Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapMindig élő kert - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Mindig élő kert - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Mindig élő kert - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Mindig élő kert - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Mindig élő kert - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Mindig élő kert - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Mindig élő kert - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Mindig élő kert - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Mindig élő kert - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Mindig élő kert - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Mindig élő kert - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Mindig élő kert - Page 3 Vote_lcapMindig élő kert - Page 3 Voting_barMindig élő kert - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Mindig élő kert - Page 3 Vote_lcapMindig élő kert - Page 3 Voting_barMindig élő kert - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Mindig élő kert - Page 3 Vote_lcapMindig élő kert - Page 3 Voting_barMindig élő kert - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Mindig élő kert - Page 3 Vote_lcapMindig élő kert - Page 3 Voting_barMindig élő kert - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Mindig élő kert - Page 3 Vote_lcapMindig élő kert - Page 3 Voting_barMindig élő kert - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Mindig élő kert - Page 3 Vote_lcapMindig élő kert - Page 3 Voting_barMindig élő kert - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Mindig élő kert - Page 3 Vote_lcapMindig élő kert - Page 3 Voting_barMindig élő kert - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Mindig élő kert - Page 3 Vote_lcapMindig élő kert - Page 3 Voting_barMindig élő kert - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Mindig élő kert - Page 3 Vote_lcapMindig élő kert - Page 3 Voting_barMindig élő kert - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Mindig élő kert - Page 3 Vote_lcapMindig élő kert - Page 3 Voting_barMindig élő kert - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Mindig élő kert

Go down 
+17
Herczeg Alex
Cintia Thomson
William Quentin Watson
James Miller
Blake A. Attaway
Jacinta Hernandez
Lana Rosemary Lent
Veronica Johnson
Gregory Kinsey
Kim Kaguya
Allison Diamond
Ophelia McCord
Gina Laures
Ted Forrester
Miriam Hewer
Sindy Logan
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 10:00 am

*Nah igen, első benyomása egy kellemes lányhoz fűzödik.*
- Hát ez az. *jegyzi meg, mert itt aztán el lehet tévedni. Talán a diáknak térképet is kellene adni amikor megérkeznek.*
- Ahha, bár nem baj, én szeretem a nyugis helyeket. Nem vagyok valami nagy társasági lény.* mondja, és közben elgondolkodik hogyan is értette az utolsó mondatot.*
- Nem csak arra mondtam hogy nem baj, hogy nem ugyanabban a házba vagyok mint te. Jó nekem itt, vagyis remélem hogy jó lesz * és reménykedik hogy igaz lesz amit kimondott.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 10:07 am

*A térképes dolog nem rossz ötlet, ő biztos támogatná, ha lenn ilyen kezdeményezés. Sőt, nem csak az újaknak, szerinte mindenkinek kellene térképet kapnia.*
- Hát, a nagy nyüzsgést én sem, de a kihaltságot sem. Legyen valami köztes megoldás. *Az a legjobb.^^*
- Szerintem sem gond. Bármikor találkozhatsz egy olyan emberrel is, akivel nem egy házba jársz. Csak küldesz neki egy levelet, és kész. *Vonja meg a vállát. Habár ezt a házas dolgot még mindig nem érti, mármint, hogy miért jó, de ha így van, akkor el kell fogadni.*
- Biztos jó fejek járnak oda is. *Mosolyog a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 10:22 am

*Hát igen a térképes dolgot ő is erősen támogatná ehhez kétség sem fér.*
- Ahha, igaz igaz, habár nem tudom lehet hogy csak azért nincsenek sokan mert már estefelé van nem? Lassan vissza kellene ballagnunk nekünk is, hacsak nem akarunk szabályt szegni. *húzza el egy kicsit a száját, mert emlékszik hogy 10től van tilalom de ez per pillanat őt nem érdekli. CSak azért említette meg mert lehet hogy a lány nem akar semmiképp sem tilosban járni és ő meg nem akarja a rosszba belevinni.*
- Nah igen, bár egyenlőre te vagy az egyetlen személy akit ismerek és akinek levelet küldhetnék *mosolyodik el a lányra és a sötét jótékonyan elrejti azt a kis pírt ami az arcára költözött. Lányokkal szemben mindig olyan suta.*
- Biztosan vannak, majd a jövőben kiderül hogy igazad van-e.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 10:27 am

- Igazad lehet. Mondjuk... lehet, hogy lassan menni kéne. Talán kezdek már álmosodni. *Vigyorodik el, mivel éppen azért jött le a hálójából, mert nem tudott aludni.*
- De legalább van valaki. És én szeretek levelet kapni, úgyhogy nyugodtan küldhetsz. Az Imádkozósáska hálóban lakom. *Utálja ezt a hálónevet, de nincs mit tenni. ezt dobta a gép.*
- Majd tájékoztass róla. *Mosolyog a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 10:34 am

*Biccent, nem akarja feltartani a lány semmi pénzért sem.*
- Lehet bár nem hiszem hogy el tudnék aludni. De téged nem akarlak feltartani ha álmos vagy akkor menj nyugodtan, ha akarod fel is kísérlek. *ajánlja fel kedvesen, mert ő már csak ilyen kedves.*
- Aha, oké, akkor majd küldök levelet*mosolyog hogy ha valaki szeret levelet kapni annak küldeni kell^^*
- Oké, majd mesélek ha lesz miről. *ígéri meg és a lányra pillant, hogy megy-e vagy sem. Ha igen akkor elkíséri ha meg nem akkor még üldögélnek itt egy darabig.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptySzomb. Feb. 20, 2010 10:38 am

*Nem tartják fel, csak nem szeretne elaludni, hogy aztán fel kelljen cipelni a szobájába.*
- Szuper, ez egy jó ötlet. Már ha nem baj neked, vagy ilyesmi... Nem olyan jó egyedül csatangolni ilyen későn. *
- Annak nagyon fogok örülni. Meg majd válaszolok természetesen. *Mert ha nem válaszol, akkor megszakad a levelezés, és az nem jó.^^*
- Rendben. szavadon foglak. *Aranyosan mosolyog a fiúra, majd feláll, és együtt felbattyognak az Imádkozósáska háló elé, ott elköszönnek egymástól. Alicia lefekszik aludni, Kim meg valószínűleg még sétálgat egy kört.*
Vissza az elejére Go down
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 8:33 am

*Még mielőtt belépnek....*
-Nemtudom.. olyan nem az én stílusom az a ház. *Vonja meg a vállát, de biztos meg van az oka rá amiért odakerült. Ezen még nem is gondolkodott sokat. A fűszeres kérdésre pedig csak megvillantja szép szemeit. *
-No comment. *Nem fogja egy ilyen fiúnak elárulni hogy rögtön a második napon, mikor ide ért mit csinált... Na nem mintha eddig nem lett volna benne minden rosszaságban. És az ikertestvére miből maradt ki...*
-Okééé. Amúgy, honnan jöttél? *Kérdi egy kicsit felvont szemöldökkel, miközben elsőnek lép be a kertbe. Azt hogy kikerülik nem igazán érdekli, neki jó úgy is. Lényeg... hogy még gondolkodik rajta mit fog csinálni. Tervei vannak, csak nem mint jóindulatú. Nekidől az egyik fának, miközben megrázza egy kicsit a sárga színű fűszert.*
-Ki mernéd próbálni, vagy félénk vagy? Mert én kifogom az biztos. *Tér rögtön a tárgyra. Elvan...*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 8:37 am

*Ted lejt be talpig feketében szokásához híven. Vállán elmaradhatatlan varánusza Alex. Pihenni jött ide, így hát meglepve tapasztalja hogy nincs egyedül. Ez nem igazán zavartatja, elsétál egy fához, és mindenfajta köszönést mellőzve felugrik egy faágra, felhúzza magát, majd onnan szemlélődik.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 8:40 am

*Bólint a házas témára.*
- Értem, hát biztos volt valami amiért oda kerültél. Majd kiderül hogy mi. *vigasztalja a lányt miközben ő is belép. Közben észleli hogy egy másik fiú is érkezett aki nem szólt hozzájuk, így hát ő sem szól hozzá.*
- Ahha tehát illegális a cucc *vonja le a következtetést a lány válaszából. Sokat nem filózik rajta mert a kérdésre válaszol.*
- Saint Louise-ból jöttem. Nah és te? *kérdez vissza, majd a lány kérdésére miszerint kipróbálná-e megrázza a fejét.*
- Nem, azt hiszem inkább kihagyom a dolgot.
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 8:46 am

*Egy másik srác érkezik meg a kertbe. Kicsit elgondolkodik, felcsillannak szemei. A cinkos mosoly nem maradhat el most sem.
A vállán lévő kis izééét követi végig, nem tudja miaz, de tetszik neki. Megvárja még a srác letelepszik, és aztán odalépked hozzá. Ő.. érdekesebbnek tűnik. Na de még mindenek előtt válaszol Kimnek.*
-Ahhaaa, én Bostonból. Ja és van egy ikertestvérem.*Jegyzi meg mellékesen, és felnéz Tedhez. Kicsit megköszörüli a torkát, majd meg is szólal.*
-Szia! Nem azért... már hogy zavarjalak, de nincs kedved nekem megmutatni mi az az izé a válladon? Na meg hogy hol szerezted? Tök pofa. Nekem is kell egy olyan. *Kicsit hangosabban beszél, amire remélhetőleg Ted le fog majd jönni a fáról...remélhetőleg.* Amúgy, Madison vagyok. *Mutatkozik be mellékesen, csak hogy ez már ne maradjon le. Egyenlőre nem mondja az eredeti okot, amiért megszólította a fiút. Persze hogy a fűszer az... keresi az áldozatokat (xD)*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 8:51 am

*Felmorran. Nem igaz hogy nem hagyják őt pihenni. Meg amúgy is, miért kell minden jött-ment alaknak megszólítania őt?*
- Szeva'. ez itt kérlek szépen egy varánusz, Alex. Igen az igazgatóról lett elnevezve. Nehéz beszerezni de ha kell akkor menj el Chicagóba ott kapsz. Amúgy pedig nem szép dolog, magára hagyni a fiúdat egy olyanért akit nem kaphatsz meg. *mosolyodik el hidegen, számító kicsit gúnyos mosollyal. A lány nem tűnik ellenfélnek, ennek ellenére nem bízza el magát, és nem száll le a faágról, mert ott kényelmes neki. Még arra sem veszi a fáradságot hogy bemutatkozzon. Minek?*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 8:53 am

*Kissé meglepődik a lányon hogy csak így odalép ismeretlenekhez, főleg olyanokhoz akikből sugárzik a balhé veszély, és a veszélyesség úgy alapban is. Neki nem tetszik a másik fiú, fölényes és lekezelő stílusa, de az emberek nem egyformák. Az egyik kérdésre illetve kijelentésre azonban válaszol.*
- Nem vagyok a fiúja, csak most találkoztunk a folyosón *jegyzi meg csendesen, és innentől kissé háttérbe vonul, kíváncsi mi lesz ebből az egészből. Mire jut egymással az idegen és a lány.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 8:58 am

*Ő akkor is hajt tovább. Mármint, nem a fiúra csak hogy legalább megismerje egy kicsit. Végighallgatja, viszont már kezd fájni a nyaka.*
-Varánusz? Nyugi nekem nem kell elmennem odáig. *Vannak jó kapcsolatai...kacsint, miközben Kimre pillant. Ő megelőzi a válasszal.*
-Jah, igaza van. Ha szépen megkérnélek lemásznál? Kezd fájni a nyakam. *Jegyzi meg úgy.. poénból az egészet. Már tudja vagyis gondolja előre a választ.*
-Tudom ám hogy Famines vagy. Nemnemnem... nem azért mert híres vagy *Válaszol a fel nem tett kérdésre viszonozva a gúnyos mosolyt.* Olyan... megérzésből mondtam. *Pillant rá Kimre, nem érti a srác mért ilyen visszahúzódó. Most Madinek minden vágya leszedni a fáról Tedet*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 9:04 am

*Elvigyorodik, gonoszul.*
- Egy pillanatig sem voltam nyugtalan, szöszke. *biztosítja a lányt a maga kellemes módján. Nem, nem fog lemenni onnan.*
- Nem megyek le. Spec jól érzem itt magam, és nem kötelző engem nézni. *mondja, mert gondolja hogy a lánynak kezd sajogni a nyaka, de hát egyéni szociális probléma. Más fájdalmához neki semmi köze nincsen.*
- Értem, pedig igazán csinos darab a kicsike. *jegyzi meg Kimre pillanatva. Szép és csendes, amolyan férfiszépség lesz belőle ha kicsit idősebb lesz. ennek ellenére Ted mégis talált valami vonzót a szemében, ami miatt úgy érezte hogy nem lenne rossz jóba lenni vele. De nem most és nem közönség előtt.*
- Igen Famine. De remélem már nem sokáig.* teszi hozzá kicsit sejtelmesen.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 9:08 am

*Figyelmesen hallgatja a beszélgetést, és leginkább arra figyel fel, amikor a másik fiú éppen őt sértegeti vagy dícséri erre nem tudott rájönni a hangsúlyból.Mindenesetre kissé ellenszenves neki a fiú. Olyan embernek tűnik aki magányos csak ezt a hangjával és viselkedésével próbálja eltussolni.*
- Kösz de nem valami tárgy vagyok amit csak szemrevételezel. *villantja meg barna szemeit. Azért ő sem olyan szende szűz, mint amilyennek látszik.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 25, 2010 9:13 am

*Akkor sem hagyja magát...*
-Te beszélsz? Te is szőke vagy! *Közben megadják azt a szép választ neki hogy nem jön le. Gondolta... dehát...
Kicsit elkezd röhögcsélni mikor Ted kijelenti hogy "csinos darab a kicsike". tudja hogy nem kéne, de azért a kezét a szája elé teszi. Mármint... a szabad kezét mert ugyebár a sárga fűszer van. Ha tudná a fiú nevét, akkor talán mégis el tudná mondani hogy ismeri.. vagy legalább is hallott róla.*
-Ezt hogy érted? Mért nem sokáig? *Felvonja a szemöldökét, miközben a zsebébe dugja az üvegcsét és felkapaszkodik az egyik ágra. Egyenlőre nem indul meg, csak úgy tesz, kíváncsi Ted reakciójára. Kimre pillant még egyszer. Nem mondd semmit, de azért érzi hogy ebből talán még balhé is lehet. Egyenlőre ő még mindig azon van hogy Tedet szekálja egy kicsit.*

//Fagyiiii//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptySzomb. Márc. 13, 2010 4:44 am

//Olvadás//
* A fiú jegesen kék szemeit Madira meregeti. Az igaz hogy ő is szőke, de ő nem agyilag.*
- Igen, de én nem agyilag vagyok szőke *válaszol a lánynak és ücsörög tovább a fán kényelmesen. Majd azt is végignézi hogy a lányt elkapja a nevetőgörcs és kezét a szája elé szorítja. Erre kissé elhúzza a száját, de azért továbbra is Kimet méregeti érdeklődő ugyanakkor kicsit talán ellenségesen is.*
- Nem sokáig. Ennél többet nem szükséges tudnod. *válaszol még, aztán Alexet kezdi el simogatni. Arra nem szól semmit, hogy a lány felül az egyik ágra.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptySzomb. Márc. 13, 2010 4:49 am

*Nézi a másik fiú és a lány párbeszédét, de nem igen akaródzik neki közbe szólnia. Ő ennél békésebb alkat. De azért arra kissé felmorog hogy a fiú csinos darabnak nevezi.*
- Nem vagyok valami tárgy amit csak úgy méregethet bárki is, szöszi. *vág vissza éles hangon, mert azért meg van ahatár hogy meddig tart az ő békessége. Nem sokáig ami azt illeti, főleg Teddel szemben.*
- Ha már itt tartunk mi a neved? Vagy nevezzelek simán Szöszinek?*érdeklődik felvont szemöldökkel.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptySzomb. Márc. 13, 2010 4:59 am

*Szúró tekintettel pillant Tedre.*
-Ha-ha. Nagyon vicces vagy. *Húzza el a száját, és most már, szinte majdnem egy szinten van Teddel. Onnan szemlélgeti a srácot, miközben az Kimmel beszélget. Beleszólna, ha tudna... csak, nem tud mit. Kicsit elgondolkodik, miközben kinyitja az üvegcsét és ujjára vesz egy kicsit a fűszerből. Azt kezdi el nézni, sőt még meg is szagolja egy csöppet. Egyenlőre nem kóstolja meg.*
-Mondjuk a nevedre én is kíváncsi lennék. *Egyenlőre figyeli tovább a két fiút beszélgetését, ha már ezt lehet annak mondani, és közben morfondírozik azon hogy megkóstolja-e az üveg tartalmát.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptySzomb. Márc. 13, 2010 5:05 am

*Elmosolyodik a maga gúnyos kedves módján.*
- Ugye? Tudom én hogy milyen vicces fiú vagyok.* mosolyodik el szintén, miközben nézi ahogy a lány egyre feljebb jut a fán. Nem örül neki de nem szólal meg. Ahogyan a sárga fűszert sem teszi igazán szóvá, nem érdekli hogy a lány mivel mivel mérgezi magát, amennyiben nem éli túl^^*
- Jól van, nem vagy tárgy, nem néztelek annak, csak kifejtettem, hogy ilyen csinos pofival biztosan a kedvence vagy. *jelenti ki, miközben a másik kérdésen elgondolkodik, hogy megmondja-e a nevét, de aztán végül is kinyögi.*
- Ted Forrester vagyok.
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptySzomb. Márc. 13, 2010 5:13 am

*Kissé felvonja a szemöldökét a lány viselkedésén. Úgy tűnik hogy az teljesen elfelejtette őt, és Ted nyűgözi leg a tapló modorával. De nem tud mit tenni.*
- Ahha, hallottam már rólad. Semmi jót, teszem hozzá.*mondja, majd a lányra néz, és annak a kezén lévő valamire. Ő semmi pénzért nem kóstolná meg. Nem ment el a józan esze.*
- Hát ehhez semmi közöd, de ha annyira érdekel elmondom hogy nem vagyok az. *mondja halkan de hallhatóan. Neki nem jön be Ted, de ennek ellenére érdeklődik hogy mi az oka annak hogy valaki ennyire tapló legyen.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptySzomb. Márc. 13, 2010 5:21 am

*Nem mondd semmit a mondatra, csak kicsit elgondolkodik. Nem, neki egyenlőre esze ágában sincs megkóstolni a fűszerit. Bár.. a múltkor már kicsit megjárta, szóval ha mégis arra kerülne sor, reméli nem fogja most is. A névre egy kicsit meglepődik. Nem is gondolta volna.*
-Oppááá! Tudtam én...! *..persze* Lú mesélt ám rólad. Tutira ilyennek képzeltelek el. *Jegyzi meg egy kisebb mosollyal, miközben kicsit áradozni kezd. Igen... ő mindent tud. Szinte. Ugyebár itt a falnak is füle van.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptySzomb. Márc. 13, 2010 5:28 am

*Keserűen elmosolyodik. Nah igen a hírnév átka, hogy ha a tanárok nem szeretnek arról mindig mindneki tudni fog.*
- Fantasztikus. És akkor milyennek képzeltél el? *érdeklődik gúnyolódva, kezdődő fejfájással. Ez nem ez nem jó. Ébredezik a tűzmágiája, ami rossz előjel.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptySzomb. Márc. 13, 2010 5:32 am

*Elmosolyodik a lány lelkes áradozásán. Úgy tűnik ő már nem kell ide, így távozni is készül.*
- Én megyek, úgy látom jól megvagytok édes kettesben. *azzal kisétál a kertből, elindulva valamerre.*

//Köszi és bocsi de 300 lett a vérnyomásom:S//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Veronica Johnson
Diák-Amira
Diák-Amira
Veronica Johnson


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 177
Tallérok : 1
Pontok : 0

Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 EmptySzomb. Márc. 13, 2010 5:42 am

*Kicsit elgondolkodik, majd int egyet Kim után. Nem zavarja hogy elmegy... Ezután ismét Tedre pillant, és válaszol a kérdésre.*
-Hát olyan... Famines-nek. *Kicsit még mindig meg van lepve, vagyis azon hogy tényleg találkozott Teddel, végre... Már tervezgette egy ideje.*
-Honnan is jöttél? Bocs amúgy hogy untatlak..*jegyzi meg végül egy kicsit elhúzva a száját, és kicsit megrázza a fűszert vagyis az üvegcsét. A benne lévő fűszer elkezd kavarogni és egy kisebb felhőcskébe tör ki belőle, és elkezd kavarogni a gyerekek felett.* Mi a....? *Próbálja megfejteni hogy ez most mi.*


//Semmi baj Smile köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Mindig élő kert - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mindig élő kert   Mindig élő kert - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mindig élő kert
Vissza az elejére 
3 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Mindig élő kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: