Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapÚt Wilardba - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Út Wilardba - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Út Wilardba - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Út Wilardba - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Út Wilardba - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Út Wilardba - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Út Wilardba - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Út Wilardba - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Út Wilardba - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Út Wilardba - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Út Wilardba - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Út Wilardba - Page 3 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 3 Voting_barÚt Wilardba - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Út Wilardba - Page 3 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 3 Voting_barÚt Wilardba - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Út Wilardba - Page 3 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 3 Voting_barÚt Wilardba - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Út Wilardba - Page 3 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 3 Voting_barÚt Wilardba - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Út Wilardba - Page 3 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 3 Voting_barÚt Wilardba - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Út Wilardba - Page 3 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 3 Voting_barÚt Wilardba - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Út Wilardba - Page 3 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 3 Voting_barÚt Wilardba - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Út Wilardba - Page 3 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 3 Voting_barÚt Wilardba - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Út Wilardba - Page 3 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 3 Voting_barÚt Wilardba - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Út Wilardba - Page 3 Vote_lcapÚt Wilardba - Page 3 Voting_barÚt Wilardba - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Út Wilardba

Go down 
+17
Greg Stanford
Cintia Thomson
William Quentin Watson
Larina Marley
Hannah McDowal
Solaria Luthia
Jacinta Hernandez
James Miller
Allison Diamond
Hannelori Sensui
Ophelia McCord
Ingrid Weiss
Nyxia Solaris
Alex Wilfred
Sindy Logan
Ted Forrester
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Május 13, 2010 4:54 am

*Sally nagy szerencséjére megfordultam és még szóba is álltam vele. Ahogy már mondtam/írtam, ma igazán jó a kedvem. Fogalmam sincs mért jött így, már rég óta nem volt ennyire jó kedvem. Legutóbb mikor Yushival találkoztam a tóparton…
Világosbarna szemeimmel Sallyt kémleltem tovább, aztán válaszoltam a kérdésére is. Mindenki ezekkel jön, akárhová is megyek.*
-Először az udvarra tartottam, aztán rájöttem, hogy ott nincs senki ismerős. Szóval, gondoltam körülnézek Wilardba egy kicsit. Na és te? *Kérdeztem vissza, ma valahogy nekem is megeredt a nyelvem. Aztán már rögtön válaszol is a feltett kérdésemre. Én bólintok egyet, meg egy félmosolyt is eleresztek azért, mivel nem zavarom. Remélhetőleg…*
-Oké, akkor jó. Mellettem tuti nem tévedsz el. Szóval… még nem is voltál Wilardba? *Érdeklődtem, miközben tovább haladtunk az elég hosszúnak tűnő úton. Amúgy meg, nem idegesít, hogy sokat beszél. Most nem. Legalább van téma, nem úgy, mint a múltkor. Na jó, bevallom akkor az én hibámból volt. Egyenlőre mást nem mondtam, megvártam még válaszol a feltett kérdésemre. Mondjuk, van pár hely, amit szívesen megmutatnék neki.*
Vissza az elejére Go down
Jacinta Hernandez
Diák- Plama
Diák- Plama
Jacinta Hernandez


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 136
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Május 13, 2010 5:38 am

*Nagy szerencsém lett volna, hogy visszafordult? Talán... így legalább nem érzem olyan magányosnak magam... még mindig haza akarok menni. Talán sosem sikerül megszeretnem ezt a helyet. Talán magamba fordulok és egy elvetemült állat leszek... Hm... pár hónappal ezelőtt valószínűleg ezt viccesnek, és elképzelhetetlennek találtam volna, de most már annyira nem... így, hogy tényleg elindultam ezen a bizonyos úton. Valószínűleg erre az ember azt mondaná, hogy rossz út, de... sose lehet tudni mit hoz a sors.*
-Ó értem... Én sem találtam az udvaron egy ismerőst sem... bár... azért nekem nehéz is ismerős embert találnom. *Mondom, hiszen alig ismerek itt csak pár embert. Őket se igazán. Legtöbbször is talán James-szel találkoztam. És valljuk be így is alig tudok róla valamit. Szóval... azt hiszem talán senkiről sem mondhatom el, hogy ismerem. Nem véletlen, hogy kissé magányosnak érzem magam. Lehet, hogy rossz a gondolkodásmódom.*
-Ohh... rendben ennek örülök... Egyedül tuti semmire se mennék és holnapig itt kószálnék. És... nem még nem voltam itt... tudod én nem vagyok itt annyi ideje mint te. *Mondom egy kis, na jó lehet, hogy egy kicsit nagyobb mint kis mosoly keretében.*
-És merre megyünk? *Kíváncsiskodom, mert hát ilyen vagyok. Aztán tovább sétálunk egymás mellett. Hogy merre megyünk nem tudom, én csak követem James-szet.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Május 13, 2010 5:54 am

*Mellettem, amikor jó a kedvem, senki se magányos. Már ha képletesen értjük. Ugye közben figyelmesen hallgattam végig Sallyt, szemem nem igazán vettem le róla. Nem is tudom mért… Azért az utat is figyeltem, nem szerettem volna nekimenni egy oszlopnak vagy egy lámpásnak. De már… a kisujjamból fújom az egészet.*
- Előbb, vagy utóbb úgyis több ismerősöd lesz. *Nekem is annyi van, hogy huhh… Aztán megint elmosolyodtam. Kicsit el kellett gondolkodom azon a kérdésen, hogy hová is megyünk. Sok hely van, legszívesebben mindent végigjárnám, de nem… az sok időt elvenne. Kezem még mindig nem vettem ki a zsebemből, ez az egyik rossz szokásom.*
- Amúgy, nem nehéz kiismeri a helyet. Elég kicsi, szóval könnyű megtalálni mindent. Főleg, hogy szinte minden a főutcán van. *Kacsintottam, bár nem is tudom… ez olyan reflexszerű volt. Aztán válaszoltam a feltett kérdésre is.* Talán először a főtérre. És onnan majd eldöntjük, hogy merre tovább. Ha megfelel. *Azért a főtér, mert onnan lehet eljutni mindenhová. Na meg ott sok az ismerős. De mondjuk ilyen tájban már nem biztos, hogy túl sokan vannak kinn.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyVas. Jún. 13, 2010 11:22 pm

-Fogalmam sincs. Majd lehet megkérdezem Willt, bár nem hiszem, hogy többet tudna. Az is lehet, hogy megcsúszott a zuhanyzó tálcán. *vigyorodik el. Ő teljesen fel van engedve, így, hogy Sindy egész könnyen vette, hogy együtt vannak Willel.*
-Akkor jó, ha jól van. Remélem a két lüke majd ki tud egyezni ebben a halálfalós hülyeségben. Őszintén szólva nem támogatom a halálfalókat... én is később tudtam meg, hogy William az... *meséli, bár az egész Lú - Will sztorit nem fogja elmesélni... már senkinek.*
-Nem fogom sosem megérteni mi a jó ebben... én sem vagyok jó kislány, de azért... *sétál tovább Wilard felé.*
-Amúgy... nem tudom... mesélj... *már nincs mit mondania, nem jut eszébe semmi.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyVas. Jún. 13, 2010 11:28 pm

-Lehet, elég vicces lenne. *Mosolyodik el, miközben lassan haladnak tovább és tovább. Mondjuk annyira könnyen mégsem vette, de belenyugodott. Bólogatni kezd.*
-Remélem... nem fognak sokat veszekedni. Senkinek sem lenne jó. Én... nekem Ted írta meg levélben mikor kezdődött ez az egész, hogy én is belekeveredtem. Amúgy majdnem én is az lettem... ha nem lett volna ez az ígérete... *Lehajtja a fejét, majd fekete szemeit nem sokkal később ismét Lúra szegezi.* Ted miatt megtettem volna. De Will meg nem akart halálfalónak. *Már megint erről van szó. Na nem baj, most már elhallgat. Lút elkíséri egy darabig, még beszélgetnek, elvannak majd nem sokkal később, Sindy vissza a kastélyba, Lú pedig a dolgára indul.*

//köszi ^^//
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 4:46 am

* A Nap bújócskázik. Hol kisüt, hol eltűnik. A szél is felélénkült. Fáznom kéne, az ujjatlanban és a sortban amiben vagyok, de nem teszem. Talán az orosz vér. Ez semmi az ottani időhöz képest. A hajamat azért leengedem, szeretem ahogy a szél játszadozik vele. A pálcám a hátsó zsebemben. Ideje lenne egy kis kihágásnak. De nem tudom rávenni magam, hogy megint egyedül induljak útnak, így egy kövön ülök a Wilardba vezető út szélén. Olyan nem tudom mit csináljak hangulatom van. Kellene egy kis társaság. A térdemen könyökölök és rám jön a rossz szokásom... Az ajkamat harapdálom. Sikeresen lenyalva róla a szájfényt, ami nagyon is jó ízű. Epres rágógumi. Nyamm. Előveszem a kis tégelyt, és felkenek egy adagot, hogy legyen már mit leszedni, amikor torokköszörülést hallok a hátam mögül*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 5:08 am

*Éppen a minden napos Wilardi sétára indultam, amikor beleütköztem Hannahba. Na de, hogy is volt ez? Bevettem egy nagy adag fagyit, amit találtam a káhá konyhájába, aztán egy kicsit vissza húzódtam a szobámba. Szokás szerint, elment egy tabletta -amiből mellesleg már alig van- és teljesen fitten nekiindultam az útnak. Szokás szerint a lányok nem maradhattak le a hátam mögött, viszont amikor meglátták, hogy Wilardba megyek lekoptak. Zsebembe dugtam kezem, -farmertérdnadrág és egy fekete rövid ujjú póló van rajtam- majd így haladtam lassan végig az úton. Aztán... az egyik kövön megláttam Hannaht, aki éppen valami nagy munkába folyamodott. Megköszörültem a torkon, persze csak úgy... viccből hogy észrevegyen és elébe léptem.*
-Szia Hannah! Hogy s mint? *Utoljára akkor láttam, amikor a manókat engedtük ki. Ha jól emlékszem, az vele volt... igen. Kicsit mozgolódtam előtte, szokásom, hogy nem birok egy helyben megállni, majd megint feltettem egy kérdést. A nikotin kezd hatni...*
-Régen láttalak. Hogyhogy itt egyedül?
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 9:53 pm

*Felpillantok miközben elrakom a szájfényes tégelyt. James. Micsoda kellemes meglepetés ! A manós dolog óta tudom, hogy ő nem az a szabályokat betartós fajta. Szerencsémre.*
- Szia James ! Elég jól. Megpróbálom élvezni a szünet minden egyes percét * Mosolygok rá. Valóban így is van. Csak eddig nem találtam meg a megfelelő módját ennek. Na, de ami késik nem múlik !*- És te, hogy s mint ?
* Felállok a kőröl, mert kicsit frusztráló így, hogy ennyire fel kell néznem rá. A nyakamat töröm majdnem. Nem azért, mintha állva nem kellene felnéznem Jamesre, de mégis enyhülnek a magasságbeli különbségek.*
- Valahogy mesterien el tudjuk kerülni egymást * jegyzem meg sunyi mosollyal* - Unatkoztam. Egyedül viszont nem volt kedvem nekivágni Wilardnak.Ezért itt vártam valakire. És tessék, aki türelmesen vár megkapja amit akar * Ez kicsit furcsán hangozhat. Jómagam is csak azután veszem észre, hogy kimondom. Mindegy. A farzsebemből előveszek egy doboz cigit. Tudom, hogy James már nem cigizik.. De azért az illedelmesség úgy tartja, hogy kínáld meg aki veled van *
- Bocsi, nikotinhiány. Kérsz ? * Nyújtom felé a dobozt, ha nem vesz belőle akkor vállat vonva visszarakom a farzsebembe. Meggyújtom a sajátom és élvezem ahogy a füst mélyen lemegy a tüdőmig.* - Ha jól gondolom Wilardba szándékoztál menni. Csatlakozhatok ?
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 10:11 pm

-Jól is teszed. *Mosolyogtam rá, szokásomhoz jó híven. Hannah, az egyik szerencsés lány aki élvezheti a társaságom. Igaz, sok lánnyal jóban vagyok, de nem sok van olyan, mint Hannah. Ő olyan más... ő jobban hasonlít rám. A kérdésre elgondolkodtam, de csak egy perc az egész majd válaszoltam rá.*
-Megvagyok, köszi. És minden a legnagyobb rendben, szóval... élvezem én is a nyarat. *Már amennyire lehet. Még egy év... alig hiszem el. Hat évet kibírni egy iskolában.* Hát mesterien. De a nyáron nem biztos hogy így lesz. Tényleg... hazautazol vagy lesz olyan szerencsém, hogy itt maradsz? *Szeretném ha maradna. Ilyenkor nem sokan maradnak.*
-Látom téged sem érdekel az új szabály. *Megkínál cigivel. Nem... nem fogadom el, hiszen van más ami csillapítja a "vágyat". Megrázom a fejem gyengén, aztán halványan elmosolyodom. Nem sokan tudják rólam meg a haverokról hogy mit szedek. Ha rajtam múlik, nem is fogják. Ha csak véletlenül el nem kotyogom.*
-Igen Wilardba mentem. Csatlakozz. Legalább nem lesz unalmas. *Kacsintok, aztán fejemmel a város felé intek, hogy induljunk ha megfelel.* Na és akkor merre? Vagy csak bolyongunk erre-arra?
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 11:05 pm

- Helyes ! * kacsintok rá. Ezek szerint nem csak én vagyok olyan, hogy megpróbálok mindenből bulit csinálni és élvezni. Hogy hazamegyek-e ? Nos, ezt még én sem tudom..*
- Egy ideig még biztos, hogy maradok.. A szüleimtől függ, hogy mikor akarják , a beavat.., hogy hazamenjek * javítom ki magam gyorsan. Elmorgok pár önszidalmazó szót magamban. Majdnem teljesen elszóltam magam. Mégis mit mondanék ha megkérdezné, hogy milyen beavatás ? Zsidó ? Kackac. Azt még sem vallhatom be, hogy a nyáron aranyos kis halálfalót csinálnak belőlem.*
- Engem soha nem érdekel semmilyen szabály * szívok bele a cigibe és fújom ki a füstöt. Mint egy mozdony. Már csak a pöfékelés hiányzik.. Bár azt is meglehet oldani csak pipával. Vállat vonva elrakom a cigit amikor James visszautasítja. Az ő dolga ha nem kér, az meg, hogy én meg cigizek ..nos az meg az enyém. És nem érdekel , hogy hányan szólnak le miatta.*
- Ez esetben menjünk már valami pörgős helyre.. És itt nem az Éjjel-Nappal negyedre gondolok * indulok meg. Ha James is követ akkor szép lassú tempóban elindulunk Wilard felé.*
- Tényleg kérdezgettek a tanárok a manós incidensről ? Vagy tudsz valamit a következményekről ? * kérdezem miközben sétálunk. Figyelmesen hallgatom Jamest, közben a cigi vészesen fogy. Egy elágazáshoz érünk. Eddig fel sem tűnt, hogy itt van. Biztos, mert mindig rohanok Wilardba, nehogy elkapjanak egyedül. Olyankor automatikusan megyek a baloldali úton .*
- Te hallod, voltál már emerre? *mutatok a másik útra.*- Én még nem. Szóval lehet, hogy egy rövidebb út ez Wilardba.. nem ? Szerintem megéri kipróbálni !
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 11:20 pm

-Értem. Akkor legalább lesz társaságom. *Magyarázom elmosolyodva a végén. Igen, nos... én maradok mint mindig. Kivéve egy hetet, valószínű. Akkor a húgom is hazautazik. Bólintottam. Hannah olyan más... nem olyan mint Ginny, Ginny olyan szabályt szerető. Ezért bírom Hannaht. Ő más. Olyan mint én. Legalábbis hasonlít rám. Azért még nem ér fel velem.*
-Oké, akkor majd meglátjuk, mi lesz ebből a pörgős helyből. *Út közben úgyis elválik. Lassan elindultunk, közben figyelmesen hallgattam. A manós incidens? Elvigyorodom. Nagy volt a meglepetés az tuti.*
-Nem tudom... csak annyit hogy nehezen terelték őket vissza és azok nem akartak addig menni még az igazgatót nem látták. Szívás. Azért jól kitettünk magunkért. *Nevettem le a végét, aztán egy másik elágazás is az utunkba került. Igazából még fel sem tűnt nekem, hogy olyan is van. Elgondolkodtam, végül megráztam a fejem.*
-Lehet. Szerintem nézzünk körül arra. Nem veszhetünk semmit. *Magyaráztam. A füst egy kicsit ingerelt, hiszen... még azért persze vágyódom a cigi után néha. Azért végig vigyorgok, nem mutatom ennek jelét. Megvárva Hannaht, elindultam a rejtélyes úton.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 11:35 pm

- Hát büszkék lehetünk magunkra akkor ! * vigyorgok elégedetten hallva, hogy a manók eléggé akaratoskodtak, hogy látni akarják a diri bát . Demivel is szívesen hülyülnék még egyet. Eléggé bevállalós lánynak ismertem meg ott. Nem úgy mint Alicet vagy kit. A mi fenomenális kihagyhatatlan társaságunkban képes volt könyvet olvasni. Ez bűn. A legsúlyosabb vétkek egyike. Bár nem hiszem, hogy benne lett volna a manók és a tanári kar megszívatásában. Talán jobb is így, hogy nem ártotta bele magát.
Eddig semmi szokatlan nincs az úton. Ugyanúgy fák meg ilyen bokrok.. *
- Tudsz valamit a kviddiccsről ? Hogy mikor lesznek edzések meg ilyenek.. Tényleg te vagy a csapatkapitány..ugye? * kérdezem. Fura, hogy most jutott eszembe először. Tudom , hogy kik vannak a csapatban.. Lanával edzettünk is már egy kicsit. Megbizonyosodtam róla, hogy jó őrzőt fogtunk ki. Talán az én terelői képességeimmel sincs gond.
Ha jól számolom , vagyis ha nem csal az időérzékem a másik úton már Wilardban lennénk. Úgy tűnik ez nem egy rövidebb elkerülő út. Hát akkor meg így jártunk.*
- Azt hiszem, nem egy rövidebb utat fogtunk ki * sóhajtok fel. Nem mintha nem élvezném JAmes társaságát vagy ilyesmi. Csak a városban még is jobb. Nem vagyok az a hatalmas természetkedvelő ember. Ahogy tovább sétálunk , a távolban feltűnik egy város körvonala.*
- Hát én nem emlékszem, hogy Wilardnak lenne ilyen része * mutatok a magas építményre. Ami eléggé bizarrul fest.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Jún. 24, 2010 11:58 pm

-Büszkék! Legközelebb is kéne valami frappáns kis ötlet. *Vigyorgom el a végét. Közben ugye elindultunk és ami azt illeti, nekem sem éppen a legismerősebb volt a környék. Teljesen más volt, mint a Wilardba vezető út. Sötétebb. Viszont nekem tetszett, valahogy ez az igazi életem... talán...*
-Nyáron tuti nem lesznek edzések, de azt mondták hogy szeptembertől belehúzunk. Nem, nem én vagyok. Ted Forrester a csapatkapitány. Kis elsős... *Még nem sokat beszéltem Teddel, de a végén még jól ki fogunk jönni... ki tudja.*
-Nem tudom, de szerintem nézzük meg, mi fog kisülni ebből. *Intek a város felé és tovább haladok. Érdekel, mi van arra. Érdekel, mi a az a hely. Mert ha érdekes akkor egyre többet fogok oda járni ezek után. De furcsa is, hogy még nem találtam meg... pedig meg kellett volna az öt év alatt. Úgy tűnik az ötödik év egy kicsit ilyen neccesebb. Közben belenézek Hannah szemébe és elmosolyodom. Még mielőtt megkérdezné, hogy min mosolygok, elmondom.*
-Mondták már, hogy jó társaság vagy? És még mellé szép is... élmény veled bármit is csinálni. *Bók, bók hátán? Meglátjuk bejön-e.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 11:59 am

*Az úton sétálgat össze-vissza, nem tudni honnan jön és merre megy. Talpig katonai szerelésben. Sok zsebes zöld nadrág, és izompóló, barna surranó. Szőke haja borzas mint mindig, hátán elmaradhatatlan fekete táskája. Pálcája az alkarjára szíjazott tokban pihen. Nem tudja merre menjen, így inkább elterül a fűben, és csak néz ki a fejéből, miközben gondokozik, és azon tűnik hogy tűzmágusi képessége mintha valahogy eltűnt volna. Különös.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 12:09 pm

* Larina sétálgat a Willárd felé vezető úton. Úgy sem volt még arra és gondolta, hogy körülnéz, hátha talál valakit aki még értelmes is és lehet vele beszélni. Igaz már késő van és ennek az esélye nagyon kevés. De próba szerencse. Szokásos felszerelésben van. Bakancsot, farmernadrágot és egy fekete blúzt visel. Ahogy sétálgat feltűnt egy alak, messziről nézve nem látszott hogy mi is lehet, de mikor közelebb ment észre vett egy ismeretlen férfit aki, fekszik a fűben. Kis gondolkozás után, de azét oda ment hozzá. Kíváncsi rá, hogy ki az a flúgos aki ilyenkor itt fekszik. *
- Szia. * Köszön halkan, ki tudja, lehet, hogy már alszik. *
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 12:13 pm

*A léptek zajára felfigyel, és arra biccenti fejét hogy lássa ki jön. A lány csak akkor veheti észre hogy ébren van, ha már egészen közel ért. Mikor megszólítják felül, és onnan szemlélődik. Nem bírja megállni hogy végig ne mérje a lányt kritikusan. Nem az esete, de a ruhája nem rossz.*
- Szia. Na mi van, Alex kicsikéi egyre pofátlanabbak lesznek? *kérdezi kissé gúnyosan, nem volt jó napja, morgós és fáradt és mindenki rá vadászott.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 12:21 pm

* Az ismeretlen nem is aludt, ahogy odaért Larina, felkelt. Nem tudom, mi baja lehet, de nagyon morgós kedvében van. De nem nagyon zavartattam maga, hisz már megszoktam az idegbeteg embereket. *
- Köszi, de nem vagyok Alex kicsikéje. * Pillant a fiúra egy flegma pillantással, majd folytassa tovább a mondai valóját. *
- A pofátlan részt azt még valahogy magamra vállalom. * Mosolyodik el a fiúra és közben rájött, hogy elfelejtett valamit. *
- Amúgy Larina Marley vagyok. * Mutatkozik be, egy kicsit megkésve. De inkább később, mint soha. *
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 12:25 pm

*félredöntött fejjel figyeli a lányt, de úgy tűnik nem éri meg rá pazarolni az idejét. elvégre neki kedvese van, de ennek ellenére egy kis gonoszkodás belefér.*
- Nem akkor mije van? *kérdez vissza gúnyos mosollyal, majd a következő beszólásra kicsit megvonja a vállát.*
- A kérdé az hogy mennyire. *jegyzi meg szinte csak magának. Amikor bemutatkozik, már tudja hogy új, hiszen akik itt vannak, azok már mind ismerik, még ha csak hírből is Tedet.*
- Ehh, új vagy még mi? *kérdezi kissé tán lekezelően de kegyeskedik bemutatkozni.*
- Ted vagyok.
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 12:36 pm

* Első benyomásra nem valami kedves az új ismerős, pedig Larina annyira próbálkozott kicsit kedves lenni. De ha nem, akkor nem. Tud ő is gonosz lenni. Sőt... *
- Hogy milyen vagyok? Bocs, de semmi közöd hozzá. Már így is túl sokan tudják. * Csöppet álmos és semmi kedve egy ilyen suttyóra pazarolni a drága idejét. *
- Attól függ, hogy miről van szó. * Válaszol a mogorván. *
- Nem csöppet sem vagyok új. Max. csak a te szemedben. Tudod ha nyitott szemmel járnál akkor még találkoztál is volna velem. Mert te nagyon is ismerős vagy de fogalmam sincs, hogy jobban. * Gondolkozik, de nem jön rá, hogy honnan is ismerhetné Tedet. Lehet, hogy onnan, hogy már hallott róla pár jó dolgot. *
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 12:40 pm

*Vállat von, a végén mégiscsak lesz ebből valami?*
- Engem aztán nem izgat annyira hogy megkérdezzem mégegyszer. *húz elő a szebéből egy doboz fekete Dunhillt, kivesz egy szálat és rágyújt. Aztán lteszi a dobozt, ez az egyetlen káros szenvedélye.*
- Nyitott szemmel járok, de ha nem vagy új akkor igazán illett volna tudnod egyből hogy ki vagyok. Nem egózásból mondom, de a jó hírem mindig megelőz. *jegyzi meg egy futó cseppet sem őszinte, mosollyal.*
- A kastélyból jössz? Mi újság odabent? Alex még mindig engem keres? *érdeklődik a fiú, és beleszív a cigijébe.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 12:52 pm

- Hát ne is izgasson annál jobb. * Az új ismerőse kezd már nagyon is az idegeire menni, de úgy döntött, hogy még megőrzi a hidegvérét. Nem ér meg annyi, hogy ideges legyen egy ilyen ember miatt. *
- Azon még nem is gondolkoztál el, hogy azért nem tudom, hogy ki vagy mert nem nagyon érdekel? Bocs, ez van. * Larinából csak árad a kedvesség Ted felé. *
- Hát akármennyire is sajnálom, már van egy közös bennünk. Engem is mindig a hírnév előz meg. * Hmm már nem csak gonosz hanem már beképzelt törpe is. *
- Igen a kastélyból jövök. De fogalmam sincs, hogy mi van arra, hisz alig járok be, most néztem be először két hét után. Volt nekem jobb dolgom is mint hogy ott untassam magam. Nem hallottam semmit, szóval nem tudom, hogy Alex mit is csinál, főleg azt nem hogy kerestet-e téged. * Elhallgat és várja a fiú gúnyos megjegyzéseit továbbra is. *
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 12:58 pm

- Annál jobb, de kinek? Nekem biztosan, mert nem kell egy iylen idegesítő nőszemély az ismerettségi körömbe *vigyorog gúnyosan, de nem foglalkozik tovább a lánnyal, inkább feláll és kinyújtózik.*
- Vh, annál jobb nekem. Elmondhatom hogy van a világon olyan lény aki nem vadászik rám. Ez is valami. *jelenti ki, aztán ismét szippant egyet a cigijéből.*
- Ahhoz képest hogy elég jól informált vagyok, én sem hallottam még rólad. *von vállat ismét, és megmozgatja a vállát. Kicsit ki is roppan.*
- Ahha, tök jó, akkor nem hiányzom neki. Ez is valami. *többet nem mond, inkább csak elindul lassan de visszafordul.*
- Egy sétát vissza a kastélyba velem? *ajánlja magát egy sétára.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 1:14 pm

* Csak hallgatom Tedet, de nem foglalkoztat különösen a kérdése, így hát nem is válaszol. *
- Szívás. * Csak ennyit tud hozzá tenni, mert tényleg nem Lar baja, hogy nem ismeri, még az elég híres hírneve után sem. De annyi baj legyen, itt az alakalom és mától ismerik is egymást. Bár lehet, hogy jobb lett volna ma nem felkelni. Akkor nem is futhatott volna össze egy ilyen pimasz alakkal. *
- Hát persze. Mit is gondoltál magadról, hogy te hiányozz valakinek? * Kissé lehet, hogy elvetette a sulykot, de nem bírta tovább. *
- Veled? Hát persze, gondolom mennyire fogom én azt élvezni. * Várja, hogy Ted elinduljon, akkor ő is megy utána. *
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 15, 2010 1:19 pm

*Elmosolyodik, kegyetlenül és hidegen. Majdnem vérfagyastó, de csak majdnem.*
- Ha tudnád hány embernek hiányzok, meglepődnél. *mondja, majd lassan elindul a kastély felé, hogy orrba pöckölje Alexet, hogy nem fél az orra előtt lófrálni.*
- Velem, és ha nem próbálsz az életemre törni, akkor élvezheted is. *morogja, majd kicsit tempósabbra veszi a lépteket, ha beérnek a kastélyba akkor Ted felcaplat Sindyhez, Larina meg... megy valamerre.*

//Köszi a rövidet Very Happy //
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 EmptyVas. Júl. 18, 2010 7:05 am

-Biztosan. Forrásaim szerint igen... *Mosolyodom el, miközben hátamra kapom a táskám, aztán pedig elkérem Hannah kézijét.*
-Majd én viszem azt. *Ma tiszta úriember vagyok... Amúgy, ha nem lenne itt Hannah, rossz kedvem lenne és... ki tudja mire nem folyamodnék. Ő mindig feldob. Jól érzem magam vele. Megfogom a kezét a szabad kezemmel majd elindulunk ugye Wilard felé. Tudom, hogy nem kell sokat mennünk, csak a kijáratig. Aztán szabad az út.*
-Várom már, hogy odaérjünk. *Kacsintok rá, aztán a táskájára pillantok.* Nem hoztál sok cuccot... vagy ez is olyan álcázott mint az enyém? *Mert az enyémbe bizony minden bele van dobálva ami kell, csak az ember találja meg.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Út Wilardba - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Út Wilardba   Út Wilardba - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Út Wilardba
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: