Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTópart - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tópart - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tópart - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tópart - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tópart - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tópart - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tópart - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tópart - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tópart - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tópart - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tópart - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tópart - Page 2 Vote_lcapTópart - Page 2 Voting_barTópart - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tópart - Page 2 Vote_lcapTópart - Page 2 Voting_barTópart - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tópart - Page 2 Vote_lcapTópart - Page 2 Voting_barTópart - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Tópart - Page 2 Vote_lcapTópart - Page 2 Voting_barTópart - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tópart - Page 2 Vote_lcapTópart - Page 2 Voting_barTópart - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tópart - Page 2 Vote_lcapTópart - Page 2 Voting_barTópart - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tópart - Page 2 Vote_lcapTópart - Page 2 Voting_barTópart - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Tópart - Page 2 Vote_lcapTópart - Page 2 Voting_barTópart - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tópart - Page 2 Vote_lcapTópart - Page 2 Voting_barTópart - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tópart - Page 2 Vote_lcapTópart - Page 2 Voting_barTópart - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tópart

Go down 
+38
Max Martines
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Annie C. Ross
Chris Martines
Alera Bluemoon
Larina Marley
Nathaniel L. Matthews
Robert Lawrence
Nicole Hart
Herczeg Alex
Kim Kaguya
Lana Rosemary Lent
Brooklyn Moore
Demi Bieber
Alice White
Wallace Xavier Walters
Ginevra Gwendolyne Green
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Akimoto Masaki
Jacinta Hernandez
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Ingrid Weiss
James Miller
Jason Shuyler
Gregory Kinsey
Solaria Luthia
Ted Forrester
Remus Lupin
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Allison Diamond
Főmesélő
42 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next
SzerzőÜzenet
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyHétf. Dec. 28, 2009 10:41 pm

*Észreveszi, hogy a lány nagyon mosolyog, de ez persze nála még semmi. Ő egy elég finnyás fiú... Nem mindenki jön ki jól vele.*
-Ahh, értem. *Neki nagy esélye volt arra, hogy Amirás legyen... de nem az lett. Ez van. Kicsit elgondolkodik, majd persze leül. Kisebb mosoly jelenik meg az arcán, ma először.*
-Köszi, rendes vagy. Am, szerinted rá lehetne menni a tó jegére? Mármint úgy értem.. szerinted betörne? *Mert ő ezt minden féle képen ki szeretné próbálni. Egyenlőre még csak üldögél és egy kis hallgatás után ismét megszólal.*
-Honnan jöttél? *Hát ha tőle ezt megkérdezik akkor neki egy ideig nem fog beállni a szája.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyHétf. Dec. 28, 2009 10:55 pm

*Ashlynek bejön Kevin hangja nem tudja hogy mi fogta meg benne igazán, de nem nagyon akar megszólalni, hogy a fiú minél többet bírjon beszélni*
-Köszi. Tudom, hogy kedves vagyok, és most azt is mond, hogy egoista vagyok. *Ezt már kicsit komolyan mondta a lány és kezdett a mosoly még erőteljesebben az arcán látszani, akár hogy próbálta nem tudta abba hagyni a mosolygást. * ~ez csak is Kevin hatása lehet~
-Hát szerintem rá ehet menni a jégre, vagy ha tévedek mind ketten beszakadunk és vizesek leszünk,de legalább röhögünk egy jót. *Fiúra néz és várja a reakcióját*
-Hát én Romániából jöttem, kicsit messze van és már kezd hiányozni. És te? *Majd nézi Kevint tovább*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyHétf. Dec. 28, 2009 11:11 pm

*Belenéz Ashly csodaszép szemeibe, amit csak most vett észre. Elgondolkodtatja egy kicsit, de azért vissza tér rögtön a földre.*
-Igen, egoista vagy. *Mosolyodik el, és egy kacsintást is lenyom. Itt a suliba, Ashly eddig a legrendesebb lány akivel találkozott. Az ötletre rábólint.*
-Rendben hölgyem, megegyeztünk. Akkor ugrunk? *Kezd meghülyülni.. Tényleg komolyan gondolja, csak az ugrást nem. Meghallgatja a lányt és ő is beszámol.*
-Á, az tényleg messze van. Én Párizsból. Eddig minden ősünk ott élt, és nálunk a családban mindenki varázsló. Van is itt egy rokonom, nem tudom hogy ismered-e. Sindynek hívják és prefektus. A mi családunk ilyen nemesi ágakról származik... Van házcímerünk is képzeld. *Szeret magáról beszélni... de nagyon.*
-Nekem csak a haverok hiányoznak. Meg a sok hülyülés.. *Persze a gördeszkás banda. Leteszi a deszkáját és feláll. Megfogja Ashly kezét, majd elkezdi húzni a víz felé, ami éppen most jég formát ölt.* -Ne kéresd magad! Na gyere.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyHétf. Dec. 28, 2009 11:24 pm

*Ashlynek feltűnt hogy Kevinnel már majd nem szemeznek, majd nem elpirul, de nem hagyja magát. ~istenem milyen cuki~
-Hát legalább bevallód hogy egoista vagyok, ezt jobban szeretem mint hogy a hátam mögött mondnád. *Majd elhallgat és lenéz a földre.
-Tudtad,hogy mindenki magából indul ki? *Ahogy kimondta már majd nem megbánta hogy ezek a szavak elhagyták a száját, mert még nem ismeri Kevint és nem tudja hogy hogy fog rá reagálni*
-Párizs de szép lehet, én is el akarok menni egyszer oda. *Majd megint a fiúra néz alig bírja levenni róla a szemét.*
-Nekem is hiányoznak a csajszik,de ez van már vannak új barátaim itt is, de őket se hanyagolom el. *Hirtelen szomorú lett mikor rágondolt hogy mennyi barátot hagyott a háta mögött.*
-Esetleg lenne kedved a napokban velem csapni egy görbe estét? *Vidáman néz a fiúra*
-De először te lépsz rá a jégre, mert ha beszakadunk előbb te essél bele. *Ashly csodálkozva nézi hogy Kevin megfogta a kezét, de tetszett neki*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyHétf. Dec. 28, 2009 11:39 pm

*Nem is gondolja, hogy Ashly miket gondol róla. Biztos tetszene neki, ha tudná... Ilyenkor szeretne gondolatolvasó lenni. Közben sárgás szemeit megint a lányra szegezi. Szeret szemkontaktust tartani beszélgetés közben.*
-Én mindent bevallok.. Na azért nem mindent, de legtöbbször amiben egyet értek azt kimondom ígyis úgyis.. *mosolyodik el, majd a következő kérdésre csak elkezd nevetni. Ilyen lányt is régen látott.*
-Igen, tudom. Akkor most te is azt gondolod rólam, hogy én is egoista vagyok? *Jó téma... Közben felcsillan felette egy kis égő(ami persze csak az ő képzeletében létezik) és Ashlyre néz ismét.*
-Egyszer eljöhetnél velem... Mondjuk még a szünetbe. *Úgyis haza akar menni néhány napra szünet végén. Közben a kérdésen meglepődik, de azért kedvesen válaszol.*
-Persze, jó lenne. Elnézhetnénk Wilardba. *Úgyis csak egyszer volt ott, és csak futólag. Ismét elneveti magát, mikor Ashly kijelenti hogy Kevin lépjen először a jégre. Persze ő is így gondolta, de azért felvet még egy ötletet.*
-Nem lehetne, hogy egyszerre. De végül is mindegy. Szóval akkor én megyek elsőre.*Lassan, rálép a jégre. Ashly kezét még mindig nem engedte el. Szóval ha ő zuhan akkor a lány is. Miután biztosan megállt, és észlelte hogy nem törik be(még) akkor lassan behúzza a lányt is.*
-Na most te jössz!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyHétf. Dec. 28, 2009 11:53 pm

*Kevin már megint csak beszél és beszél de Ashly szinte élvezettel hallgassa*
-Hát most ne harizzá rám de én megmondom mindig hogy mi a véleményem másokról, mert nem szeretek hazugságban élni, szerintem egy kicsit az vagy, de így pont jó, mert még az egodtól és cuki leszel. *Ashly már szinte magán is meglepődik, hogy most ő kezd el a pasinak udvarolni vagy most mi is van...*
-Szívesen elmennék veled. *Majd újra elkezdett mosolyogni mert érzi hogy a fiú ezzel a mondattal akar valamit *
-Mondtam már hogy milyen cuki vagy mikor nevetsz? *De miközben várja a választ belép Kevin után a jégre. Lécci mond azt hogy nem szakadunk be, vagy ha be is szakadunk akkor legalább kimentesz. Majd egyre beljebb és beljebb merészkedtek.*
-Kevin álljunk meg, nem mint ha félnék vagy valami de minek sétálunk mi a befagyott tavon? * Mosolyog és Kevin csoda szép szemébe néz*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 12:00 am

*Persze, ő szeret beszélni. Mindenről jó sokat. Megrázza a fejét a mondat hallatán.*
-Rád? dehogy haragszom meg! Nem vagyok sértődékeny... *Ennyit fűz hozzá, majd mikor kétszer is azt mondják rá hogy cuki, akkor elkezd vigyorogni.*
-Héé, nem nekem kéne neked udvarolni? *Megfordították a helyzetet. Kevinnél nem megy minden olyan túl gyorsan. Egyenlőre csak húzza egy kicsit beljebb a lányt, és mikor az kijelenti hogy álljanak meg, akkor megáll és szembe fordul vele.*
-Aha, persze. Nem akarsz sétálni a jégen? *Kicsit arrébb megy, majd vissza és elmosolyodik. Sárgás szemei megcsillannak és egyik kezét a háta mögé, a másikat pedig a lány elé helyezi.*
-Szabad egy táncra? *Különben, ha beleesnének, Kevin kimentené Ashlyt. Reméli elfogadja a táncfelkérést.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 12:09 am

*Ashly körül néz és csak jég és jég mindenütt. *
-Igen rám, köszi szerintem még én sem bírnák rád haragudni. *És ismét ott van az arcán a bájos mosoly*
-De neked kéne, szerinted én most neked udvarolok? *Ashly kíváncsian várja a választ*
-Hát most nem akarok, de csak miattad vállaltam be a jeges sétát. *Kevin felé fordult és meglepődve hallgassa a nem rém még ismeretlen fiú táncra kérő szavait.
-Hát persze miért is ne. ~ remélem nem lépek rá a lábára~ *Majd kíváncsian várja hogy mit fognak táncolni*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 12:16 am

*Hát igen. Csak a befagyott tó, a kék ég, és a part... Elmosolyodik, jól érzi magát a lánnyal.*
-Akkor ezt megbeszéltük. *Jegyzi meg, majd kacsint egyet. Kezdi megismerni Ashlyt. A kérdésen elgondolkodik.*
-hát... úgy hangzott. *Ő még nem kezdene bele ebbe. Észreveszi ugyan, hogy a lány meglepődik, mikor táncra kéri. Persze.. ő mindent ki tud találni.*
-Örülök hogy elfogadtad.*Azzal egyik kezét a lány derekára a másikat pedig felemeli hogy Ashly bele tudja csúsztatni a kezét. Aztán vezeti a lányt. Ő nagyon jól táncol, hiszem sokáig ez volt a kedvenc sportja.*
-Mesélj magadról kicsit. *Kéri csendben, és egy csöppet, óvatosan, közelebb húzza magához a lányt.*

//Fagyás//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 9:53 pm

//olvad//

*Ashlyt meglepte hogy Kevin ilyen jól táncol*
-Én köszönöm, hogy felkértél. *Mosolyog*
-Mit szeretnél tudni rólam? Mert szívesen mesélek bármit. De inkább mesél te magadról. *És ismét a fiú szemébe néz*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 9:57 pm

*Azért Ashly sem panaszkodhat... Most már a mosoly ottragadt az ő arcán is. Sárga pillantását, nem veszi ki a lányéból.*
-Hát, azt hiszem én sok mindent meséltem már. Vagyis eleget... *Kicsit elgondolkodik, és ekkor észlel hogy még mindig a jégen vannak.*
-Van testvéred? Mikor érkeztél ide? *Kérdi, miközben lassan megpörgeti a lányt.*
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 10:02 pm

*A két diák romantikázását egy erős és hideg fuvallat zavarja meg. Ebben a fuvallatban mintha valaki megszólalt volna, és ezt mondja: Vigyázz...
Kevin és Ashly erre figyelmesek lehetnek*


//És ismét bekövetkezik a fagyás, mivel Ashlynek netgondjai adódtak.//
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 10:43 pm

//olvad//

*Kevinről sok mindent szeretne még tudni Ashly és ezért figyelmesebb vele mint másokkal szokott.*
-Nem baj, szeretem hallgatni ahogy magadról beszélsz. *Mosolyodik el ma már nem először.*
-Igen van testvérem, de ő Romániában él. És neked? *Hirtelen valami hideg szellő rázta át Ashly testét.
-Te is hallottad? *Épp a fiú felé fordult és riadtan várja Kevin válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 10:50 pm

*Mindenek előtt még válaszol Ashlynek.*
-Nekem nincs tesóm. Egyke vagyok... *mosolyog, majd észleli ő is a fuvallatot. Kicsit felnéz az égre, majd ismét a lányra.*
-Hallottam. Szerinted mi volt ez? *Kirázza a hideg. Elengedi a lányt, és kicsit körülnéz.*
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 10:54 pm

*Ismételten szavakat hoz a fuvallat... *
Komolyan mondtam. *Mintha alattuk szólalt volna meg valami. Ahogy Kevin arrébb áll, megláthatja, hogy az egyik helyen van egy akkora luk a jégen hogy mind a ketten beszéférnének. Ha a fiú, odamegy és esetleg belenyúl, megérezheti hogy nem teljesen víz állagú a víz.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 11:04 pm

*Már megint ez a fura érzés Ashlyt már megint a hideg rázza*
-Még jó hogy te is hallottad, azt hittem már hogy megbolondultam, nem tudom, hogy mi,de járjunk a végre. *Megszeppenve mondja ki ezeket a szavakat*
-Te is látod amit én? *De mire már Ashly kimondta a szavait Kevin már elindult az a valami felé amit még nem is tudják hogy mi. Majd Ashly utána szól.*
-Kevin várj. *És elindult a fiú felé*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 11:09 pm

*Ő is érzi a fuvallatot és hallja a következő szavat is. Ashly szavait nem hallja, mivel kicsit elgondolkodik. Közben meglátja a lyukat.*
-Látom. Megnézem mi az... *mondja egy kisebb mosollyal és lassan lehasal mellé. Belenéz, és kíváncsi mit lát. Persze kíváncsisága miatt bele is nyúl a vízbe... *
~Ez furcsa...~ *Ashlyre néz.*
-Ennek... nem víz állaga van.
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 11:11 pm

*Kevin, mikor belenéz a lyukba, mindent tisztán láthat ami a víz alatt van. Zöld növények, halak úszkálnak és ami a legfurcsább hogy egy ösvény szerű valami kúszik lefelé. Közben a fuvallat megint megérkezik.*
Gyere le!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 11:19 pm

*Ashly látta hogy Kevin milyen bátor és még a szeme se rebbent meg akar mi is történt. ~jó lenne egy ilyen pasi~
*Majd Ashly is oda ment és megnézte, nem akart hinni a szemének és a kéznek.*
-Mi lehet ez? *Kevintől vár valami ésszerű választ. És már megint megszólalt a hang*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 11:26 pm

*Nem kel fel, bár kezd fázni. Kicsit elgondolkodik és megint beleérinti a kezét a vízbe. Idő közben, meglátja az ösvényt is.*
-Mennyünk le. *Ki tudja mi vár rájuk, de jobb lenne lemenni, még mielőtt az a valami jön felé. Felkel és megfogja Ashly kezét és lassan leereszkedik a vízbe. Remélhetőleg a lány is jön vele.*
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 11:30 pm

*A hang egyre csak azt hajtogatja hogy: Gyere le, gyere le!.
Amint Kevin elkezd leereszkedni, a lánynak is muszáj vele mennie, mert ha fenn marad egy szúró érzést érezhet a szívénél. Amint a két gyermek leér, egy nagyon szép táj tárul a szemük elé. A halak felettük úszkálnak. Kevin és Ashly nem fog megfulladni, úgyhogy ettől nem kell tartani.
Közben a hang még hangosabb lesz: Gyere tovább, tovább!*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 11:44 pm

*Lányon kezd eluralkodni a félelem jobban mint életében valaha, de tartja magát mert Kevin előtt erősnek akar látszani.*
-Éred bármit. *Feszültség oldás képen elkezd viccelődni*
-Ez nem veszélyes? *Majd megy a fiú után*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 11:45 pm

*Amint leérnek, körülnéz. Nem lát semmi egyebet a halakon és a gyönyörű tájon kívül. Ashlyre pillant, aki valószínűleg most már mellette sétál.*
-Nem hiszem. Tök jó! Vízbe tudunk menni. *Őrjöng, miközben hallja a hangot. Mintha elcsábítaná.. Megy felé és húzza magával a lányt is.*
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 11:50 pm

*A hang csak fokozódik és fokozódik. A gyermekek pedig tényleg nem tudnak neki ellenállni. Ahogy haladnak beljebb és beljebb egyszer csak feltűnik előttük egy
hölgy.
Körülötte több kisebb vizi lény úszkál. Amint Kevin és Ashly odaér, elmosolyodik és kezét nyújtja előre.*
-Szervusztok. Köszönöm hogy lejöttetek. Nagyon régen volt társaságom idelenn... *Látni lehet, hogy kopoltyúval lélegzik. Ezért a hangja kissé furcsa.*
-Elnézést, a nevem Nina. Több mint száz éve lakon a tavat és vigyázom a környékre.*Ebbe azt is érti, hogy ha a gyerekek véletlenül beleesnek a tóba és esetleg kicsit tova merészkednek megmenti őket. Megvárja, hogy a két gyermek is bemutatkozik, és egyenlőre nem szól semmit. Szemei élénkzölden izzanak. Nem tűnik veszélyesnek.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 EmptyKedd Dec. 29, 2009 11:59 pm

*Kezd Ashlynek is megtetszeni ez a vízben járosdi*
-Kevin hogy te milyen bátor vagy. *Komolyan mondja a fiúnak.*
*Ashly kicsit furcsán néz Ninára a kinézete nem de a hangja kicsit félelmetes. *Majss hallgassa Nina szavait....*
-Jó napot én Ashly Grace vagyok, örülök hogy megismerhettem. *Majd Kevinre néz*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
2 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: