Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapSikolyköz EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Sikolyköz Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Sikolyköz EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Sikolyköz EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Sikolyköz EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Sikolyköz EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Sikolyköz EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Sikolyköz EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Sikolyköz EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Sikolyköz EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Sikolyköz EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Sikolyköz Vote_lcapSikolyköz Voting_barSikolyköz Vote_rcap 
Kim Kaguya
Sikolyköz Vote_lcapSikolyköz Voting_barSikolyköz Vote_rcap 
Ted Forrester
Sikolyköz Vote_lcapSikolyköz Voting_barSikolyköz Vote_rcap 
James Miller
Sikolyköz Vote_lcapSikolyköz Voting_barSikolyköz Vote_rcap 
William Quentin Watson
Sikolyköz Vote_lcapSikolyköz Voting_barSikolyköz Vote_rcap 
Sindy Logan
Sikolyköz Vote_lcapSikolyköz Voting_barSikolyköz Vote_rcap 
Hannah McDowal
Sikolyköz Vote_lcapSikolyköz Voting_barSikolyköz Vote_rcap 
Chris Martines
Sikolyköz Vote_lcapSikolyköz Voting_barSikolyköz Vote_rcap 
Solaria Luthia
Sikolyköz Vote_lcapSikolyköz Voting_barSikolyköz Vote_rcap 
Daniel Reed
Sikolyköz Vote_lcapSikolyköz Voting_barSikolyköz Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Sikolyköz

Go down 
+7
Rex Hunter
Peter Dornfold
Sarsa Frensis
Wallace Xavier Walters
Greg Stanford
Chad Crusader
Főmesélő
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyVas. Aug. 22, 2010 4:18 am

Sikolyköz 3819364628ccf5f869d
Lakónegyed, a Sötét Negyedben. Szűk kis utcák vezetnek a sötéten tornyosuló házak között, ahol a legbizarrabb alakok laknak. Néhol egy- egy árusba is belefuthatsz, akiknél jobb ha elfogadod az ajánlatukat és megveszed azt amit rád akarnak tukmálni, hiszen van, hogy végzetes hibát ejtesz, ha figyelmen kívül hagyod őket.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Chad Crusader
Halálfaló
Halálfaló
Chad Crusader


Férfi Kor : 33
Lakhely : New York/Menedékhely
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyKedd Aug. 24, 2010 8:00 am

* Chad lép a sikátorba. Nem először van itt, ismeri Wilard ez részét. Most éppen egy utcai csavargónak van álcázva. Ez van akkor, ha az ember nem karja ha felismernék. Talán ezért is olyan hasznos ő a Leadernek: azt hiszik róla hogy halott. Vásárolni jött ide, egy bájitalt akar csinálni. Igaz, Anor pihenésre szánta, de neki ez a pihenés: fejleszteni a képességeit. És most egy veszélyes bájitalt készül keverni, hasznos a gyilkolásban. Lassú léptekkel halad a sikátorban, kétli hogy valaki felismerné. Fejét csuklya fedi, és éjszaka nehezebb is lenne ráismerni. *
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyKedd Aug. 24, 2010 8:11 am

*Megkezdődött az esti élet. Wliardba indulva nem találtam meg a szokásos társaságomat, így hát magam indultam el, a sötét utcákon. Fekete farmert, sötétkék pólót, acélbetétes bakancsot, és egy felsőt viselek. A kapucnit a fejemre hajtom, nem akarom, hogy bárki is belémkössön, most nem vagyok abban a hangulatomban. Lehajtott fejjel sétálgatok Wilardba, és hát egy kis idő után felpillantok, és a Sikolyközben találom magam. Úgy is már rég jártam erre, de egyedül még soha. Ideje volt. Egy fickót látok meg előttem haladva, lassú léptekkel közeledek felé. Mikor mellé értem, próbáltam feltünés nélkül elmenni mellette. Kerülés közben rápillantottam, de nem ismerem, remélem nem szólit le, de ha mégis, akkor...*
Vissza az elejére Go down
Chad Crusader
Halálfaló
Halálfaló
Chad Crusader


Férfi Kor : 33
Lakhely : New York/Menedékhely
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyKedd Aug. 24, 2010 8:25 am

* Egy majdnem velem egyidős fiú közeledik felém. Hallom a közeledő lépteit. Addig nincs gond, míg rám nem néz, de ha igen...próbálom elkerülni. Nem szeretek feltűnést kelteni, maximum Százfűlé-főzet ivása után. De most nem ittam. Rosszabb időkre tartogattam. De mivel a fiú felpillantott rám, és nem tehettem mást, rászegeztem a pálcám. Szerencsére most a csuklómra volt biztosítva, így elég volt azt eljátszanom, hogy fáradt vagyok, és leülök a földre. Ám közben felejtésátkot lőttem ki. A sikátor üres, nem veszik észre, maximum a fiú. Elég jól célzok, kizárt hogy ne találjam el. Ha a szerencsétlen észre is veszi az átkot, és kivédi, nehéz lesz rájönnie ki lőtte, mert én a földön ülök, magam elé bambulva, mint egy csődtömeg. Imádom megjátszani magam, akárminek. *
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyKedd Aug. 24, 2010 8:37 am

*Kár volt ránéznem, de szerencsére elég jól reagálok, így hát rögtön észrevettem amikor hirtelen rám szegezte pálcáját. Szerencsém volt, hogy pont kéznél volt az enyém is, és sikeresen kivédtem az átkot. Egy kicsit meglepődtem, de nem vertem nagy dobra a támadását,... már megszoktam. Az ismeretlen alak, a földön ül, én pedig a pálcámat rá szegezem. Remélem nem fog ismét rám támadni, ennek érdekében halkan megszólalok.*
-Énis örülök a találkozásnak. *Üdvözlöm, és üres tekintettel figyelem mozdulatait.* jól vagy? *Érdeklődöm, hisz ha valaki hirtelen a földre ül, az lehet, hogy nincs teljesen rendben. Nem mozdulok, csak figyelem az alakot, és várom a reakcióit.*
Vissza az elejére Go down
Chad Crusader
Halálfaló
Halálfaló
Chad Crusader


Férfi Kor : 33
Lakhely : New York/Menedékhely
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyKedd Aug. 24, 2010 8:47 am

* Hát kivédte, számítottam rá. Ülök tovább, közben azon rágódom, mi lenne jobb: letagadni hogy én voltam, és azt mondani, hogy nem tudok semmit, vagy tovább küldjem átkokkal. Meggyőződésem hogy legyőzném, de nagy feltűnést keltve. Így is elég nagy gubancba húzott, hogy most rám fogja a pálcáját. Mit láthatnak azok, akik erre jönnek: egy fiú pálcával bökdös egy hajléktalant....nevetséges. Megfogom a pálcáját, és arrébb teszem az arcomból. Nem szeretem, ha rám fognak pálcát. Persze úgy csinálom hogy tudja, nem szándékozom bántani.
- Ha jót akarsz, tűnj el innen, és felejtsd el ezt az egészet. * Mondom direkt rekedt hangon, de fenyegetve. A hangomból kiderül, ha nem húz el gyorsan, még egy átokra számíthat. *
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyKedd Aug. 24, 2010 8:57 am

*Látszólag nem nagyon örül nekem, de ez engem nem igazán érint. Elég veszélyesnek tűnik, talán félnem kellene, de egy kis kihívásnak most örülnék. Már rég harcoltam, ideje lenne. Amikor elhúzta a pálcámat, akkor el is raktam, látom nem akar feltünést. Jól teszi. A rekett hang, ilyesztő, de én nem félek. Ha rámtámad, lehet, hogy meghalok, vagy legalább is megsebesít, de már nincs mit vesztenem. Elfordulok tölle, és már el is indultam, amikor hirtelen egy kis kedvesség, amivel saját magamat is megleptem.*
-Nem kérsz egy italt? *Alig hallható a hangom, és hát nem is értem mért kérdeztem meg a még mindig ismeretlen alaktol, de hát egyedül nem jó inni. Megállok, de nem nézek rá. A falhoz dőlve várom mit válaszol, fel vagyok készülve a támadásra is, aminek bizonyára engedni fogok, egyszóval nem próbálom majd kivédeni, de azért remélem nem az lesz a reakciója.*
Vissza az elejére Go down
Chad Crusader
Halálfaló
Halálfaló
Chad Crusader


Férfi Kor : 33
Lakhely : New York/Menedékhely
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:09 am

* Szóval a megfélemlítés nem jött be. A tettetett rekedt hangot félreteszem, bár egy kicsit most már ideges vagyok. Ha egy auror jön az utcán, csak bepillant, lehet be is jön. Akkor meg kereket kell oldanom. Kezdem unni ezt a fiút. Ha poénkodik, akkor valószínű nem hagyom életben, de látom társaságra vágyik.
- Te komolyan ennyire hülye vagy, vagy most csak szórakozol? * Teszem fel a kérdést. Nem értem, elsőre nem lehet felfogni hogy tűnjön el. Ráadásul szerettem volna gyorsan eltűnni erről a helyről, elméletileg Wilardban egyre többet járőröznek az aurorok. *
Vissza az elejére Go down
Greg Stanford
Diák- Famine
Diák- Famine
Greg Stanford


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:18 am

*Végighallgatom, és elgondolkodom,... jogos a kérdés. De mivel hülye nem vagyok, és szórakozni se szoktam senkivel, nem tudom, hogy is válaszoljak. De valahogy megoldom...*
-Csak jószándék vezérelt, de ha nem kell a pia, akkor hát örültem... *Szemem sarkából még egy utolsó pillantást vetek a férfira, és elindulok kifelé a sikátorbol. Lassú léptekkel, még lehet, hogy velem fog tartani, de nem hiszem. Annyira nem is érdekel, el leszek én egymagam is. Mostanság nincs sok társaságom, kezdek ismét hozzászokni a magányhoz. Bár már kezdenek egy kicsit kikészíteni a folytonos gondolkodásaim. Ismét lehajtom fejem, és úgy haladok tovább a semmibe.*
Vissza az elejére Go down
Chad Crusader
Halálfaló
Halálfaló
Chad Crusader


Férfi Kor : 33
Lakhely : New York/Menedékhely
Hozzászólások száma : 22
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyKedd Aug. 24, 2010 9:28 am

* A mondatára nem felelek semmit, nem akarom, hogy a hangomat is megjegyezze. Látom az utolsó pillantást, és erős kísértést érzek, hogy még egy átkot lőjek utána. Legközelebb felhasználom az utolsó csepp százfűlé-főzetet is, az tuti. Elmosolyodom az utolsó mondatán, majd elhopponállok. Majd legközelebb visszajövök, két-három nap múlva. Nem szeretném, ha felfednék a titkomat. Jó vagyok én így... halottan. *

// Köszi! //
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyKedd Szept. 14, 2010 9:33 am

*A mai napja is értelmetlenül telt, és kicsit bosszúsan sétál hazafelé, a lakónegyedben álló lakásához, ahol általában megtalálható. Hiányzik neki a testvére, és örülne ha az végre jelentkezne, és nem hagyná, hogy ő maga beleőrüljön a vágyakozásba, és bizonytalanságba. Fekete nadrágot visel, oldalán lánccal, bakancsa, visszhangot ver a kihalt kis sikátorban. Fekete felsőjére, amit egy hímzett ezüst tigrisfej díszít, egy hosszú bőrkabátot húzott. Ma abszolúta dark. Hosszú vörös haja, szabadon lobog utána, pálcája a zsebében.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyKedd Szept. 14, 2010 9:42 am

* Nagy meglepetésemre nem rég hallottam a Sikolyközről és úgy döntöttem, hogy eljövök erre körül nézni. Igaz, hogy jártam már a sötét negyedben de valahogy a sikolyköz kimaradt a látványosságok közül. Fekete öltözékemben csak úgy végig osonok az utcákon mint egy árnyék. Ahogy az utcában sétálgatok észre veszek egy férfi alakot. Gondoltam megnézem, hogy ki járt itt e késői órába. Hirtelen kiugrok elé és a szemébe nézek. *
- Jó estét ismeretlen. * Pillantok végig rajta. *
- Maga meg mit keres itt ily későn? * Kérdőre vonom a sötét ruhás, vörös hajú férfit. *
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyKedd Szept. 14, 2010 9:47 am

*Elmélyülten gondolkozik, és mentállal próbálja megtalálni Liamat, aki csak nem hajlandó jelentkezni. amikor az ismeretlen kilép elé a semmiből, illetve árnyékból, megáll, és viszonozza a szemezést. Alaposan végigméri a nála nem sokkal idősebb férfit, aki útját meri állni.*
- Jó estét.
*Szólal meg a maga sajátos, mély hangján, ami miatt nem rég, három járókelőt rázott ki a hideg, pedig ő csak útbaigazítást kért. A kérdőre vonásra felvonja a szemöldökét, és felhorkan.*
- Aranyat, mit keresnék, szerinted. Hazafelé tartok, nem mintha rád tartozna.
*Jegyzi meg, és elindul, hogy kikerülje a pofátlan járókelőt, aki csak agy leszólította. Mágiában hozzá képest még kölyök, és ő meg gyerekekkel nem kezd, sem szópárbajt, sem verekedést. Lassan lépdel tovább, mit sem törődve a másikkal.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyKedd Szept. 14, 2010 9:58 am

* Egyre mélyebben és mételyebben nézek a szemébe és nem látok benne semmit, se tűzet se érzelmet, amit az általában a többi emberek szemében fellelhető. Ami felkeltette a figyelmemet. Igaz nem volt bennem semmi félelem érzés, amit már rég megszoktam. Amikor megszólalt a hangja ismerős volt, de még nem találkoztunk, de attól még lehet, hogy hallottam a közel múltban az utcán egyik kis csevegését valakivel. Mint gondoltam nem túl kedves alak. Végre meg kéne tanulnia, hogy mi is a rend. *
- Legalább már találtál? * Kérdezek vissza gúnyos hangon az aranyas állítására. * Felkavaró a tény, hogy ennyire semmibe vett, de engem sem kell félteni, nem hagyom ezt így csak ennyiben. Nem megyek utána annyi fáradságot nem ér meg. Csak utána szólok. *
- Mit gondolsz ki vagy te? * Nevetve kérdezek rá, úgy látszik még sose hallott rólam. Ami most hátrányára is válhat. *
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyKedd Szept. 14, 2010 10:05 am

*Nem érdekli többet az alak, aki leszólította, ballag tovább, mikor utánaszól, méghozzá gúnyosan. Megáll, felsóhajt, és visszafordul. Ismét szemtől szemben állnak egymással, ami nem lesz kellemes találkozás Sebastianonak ha nem hagyja ezt abba, és hagyja őt útjára menni.*
- Közöd hozzá? Semmi. Látod, ezt én is így gondoltam.
*Vág vissza ajkán kis, kedvesnek cseppet sem mondható, mosollyal. Ha itt vér fog folyni az nem az övé lesz. Bár nincs ma valami agresszív kedvében, de ki lehet hozni belőle is az állatot.*
- Egy dolgozó ember, aki igen csak morcos lesz ha továbbra is feltartod a hülyébbnél hülyébb kérdéseiddel. És ha már itt tartunk, te ki a francnak képzeled magad, hogy számon kérd rajtam, hogy ki vagyok, és mi dolgom itt.
*Bök hosszú ujjaival a férfire, míg másik keze eltűnik a kabát alatt. A Pálcájáért nyúl, és amikor megérinti, átjárja a mágia kellemes melege, felborzolva a szőrszálakat a nyakán. Hála Anornak, illetve Willnek, a tudása messze felül múlja egy átlag varázslóét, de eddig még nem kellett használnia az erejét élesben.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyKedd Szept. 14, 2010 10:19 am

* Tudtam, hogy nem bírja ki, hogy ne forduljon vissza. Látszott rajta, hogy nem az az anyám asszony katonája. Ami egyben érdekessé és tette. Már rég volt, olyan személy aki nem félt tőlem és szembe mert velem szállni. Mert eddig csak azt láttam, hogy aki meglátott az fej vesztve menekült előlem. De ő nem, ezért tisztelni is fogom. *
- Tudod mit? * Kérdezek rá, de mi előtt rá bírt volna kérdezni folytatom is tovább a szövegelést. *
- Tetszik, hogy ennyire bátor vagy. * A bökésre csak elmosolyodok, nem veszem túl komolyan a tényt, hogy láttam keze hova is kalandozik el. Tudom, hogy a pálcájáért nyúlt, de úgy érzem nincs okon a pánikra és én még a zsebemben tartom. *
- Esetleg, ha betanítanálak jó kis társaság lennél. * Nevetek fel. De szívesebben lennék most egy nő társaságában ilyen késői órában, de ha nincs akkor Wallace is megteszi társaságnak. *
- Nincs kedved kocsmázni menni? * Tudom, hogy nem jól alakultak a dolgok, de hát ha lehet még ebből kihozni valamit. Nem lepődnék meg, ha nemet mondana a kérésemre. Akkor elfogadnám hagynám, hagy menyen a saját útján és én egyedül benéznék egy otthonos kis kocsmába, bedobnák pár italt és már mennék is haza. *
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyKedd Szept. 14, 2010 10:27 am

*Nem támad, nem tesz semmit, kivár. egyenlőre, kíváncsi mennyire faragták kemény fából a férfit. Ahogy eddig nézi, a szája elég nagy, de még semmit nem mutatott. Nem azért, mert hiányozna, de Lace nem szereti a szájhősöket. Főleg most, amikor elég kritikus helyzetben van, a két oldal között ingadozik, hol ide hol oda csusszanva.*
- Tetszik? Hát, ha neked ez jó, akkor tetszen csak tovább.
*Von vállat, megrántva az egész kabátját, mert ami bőr, az nem hajlik olyan jól. Arra, hogy bátor, csak elmosolyodik, Sebastiano az, aki nem tudja, kivel áll szemben.*
- Taníts be egy papagájt, az hűségesen elismétli minden szavad. Engem hagyj ki a sötét, aljas, mocskos kis terveidből, mert nem érdekelnek. Már nem.
*Mondja, és a következőre kicsit felvonja a szemöldökét. Nem ezt várta, hanem minimum azt, hogy megtámadják, és már dörzsölgette is a tenyerét egy jó kis balhéért, de aztán magában vállat von, és hangosan csak ennyit mond.*
- Ritkán találkozok ennyire következetlen és modortalan fazonnal, itt van nem messze az Alvilág, menjünk oda.
*Javasolja, mert egyrészt ismeri a tulajt, másrészről pedig nem akar messzire menni, haza akar menni, fáradt, és nem úgy alakult a napja, ahogyan azt szerette volna.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyKedd Szept. 14, 2010 10:38 am

* Figyelem minden reakcióját meglepett, hogy nem támadott meg. De az lett volna a különös, a meghívásom után. Érezhető Lace hangjában a cinizmus, vagy az is lehetséges, hogy csak én vélem felfedezni benne. Majd kiderül, hogy is van. *
- Nagyon is. * Kezemet a zsebembe csúsztatom és szép lassan kiveszek belőle egy cigarettás dobozt. A kedvenc márkám fekete Walter Wolf. Megkínálom az ismeretlent is, ha kér akkor adok neki gyújtóval együtt, de ha nem fogadja el, akkor rágyújtok és vissza teszem a dobozt a zsebembe. *
- Sötét, aljas és mocskos terv? Te miről beszélsz? * Teszem a hülyét és nevetek fel halk hangon közben. *
- Hát igen ami azt illeti nekem is van ám stílusom. * Mosolyodok el, bólintok az Alvilágra. Igaz nem tudom, hogy merre is található, de ha Lace elindul akkor követem én is remélve, hogy eljutok a kocsmáig és nem csal csapdába. *
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyKedd Szept. 14, 2010 10:46 am

*Hagyja az egészet a csudába, inkább azon kezdi el törni a fejét, hogy hogyan élhette túl Sebastiano Anor bosszúját, mert közben felismerte, hogy kicsoda aki előtte áll. Halálfaló, a rosszabbik fajtából, aminek csak a szája jár, és pár nőt tud ágyba cipelni, de a hírneve az teljesen kamu.*
- Tetszen tovább.
*Feleli, és megrázza a fejét, stílusa ellenére, ő nem dohányzik, ezt meghagyja másoknak, nem károsítja a tüdejét, maximum a máját néha, a sok alkohollal. *
- Tudod te azt pontosan, ha nem, akkor meg magadra vess.
~Tuti elpusztulna ha az EGO szintjéről az IQ-jára esne.....~
*Felvonja a szemöldökét, és gonosz mosolyra húzza íves ajkait.*
- Még semmit nem mutattál belőle, szóval most már nem ártana....
*Mondja, szúrósan, és elindul az Alvilág felé, egyik kezét a pálcáján tartva, nem bízik senkiben.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:16 am

*A pagodából kilépve egyből erre veszi az utat, remélve senki olyannal nem futnak össze, aki ismerné Petert és esetleg megbonyolíthatja az eddig egyszerűnek ígérkező helyzetet.*
- Sajnálom, hogy erre kell jönni, de nem igen futja máshol szállásra -*magyarázza tetetett zavarral. Bár tényleg van errefelé egy lakása, de azt szereti és semmi baja sincs vele. Neki ez a közösség jelenti az ismerőst, ő ebbe nőtt bele, egyáltalán nem zavarják a sötét helyek, legyen szó akár a napfény hiányáról, akár a mágia feketébbik ágáról. *
~A gond csak az, a parancs nem volt eléggé tiszta... ~
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:21 am

*Követi a nőt, bár kissé furcsállja hogy a Sötét negyedbe jöttek, de aztán arra gondol, hogy erre rövidebb az út, és hogy itt át kell haladni, hogy elérjenek a nőhöz, és a hőn látni vágyott Sebzáró főzethez.*
- Sose sajnálja, én is nem messze lakom innen, a lakónegyed szélén *mondja, mert innen elég hamar hazaérne ő is ami azt illeti, de ő csak hűségesen követi Sarsát, akármerre is megy.*
- Azt megkérdezhetem hogy honnan jött? *érdeklődik, pusztán kíváncsiságból.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:25 am

- Kelet Európában nőttem fel - *feleli kissé fintorogva. Sosem szeretett a gyerekkoráról beszélni, főleg nem annak fényében ami történt... Megölni mindenkit, majd elmenekülni... Lehet, nem ez volt a legjobb módja a dolgok elintézésének.
Kissé elmereng, de mikor már senki sincs körülöttük hirtelen megbicsaklik a bokája. Legalábbis úgy tesz.*
- Jaj! -* kiált fel fájdalmasan, majd leroskad és bal kezét a bokájára fonja. Jobbjában már ott a pálcája. Várja, hogy a férfi segítsen neki. Eddig udvariasnak tűnt a férfi, nyilván nem hagyja a földön.*
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:29 am

*Bólint, hogy érti, neki semmi baja sincs Kelet-Európával, bár ő inkább angol, egy kisvárosban született Londontól nem messze.*
- Én London mellett, egy kis városkában születtem, és nőttem fel *mondja, ő is, ha már Sarsa megosztotta vele, hogy hol nőtt fel, és amikor a nő megtorpan, és leroskad, azonnal odasiet, megszüntetve azt a három lépés távolságot, amit eddig hűségesen betartott. Kezét ajánlja a nőnek, hogy kapaszkodjon csak belé, majd ő lábra állítja. *
- Jöjjön, kapaszkodjon a karomba, segítek *mosolyog kedvesen, és nem veszi észre a pálcát, az övé a zsebéből kandikál elő, így gyorsan elő tudja majd rántani ha kell, de eszébe sem jut, hogy esetleg kellhet.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:33 am

*Egy pillanatra komoly kétség fogja el, talán nem kellene bántani ezt az embert.*
~Olyan kedves volt... Mindegy.... Nem számít.~
*Fejéből kiűzte a zavaró gondolatokat és megfogta a férfi kezét, de ahelyett, hogy őt húzták volna fel, Sarsa rántotta meg Peter karját, remélve, hogy elesik, és így könnyedén elintézheti. Akár a zsebébe rejtett tőrrel is.*
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 8:37 am

*Ő pedig csak merő jószándékból akar segíteni, de amikor lerántják végre valahára felébred benne a gyanú, és esés közben egyik kezével a pálcája után kap, a másikkal elereszti a nő kezét, és az esést tompítja vele. Kellemetlenül az oldalára esik, és meg merne esküdni hogy a csillagrendszer összes csillagát látta hirtelen, majd kitusztul a kép, és a mellette lévő nőre pillantva, csak egy kérdése marad.*
- Miért? *kérdezi, de elhatározva, hogy nem fogja olyan könnyen adni magát, ha arra kerül a sor, bár már a gondolat is taszította, hogy ártson egy ilyen gyönyörű nőnek mint Sarsa.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sikolyköz Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikolyköz   Sikolyköz Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sikolyköz
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Sötét negyed-
Ugrás: