Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapSanders lakás - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Sanders lakás - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Sanders lakás - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Sanders lakás - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Sanders lakás - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Sanders lakás - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Sanders lakás - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Sanders lakás - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Sanders lakás - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Sanders lakás - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Sanders lakás - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Sanders lakás - Page 2 Vote_lcapSanders lakás - Page 2 Voting_barSanders lakás - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Sanders lakás - Page 2 Vote_lcapSanders lakás - Page 2 Voting_barSanders lakás - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Sanders lakás - Page 2 Vote_lcapSanders lakás - Page 2 Voting_barSanders lakás - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Sanders lakás - Page 2 Vote_lcapSanders lakás - Page 2 Voting_barSanders lakás - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Sanders lakás - Page 2 Vote_lcapSanders lakás - Page 2 Voting_barSanders lakás - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Sanders lakás - Page 2 Vote_lcapSanders lakás - Page 2 Voting_barSanders lakás - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Sanders lakás - Page 2 Vote_lcapSanders lakás - Page 2 Voting_barSanders lakás - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Sanders lakás - Page 2 Vote_lcapSanders lakás - Page 2 Voting_barSanders lakás - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Sanders lakás - Page 2 Vote_lcapSanders lakás - Page 2 Voting_barSanders lakás - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Sanders lakás - Page 2 Vote_lcapSanders lakás - Page 2 Voting_barSanders lakás - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Sanders lakás

Go down 
2 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás - Page 2 EmptyKedd Jan. 04, 2011 1:20 am

*A kérdés kicsit meglepi, aztán amikor Nicole felül rá, elmosolyodik.*
-Ha te akarod, akkor igen. Én semmit nem akarok erőltetni, szerintem ezt te is tudod. *Kicsit elmerengve figyel fel rá, aztán felül és egy csókot ad a lány nyakára. Ugyan is csak addig ér el.*
-Miért félsz? *Ezt nem teljesen érti, hiszen... ha a lány már volt valakivel akkor... pasiból van, szóval ilyen dolgokban nem annyira jártas. Kedvesen mosolyog tovább Nicolera, szemében pedig fel-felcsillan valami néha.*
-Gondolt át. Ha nem szeretnéd, leállok. Ha mégis, akkor meg tudod mi a válaszom. Szerintem téged egy fiú sem utasítana el... *Az utolsó kijelentésénél kicsit feljebb hajol és megcsókolja a lányt, folytatva az előbbi pólóalányúlkálásos dolgot, ha a másik is engedi.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sanders lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás - Page 2 EmptyKedd Jan. 04, 2011 1:30 am

* Szinte gondoltam, hogy nincs semmi sem ellenére. Nem is húzom tovább az időt. Így hát nem is mondok semmit neki. Eleget beszéltünk, inkább most a tettek mezőére lépnék vele. Vissza csókolok és már az sem érdekel hogy mit is csinál a pólóm alatt. Csinálhat bármit biztos, hogy jó dolog származik majd belőle és nem is fogom többet leállítani. Próbálok meglepetést okozni neki. Leveszem a pólómat, hogy ne arra menjen rá az értékes időnk, hogy a pólóm alatt matat. Remélem tetszik neki a látvány, mert igazából szégyenlős vagyok és fogalmam sincs, hogy jutottam el odáig, hogy saját akartatómból vetkőzzek előtte. Esélyes, hogy azért van mert első pillanattól bele szerettem és a szerelemben nincsenek határok. Adok a szájára egy apró csókot, közben kicsit megharapom a szája szélét. És közben átadom neki az irányítást.*

Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás - Page 2 EmptyKedd Jan. 04, 2011 2:00 am

*Nicole nem szólal meg, így ő sem. Elmosolyodva figyeli végig az eseményeket, csak hagyja, hogy menjenek maguk után. Elkezd szenvedni ugyan a lány pólójával, de szerencsére nem kell sokáig, hiszen a másik le is veszi. Szemei fel, felcsillannak, majd apró csókokat kezd adni a lány nyakára, dekoltázsára és onnan lefelé. A melltartó sincs sokáig biztonságban, kezével azt is elkezdi kikapcsolni, de előtte még felnéz Nicolera, hátha van valami ellenvetése a dolgokkal. Nem siet, csak szépen, lassan kezdi el véghezvinni a dolgokat. Láthatóan kezd belejönni...*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sanders lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás - Page 2 EmptyKedd Jan. 04, 2011 2:05 am

* Még mindig arra gondolok, hogy talán elsiettem és még megállhatok. De
igazából tetszik a helyzetem és nem állok le, csak ha valaki ránk nyit.
De arra nem látok sok esélyt.Halkan felnyögök mikor, apró kis csókokat ad a testemre. Főleg a nyakamnál vagyok a legérzékenyebb. Egyre jobban kezdem élvezni a helyzetemet. De túl lusta vagyok most viszonozni. Hagyom, hogy Eric játsszon velem. És ha elég jól játszik, akkor megkapja a jutalmát. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás - Page 2 EmptyKedd Jan. 04, 2011 2:11 am

*Érdekes, hogy pont most jövök én is éppen Erichez... lehet, éppen a legjobbkor. Arcomon egy kisebb mosoly terül el, hiszen jó kedvem van. Meg kell osztanom néhány élményemet az egyik legjobb barátommal. Ha már a másik eltűnt.
Éppen csak egyszer megnyomom a csengőt, aztán megnézem, hogy az ajtó nyitva van e. Nyitva, így szépen lassan benyitok, persze kint még eldobom a cigimet is. A csuklyát a fejemről ledobom, majd lassan körülnézve beszólok.*
-Eriic! *A nappaliba érve meglátom Nicolet, meg Ericet alatta. Elfordulok.* Huhúúú. Banyek, Nicole nem is tudtam hogy ti... *Kimegyek az ajtóig lehetőleg addig, még fel nem öltöznek vissza a tesómék. Nekidőlve a falnak nézelődöm addig. Gondolom Eric, most pipa lesz rám de elég szépen.*
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás - Page 2 EmptyKedd Jan. 04, 2011 2:17 am

*Mosolyog és egyre nagyobb mosoly jelenik meg az arcán. Tovább csókolgatja a lányt, már a melltartó is lekerült róla.*
-Nocsak. Köldökpiercing? *Ezt csak most veszi észre. Oda is nyom egy puszit, ahogy halad lefelé lassan, Nicolet pedig ledönti az ágyra. Viszont ekkor... hangokat hall és az ajtó felé veti pillantását.*
-James! Hányszor mondtam már, hogy várd meg, még kimegyek? *A csengőt meg amúgy nem hallotta, vagy éppen direkt nem akarta meghallani... Amikor James kimegy, egy pillantást vet Nicolera.*
-Bocsi, nem zártam be az ajtót. Viszont ez az okos akkor is be jött volna, szóval... *Elhúzza száját, majd feláll és kezet nyújt a lánynak.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sanders lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás - Page 2 EmptyKedd Jan. 04, 2011 2:23 am

* Eddig minden jól halad. Igaz már félig meztelen vagyok, de már csöppet sem zavar. Eric mellet nyugodt vagyok. *
- Nagyon zavar? * Épp hogy felfektetett az ágyra és elkezdtük volna komolyabban a dolgokat nagy meglepetés ért minket. *
- James, hogy....! * Most nem kicsit mérges vagyok a testvéremre. Közben elfogadom Eric segítségét. Gyorsan felöltözök, majd annál lassabban James szeme elé kerülök. Már nem is tudom mire számítsak, lehet hogy kiakad és kapok egy alapos fejmosását, vagy épp az ellenkezője. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás - Page 2 EmptyKedd Jan. 04, 2011 2:55 am

-Sorry haver! *Nevetem el magam még egyszer, aztán meg kimegyek az előszobának nevezett helységbe és ott várakozom, ameddig a másik két személy felöltözik. Miután ez megvolt már sikerült nekem is egy mosolyt erőltetnem az arcomra. Nicolera nézek, majd fel Ericre és aztán nekidőlök a falnak. Még mindig talárban vagyok bent, de nem baj, nincs melegem.*
-Őmizé... nem is tudtam, hogy ti... de... *Nem fogok még egyszer bocsánatot kérni, az tuti.* Mióta? Valaki elmagyarázhatná a dolgokat. *Nem fogom Nicole fejét leszedni. Ő dolga, ő élete... örülök neki, hogy éppen a legjobb barátommal... mondjuk.*
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás - Page 2 EmptyKedd Jan. 04, 2011 3:01 am

*Még a köldökpiercingre elmosolyodik mielőtt kimennek.*
-Dehogy zavar! Nagyon jól áll. *Miután Nicole felöltözött kimennek. Eric első dolga, hogy jól oldalba vágja haverját. Ez volt az első eset, hogy valaki rájuk nyitott. Többet ilyet mondjuk nem szeretne átélni. Kicsit elmerengve pillant Jamesre, majd átkarolja Nicolet.*
-Ma óta. Remélem nem van kifogásod benne... *Direkt beszél így, miközben azért egy nagyobbacska vigyort elereszt.* Pontosabban ezért nem tudtál róla. *Hát igen... azért neki láthatóan örül a feje.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sanders lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás - Page 2 EmptySzer. Jan. 05, 2011 9:10 am

* Még mindig meglepetten állok, de jár James előtt. Nem tudom elhinni, hogy épp most kellet neki erre tévedni. Aztán kérdően rápillantok Ericre. Csak remélni tudom, hogy James kinyötte már azt a kort, hogy beárul a szüleinknél. Biztos azt hinnék, hogy azért volt a suli váltás, hogy bírjak pasizni, meg ilyenek. Talán még vissza is küldenének a régi iskolámba. *
- Ugye ez köztünk marad? * Kérdezem Jamstől. Nagyon is reménykedek benne. Majd leülök az étkező asztalhoz. Kezem kicsit rezeg, de nem gyújtok rá, csak Eric miatt. Mert tudom, hogy nem dohányzik és ezt tiszteletben tartom. *
- Amúgy James annyira fantasztikus vagy. * Persze, ez a testvértek dolga, másokra rárontani. Közben rápillantok Ericre és már sajnálom, hogy a drága testvérem nem tudott később jönni. Mert annyira meg kívántam Ericet, majd bele halok, hogy most nem kaptam meg. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás - Page 2 EmptySzer. Jan. 05, 2011 9:29 pm

*Elvigyorodom miközben Eric oldalba vág.*
-Köztünk. *Nem teljesen értem, hogy mit csinál ebből ügyet Nicole, de azért bólogatok. Ugyebár az egyszem húgom, és mivel nagyon jóban vagyunk.... nem mondhatok neki nemet. Nicole kijelentésére kihúzza magát.*
-Köszi hugi, tudom. Mindig is az voltam. *Aztán visszaveszem a csuklyámat és a szerelmes gerlicékre nézek, de legfőképpen Nicolera.*
-Niki kellene nekem ma este, szóval ha nem gond, elrabolnám... *Ez félig meddig csak kifogás, de teljesen komoly arccal pillantok először a lányra, majd Ericre is.*
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás - Page 2 EmptySzer. Jan. 05, 2011 9:34 pm

*Felvont szemöldökkel nézi végig a történteket, Niki kijelentéseire pedig csak bólogat. *
-Részemről is. *Mosolyodik el kicsit jobban, mint eddig... köztük marad, bár ezt gondolta, hogy Nicole Jamessznek szánta. Amikor a másik srác indulni készül, csak egy kicsit felsóhajt.*
-Csak ha nagyon muszáj. *Úgy volt, hogy Nicole nála alszik, szóval nem szívesen szegi meg az ígéretét. Megvárja, még mit szól Nicole az egészhez, de Jamesnek ugyebár nem nagyon kellene ellenkezni. Még nem engedi el a lányt, csak ha rábólint, hogy menni akar.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sanders lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás - Page 2 EmptySzer. Jan. 05, 2011 9:40 pm

* Az események pörögnek körülöttem. Mikor James megszólalt alig akartam hinni a fülemnek.*
- Drága James, hogy jött az most ide, hogy elrabolsz? * Felemelt hangom mondom neki, igaz attól, hogy még jóban vagyunk lehet vele ordibálni. *
- Gondolom, amikor ide jöttél nem is tudtad hogy itt lehetek. Mond, hogy ez csak egy kifogás, hogy elmenjek innen. * Hangom már lehalkult, de még a düh mindig megtalálható benne. *
- Remélem nem haragszól meg, de nem mennék veled. Mára már elígérkeztem másnak. *Ekkor pillantok Ericre, figyelve a reakcióját. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 06, 2011 10:04 pm

-Igazából már egy ideje kereslek, mert el kell vigyelek valahova. Rákötötték az orromra. Szóval ezért akartalak elrabolni. *Vállat vonok, majd az ajtó kilincsére teszem a kezemet és a szerelmes párra pillantok. Most komoly arccal.*
-Te érzed... de aztán nem az én fejemet fogják leharapni. Na mindegy, én léptem. Ha akarsz gyere. *Ha Nicole nemet mond, akkor vállat vonva kilépek az ajtón, majd elhopponálok.*
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 06, 2011 10:06 pm

*Halványan elmosolyodik Nicole kijelentésére, majd egy puszit nyom annak homlokára. Jameshez most nem szól.*
-Ha ennyire fontos, akkor menj nyugodtan. Ezt meg majd bepótoljuk. De ha szeretnél maradhatsz is, csak ne miattam legyenek rád kiakadva. *Felpillant Jamesre, majd várja Nicole válaszát. Ha a lány elmegy, akkor első dolga lesz holnap elhívni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Sanders lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás - Page 2 EmptyPént. Jan. 07, 2011 12:18 am

* Fantasztikus, hogy Jamesnak ennyire jó idő érzéke van. Pont a legjobbkor tud ránk törni. De igazéból nem tudok rá haragudni, hisz mégis csak a testvérem. *
- Most meg is találtál. * Szúró pillantást vetek Jamesra. *
- Remélem, hogy ezt még be lehet pótolni. * Oda lépek Erichez, adok neki egy szájra puszit és elköszönök tőle. Aztán James után megyek. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás - Page 2 EmptyPént. Jan. 07, 2011 12:23 am

*Elköszönök Erictől, biccentek is egyet mellé, majd mikor kiléptünk az ajtón, megfogom Nicole kezét és elhopponálok vele. Helsinkiig meg sem állok. Szüleink üzentek nekem, hogy még a mai nap folyamán nézzünk haza, mert meg kell beszélnünk valamit.*
Vissza az elejére Go down
Avery Woodruff
Diák- Famine
Diák- Famine
Avery Woodruff


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 39
Tallérok : 1
Pontok : 0

Sanders lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás - Page 2 EmptyPént. Jan. 07, 2011 12:25 am

-Persze. Holnap várlak. *Kacsint egyet, ezt az utolsó mondatok már elég halkan mondta ahhoz, hogy James ne hallja. Elbúcsúzik ő is, egy apró csókot ad a lánynak, majd mikor elmentek, visszamegy, kikapcsolja a filmet és inkább lefekszik pihenni.*

//Köszi Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sanders lakás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sanders lakás   Sanders lakás - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sanders lakás
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Glosser lakás
» Walters lakás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: