Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKisállat kereskedés EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Kisállat kereskedés Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Kisállat kereskedés EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Kisállat kereskedés EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Kisállat kereskedés EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kisállat kereskedés EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Kisállat kereskedés EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Kisállat kereskedés EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kisállat kereskedés EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kisállat kereskedés EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kisállat kereskedés EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Kisállat kereskedés Vote_lcapKisállat kereskedés Voting_barKisállat kereskedés Vote_rcap 
Kim Kaguya
Kisállat kereskedés Vote_lcapKisállat kereskedés Voting_barKisállat kereskedés Vote_rcap 
Ted Forrester
Kisállat kereskedés Vote_lcapKisállat kereskedés Voting_barKisállat kereskedés Vote_rcap 
James Miller
Kisállat kereskedés Vote_lcapKisállat kereskedés Voting_barKisállat kereskedés Vote_rcap 
William Quentin Watson
Kisállat kereskedés Vote_lcapKisállat kereskedés Voting_barKisállat kereskedés Vote_rcap 
Sindy Logan
Kisállat kereskedés Vote_lcapKisállat kereskedés Voting_barKisállat kereskedés Vote_rcap 
Hannah McDowal
Kisállat kereskedés Vote_lcapKisállat kereskedés Voting_barKisállat kereskedés Vote_rcap 
Chris Martines
Kisállat kereskedés Vote_lcapKisállat kereskedés Voting_barKisállat kereskedés Vote_rcap 
Solaria Luthia
Kisállat kereskedés Vote_lcapKisállat kereskedés Voting_barKisállat kereskedés Vote_rcap 
Daniel Reed
Kisállat kereskedés Vote_lcapKisállat kereskedés Voting_barKisállat kereskedés Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Kisállat kereskedés

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

Kisállat kereskedés Empty
TémanyitásTárgy: Kisállat kereskedés   Kisállat kereskedés EmptyHétf. Május 24, 2010 5:13 am

Mindenféle állat kapható az aranyhaltól kezdve a macskákon át a kutyákig. Persze vannak különlegesebb állatok is, de azok némelyikéhez engedély kell.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Kisállat kereskedés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisállat kereskedés   Kisállat kereskedés EmptyKedd Júl. 27, 2010 7:35 am

//Olvadunk//

*Mikor megérkeztünk az állat kereskedéshez, leesett az állam. Sok fajta állatot láttam itt, olyanokat is, amiket életemben most láttam először. Benjamin-ra néztem, és azt vettem le az arcáról, hogy ő sem látott még pár fajta állatot. A csodálkozás után, a bejárathoz mentem, majd megfordultam és szóltam Benjamin-nak, hogy jöjjön.
-Na jössz, vagy maradsz?
*Mosolyogtam el, hisz tudtam, hogy ő is bejön, csak furdalt a kíváncsiság, hogy mit fog válaszolni. benyitottam, ahol még több állatot láttam. Mivel baglyot szeretnék venni, ezért azokhoz mentem oda elsőnek. A szemem rögtön megakadt egy gyönyörű szép baglyon. Elhatároztam, hogy megveszem. A pulthoz mentem, majd megszólítottam az eladót. Elmondtam neki, hogy azt a baglyot szeretném. közben mutattam, az imént megnézett bagolyra. Miután megtudom az árát, fizetek, majd el is veszem a baglyot. Igaz megcsípett, mikor elakartam venni, de utána beletörődött, hogy az enyém lesz. A nevén sokat gondolkodtam, de végül elneveztem Ron-nak. Végül Benjamin-ra néztem.
-Na én végeztem is. Te melyik baglyot pécézted ki magadnak? *Érdeklődtem, közben csodáltam tovább Ron-t.
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kisállat kereskedés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisállat kereskedés   Kisállat kereskedés EmptyKedd Júl. 27, 2010 8:15 am

*Láttam, hogy Ralph is úgy le van nyűgözve mint én. Én még néztem a kirakatot, mikor már Ralph a bejárat előtt állt, ezért is kaptam a kérdést, amire mosolyogva válaszoltam.*
- Megyek már. * Majd bementem Ralph után az ajtón. Bent még több állat volt, inkább csak mágikusak. Egy kétszintes házban voltam, a földszinten. A felső szint gondoltam a tulaj lakása. Ralph egyből a baglyokhoz ment, de én előbb egy fura, 6 lábú béka fejű, macska szerű lényhez. Mikor észrevette hogy őt nézem, kivicsorította egy centis fogait. Érdeklődve haladtam tovább a baglyokhoz. Ott meg állt a szemem egy gyönyörű hóbaglyon. Egyből tudtam, hogy az kell nekem. Közben most vettem észre, hogy Ralph már választott is. A válaszom neki is, és a boltosnak is szólt.*
- Ő kell. *Mondtam majd a férfi kaltikával együtt átadta nekem. Közben tájékoztatott, hogy a választott baglyom nőstény, így a neve végül Holy lett. Miután fizettünk, mosollyal az arcunkon és a baglyainkat csodálva hagytuk el az üzletet. Mikor kiértünk, még pár percig figyeltük baglyainkat, hogy mit szólnak az új gazdájuk láttán, majd rákérdeztem: *
- És most merre? *Majd a "kapitány" utasítása szerint elindultunk a megadott irányba. Én megkockáztattam kiengedni a baglyomat a kalitkából, és büszkén figyeltem, ahogyan hűségesen követ pár méterre a fejem fölött.
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kisállat kereskedés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisállat kereskedés   Kisállat kereskedés EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 6:13 am

*Úgy gondoltam, muszáj vennem egy háziállatot magamnak, hogy legyen egy hű társam iskolás éveim alatt. Beléptem az állatkereskedésbe és szinte azonnal megakadt a szemem a macskákon, hogy mennyi színű és fajtájú macska volt ott!Ekkor váratlanul egy gyönyörű sziámi macska (feltűnően kék szemekkel) rám ugrott és majdnem meg is karmolt, elsőre barátságtalan jószágnak tűnt, ám a boltos megjegyezte, hogy viszonylag új itt és ezért ilyen vadóc.Rögtön tudtam,hogy ő kell nekem.*
- Szeretném megvenni ezt a sziámit.
-Természetesen. *szólt az eladó és betessékelte a macskát egy fonott kosárba és rázárta az ajtót.Ezután boldogan kisétáltam a kereskedésből újdonsült barátommal, akit Málnának kereszteltem el.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
James Allen
Diák- Plama
Diák- Plama
James Allen


Kor : 29
Hozzászólások száma : 2
Tallérok : 1
Pontok : 0

Kisállat kereskedés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisállat kereskedés   Kisállat kereskedés EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 9:58 pm

*Épp az utcán sétálgatott és egy kavicsot dobált, amikor észrevett egy gyönyörű szőke lányt besétálni a kisállat kereskedésbe.A lapos kavicsot eltette a zsebébe és utána ment.Mikor belépett a boltba a lány a macskák közül válogatott.James is úgy tett mintha az élénk narancssárga varangyot vette volna szemügyre, ám szemével a lányt követte.A lány végzett a vásárlással és kezében egy nagy kosárral kilépett az ajtón, észre sem véve, hogy elejtette a pénztárcáját.James kapva kapott az alkalmon, felkapta a piros bőrtárcát és a lány után sietett.*
- Ne haragudj, ezt a boltban hagytad el.* szólt és átnyújtotta a lánynak a pénztárcáját*
- Jajj, nagyon szépen köszönöm *mosolygott Dorothy, majd miután szemügyre vette a fiút így szólt* Épp inni készültem egy teát Málnával, van kedved velünk tartani köszönet képp?
- Szívesen, épp rá is érek *bólintott James
*El is indultak a Zöld Kobold Teázó irányába, hogy megigyanak egy frissítő zöldteát.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kisállat kereskedés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kisállat kereskedés   Kisállat kereskedés Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kisállat kereskedés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: Magic Street-
Ugrás: