Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapHannelori Sensui háza - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Hannelori Sensui háza - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Hannelori Sensui háza - Page 2 Vote_lcapHannelori Sensui háza - Page 2 Voting_barHannelori Sensui háza - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Hannelori Sensui háza - Page 2 Vote_lcapHannelori Sensui háza - Page 2 Voting_barHannelori Sensui háza - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Hannelori Sensui háza - Page 2 Vote_lcapHannelori Sensui háza - Page 2 Voting_barHannelori Sensui háza - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Hannelori Sensui háza - Page 2 Vote_lcapHannelori Sensui háza - Page 2 Voting_barHannelori Sensui háza - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Hannelori Sensui háza - Page 2 Vote_lcapHannelori Sensui háza - Page 2 Voting_barHannelori Sensui háza - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Hannelori Sensui háza - Page 2 Vote_lcapHannelori Sensui háza - Page 2 Voting_barHannelori Sensui háza - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Hannelori Sensui háza - Page 2 Vote_lcapHannelori Sensui háza - Page 2 Voting_barHannelori Sensui háza - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Hannelori Sensui háza - Page 2 Vote_lcapHannelori Sensui háza - Page 2 Voting_barHannelori Sensui háza - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Hannelori Sensui háza - Page 2 Vote_lcapHannelori Sensui háza - Page 2 Voting_barHannelori Sensui háza - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Hannelori Sensui háza - Page 2 Vote_lcapHannelori Sensui háza - Page 2 Voting_barHannelori Sensui háza - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Hannelori Sensui háza

Go down 
3 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hannelori Sensui háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannelori Sensui háza   Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 8:29 am

*Ő leginkább Alexal érezte jól magát, de az teljesen más, mert gyerekkori barátok csupán*
- Meglepsz *mosolyog, majd komolyabbra veszi a figurát, a helyzet megkívánja.*
- Ugyan már, te is csak ember vagy, teljesen mindegy mi a szakmád, nem válhatsz egy kiégett üres gépezetté. *
- Nehéz ezt mondani, és még nehezebb elfogadni, de tudjuk mindketten, a szívnek parancsolni nem lehet, csak enyhíteni a bánatát. *vigasztja, a férfi haját simogatva, mintha egy gyereket nyugtatna meg.Nem túl jó ebben, de azért igyekszik.*
- Helyes, nem is lenne jó *mosolyog, és előrenyúl, és egy kanál pudingért, és azzal közelít a férfi szája felé. Igen, etetni készül.*
- Na, mondd szépen hogy áááá *mosolyog*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hannelori Sensui háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannelori Sensui háza   Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptyPént. Jan. 07, 2011 11:25 am

-Na akkor már két dologban értünk egyet. Bár van aki azt mondja, hogy egy szemét, pökhendi, rohadék, gyökér alak vagyok, és még ráadásul aljas is... Ehhez mit szólsz? Mert szerintem igaza volt az illetőnek. *Mosolygok még mindig. Nekem is tetszik Hanni, de én vámpír vagyok, ő meg ember. Na jó, volt már kapcsolatom halandóval.*
-Ő, igen akkor volt. De azok még kényelmetlenebbek voltak. Így inkább húztam fel lovagi páncélt, vagy éppen katonai ruhát. *Mesélek egy kicsit nosztalgiázva, és egy adag vért köhögök fel, majd köpök ki. Ez még a harapás utóhatása.*
-Jobb is. Én azon az átokverte helyen voltam, de meg is bántam, mert egy rohadék vámpír majdnem kinyírt. *Egy pillanatra elsötétedik a szemem, és megnőnek a szemfogaim is. Gyorsan elfordulok, és megvárom amíg visszahúzódik.*
-Már elnézést, én nem vagyok agresszív, csak próbáltam megvédeni magam. *Húzom fel magam játékosan, de aztán elmosolyodok.*
-Oké, de nem fertőzök. *Le is ülök a kanapéra, leveszem a pulóvert. Lehet látni, hogy tényleg milyen izmos vagyok. Ilyenkor látszik. Egy rántásra letépem a kötést. A seb elég ronda, vörös, és már vérzik is. A környéke zöld, és elég undorító. Felszisszenek. Ez még nekem is fáj.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hannelori Sensui háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannelori Sensui háza   Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptyPént. Jan. 07, 2011 11:38 am

- Hát, először én is azt hittem hogy az vagy, amikor ott az erdőben álltál velem szemben. Nem voltak túl jó benyomásaim rólad, de hát, be kellett látnom, hogy nem vagy oylan szörnyűséges, aljas lény *válaszol mosolyogva, ő nem tud sokáig haragudni, még egy vámpírra sem. Igaz, nem tervezte, hogy felbukkanjanak életében, de elutasítani nem fogja őket.*
- Lovagi páncélt? Nem festhettél benne rosszul, majd farsangkor ha lesz álarcos bál, akkor ismét beöltözhetnél, én már most tudom, hogy angyal leszel *mondja, mert valóban, eddig minden alkalommal angyal bőrbe bújt, nagy fehér tollas műszárnyakkal, és fénylő illúzió gloriával. Nem veszi észre az érzelmi kitörtés, mert eltűnt egy kamraszerű lukban, ahonnan kis idő múltán visszatért, két tégellyel, egy ronggyal, és egy tálka vízzel.*
- Nem baj, attól a sebet még ki kell tisztítani, mert különben nem fogom látni hogy mit csinálok *magyarázza, és kedvesen, szelíd erőszakkal hanyattdönti a férfit, és mellé telepszik. A seb fölé hajol, és elkezdi lassú óvatos mozdulatokkal letörölni a szivárgó vért, és a rongy csücskével a sebet is.*
- Elnézést ha fájdalmat okozok nem áll szándékomban *jegyzi meg, és minden figyelmét a munkának szenteli.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hannelori Sensui háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannelori Sensui háza   Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptyPént. Jan. 07, 2011 11:45 am

-Ohóóó. Ilyenkor áldom Rufus barátom képességét hogy mindenkinek a gondolatába belelát. Nekem ez nem adatott meg. Sajnos, és néha meg hurrá. *Utóbbi értelmes kifejezés, és halványan el is mosolyodok.*
-Háth, ami azt illeti van egy, mert ugye ezeket az emlékeket mindig hordom magammal. De eléggé böki az oldalamat, és a vállamat is. Nem beszélve arról, hogy nem is annyira könnyű, meg hasonlók. De ha kéred egyszer attól felvehetem. *Mosolygok még mindig, és közben azért nézelődök. Hangulatos kis ház, egy nőnek.*
-Persze, nincs kedvem elfertőződött sebbel mászkálni. Bár, amennyit tudtam, én annyit megtettem. *Engedem magam hanyatt dönteni.*
-Semmi gond. Ma már ettem, szóval nem fogok bedurvulni. *Halkan felszisszenek. Hát igen, nehéz szakma a vámpírkodás.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hannelori Sensui háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannelori Sensui háza   Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptyPént. Jan. 07, 2011 11:54 am

- Hidd el, nem biztos hogy olyan jó a sok ember ostoba sületlenségét nézegetni, vagy hallgatni. Nem csak hogy hülyeségeket mondanak, de a gondolataik még zavarosabbak *sóhajt fel, és folytatja az óvatos tisztogatást, majd amikor eléggé tisztának ítéli a sebet, és a vér sem szivárog belőle, kezébe veszi az egyik tégelyt.*
- Oh, igen, egyszer mindeképpen szeretnélek lovagi páncélban látni *lelkesedik a nő, és ujjára vesz egy kicsike krémet, amivel elkezdi bekenni a seb tájékát, és a krém fel is szívódik. A neheze most jön, a vérehulló fecskefűvel.*
- Igen látom, szépen bekötötted, és a vérzést is sikerült ellállítani *gratulál a férfinak, majd a tégely után nyúlt.*
- Ez valószínűleg borzasztóan fog fájni, mégis kérlek, próbálj meg nem mocorogni olyan sokat *néz szomorkás szemekkel Masonre, és belecsap a dologba. A krémet a sebbe keni, ami sisteregve indul útnak, hogy regenerálja a sejteket, és összehúzza a bőrt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hannelori Sensui háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannelori Sensui háza   Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptyPént. Jan. 07, 2011 12:04 pm

-Hát, azért néha jó tudni másokról hogy mit gondolnak. Bár igazad van, sok sületlenséget nem jó hallgatni. Bár nekünk még az a jó, hogy olyanok vagyunk mint a macskák. Mindig talpra esünk. *Mosolygok. Nem nevetek, mert az fájna.*
-Oké, akkor majd beöltözöm valamikor. Csak hogy te is láss. *Mosolygok még mindig. Egész oldott a hangulat. Mostanában nem a régi önmagam vagyok, hogy is lehet ez? Nem tudom, de most nem is akarom megtudni.*
-Hát igen, amennyit én tudtam, azt megtettem. *Bólintok egy aprót, és még egyet.*
-Rendben. *Tényleg borzasztóan fáj, de nem mocorgok. Csak egy szisszenéssel tudatosítom, hogy ez bizony rossz érzés.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hannelori Sensui háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannelori Sensui háza   Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptyPént. Jan. 07, 2011 12:14 pm

- Nah, tiszta mázli, én bezzeg mindig fenékre esek *nevet, mert ő nem oylan ügyes, hogy talpra érkezzen.*
- Rendben, mondom, nem sokára farsang, és akkor lehet rá alkalom *bár még nem tudja, kivel megy farsangolni, eddig mindig alexal volt.*
- Ne haragudj *pillant rá a nő,majd a sistergés elültével, egy pálcaintéssel kötszert bűvöl elő, átnedvesíti egy kellemes illatú folyadékkal, és ezzel kötözi be ismét a sebet.*
- Ez nem fog beletapadni a sebbe, hanem enyhíti a viszketést és húzódás, ahogya bőr, és a szövetek forrnak össze. A legjobb lenne ha most pihennél egy nagyot. *javasolja, hog ott maradhat nála, amíg rendbe nem jön a sebe.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hannelori Sensui háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannelori Sensui háza   Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptyPént. Jan. 14, 2011 7:28 am

-Hát, igen, bár nem vagyok macska, így én is eshetek a hátsó felemre. *Nem nevetek fel, csak elmosolyodok. Mondjuk azért nem, mert az is fáj, ha nevetek.. Meg egyéb más is. Csak nem mutatom hozzászoktam már.*
-Na igen, elég hülyén néznék ki tiszta rozsdában, de majd suvickolom éjt nappallá téve, és akkor hátha gyorsabban fényesebb lesz, mint máskor. *Vigyorodok el sármosan.*
-Persze semmi gond. *Mosolyodok el halványan.*
-Rendben. Kibírtam én sok mindent az életemben, és az életem után is, ezt is ki fogom. És köszönöm szépen, élnék a lehetőséggel. *Bólogatok egyet, és elmosolyodok halványan. Majd ha Hanni végzett, akkor kérdezek valamit.*
-Őszintén: nem gondoltam volna, hogy miután megpofoztál, azután lehet pozitív a barátságunk.. Azt hittem hogy elhajtasz. Elvégre én mégiscsak egy vámpír vagyok. *Én sosem arról voltam híres hogy nem vagyok őszinte.*
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hannelori Sensui háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannelori Sensui háza   Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptyPént. Jan. 14, 2011 8:56 am

- Azt megnézném, hogy egy vámpír minden elegancia nélkül fenékre pottyan *kuncog fel, mert biztos benne, hogy nem mindennapi látvány lenne a dolog. A következőre felkuncog, Masonnek elég fura humora van, de érthető, és végül is azért vicces.*
- Rendben, csak aztán közben nehogy te is berozsdásodj amíg tisztogatod a páncélt, mert úgy nem sokra mennék veled egy fényes páncéllal, meg egy rozsdás Masonnel *nevet fel, majd kissé sajnálkozó arcot vág, ugye hogy a fájdalomra, amit nem szívesen, és nem direkt okoz.*
- Őszintén szólva én sem hittem, hogy ott maradok veled beszélgetni, alaposan megleptem magam, de... *keresgéli a szavakat kicsit.*
- Tudod, ez olyan, hogy senkit nem lehet elítélni azért, amiről nem tehet. Szóval jó vámpír vagy, de mit csináljak veled? Valakit nem azért szeretünk vagy nem szeretünk, hogy micsoda, hanem hogy milyen ember, vagy személyiség *foglalja össze a lényeget, és Mason lábát kicsit odébb pakolva, leteszi a fenekét a kanapé szélére.*
- Most az lenne a legjobb ha aludnál, vagy valamilyen módon pihennél. *tanácsolja, és megigazítja a kötést, ami bár kicsit kellemetlen illatot áraszt a helyén van, és nem mozdul el.*
- A vámpírok szoktak emberi ételt enni vagy inni? *érdeklődik még.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hannelori Sensui háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannelori Sensui háza   Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 3:55 am

-Hát, ha kirúgják a lábam, akkor megesik. Nem vagyok én varázsló, hogy meg tudjam oldani. *Mosolyodok el halványan. Nem vonom meg a vállamat, mert abba belepusztulnék, annyira fájna.*
-Én már berozsdásodtam. De ha megiszok fél liter rozsdamarót, talán a csontjaimról is lejön a rozsda.. Hmm, a páncél valahol Amerikában van elásva, szóval majd ki kell menjek oda... De, előszedhetek egy másik páncélt is. Viszont a rozsda az nem jó... Rossz az íze. *Igen, ez egy értékes páncél. Egy angol királyi páncél.. Még az édesapámé volt anno. Hát igen, nekem ilyen humorom van.*
-Engem nem igazán. Gondoltam hogy meg akarsz ütni, vagy valami hasonlók. *Mosolygok még mindig. Egy kicsit odébbcsusszanok, hogy ha le akar ülni, legyen neki is helye. Úriember... khhm, vámpír vagyok látszik.*
-Ó, én a jótól pokoli messze vagyok, de örülök hogy valaki így látja. *Kacsintok egyet.*
-Hát, aludni nem nagyon szoktam, csak kivételes esetekben... Fú, ennek a kötésnek van illata. Ilyenkor bánom hogy a szaglásom is valamennyire élesebb. *Fogom be az orrom egy időre.*
-Hát, nem nagyon, de most kivételt tehetek.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hannelori Sensui háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannelori Sensui háza   Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptyVas. Jan. 16, 2011 11:00 am

- Ezt egyszer majd kipróbálom ha nem számítassz rá *mosolyodik el a nő, majd elpakolássza lassan a cuccokat amik nem kellenek.*
- Hát azt azért inkább ne igyál, szerintem máshogy is lejön rólad a rozsda, nem kell ahhoz olyan borzalmas szagú káros löttyöt innod. Ki tudja, tán még aggódnék is érted *mosolyog, és nem érdekli hogy ha Masonnek amerikába kell mennie azért a páncélért.*
- Nem, nem ütlek meg, bár azért azt a múltkorit, megérdemelted, azóta még nem vívtad ki a rosszallásomat * mosolyog tovább Hanni, és értékeli az odébb csúszást, elhelyezkedik kényelmesen.*
- Akkor, nem olyan rossz, így is mondhatom ám *kacsint vissza, és kissé szomorkásan biccent egyet.*
- Nah igen, de holnapra kutya bajod se lesz tőle, azt hiszem ennyi áldozatot megér a dolog, nem? *érdeklődik, és összeszedi a még szanaszét heverő darabokat. Feláll, és eltünteti őket a konyhában, na meg a szemetesbe a nem kellő alkatrészeket. aztán visszatér a szobába, vagyis nappaliba.*
- Hm, akkor ez lehetne egy ilyen kivételes eset, nem gondolod? Nekem is aludnom kellene lassan, és neked sem lenne károdra. Hozok neked egy párnát, meg takarót *pattan fel, hogy felszáguldjon az emeletre, és egy nagy puha párnával, meg egy vékony de meleg takaróval tér vissza percek múltán. A párnát beerőszakolja Mason feje alá, a takaróval meg betakarja.*
- Még valami egyéb óhaj sóhajt kívánság panasz? * mosolyog*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hannelori Sensui háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannelori Sensui háza   Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptyKedd Jan. 18, 2011 6:45 am

-Vigyázz, hátra is látok. *Kuncogok fel, de gyorsan abba is hagyom, mert belenyilall a fájdalom a sebembe. Az a rohadék vámpír...*
-Ó, akkor majd foszforsavval lemosom. Az úgy sem mérgező. Vagy csak egyszerűen megfürdök. Tévedés ne essék, egy vámpírnak is kell fürödni. *Emelem magasba a jobb kezemet.*
-Kíváncsi vagyok, hogy milyen az, amikor még erősebben tudsz ütni. Bár lehet hogy akkor a másik oldalra kell adnod, mert az még nem zsibbad. *Vigyorodok el. Most a szemfogaim is kilátszanak. Még mindig élesek... Mert forr bennem a gyűlölet.*
-Ó, ez már mindjárt más. Bár, tudok én valamennyire jó is lenni. Ha nagyon akarok. *Tűnik el a vigyor az arcomról, és már csak egy félmosoly van ott.*
-Oké. Így is már vagy száz éve nem aludtam semmit. Köszönöm szépen, de annyira még egészséges vagyok, hogy fel tudjak állni. *Mondom, közben ásítva. Azért a szám elé odarakom a kezem. Le is fekszek.*
-Köszönöm. Öh, mást nem kérek köszönöm. Így is már rengeteget tettél értem, amit meg sem érdemelek.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hannelori Sensui háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannelori Sensui háza   Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 4:45 am

- Hátra? Persze, miféle csodaszerzet vagy már hogy hátul is van szemed? *mosolyodik el jókedvűen, majd összevonja a szemöldökét, mikor vendége arca megrándul. Nah igen, nem kellemes, ha kiharapnak az emberből egy darabot, mégha gyakorlatilag halott is az illető. *
- Valami olyan módot válassz, ami nem tesz kárt benned. Tudod, nem olyan jó összefoltozni az embereket, nem ez a kedvenc hobbym *nevet fel, mert ugyan megteszi, de jobb szereti ha mindenki egészséges, és ép körülötte.*
- Nyugi, ha nem adsz rá okot, nem emelek rád kezet, ahogyan senkire sem. Nem az én asztalom, hogy ok nélkül kezdjek el pofozkodni. És te csak ne panaszkodj, túlvilágian kemény arcoddal alig érezhetted, ellenben nekem könyékig lezsibbadt a karom *replikázik mosolyogva, hiszen dehogyis gondolja komolyan amit mond.*
- Akkor most akarj nagyon jó lenni, és aludni szépen egy nagyot, mert az segítene most a legtöbbet, a kencéken kívül *mondja a nő, és mosolyogva elrendez még pár apróságot, és elrendezi a párnát, meg takarót a vámpíron. Tipikusan, anyáskodó alkat.*
- Lehet, de egyszer biztosan meg fogod *mosolyog, és feláll, kinyújtózik, és elnyom egy apró ásítást.*
- Ha nem haragszol, én most elmegyek aludni, az emeleten van a szobám, ha esetleg valami miatt keresnél az éjjel *búcsúzik egy intéssel, és kilibben a szobából, és léptei a lépcsőről csendülnek fel újra.*

//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hannelori Sensui háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannelori Sensui háza   Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptySzer. Feb. 16, 2011 9:27 am

-Igen, igen, hátrafelé is van szemem. Csak a szőke hajam eltakarja. *Vigyorodok el, majd sóhajtok egyet...*
-Elhiszem, de amikor még ember voltam, akkor szó szerint foltozták az embereket. *Ráz ki a hideg már a gondolatra is...*
-Persze, az arcom lezsibbadt, attól még, hogy nem mozdult. *Nevetek fel.. Persze én annyira azért nem éreztem, mert mégiscsak vámpír vagyok.*
-Oké, megígérem jó kis vámpír leszek. *Vigyorgok.* -Köszönöm szépen... *Bólintok egyet.*
-Rendben. Jó éjszakát... *Ez az utolsó mondatom. És több mint 15 év után elnyom az álomtalan álom...*

//Köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Hannelori Sensui háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannelori Sensui háza   Hannelori Sensui háza - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 21, 2011 8:36 am

*Hanni háza előtt tűnök fel egy levéllel a kezemben, amit megírtam. Odalépek az ajtóhoz, körülnézek, majd becsúsztatom a levelet, amiben ez áll:

Kedves Hannelori!

Sürgősen beszélnünk kell, és szükség van rá, hogy minél előbb megtaláld ezt a levelet. Attól tartok hogy a diákok testi -és sajnos szellemi- épsége is súlyos veszélyben van ha továbbra is Hell Citybe vándorolnak. Ahhoz hogy tudj velem beszélni, használd ezt a kék opált amit a levélben találsz. Ha belemondod a nevemet, megtalálsz Wilard főterén. Vigyázz, mert nem tudni melyik pillanatban vagy veszélyben. Kerüld el Hell City-t is, és szólj erről Alexnek is.

Ui.: Azt hiszem egyenlítettem a számlát.
Mason

Miután a levél eltűnt az ajtóban, körülnézek, és az egyik fogadóban kivéve egy szobát, itt maradok pár napra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hannelori Sensui háza - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hannelori Sensui háza   Hannelori Sensui háza - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Hannelori Sensui háza
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hannelori Sensui
» Hannelori Sensui szobája
» Isabella Moonlight háza
» Nora R. Daleworth háza
» Robert Lawrence háza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: