésze tea vagy bor mellett. Legnagyobb hátrányom talán túlzott ambiciózusom, ha valami nem sikerül hajlamos vagyok elkeseredni, olyankor jó ha van valaki, aki összevakar. Ha valaki jót vagy rosszat tett velem azt nagyon megjegyzem, jó tett helyébe bárki jót várhat. Idealista vagyok, minden emberről a legjobbat feltételezem, amíg meg nem bizonyosodok az ellentétéről. Szeretem a társaságot, bár nem vagyok túl népszerű, de igyekszek érvényesülni.

Kinézet:
Átlagosnál kicsit magasabb, az edzésnek és a testmágiának köszönhetően szálkásan izmos, fekete hajú, barna szemű srác. Általában ha nem kötik meg az öltözködését farmert és inget hord, amit a könyökéig felhajt vagy feltűr, utálja ha fedi valami az alkarját. Bal kezén egy vasgyűrű van, ami maga készített, roppant értékes neki, mert a kemény munka gyümölcsét jelképezi számára. Sokszor látni kezében gitárral, füle mögé szénceruzát vagy tollat tűzve, kezében egy halom papírral, melyekre éppen rajzolni vagy írni akar valamit, esetleg már meg is vannak töltve tartalommal. Tekintete mindenki felé érdeklődve fordul, érdekli a világ és nyitott szemmel jár, sose látni földre szegezett tekintettel, ha beszél valakivel szeret a szemébe nézni.


Pálca:
16 hüvelykes berkenye, főnixtoll mag

Állat:
Gwyndon, vadászsólyom, akit egy éve találtam az erdőben sérülten, szerintem valami átok okozta a baját. Utálom azokat, akik náluk gyengébbeken élik ki magukat. Meggyógyítottam az állatot és azóta bár nem lakik nálam néhány naponta mindig meglátogat. Nem a tulajdonom, sokkal inkább a barátom.

Elemi Mágia:
Testmágia
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 09, 2010 2:48 am

Szerintem Apucival értek egyet, hadd menjen....
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 09, 2010 3:41 am

Én is bólintok rá! Mehet!
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 09, 2010 5:30 am

Mehet, nincs kivetnivalóm. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 09, 2010 7:26 am

Ha már a többség azt mondja, hogy mehet, akkor én is beállok a sorba. Smile
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyCsüt. Dec. 09, 2010 7:44 am

Hogyne hogyne, menjen csak, én már tegnap kifaggattam a kedves játékosunkat. És jó a stílusa is, nincs belekötnivalóm. *olvas rohamtempóban.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyKedd Dec. 21, 2010 2:20 am

Karakternév: Dalma Winter
Kor: 13 év
Származás: félvér
Ház: Amira
Születési hely: Debrecen
Lakhely: London

Történet:
Egy magyarországi városból, Debrecenből került Angliába. Történetében közre játszott egy mugli és egy aranyvérű házassága, gyermekek születése, általános hétköznapok, és egy új iskola…
1997. július 23.-án született, Debrecenben. A családban, születése előtt nagy port kavart szülei házassága. A szülei Nagy Klára Olívia, újságíró és Leonard Winter, angol irodalom tanár.
Átlagos emberek voltak, és ezt apja aranyvérű családja ezt nagyon nem nézte jó szemmel. Szerintük ugyanis egy ennyire nemes vérű nem mocskolhatja be így a családjuk nevét. Kezdődött ez a férfi továbbtanulásával, az aranyvérűek elhagyásával, a mugli barátnő bemutatásával... Ám a szülők bárhogy is ellenezték a kapcsolatot, végül házasság lett belőle. 1990-ben megszületett legelső gyermekük, Sophia, majd 1992-ben Victor, és végül 1997-ben Dalma. A család közben összecsiszolódott, és az aranyvérűek elfogadták félvér, mugli rokonaikat.
A szülők igyekeztek mindenféle bonyodalomtól mentesen nevelni gyerekeiket. A legkisebbet, Dalmát különösen sokat kényeztették, de szigorú fegyelemmel tanították is. Ha elbukott segítették, ha rossz útra tévedt büntették. A testvérek között voltak viták, irigykedés, de a lényeg, hogy bármi is volt, szerették egymást.
Magyarországon, Debrecenben teltek a napok, hónapok, évek, míg végül Leonard állást kapott Londonban. Egy jobb lehetőség volt ez a család számára, ugyanakkor fájdalmas búcsú a magyarországiaktól.
Dalma nehezen alkalmazkodott Londonhoz, mivel az angol nem volt a kedvence. Bár az apja családjával úgy beszélt, ő a magyarokat érezte közelebbinek.

Jellem:
Egy visszahúzódó lányka, aki nagyon-nagyon hangulatember. Első benyomásra egy csendes, aranyos kislányt ismerhetnek meg benne. Válaszol, ha kérdezik, és feleslegesen nem fecseg marhaságokat. Szeret egyedül lenni, és elmerülni a zenehallgatásban, vagy a könyvek magányában. Visszafogott, de ha olyan szituációba kerül, akkor kiáll az igazáért, és magáért. Ilyenkor gyakran forrófejű, s kíméletlenül szókimondó. Szeret utazni, és ismeretlen emberek közt pezsegni, ismerkedni. Azt jobban élvezi, mint mikor közvetlen rokonaival beszélgethet.

Kinézet:
Régebben hosszú fürtjei világos barna árnyalattal rendelkeznek. Tincsei rakoncátlanul takarják el arcát, és nem csak szélben. Szívesen fogja össze hajgumival, de nem szereti nagyon variálni, csak egy egyszerű copfba hordja. Zöldeskék szemeivel ártatlanul kacsingat a nagyvilágba. Szívesen vesz fel farmert, és kapucnis pulcsit. Utóbbi a kedvence, de sokan állítják, hogy ezekkel csak elcsúfítja alakját. Termete nem olyan alacsony, de nem is túl égimeszelő, és vékony. Az öltözékét kiegészíti két fekete gumi, melyek karkötőként fonódnak csuklója körül.

Pálca: 12 hüvelyk, pálma, griffkarom
Elemi mágia: Ezernyi Arc Mágiaforma (Metamorfmágia)
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyKedd Dec. 21, 2010 2:25 am

Szerintem egy kicsit bővítse, de mást nem találtam benne, részemről Mehet! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyKedd Dec. 21, 2010 2:28 am

Szerintem jó, végül is ahogy kiveszem elsős karakter lesz ^^
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyKedd Dec. 21, 2010 3:17 am

Szerintem még írja bele azt, hogy hogyan értesítette az iskola a felvételről vagy valami hasonló. Egyébként rendben van.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyKedd Dec. 21, 2010 4:44 am

Szerintem a rövidebb néha több, szóval nekem nincs igazán belekötnivalóm, aminek benne kell lennie, az benne is van.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyKedd Dec. 21, 2010 8:07 am

Felőlem mehet.
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyVas. Jan. 23, 2011 7:25 am

Karakternév: Annie Christina Ross
Kor: 11
Születési idő, hely: 2000. november 26. London
Származás: Mugli család gyermeke
Ház: Amira
Évfolyam: 1
Választott tantárgyak: -
Lakhely: London, Wilian Mágusképző Szakiskola.

Történet:
2000, tél. Londonban egy varázstalan család gyermekeként született meg Annie, aki nagyanyjáról kapta nevét. A családban visszamenőleg nem sok varázsló született, akik voltak, azok pedig titkolták ezt a dolgot, addig, még esetleges módon, nem született varázsló gyermekük. Annie képességeit a mugli szülők nem tudták mire vélni, számukra az egész dolog még újdonság volt. A kislány már öt éves korában elkezdett furcsaságokat művelni, de a szülők, próbáltak nem észrevenni… Már kislányként is nagyon aranyos volt. Nem sokat beszélt, de ha valamire nagyon kíváncsi volt, mindig érdekesen tette fel a kérdéseit. Három éves korában testvére született neki, Alex, aki viszont mugli származású lett.
Nagyszülei már meghaltak, anyjáék pedig eléggé zárkózottak így egész életében szinte semerre nem volt. Hét évesen elkezdte a varázstalan iskolát, jó tanuló volt, viszont egészen hamar, 10 éves korában levelet kapott egy bizonyos Wilian Mágusképzőből. Anyjáék nem értették, és persze nem is akarták elengedni egy szem lányukat ebbe az ismeretlen helyre… Annie nagyon szeretett volna kimozdulni és a Wilianben tanulni. Amikor anyja és apja közölték vele a dolgokat, hogy nem mehet el, napokig a szobájába zárkózva sírt és gondolkodott azon, hogy vajon miért szánt neki a sors ilyen szülőket. Végül Mrs. És Mr. Ross rájött, hogy ha jót akarnak a lánynak, akkor el kell hinniük a dolgot és elengedni Annie-t. Így is lett, de igaz, hogy a lány csak a második félévben tudott beiratkozni, ami számára nem jelentett nagy gondot.
Amira házba került, és most próbálja felfedezni a számára még ismeretlen helyet, embereket és az egész varázsvilágot.

Jellem:
Nagyon visszahúzódó, de erre valószínűleg még belehat az is, hogy 11 éves. Tapasztalatlan, nincsenek neki barátai, de reméli, hogy a mágusképzőben majd akadnak. Semmit nem tud a varázsvilágról, csak amennyit olvasott a könyvekben – igaz, abban sem biztos, hogy az mind igaz-. Társaságban tud alkalmazkodni, bár nem szokott nagy tömegekbe bekerülni. Amúgy kedves, még akkor is, ha rossz kedvében van. Sokan mondják rá, hogy kis édes.

Kinézet:
Alacsony – 155 cm magas- valamint nagyon vékonyka is -39 kilogramm-. Szeme sötétzöld és fekete árnyaltok között változik, néha világosabb –néha sötétebb. Leginkább az egyszerű ruhákat szereti, de inkább csak farmernadrágban lehet látni és egy pólóban. Kedvel minden színt, nem válogatós. Zenei stílusa még nincs, a fiúk nem nagyon érdeklik. Majd idővel.

Pálca:
12 hüvelyk, Fenyőfa pálca, unikornisszőrrel.

Állatok:
Egy fehér menyét, amit 9 éves korában kapott. Az állat egészen meg van szelídítve, nagyon hozzánőtt Annie szívéhez. A menyét a Kitty nevet viseli.

Képesség:
Állatok Uralma mágiaforma (Állatmágia)
A karakter képes megfékezni megvadult állatokat, ideiglenesen barátjává tenni hozzá semlegesen viszonyulókat, és megnyugtatni az idegesebbeket.

Különleges képesség: -


Kereszttestvéremet ismét rávettem a játékra, és Alexis Smith karakterét szeretné átalakítani erre.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyVas. Jan. 23, 2011 7:29 am

Írjon még egy kicsit a történethez, részletezzen bele, apróságokat és akkor rendben lesz Very Happy Kb két bekezdésre gondoltam, az már elfogadható lesz
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyHétf. Jan. 24, 2011 7:57 pm

Karakternév: Annie Christina Ross
Kor: 11
Születési idő, hely: 2000. november 26. London
Származás: Mugli család gyermeke
Ház: Amira
Évfolyam: 1
Választott tantárgyak: -
Lakhely: London, Wilian Mágusképző Szakiskola.

Történet:
2000, tél. Londonban egy varázstalan család gyermekeként született meg Annie, aki nagyanyjáról kapta nevét. A családban visszamenőleg nem sok varázsló született, akik voltak, azok pedig titkolták ezt a dolgot, addig, még esetleges módon, nem született varázsló gyermekük. Annie képességeit a mugli szülők nem tudták mire vélni, számukra az egész dolog még újdonság volt. A kislány már öt éves korában elkezdett furcsaságokat művelni, de a szülők, próbáltak nem észrevenni… Már kislányként is nagyon aranyos volt. Nem sokat beszélt, de ha valamire nagyon kíváncsi volt, mindig érdekesen tette fel a kérdéseit. Három éves korában testvére született neki, Alex, aki viszont mugli származású lett.
Teljesen varázstalan körülmények között nőtt fel, ami ugye nem volt túlságosan meglepő. Nagyon sokat volt egyedül, így mivel a házuknak elég nagy birtoka volt, ezért arra bóklászott legtöbbet. Imád az állatok környezetében lenni.
Nagyszülei már meghaltak, anyjáék pedig eléggé zárkózottak így egész életében szinte semerre nem volt. Hét évesen elkezdte a varázstalan iskolát, jó tanuló volt, viszont egészen hamar, 10 éves korában levelet kapott egy bizonyos Wilian Mágusképzőből. Anyjáék nem értették, és persze nem is akarták elengedni egy szem lányukat ebbe az ismeretlen helyre… Annie nagyon szeretett volna kimozdulni és a Wilianben tanulni. Amikor anyja és apja közölték vele a dolgokat, hogy nem mehet el, napokig a szobájába zárkózva sírt és gondolkodott azon, hogy vajon miért szánt neki a sors ilyen szülőket. Végül Mrs. És Mr. Ross rájött, hogy ha jót akarnak a lánynak, akkor el kell hinniük a dolgot és elengedni Annie-t. Így is lett, de igaz, hogy a lány csak a második félévben tudott beiratkozni, ami számára nem jelentett nagy gondot.
Amira házba került, és most próbálja felfedezni a számára még ismeretlen helyet, embereket és az egész varázsvilágot.

Család:
Anyja: Emilia Ross, aki mondhatni, hogy legjobb kapcsolatban van Annie-vel. Tanárként dolgozik.
Apja: Ian Ross. Apjával nem sok időt töltött, de persze szeretik egymást. Ian ügyvéd.
Alex: Három évvel, fiatalabb testvérével igen jó kapcsolatot ápol, de persze voltak közöttük összetűzések.

Amit szeret:
- Imádja a katicabogarakat
- Minden reggelt zabpehellyel kezd
- Szeret olvasni
- Szereti a kedves embereket.

Amit nem:
-Ha bunkóskodnak vele
-A rendetlenséget
-Cigarettát
-Gombás ételeket.

Jellem:
Nagyon visszahúzódó, de erre valószínűleg még belehat az is, hogy 11 éves. Tapasztalatlan, nincsenek neki barátai, de reméli, hogy a mágusképzőben majd akadnak. Semmit nem tud a varázsvilágról, csak amennyit olvasott a könyvekben – igaz, abban sem biztos, hogy az mind igaz-. Társaságban tud alkalmazkodni, bár nem szokott nagy tömegekbe bekerülni. Amúgy kedves, még akkor is, ha rossz kedvében van. Sokan mondják rá, hogy kis édes.

Kinézet:
Alacsony – 155 cm magas- valamint nagyon vékonyka is -39 kilogramm-. Szeme sötétkék és fekete árnyaltok között változik, néha világosabb –néha sötétebb. Leginkább az egyszerű ruhákat szereti, de inkább csak farmernadrágban lehet látni és egy pólóban. Kedvel minden színt, nem válogatós. Zenei stílusa még nincs, a fiúk nem nagyon érdeklik. Majd idővel.

Pálca:
12 hüvelyk, Fenyőfa pálca, unikornisszőrrel.

Állatok:
Egy fehér menyét, amit 9 éves korában kapott. Az állat egészen meg van szelídítve, nagyon hozzánőtt Annie szívéhez. A menyét a Kitty nevet viseli.

Képesség:
Állatok Uralma mágiaforma (Állatmágia)
A karakter képes megfékezni megvadult állatokat, ideiglenesen barátjává tenni hozzá semlegesen viszonyulókat, és megnyugtatni az idegesebbeket.

Különleges képesség: -


Javított verzió ^^
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 EmptyKedd Jan. 25, 2011 5:20 am

Minimálnak elmegy.... Ha ennél többre nem képes, akkor mehet...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ellenőrzésre váró előtörténetek
Vissza az elejére 
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Előtörténetek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Archívum :: Lezárt témák-
Ugrás: