Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTópart - Page 6 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tópart - Page 6 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tópart - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tópart - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tópart - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tópart - Page 6 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tópart - Page 6 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tópart - Page 6 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tópart - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tópart - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tópart - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tópart - Page 6 Vote_lcapTópart - Page 6 Voting_barTópart - Page 6 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tópart - Page 6 Vote_lcapTópart - Page 6 Voting_barTópart - Page 6 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tópart - Page 6 Vote_lcapTópart - Page 6 Voting_barTópart - Page 6 Vote_rcap 
James Miller
Tópart - Page 6 Vote_lcapTópart - Page 6 Voting_barTópart - Page 6 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tópart - Page 6 Vote_lcapTópart - Page 6 Voting_barTópart - Page 6 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tópart - Page 6 Vote_lcapTópart - Page 6 Voting_barTópart - Page 6 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tópart - Page 6 Vote_lcapTópart - Page 6 Voting_barTópart - Page 6 Vote_rcap 
Chris Martines
Tópart - Page 6 Vote_lcapTópart - Page 6 Voting_barTópart - Page 6 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tópart - Page 6 Vote_lcapTópart - Page 6 Voting_barTópart - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tópart - Page 6 Vote_lcapTópart - Page 6 Voting_barTópart - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tópart

Go down 
+38
Max Martines
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Annie C. Ross
Chris Martines
Alera Bluemoon
Larina Marley
Nathaniel L. Matthews
Robert Lawrence
Nicole Hart
Herczeg Alex
Kim Kaguya
Lana Rosemary Lent
Brooklyn Moore
Demi Bieber
Alice White
Wallace Xavier Walters
Ginevra Gwendolyne Green
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Akimoto Masaki
Jacinta Hernandez
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Ingrid Weiss
James Miller
Jason Shuyler
Gregory Kinsey
Solaria Luthia
Ted Forrester
Remus Lupin
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Allison Diamond
Főmesélő
42 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptyPént. Márc. 19, 2010 9:38 am

*Na jó, ebben egyet kell értenem.*
- Nem tudom, nekem annyit mondtak, hogy nem akarja kirúgni. Biztos valami protekciós a gyerek, vagy ilyesmi. *Vonja meg a vállát. Jobb ötlete nincs.*
- Ühüm biztosan. Lehet, hogy még régi dolgok is vannak itt, csak senki nem tud róla. *Persze, meg troll, meg dementor is biztosan.*
- Naná! *Lelkesül fel ő is. Jó kis móka elé néznek.*
- Jó ötlet. *Ő pedig elfogadja a kéznyújtást, talpra áll, majd elindulnak a kastély felé.*
Vissza az elejére Go down
Jason Shuyler
Hell City
Hell City
Jason Shuyler


Kor : 34
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptyPént. Márc. 19, 2010 9:43 am

*Bezony így van.*
- Hát nem tudom, nah mindegy ha normális gyerek akkor majd szóba állok vele, ha nem hát nem. Vannak még itt rajta kívül sokan akik értelmesek.* von vállat a fiú, és részéről lezárta a témát.*
- jössz holnap ÁTV-re? Nekem lehet be kéne esnem rá, de még nem döntöttem el megye-e.* tanácstalankodik egy sort.*
- Jajah, majd felmegyünk a padlásra meg le az alagsorba, és találunk valamit. * lelkes ő is, majd valamikor összehozzák a dolgot.*
- Akkor menjünk. *segíti talpra a lányt, és egymás mellett beszélgetve elindulnak befelé a jó melegbe.*


//Köszönöm szépen^^//
Vissza az elejére Go down
Gregory Kinsey
Diák- Plama
Diák- Plama



Férfi Kor : 28
Lakhely : Wilian/London
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptyPént. Márc. 19, 2010 9:53 am

- Nah jah, ez igaz. *Bólint egyet.*
- Szerintem igen. Szeretem az ÁTV-t, meg főleg, hogy Hannelori tartja. nagyon aranyos tanárnő. *Reméli, hogy az órája is érdekes lesz.*
- Ühüm. *Már várja. Egyedül nem menne, az is biztos, aztán bólint egyet, és elindul a fiúval befelé a kastélyba.*


//Én is köszönöm.^^//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptyKedd Márc. 23, 2010 7:13 am

Csodálatos, tavaszi délután.
Lassan battyogott le a kastélyból vezető ösvényen. Nemrégiben érkezett Wilian-be, az egyik nemes, angol mágusképzőbe, s első útja a szabadba vezetett. Elvarázsolta a nagyszerű táj, mely a szeme elé tárult, főleg, hogy megszállott szerelmese a természetnek.
Miután csomagjait lepakolta az Imádkozó sáska hálójában, s nagyjából belegyömöszölte a fejébe a szobájáig vezető útvonalat, valami felfedező-körútra indult. Szeretett volna minél többet látni a helyből már így, az első percekben. Már régóta várt erre a pillanatra. Régóta várt arra, hogy végre ezen iskola diákja lehessen, hogy végre részese lehessen e világnak, társaságnak.
A Nap éppen lemenőben volt, narancssárga fényével beterítette a tó vizének tükrét. Érkeztekor lehuppant az első, útjába eső padra, közvetlen a parton. Arcát egyenesen a felé áramló fénycsóvához fordította, s ilyeténképpen mintha napfényben fürdött volna…
Vissza az elejére Go down
Ophelia McCord
Diák-Amira
Diák-Amira
Ophelia McCord


nő Kor : 28
Hozzászólások száma : 416
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptyKedd Márc. 23, 2010 7:22 am

*Nem sokkal később, egy igen jóképű fiú is megérkezik a tópartra. Szinte mindig itt van ilyen időben, szereti nézni a naplementét...
Egy egyszerű fekete nadrág és sötétkék rövid ujjú póló van rajta. Aki ismeri, az tudja hogy nem fázik hisz tűzmágiával rendelkezik. Alex, a kis fehér kutyája a háta mögött ugrálgat, szemlélve egy kicsit a terepet. Scott mostanság jókedvű, ami jót jelent. Szobatársát kerüli, már amennyire tudja, így nem került összetűzésbe vele.
A nagy sétálgatás közepette észre sem veszi a másik kinn tartózkodót. Alex ugyebár a figyelmesebb, ugatva megindul a lány felé és játékosan ugrálni kezd előtte. Scott persze rögtön utána siet, ő próbálja megnevelni a kutyust.*
-Ó, Bocsi. Még kölyök és hát ... próbálom nevelni. *Kisebb hatásszünet, végigpillant a lányon. Végül tengerkék szemeivel felveszi a szemkontaktust.*
-Amúgy, helló! Scott Hilton vagyok, Amirás. Azt hiszem még nem találkoztunk...*Gondolkodik egy egy kicsit, az arcmemóriája nem túl jó. A mosoly nem tűnik el az arcáról, mivel jó a kedve neki. Alex közben egy kicsit körbeszaglássza a lányt, majd tovább kezd nézelődni.*


//Fagyás ^^ //
Vissza az elejére Go down
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 28
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptyPént. Ápr. 02, 2010 1:06 am

*Yushi sétálgat a tópartnál. Petymege, Dakota árnyékként követi. A lány ma nem ivott bájitalt, és úgy néz ki, mint eredetileg: japánnak. De azért a haját begöndörítette és levágta, mielőtt lejött. Ma kissé hideg van, de Yushi, mint mindig, most is elég lengén van felöltözve. Képes volt pánt nélküli topban, miniszoknyában -ami alig takar valamit..- és tűsarkúban lejönni. Dehát megteheti, mivel tűzmágus a drága. Séta közben egy tűzgolyót dobálgat egyik kezéből a másikba. Kezdi unni, és a tűsarkú is töri a lábát, inkább leül egy padra. Kissé szomorú arccal nézi a tavat, bár egyáltalán nincs rossz kedve. Dakota az ölébe kuporodik, és így üldögélnek.*
//bocsi hogy röwid lett ;S //
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptyPént. Ápr. 02, 2010 1:20 am

//Nemgáz Razz//

*Nem sokkal később én is megjelenek a tóparton. Kivételesen egyedül, bár úgy tűnik mostanában vonzom a csajokat. Nem mintha eddig nem azt tettem volna... És nem... nem vagyok egoista! Annyira.
Szóval... sétálgattam éppen a tóparton, mikor a szemem megakadt egy igen szép lányon az egyik padon. Nem csodálkoztam rajta, hogy ilyen lengén van öltözve hiszen gondoltam hogy tűzmágus, mint ahogy elég sokan annak tanulnak még itt. Fekete nadrágban, sötétkék pólóban és egy fekete kapucnis felsőben voltam, aminek a kapucnija jelen pillanatban a fejemen tartózkodott. Ahogy közelebb léptem, rájöttem hogy a padon ülő csajszi nem más mint Yushi drága... Igen, még tavalyról ismertem. Jóban vagyunk...*
-Ó, kit látnak szemeim? *Mosolyodtam el, miközben zsebbe dugott kézzel elé álltam.* Szia Yushi. Hol vagy eltűnve mostanság? *Kérdeztem, mivel tényleg régen láttam... elgondolkodtam, majd egy kérdés nélkül is levágtam magam a padra mellé.*
Vissza az elejére Go down
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 28
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptyPént. Ápr. 02, 2010 1:34 am

/ésömm énis átmegyek E/1-be, mert tudod az aurorán úgy kell, és nem akarok átszokni a E/3-ra//
Még mindig egy tűzgolyót dobáltam. Azon gondolkodtam, hogy a bátyám már hazaért-e. Meg hogy mi van a kis korcsával. Nem hagyta itt, pedig Dakotával ellettek volna. Ahhoz képest, hogy Dakota vadmacska, egész jó viszonyban voltak. És mostanában szomorú, mert elvitték a barátnőjét. Meg is értem.. Velem is volt már ilyen. Ana, a legjobb barátnőm elköltözött, és egy ideig nem is jelentkezett. 1 hónapon át ideges voltam miatta. Aztán feljött msn-re. Tök ideges voltam, mert úgy csinált, mintha nem ismerne. De, mint kiderült, az idióta bátyja volt fenn az msn-én. Voltam is nyáron náluk és rátámadtam a fiúra. Természetesen farkasalakban. Az a família is varázslócsalád, hát miért ne tehettem volna, hogy előttük egy hatalmas döggé változom?
A gondolataimból egy ismerős hang zökkentett ki.
-Sziaa *köszöntem elnyújtottan és a nyakába ugrottam. Régen találkoztam vele, idén még nem is. Nagyon bírom a srácot, és hiányzott.*
-Még hogy én?! -kérdeztem felháborodást színlelve, de aztán nevettem- Ezt én is kérdezhetném! Mikor is láttuk egymást utoljára? Tavaly? -kérdeztem ismét, most elgondolkodva. Ez nem színlelés volt, tényleg kíváncsi voltam, hova a jó anyámba tűnt.
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptyPént. Ápr. 02, 2010 2:06 am

//Oké,de az szerepes jeleket használd lécci O.o és bocsi a késlekedésért, volt egy kis dolgom.//

*Elmosolyodtam mikor Yushi a nyakamba ugrott. Szorosan megölelgettem, majd ugye helyet foglaltam mellette. Igen... ő a kedvenc prefektusom.*
-Igen, te-te! Hát.. az tény hogy tényleg régen találkoztunk. Mondjuk én itt dekkoltam elég sokat a suliba. De úgy tűnik valahogy mindig elkerültük egymást. Hiányzott a sok hülyeséged. *Kacsintottam, miközben összefontam karjaim és egy kicsit a tavat kezdtem el szemlélgetni. Egy idő után vissza Yushira és kérdésekkel öntöttem el.*
-Hogy van a tesód? Képzeld, lehet újra be fogok állni a csapatba fogónak. Azt mondták valami... Ted a kapitány most. *Kérdő pillantást vetettem Yushira, hátha tud róla valamit, bár mért is tudna a Famines csapatról?
Dakotára vetettem a pillantásom, és egy félmosollyal az arcomon(Egyesek szerinte ez a félmosoly nagyon jól áll nekem) megjegyeztem.* Látom Dakota még mindig jó bőrben van. Amúgy, mit tervezel a szünetre? Kiruccanhatnánk egyszer hozzánk. *Vetettem fel az ötletet, miközben a mosoly nem tűnt el az arcomról. Igen... tényleg hiányozott nekem is Ő.*
Vissza az elejére Go down
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 28
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptyPént. Ápr. 02, 2010 2:24 am

*Olyan jó érzés volt újra ölelni. Amikor leült, a vállára hajtottam a fejem és úgy néztem tovább a tavat mosolyogva. Amikor megszólalt, egy csöppet odébb csusszantam, de csak annyira, hogy láthassam az arcát*
-Biztos, hogy nálam nem többet. Mert ugye akinek a diri a mostohaanyja, nem nagyon megy haza a szünetekre... *Itt fintorogtam, mert elég égő, hogy csak azért vagyok prefektus, mert az igazgató a mostohaanyám. Na jó, ezt még én sem hiszem el.. A farkasosdi miatt vagyok prefi. Nem éppen olyan vagyok, mint a többiek, engem őrző-védő kutyusnak használnak. Ugyebár aki majdnem 2 méteres korccsá tud változni... A kijelentésre nyelvet öltöttem. Méghogy én hülye.. Na jó, be kell vallanom, tényleg nagyon hülye vagyok. De a visszajelzések szerint jó értelemben.*
-Nem rég indult haza, Apu látni akarta. *hadartam. Aztán a kviddics-csapatról beszélt. Örültem, hogy megint azt teheti, amit szeret. Vagyis inkább ami a mániája. Ted nevére kissé felmordultam. Hogy lehetett egy ilyen kapitány? Legszívesebben hazaküldtem volna, amikor be akart törni Alexhez. Bár, nem hiszem, hogy ő erről tud. A csávó nagy szerencséjére nem fogok köpni a mutatványáról. Mily nagylelkű vagyok..
Sikerült megint mosolyognom, amikor megdicsérte a kis dögömet. Az említett macska pedig büszkén kihúzta magát, mintha értené. Erre felnevettem.*
-Az tök jó lenne! *ismét megöleltem, aztán folytattam* Csak engedélyt kell kérnem Chadurától, mert általában a szünetekben is itt dekkolok... Ja, és bocsi az érzelemkifakadások miatt *mondtam vigyorogva. Néha akár a halloweeni töklámpákhoz is lehetne hasonlítani. Elég nehéz felhúzni, majdnem mindig jó kedvem van. De ha valakinek sikerül felidegesítenie, hát le a kalappal előtte*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptyPént. Ápr. 02, 2010 2:46 am

*Elmosolyodtam, jó volt vele ismét. Amikor a vállamra hajtotta a fejét az egyik arcába lógó tincset arrébb toltam. Bólintottam. Elvégre is igaza volt.*
-Hát... én tuti nem örülnék ha anyám itt tanítana. *Mivel... az anyja GYN tanár. Szerencsére nem itt. Ismertem Yushi testvérét is, a fiúval is tavaly futottam össze párszor. Mondjuk... elég furcsa egy gyerek, de nem számít. Lényeg hogy háztársam.
Nem értettem, mért mordult fel a névre. Nem baj... végülis nem kérdeztem rá. Tudtam milyenek a Famines-ek, hisz.. én is az vagyok és én is voltam elsős. Sőt... már 13 évesen miket műveltem. Nem is kellene megtudni. De azóta egy kicsit javultam... úgymond "kezdek felnőni".
Örültem hogy Yushi örült az ötletnek. Lenne pár jó ötletem hogy mit csinálhatnánk otthon, szóval...*
-Oké, mondjuk a hétvégén... amikor neked jó el is mehetnénk. Ugyebár csak akkor megy vonat. De lehet hogy hopponálva egyszerűbb lenne. Majd még eldöntjük.*Vontam meg a vállam, miközben rámosolyogtam ismét. Az ölelgetés nem zavart, legalább bepótolhatta az eddigieket.*
-Nem gond, csak nyugodtam. *Úgysem ölelgetett mostanában meg senki. Elmerengtem, majd a tó felé fordítottam pillantásom. Nem tudom, honnan jött az ötlet, de...*
-Nem megyünk egy kicsit közelebb?*Böktem a tó felé, miközben egy kicsit felcsillantak szemeim. Ez... nem biztos hogy jó jel.*
Vissza az elejére Go down
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 28
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptyPént. Ápr. 02, 2010 3:07 am

*Aha, addig örüljön, amíg az anyja nem tanít itt. Annyira idegesítő. Főleg, hogy Chadura csak ENGEM szokott hangoztatni. Magyarán szólva Tsiro nem sokszor részesül "különleges" bánásmódban. Szívesen cserélnék vele. Órákon is mindig hangoztatja, hogy a mostohalánya vagyok. Hülye véla.. Közben, mivel hallom az emberek gondolatait, tudtam, hogy mire gondol és felröhögtem. Igen, a tesóm kissé ferdehajlamú, és szerintem vicces, hogy mindenki furinak tartja. Szeretem meg minden, de amilyen rosszindulatú vagyok, őt is mindig kiröhögöm. Akárkit kiröhögök, az nem lényeg, hogy mennyire szeretem.
Tudtam, hogy nem érti a viselkedésemet, és elkezdtem magyarázni.*
-A lényeg, hogy egyszer találkoztam vele, és annyira felhúzott, hogy a nagykutya-énemmel kellett szembenéznie. Nem bántottam, de te is tudod, hogy ahhoz már tehetség kell, hogy engem valaki felidegesítsen. *hadartam. Jobb, ha tudja: a szöszi egy istencsapása. Megint a szüneti programról kezdett beszélni, és örültem, hogy eltereli a gondolataimat.*
-Lebuktál! Szépen eltitkoltad, hogy tudsz hopponálni! Nem csak jövőre kéne megtanulnod? *kérdeztem, miközben oldalba böktem és halkan vihogtam. A kérdésre elég furán nézhettem. Ismerem már annyira, hogy tudjam: nem csak azért akar közelebb menni, hogy megcsodálja a halakat. Amiket én telepítettem be még év elején egy egyszerű varázsigével.*
-Okééé.. te tudod! *mondtam, és hirtelen felpattantam. Dakotát a padon hagytam és elindultam a tó felé. Elég légiesen és kecsesen mozgok, ezt már többször is mondták. Amikor odaértem, hátrafordultam.*

//bocsi hogy sokáig tartott, csak a korcs madaram kikaparta a wirágföldet.. XD//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptyPént. Ápr. 02, 2010 3:27 am

*Így szó szerint még sosem mondta nekem, hogy olvas a gondolatokban, de én már kikövetkeztettem... Hát igen, és nem furcsállom. Tök jó lenne ha én is ilyen lehetnék. Szeretném hallani néha mit gondolnak.
Kicsit felvontam a szemöldököm, majd elvigyorodtam*
-Ó értem. De én tudod milyen vagyok... engem meg nagyon könnyű felhúzni és akkor az megbánja. Szóval reméljük velem nem fog ujjat húzni. *Magyaráztam, miközben szemeibe néztem. Szinte mindig szemkontaktust tartok... én sem tudom mért.*
-Lehát! Nem. Ötödiktől tanuljuk, mivel ezt megváltoztatták. Szóval így egyszerűbb lesz eljutni bárhova. *Hát igen... az oldalba bökés után, átkaroltam a vállánál és rávigyorogtam.*
-Vigyázz mit csinálsz! *Kacsintottam. Nem gondoltam semmi rosszra, csupán csak szeretek vele hülyülni. A gondolataim próbáltam kizárni a fejemből, csak azért, hogy Yushi nem olvasson ki belőlem mindent. Amikor hátrafordult, nem értettem mért tette. Amúgy.. ha a tóba akarnám rángatni... akkor...
Na jó erről most semmit, mivel a végén még lebukok. Arra fordultam amerre ő és ismét elmosolyodtam. Mivel... kezdő vízmágusnak tanulok, ezért sok mindent tudok úgy csinálni hogy ő ne vegye észre. Bár... azt talán már tudja -bár is én nem emlékszem rá hogy mondtam volna- hogy vízmágusnak tanulok. Annyira profi még nem vagyok, viszont...
Elmerengtem, majd mikor a lány nem figyelt egy kis karikát formáltam és a feje fölé invitáltam. Először talán csak annyit vehet róla észre hogy valami csöpög rá. Próbálgattam visszafojtani a nevetést, és egyenlőre ment is, de a vigyor az az arcomon volt.*


//és most beáll a fagyás//
Vissza az elejére Go down
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 28
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptyPént. Ápr. 02, 2010 10:30 pm

//wéget wetek a jégkorszaknak XD//
*Abban ne bízzon, hogy békén hagyja.. Egyszer találkoztam a sráccal, de előre tudom, hogy tiszta hülyét fog belőle csinálni. De akkor megbánja. James sem arról híres, hogy csak úgy hagyja magát leégetni. Az lenne z évszázad vicce...*
-El ne hidd, hogy kedves, aranyos, jófej lesz veled.. *fintorogtam. Nem tudom miért, de ez a fiú folyton szemkontaktust tart. Ha jól hallottam, ő sem tudja. De engem azért zavarba hoz, ha valaki szemébe kell néznem. Az mindegy, hogy kiébe.
Meglepődtem, hogy ötödikben tanulják. Eddig hatodikos anyag volt. Ez gonoszság. Ahogy átkarolt és elvigyorodott, olyan jó kedvem lett..*
-Nem is tudom, kettőnk közül ki a nagykutya.. *nevettem. Szeretem néha húzni az agyát, mint mindenki másnak. Ez is olyan, mint a szemkontaktusos cucc: tök mindegy, kiről van szó, akárkiből hülyét csinálok. Ez a legrosszabb szokásom. Általában utána megbánom, de a pillanatban, amikor leégetek valakit, vicces. Eléggé rosszindulatú vagyok.
Hirtelen közelebb jött. Láttam, hogy egy röhögőgörcsöt próbál visszatartani, de nem tudtam, mi idézte elő. Elkaptam a vállánál, és rá akartam kiáltani, hogy mi a problémája, de ehelyett én is elvigyorodtam, mert éreztem, hogy valami csöpög a fejemre. Felnéztem.*
-Basszus! Ne már, beáll a hajam! *visítottam röhögve. Odébb slisszoltam, és tűzgolyót idéztem elő a kezemre. Gonoszul elvigyorodtam, mert akkora marhaság jutott eszembe...*
-Megtanítalak horgászni. Gyere! *elkaptam a kezét és a mólóig rángattam magam után. Elővettem a zsebemből egy petárdát. Az ujjam végét "meggyújtottam", hogy a petárda is lángra kaphasson. Mielőtt robbant volna, beledobtam a tóba. Befogtam a fülem. Hirtelen a petárda felrobbant, és döglött aranyhalak potyogtak az égből*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptyPént. Ápr. 02, 2010 10:55 pm

*Na hát igen... furcsa lenne, ha hagynám magam. Nem fogom.*
-Nem hiszem el, de ajánlom neki... *Elvigyorodtam, miközben láttam hogy neki is egyre jobb a kedve. Hát igen... ez mindig is így volt. Ha kell fel tudják dobni egymást. Sőt...*
-A nagykutya? Te szó szerint az vagy drágám. Én meg csak úgy... hogy is mondják azt... metaforikusan? Na mindegy. *Nekem pedig mindenhez van hozzáfűznivalóm, így most sem volt másképpen. Közben jött ugyebár a vízből készült "glória" Yushi feje fölé, és amikor elkapta a vállam egy kicsit felvontam a szemöldököm. Mikor elvigyorodott én elkezdtem nevetni. Leesett neki... cool!*
-Beáll ám! Nem lesz semmi baja. *Oldalra néztem, hülye pofát vágtam majd elengedtem a vízből készült karikát, és az egyenesen Yushira esett. Kissé... vizes lett a lányka. Csak kuncogtam egy kicsit, majd összeráncoltam a homlokom.*
-Hogy... hogy akarsz te horgászni? *Pillantáttam furcsa tekintettel rá, miközen ő már rángatott is. A mólón megálltunk, és pedig közvetlenül Yushi mellé telepedtem, és nem is mozdultam. Petárda? Honnan van neki petárdája? Nem kérdeztem rá, hanem csak egy kicsit hátrébb léptem mikor ő beledobta a vízbe.*
-Azta! Nem vagy semmi. *Nevettem rá csillogó szemekkel, miközben egy aranyhal leesett elé.* Fúúúj. És ezekel most mit is akarsz csinálni? *Kérdeztem egy pillantást vetve a lányra. A farkánál fogva felemeltem a halat és odanyújtottam Yushinak.*
Vissza az elejére Go down
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 28
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptyPént. Ápr. 02, 2010 11:13 pm

-Velem úgy sem mer megküzdeni. Bár, amúgy sem tudna, farkasként véd az aurám. Ha ki akarna nyírni, őt találná el. *mondtam vállat vonva, majd elvigyorodtam, mert tetszett az ötlet. A szöszi ezt nem tudja, lehet fel kéne használnom ellene. Mennyire vicces lenne. Megpróbálna kínozni, de magát találná el a kis hülye. Én pedig ahelyett, hogy segítenék, még jól pofán is röhögném. Vagy Tsirot idézve: "úúúgy szemközt röhögném".
-Talán zavar? *kérdeztem halkan vihogva. Aztán a kérdésre csukott szemmel a fejemet ingattam. Mint anyám, amikor valami tök egyértelműre nem jövök rá.* -Látszik, hogy te sem tanultál mugli iskolában irodalmat. De amúgy igen, úgy mondják.
*Naná, hogy leesett. Mert hülye azért nem vagyok(Saturn reklámXD) Méghogy nem lesz baja? Pár csepp víztől göndör hajam lesz. Azért nem lennék "mikrofonfejű", de azért a göndör az göndör. Amikor rám esett a víz, felvisítottam.*
-A francba! Ezt muszáj volt? *kérdeztem vinnyogva, majd kiráztam magam, mint farkasként a bundámat. Eléggé megszoktam már, szóval furi látvány lehetett. Intettem a hajam felé, és megint enyhén hullámos lett, pont ahogy szeretem. De most már össze lett fogva a jobb oldalon.
Tudtam, hogy azon gondolkodik, honnan van petárdám. Megvannak a forrásaim. Na jó, nem. Tsiro hozott kb. 200at még év elején, és egy párat elcsórtam. Amikor James nevetett, én is felnevettem*
-Semmit. Nem tehetek róla, hogy itt nem pontyok meg hekkek vannak. Chadura ki is vágna érte... De.. kit nyom? *kérdeztem olyan nemtörődöm arccal, amennyire csak tudtam, és hogy még hatásosabb legyen, vállat vontam. Majd a tó felé nyúltam, erősen koncentráltam és elmormoltam egy varázsigét. Amikor kinyitottam a szemem, felkuncogtam.*
-Tessék, ezeket már lehet horgászni. *mondtam, és a kezébe adtam egy petárdát meg egy öngyújtót.*
-Bár sokkal viccesebb lenne farkasként elkapni a halakat. Egyszer kipróbáltam az aranyhalakkal, alig bírtam elkapni őket. Megijednél, ha átváltoznék?
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptyPént. Ápr. 02, 2010 11:27 pm

-Hát ezvan. *Mostmár hagyja a Ted-es témát és elmosolyodtam. Már mint... a "talán zavar?" kijelentésre mosolyodtam el. Nem tudom mért, de egyre jobban kötődöm Yushihoz... ilyen sem volt még velem. Azt hiszem.*
-Nem zavar. *Neki ott a hírneve és a többi... na meg a vízmágia, avval éppen beéri.* Tehetek róla hogy 12 éves koromban átkerültem ide? Akkor még nem tanították azt na! *Vágtam ismét vissza Yushinak. Én mondjuk nem bántam és bánom hogy 12 éves korom óta ide járok. Szeretek itt lenni, sokkal jobb.
Amikor a víz ráesett, elvigyorodtam (megint, ez már kezd ragályossá vállni) és vállat vontam.*
-Bocsi, neménvoltam. *Persze, mint mindig tagad mindent... na de ezt most csak hülyeségből. Kicsit meglepődtem mikor farkasként kirázta magát. Meghallgattam, miközben bólintottam.*
-Kivágna? Tuti nem fog kivágni szóval... *Mondjuk itt tényleg elég elnézőek... ahány hülyeséget csinált ő is az évek során... és egyszer sem vágták ki. Egyesek szerint a nemesi származás miatt van. Aranyvér... ki tudja. Bár mostanában ez elég sokat számít.*
-Ehh... Yushi, te tényleg hihetetlen vagy! *Mosolyogtam rá kedvesen, miközben tovább figyeltem mit művel. Elég... sok hal lebegett a víz tetején. A végén még kiirtsuk őket. Az poén lenne.*
-Nem ijednék meg! Mért ijednék? *Bár még egyszer sem láttam úgy... de akkor sem. Tudom hogy ő az szóval...
Leültem a mólóra, a térdeimet és a kezemet rátettem. Onnan figyeltem tovább Yushi mit fog ezután művelni. Jól elvoltunk, mint eddig is.*
Vissza az elejére Go down
Yasmine S. Moore
Diák- Famine
Diák- Famine
Yasmine S. Moore


nő Kor : 28
Lakhely : fogtündér erdei kunyhója
Hozzászólások száma : 56
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 03, 2010 12:08 am

-Igen, tehetsz róla! Az időjárásról is te tehetsz! *mondtam szemrehányó hangon, aztán elnevettem magam.*
-12 évesen kerültél át ide? Én 14. Előtte Beauxbatons-os voltam *hadartam. Ha jól emlékszem, ezt még soha nem mondtam neki.
Nem ő? Aha, biztos, hogy nem... És nem én vagyok tűzmágus farkas, ugye?*
-Aha, meg én vagyok a mesemaci egy kis csokiboszorkánnyal fűszerezve.. *mondtam utálatosan, de aztán csak-csak elröhögtem magam. Elég hülyén hangzik. Eddig csak a mesemacit használtam, de amióta a hülye bátyám kitalálta ezt a "csokiboszorkányt", azóta ezt is belekevertem. Szerintem így sokkal jobb. Olyan jól hangzik, és amúgy is szeretem, ha valami bonyolultabb. Nem úgy értve, hogy krepp-papírból csinálgatok fonalat, mert egyszer próbáltam, két órába telt, és tiszta ideg voltam a végére.*
-Annyira nem ismered. És igen, az aranyvér sokat számít. Ez taplóság. A muglicsalád varázslógyerekeivel olyan lenéző az összes varázsló. Egyszer el is mondtam erről a véleményemet Chadurának. Naná, hogy ordibált velem. És.. majdnem megtámadtam. *mondtam kicsit túl hangosan morogva. Egyáltalán nem bírom. Attól függetlenül is utálom, hogy igazgató, a házvezetőm és LLG tanár. Minden véla ilyen lenéző. Szerencsére én csak fél-véla vagyok, és így is a jobbik fajtából, aki nem lenéző az alsóbbrendűekkel.*
-Hát.. nem tudom *válaszoltam vigyorogva. Sikerült kivernem a mostohaanyámat a fejemből, és megint felhőtlen kedvem volt.* Talááán.. mert még nem láttad, mekkora korcs vagyok? *kérdeztem. Aztán vállat vontam. Pár másodperccel később már két méteres hófehér farkas alakjában álltam előtte. Brummogó hangot adtam ki, farkasként csak így tudok nevetni. És amúgy meg képes vagyok a gondolat átadására, szóval gond egy szál sem. Apám tanította, ő is animágus. Közelebb slisszoltam, de lassan és leültem mellé.*
-Még mindig nem félsz, ugye? *kérdeztem enyhén félrebillentett fejjel. Vagyis nem kérdeztem, gondoltam, de muszáj volt meghallania.*

//bocsi, házimunkára kényszerítettek ;S//
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 03, 2010 12:24 am

-Az időjárásról mééért ééén? *Néztem rá elvigyorodva, miközben bólintottam. Igen...12évesen kerültem ide. Még szerencse. Otthon már nem bírtam volna ki tovább.*
-Ahaa. Én itt kezdtem... a húgom pedig aa... Vänusitas-ban. Ez nálunk családi hagyomány. A férfi tagok itt, a nők pedig amott.*Vontam meg a vállam, miközben a tavat kezdtem el nézni. A nap enyhén sütött, a sugarai játszadoztak a vízen. A szél egy kicsit fújt közben, de engem egyáltalán nem zavart. A mesemacis kijelentésre elkezdnem nevetni.*
-Jól van na. Tudod hogy nem kell mindig olyan komolyan venni engem. *A hülyeség ragályos... Ezt a mesemaci egy kis csokiboszorkánnyal fűszerezve megjegyzem. Még jóljöhet. *
-Hát annyira nem... Na igen. Ezvan. De nem mindenki azért. *Ismerek pár embert aki nem. De azért van egy pár rasszista ember. Én mondjuk nem vagyok az. Kivételesen...*
-Hát, azt megnéztem volna. De mondjuk elgé rossz neked tényleg.* Tettem hozzá, miközben a szemébe néztem és egy kicsit elmosolyodtam. Aztán ismét megvontam a vállam. Tényleg nem láttam még farkasnak "álcázva".*
-Tuti nem ijednék meg tőled! *Böktem egy kicsit oldalba, még mikor ember formája volt. Mikor átváltozott egy kicsit meglepődtem. Hogy lehet valaki ekkora? Így tökre feltűnést kelt. Leült mellém, én pedig hallottam mit mondd. Furcsa...*
-Nem. Mért félnék? *Ez... tök jó érzés volt. Elmosolyodtam, majd kicsit elgondolkodtam. Mit gondolna az, aki nem tudja hogy Yushi animágus? Meglátna egy farkassal... tuti rögtön elrohannának. Cool...én tényleg nem féltem tőle, és nem is fogok. Vártam hogy mondjon valamit, mert én kezdek kifogyni.*

//fagy. //
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 3:38 am

*Egyedül érkeztem meg a tópartra, a kosárral a kezemben. Úgy gondoltam, nem sokára Ingird is itt lesz, szóval egyáltalán nem siettem. Ismertem egy jó helyet a tóparton, ahol tuti nem fognak minket zavarni. De az, mért is lenne baj? Na mindegy...
Lassan odasétáltam, pár fa mögött volt, egész közel a tóhoz. Mellette közvetlenül egy szikla, szóval minden felől érdekesen "zárt". Letettem a cuccot, közben kiálltam, hogy Ingrid megtaláljon. A nap fénye enyhén játszadozott a vízen és a fák között, kellemes idő volt.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 3:45 am

*Megérkezik egy puha barna pokróccal. Meglátja a fiút a sziklánál, és arra veszi az irányt. *
-Na, itt vagyok. Ez jó lesz, ugye? *Kérdezi a fiút, miközben már neki is állt leteríteni a pokrócot. Gondosan megigazgatja. *
-Ez nagyon jó hely. Te találtad? *Érdeklődik a fiútól, miközben körbenéz. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 3:51 am

*Lassan meg is érkezik Ingrid.*
-Tökéletes. *Jelentettem ki egy apró mosollyal az arcomon, majd rátettem a cuccokat a pokrócra. Egy kicsit helyezkedtem, de végül leültem.*
-Ahha, még másodikban. *Igen, és egyszer meg is fogadtam, hogy elhozok ide egy csajt... mármint, akivel járok. Mondjuk meg is tettem, de Ingrid ugye nem olyan célból van itt. Az előző barátnőmet pedig... nem hoztam el ide. Fogalmam sincs mért, egyszerűen csak nem. Belekukucskáltam a kosárba, hogy mit is tettek bele. Elvégre, nem én mondtam....*
-Tessék, ezek vannak.*Nyújtottam át a lány felé, miközben a mosoly még mindig az arcomon volt.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 4:00 am

*Lecsücsül a pokrócra, kényelmesen elhelyezkedik, majd várakozik. *
-Tényleg nagyon szép hely.. és.. nyugodt... *Gondolkodik el. Majd mikor belekukucskál a kosárba, elmosolyodik. *
-Jé, ezek a manók nem semmik. *Mondja csillogó szemekkel. *
-Még gyümölcsöt is pakoltak. *Vigyorodik el. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 4:10 am

-Az... egyik kedvencem itt a suliba. *Mosolyodtam el, miközben Ingridet figyeltem végig. Szemeim fel-felcsillantak.*
-Ahhaa. Ki tudja mi van még ott lenn. Egyszer... be kéne lógni a konyhába. *CInkos vigyor jelent meg az arcomon, majd egy pillantást vetettem a kosárra.* Na én azt hiszem a sütivel kezdeném... vaaagy, inkább egy olyan szendvicset. *Böktem rá, miközben Ingridre néztem és kíváncsi voltam őt mit fog előhozni.*
Vissza az elejére Go down
Ingrid Weiss
Diák- Plama
Diák- Plama
Ingrid Weiss


nő Kor : 30
Lakhely : Kék fecske háló/ Zenta
Hozzászólások száma : 134
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 10, 2010 4:16 am

*Rámosolyog a fiúra. *
-Meg tudom érteni. Fantasztikus. *Jelenti ki. Majd a fiú ötletére felkacag. *
-Nem hiszem, hogy a manók díjaznák. Ki tudja, adnának e még utána valaha kaját. *Jegyzi meg poénkodva. Majd belekukkant a kosárba és meglát egy csokis muffint. Kiemel egy kisebbet. Beleharap egyet, óvatosan. *
-Hmm, ez nagyon finom. Basszus, ezek tudnak valamit. *Jegyzi meg. *
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
6 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: