Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Vote_lcapLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Voting_barLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Vote_rcap 
Kim Kaguya
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Vote_lcapLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Voting_barLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Vote_rcap 
Ted Forrester
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Vote_lcapLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Voting_barLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Vote_rcap 
James Miller
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Vote_lcapLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Voting_barLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Vote_rcap 
William Quentin Watson
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Vote_lcapLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Voting_barLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Vote_rcap 
Sindy Logan
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Vote_lcapLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Voting_barLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Vote_rcap 
Hannah McDowal
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Vote_lcapLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Voting_barLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Vote_rcap 
Chris Martines
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Vote_lcapLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Voting_barLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Vote_rcap 
Solaria Luthia
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Vote_lcapLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Voting_barLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Vote_rcap 
Daniel Reed
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Vote_lcapLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Voting_barLegendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Empty
TémanyitásTárgy: Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra   Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyCsüt. Szept. 02, 2010 9:45 pm

Több helyszín az erdőben meg van jelölve, ahol a Legendás Lények Gondozása tanár tud órákat tartani. Ezek olyan helyek, ahol megfigyelések szerint, semmi veszély nem fenyegeti az embereket nappal. Néhol kőfallal van megjelölve a helyszín, máshol egy-egy pad található.
Éjszaka nem lehet a kijelölt helyeken járkálni.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra   Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyPént. Okt. 08, 2010 3:52 am

*Még reggel szétküldött egy üzenetet hogy az erdőnek ezen részén várja az órájára érkező diákokat, mert a tanterem éppen mással van elfoglalva. Raktárként üzemel, és amúgy is ha lehetséges lesz, akkor az órák java részét itt szeretné tartani majd, hogy meg legyen a gyakorlati rész is. Most talán először, öltöny helyett egy fekete strapabíró nadrágot vett fel, hosszú szárú csizmával, felsője pedig egy pulóver, és a földön a lába mellett van egy napló és egy toll, na meg két kesztyű, ha esetleg szüksége lenne rá, bár ma nem készült túl sok mindenre. Ismerkedés, alapozás stb. Amíg várakozik, bűvöl magának egy kényelmes széket, és pár kisebb puffszerűséget a diákok számára.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra   Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyPént. Okt. 08, 2010 4:02 am

*Ismét egy olyan nap érkezett el, amit már vártam. Ma is egy újabb óra jön. Ennek tudatában, ismét teljesen feketébe öltöztem, kezemben a talárral, egy füzettel és egy tollal. Ha persze szükség lesz rá. Az idő szorongat, hisz mindjárt elkezdődik az óra, így azonnal sietni kezdtem a kijelölt helyre. Egyenesen az erdőbe sietek, ahol majd nem eltévedtem, de a végén sikerült megtalálnom a helyet. Odaérve egy tanárt láttam ott. Felöltöm a taláromat, majd közelebb megyek és megszólalok.
-Jó napot kívánok tanár úr. A nevem Raidon Raphaello, de jobban szeretem, ha Ralph-nak szólítanak. Nem tudom jó helyen járok-e, de azért megkérdezem. Itt lesz megtartva a LLG tanóra? *Érdeklődök, majd megvárom, miként válaszol a férfi.


A hozzászólást Raidon Raphaello összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Okt. 08, 2010 4:36 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra   Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyPént. Okt. 08, 2010 4:33 am

*Felpillant, és az ösvény felől mozgást hall, tehát valakinek már sikerült idetalálnia. Remek, nem áll fel, hanem ültéből köszönti a diákot, a maga hűvös nyugodt modorával.*
- Üdvözlöm, igen itt lesz megtartva az óra. Raisen Hagiri vagyok az LLG tanár *mutatkozik is be egyben, majd Raidon háta mögé pillant, hátha jön még valaki ott. A nevet, meg felfirkantja a papírjára, bár felesleges volt, mert ő átnézte, kik azok a diákok, akiknek meg kellene jelenniük az óráján. *
- Foglaljon helyet *mutat a kényelmes puffocskákra, majd az órájára pillantva megejt egy szemöldökráncolást. Ha nem jönnek többen, akkor el is kezdi.*
- Nost, azt hiszem senki nem jön már, szóval el is kezdhetjük. A tantárgy elnevezése gondolom teljesen nyilvánvaló, különféle mágikus állatokkal foglalkozik, amelyek közül jó néhány megfelelő képzettséget igényel. Ennek megfelelően a minisztérium többféle kategóriába sorolja ezeket a lényeket. Vannak az unalmasnak nevezhetőek melyeket egy X-el jelölünk, vannak ártalmatlanok vagy szelidíthetők, melyeknek XX a jele, ezek tarthatók otthon mindenféle magasabb szintű képzettség nélkül, ezeket követik a képzett varázslókra nem veszélyes példányok, melyeknek XXX a jele, XXXX et kapnak azok a lények, amelyek veszélyesek, kezelésük szaktudást igényel, és csak magasan képzett varázsló vagy boszorkány tud velük bánni. A legmagasabb fokozata az XXXXX, ami veszedelmes, szelidítésre alkalmatlan, és bizonyítottan ölt már embert. *magyarázza a besorolást a fiúnak, elég lassan ahhoz, hogy az jegyzetelhessen ha szeretne, majd megáll, hogy ha eddig lenne kérdés, akkor azt meghallgatja.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra   Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyPént. Okt. 08, 2010 4:45 am

*Örülök, hogy idetaláltam. Nem mint, ha annyira el szerettem volna késni. Raisen tanár úr, valahonnan ismerős nekem, már mint személy leírás alapján. Leültem a puffra, ahogy azt megengedték, majd kinyitom a füzetet. Figyelmesen meghallgatom a beszámolót, majd a lényeget le is kapartam magamnak. Mikor megáll a tanár a beszédben, felnézek rá, majd várom mit mond tovább. Igaz lehet, hogy most nekem kellene kérdeznem, de nincs még kérdésem ezzel kapcsolatban. -Értem. Szóval 1X-5X ig van besorolás. Nem szeretnék 5X-es lénnyel találkozni. Nincs kérdésem a témával kapcsolatban. *Jelentem ki, majd várom a további mondandót.
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra   Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyPént. Okt. 08, 2010 4:54 am

*A kis csendben azt figyeli hogy a fiú mit körmöl le, a besorolás fontos része a tananyagnak, mert általában minden lényt lehet valamivel jellemezni.*
- Igen 1X-tól van ötig. ez később lesz fontos, amikor már konkrét lényekkel fognak ismerkedni, akkor nem árt majd tudni hogy mennyire veszélyesek. *feleli, majd a kérdésre, egy egészen apró mosolyt villant meg. Ő sokszor találkozott már ilyen lényekkel, még ebben az erdőben is.*
- Higgye el, nem kellemes, főleg ha sárkányokról van szó.* mondja, majd nagyjából elmesélte amit akart, és még hozzátesz néhány dolgot.*
- A mágikus lények, sokszor szembetűnőek lennének, ezért van hogy álcázni kell őket, és elrejteni a kíváncsi muglik szemei elől. Ez történhet illúzió bűbájjal, hogyha alacsonyabb rangú állatról van szó, vagy elzárással ha nagyobb és veszélyesebb lényről van szó. Aki valamilyen mágikus állatot tart, ami XXX kategóriába tartozik, arról már listát vezet a minisztérium, és kötelesek bejegyeztetni ezeket az állatokat. *folytatja, majd kis gondolkodás után még kiegészíti saját magát, mielőtt ismét szünetet tartana.*
- Persze, sok olyan varázsló van aki saját szakállára tart otthon veszélyes állatot, ami teljesen törvénytelen, és ha kiderül, akkor akár azkabanban töltendő büntetést is kaphat az illető, tehát nem éri meg kockáztatni.* mondja, és megáll, ha van esetleg kérdés.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra   Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyPént. Okt. 08, 2010 5:02 am

*Ismételten csak a lényeget írom le, ami számomra nem más, mint a 3X-es lények bejegyeztetése, és a muglik elő el kell rejteni. Felnézek a tanár úrra, majd megvárom még, hogy mint mond a kihágással kapcsolatban. Mikor meghallom, hogy azkabanba zárják az embert, egy kicsit nyeltem, majd gondolkodni kezdtem, hogy mit kérdezzek meg. Pár másodperc múlva, eszembe jutott egy kérdés. -Értem. Ön ismer olyan embert, aki megszegte ezt a szabályt? Van mágikus lénye? Ha igen akkor mi az? *Kérdeztem meg, hisz az előbb nem jutottak ezek eszembe. Kíváncsian várom a választ, majd felkészülök a jegyzetelésre, hisz ezt is le szeretném írni, amit a tanár válaszként ad.
Vissza az elejére Go down
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra   Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyPént. Okt. 08, 2010 5:04 am

*Az iskola felől érkezik ide. Egy barna szövetkabát, farmernadrág, és fekete rövid szárú csizmát visel. A haja copfba fogva. Halkan sétál a tanórára kijelölt hely felé, majd megáll kicsit hátrébb. Nem akarja megzavarni a kollégáját, miközben az magyaráz. Csak int neki egyet, majd ha vége az órának, akkor akar vele pár szót váltani.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra   Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyPént. Okt. 08, 2010 5:08 am

*Úgy látja nem lesz sok baja Raidonnal, hiszen a lényeget írja csak, de hogy ez mennyire jó, nos, majd felelésnél, vagy dolgozatnál kiderül.*
- Igen, ismerek ilyen embert, aki ostoba módon azt hitte, sosem bukik le. Kimérája volt, ami 5X kategóriás lény. Nekem nincs állatom, nem lenne rá időm, hogy foglalkozzam vele, így inkább az erdőben lévő szelídebb állatokkal foglalkozom nagyrészt.* válaszol a fiúnak, mert ha már kérdezett akkor ennyit megtehet, még ha nem is egy bőbeszédű ember, ha a személyes dolgairól van szó.*
- Önnek van valamilyen állata? *érdeklődik, majd észreveszi a közeledő Sandrát, és int neki hogy jöjjön csak nyugodtan.*
- Jöjjön csak Sandra *invitálja kedvesen.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra   Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyPént. Okt. 08, 2010 5:26 am

*Kicsit közelebb lép.*
- Jó napot! *Biccent egyet, majd Raidonnak is küld egy mosolyt. Megvárja az óra végét, majd ha a fiú távozott, kollégájához fordul.*
- Elnézést, hogy zavarom... *Megköszörüli a torkát.*
- Tudom, hogy fura kérdés, de ön ugye ért az átkokhoz? *Kérdi kicsit félénken, néha elég fura ötletei vannak. Bár Raisen LLG tanár, biztosan jobban ért azt SVKhoz, mint ő. Meg állítólag lesz SVK tanár, de őt meg nem ismeri.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra   Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyPént. Okt. 08, 2010 5:28 am

*Raidon után néz, majd felírja hogy mennyire volt aktív, mennyi pontot érdemelne, és aztán Sandrára pillant.*
- Nem zavar *jegyzi meg, mert ugye az órának vége lett a kevés jelentkező miatt, így ő is ráér már.*
- Igen, még egy ideig én viszem az SVK-t amíg meg nem érkezik az új tanár. Mondja, mit tehetek önért? *kémleli komoly aranyszín szemeivel a nőt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra   Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyPént. Okt. 08, 2010 5:35 am

- Akkor jó. *Bólint egyet, tényleg nem akar zavarni. ^^*
- Tudom, hogy hülye kérés, de... nem tudna korrepetálni SVKból? Tudomtudom, ezt az iskolában kellett volna megtanulnom, de valahogy ott nem ment. És nem ártana ismernem néhány nehezebb átkot is. Tudja, a múltkor eltévedtem Wilardban. És még jó, hogy összefutottam Mr. Heyes-el. Vannak ott veszélyes helyek. *Mondja el gyorsan, majd Raisenre pillant, mit is válaszol.*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra   Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyPént. Okt. 08, 2010 5:41 am

*Nem zavarna akkor sem ha itt lenne még a fiú, de hát ő már nincs, így szabadon beszélgethetnek.*
- Korrepetálni? *lepődik meg őszintén, és még szokásos nyugalmából is kibillen egy pillanatra, számított mindenre, de erre nem. Aztán persze elmosolyodik.*
- Ha szeretné, akkor szívesen. *biccent, mert nem szeretné ha a kolleginának valami baja esne egy késői estén hazafelé jövet.*
- Heyes? Ő az az auror aki tanárkodásra adja a fejét nem? *kérdez vissza, mert nem igen rémlik eki a név.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra   Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyPént. Okt. 08, 2010 5:48 am

*Várja, hogy kollégája mit válaszol.*
- Igen, korrepetálni. Nem igazán értek az átkokhoz. *Na igen, most fogják körberöhögni. Hogy lehet, hogy valaki varázsló és nem ért az átkokhoz?*
- Szeretném. *De ha teher, akkor természetesen nem kell. Majd megkér mást.*
- Igen, ő az aurorparancsnok a minisztériumban, azt hiszem. *Kicsit elgondolkodik, nem akar butaságot mondani.*
- Wilardban lakik, ha jól tudom.
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra   Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyPént. Okt. 08, 2010 5:53 am

*Túltette magát a meglepődöttségen, és válaszol.*
- Akkor majd fog, és persze szívesen gyakorlok magával ha szeretne, csak mondja meg mikor ér rá, és ahhoz igazítom a napirendem majd *mondja, mert ő túlságosan úriemebr ahhoz, hogy elutasítsa a nőt.*
- Akkor ezt megbeszéltük *biccent, majd kissé felvonja a szemöldökét, amolyan ugartósan.*
- Ej, de tájékozott itt valaki *mosolyog, mert nem gondolja komolyan, és látta már Sandrát sok férfivel akikkel hírbe hozhatná, de nem teszi, semmi alapja nincs, és ehhez sincsen.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra   Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyVas. Okt. 10, 2010 4:21 am

- Ó, nagyon köszönöm. Majd megnézem, hogy mikor nem kell az egyetemre mennem, és szólok. És tényleg nagyon köszönöm. *Mosolyog Raisenre. Talán tud valami tudást, meg tapasztalatot önteni a fejébe, ha már az iskolában nem sikerült.*
- Igenigen. *Bólint egyet. Örül, hogy nem küldték el, és megfogadja hogy szorgalmas tanítvány lesz.*
- Hehe. Összvissz talán kétszer találkoztam vele. *Húzza el a száját. Hát ilyet...? A végén még hírbe hoznák vele?Very Happy*
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra   Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra EmptyKedd Okt. 12, 2010 3:48 am

*Udvariasan biccent egyet, majd felkapja a lába mellől az ott heverő kesztyűket. Nem tudja, minek hozta el őket magával, talán olyan soha nem árt ha van, alapon. Feláll, és lassan az erdő széle felé indul az ösvényt követve, remélve, hogy Sandra követi, nem akarja semmilyen veszedelemnek kitenni az erdőben.*
- Igazán nincs mit, engem megtalál, vagy ha nem akkor holló, az megtalál *feleli, és lassan sétál, furán festve nem megszokott öltözetében.*
- Hát, látja, milyenek itt a hírek.... *sóhajt fel, kissé színpadiasan, aztán elmosolyodik, nem gondolta ám ő komolyan amit mondott.*
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Ajánlott tartalom





Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra   Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra Empty

Vissza az elejére Go down
 
Legendás Lények Gondozása tantárgy kijelölt helyszínei óratártásra
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Erdő-
Ugrás: