Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapPestispiac utcái EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Pestispiac utcái Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Pestispiac utcái EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Pestispiac utcái EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Pestispiac utcái EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Pestispiac utcái EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Pestispiac utcái EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Pestispiac utcái EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Pestispiac utcái EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Pestispiac utcái EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Pestispiac utcái EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Pestispiac utcái Vote_lcapPestispiac utcái Voting_barPestispiac utcái Vote_rcap 
Kim Kaguya
Pestispiac utcái Vote_lcapPestispiac utcái Voting_barPestispiac utcái Vote_rcap 
Ted Forrester
Pestispiac utcái Vote_lcapPestispiac utcái Voting_barPestispiac utcái Vote_rcap 
James Miller
Pestispiac utcái Vote_lcapPestispiac utcái Voting_barPestispiac utcái Vote_rcap 
William Quentin Watson
Pestispiac utcái Vote_lcapPestispiac utcái Voting_barPestispiac utcái Vote_rcap 
Sindy Logan
Pestispiac utcái Vote_lcapPestispiac utcái Voting_barPestispiac utcái Vote_rcap 
Hannah McDowal
Pestispiac utcái Vote_lcapPestispiac utcái Voting_barPestispiac utcái Vote_rcap 
Chris Martines
Pestispiac utcái Vote_lcapPestispiac utcái Voting_barPestispiac utcái Vote_rcap 
Solaria Luthia
Pestispiac utcái Vote_lcapPestispiac utcái Voting_barPestispiac utcái Vote_rcap 
Daniel Reed
Pestispiac utcái Vote_lcapPestispiac utcái Voting_barPestispiac utcái Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Pestispiac utcái

Go down 
+3
James Miller
Hannah McDowal
Sirius Black
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 10:17 am

Mocskos, dögszagú utcák, sötét sikátorok, különös alakok, ezernyi koldus... Sötét kámzsák rengetege, sár és veszély... Ez jellemzi Pestispiac utcarengetegét...

Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyPént. Jún. 25, 2010 12:12 am

- Ez a mostani a te érdemed * bokszolok bele gyengén James karjába. Elhúzom a szám, hogy nincsenek nyáron edzések.. Már pedig akkor valami más úton-módon kell formában tartanom magam. Kikerekedett szemekkel nézek rá. Azt gondoltam, hogy mivel ő a rangidős, megkapja a csapatkapitányi tisztséget* - Ted ? Nem gondoltam volna..
* Évfolyam és szaktárs. Nem nagyon beszéltem még vele... *
- Én is amondó vagyok, hogy megéri bekukkantani oda * bólintok. Nem vagyok az az ijedős fajta. Talán a család teszi. Vagy az, hogy az árnymágia közel áll hozzám. Elindulunk hát a város felé. Ahogy egyre közelebb érünk , az orromat megcsapja a dögszag. Hmm. Hívogató.
Kicsit meghökkenek James bókján. Ha jól tudom van barátnője.. Bár ez mikor is érdekelt engem ? Na jó. Itt azért még nem akarok annyi ellenséget szerezni. Mindenesetre azért jól esik a bók.*
- Igazán köszönöm. * felelem mosolyogva. * - Én is szívesen csinálok veled..bármit * Ha már lúd, legyen kövér. Belemegyek a játékba. Közben beérünk a városba. Egyetlen kopott ócska tábla hirdeti : Hell City .
Nem valami szívderítő hely. Ilyen koszos, saras és bűzös helyet még nem láttam. Nem úgy tűnik, hogy ide a hercegnők járnak kiruccani. *
- Gyönyörű látvány, nem de ? * mutatok egy macskára amint egy patkánnyal a szájában ráérősen átmegy előttünk. Mellesleg megjegyzem, hogy a fél farka és az egyik füle hiányzott . A pálcámat előveszem a farzsebemből és belerakom az elöli zsebbe, a kezemet mellé csúsztatva. Nem először vagyok ilyen helyen. Apámnak jó pár üzlete volt ilyen környéken. Sok itt a tolvaj.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyPént. Jún. 25, 2010 12:34 am

-Legközelebb te jössz, szóval jó lesz ha gondolkodsz valamin. *Persze a vigyor még mindig nem tűnik. Amikor belebokszol a karomba, én egy kicsit nekimegyek, persze gyengéden úgy... meglököm. Aztán bólintok a visszakérdezésre.*
-Igen, Ted. Engem is meglepett, mikor megtudtam. Én csak fogó vagyok, két éve voltam cséká. *Magyarázom Hannahnak. Lassan, a városba is érünk, sőt.. nekem is megcsapja az orrom egy különös szag. Érdekes, ilyet sem gondoltam volna a varázsló világban, dehát minden megtörténhet.
Örülök annak, hogy Hannah nem utasított el a bók terén. Egy mosollyal nyugtázom, közben elgondolkodom mivel tudnék még neki kedveskedni. Még nem tudja rólam, de valóban nagy nőcsábász vagyok... előnyöm, hogy minden csaj fut utánam. Szinte minden csaj.*
-Bármit...? *Persze csak hülyeségből mondom, és ezt hallhatja is a hangomon. Kacsintok mellé aztán belépünk. Hell City. Meg kell jegyeznem.*
-Hm... te hallottál már erről a helyről? Elég eldugottnak tűnik. *Vontam vállat, aztán az előttünk átszaladó macskára nézek, elfintorodom.* Gyönyörű, mit ne mondjak. Azért jó lesz figyelni az... emberekre. *Épp elmegy mellettem valaki, elég szépen meg is néz minket. Hannahra nézek, felvonom a szemöldököm majd tovább sétálok. Nem túl kedves helynek tűnik tényleg.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyPént. Jún. 25, 2010 12:59 am

- Meglesz * Egyezek bele miszerint a következő csínytevésünk értelmi szerzője én leszek. Van pár ötletem már is . De majd egy unalmas napomon mélyebben elgondolkozok ezen.*
- Hát én most terelő lettem. Majd megvédelek a gonosz gurkóktól * Ígérem neki vigyorogva. * - A Mardekárban anno, hajtóként játszottam.
*Ezt csak úgy mellékesen hozzáteszem. Bizony-bizony szép évek voltak azok.. Vagyis két év. De szerettem nagyon.*
- Igen, gondolok itt a malmozásra és egyéb érdekfeszítő dolgokra * nevetek. Eléggé furcsán festünk itt ebben a nyomornegyedben. Talán az a legfeltűnőbb, hogy nevetünk. De hát ha egyszer jó kedvünk van ?! *
- Nem * Rázom a fejem. Alnegyedekben már voltam , ahol körülbelül ilyen sötétség és mocsok volt mindenütt. Bár azt hiszem ez túltesz az összesen. *
- Az egyszer biztos * Bólintok. Nekem jön hátulról egy köpenyes fazon. Rázúdítom szitkaim tömegét. Majd előveszem a cigimet. Pontosabban elővenném. Ha ott lenne a helyén. De nincs. Valószínűleg az előző kedves járókelő húzott meg.*
- Ó, hogy a fene vinné el *És itt még kedvesen beszélek * - Elcsórta a cigim. Neked mindened meg van ? * Nézek Jamesre. Lassan kiérünk egy kisebb térre. Azonnal megpillantok egy kocsmaszerűséget. *
- Nem lenne jobb ha beülnénk oda ? * mutatok a tákolmány felé*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyPént. Jún. 25, 2010 1:21 am

-Ó, köszi! Biztos jó leszel terelőnek is. De... mi lenne ha miután felfedeztük ezt a helyet, elmennénk gyakorolni? White prof. biztos megengedi hogy használjuk a cuccokat. Mivel... mindig is megengedte. *Hát igazából ha nem engedte meg akkor is használtuk őket. Aztán a végén egy kicsit belehülyült ebbe, úgyhogy megengedte hogy a csapat tagjai használják. Közben elvigyorodom... ismét.*
-Malmozás? Nem tudok malmozni. De mondjuk egy pókerben benne lennék. *Szoktunk pókerezni, esténként a haverokkal. De még véletlen sem a szobatársakkal. Nyápic alakok. Közben Hannahnak neki megy valaki, én pedig éppen ugornék, hogy lecsapjam az alakot de az lelép. Kérdőn pillantok a lányra és mikor megbizonyosodom róla, hogy jól van bólintok.*
-Cigi? Nekem van fenn a szobámba még egy dobozzal. Tudod... rosszabb idők. Ha neked esetleg nincs több akkor ha kell, odaadom. Tudom milyen az, ha nincs nikotin a közelben. *Halvány mosoly, ma egészen kedves vagyok. Közben megtapogatom a zsebeim. Pálca, pár apró, papírcetli...* Megvan mindenem. Azért vigyázz, hova lépsz és szerintem nem érdemes senkire se nagyon ránézni. *El is fintorodom. Kicsit idegesít, hogy ennyien figyelnek minket. Arra nézek, amerre Hannah mutat.*
-Üljünk. Talán ott nyugalom lesz... *Bár nem biztos benne, de azért elindul. Néha-néha egy biztató és "mert ilyen jóképű és derék vagyok" mosolyt is eleresztek Hannah felé.*
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyPént. Jún. 25, 2010 9:47 am

*Kim tévelyeg erre, és ami azt illeti tökéletesen eltévedt. Nem ide készült, még csak azt sem tudja szegény, miféle helyre keveredett. De nem fűz sok reményt a koszos, és dögszagú helyhez. szerencsére eddig nem találkozott senkivel, de félve halad előre. A hely maga majdnem ugyanolyan hatással van rám mint Will és annak az őrült mosolya. Tehát az utcákon kevereg, és keresi a kivezető utat.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyPént. Jún. 25, 2010 9:53 am

Pestispiac utcái Cloakedstranger
*Egy férfi sétál Kim mögé, és megfogja a vállát. Maga felé pördíti egyetlen könnyed mozdulattal. Sötétkék köpenye és csuklyája elrejti kilétét, de az erős markolás és a borostás arc mindent elárul.*
- Mi a francot keresel itt, kölyök?
*Kérdi, közben gyorsan körbepillant.*
- Meg akarsz dögleni? Mert abban segíthetek...
*Ezzel benyúl a köpenye alá, és egy rozsdás tőrt húz elő.*






Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyPént. Jún. 25, 2010 9:57 am

*A frász kerülgeti már akkor amikor a vállára nehezedik egy kéz, hát még amikor egy csuklyás borostás alakkal és annak rozsdás tőrével találkozik szemben*
- Én csak.. eltévedtem. * nyel egy nagyot félelmében, és próbál valami megoldást találni a helyzetre.*
- Nem én .. én tényleg csak eltévedtem, kérem ne bántson. * néz fel a csuklya mélyén fénylő szempárba. Nem itt és nem így szeretné végezni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyPént. Jún. 25, 2010 10:01 am

- Van számodra egy feladatom. Ha megoldod, kiviszlek a városból, és nem esik bajod. Ha nem, akkor meghalsz. Vagy általam, vagy...
*Mondja, de nem fejezi be a mondatot, csak gonosz vigyorra húzza a száját.*
- Nos, mit választasz?
*Kérdi, és hátrébb lép. Ekkor tűnhet fel, hogy egyik lábára kissé biceg. Mozgása nem olyan gyors, mint Kimé...*





Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyPént. Jún. 25, 2010 10:03 am

*Félve figyeli még mindig a másikat és az ajánlatot megfontolja. Ha megoldja rendben van kiviszik, de ha nem.. abba bele sem mer gondolni. De mindenképpen szeretne kijutni, és soha többet visszatérni ide. Észreveszi hogy a másik csúnyán biceg, tehát ebből kifolyólag lassabb is mint ő. Így hát mikor elengedték, sarkon fordul és eszeveszett iramban kezd el szaladni, lesve az alkalmat hogy hol menekülhet ki ebből a pokoli városból.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyPént. Jún. 25, 2010 10:10 am

- A francba!
*Morran fel a férfi, majd felüvölt.*
- Fiúk! Kapjátok el a kis mocskot!
*A tömegből kiválik pár csuklyás, köpenyes alak, és Kim után ered. Az üldözők nem gyorsabbak a fiúnál, így csak üldözni tudják, és látszólag a tömeget nem nagyon érdekli a dolog... Kim előtt választás áll: A nyílt utcán próbál menekülni, ahol biztos az útja, vagy épp a sikátorokban próbálja lerázni ellenfeleit... A három csuklyás előrántja a pálcákat, ám a tömegben nehéz célpontot nyújt a fiú.*

Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyPént. Jún. 25, 2010 10:13 am

*Rohan lélekszakadva, de a férfi üvöltését még hallja maga mögött, és meg is ijed a szavakra. A fiúkról neki enyhén rémképek ugranak be, meg arról hogy mi lesz ha elkapják. Egyenlőre, a nyílt utcán rohan tovább, ide oda cikázva és kerülgetve az embereket. Nagyon reméli hogy sikerül lerázni a támadóit.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyPént. Jún. 25, 2010 10:21 am

*A fiúk közül ketten nem sokkal később lemaradnak, már csak egy bírja tartani a lépést. Teljes erejéből fut, és felüvölt.*
- Avada Kedavra!
*A zöld fény előtör a pálca végéből, ám egy "ártatlan" járókelőt talál csak el, aki holtan esik össze.
Kim egy térre ér ki. Orrát megcsapja a mocsár szaga, nem lehet túl messze. Még egy kicsit fut, és kiér a hídhoz, ami a biztonság, és Wilian felé vezet. Ám ekkor a mögötte rohanó futtában egy éjfekete farkassá változik, és elkezdi lefaragni a fiú előnyét. Ha Kim nem állítja meg valahogy, az animágus elkapja...*






Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyPént. Jún. 25, 2010 10:26 am

*Futtában hallja a halálos átkot maga mögött, és rémülten pillant hátra, hogy nem-e készül eltalálni. De megnyugszik, - már amennyire tud a ténytől hogy egy ártatlan halt meg miatta- és lélekszakadva rohan tovább.*
~CSak jussak ki innen, légyszíves hadd jussak ki innen drága Teremtő...~
*Aztán mordulást hall, és ismét visszapillantva halálra sápad. Gyors, de egy farkassal nem veheti fel a versenyt. De ha az elkapja, neki vége. Előkapja a pálcáját, és egy kábító átkot lő ki rá, hátha eltalálja. Nehéz futás közben célozni egy másik futó célpontra.*
- Stupor!
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Sirius Black

Sirius Black


Férfi Hozzászólások száma : 38
Tallérok : 0
Pontok : 0

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyPént. Jún. 25, 2010 10:28 am

*A kábító átok az éppen vetődő farkast találja el. A ragadozó hátrarepül a tömegben, felborítva több járókelőt is. Kim kiér a városból, átfut a hídon, keresztül a mocsáron, és máris a Wilian birtokra juthat. Innen már táblák is mutatják az utat...*

Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyPént. Jún. 25, 2010 10:31 am

*Látja, hogy a fenevadat eltalálta az átok, és sikeresen bevetődött a tömegbe, ő pedig megkönnyebbülve szaladt át a hídon, és ég tovább is lélekszakadva rohant. Fel egészen a kastélyig, és ott is csak a Déli torony előtt állt meg. Kimerülten rogyott le a lépcsőkre, majd nem sokkal később felvánszorgott az ágyába, és már el is aludt.*

//Köszönöm a mesélést^^//
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyHétf. Jún. 28, 2010 10:58 pm

*Ma nincs túl jó kedve, és egy olyan helyet keresett, ahol még nem járt, és illik a hangulatához. Végülis Hell City-ben kötött ki, ami kicsit ilyesztő, de túléli. Tetőtöl talpig feketében, pálcája pedig a hátsó zsebében. Lassan és biztosan sétálgat Pestipiac utcáin, és az elmúlt napok járnak a fejében. Óvatosan körülnéz, senki sincs itt akit ismerne, de annál több félelmetes alak. Magabiztosan sétál el előttük, nem mutat félelmet, ha mégis belekötne valaki, nem rohanna el, inkább harcba szál vele.*
Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyHétf. Jún. 28, 2010 11:10 pm

*Egy zöld kígyó igyekszik Liza felé. Elég feltűnő ebben a feketeségben, viszont... félelmetes. Csörgőkígyó, akár egy harapásával megöl bárkit. Perpillanat nem tudni, kihez tartozik, csak megáll Liza előtt és felegyenesedik.
Kicsit sziszeg, bár látni rajta, hogy nem éppen a legkellemesebben. A lánynak nincs sok esélye elfutni, se megmozdulni mert ha azt teszi, a kígyó megtámadja. Jobb lesz, ha egy kicsit vár és körülnéz, hátha előtűnik a gazdája is neki.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyHétf. Jún. 28, 2010 11:15 pm

*Egy kis zajt hall, felé közeledni, és ettöl egy kicsit megijed. Körülnéz, és egy kigyót vesz észre pontosan előtte. Semmi félelem nem látható rajta, de azért átfutott pár gondolat a fejében. ~Na még ez hiányzott. De milesz ha megmar? Nem akarom itthagyni Scottot.~ Gondolta magába, és szeme sötétebbre változott.
Az állat gazdája még sehol sem tűnt fel, de reméli, hogy egy-két pillanaton belül itt lesz, mert nincs kedve Lizának sokáig itt ácsorogni, és az utolsó napjára gondolni.*
Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyHétf. Jún. 28, 2010 11:21 pm

*A kígyó egy kicsit még közelebb ér Lizához, viszont ekkor egy kellemesen csengő hang hallatszik hátulról.*
-Leila! Hozzám. *Azzal az állat még egy pillanatig haboz, majd a közelgő nőhöz siet vissza. Amint Liza meglátja, egy igen kifinomult nőnek találhatja. Zöld köpeny van rajta, csuklyája mélyen arcába húzva és onnan szinte csak pár szál vörös haja látszik ki... na meg az élénkzöld szemek. A kislányra néz, kicsit végigméri -igen feltűnően- majd megáll előtte. Na igen, elvárja, hogy másik szólaljanak meg először. Mégis csak hercegnő... vagy legalábbis az volt egy időben. A kígyó lassan, felkúszik Aidra testére, de még mindig ugyan avval a véres tekintetével néz Lizára.*


//Egy kis szünet, Liza usernek mennie kellett.//
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyKedd Jún. 29, 2010 12:07 am

//Na folytatjuk//



*A kigyó még mindig ott van Liza előtt, nem nagyon akar elmenni, még akkor sem amikor gazdája szólitja. De végülis elment, Liza megnyugodott, de a nőt látván óvatosan egyik kezével a pálcájához nyúlt, de nem vette elő. Előtte áll a nő, de még nem szól semmit, valószínű, hogy Lizára vár.*
-Üdv. Liza vagyok. *Mutatkozik be kedvesen, de még kezével mindig a pálcáját szorongassa. Tekintete üres, semmi érzelem nem látható rajta. Nem tud mire gondolni. A kígyót kezdi el figyelni. Őszintén nem szereti a kígyókat. Nem nagyon illenek Liza személyiségéhez. Végignéz a vele szemben álló nőn, és elég elegánsnak találja. Nem érti mért is van egy ilyen helyen.*
Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyKedd Jún. 29, 2010 12:13 am

*A lány megszólítja, ő pedig minden reakcióra figyel. Nem éppen van túl jó formájában... a múltkori események miatt. Petra felbőszítette egy kicsit. Azóta figyelnie kell, hová megy.*
-Egy kicsit illedelmesebb bemutatkozást vártam egy ilyen... furcsa kislánytól, viszont azért üdvözletem. El sem tudom képzelni, hogy egy magadfajta lány, mit keres egy ilyen... rémisztő helyen. *Ő nem mutatkozik be, elég nehéz kiismeri. Csak ha megkérdezik a nevét, akkor hajlandó elárulni ki is ő maga.*
-A pálcádra nem lesz szükséged, viszont ha meg akarnál támadni, nem jó emberrel kezdtél. *Közben elsuhan mellettük egy fekete köpenyes-csuklyás ember, aki kicsit meglöki Aidát. Arrébb lép, majd ismét Lizára pillant.* Nézz csak körül kedves Liza. Szerintem, nem éppen ez a neked való hely. *Tud ő kedves is lenni, de mostanában... amióta a tiltott varázslatok birtokába került, szinte keveset beszél. A kígyót kezdi simogatni, az pedig szemét le nem veszi az Aida előtt álló lányról.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyKedd Jún. 29, 2010 12:24 am

*Figyeli a nő válaszát, és van hozzáfűzni valója is.*
-Elnézést,.... ma ilyen napom van, nem tehetek róla. *Mentegeti magát.* dehát akkor,...örülök, hogy megismerhetem,... *Hatásszünet.*
-Szabad megkérdeznem,...hogy is szólíthatom? *Kérdez rá illedelmesen.*
-Nem, én egyáltalán nem akarom megtámadni, csak jó ha kéznél van, mert elég ilyesztő emberek vannak errefelé. *Körülnéz, és hát ő sem tudja mit is keres itt, és az ilyesztő emberek kifejezésével nem őrá utalt. Kicsit elgondolkodik, lehet hogy nemsokára lelép. Igaza lehet a nőnek, még baja is eshet, ami nem lenne valami jó.*
Vissza az elejére Go down
Zoe Zelina Zachar
Wilard-polgár
Wilard-polgár
Zoe Zelina Zachar


nő Kor : 36
Hozzászólások száma : 35
Tallérok : 1
Pontok : 0

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyKedd Jún. 29, 2010 12:40 am

*Ha ilyen kedvesek hozzá, és tisztelik akkor ő is viszont tisztel. Csak biccent egyet a kijelentésekre, közben a kígyóra néz. Leila egy kicsit lejjebb kúszik majd szinte eltűnik az Aida által fogott kis "táskában".*
-Aida hercegnő vagyok, messzi földről érkeztem és már egy hete ez az otthonom. *Pontosan az ő fajtájának megfelelő hely.*
-Helyes. Itt bárkinek furcsa lehet, ha egy lány... egyedül kószál. Itt senkiben sem bírhatsz. Semmit nem fogadhatsz el, ha mégis... nagy badarságot csináltál. *Azért próbálja figyelmeztetni Lizát. Na meg... "Senkiben". Még benne sem bízhat meg. Aida hangulatváltozásai nagyon sűrűek. Egy pillanat... egy rossz mozdulat és a lány többet nem fogja látni a szebb világot. Vagy ha mégis... nem biztos hogy visszajutna a kastélyig, ahonnan jött.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái EmptyKedd Jún. 29, 2010 12:46 am

*Figyelmesen hallghatja Aida szavait, és a hercegnő kijelentésre fejét lehajtja, tiszteletet mutat előtte, és egyrészt megköszöni amit eddig mondott.*
-Köszönöm a tanácsokat, és örülök, hogy találkoztunk,....megtisztelő egy hercegnővel beszélgetni. *Kedves hangján szól Aidához, és arcán is megjelenik egy kis jókledv.*
-Viszlát, és további jó napot. *Köszön el, és elindul a kastély felé vezető úthoz.*



//Köszi a játékot//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pestispiac utcái Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pestispiac utcái   Pestispiac utcái Empty

Vissza az elejére Go down
 
Pestispiac utcái
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Hell City :: Pestispiac-
Ugrás: