Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Vote_lcapEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Voting_barEllenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Ellenőrzésre váró előtörténetek

Go down 
+18
Robert Lawrence
Anor Azgard
Hannah McDowal
Kim Kaguya
Cassidy Heyes
James Miller
Ted Forrester
William Quentin Watson
Solaria Luthia
Raisen Hagiri
Wulfgar Odinson
Alex Wilfred
Remus Lupin
Hannelori Sensui
Sandra Berger
Lucius Malfoy
Seamus Finnigan
Főmesélő
22 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyKedd Jún. 15, 2010 7:19 am

Őszintén meg vagy dícsérve Lú drága, mindegyik karid karilapját elolvasgattam eddig:)
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyKedd Jún. 15, 2010 7:35 am

Jó, hát engem is le lehetne bas.... akarom mondani tolni. Mivel Aliciának még én se írtam karakterlapot, pedig már nem ártana. Mindegy, ha lesz egy csöppnyi időm, akkor nekilátok. Smile
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyKedd Jún. 15, 2010 12:10 pm

Sandra nem rosszból mondtam, csak nem tudom. Nem mindenki olyan jó szándékú mint te, hogy meglesz. Vannak akik talán el akarják ezt bliccelni hogy ne kelljen ilyet írniuk, mert úgysem szól érte senki.
Ezt szeretnénk valahogy előrelendíteni. Elkezdem átnézegetni a karaktereke, és hogy kinek nincs előtörije, és őő izzééééé *fej vakargat, és kissé elfordul szégyenében.*
Arra jöttem rá, hogy bizony Anoromtól lemaradt az előtöri. Elkapott a rosszullét, hogy na tessék így legyen nagy a pofám, meg se írtam, de aztán utánanéztem a gépemen, és megvolt írva a karilap. Furcsa, mindenesetre akkor most bepótolnám, és feltenném ide, biccentéseket várva. Lehet hogy néhol nem teljesen hasonlít Alexéra, de végül is ez egy másik szemszögből lett megírva.


Karakternév: Anor (William) Azgard
Kor: 27 (született, 1982 május 6-án)
Származás: Tisztavérű mágus
Rang: Azgard igazgatója, Leader
Születési hely: Délnyugat Anglia – Bristol város
Lakhely: Azgard (Bristolban van)


Történet
1982-ben született meg, Bristolban, Azgard falain belül, egy szép nyári napon, másodmagával Alexel.
A két fiú édesapja (Chace John Azgard) volt, aki már kezdettől fogva hűen követte a Fekete Rendet, és annak célkitűzéseit, édesanyja Laura Wilfred, aranyvérű boszorkány.
A két gyermek közt, hamar rivalizálás alakult ki, és így a kapcsolatuk sem volt, felhőtlennek mondható. A legnagyobb ellentét azonban az apai tanítás miatt alakult ki, hiszes Chace a Fekete Rend tanítását adta tovább fiainak, amire különösen fogékony Anor volt. Alex, szelídebb lélek lévén, jobban kötődött anyjukhoz.
Egy napon, mikor a fiúk már 16 évesek voltak, Laura nagyon csúnyán összeveszett Chace-el, és a nő elköltözött Azgardból, Alex pedig vele tartott. Így igazából, itt szakad meg a két gyerek közös élete. Anor sosem járt iskolába, ő mindent az apjától és annak követőitől tanult meg. Tehát a testvérek elszakadtak egymástól, és Anor számára nem volt többé rivális. Rohamtempóban haladt a tanulással, apja örömére és büszkeségére.
18 éves korában letette a felnőtté válási vizsgákat (lediplomázott több tárgyból is), megtanult hopponálni, és sok más egyebet is. Alexel, nem igazán tartotta a kapcsolatot, de sokszor volt irigy és féltékeny, testvére szelíd természetére. Ritkán látta még Hannelorit is, aki Alexel került közelebbi kapcsolatba.
Egy évvel később apja meghalt, és a temetésén nem jelent meg testvére, ezt sosem bocsátotta meg neki. A temetést követően, elutazott, és négy évvel későbbig senki nem látta. Megnyitotta az iskolát, és aktívan szerepet vállalt, a közéletben és a politikában is. Kapcsolatai révén, ezt meg is tehette. Erős szövetség fűzi a lycantropokhoz is, akiknek menedéket nyújt, Azgard erdejében.

Kinézet
Magas a maga 180 centijével, de nem túl izmos, inkább szálkás alkat. Kocka hasa fellelhető, de inkább az is csupa kemény izom, mintsem puha hasika. Mindezek ellenére termete karcsú, és arányosnak mondható.
Rövid szőkésbarna haja, ami inkább szőke, mintsem barna, általában hátrasimítva viseli, és hátul éppen hogy a tarkóját érinti. Sosem rajongott a hosszú hajért, nézete szerint, az már nevetséges egy férfinak.
Szemei kékes szürkék, semmit mondóak, kifejezéstelenek. Az erős érzelmek szoktak megjelenni benne, de egy ideje már ezt is palástolni tudja.
Anor igazi mágus, nem szereti sem a farmert, sem a színes, tarka rikító pólókat, ő mindig talárt hord. Feketét, de a kék a kedvence, a mélykék, és a sötét smaragd zöld. Jellegzetessége, hogy jobb kezének középső ujján viseli a családi pecsétgyűrűt.

Jellem
Alex ellentéte. Zárkózott, olyan aki nem enged magához közel szinte senkit, azt is csak akkor ha nagyon muszáj. Gonoszkodásra igencsak hajlamos, és ritkán hallani őszintének, amikor hangja és viselkedése mellőz, mindenféle gúnyt vagy ironiát.
Magáról minél kevesebb mindent, mond, akkor is csak kósza féligazságokat, amik igazak ugyan, de nem biztos hogy pont úgy ahogyan azt Anor állítja.
Munkája terén, mégis megbízható és precíz, magánéletére inkább csak a precíz mondható. Mindig, mindent tökéletesen akar megcsinálni, annál alább nem adja.
Nagyratörő céljai érdekében nem szokott tekintettel lenni semmire, és senkire, könyörtelenül viszi véghez terveit, minden követ megmozgatva az ügy érdekében, és minden irgalomtól mentesen.
Sajátos, ironizáló humorát, a legtöbben bántónak és durvának érzik, pedig nem mindig annak szánja szúrós megjegyzéseit.
Egyik, legrosszabb tulajdonsága, hogy szeret ártatlanabbnak tűnni mint amilyen valójában.

Pálca
11 hüvelyk, magyal, sárkányszívizomhúr maggal

Különös képesség
Anor az elemeket (tűz, víz, föld, szél) képes befolyása alá vonni. Szeret kérkedni ezzel a képességével, de miután ezeket alkalmazza kifárad. Tehát hosszútávon nem egészséges ezt művelnie.
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyKedd Jún. 15, 2010 1:55 pm

A mai nap nem az én napom, vagy talán mégis? No mindegy, összeírtam azokat a karaktereket akik fenn vannak fórumon, de eddig egy sort sem láthattunk a karilapjaikból. Ez a lista még talán jó lesz valamire.

Hannah McDowal (ami vicces, mert ugye jól játszik)
Blake A. Attaway (ugyanez kb)
Lana Rosemary Lent
Hoon Song (ahogy látom neki még folyamatban vanXD)
Raidon Raphaello
Medeleine Olivier
Alicia Wescott (ez folyamatban, ahogy Mia mondta)
Selene Grüber
Gresham C Ainles
Chloe Blanchet (ez se most regelt, és nem is volt aktív)
Arielle McNail (nem ismerős hogy lenne karilapja, másfelől meg Blake-el miylen szépen játszott)
Zoey Silvermoon (rémálom a wilianon)
Isabella Moonlight (nem nagyon aktívkodik ő sem)
Miranda Goldensun (szintén nem láttam még aktívnak)
Madison és Marlene Greene (velük nem tudom mi van)
Joey Reed
Candy Raid (Candy shop - madonna szám címe Smile )
Martin Weiss
Akimoto Masaki
Adam Brown
Nyxia Solaris
Samuel Frogginsk
Ingrid Weiss
Grace Fallen
Justin A Germanotta (kicsit mintha Geronimora hasonlítana)
Dominic Osbourne
Lyn G Black (megnyerte a legrövidebb karilap versenyt)
Colette Furtado (be se volt jelentkezve)
Chadura Arishima akárki (a másik igazgató akinek aktívnak kellene lennie)
Samanta Thexa (a kedvenc tünde BIT tanárom)
Karolina Way
Kristeen Harley
Midori Tsiro
Christopher Rivernight
Hayley Richard
Kendra Darkwood
Blaise Cruz

(Bocsi a zárójeles kommentekért, de túl sok Will hsz-t olvastam egyhuzamban XD)
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyKedd Jún. 15, 2010 2:04 pm

Kisfiúk és Kislányok! Egy bejelentenivalóm és egy kérdésem lenne...

Zoey Silvermoon (rémálom a wilianon)
Isabella Moonlight (nem nagyon aktívkodik ő sem)


Ha mindenki olvasná a Vezetőségi minden szekcióját... Khrmmmtedhallodkhrmmm... Akkor tudná, hogy Zoey és Isabella ugyanazon user tulajdona, és hát volt vele egy vitám egy előtörténetről, amit barátias mosollyal szarnak minősítettem (bár szebb szavakkal, még csak nem is volt asszociálható az ürülék), és miután hazudozott arról, hogy Bogi márpedig elfogadott benne mindent, ami kiderült, hogy nem igaz, olyan IP bannal láttam el a kisasszonyt, hogy szerintem már a kínai éttermekbe se engedik be. Szóval rá nem is kéne várni...

Chadura Arishima akárki (a másik igazgató akinek aktívnak kellene lennie)

A kérdésem ez lenne: EZ MEG KI A FRANC? Még nem is hallottam róla... Jó, nem vagyok túl régóta a fórumon, de erről a figuráról még nem is hallottam...

Át lehet venni a karaktert? XD

Samanta Thexa (a kedvenc tünde BIT tanárom)
Még valami... Nem korábban ugattam be a tündék miatt? Ja, ha van tanár, akkor lehet diák is. Remélem nem játsszuk az amit szabad Jupitérnek azt nem sza... Na midegy... Vagy legyen tünde diák, vagy ne legyen tünde tanár...


Utóirat: Ted, ennél többre is képes lehetnél! A nevekkel viccelődni már régi lemez... XD Ezt figyeld:

Blake A. "A láthatatlan ember" Attaway (ugyanez kb)
Hoon "Elmebeteghülyeötleteimvannakbazzé" Song (ahogy látom neki még folyamatban vanXD)
Raidon Raphaello [Rendben, és süllyedek Ted humorához: Und das ist ein Ferrero Roche!]
Zoey "AmásikkarimIsabella" Silvermoon (rémálom a wilianon)
Isabella "AmásikkarimZoey" Moonlight (nem nagyon aktívkodik ő sem)
Dominic Osbourne [A Zöld Goblin a Wilianen]
Chadura Arishima "Alex képzelt barátja" akárki
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyKedd Jún. 15, 2010 5:25 pm

Először is én annyival jövök ide, hogy Madison és Marlene Greene előtörténetét majd Lirrel valamikor összedobjuk. Egyenlőre még nem volt rá alkalom...
Blake előtöriéről annyit tudok, hogy készül. Már láttam egy részt belőle, viszont nem tudom bemásolni mert nem tudom melyik karakteremhez küldték >.<'' nem találom.
Anor előtörténete pedig nekem tetszik ^^

A másik igazgatóról: Medeleine karaktere, mivel amit tudjátok, ő is egykor szerkesztőnk volt. Vagyis: vele alapítottuk az egész Wiliant, csak volt egy kisebb...khm... félreértés? És repült a vezetőségből.
Szóval, én tegnap este elgondolkodtam (valaki már feldobta egyszer ezt az ötletet) és... mért nem dobjuk ki a Hirhoshi házat? XD Na jó, én itt teleoffolom a témát, márúgyis mindegy.
Szóval... Chadura... nem tudom mért nem játszik, úgyhogy én nem is kommentálnám.

Samanta Thexa-ról annyit, hogy ő is Yushié, és csak azért lett tünde, mert ahogy mások is tudják: Yushit elég nehezen lehetett lefogni a nagyravágyóságtól. Mindent megakart kapni, így nem tudtam semmiről sem lebeszélni (lásd: Medeleine karaktere eddig gondolatolvasó, animágus farkas és tűzmágus volt -Amit ugye megpróbáltunk lebeszélni, de nem igen sikerült)

Jah és mégvalami: Hoon drágánk írt nekem egy pm-et miután elküldtem neki az előtörténet kritikát és annyi a lényeg, hogy "De itt már véla is van". Látott valaki vélát? xD

Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyKedd Jún. 15, 2010 8:15 pm

Siker :D Amandánál találtam meg XD
Tehát Blake készülő előtörténetéből:


Karakternév: Blake Aloysius Attaway
Kor: 19 (1991. 01. 26.)
Származás: Természetesen tiszta aranyvérű.
Ház: Famine
Születési hely: London, Anglia
Lakhely: Általában a Cambridge és Norwich közötti kúriában találod, de elképzelhető, hogy Brightonban vagy Northamptonban tartózkodik.

Történet: -

Jellem:
Bunkó, végzős faminés srác, aki leplezetlenül megvet, mélységesen lenéz minden mugliszármazásút vagy félvért, mégis lányok tömege imádja. Ez főként külsejének, vetkőztető pillantásának, féloldalas mosolyának és ellenállhatatlan hódítási technikájának köszönhető. Rengeteg aranyvérű cicababa hagyta már el reményekkel telve az ágyát, de mindnek csalódnia kellett, hisz Blake nem az a fajta srác, aki bárkivel képes egy éjszakánál többet eltölteni. Persze tud komoly is lenni. Véresen komoly, főleg mikor küldetésről van szó. Ilyenkor összeszűkült pupillái veszélyt sugároznák, hisz ő az, aki bármire képes. Hidegvérű gyilkos, aki megmutatta már mire képes. Nincs vesztenivalója, és talán éppen ezért fél egy kicsit a kapcsolatoktól – ezt persze soha ki nem mondaná. Felületes barátai – de jobban szereti, ha szövetségesként említjük őket – alig ismerik, de azt tudják, hogy nem ajánlatos kötözködni vele. Nem tudhatod, hogy egy higgadt pillantással elintézi, vagy darabokra szed. Talán csak a házabeli halálfaló ismeretségű személyek tudják biztosra, mi is Blake dolga azon a késő estén, mikor hajnali háromkor tér vissza, de a félelmet bárki érezheti. Felsőbbrendűséget sugárzó alakját a sárvérűek már messze elkerülik, hisz Blake az irántuk érzett gyűlöletéről híres…
Ha dühös, mert valaki vette a bátorságot, hogy felbosszantsa – ami nagyon nehéz -, nincs megállás. Nem forrófejű, de ha felidegeled, nem kegyelmes.

Kinézet:
Elég magas ahhoz, hogy az összes lány fölé tornyosuljon, ami előnyt jelent számára, hiszen azért annyira nem létra, hogy sámli kelljen hozzá. Az aktívan űzött kviddicsnek köszönhetően teste izmos, kellemesen szálkás. Fekete haját gyakran hordja felzselézve, de szürke szemeiért így is megvesznek a csajok. Laza ruhákat hord, kényelmeseket, de ha az alkalom úgy adja, a dísztalárt is szívesen felveszi.

Pálca: 12 hüvelyk, akác, griffkarom
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyKedd Jún. 15, 2010 11:15 pm

Most nem mondok semmire és senkire semmit, nem akartam ide írni, de azt elmondom, hogy
DOMINIC OSBOURNE kiszállt a Wilianből.... elköltözött vagy mittomén...

(És még annyit, ha már írok... TEEEED LELEPLEZTED MAGAD???? Tudd meg, hogy UTÁLLAK! Direkt megkegyelmeztem neked, erre beírod??? TedTed...így is sok van a rovásodon! Twisted Evil )
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptySzer. Jún. 16, 2010 2:11 am

Jajj drága Lú, én köszöntem is neked elégszer hogy nem leplezel le, de nah, úgy éreztem el kell mondanom a többieknek is, hogy egy szétszórt alak vagyok, Smile Tudom tudom, hosszú a bűnlistám, de még nem ér el kínáig, szóval lehet még rá írni XD

Blake előtrije:

Nem rossz a részlet, amit olvashattunk, de nagyon kíváncsi vagyok már a teljesre is.

Yushi: nos nem tudom. Az még csak csak hogy igazgatójával nem játszik, de igen nekem is kicsit furcsa hogy Maddy meg ekkora farkas alakot vesz fel. A magam részéről (még Will egyik korábbi hszjére visszatérve) leszavaznám a tündéket, tehát se diák se tanár tünde ne legyen.

Másfelől? Alex, kérdezd már meg drága édes egyetlen Hoony Soony-nkat, hogy ki itt a véla? Mert én eddig egy szem vélahajjal nem futottam össze, nem hogy egy teljes vélával.
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 7:43 pm

Hoon Songunk átnevezett formája ^^

Karakternév: Alice White
Kor: 15
Származás: mágus család gyereke
Ház: Plama-ház
Születési hely: Wagga Wagga, Ausztrália
Lakhely: London

Történet: Alice Ausztriában született egy Wagga Wagga nevű szép városban. Már gyerek korában is tudta, hogy ő és a szülei mágusok. Az anyja egy újságíró volt, az apja pedig auror. Alice a testvérével és az unokatestvérével nőtt fel. Sokat játszottak együtt, és sokszor tanulgatták a mágia fortélyait. Egy szép napon, Alice és a testvére elköltözött a mamájukhoz Londonba. Sajnos az unokatestvérük nem mehetett velük. Alicet ez nagyon elszomorította. De nem fájt sokáig a szíve, hiszen a levelezéssel tartották a kapcsolatot. A lányok mamája egy kedves, aranyos teremtés volt, pont mint Alice. Mikor Alice elérte a tizennégy életévet, elküldték a Wilian mágusképzőbe. Alice tele életerővel, boldogan ment el az iskolába. Mikor megérkezett egy nagy meglepetés várta. A csomagjai között egy kis varázsállat várta: DiaMoon. Az állat mellett egy levél is volt. Sok sikert kívánok! Szeretettel unokatesód! Alice nagyon boldog volt. És legjobban az lepte meg mikor abba a házban találta magát, amiben a nagyanjya is tanonc volt...

Jellem: Kedves, aranyos, de amiben hisz azt ki is mondja. Szereti a barátait, és sohasem hazudna nekik. Magabiztos egyéniség, ami a szívén, az a száján. Az igazságért mindig kiáll. Alice imádja a növényeket, és az állatokat. És ami a legfontossabb céltudatos egyéniség.

Kinézet: Szőkés-barna haj, karamella színű bőr. Kb. 180 cm. magas. Karcsú nőies alakja van, és aranyos arca. Legtöbbször zöld polóban, és kék farmerban található.

Pálca: 10 hüvelyk, Pálma, Turultoll maggal
Állatok:
Név: DiaMoon
Leírás: Alice kapta a Wiliani megérkezése után. Egy kis aranyos teremtés. Szeret viccelődni, de viszont gyáva megszólalni. Leginkább csak Aliceval beszél telepátiával. DiaMoon.

Képessége: Növények Barátja mágiaforma (Nővénymágia)
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Wulfgar Odinson
Tanár
Tanár
Wulfgar Odinson


Hozzászólások száma : 100
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 10:14 pm

Beszéltem a userrel.

Wagga Wagga létezik.
Az első sorban egy elírás, ami Ausztrália.
A karakter 168 centi magas.


Még érkezik egy rendes leírás az állatról.

Amúgy szerintem mehet.
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyCsüt. Jún. 17, 2010 11:28 pm

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 QEMQWEtvAwJQXl0cRQVQ

Karakternév: Lana Rosemary Lent
Kor: 16
Származás: aranyvérű boszorkány
Ház: Famine
Születési hely: London, Anglia
Lakhely: London külvárosa, Lent Kúria
Történet: 1993 augusztus 7-e. Anglia felett hatalmas zivatarfelhők gyülekeznek, és a nagy dörgések elnyomják egy új élet hangját. Billius Lent ezzel nem foglalkozva hordozza körbe gyöyörű lányát az ispotályban, megmutatva mindenkinak, aki csak él és mozogni képes. Jónevű, gazdag aranyvérű családba születte, íy hamar megismerkedett a varázslás minden csínjával-bínjával. Öt éves volt, mikor elkezdték tanítani az alapvető elméleti dolgokra, mint az írás, olvasás, matematika. Aztán mikor tizenegy éves lett, felvételt nyert a Roxfort Boszorkány-és Varázslóképző Szakiskolába, ahol rengeteg barátra, és még több szövetségesre lelt. Népszerű volt, szerették, és ez lassan kezdett rajta eluralkodni. Tisztában volt az rtékeivel, és ki is használta azokat céljai eléréséhez. Így ment ez három évig, mikor apja megelégelte, és ultimátum elé állította, miszerint vagy megváltozik, lemond a piszkos kis játékairól, és jókislány lesz, vagy pedig elviszi onnan. Sajnos Lana mindig is egy makacs ember volt, ráadásul nem hitte, hogy apja, aki mindennél jobban szerette egyetlen kis hercegnőjét, tényleg elszakítaná a barátaitól. Így mikor egy nagyon veszélyes és kockázatos ügy a fülébe jutott, nem habozott, és megcsinálta. Csakhogy arra nem számított, hogy az apja is megtudja, mit művelt. Két hetet kapott, hogy mindent lezárjon a Roxfortban, és elbúcsúzzon. Így 2010 május elsején már a Willian Mágusképző Szakskola kapujában állt, egy új élet felé nézve.
Jellem: Elsőre talán tökéletesnek tűnhet, de csak messziről. Koránt sem tökéletes, csak tud úgy viselkedni, mozogni és beszélni, hogy az ember elhiszi róla, hogy nem is evilági. Nem sokszor használja ezt a képességét, csak ha el akar érni valamit, a hétköznapokon egyébként egy átlagos lány. Nem túl kedves, inkább közömbösen viselkedik az új emberekkel, de ha megszeret valakit, azt mindenáron megvédi. Nagy on hűséges, és odaadó.
Kinézet: Magas, 175 cm, csinos, hosszú szőke hajjal, és tengerkék szemekkel. jobb csuklóján egy tetoválás van, bal csuklóján egy csúnya átok nyoma látszódik, melyet egy iskolai veszekedésből átfajult párbajban szerzett. Többnyire nőies ruhákat hord, csak nagy ritkán vesz fel kényelmes darabokat.
Pálca: Fenyőfa pálca unikornisszőr maggal, 11 és fél hüvelyk hosszú, és egy rózsa van végigfuttatva rajta anyagából.
Állatok: egy Lucky nevű németjuhász, akit a barátaitól kapott búcsúzáskor
Mágia: Tűzmágia
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyPént. Jún. 18, 2010 7:29 am

Tanári Pályázat
Számmisztika



Karakterkép:http://www.cherylcolefan.net/displayimage.php?album=1013&pos=4
Karakternév: Cheryl J. Payton
Kor: 26
Származás: aranyvérű
Születési hely: Seattle, USA
Lakhely: London

Történet: 1984 november 15-én a St. Mark ispotályban felsírt egy csecsemő. Öt percre rá megszületett Cheryl. Ám ő nem sírt fel. Szülei megijedve szorongatták egymás kezét, mikor a kicsi Cheryl kinyitotta a szemét, és rájuk mosolygott. Onnantól kezdve a Payton család élete fenekestül felfordult. Az ikrek aktívak voltak, mindenre élénken figyeltek, és felváltva sírtak. Cheryl inkább apja, míg testvére Cole anyja felé húzott. Két éves korukban életükben először ementek a varázsvidámparkba, és ez meghatározó élmény volt a számukra. Onnantól kezdve minden évben háromszor elmentek egészen 10 éves korukig. A régi hagyományok szerint Cherylnek és Colenak a varázslás alapjait kellett elsajátítania, hogy mire iskolába mennek, addigra felkészüljenek. Mindketten 12 évesen kezdték tanulmányaikat a Willian Mágusképző Szakiskolában, ahol regngeteg barátra leltek. Míg Cole a Hiroshi házat gazdagította addig Cheryl az Amira ház lelkes tagja volt. Az iskola után azonban elváltak útjaik, de továbbra is napi szinten találkoztak, illetve beszéltek. Cheryl a Lelendia Tanárképzőbe járt, számmisztika és bájitaltan szakra, emellett lelkesen tanulta a nyelveket. Folyékonyan beszél olaszul és franciául, és megérti a németet. A diploma után az amerikai Dexternonba ment bájitaltanérnak, de hamar rájött, hogy inkább a számmisztikával szeretne foglalkozni, ezért beadta pályázatát egykori iskolájába, a Willianba.

Jellem: Első ránézésre kedves, boldog, kiegyensúlyozott embernek tűnik. És az is. Mindenkivel kedvesen beszél, és viselkedik, sosem udvariatlan, ugyanakakkor elvárja, hogy vele szemben is ilyen viselkedést produkáljon az illető. Csak nagyon ritkán kiabál, viszont állandóan mosolyog. Óráin megköveteli a fegyelmet és a figyelmet, és nagyon szigorúan veszi a tanulást.

Kinézet: Magas, csinos, nőies nő, hosszú barna hajjal, és gyönyörű őzikebarna szemekkel.

Pálca: Mahagóni fa unikonisszőrrel, 11 hüvelyk hosszú

Állatok: Állata nincs, allergiás a szőrre.


Lana pályázata Smile
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyPént. Jún. 18, 2010 2:06 pm

Azért a kinézetre kitérhetne Cheryl-nél, az kicsit keveslem ami azt illeti. Lana még el-el elmegy, bár ott is lehetett volna még rizsázni, de Cheryl-t egy kicsit még írogassa ha lehetséges.

"jobb csuklóján egy tetoválás van" drágáim, hát nem vicces, hogy Tednek is a jobb csuklóján van egy elfedett tetoválás? Vagy ezen most csak én akadok fent?
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyPént. Jún. 18, 2010 9:02 pm

Szerintem az nem gond, hogy ugyan ott van tetoválásuk. ^^
Cherylnél akkor megmondom neki, hogy egy kicsit többet is jó lenne a kinézethez írni.
Amúgy én egyezek Hannival ^^
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyPént. Jún. 18, 2010 9:16 pm

Tehát Lana tanárkarakteréhez a kinézet:

Kinézet: Magas, csinos, nőies nő, hosszú barna hajjal, és gyönyörű őzikebarna szemekkel. Még akkor is kiöltözik, a csak sétálni indul, soha nem látni bemelegítőben, vagy edzőcipőben. Jobb bokáján egy pillangó tetoválás látható, melyet 17. születésnapján csináltatott. Bal csuklóján pedig egy apró csillag, mely mindig testvérére emlékezteti. Arcán állandan mosoly ül, ám van amikor csak kényszerből mosolyog. Soha nem látni smink nélkül, noha sosem festi ki magát feltünően.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyVas. Jún. 20, 2010 1:15 am

Még mielőtt betenném, szeretnék véleményt kérni erről az előtörténetről:

Karakternév: Naomi Philps
Kor: 27
Származás: tisztavérű mágus
Rang: Oktatásügyi osztály dolgozója
Születési hely: Amerikai Egyesült Államok, New York
Lakhely: Anglia, London
Történet:
Október 25.-én született, New Yorkban. Szülei nagyon befolyásos emberek, mindig is jó nevelésben volt része ez miatt. Igaz, hogy szülei nem túl sokat foglalkoztak vele… túl sok dolguk volt, így szinte mindig a házvezetőnő vigyázott rá. Ő nevelgette, ő tanított meg vele mindent. Mondhatjuk úgy is: érdekes gyermekkora volt. Naomi szüleivel és a házban dolgozókkal, New York egyik igen előkelő részében laktak. Házuk szinte egy kastélynak is elment. A lánynak, mindig is mindene megvolt, kivéve a barátokat. 11 évesen rájött, hogy a barátok hiányoznak az életéből. Elkényeztették, így nehéz volt neki barátkozni. Mugli iskolába nem járt, helyette egy igen előkelő magániskolába járatták. Itt ugyan szerzett pár ismerőst, de őket nem mondhatta a barátainak. Mindenkit csak egy életcél érdekelt: a siker és a pénz. Naomit nem csak ez hajtotta.
12 éves korában már varázsló iskolába készülődött. Szülei –akik aranyvérű varázslók- nehezen, de elengedték. A Roxfortba járt és Mardekáros volt. Ő is, mint a többi diák, először egy kicsit bizonytalan volt, ám amikor végre sikerült beilleszkednie felszabadult és kitört belőle az, amiért a Mardekár házba került. Barátokat szerzett, sok csínyben volt része, eljött az első szerelem… később megkomolyodott és sikerült neki jelentősebb eredményeket elérnie. Igaz, hogy Naomi még az ötödik évében sem tudta mit szeretne kezdeni magával a későbbiekben… Az Aurori hivatás sosem vonzotta, mint a többi vele egykorút. Ő valami mást, valami sokkal nőiesebb munkát szeretett volna. Mindenképpen az Angol Mágiaügyi Minisztériumnam szeretett volna dolgozni. Mégis, úgy döntött, hogy 18 évesen még kevés lenne hozzá. Tovább tanult és közben döntött. Az oktatásügy kezdte el foglalkoztatni. 24 évesen átköltözött Londonba. Egyrészt egy tartós kapcsolat jóvoltából; másrészt pedig mert szeretett volna bejutni a Minisztériumba. Minden követ megmozgatott és az előkelő –nemesi- családnak köszönhetően sikerült neki bejutni. 25-26 éves korában, a bíróságra helyezték át. A miniszter mellett dolgozott, viszont ezt nem szerette annyira. 27 éves korában viszont visszament az Oktatásügybe, hiszen egy ottani hely megüresedett. Azóta próbálja hozni a formáját és egy életcélja lett neki: mindent azért, hogy az iskolák a legalkalmasabbak legyenek.
Mondhatjuk, hogy szülei a jó oldalon álltak mindig is. Viszont, volt egy-két zavaros ügye Naominak. 24 évesen, a minisztériumban való dolgozása során nézeteltérése volt egy halálfalóval. Az imperio hatása alatt ált, ezért majdnem ki is rúgták munkahelyéről. Nagy szerencséje volt neki… Szüleitől az elutazása során kapott egy értékes gyűrűt, amiben egy zöld kő van. Állítólag megvédi a gonosz démonoktól a nőt.

Jellem:
Mardekáros volt… első benyomásra teljesen egy kedves, gondos nőnek tűnik, viszont az első látás néha csal. Nála különösen. Akár mennyire is igyekezett legyőzni ezt, mindig is a rossz felé haladt. A Mardekárban sikerült neki elég jól kiismernie magát. Elszánt lett, harcos lélek. Mindig úgy volt, hogy úgyis neki lesz igaza. Senkinek nem engedett, nem is csoda hogy egyszer be is akarták fűzni halálfalónak.
Életcéljai mindig is ott lebegnek előtte, és azért küzd, hogy elérje azt, amit szeretne. A skorpió jegyében született, ez is sok mindent elárul róla:

„Mi is történhet, mikor a tűz a vízzel találkozik egy személyen belül?
Megindul a harc a bensőben a lélek mélyén. Mindkét hatás elementáris, s mivel a két elem keveredni nem képes, hol az egyik, hol a másik kerekedik felül, szélsőségek közt rángatva lelket-testet. A vulkán kirobbanó ereje s a tenger mélysége lakozik a Skorpió emberben. A tüzes marsikus energia és akarat az érzelmi beállítottságot, szenvedélyessé teszi. Hatalmas energiával képes küzdeni egy számára érzelmileg fontos ügyért. Önfeláldozásra is képes a szeretett személyért.
Óhatatlanul szembetalálja magát sötét felebarátjával, árnyékszemélyiségével meg nem élt vágyainak, illetve nem élhető vágyainak megszemélyesítésével, s fellángol a harc a fény és a sötét között. Szívesen kutatja a másik ember lelkének titkait, de a saját titkát nem osztja meg másokkal. Igazi érzéseit is legszívesebben eltitkolja. A saját útján szeret járni, a kényszert nem bírja, nem tűri. Igényli az elismerő szavakat, a dicséretet, a hízelgést is kedveli, de átlát az üres hízelgő szavakon, s a hízelgőt nem tiszteli.”


Kinézet:
Barna haj, barna szem. Nem kövér, szép alakja van, és ezt köszönheti a sok éves atlétikának. Körülbelül 165 cm magas, elég alacsony. Bőre eléggé fehér, nem könnyen barnul le.
Szeret elegáns ruhákban járni, viszont a talár sosem maradhat el. Ha már varázsló, akkor hordja ennek a jelképét, kivéve, ha a mugli világban jár. Szemfestéket és ékszereket is gyakran látni rajta.

Pálca: 9,5 hüvelyk, fenyőpálca, Kígyóméreg maggal.

Képesség: Éteri Erők mágiaforma (Uralommágia)
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyVas. Jún. 20, 2010 6:02 am

Részemről nincs panasztétel, szerintem mehet.
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 7:41 am

Karakternév: Brooklyn Moore
Kor: 16
Származás: tiszta vérű boszorkány
Ház: Hiroshi
Rang: diák
Születési hely: North Berwick, Skócia
Lakhely: North Berwick, Skócia

Történet:
Azt mondják, az álmok olykor rémálmokká formálódnak. Van, mikor elhitetjük magunkkal azt a tévhitet, miszerint a valóság jobb, sőt, meggyőzzük magunkat arról is, miszerint jobb, ha egyáltalán nem álmodunk. De a legerősebbek közülünk azok, kik kitartanak ábrándjaik mellett. Vagy egy új álom előtt találjuk magunkat, amire nem is számítottunk, és felébredve minden ellenére reményt érzünk. És ha szerencsések vagyunk, meglátjuk, hogy a legnagyobb kincs az, ha képesek vagyunk fantáziákat szövögetni magunk köré.
Úgy vélem, ugyanebbe csöppenhetett bele édesanyám, Layla, 17 évvel ezelőtt. Ő az egyik rangosabb családból származott az egyik skóciai faluból, North Berwick- ből. Mindig is imádta a boszorkányságot és a kalandokkal teli életet, melyet tán kis részben tőle is örökölhettem. Olykor bekapcsolódott a falusi életbe, s így próbált segíteni a helybélieknek, kik épp a boszorkányperek fáradalmait heverték ki. Nos, köztudott volt ugyanis, hogy a nem messzi Dunbar lakosaival szoros küzdelmet folytattak – természetesen csak családi okokból kifolyólag, melynek elég kacifántos múltja van… Tudniillik körülbelül 50 évvel ezelőtt történt a dolog, mikor Layla ősei valamelyik csodaszerüket próbálgatták. Pontosan ekkor jártak először a községben a Brook família növendékei, kik meglehetősen gőgös fogadtatásban részesültek. Bár ez sem volt megfelelő a számukra, mégis lekicsinylően bántak az itteniekkel. Körülbelül e tájt találkozhatott a két különböző dinasztia. Déd anyámék kifejezetten barátságosan bántak szeretett vendégeikkel, de ők még ennél is többet akartak: megszerezni a varázslöttyöt, mellyel egyúttal világhírűek lehettek volna. Viszont az élet sem habos torta, így akár nekik sem sikerülhetett minden oly könnyen. Ebből kifolyólag pedig egy hatalmas robaj alakult ki, amely végén az üvegfiola összetört… Búcsút inthettek a történelemnek, a népszerűségnek, s a békének.
Visszatérvén a történetemhez… Layla édesapját ekkor keresete fel az egyik tanácsos a Brook-házból, hogy fegyverszünetet kíván kötni egyetlenegy feltétellel: ha a két fiatalabbik örökös egybekel. Anyámban e hír hallatára minden összetört, a vágyaktól kezdve egészen azokig az álmokig, hogy nem kell átlagos életet élni – már amennyire a maga módján lehetett. Ezernyi tervet szövött ki magában, melyek a szökési kísérletét foglalták össze. De mikor arra következett a nap, hogy először találkozzon a leendő pár valami mégis megtört mindkettejük lelkében, s egy halovány szikra kezdett kitörni köztük, mely a porba tiporta minden eddigi gondolatmeneteiket a halálról, avagy valami más tébolyult rögeszméről. Szerelem volt első látásra, és mostanra már aligha volt megkérdőjelezendő a két fél közti házasságkötés.
Szenvedélyük kilenc hónap elteltével egy bizonyos május 13.-ai napon tetőzött be, mikor megszülettem én, az ők kis szemük-fényük, Brooklyn. Akkor még egy csöppnyi teremtés voltam, és semelyikük sem gondolta volna, hogy később egy eleven nyuszivá érek. Viszont imádtam őket, pont úgy, ahogy ők is engem. Testvérem ugyan sosem volt, hisz megelégedtek velem is, mint egy egyedüli gyermekkel, kiből még véletlenül sincs kettő.
Ifjúkorom is hasonló jegyben telt egy valamitől eltekintve: sosem kényeztettek el. Mindig felépítettek egy bizonyos határt, melyet egyikőnk sem lépett át. Azt hiszem, ez még a régmúlt időkből ragadhatott rájuk, mikor még hasonló korúak voltak hozzám képest. Számtalanszor hálát adtam az égnek, hogy nem részesültem pökhendi nevelésben.
Az iskolába járás közepette hatalmas változáson estem át… egyre inkább kezdtem ragaszkodni a vízhez. Olyan volt számomra, mintha édesded hangon hívogatni kezdett volna, avagy csupán becézgetett. Először kétségbeestem, és azt hittem megőrültem, de később kiderült, hogy bennem is boszorkány vér csörgedezik. Ez ugyan természetes is lett volna, ha már gyermekkoromban is megmutatkozott volna ennek akár egynegyede is. De semmi! Mintha képszakadás történt volna, hisz sem a mágia, sem pedig az ehhez köthető dolgok nem vonzottak engem. Viszont a lelkem mélyén mindig is éreztem, hogy én más vagyok, mint a többiek. Olyasvalaki, ki számtalan csodát von maga után minden egyes léptével. Hát, erre alig 11 év elteltével figyeltek fel a családtagjaim is, mikor kibontakozóban volt az én egyedi képességem, a vízmágia. Nos, azért is nevezem egyedinek, mert a rokonságomon belül senkinél sem tűnt fel ilyesmi. Majdnem mindannyian a tűz-, a démon-, vagy az erőbűbáját sajátították el. Ezzel ellenben én nagyon is boldog voltam, hisz ilyenek terén nem kellett hozzájuk hasonlítanom. Így többnyire az összes szabadidőmet kint a tengerben töltöttem…
Mihelyst betöltöttem a 16. életévemet, s az alap tanulmányaimat is befejeztem, az őseim ajánlásával sikeresen pályázhattam a Wilian boszorkány és mágusképző szakiskolába, hol ezúttal e művészet minden egyes csínját-bínját elsajátíthatom. Mindezen felül szerencsésen bekerültem az akadémiára, hova többek között magammal vihettem az állataimat is. Álmodni se mertem volna efféléről, hogy azok, kik számomra a legkedvesebbek velem tarthatnak életem legmeghatározóbb részébe. Tán ez fogott meg legigazán az egészben, na meg persze az egyéb igézetek, s főzetek elsajátítása. Így éltem a lehetőséggel és magammal vittem a nagy útra Snowie-t, a vadászgörényt, és Missie-t, a mosómedvét. Őket a 14. születésnapomra kaptam mindkét nagyszülőmtől, mondván emlékezzek rájuk, ha majd nem lesznek mellettem. Utam során elfogott az a bizonyos honvágyérzés, melyet a többiek oly gyakran használtak… A búcsúzást viszont nagy ívben próbáltam elkerülni, hisz féltem a kudarcoktól, melyek e következtében szerezhettem volna.
Ezen felül viszont nagy örömömet leltem az egész ittlétben. Mindenütt hozzám hasonló növendékek, kik között sikeresen elvegyülhettem.


Jellem:
„Amilyen a kutya, olyan a gazdája.” – hangzott el valamelyik okos szájából ez a néhány pár szó, mely a változatosság kedvéért igaz. Bár, nekem nem ebeim vannak, hanem egyéb ragadozó pajtásaim, de eme bölcselet akkor is érvényes rájuk/rám. Sokszor kérdőre is vontam ennek valódiságát, viszont később valami úton-módon mindig a helyes, avagy ahogy a nagyok mondanák odafentről, a sárga köves útra terelődtem vissza. Valószínűleg ez az oka annak, hogy olyanok az állatkáim amilyenek, azonban nyíltan kijelenthetem azt az egypár sort, miszerint cseppet sem én rontottam el szegény bestiáimat. Szóval, összefoglalván a dolgot… kelekótya, szétszórt, kalandorlelkű és többek között vidám személy hírében állok a köznép között. Sosem vágytam az egyszerű életre, hisz ez már születésem pillanatában is lehetetlennek bizonyult. Csekélységem élt ezzel a tudattal, s minden fortélyát el is sajátította. Persze csupán annyit sikerült magamba gyűrni, amit nagymamám megtanított. Ő volt a mindenem, és tán még jobban szerettem, mint szüleimet, kiknek oly sok mindent köszönhetek. Továbbá szeretem a napsütést; mikor bőröm először érintkezik e bámulatos fényforrással, s átitatja a meleggel, mely energiával tölt el; a víz minden egyes formáját, illetve a zenét. Ezek nélkül aligha tudnék létezni, hisz nélkülük olyan vagyok, akárcsak a sellők, mihelyst valamiféle bájital segítségével elvesztik az uszonyukat. Visszatérvén az előzőekre: általában zene közben teszem-veszem dolgaimat, mikor épp nem valamelyik tébolyult muglit hajkurászom.

Kinézet:
Hajam csokoládébarna, de itt-ott fellelhető benne a fekete bizonyos árnyalata is. Többnyire kivasalom, bár hivatalosabb alkalmakkor csempészek bele egy kis hullámot is, mely dúsabbá, s teltebbé teszi fejkoronám formáját. Ami pedig a szemet illeti… nos, külsőleg meglehetősen érdekes, hisz nappal zöldek, éjjel pedig kéken tündökölnek. Magam sem értem, hogy hogyan lehet ez, de a nagymamám szentül meg van győződve arról, miszerint e mögött is boszorkányság lapul. Bár személy szerint azt az elméletet vallom, hogy csupán a génállományaimban van valami makrancos dolog, melytől a lehetetlen lehetségessé válik… Orcám szív alakú; bőröm kissé fehér, melyet a szemem, illetve a keskeny ajkam kiemel. Termetem mondhatni kicsi, hisz a magasságom alig éri el a 166cm-et. Olykor átkokként fogom fel, mivel szeretem felülről szemlélni a világot, noha ezzel a nagysággal aligha valósul meg a leghőbb vágyam. Viszont ennek ellenére egészen meg vagyok elégedve a külsőmmel, mely kissé már-már atlétikusnak is nevezhető. Ennek ellenére gyakran sminkelem magam. Igaz, csupán a szemem húzom ki kissé erősebbre, valamint az ajkaimra viszek fel némi szájfényt. Többek között rendelkezek még egy piercing el is, amely az orromba lett beillesztve. Gondolkodtam én több dolgon is, de az megkérdőjelezné családom mivoltát, avagy rangját... Az öltözködésben is szeretek a természetességre, az egyszerűségre hivatkozni.


Pálca:
10,5 hüvelyk;; fenyő;; oroszlánfog

Állatok:
Eddigi életem során sikerült beszereznem egy fehér vadászgörényt, ki a Snowie névre hallgat. Éjfekete szemei az egyik percben ártalmatlanságot sugallnak, viszont a következő pillanatban gyakran azon kapom magam, hogy valamiféle eszement gondolatból kifolyólag a bajba keveredtünk. Az én kis tejszínű szőrmókom megtestesült játszópajtása Missie, a bolondos mosómedve, ki ugyancsak eleven és virgonc. Igaz, többször keveredtem miattuk bajba, s vontak kérdőre a tettükből kifólagoly, de engem ezek az aprócska tényezők cseppet sem irritálnak. Hisz azok az emberek, akik teljes mértékben kitartanak szeretteik mellett – legyenek azok akár állatok – sosem fordítanak nekik hátat, avagy hagyják őket a bajban… egyedül s legfőképp védtelenül.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 10:13 am

Nos, azon kívül, hogy cseppet irritáló számomra, ismétlem számomra a stílusa, nincs gond az előtörténettel. Talán csak annyi, hogy aranyvérű gyermek nem nagyon jár mugli iskolákba... De más gondom nincs...

William "Fizikailagleamortizált" Watson
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyHétf. Jún. 21, 2010 9:07 pm

Nos, pótoltam a hiányosságaimat, és elolvastam az előtörténeteket. Annyit jegyeznék meg, hogy oké, hogy ne legyen rövid az előtörténet, de kisvonatokra sincs szükségünk. O.o
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyKedd Jún. 22, 2010 3:57 am

Nem röhög, együtt érez! X)

Karakternév: Herczeg Alex
Kor: 17 éves
Ház: Amira
Származás: Mugli családból származik
Születési hely: Magyarország, Sopron
Lakhely: London

Történet: Sopronban látta meg a napvilágot 1993-ban. 4 éves volt, mikor anyja elhagyta a családot, így most apjával él egy párszobás lakásban. Sosem panaszkodhatott, rá soha nem parancsoltak rá, hogy rakjon rendet, vagy ne szóljon vissza. Mégis egészen jól nevelt fiú lett belőle, bár a rendrakást és a takarítást nem tanácsos rábízni. Apjával szinte a legjobb barátok voltak, tökéletes összhangban éltek.
De minden megváltozott, amikor 12 éves lett. Semmi jele nem volt annak, hogy varázsló lenne, mégis megérkezett a Martion levele. Őt érdekelte a dolog, de mivel látta apján, hogy nem esne neki jól, ha elmenne, itthon maradt. Tovább járta eddigi iskoláját, de nem hagyta nyugodni varázsló éne sem. Apja segítségével nagy nehezen találtak egy magántanárt, akivel talan iskolája után beletekinthetett a varázslók világába. 4 év után Alex végleg belefáradt a két iskolába. Apja végül úgy döntött, útjára engedi fiát, hogy azt tanulhasson amit igazán szeretne.
Alexből egész ügyes varázsló vált a 4 év alatt, de kíváncsian várta milyen új dolgok várnak rá a nagy Varázslóiskolában.
Egy évet töltött el a Martionban, amikor levele érkezett apjától. A levélben az állt, hogy a híres rocksztárnak, vagyis apjának koncertjei lesznek Londonban és környékén, így több hónapra, vagy akár egy évre is ki kell költöznie Angliába. Alex semmiképp nem akart egyedül maradni Magyarországon, így hát eldöntötte, hogy apjával tart. Csomagolt, de minden utolsó percet kiélvezett a Martionban... közben pedig híresztelte, hogy Londonba utazik. Így került szóba végül a Wilian, amire Alex azonnal felfigyelt és elhatározta, hogy utána jár annak az iskolának, hogy ne kelljen befejeznie a varázslástan tanulását...
Kis kutakodás és néhány levél váltása Alex Wilfreddel eredményezte, hogy végül beiratkozott a Wilianbe...

Apja és anyja is talan, de egyáltalán nem bánja, hogy nem vághat fel az iskolában arany vérével és hatalmas családi legendáival. Neki nem hiányzik ez a nagy felhajtás...

Jellem: "Csak pozitívan!" Alex aztán tényleg nagyon pozitívan gondolkodik. Állandó jókedve mindenkiből kihozza a nevetést, vagy legalább egy nagyobb mosolyt. Minden hülyeségben benne van, nem hatják meg a szabályok sem. De ha esetleg valami rosszul sül el, hangulatát az sem hasítja keresztbe.
Persze minden embernél, nála is előfordul, hogy rossz napja van. Ilyenkor szeret egyedül lenni és sétálni, kiszelőztetni a fejét, vagy leülni egy tóparta és szájharmónikázni elfeledve minden gondját.
Stílusa egy kicsikét laza, így senki ne lepődjön meg az apróbb "beszólásokon" vagy érdekes köszönéseken.
A kisebbekkel szemben eléggé védelmező. Nem szereti, ha valaki kihasználja, hogy idősebb...ha ez az illető egy felnőtt, akkor őt is ugyanúgy helyrerakja.
Ritkán keveredik vitákba, veszekedésekbe, de ha esetleg mégis, akkor általában megtartja nyugodtságát és gúnyokkal vág vissza. A későbbiekben pedig úgy tesz mintha mi sem történt volna. Persze ez attól is függ, hogy mi volt a vita tárgya.
Általában elég türelmetlen, munkáit mégsem csapja össze, vagy ha várni kell valakire/valamire, nem tör-zúz.
Nagyon jól dolgozik csapatban, elviseli a fönökösködni vágyókat. De ez nem azt jelenti, hogy mindent megtesz amit mondanak neki.
Alex sosem unatkozik. Imádja az akrobatikus dolgokat, ő is tud jó pár trükköt.
...Sportok...Csakis egy jöhet szóba és az a gördeszka. Már óvodában is a gördeszka szerelmese volt. Csak ráült és gurult-gurult le a lejtőn. Ma már persze egészen komolyan űzi. Az ugratókat, korlátokat, pörgéseket, forgásokat sem veti meg.

...Zene... Másik szerelme a szájharmónika. Ha esetleg egyedül van, vagy nem jut más az eszébe (bár ez ritka), csak előhúzza a zsebéből és játszogat. Nem szokott ismert számokat játszani (de tud, ha kérik tőle), mindig új dallamokat talál ki.
Énekelni tud, jó hangja van, de nem egy sztárpalánta.

Kinézet: Nagyjából 175 cm magas, erős csontozatú, izmos, sportos alkatú, laza tartású srác. Szeme zöld, tekintete mindig barátságos, nyílt és vidám. Arcáról akarata ellenére is lerí minden érzelme. Haja sötétbarna, már szinte fekete, amit majdnem minden reggel felzseléz. Kinézetére nagyon odafigyel, szereti, ha utánafordulnak a lányok. Szereti megválogatni ruháit, mindig kitalál valami új design-t. Általában farmert hord, valami jó pólóval, vagy egy laza inggel. Nem szeret egyhangúan öltözködni, mer kipróbálni új színeket, de ez nem azt jelenti, hogy papagájként öltözködik. Nagyon élénk színű cuccokat nem is vesz fel.

Pálca: Bükk, főnixtoll, 11,5 hüvelyk

Állata: Alex rendelkezik egy 3 éves patkánnyal, Arthurral. A kisállat fejétől fél testéig szürke, többi része, lábaival együtt fehér. Arthur utál egyedül lenni, gazdájától még deszkázás közben sem szokott megválni...
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyKedd Jún. 22, 2010 4:05 am

Alex *.* Lécci lécci lécci, de szerintem nem lenne gond ha jönne, végül is nincs vele semmi gond, és máguséknál is megesik hogy egy kari iskolát vált.
Szerintem jöhessen a rendbontó deszkás ördög^^

Am Sandra, igazad van, és akkor még nem láttad a nyugati toronyba írt, másik kisvonatnyi hszeét, ami CSAK egy hsz XD
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyKedd Jún. 22, 2010 10:08 pm

Részemről jöhet a kari, úgyis imádom *-*
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 EmptyPént. Jún. 25, 2010 7:34 pm

Karakternév: Benjamin Doredumble

Kor: 13 éves

Származás: Anyja boszorkány,apja varázsló.Aranyvérű.

Ház: Famine

Születési hely: Anglia,London.

Lakhely: London.

Történet: Mielőtt Benjamin megszületett,már tudták,hogy mágus lesz,mivel a család összes tagja mágus. Anyja gyógyító,apja sárkányvadász,bátyja továbbtanul pálcakészítőnek. Első bűbája 7 évesen történt, mikor ellopta bátyja pálcáját, és szikrákat hullatott vele. Sokszor megy el kempingezni családjával más varázsló lakta helyekre. Bátyja már megtanította egykét rontásra és bűbájra, de csak elméletben. Gyakran kviddicsezik a bátyjával és apjával a kertben teniszlabdával. Apja régen benne volt az angliai kviddicsválogatottban fogóként, de felmondott a családja érdekében.

Jellem: Hobbija az új varázslatok,bájitalok elkészítésének tanulása, a kviddics és a tudásszerzés. Vágya az hogy nagy kviddicsező, lehetőleg fogó, és kiváló auror legyen. Általában szeret barátkozni,nincs sok ellensége, és bármikor kiáll a barátai mellett ha kell. Bátor, és érdekli minden új dolog amit tudnak mutatni neki.

Kinézet: Fekete hajú, zöldszemű, és magas. Sovány és izmos.

Pálca: Főnixtoll, Tölgyfa, és 11 hüvelyk.

Állatok: nincs

Képesség: Felsőbbrendű Fizikum mágiaforma (Testmágia)
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ellenőrzésre váró előtörténetek   Ellenőrzésre váró előtörténetek - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ellenőrzésre váró előtörténetek
Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Előtörténetek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Archívum :: Lezárt témák-
Ugrás: