Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek

Órarend
Vezetőség
Latest topics
» Roxfort RPG
Pént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Hétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Szer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred

Kim Kaguya

Ted Forrester

James Miller

William Quentin Watson

Sindy Logan

Hannah McDowal

Chris Martines

Solaria Luthia

Daniel Reed

Top posting users this week

Share | 

Kviddicspálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira

Male Kor : 24
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Aug. 23, 2010 12:12 am

*Már vagy fél órája itt vagyok, seprű nélkül. Elvetettem azt az ötletet, hogy a birtokot futom körbe, így inkább ide jöttem. Egy kék póló, és egy fekete rövidnadrág van rajtam. Igen, nálam ez a feszültség levezetése, hogy edzek egy kicsit. A seprűm az Amira öltözőjében lapul, ahogy a kviddicstalárom is. Közben megéri gondolkozni, a dolgokon. Hogy hogyan tovább. Nagyjából a tizedik körömet kezdem, már alig bírom mozdítani a végtagjaimat, mégis futok. Hogy miért? Mert nem adom fel. Soha. Erről vagyok híres. Aztán a lábaim felmondják a szolgálatot, és térdre rogyok. A szívem hevesen dobog, és fújtatok is, mint egy dühös bika. Nagy nehezen, odakúszok a lelátó aljához is, és hátamat nekivetem, szememet becsukom. Nem, nem alszom, csak pihennem kell.*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine

Female Kor : 22
Hozzászólások száma : 265

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Aug. 23, 2010 12:20 am

*Sebet keresi, és az első hely, amit megnéz persze a Kviddicspálya. Már egy ideje áll a kapuban -észrevétlenül- és figyeli ahogy a srác csak fut és fut. Ő ugyan abban a cuccban van mind eddig, Sátán is a háta mögött. A macinak megjegyezte, hogy ne merjen elmenni addig, még ő itt áll. Szóval Sátán meg se mozdul.
Összefonja karjait, halványan elmosolyodik. Igen... végiggondolta a dolgokat, mindent. Már nagyjából tudja mit akar... de valahogy ennyire nyálas még sosem volt. Talán ez a tinédzser korral jár. Amikor Seb térdre rogy és aztán kifekszik, úgy érzi most kell neki menni... elindul lassan a srác felé, lehetőleg ismét csak észrevétlenül. Amikor odaér, Seb fölé hajolva kicsit megszemlélgeti.*
-Jól vagy? *Aztán leül mellé. Még mindig gondolkodó a képe, de azért már egy kicsit biztosabb.*
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Aug. 23, 2010 12:27 am

*Hallom, hogy valaki közeledik, sejtem is hogy ki az. Nem nyitom ki a szemem, minek, hiszen úgy is tudok beszélgetni az illetővel. Most két embert nem kívánok ide: Millert, és Cintót. Bár nincs szerencsém, mert a lány érkezik. Mikor megkérdezik hogy jól vagyok, akkor kinyitom a szemeimet, és Cintó szemeibe nézek.*
-Nagyon jól. Kicsattanok az örömtől. *A hangomat csak távolról hallom, ennek ellenére epésen hangzik. Pont ő kellett nekem, hogy visszatérjen, az, amit eddig sikerült valamennyire elnyomnom.*
-Figyelj, én megértelek, hogy nem akarsz belekezdeni egy kapcsolatba, főleg egy ilyen alakkal mint én. Legyünk csak barátok, okés? *Foglalom össze, a pillanatnyi érzéseimet. Persze nem ezt gondolom, de ezt most nem tudtam visszatartani. Szeretem Cintót, de még mindig tanácstalan vagyok. A hangomat még mindig távolról hallom, bár már normális a hangnemem. Nem nézek a lányra, csak azért sem. Inkább a pálya egy távoli részét fixírozom.*
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Aug. 23, 2010 12:39 am

*Érzi, hogy nem kellett volna idejönnie. Mégis muszáj lesz neki elmondania, hogy mire jutott. Elgondolkodva hallgatja a srácot, aztán az utolsó kérdésre halványan elmosolyodik. Elég közel ül a másikhoz, így most... semmi nem jelenthet gondot. Látja, hogy Seb nem ezt akarja, így egy kicsit erőt vesz magán és...*
-Nem, egyáltalán nem okés. Szóval... remélem nem gondolod komolyan azt, amit mondtál. *Egy kicsit elhallgat. Tudja mi jön most. Kezdeményeznie kell. Utál, de most nem tehet mást.*
-Figyi én... gondolkodtam... *Remélhetőleg itt már a másik ránéz, és ha igen akkor ismét egy halvány mosoly jelenik meg az arcán, miközben közelebb hajolva, megpróbálja megcsókolni a másikat.*
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Aug. 23, 2010 12:56 am

*Nem tudom, hogy mit kezdjek magammal. Örülök, hogy a lány itt van, még sem mutatom ki. Mert nem tudom, és nem is akarom. Annyiszor kikosarazott már, hogy nem tudom, mit higgyek. Persze, hogy nem gondoltam komolyan, hiszen mindig arra vágytam, hogy vele lehessek.*
-Dehogy gondoltam komolyan, csak az beszél belőlem, amit most érzek. Az elkeseredettség, és a boldogság, hogy veled lehetek. *Mosolyodok el, kényszeredetten. Tudom, hogy most Cintónak kell kezdeményeznie, és én nem fogom hátráltatni.*
-Én... szeretlek Cintó, és... *Motyogom, Cintót nézve. Nem mosolygok, de amikor közelebb hajolnak hozzám, és megcsókolnak. Vissza is csókolok, közelebb is húzom Cintót.*
-Szeretlek... *Még mindig nem mosolygok, de komolyan gondolom, amit mondok, így közelebb hajolok a lányhoz, és megcsókolom.*
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Aug. 23, 2010 1:04 am

*Valóban sokszor kikosarazta a fiút, de most mégis úgy dönt, hogy nem teszi... mit veszthet? Barátságot... Csókolni csókol, és még jól is... volt neki benne gyakorlata, de legtöbbet otthon. Testvére haverjai közül elég sokkal kezdett már.
Amikor kijelentik, hogy szeretik, csak elmosolyodik. Ne várják el tőle, hogy az egyik pillanatról a másikra szerelmes lesz.*
-Hát remélem, hogy fogsz is... és hogy én is majd. *Egyszer volt szerelmes... Jamesbe. Azóta senkibe se, szóval egy kicsit kijött a gyakorlatból. Visszacsókol és halványan el is mosolyodik.*
-Remélem nem fogom nagyon megbánni... vagy te... *Mivel tudja, hogy James nem hagyja annyiban ezt, ha meghallja.*
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Aug. 23, 2010 1:17 am

*Nem tudom mit tegyek, még mindig. Tudom milyen szabad szellemű a lány, és én amilyen szívtipró vagyok, biztos hogy nem ragadok le nála. Bár megpróbálom majd, de három hónap a rekordom. Én is jól csókolok, sőt! A csajok szinte olvadoznak, mikor lesmárolom őket.*
-Igen. *Hagyom rá. Szeretem. De ha most megemlíti Millert, felrobbanok, és itt hagyom, az biztos. Elég volt mára a sok idegeskedésből.*
-Nem, nem fogom megbánni. Már nem bántam meg. *Tényleg nem bántam meg. Nem érdekel mit akar Miller, a barátaimat, és akit szeretek, nem hagyom bántani.*
-De van egy olyan érzésem, hogy meg fogom bánni, hogy Millerrel fogadtam. *Csóválja meg a fejét elkomorodva.*
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Aug. 23, 2010 1:29 am

*Nem szólal meg egyenlőre... kisebb ideig a földet kémleli, aztán pedig Seb szemeibe néz. Nem veszik el benne, csak kémleli és gondolkodik. Olyan jó érzés fogja el... félig.*
-Fogadtatok? *Nem tudott erről... nagy szemeket meresztve néz Sebre.* Képes voltál VELE fogadni?! Nem vagy észnél... *Most jönne az a rész, hogy a fiút figyelmeztetnie kell. Egy kicsit elmereng, de nem szól. Ha kérdezik, majd csak akkor.
Sátán közben kicsit arrébb ment, körülnézi a terepet. Cintó egy kisebb ideig utána pillog, nehogy véletlenül elmenjen. Aztán vissza Sebre... kicsit most ideges lett vagy inkább: kavarognak benne az érzelmek.*
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Aug. 23, 2010 1:39 am

-Igen, fogadtunk. De tudom, hogy nagy fába vágtam a fejszémet. *Félmosolyra húzom a számat, és még ki is húzom magam. Sokkal jobban érzem magam.* -Képes voltam. Tavaly elkentem a száját, talán idén is sikerül. Bár tudom milyen gyökér, így biztos, szervezkedik ellenem. Ismerem már annyira. *Sóhajtok fel.* -Mert? *Fúrja az oldalam, hogy miért. Talán még mindig szereti? Mert ha igen, én elengedem. De azzal le is zárom a barátságunkat, mert nem bírom, ha átvernek.*
-Tudod, hogy milyen vagyok, és azt is, hogy ő milyen. *Még mindig Cintóra pillogok, de már nem mosolygok.*
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Aug. 23, 2010 1:49 am

*Nem, nem szereti Jamest.*
-Öhm... szerintem rosszul tetted, hogy fogadtál vele. James megváltozott. Nagyon megváltozott. *A nagyon szót ki is hangsúlyozza, hogy Seb felfogja.* Nem szeretném, ha bajod lenne... többet nem mondhatok erről a "nagyon megváltozottról" mert úgy ahogy vagyok, kinyírnak. *Egy kisebb hatásszünet és mivel eddig a földet kémlelte, most felnéz.*
-Igen, tudom milyenek vagytok! Pontosan azért mondom ezt amit mondok... jobb lenne, ha elfelejtenéd ezt az egészet. Rossz előérzetem van Seb... *És neki az előérzetei általában nem csalnak.*
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Aug. 23, 2010 2:08 am

-Tudom, Cintó. Tudom, hogy Halálfaló. Nekem nem kell bemutatni azt a tetűt. Piszkos módszerei vannak, jobban ismerem, mint hinnéd. *Komolyan gondolok mindent. Fel is fogom.*
-Nem lesz bajom. Megígérem. De, gondolom, hogy nem szeretnél látni meztelenül. Én se magamat, szóval. *Kuncogok fel, és egy puszit nyomok a lány arcára, majd felállok.*
-Bocsánat, de nekem mennem kell. Szia. *Köszönök el mosolyogva, és otthagyom Cintót, a kviddicspályát, hogy a káhában pihenjek egy kicsit.*
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Hétf. Aug. 23, 2010 2:14 am

-Én elhiszem de... áááh, hagyjuk. *Rá sose hallgat senki. Már megszokta, így most nem fogja erőltetni. Aztán majd az lesz, hogy ő igenis megmondta. Közben feláll, kap egy puszit és már menni is készül.*
-Öhm... rendben, szia. *Kicsit szíven ütötte most ez a dolog. Elgondolkodva hátradől, aztán int egyet Sátánnak. Feláll és a mosómedvével együtt elindul vissza az iskolába. Bár nem arra, amerre Seb ment. Ő nem akar megváltozni. Nem akar olyan nyálas lenni, mint a többi lány... ő más, ezt éreztetnie is kell.*
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine

Female Kor : 24
Hozzászólások száma : 560
Pontok : 15

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Szomb. Szept. 04, 2010 7:30 am

* Hétvége van, és este is én meg itt vagyok a sulin belül. Kezdek megváltozni. Hova tűnt a bulizós énem ? Az biztos, hogy valahova nagyon messze. Mindegy, nem is annyira bánom. A levegő lehűlt , bár nem nagyon ijeszt meg mert odahaza Oroszországban sokkal hidegebb van. Ettől függetlenül egy fekete farmer van rajtam egy szürke kapucnis pulcsival, alatta pedig egy lila pólóval . A hajam egy-egy tinccsel van hátra fogva frufrum a szemembe lóg, amit néha meglebbent a szél.
Egyedül ülök a lelátón. Jobbra mellettem a cigis dobozom, kezemben pedig egy szál ezüst marlboro. Nem hiszem, hogy sokan tévednének erre.. Talán jobb is.
Szórakozottan fújom ki a füstöt és nézem, hogy oszlik szét a levegőben. Aztán érzékelem, hogy valaki felém tart..*
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine

Male Kor : 20
Hozzászólások száma : 158

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Szomb. Szept. 04, 2010 7:46 am

* Kár hogy köd van, repülhetnék egy-két kört a kviddicspályán. De mivel elég sűrű, nem látok messze...elveszni meg azért mégsem akarok. Így seprű nélkül, farmerban, és vörös bőrdzsekimmel, ami alatt látszik a fekete pólóm. Hüvös van, de bírom a hideget. A lelátóhoz sétálok, ha már egyszer nem repülhetek. Hajamat fújja a szél, bár nagyon ez sem zavar. Megpillantom egy ember körvonalait a ködben, így arra veszem az irányt. Gondolom tanuló, bár eddig egy diákot sem láttam. Közelebb érek és észreveszem, hogy egy nálam idősebb lány. Mikor odaérek, bemutatkozom, majd leülök mellé.
- Szia. Benjamin Doredumble vagyok. És te? * A nevét hallgatva figyelem. Mintha hallottam volna már. Elég sok mindent hallani a Wilienbe...a falnak is füle van. *
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Szomb. Szept. 04, 2010 7:54 am

* Egy fiú közeledik felém. Egyáltalán sem ismerős. Biztos elsős.. Na azt hiszem vele se fogok szórakázni menni.. *
- Heló ! Hannah McDowal.
* Nyújtom neki a kezem bemutatkozásképp.*
- Ha jól gondolom elsős vagy.. Csak mer nem láttalak még.
* Jegyzem meg majd kifújom a füstöt az ellenkező irányba. Ki tudja, lehet zavarja..*
- Merész vagy, hogy ilyen időben kijárkálsz erre..
* Nézek körbe. Nem olyan hívogató. Gondolom a többiek vagy valami szórakozóhelyen ropják vagy a klubhelyiségben ücsörögnek..*
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Szomb. Szept. 04, 2010 8:19 am

* Bemutatkozunk, és válaszolok. *
- Igen...Faminés. És te? * Kérdezek rá a házára. Én se láttam még őt, sok mindenkit nem ismerek még. Azért elkezdtem már beilleszkedni, de még mindig van olyan, akit csak látásból ismerek. Miután elárulja a házát, válaszolok. *
- A többiek vagy alszanak, vagy elmentek valamerre. Unalmas volt a kastélyban, itt még mindig jobb, mint bent dögleni. * Magyarázom. Jobb dolgom úgy sincsen most, bár kezdődik a suli, majd akkor lesz mivel töltenem az időm...addig is kiélvezem a szünet utolsó perceit. Égdörgésre leszek figyelmes, lehet eső lesz... *
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló

Male Kor : 23
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Szomb. Szept. 04, 2010 8:26 am

*Danny lépked a pálya felé. Vagyis, a lelátókon, mert ilyen időben nem akar repülni nincs kedve. Fekete bőrdzseki, fekete farmer, fehér edzőcipő van rajta. Haját fújja a szél, amit nagyon utál, és ezt egy simítással mindig rendezi. De egy idő után megunja, és hagyja, hogy a szél játszadozzon a hajával. Szájában ezüst Marlboro parázslik, miközben két ismerős alakot pillant meg. Sietősebbre veszi lépteit, és amikor odaér, rájuk köszön.*
-Hannahdrága, Benny. Sziasztok. *Vigyorodik el. A drágázás, Hannah-nál, már megszokott. Benny-nek nyújtja a kezét, hogy belecsapjon. Lehuppan Benny mellé, és figyel.*
-Mi járatban? *Kérdezősködik vigyorogva. Közben úgy fújja ki a füstöt, hogy az a többiekre ne menjen. Bár Hannah-t nem zavarná.*
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Szomb. Szept. 04, 2010 8:34 am

- Szintúgy, Famine.
* Bólintok. Na akkor ez a ben csak jó gyerek lehet. Általában nem téved a vezetőség amikor beosztja az embereket a házakba. Eddig csak Demit nem értem, hogy miért Plamás.. De mindegy is. *
- Jogos.
* Szippantok egyet a cigiből.*
- Jaj, ne legyek már bunkó.. Kérsz ? * Nyújtom felé a dobozt. Közben egy újabb taggal bővül a csapatunk. Ezennel Danny személyében.*
- Szia Danny !
* Üdvözlöm mosolyogva. A kérdésére csak vállat vonok.*
- Részemről unaloműzés.. A városba lusta voltam bemenni.
* Majd a cigijére pillantok.*
- Pöfékelsz mint a gyárkémény.. * Vigyorodok el.* - De legalább az ízlésed javult.
* Mutatok egy hüvelykujj felfele jelet. *
- Na fiúk van valami ötletetek, hogy mit csináljunk ?
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Szomb. Szept. 04, 2010 8:49 am

* A cigifüst nem zavar, de egyébként nem dohányzom. *
- Kösz, nem. * Mondom, majd lépteket hallok. Odanézek, és Danny alakját fedezem fel. *
- Szia Dan. * Fogok kezet vele. Majd ránk kérdez. *
- Valahogy én is így vagyok. Kerestem egy-két ismerőst, téged is, de úgy felszívódtál...és veled mi a helyzet? * Kérdezek vissza. A kviddicspályát bambulom, a csapatba kerülés esélyein gondolkozva, mikor kizökkenek Hannah kérdését hallva. *
- Ötletem nincs. Ilyen jó időben oly sok a lehetőség... * Mosolyodok el. De igaz: ebben az időben akármelyik pillanatban elkezdhet esni. Úgyhogy a szabadban lévő dolgok kiütve. Mondjuk engem lehet nem zavarna az eső, de a többieket több mint valószínű. *
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Szomb. Szept. 04, 2010 8:56 am

-Őőő. Nemsok, nemsok. *Rázza a fejét. Nem akarja elárulni, hogy kezdenek összejönni a dolgok Lexivel. Meg aztán, kviddicsezni jött ki, de ilyen időben. Mondjuk ez nem zavarja. Akármikor seprűre ül.*
-Igen, igen, Hannahdrága. De csak azért, mert betartottam a szavamat, hogy nem azt a Marlborot szívom, amit én szeretek. *Vigyorodik el, halványan, és a pályára pillant.*
-Én eredetileg repkedni jöttem, de úgy tűnik, hogy nem igazán válik be. De imádom a kihívásokat, szóval lehet belefogok. *Dannyvel az a gond, vagy éppen a jó, hogy meg is csinálja.*
-Ki lesz az a merész, hogy csatlakozik? *Kérdi, alattomosan vigyorogva. Szív egyet a cigiből, és elpöcköli.*
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Szomb. Szept. 04, 2010 9:03 am

* Elrakom a dobozt, mert nekem elég lesz ez az egy szál. Most épp nem a láncdohányos napomat élem.*
- De ha egyszer sz*rt szívtál . Csak jót tettem..
* Mondom neki, egy mosoly kíséretében. Majd követem a többiek tekintetét. Hát igen, nem sokára itt lesz az Amira-Famine meccs. Nagyon-nagyon remélem, hogy mi kerülünk ki győztesen. *
- Úgy ismersz mint aki meghátrál ?
* Pattanok fel a helyemről. Majd Benre nézek.*
- Nos Ben csatlakozol az idősebbekhez ?
* Remélem, hogy igent mond mert akkor hárman még is többek leszünk mint ketten. Bár nem tudom mit szólnának ehhez a tanárok. Minden bizonnyal nem örülnének neki...*
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Szomb. Szept. 04, 2010 9:11 am

* Daniel válaszkitérésére kíváncsi lettem. *
- Na és eddig merre voltál? * Teszem fel a kérdést gyanakodva. Közben kviddicsre terelődik a szó. Én tűzben-vízben ráülök seprűre, egy kis esőtől és ködtől nem hátrálok meg. Így mikor Hannah felém fordul, mosolyogva bólintok. *
- Hát persze. * Engem igazán nem érdekel, hogy mit mondanak erre a tanárok. Végül is, fáj nekik ha repülünk egy kicsit? Sietve felzárkózom a többiekhez, a seprűnkért haladva. *
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Szomb. Szept. 04, 2010 9:21 am

-Hát. Mindenfelé. Összefoglalva, éjszakai életet éltem. Voltam a Black Diamondban, és harmincegyedikén hazamentem. Meglátogattam a húgomat. Amúgy, tényleg nem sok semmi. *Vigyorodik el zavartan.*
-Nem, nem úgy ismerlek, Hannahdrága. *Vigyorodik el, és lesétál a lelátó aljára, majd egy ugrással a pálya gyepén landol. Közben a seprűtároló felé tart. Különleges versenyseprűje van. Egy Mars 2010-es. Magyar gyártmány, és elég gyors. Emellett fordulékony is. Akkor kapta, amikor otthon volt. A húga vette neki. Már júliusban meg lett rendelve, de csak most ért ide. Így sokat jelent Dannynek ez a seprű.*
-Én már kész vagyok. *Vigyorodik el. És a lába közé veszi a seprűt. Felemelkedik, és repül pár bemelegítőkört. Egyre gyorsabban megy, majd megáll, és várja hogy mi lesz.*
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Szomb. Szept. 04, 2010 9:26 am

* Hallgatom Dannyt , hogy merre volt meg mit csinált. Közben ugye haladunk lefele.*
- És a húgod hogy van ?
* Említette még a múltkor, hogy kómában volt. Legalább is remélem, hogy jól emlékszem.*
- Nekem adjatok egy percet.
* Mondom, miközben előszedem a seprűmet. Tűzvillám. Tudom, hogy jelentek már meg újabbak is de nekem nagyon bejött ez a seprű a mardekárban, meg itt is amikor repülgettem. Lábaim közé veszem a seprűt, közben a csuklómon levő hajgumival felkötöm a hajamat lófarokba, hogy ne zavarjon annyira.*
- Na megyek is .
* Azzal felemelkedek és repülök egy bemelegítő kör szerűséget, majd megkeresem a fiúkat és odarepülök hozzájuk.*

// és fagyunk Very Happy //
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine

Female Kor : 21
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   Pént. Okt. 08, 2010 10:10 am

*A kviddicspályán üldögélek egymagamban,... egy kicsit már ittasan, bár nem lenne szabad, fölleg prefiként. De nekem is kell néha a jó élet. Muszáj volt egy kicsit innom, már jólesett,...
Fekete nadrág, fekete blúz, vászonkabát, és egy fekete sztárka a mai viseletem. Elgondolkodom, már jó lenne valakivel összejönni, kicsit magányos vagyok. A pálya szélén ülök, az egyik karikának nekidőlve, várom a jószerencsét. Hátha erre téved valaki, és beszélgethetnék. Elég sok dolog megbántott mostanság, de én mindig jó kedvű vagyok, és ez most sincs márképp. Habár egy kis mosoly sem látható rajtam, attól még belül nevetek, egy eszembe jutott régi történeten.
Kezemben egy szál a kék pall mall-bol amit már több mint egy éve szivok... Valahogy rákantattam, és azóta nagyon más cigi felé se nézek. Már jó lenne leszokni, hisz nagyon káros, de azért jól jön a nehéz helyzetekben,... mint például most...*
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Kviddicspálya   

Kviddicspálya
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next