Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapThesztrálok völgye - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Thesztrálok völgye - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Thesztrálok völgye - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Thesztrálok völgye - Page 2 Vote_lcapThesztrálok völgye - Page 2 Voting_barThesztrálok völgye - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Thesztrálok völgye - Page 2 Vote_lcapThesztrálok völgye - Page 2 Voting_barThesztrálok völgye - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Thesztrálok völgye - Page 2 Vote_lcapThesztrálok völgye - Page 2 Voting_barThesztrálok völgye - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Thesztrálok völgye - Page 2 Vote_lcapThesztrálok völgye - Page 2 Voting_barThesztrálok völgye - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Thesztrálok völgye - Page 2 Vote_lcapThesztrálok völgye - Page 2 Voting_barThesztrálok völgye - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Thesztrálok völgye - Page 2 Vote_lcapThesztrálok völgye - Page 2 Voting_barThesztrálok völgye - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Thesztrálok völgye - Page 2 Vote_lcapThesztrálok völgye - Page 2 Voting_barThesztrálok völgye - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Thesztrálok völgye - Page 2 Vote_lcapThesztrálok völgye - Page 2 Voting_barThesztrálok völgye - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Thesztrálok völgye - Page 2 Vote_lcapThesztrálok völgye - Page 2 Voting_barThesztrálok völgye - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Thesztrálok völgye - Page 2 Vote_lcapThesztrálok völgye - Page 2 Voting_barThesztrálok völgye - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Thesztrálok völgye

Go down 
+3
Hannelori Sensui
Rufus Derryl
Ted Forrester
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyKedd Dec. 14, 2010 3:17 am

- Jól van elnézést, beszélek összevissza kicsit *kér kis pirulással elnézést a nő, majd zavarában a szoknyája ráncaival kezd játszani. Figyelmesen hallgatja a vámpírt, meg a magyarázatot is.*
- Nem érthetem? Miért nem meséli el hátha van bennem annyi ész hogy felfogjam *bújik ki belőle a kíváncsiság, és szemei már nem haragosan, csak kíváncsian csillannak meg. Aztán biccent, hát ha nem tud beszélni vele, akkor marad a második verzió, hogy vadászati engedélyt kér Mason fejére, és egy vámpírvadászt szabadít a nyomába.*
- Maga nem is tett semmit, amiért el kellene mennie, de a társa, neki mennie kell.* jelenti ki határozottan, majd kiveri a víz tetőtől talpig, mágia borzongtatja végig az egész testét, és erre rá, mintha egy hatalmas háló zuhannak rájuk. Felsikolt, majd automatikus mozdulatként, kap Rufus karja után. A hang hallatán megdermed, és sebes gondolkozásba kezd. A rejtvény alapján úgy tűnik, mintha ez a valami, egy növény lenne, abban a témában pedig otthon van, így sebesen pergeti magában a növények listáját. De közben másik problémával is szembe kell néznie, mivel a vámpír láthatólag nincs teljesen magánál, és a nyakát vette célba. Elönti a félelem, nem akar vámpírként élni, és meghalni sem szeretne még, ahhoz túl fiatal még. Kezeit Rufus mellkasára helyezi, és úgy próbálja eltolni magától, miközben agyát gondolkodásra készteti, hogy kinyögje, mi az a növény. Fejében vissza játsza, hogy mit tud róla, és bevillan neki a szerinte helyes megoldás.
- Ibolya... ez az ibolya lesz - nyögi ki, miközben ellenáll a férfi természetellenesen nagy súlyának, hogy ne harapjon a nyakába. Egyik kezét elveszi, és elkezd a pálcája után kutatni, és azt előhúzva, megpróbálkozik valamivel.
- Finite Illusion! - aztán a botot leejtve, ismét a férfi távol tartásának szenteli a figyelmét, reménykedve, hogy lesz valami hatása a bűbájának. Tippje szerint, ugyanis ez egy illúzió keltő varászlat, ami befolyásolja az érzékszerveket, emiatt érezte a férfi , hogy meg kell harapnia.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyKedd Dec. 14, 2010 3:32 am

A helyes megoldás hallatára, mintha egy elfojtott kiáltás hallatszódna, és a bűbáj megszűnik lassan. Rufus hirtelen ráéred arra, hogy ha valaha is vámpírrá tenné a nőt, nem itt, nem most és nem ilyen körülmények között tenné ezt meg. Pírral az arcán húzódik vissza, sebesen pergetve a bocsánatkéréseket. A nő bűbája valóban sikeres volt, és a háló is eloszlik, mindössze egy aprócska zöld 15-20 centis nagyfülű lény marad a földön. Egy pici kobold, aki unalmában kezdett a felnőttekkel. Nagy kék szemével, lebigyesztett fülekkel mered a nőre.
- Te túl okos vagy.... -szipogja, majd egy hangos pukkanással el is tűnik. Az avar szédült tánca lecsillapszik, és az idegen mágia is eltűnik a közelből.

//Köszönöm, jó áldozatok voltatok! Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Rufus Derryl
Vámpír
Vámpír
Rufus Derryl


Kor : 385
Hozzászólások száma : 50
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyKedd Dec. 14, 2010 6:23 am

-Nem gond. *Csak menti ő is a magáét. Nem szeretne minisztériumos balhét se másmilyent. A Wilian igazgatójával sincsen túl jóban, szóval... szereti ezt a békét és nyugalmat ami most van. Ennyi. A dolgok meg kezdenek egyre furcsábbak lenni.*
-Persze, nem fogom elmesélni 100 év történését. Sok olyan dolog van, amit csak a vámpírok tudhatnak és érezhetnek... Higgye el, hogy nem akarja hallani. *Úgysem fogja elmesélni, még ha Hanni azt mondja, hogy hallani is akarja. Aztán ugye jön a háló, már ideje sincs megmondani egy két dolgot a nőnek. Nem zavarja, hogy a karját megragadják, megért, hogy fél a másik. Ő is félne abban az esetben, ha nem lenne vámpír... sok előnye van így. Például a halhatatlanság, ami nem a legérdekesebb legtöbb esetben. Nem teljesen érti különben ezt a rejtvényt sem, pedig sok dologban volt már része az évek során.
Persze Hanni nem igazán tudja visszatartani, kevés kell ahhoz, hogy tényleg megharapja a nőt... de aztán köddé válik a háló és ő abban a pillanatban hátrább lép. Körülbelül két méteres távolság van Hanni és közötte, persze közelebb sem lép és most még hátrább sem. Nem érti először, hogy mi volt ennek az oka, de amikor a kobold megjelenik... és el is tűnik...*
-Sajnálom. Nem akartam... sosem volt még ilyen bajom. Azt sem értem, hogy tudod megbűvölni ez a kis lény... *Nem szeretné a nőt elüldözni és láthatóan tényleg nagyon szégyenli a dolgot. Gondol egyet.*
-Azt hiszem jobb ha megyek. *Indulni készül, csak a földre esett gyűrűjét gyorsan felkapja még.*


//Köszi mesélőbácsi ^^//
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyVas. Dec. 19, 2010 3:41 am

*Pedig ő kíváncsi lenne a 100 év történetére, de tudomásul veszi hogy ha nem, akkor nem. Különben sincs joga belekérdezni Rufus életébe, szóval örülhet, ha csak ilyen kedvesen koppintottak az orrára, hogy ne faggatózzon abba, amihez nincs semmi köze.*
- Elhiszem, és bocsánat, nem akartam udvariatlan lenni, ezt meg maga higgye el * mosolyodik el halványan, mert látszik, hogy kicsit váltakozó a hangulata, főleg ha a diákokról van szó. Persze, van ami még ki tudja hozni a sodrából, de azok nem idevágnak. *
- Semmi baj, azt hiszem volt mégis elég önuralma hogy ne harapjon meg * jegyzi meg kissé sápadtan a nő, mivel azért rendesen megijedt, hogy Rufus belemélyeszti a fogait a nyakába. Szíve még mindig hevesen ver, de nem mérges. Nem a vámpír hibája, hanem a koboldé, aki rossz tréfát eszelt ki.*
- Tudja, a koboldok, nem olyanok, mint a többi mágikus lény. Egyedi és számomra érthetetlen módon, mindenféle lényre ki tudják terjeszteni a mágiájukat, ezért is mondják rájuk, hogy veszedelmes kis lények, mert senki és semmi nincs biztonságba előttük. Bár azt mondják, a démonokat nem tudják megbűvölni, de ez inkább csak amolyan régi mese, hiszen nincs olyan ember, aki látott volna démont. * meséli a nő, miközben összeszedi magát, és rendezi a szívműködését is. *
- Igen, talán az lesz a legjobb, ha én is visszatérek a kastélyba, de kérem... ne tűnjön el nagyon * teszi még hozzá, hogy ha lehet, máskor, koboldmentes helyzetben, még szívesen beszélgetne a vámpírral. Reméli, hogy Rufusnak sincs ellenére a dolog, aztán elindul, egy utolsó mosolyt villantva a férfire, a kastély felé, kissé remegő kezében tartva az eddig leszedett növényeit.*

//Köszönöm én is Mesélőbácsi, és Alex, bocsi hogy csak most tudtam írni :$//
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptySzer. Jan. 26, 2011 6:38 am

* Nagyon unatkoztam egész nap. Dél után lefeküdtem aludni, de nem sikerült elaludnom. Kicsit feldúltnak éreztem magam. Leszállt az este és gondoltam elmegyek egy esti sétára, ami mindig nagyon jól szokott esni. Elindultam a szobámból, senkivel nem találkoztam a folyosókon, majd kimentem az udvarra. Az udvaron át az erdő felé vettem az utam, majd egy elég ijesztő ösvényre tévedtem. Igazából nem is tudtam mit lófrálok kint a sötétben, amikor még világosban sem ismerem az erdőt. Rém félelmetes volt. Addig addig mentem, még el nem tévedtem. Úrrá lett rajtam a félelem, majd csak álltam és vártam hátha jön valaki, amit igazából elég kétségesnek láttam. Még jó hogy melegen voltam fel öltözve. Egy kék nadrág, egy világoskék blúz és egy fekete kabát volt rajtam. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptySzer. Jan. 26, 2011 6:52 am

*Este van, és éppen a kastély felé tart, mikor hangokat hall. Pálcáját előveszi és egy Lumos segítségével fényt teremt, majd a hang felé veszi az irányt, hogy megnézze mi is az. Esti ruhája ezekből tevődik össze, meg a bátyja fekete felsőjéből. A napszemüveg most is csak díszeleg a nyakában. Kicsit gyorsabbra veszi a tempót és hamarosan be is éri a lányt. Meglepődve veszi észre, hogy Nathaly az.*
-Hola Nathaly. Nem gondolod, hogy rossz helyen vagy?
*Kérdezi a lánytól, majd közelebb megy hozzá és várja a lány reagálását.*
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptySzer. Jan. 26, 2011 6:58 am

* Hangokat hallok, lépteket, majd fény közeleg felém. Kissé ideges leszek, érzem ahogy izzad a tenyerem.*
~Hova kerültem?~
* Közeledik hozzám, majd megszólít. Max az, hál Istennek. *
- Szia Max, azt sem tudom hova jöttem. Te itt? * Csodálkozol a fiún, majd csak tekingetek körbe körbe. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptySzer. Jan. 26, 2011 7:49 am

*Látszik, hogy Nathaly meg van rémülve, nem kicsit. Ez Max-nek is feltűnik. A kérdésre elmosolyodik, majd válaszol neki.
-A kastély felé mentem, mikor hangokat hallottam és jobbnak láttam, ha megnézem. Még szerencse, hogy én találtalak meg és nem valaki vagy valami más. *Mondja egy kicsit aggódva. Azért annyira nincs rosszban a lánnyal, hogy ne mentse meg, ha bajba kerülne.
-Talán el kellene indulnunk visszafelé. Fogalmam sincs ki az ügyeletes tanár, és nem lesz jó vége, ha elkapnak minket.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptySzer. Jan. 26, 2011 8:18 am

* Igazából nem nagyon tudtam miről beszél Max. Furcsa szabályok, és még furcsább helyek vannak ebben az iskolában. Hozzá kellene szoknom. *
- Hova mennyünk? * Igazából köszönettel tartozom Maxnak. Csak nem tudom hogy mondjam neki. *
- Köszi a mentőakciót. * Mosolyogtam a fiúra. *
- Nálam van a pulcsid, emlékszel? * Nem akarok félreérthető lenni, de másképp nem tudom megfogalmazni. Remélem nem veszi rossz néven. *
- Ha akarod akkor gyere el velem, ott van a szobámban. * Ajánlottam fel a fiúnak. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptySzer. Jan. 26, 2011 11:08 pm

-Szerintem induljunk el a kastély fele. *Válaszolja a kérdésre, majd körbepillant, hogy nincs-e fenyegetés a közelben.
-Még nem értünk ki innen, tehát még ne köszönd. *Mondja miközben elhúzza a száját egy kicsit.
-Igen tudom. *Válaszol a lánynak, majd megint körbepillant.
-Rendben. Javaslom induljunk el, mert nem szívesen maradnék itt. *Mondja a lánynak, majd megvárja mit reagál és elindul visszafelé.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptySzer. Jan. 26, 2011 11:21 pm

* Hallgatok a fiúra, mert ő biztosan jobban ismeri a helyet mint én. Megindulunk visszafelé. *
- Akkor feljössz a pulcsidért? * Kérdezem a fiút. *
- Nem tudtam, hogy ilyen veszélyes ez a hely. * Elnézést képen mondom Maxnak, azért amiért utánam jött. *
- Milyen volt a mai napod? * Próbálok valami témát felhozni, mert kínosan érzem magam. *
- Én azért jöttem ki, mert nagyon unatkoztam, csak levegőzni akartam. * Körbe körbe nézek, hogy látok-e valakit, valamit, de nem látok semmit a nagy sötétben. Remélem csak beképzelem magamnak, de olyan mintha valami hangokat hallanék. De oda sem figyelek, inkább szaporázom lépteim. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptySzer. Jan. 26, 2011 11:47 pm

-Persze felmegyek érte. *Válaszolja a kérdésre, majd szép lassan elindul. Körbenéz, hogy nem-e lát egy Thesztrált, de hála istennek egyet sem lát.*
-A Thesztrálok völgyében vagyunk. Addig nincs baj, amíg nem látod őket. *Vonja meg a vállát.*
-Unalmas, mint általában. Lementem Wilard-ba és ideáig ott voltam. Besötétedett és jobbnak láttam, ha igyekszek vissza. *Válaszol a kérdésre. Visszakérdezni már felesleges, mert Nathaly válaszolt is rá.
-Értem, és amint látom eltévedtél. *Mosolyog, persze nem sértésnek szánja. Ő is hallja a hangokat és csak imádkozni tud, hogy ne találkozzanak egy Thesztrállal se. Nem hozza fel, mert nem akarja megrémíteni a lányt még jobban és nem is akar hülyét csinálni magából.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 12:02 am

* Thesztrálok völgye? Te jó ég. Nagyon ijesztően hangzik. *
- Nem lenne kedvem egyel találkokozni, de többel sem. * Felnevettem. *
* Nagyon kedves Max, mint mindig.... Csak azt nem tudom, hogy hogyan kellene megköszönnöm. * ~Még hogy eltévedtem? Még szép. De erre mit mondhatnék? ~
- Eltévedtem. * Majd felnevettem, mert úgy érzem magam mint valami filmbéli szereplő aki mindig megmentésre szorul. Igazából nem láttam azt az ösvényt ahol jöttem be ezért jobban láttam ha megkérdezem Maxot, hogy hol van. *
- Ismered a kifelé vezető utat? Vagy csak botorkálunk? * Próbáltam elviccelni a dolgot, bár megbízok benne hiszem ő sem akarhatja, hogy eltévedjünk! *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 12:15 am

-Akkor ezek szerint te is látod őket? *Kérdezi megdöbbenten egy kicsit, miközben kifelé tart. Egy kicsit furcsállja, hogy a lány nevet ezen, de ez az ő gondja.*
-Értem. *Vonja meg a vállát, hisz sejtette, hogy eltévedt.*
-Fogjuk rá, de majd egy varázslat segít innen kitalálni. Lucrum Raidon Christopher Raphaello *A varázslat hatására a pálcából, egy apró fény csóva jön elöl, majd elindul Chris-t keresve.*
-Így azt hiszem könnyebb lesz megtalálni az utat.
~Remélem a szobába vagy.~
Vissza az elejére Go down
Töpszli
Kalandor
Kalandor
Töpszli


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 12:22 am

A két fiatal mocorgásra lehet figyelmes a hevenyészett bokrok közül. De még mielőtt, sikerülne szívinfarktust kapniuk, a rejtőzködő fel fedi magát, és jobb szó híján kibukfencezik eléjük egy pici zöld sárkánykölyök. Nagy rubint színű szemeivel kérdőn pillant a diákokra, és csuklik egyet, aminek nyomán, pici lángfelhőcske távozik az orrlukain keresztül. Egyenlőre nem mozdul, csak félelemmel, vegyes kíváncsisággal mered a betolakodókra.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 12:39 am

* Még nem értek a varázslatokhoz, így csak nézni tudom amit Max csinál. egy fénycsóva jelenik meg a pálcájából és egy nevet mondott előtte. *
- Hát én is nagyon remélem. * Majd amikor ezt kimondtam egy kis apró lény kijött a bokrok alól. Úgy megijedtem, hogy Max háta mögé ugrottam és elkaptam a kezét. Nem tudtam mi lehet az. Erősen összeszorítottam a szemem, majd a hátát és a kezét fogva kipillantottam a fiú mögül és ránéztem a teremtményre. *
- Ez meg mi? ~ Te jó ég, de megijedtem. ~
* Majd ránéztem a fiúra, és csak akkor vettem észre mit csinálok. *
- Bocsi. * És mosolyogtam egyet. Majd visszanéztem a földön lévő állatra és hátrább léptem egyet. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 12:54 am

-Ezt a varázslatot még apánktól tanultuk meg. Ha elkeveredünk a tesómmal egymástól, akkor könnyebben találjuk meg egymást. Az biztos, hogy a suliban van valahol Chris, így biztos, hogy elvezet minket oda a Lucrum-om.
*Magyarázza a varázslat lényegét. Mindeközben egy apró kis teremtmény jelenik meg előttük. Nathaly azonnal a Max háta mögé ugrik. Egy kicsit furcsállja a dolgot, bár, jobb, ha a lány biztonságban van. Mikor csuklik egyet a kis lény és tűz jön fel, akkor Max már tudja, hogy egy sárkánnyal van dolguk.*
-Ez egy kis sárkánybébi lehet. Vagy már idős, és kicsit maradt. De ameddig nem bosszantjuk fel addig nem hiszem, hogy bántani fog minket. *Adja a lány tudtára. A Lucrum megáll, mivel Max nem követi, így addig nem mozdul. Csak lebeg pár méterrel mellettük.*
-Szerinted, hogy kerülhetett ide? *Kérdezi Nathaly-t.*
Vissza az elejére Go down
Töpszli
Kalandor
Kalandor
Töpszli


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 3:33 am

A kis jószág megilletődötten pislog párat, aztán lábra kecmereg, és közelebb araszol a fiúhoz, orrával megbökve annak lábszárát. Aztán kicsit hátraugrik, ezzel jelezve, hogy nem bánná ha játszanának vele. Erős, vaskos farkával döngetve veregeti a földet, ahogy kíváncsiskodik, és újfent csak megböki a fiút, ezúttal kissé megfogva a nadrágszárát is. Nem szakítja el, csak meghúzigálja, és magas, vékony hangon nyüsszög fel.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 5:04 am

* Amikor odament Maxhoz, annyira aranyosnak tűnt a kis sárkány. Nem láttam még soha élőben ilyen élőlényt. Elvoltam képedve, nem is tudtam mit mondani, mit csinálni. *
- Nem tudom honnan jöhetett, azt sem tudom hol van az élőhelye.
* Csodálkoztam a kérdésére. *
- Te megmered fogni?
* Kérdeztem a fiútól. Nem úgy néz ki mint aki félős típus. Csak néztem az apró állatra. *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 5:20 am

*Nem gondolta volna, hogy ez a kis sárkány játszani szeretne. Erre abból jött rá, hogy közeledik hozzá, majd megbökdösi.*
-Mondjuk ez hülye kérdés volt. Szerintem játszani akar.
*Mikor újra megbökdösi a a fiút, elteszi a pálcáját, ezzel eltűnik a Lucrum is.*
-Nem tűnik veszélyesnek. Hát, ha nem bánt, és ha engedi akkor megfogom vagy játszok vele.
*Válaszol a kérdésre, majd lehajol és a sárkányt kezdi el nézegetni. Kíváncsian várja, hogy most mi akar csinálni a sárkány, hisz neki nincs ötlete, hogy mit játszhatnának.
Vissza az elejére Go down
Töpszli
Kalandor
Kalandor
Töpszli


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 27, 2011 8:48 am

Az pedig, mintha csak értené miket beszélnek, néha közbe vinnyog, mintegy ő is hozzászólva a dologhoz. Mikor a fiú leguggol elé, a kicsi nagy levegőt vesz tüsszenteni készül, ami szintén ilyen pici láng pöfögtetéssel jár, ezután félrebiccenti a fejét, és ülő helyzetből hátrabukfencezik, majd ismét lábra áll, közelebb szaladva még meleg orrocskáját hozzáérinti a fiú tenyeréhez, de mielőtt megfoghatná, el is húzódik. Meglóbálja méretes farkincáját, és sipító hangja alapján, tetszik neki ez a fajta játék.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptySzomb. Jan. 29, 2011 5:04 am

* Meglep az, hogy egy ilyen kis lény is tud kedves lenni. De mindig is féltem az állatoktól, a legapróbbaktól is. Sokszor próbáltam ezt legyőzni, de sajnálom, nem ment. Nem fogok közelíteni a kis sárkányhoz. *
- Bocsi, én nem közelítenék.
* Mondtam Maxnak, és a háta mögött maradtam. Nem tehetek e fóbiámról. *
- Nem veszélyes?
* Szeretnék róla megbizonyosodni, és nem idegeskedni, az esetleges veszélyen. *
~ Ez honnan került ide? ~
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptySzomb. Jan. 29, 2011 7:37 am

*Érthető Nathaly tartózkodása, de Max nem teszi ezt szóvá. Hagyja, hogy azt tegyen, amit szeretne.*
-Rendben van. *Mosolyodik el, majd leguggolt ugyebár. A kis sárkány máris belelendült a játékba. Max elvigyorodik rajta, annyira helyesnek tartja. Mikor közelebb megy hozzá a teremtmény, akkor megpróbálja megfogni, ám az megsüti a tenyerét.*
-Hé, azért ennyire ne durvuljunk el. *Mondja viccelődve, majd tovább nézi, hogy mit csinál. Ismételten csak arra koncentrál, hogy megfogja, ha tudja.*
Vissza az elejére Go down
Töpszli
Kalandor
Kalandor
Töpszli


Hozzászólások száma : 12
Tallérok : 0
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptySzomb. Jan. 29, 2011 7:41 am

Nem érti, hogy a lány miért nem megy közelebb hozzá, azt hiszi hogy fél tőle vagy nem szereti, és nem akar vele játszani. A fiúval viszont egész lelkes a kis zöldség, és előre hátra szaladgálva szórakoztatja magát, aztán az egyik ilyen akciónál nekihátrál egy fának, és megüti magát egy kicsit. Fenékre tottyan, és sírni kezd.
Vissza az elejére Go down
Nathaly Johansson
Diák- Famine
Diák- Famine
Nathaly Johansson


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 1
Pontok : 0

Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 EmptySzomb. Jan. 29, 2011 8:46 am

* Ahogy látom ,milyen jót játszanak Max és a kis sárkány, közelebb lépek hozzájuk, és mosolyogva nézem őket. Majd közelebb megyek ismét. *
- Hogy kell vele játszani?
* Próbálnék valahogy beszállni. A tenyerem izzad, egyszerre érzek hideget, és meleget, de próbálom leküzdeni a félelmem. *
- Megsimogathatlak?
* Megyek oda az apró lényhez, beszélek hozzá, mintha értené. Leguggolok elé, és a kezem nyujtom felé, lassan, majd remélem, hogy elfogadja a közeledésem, és nem ijed meg. Mad visszapillantok Maxra, és előre a sárkányra. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Thesztrálok völgye - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Thesztrálok völgye   Thesztrálok völgye - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Thesztrálok völgye
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Erdő-
Ugrás: