Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapLépcsők és folyosó EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Lépcsők és folyosó Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Lépcsők és folyosó EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Lépcsők és folyosó EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Lépcsők és folyosó EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Lépcsők és folyosó EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Lépcsők és folyosó EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Lépcsők és folyosó EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Lépcsők és folyosó EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Lépcsők és folyosó EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Lépcsők és folyosó EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Lépcsők és folyosó Vote_lcapLépcsők és folyosó Voting_barLépcsők és folyosó Vote_rcap 
Kim Kaguya
Lépcsők és folyosó Vote_lcapLépcsők és folyosó Voting_barLépcsők és folyosó Vote_rcap 
Ted Forrester
Lépcsők és folyosó Vote_lcapLépcsők és folyosó Voting_barLépcsők és folyosó Vote_rcap 
James Miller
Lépcsők és folyosó Vote_lcapLépcsők és folyosó Voting_barLépcsők és folyosó Vote_rcap 
William Quentin Watson
Lépcsők és folyosó Vote_lcapLépcsők és folyosó Voting_barLépcsők és folyosó Vote_rcap 
Sindy Logan
Lépcsők és folyosó Vote_lcapLépcsők és folyosó Voting_barLépcsők és folyosó Vote_rcap 
Hannah McDowal
Lépcsők és folyosó Vote_lcapLépcsők és folyosó Voting_barLépcsők és folyosó Vote_rcap 
Chris Martines
Lépcsők és folyosó Vote_lcapLépcsők és folyosó Voting_barLépcsők és folyosó Vote_rcap 
Solaria Luthia
Lépcsők és folyosó Vote_lcapLépcsők és folyosó Voting_barLépcsők és folyosó Vote_rcap 
Daniel Reed
Lépcsők és folyosó Vote_lcapLépcsők és folyosó Voting_barLépcsők és folyosó Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Lépcsők és folyosó

Go down 
+5
Hannah McDowal
James Miller
Solaria Luthia
Sindy Logan
Főmesélő
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyVas. Jún. 13, 2010 9:43 pm

A nyugati toronyba vezető lépcsők tetejére érve, egy hosszú folyosóra bukkanunk. A folyosó teljesen olyan, mint a többi emeleten. Páncélok, képek és ajtók sorozata.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyVas. Jún. 13, 2010 9:49 pm

*Fel, fel és fel. A lényeg, hogy az unalomtól lekösse magát valamivel egy kicsit. Pálcájával a kezében sétálgat felfelé, miközben néha-néha azért megáll hiszen a felfelé vezető csigalépcső eléggé... khm... fárasztó. Farmernadrág, fehér póló-kék virágokkal és egy egyszerű kis topánka van rajta. Nincs olyan nagyon fényes kedve neki ami azt illeti. A múlthéten és azelőtt elég sok minden történt vele, ami miatt még mindig nem érzi magát biztonságban. Felérve a lépcsőkön, megáll és körülnéz. Furcsa, még egyszer sem járt ezen a folyosón. Gondolta felfedezi egy kicsit...*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyVas. Jún. 13, 2010 9:54 pm

*Egyenesen, egyenesen, majd ha a lépcsőhöz ér, le, le és le. Nem épp ezekre a folyosókra akart kilyukadni, de annyira sietett, hogy rossz lépcsőn baktatott fel. Fekete hosszú nadrág, sport cipő, piros póló, nyakában két medál (egyik Will gyermekkori képe - mozgó kép, másik egy macska medál), zsebében pálcája.
Épphogy fordulna a lépcsőkhöz, majdnem belebotlik Sindybe, de az utolsó pillanatban megáll. Először leüvöltené a fejét, de felfogja, hogy ismerős, így csak elmosolyodik.*
-Háj! Hogy vagy? Nincs kedved lekísérni? Vagy van dolgod?
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyVas. Jún. 13, 2010 9:59 pm

*Kis híján megbotlanak benne, de kezével megállítja Lút. Egy pillanat az egész, majd egy kicsit beljebb lép. Elmosolyodik halványan és vállat von. Közben eszébe jut, hogy a lány a múltkor említette, hogy ő ismeri Willt... meg is fogja még ma kérdezni tőle, hogy mi köze van neki hozzá. Érdekli.*
-Szia Lú. Élek még. És te? Hová mész? *Érdeklődik, nem sok élettel a hangjában. Közben a fekete szemek a az ablakon besütő nap fénye miatt fel-felcsillannak. Úgy gondolja, jobb rögtön a témára térni, így...*
-Lú... említetted a múltkor, hogy ismered Williamet... mennyire ismered? *Mintha tudna valamit, viszont nem tud. Vagyis... attól függ mit lehet erről tudni. Hiszen Sindy elég sok mindenbe be lett avatva, olyanba is, amit nem kéne tudnia. Vagy inkább nem szabadna.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyVas. Jún. 13, 2010 10:05 pm

-Élek én is. Hááát... Ha jobban belegondolok, már nem nagyon kell semmi, szóval Wilardba. De erről majd később. Na jössz lefele? *kérdi, de nem vár a válaszra, indulna le, csak épp nekiszegeznek egy gyönyörű kérdést. Így, hogy elköltözik, nem nagyon akarta már tudatni senkivel, de Sindynek nem fog hazudni, maximum húzza az időt. Kínosan elhúzza a száját és kikerülve Sindyt, lefele indul.*
-Háááát, ez egy jó kérdés! Attól függ, mit nevezel ismeretségnek! De miért érdekel? *kérdi és indul tovább.*
-De nekem is vannak kérdéseim! Tudtad, hogy a szépséges, szőke herceged halálfaló? *bár számít rá, hogy igent mondanak.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyVas. Jún. 13, 2010 10:10 pm

-Hogy-hogy nem kell semmi? Wilardba? Nem láttad az új izét... őőőhh szabályt? *Vonja fel szemöldökét, miközben Lú már el is indul lefelé. Ő sem haboz, utána iramodik és még mielőtt nagyon el tudna Sindy elől beéri és figyelemmel kíséri amit mond. *
-Minden... hogy mért akarsz te ő lenni? Meg... minden. *Próbál nem leesni a lépcsőn, de ezeket a csigalépcsőket mindig is utálta. Fogja a korlátot, miközben hallgatja tovább Lút. Meglepődik a kijelentésen, egy pillanatra meg is áll.*
-Te meg ezt honnan tudod?! *Kérdezi egy kicsit halkabbra véve a hangját, majd bólint egyet annak jeléül, hogy igen tudja. Bár Lú, sok mindenről nem tud még, de valószínű hogy Sindy el fog neki mondani mindent. Úgysem bírja ki, főleg... ha megtudja hogy Lú mennyire ismeri Williamet.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyVas. Jún. 13, 2010 10:18 pm

-Őőő..hát. Figyelj! *megáll és szembefordul Sindyvel.* -Eltűnök az iskolából.... egy kis időre! *teszi hozzá a hazugságot. Nehogy már a teljes igazságot mondja.* -Wilardba költözöm! *jelenti ki.* -Az igazgató nem tud róla és jobb lenne, ha nem is tudna, hogy ne szólhasson a szüleimnek. A wilardi rém meg nem érdekel! ~legalábbis ilyen szempontból...~ *tovább indul, de úgy is meg kell majd állnia, hogy Sindy leordíthassa a fejét.*
-Hát egy ismerőstől. Meg még egy-két tanulóról tudok, de róluk nem mesélek. És Will... *ha eddig nem állították meg, most megáll.*
-Nem tudom miért érdekel feltétlenül ő... és pont most... de kérlek senkinek ne szólj erről. Willel... vagyis Én és Will... együtt vagyunk! Valahogy úgy, mint Te és Ted! *nyögi ki végre.* Vele költözöm Wilardba. *teszi még hozzá, hogy még jobban meglepje a lányt.*
-Ja és... majd mondok valamit, ha túlestél a meglepetésen! De előbb mond el, miért érdekelt annyira Will és az Én kapcsolatom!
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyVas. Jún. 13, 2010 10:26 pm

*Megáll, a fekete szemeket Lúéba fúrja és végighallgatja. Miután sikerült mindent megtudnia, a lány már megy is tovább, Sindy pedig utána iramodik.*
-De... ugye tényleg visszajössz? *Kérdezi kicsit lehangolóan, mivel... Lú az egyik legjobb barátja, vele találkozik legtöbbet és nélküle unalmas lesz az iskola. Nem állítsa le a másikat, ő tudja mit akar végülis.* Oké, te döntésed... de... vigyázol magadra, ugye? *Boci szemek, nem szeretné ha Lúnak valami baja esne. Viszont amikor a lány kijelenti, hogy kivel is költözik ki Wilardba és hogy pontosan milyen kapcsolat van William és Lú között, megáll.*
-Lú!! Hogy a fenébe tudtál egy pont ilyet kifogni magadnak... egy... egy... állat az a srác. Már bocsi, de... *Nagy levegőt vesz, a gőz kiengedése közben elfelejtett venni. Közben nem mozdul tovább, vagy mégis... kikerüli Lút és elmegy mellette. Ha a lány jön akkor válaszol a feltett kérdésre.*
-El nem tudtam volna képzelni, hogy összeállsz vele... amúgy meg, túl rossz emlékeim vannak róla, szóval... mit akartál mondani? *Néz vissza egy pillanatra, miközben szemeiben még mindig látható a meglepődöttség és egy kicsit az aggodalom is.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyVas. Jún. 13, 2010 10:34 pm

-Hát majd meglátom még. Ha túl jól élek Wilardban, nem jövök vissza. *márpedig nagy esély van rá.*
-Nyugi, nem lesz gond! *teszi hozzá és halad lefelé. Oké, hogy szereti a csigalépcsőket, de nem hosszú ez már egy kicsit??? Kezd szédülni. Aztán Sindy megáll és ezzel ő is.*
-Hát...hosszú történet. Nyugi! Nyugi! Tudom, hogy milyen. De szeretem! *ebbe kicsit belepirul, aztán Sindy leelőzi. Komolyan, mint egy autóverseny...*
-Bántott? *akad fenn a rossz emlékeken. Lú őszintén reméli, hogy még az ígérete előtt, mert ha Will nem tartja be az ígéretét, morcos lesz.*
-Megígérte, hogy ha választok valakit az iskolából, azt nem fogja bántani. Téged mondtalak! Megígérte, hogy se Téged, se Tedet, mármint miattad Tedet... nem fogja bántani. Bár azt nézd el, hogy a két halálfaló fiú nem lesznek puszipajtások. *aztán újra elindul... érjenek már leeeeeeee.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyVas. Jún. 13, 2010 10:42 pm

-Akkoris... *Durcáskodik még továbbra is magában. Nem, nem fogja tovább szidni a fiút, csak ha eszébe nem jut még valami. Megelőzve Lút, egy kicsit sietősebbre veszi a lépteit, de már majdnem leérnek. Egy idő után ismét megáll, és a kérdésre elgondolkodik. Annyi minden történt...*
-Nem, de kis híja volt neki. Megfenyegetett... *Jegyzi meg, egy pillantást vetve a másikra mivel kíváncsi az arckifejezésére. Ekkor viszont minden megváltozik, hiszen... nagyon meglepődik azon amit Lú mond. Nem hitte volna, hogy a lány őt fogja választani ha ilyen esetekbe kerül...*
-... mért pont én? *Egy kisebb hatásszünet, majd folytatja.* Köszönöm Lú... *Megölelni a lányt, de nem teszi mert már kinőtt ebből a korszakból. Kicsit, halkabbra fogta a hangját a végére. Ismét bólint egyet.* Azt hiszem... Willnek valamiért nagyon útba van Ted. *Ennyire jött rá mindössze, a többit nem tudja. Vállat von, miközben már a földszinti folyosót tapossák...*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyHétf. Jún. 28, 2010 10:32 pm

*Az unalom és a gondolkodás fog egyszer elnyomni... A fejem majd szét robban, na meg a bennem éledező vízmágia is elég szépen fel van bőszülve. Nem jó a kedvem, és valószínű csak akkor lesz ha sikerül megtalálnom Hannaht. Zsebbe dugott kézzel sétálgatok fel a csigalépcsőn, majd amikor felérek a folyosóra, megállok.
Körülnézek. Sehol senki. A nyugati tornyot úgy tűnik nem sokat fedezték még fel. Viszont én nagyon szeretem elvégre... a kilátó az egyik legjobb és nyugisabb hely itt. Lehet most is oda megyek, nem tudom. Menés közben, néha belerúgok az alattam kúszó szőnyegbe, csak úgy... mert úgy jön. A képekre pillantok, ők visszanéznek rám. Mozognak, már amelyik. Egy idő után megállok és nekidőlök az egyik páncélnak. Éppen egy ablak mellett vagyok, ki is pillantok rajta és elmerengek. Észre sem veszem, hogyha valaki jön, csak ha leszólít.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyHétf. Jún. 28, 2010 10:42 pm

* Borzalmas, sírógörcsökkel teli éjszakákon vagyok túl. A medál, James, Ginny, Raven kisasszony.. Mind tettek róla, hogy kizökkentsék a medréből a szép kis nyugodt életemet és jóval arrébb hajítsák a megszokott kerékvágásból. Már két napja, hogy leszedte rólam Raven a medált. Azóta egy erszényben hever.
Végre elhatározom magam. Tudom mit fogok tenni. Felkelek az ágyból,- jó ideje először- és felöltözök. Rövid farmersort, és egy fehér alapon rózsaszín pöttyös ujjatlan. Hozz egy fekete szandált veszek. A szemeimnek semmit sem tudok csinálni. Majd talán ha normálisan kialszom magam, és megnyugszok akkor eltűnnek a táskák. Egy leheletnyi szájfényt azért kenek a számra. Azért valamennyit csak adjunk magunkra. Felkapom az erszényt, amiben a medál van a zsebembe rakom és elindulok megkeresni Jamest.
Második, első emelet és a földszint kipipálva. Ott nem találom. Ellenben összefutok pár ismerőssel akik nagy szemeket meresztenek rám. Az egyik üvegvitrinben szemügyre veszem magam, hogy mi az ami annyira feltűnő rajtam. Aztán meglátom. Nem tekertem sálat a nyakam köré, így a csúnya mély sebek eléggé kivilágítanak a bőrömből.
Nem akarom bejárni az egész birtokot, így úgy döntök a legjobb ha a kilátóba megyek. Onnan körülbelül rálátni az egész területre. Nagy sebbel épp befordulok az egyik lépcsőkanyarba , amikor megpillantom Őt.*
- James.. Szia ! * Az első amit észrevehet rajtam a kisírt , táskás szemek . A második pedig a sebek a nyakamon és hogy már nincs rajtam a medál.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyHétf. Jún. 28, 2010 10:58 pm

*A nevemet hallom, méghozzá egy kellemesen ismerőstől. Megfordulok, látszik rajtam hogy nem vagyok a legjobb formámban. A csillogó barna szemek, most perpillanat egy kicsit sötétebbnek tűnnek és még semmi életet sem látni bennük. Komoly képpel nézek Hannahra. Végigpillantok rajta, és kicsit meg is ijeszt...*
-Szia Hannah. Mit... mit csináltál a nyakaddal? *Kérdem, miközben egy lépést közelebb lépek hozzá. A szemei látom, hogy kisírtak, kicsit meg is lep. Aggódó lesz a tekintetem... persze hogy aggódom érte.* Mi a baj? *Érdeklődöm. Mellesleg rövid ujjúban vagyok és ha emlékszik még arra, amit Ginny mondott... hogy halálfaló vagyok akkor elég könnyen meg tudja állapítani, hogy igaz-e. Csak... éppen hogy egy kicsit kell feljebb húzni a póló ujját a vállamon.
Kérdő pillantással nézek rá, várom, hogy valljon nekem mivel ezt nem fogom annyiban hagyni. A nyakán lévő sebek igen csak aggasztanak, nem éppen a legszebbek.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyHétf. Jún. 28, 2010 11:13 pm

- Csak megpróbáltam leszedni a medált * Legyintek és mosolyt erőltetek az arcomra. Úgy látszik ő sincs valami vidám kedvében.. Bár a Ginnys dolog mindkettőnket eléggé kiakasztott. De most nekem van egy küldetésem vagy mim. Egy fontosabb dolog, mint az, hogy feleljek arra kérdésre, hogy mi is baj.
Felsóhajtok és közelebb megyek hozzá. Mivel magasabb nálam egy kicsit meg kell emelkednem, hogy átkaroljam a nyakát és megöleljem. Szorosan magamhoz húzom. Ha már így ilyen közel kerültünk egymáshoz hirtelen, az egyik ujjammal kicsit feljebb húzom a pólója ujját . Hát tényleg halálfaló.. Ez még sármosabbá teszi a szememben..
Amikor ez a gondolat átsuhan a fejemben, akkor már a másik kezemben ott van a medál, arra készen, hogy egy pillanat alatt a nyakába varrjam. De valami, talán az angyali énem megállít.. Leejtem a medált , ami nagy csattanással érkezik a földre.*
- Bocsáss meg * Suttogom a fülébe, majd érzem, hogy elerednek a könnyeim. Nem zokogok vagy valami, csak folynak.. Tényleg képes lettem volna, csak úgy átruházni rá Azazel átkát ? Nem hiszem.. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyHétf. Jún. 28, 2010 11:29 pm

-Höhh... *Morran fel egy kicsit, de inkább megpróbálja visszafojtani azt a sok blablablát. Amikor elmosolyodik, akkor én sem tehetek mást... egyszerűen a jelenlétével már fel tud dobni. Csak egy nagyon kicsit, halvány félmosoly jelenik meg az arcomon.
Ő közelebb lép hozzám, átkarolja a nyakam, átölel. Én kezem a dereka köré fonom, jól esik az ölelése és... azt hiszem ez azt jelenti hogy nem haragszik tényleg. Engedem, hogy magához húzzon, viszont amikor megérzem, hogy a pólóm ujját húzza fel egy kicsit, oldalra pillantok. Már éppen mindegy, úgyis tudja. Érzem, hogy valami olyanra készül, ami... nem biztos hogy mindenkinek jó lenne. Kíváncsian tekintenék rá, viszont éppen abban a pillanatban elejti a medált, ami egy csattanással ér földet. Elengedem, majd lepillantok. Először nem értem, miért kér bocsánatot.*
-... miért mondott, hogy bocsássak meg? *Lehajolok hozzá, szemeibe nézek és a kezem az arcára teszem. Érdekel, mit fog mondani. Érdekel... hiszen, most róla és rólam van szó. Valamiért csak rám akarta tenni a medált, és valahogy le is szedte. A tekintetem most kérdő és érthetetlen... remélem elmondja mi a valóság.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyHétf. Jún. 28, 2010 11:43 pm

* Nos még az is hozzájárul ahhoz, hogy a tervem kudarcba fullad, hogy viszonozza az ölelésem. Talán ha csak hagyta volna, hogy én húzzam magamhoz akkor könnyebben raktam volna a nyakába a láncot.
Ellépek mellőle, letörlöm a könnyeim és a szemébe nézek. Megérdemli, hogy a teljes valóságot mondjam el neki.. *
- Elmentem Hell Citybe.. * Kezdek bele. A legjobb ha az elejétől fogva tudja a dolgokat. *
- Találkoztam egy bizonyos Raven kisasszonnyal aki ismeri a szüleimet és engem is..mert * Nyelek egyet. Itt az őszinteség pillanata*- Mert halálfalók. Azt mondta, hogy le tudja szedni rólam a medált. Én meg elfogadtam, mert mindenáron meg akartam szabadulni már tőle.. Viszont azt a feltételt szabta meg, hogy ...
*A cipőmre nézek. Nem, nem fogok újra sírni. Eleget könnyeztem már idáig. Nem is hiszem,hogy van még bennem olyan ami kifolyhat.. A tekintetem visszatér James szeméhez.*
- Hogy juttassam a nyakadba a medált.. Ugyan leszedte rólam, de még így is Azazel hatása alatt vagyok. Azt mondta, csempésszem a medált a nyakadba és mondjam meg, hogy ő tud rajtad segíteni. Először elborzadtam, hogy mit csináltam, de aztán eszembe jutott, hogy .. lehet, hogy csak engem is beetettél mint Ginnyt és akkor azt hittem, hogy meg tudom tenni...de nem .
* A mondókám végére érek. Végig James szemébe nézek. Felvállalom, hogy mit tettem és mit akartam tenni . *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyKedd Jún. 29, 2010 12:05 am

*Figyelmesen hallgatom mit fog mondani. Megéreztem, hogy nem lesz jó vége a tegnapi veszekedésnek. A mese közben egyre nagyobbra kerekednek szemeim. Halálfalók? És... miért akar engem Raven kisasszony? azt sem tudom ki az.
Amikor befejezi, először fel sem fogom mindazt amit mondott. Felállok, nekidőlök a falnak és elgondolkodom. Most mi tévő legyek? A fenébe hogy nekem mindig hülye helyzetekbe kell kerülnöm. Egy kis hatásszünet után, újra Hannah szemébe nézek majd a kezem nyújtom felé.*
-Add ide a medált... kérlek Hannah, nekem nem lehet akkora bajom belőle, hiszen tudom, hogy kihez kell menni... mégsem akarhat tőlem ez a Raven kisasszony annyira nagy valamit. *Kicsit kétségebesetet pillantással nézek rá, és nem hagyom annyiban.* A legfontosabb, hogy téged szabadítsunk meg tőle... *Itt közelebb lépek hozzá, barna szemeimmel az övébe nézek és egyik kezemmel megérintem ismét az arcát. Ha kell, mégis inkább nekem legyen bajom. Bár nem hiszem, hiszen... szerintem ugyan úgy le tudja majd venni rólam. Aztán ki tudja mi lesz, de most az nem is fontos annyira.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyKedd Jún. 29, 2010 12:17 am

* Megértem, hogy először szóhoz sem jut . Eléggé zavaros az egész. Csak állok ott és várom, hogy végre mondjon már valamit. Az sem izgatna, ha elküldene egy másik égtájra és akkor majd Azazel elintéz. Hát akkor ez van. Én nem fogom ráerőltetni. Elmondtam, hogy mi van. Eldönti. Bárhogy is dönt én azt tiszteletben fogom tartani.
Észreveszem, hogy a kezét nyújtja felém, majd a medált kéri. Először vonakodok odaadni, majd megtörök és a kezébe rakom a medált. Rákulcsolom a kezem az övére, közrefogva a medált*
- Viszont veled megyek * Mondom ellentmondást nem tűrő hangon. Sőt ha kell még erősítést is viszek.* - Ha bármit is csinálni fog.. én ott vagyok. Nem vagyok olyan béna ám * Húzom egy félmosolyra a szám.*
- Remélem nem haragszol rám annyira...
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyKedd Jún. 29, 2010 12:33 am

*Átadja a medált, közben még összekulcsolja kezeinket. Rápillantok, a tekintetem nem túl... szóval aggódó. Elgondolkodtam azon amit mond, de végülis... jobb ha velem jön.*
-Rendben. Gyere velem, úgysem tudom ki ez a Raven kisasszony. *Közben halvány mosolyra húztam a számat. Ő is ott van... és nem butácska. Érdekes.* Nyugi, én is tudok egy s mást. És... nem haragszom. Ha valakinek haragudnia kéne, az te vagy. Tudom, hülye voltam. Ginnyvel összevesztünk, vagy legalábbis ő ott hagyott a múltkor és... szerettem volna megéreztetni vele, mit éreztem akkor. Talán túllőttem a célon, de... talán kiheveri. *Kicsit lehajtom a fejem, majd a amikor Hannah elenged, a medált a nyakamba teszem. Nem érzek nagyon semmit, csak... tudom hogy most jön az hogy nem fogom bírni levenni. Elég aggasztó, nem szeretnék semmi bajt azért belőle. Minél előbb le akarom szedetni.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyKedd Jún. 29, 2010 12:44 am

* Bólintok arra, hogy beleegyezik a kíséretembe. Nincs is más választása. Ha akarja , ha nem én megyek. Az én saram a dolog.
Nekidőlök a falnak és úgy hallgatom Jamest. Elmosolyodok azon, hogy nem haragszik. Örülök neki, elvégre életveszélybe kerül most miattam. Azonban rögtön le is fagy az arcomról a mosoly. Az öröm helyét, meg nos igen átvehetné a düh és a harag mint ahogy James mondja. De nem . Jelen helyzetben inkább érzek csalódottságot.*
- Szóval tényleg csak arra kellettem, hogy féltékennyé tedd Ginnyt * Fújom ki a levegőt és ellököm magam a faltól. Elindulok fel a kilátóba, elvégre oda akartam menni.. Még akkor is ha Jamest kerestem volna. Amikor elmegyek James mellett még mondok neki valamit*
- Szólj ha mész Ravenhez. Betartom amit ígértem * Azzal tovább sétálok felfele, ha hagyja.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyKedd Jún. 29, 2010 12:58 am

*Már megint elrontottam... nagyon jó. Hogy tudok ennyire félreérthető lenni? Hannah után kapok, nem engedem elmenni.*
-Nem! Még mindig nem érted? *Kérdő tekintettel pillantottam Hannah szemeibe, majd elébe álltam. Szinte alig volt pár centi közöttünk.*
-Nem... én nem azért jöttem össze veled, mert Ginnyt akartam féltékennyé tenni. Úgy akartam őt féltékennyé tenni, hogy szakítok vele... szakítani is akartam... *de mostmár nem beszélek tovább. A végén megint félreért valamit és aztán megint itt fog hagyni. Nem szeretném azt.
Nem engedtem tovább, csak álltam előtte és érdeklődően néztem. Kezd fájni, hogy ennyire hülye vagyok. De... talán sosem fogok felnőni? A nőkkel mindig csak a baj van...*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyKedd Jún. 29, 2010 1:07 am

* Kissé meglepődök amikor érzem, hogy visszaránt. Azonban egy kicsit örülök is neki
Szívesen odavágnám neki, hogy nem még mindig nem értem. Ami csak félig igaz. Állom a tekintetét miközben beszél. Amikor befejezi egy rövid időre csend támad. Amit aztán én török meg *
- Olyan hülye vagy, James * Mondom inkább kedvesen ,mint sértően, majd neki hajtom a fejem a mellhasának. Hiába, a düh gyorsan elpárolog belőlem. Nem szólalok meg, várom, hogy ő is mondjon valamit . Ne csak én jártassam a számat folyton.
Közben gondolatok ezrei cikáznak a fejemben. Én juttattam magunkat ide. Ha ott nem megyek a férfi után, és nem veszem meg azt a medált. Egyáltalán minek vagyok ilyen önfejű ?! Változnom kéne ? Próbáltam már.. Nem megy*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyKedd Jún. 29, 2010 1:14 am

-Tudom... *Jegyzem meg, nem is tudom milyen hangnemben. Csak egyszerűen felsóhajtok közben. Tudom, hogy az vagyok és hogy nem tudok felnőni. Ez vagyok én. Nem is fogok megváltozni szerintem. Egyszer változtam... amikor szakítottunk Ginnyvel, de azóta nagyon elfajultam.
Közben a fejével a mellkasomra dől. Én odahúzom magamhoz, kicsit megborzolom a haját majd egy puszit nyomok a homlokára. A nyaklánc meg idegesít. Nem szeretem.*
-Amúgy... merre mentél volna? *Kérdem. Nem muszáj ám a folyosón állnunk, itt mondjuk elég sokan látnak minket. Közben egyik kezemet lecsúsztattam és Hannahéval kulcsoltam össze.* Mellesleg figyelmeztetlek. Nem könnyű velem az élet. De ha lehet erről nem itt beszélnék. *Egy kicsit megköszörülöm a torkom, majd körülnézek. Egyre több a diák, főleg a lány körülöttük. Nem szeretném ha mindenki megtudná, hogy mi vagyok.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyKedd Jún. 29, 2010 1:22 am

- A kilátóba * Lépek egy kicsit hátrébb , magammal húzva Jamest az összekulcsolt kezeink miatt. Felvont szemöldökkel figyelem, hogy hirtelen mennyire megnőtt a jelenlévők száma. *
- Akkor menjünk fel * Inkább kérdés lesz mint kijelentés ebből a mondatból. Amennyiben James beleegyezik, hogy felmenjünk a kilátóba, akkor útközbe még hozzáteszem :
- Nehogy azt hidd, hogy velem leányálom az élet * Fintorodok el. A kedves szüleim mindig beszerveznek egy-két programot. Amik általában valaki életének az elvevésével végződnek. De hát nem tudok ellene mit tenni. A bátyáim, azok meg folyton kavarják a szart. Igazi mintacsalád.*
- Mikor lettél ... * Nem mondom ki, hogy halálfaló mert még meghallanák páran. De remélem érti James a célzást*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó EmptyVas. Szept. 12, 2010 2:25 am

*Mintha tréningeznék... Annyi lépcső van, hogy akár ha egy kicsit jó kondiba akarnám tartani magam -de nem kell mert abban vagyok- akkor itt megtehetném. Le se kell mennem az edzőterembe.
Lassan haladok tovább, a hátam mögé se nézve, csak fel és fel és fel... még nem tudom pontosan, hogy mit is keresek itt. Csak jöttem, gondoltam körülnézek. Amúgy is, kéne már egy kis társaság. A folyosóra felérve egy kicsit megállok. Nekidőlök az utolsó lépcső mellett lévő falnak, majd kifújva magam a folyosó vége felé nézek aztán pedig ki az ablakon. Ma kivételesen még nem esett az eső.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lépcsők és folyosó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsők és folyosó   Lépcsők és folyosó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lépcsők és folyosó
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Folyosó
» Titkos folyosó
» Kereszt folyosó
» Földszinti folyosó
» Első emeleti folyosó

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Nyugati torony-
Ugrás: