Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTópart - Page 25 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tópart - Page 25 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tópart - Page 25 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tópart - Page 25 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tópart - Page 25 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tópart - Page 25 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tópart - Page 25 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tópart - Page 25 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tópart - Page 25 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tópart - Page 25 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tópart - Page 25 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tópart - Page 25 Vote_lcapTópart - Page 25 Voting_barTópart - Page 25 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tópart - Page 25 Vote_lcapTópart - Page 25 Voting_barTópart - Page 25 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tópart - Page 25 Vote_lcapTópart - Page 25 Voting_barTópart - Page 25 Vote_rcap 
James Miller
Tópart - Page 25 Vote_lcapTópart - Page 25 Voting_barTópart - Page 25 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tópart - Page 25 Vote_lcapTópart - Page 25 Voting_barTópart - Page 25 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tópart - Page 25 Vote_lcapTópart - Page 25 Voting_barTópart - Page 25 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tópart - Page 25 Vote_lcapTópart - Page 25 Voting_barTópart - Page 25 Vote_rcap 
Chris Martines
Tópart - Page 25 Vote_lcapTópart - Page 25 Voting_barTópart - Page 25 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tópart - Page 25 Vote_lcapTópart - Page 25 Voting_barTópart - Page 25 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tópart - Page 25 Vote_lcapTópart - Page 25 Voting_barTópart - Page 25 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tópart

Go down 
+38
Max Martines
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Annie C. Ross
Chris Martines
Alera Bluemoon
Larina Marley
Nathaniel L. Matthews
Robert Lawrence
Nicole Hart
Herczeg Alex
Kim Kaguya
Lana Rosemary Lent
Brooklyn Moore
Demi Bieber
Alice White
Wallace Xavier Walters
Ginevra Gwendolyne Green
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Akimoto Masaki
Jacinta Hernandez
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Ingrid Weiss
James Miller
Jason Shuyler
Gregory Kinsey
Solaria Luthia
Ted Forrester
Remus Lupin
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Allison Diamond
Főmesélő
42 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Next
SzerzőÜzenet
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptyKedd Aug. 24, 2010 11:09 pm

- Mint például ?
* Egy apró sikoly hagyja el a számat, amikor felkap és berohan velem a vízbe. Nem mondom, élvezem..Szeretem a meglepetéseket, jó kivéve ha azok ellenem szólnak.*
- Akkor jó .
* Nézek rá százas mosollyal, és közben megpróbálok megszabadulni a pólótól. Csak mert ha most úgy is összevizezem magam, akkor legalább egy száraz ruhám legyen. Amikor végre sikerül leszedni a pólómat, kidobom a partra egy csomóban. Épp, hogy eléri a száraz részt.*
- Tényleg kellemes.
* Mondom, majd már azonnal alábukok a víznek. Egy pár erős tempóval a tó közepe felé veszem az irányt. Majd amikor elfogy a levegőm , felúszok a felszínre. Már annyira beljebb jöttem, hogy itt csak taposással tudom fenn tartani magam.*
- James !?
* Kiáltom, mert hirtelen nem látom sehol sem a fiút.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptyKedd Aug. 24, 2010 11:21 pm

*A póló után nézek, majd vissza Hannahra és rámosolyogok. Elengedem persze, és amikor nem látja, lebukom a víz alá. Ugye, a vízmágia egyik jó előnye, hogy tudok a víz alatt lélegezni. Vagyis, nem fulladok meg. Hallom halkan, amikor kiáltja a hangom. A víz alatt közeledem felé, lassan, hogy ne vegyen észre. Persze nem szeretném megijeszteni, így csak óvatosan haladok és haladok... aztán amikor odaérek hozzá, kicsit megcsípem a lábát majd felfelé jövet, egy puszit nyomok a hasára.*
-Remélem nem ijesztettelek meg, nagyon... *Élvezem, hogy ilyenkor tudok olyan más lenni... Csak pimaszul vigyorgok Hannahra, miközben a hajamat hátratűröm.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptyKedd Aug. 24, 2010 11:32 pm

* Kicsit összerezzenek amikor érzem, hogy valami hozzám ér a víz alatt. Azonban amikor megkapom a puszit, már el is illan minden pillanatnyi félelmem.*
- Azért annyira nem vagyok ijedős.
* Jelentem ki , majd az arcomba hulló tincset a fülem mögé tűröm. Az ujjaimat végigfuttatom James hasának alsó részétől, egészen fel a nyakáig. Közben örülök, hogy nem öltöztem át és magamon hagytam a fürdőruhát . Bár azt hiszem amúgy sem lett volna akadály..*
- Hogyan tovább Mr. Miller ?

* Nézek rá pimaszul .*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptyKedd Aug. 24, 2010 11:40 pm

-Reméltem. *Mosolyodom el szélesen, közben Hannaht fixírozom. Bármily meglepő is, kezdem szeretni... ő olyan, mint Ginny kettő. Na jó, egy kicsit talán jobb mint Ginny. A kérdésére elgondolkodom, de nem hosszasan. Csak egy kisebb hatásszünetet tartok.*
-Bármilyen meglepő is, múltkor találtam egy gyöngyöt, érdekes kagylóba lent. Egy pillanat és jövök. *Ugye általában a tengerben szoktak lenni olyan kagylók. Lassan lebukom, és egy olyan két-három perc elteltével bukkanok fel ismét, egy érdekes kagylóval amit Hannah előtt nyitok ki. Mintha meg akarnám kérni a kezét, de ott azért még nem tartunk.*
-Ezt veheted a szülinapi ajándékod egy részének. A másik fent van, mert nem volt még alkalmam odaadni. *Valóban. Azóta nem is találkoztak. Egy csókot nyomok a lány ajkára, közbe átnyújtom óvatosan a kagylót.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptyKedd Aug. 24, 2010 11:52 pm

* Bólintok, hogy tőlem mehet. Amíg ő keresi azt a kagylót, addig én úszkálok egy picit, miközben nézem a lassan lemenő napot , a távolban.*
- Ez r*hadt szép .. Akarom mondani gyönyörű.
* Veszem át a kagylót. Kicsit vulgárisan fejeztem ki magam, a meglepődöttség miatt, mert tényleg nagyon szépnek tartom a kagylót, meg a gyöngyöt benne.*
- Ugyan * Legyintek , arra, hogy van még egy ajándék. Nekem tökéletesen elég ez itt most ami van.* - Köszönöm.
* Azzal nyomok egy csókot a szájára, amolyan köszönetféleképp.*
- Kiviszem , nehogy itt elvesszen.
* Mondom, majd kiúszok a partra és belebugyolálom a pólóba a kagylót.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptyKedd Aug. 24, 2010 11:56 pm

-Szívesen. Megérdemled. *Mosolyodom el, majd bólintok. A csókot persze viszonozom, aztán amikor Hannah kijelenti, hogy a kagylót kiviszi, az becsukódik magától. Persze kinyitni sem nehéz. Még ő kimegy, addig én egy kicsit közelebb úszom a parthoz. Annak ellenére, hogy szeretek szabályt szegni, nem akarom, hogy valami még megtámadjon minket. Ha visszajön a lány, elmosolyodom.*
-Lassan szerintem kimehetnénk. A végén még megfázol nekem. Aztán majd mehetek ápolgatni, ami nem éppen az erősségem. *Látszik rajtam, hogy csak hülyéskedem, de azért mégis...*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptySzer. Aug. 25, 2010 12:05 am

* Visszasétálok a vízbe. Már csak térdig kell belemennem, mert James is kijjebb úszott.*
- Mázli, hogy feltalálták a gyengélkedőt .
* Vigyorgok rá kissé gúnyosan, de persze nem gondolom komolyan. *
- Várjuk meg amíg ..
* Itt elfordulok és tüsszentek egyet. Remek , remélem csak mert valami zavarta az orromat, nem pedig mert megfáztam. Ki tudja.*
- Amíg megszáradunk.
* Fejezem be a mondatomat.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptySzer. Aug. 25, 2010 12:28 am

-Mázli, de attól még ápolhatlak. *Mindenre van kifogás. Elmosolyodom, aztán jön a tüsszentés. Megrázom a fejem.*
-CcCc... én szóltam. *Lehet, hogy csak úgy jött, de... attól nekem muszáj volt megjegyeznem. Magamhoz húzom Hannaht, és azért rábólintok arra, amit mond. Megvárjuk a naplementét... aztán szerintem én fel is megyek. Még úgyis van egy két dolgom.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptySzer. Aug. 25, 2010 12:57 am

- Ne tán van egy Miller féle gyógymódod a megfázásra ?
* Nevetek fel kicsit kacéran. *
- Igen, papi. Bocsi, hogy nem hallgattam rád.
* Nézek fel rá, miközben megölel. Félreértések végett, nem nincs apakomplexusom. Tök szép a naplemente.. Megvárjuk, majd amikor megszáradtunk úgy nagyjából, felkapom a pólómat meg a kagylót és visszasétálunk a suliba.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptySzomb. Szept. 25, 2010 4:49 am

Nicole Hart


*Figyelmesen hallgatom Nicole beszámolóját. Néha ejtek egy kisebb mosolyt is. Lassan megérkezünk a tóhoz. Rég jártam erre, épp itt volt az ideje, hogy újra meglátogassam ezt a gyönyörű helyet. Nicole felé fordulok, majd illedelmesen kérdezek tőle.
-Mond csak, te jártál már itt?
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptySzer. Szept. 29, 2010 7:52 am

*Lassan leérünk, én körülnézek és elmosolyodom. Jó élményeim vannak erről a helyről...*
-Igen. Egyszer vagy kétszer. Te? *Gondolom ő is, de ha nem akkor beletrafáltam. Persze már bátrabban rápillantok, aztán elgondolkodva meredek vissza a tóra. Ilyenkor a legszebb. Kíváncsi vagyok milyen télen.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptySzer. Szept. 29, 2010 8:03 am

*Ezek szerint már járt itt. Végül is, melyik diák nem járt erre felé, az újakon kívül. Ez az egyik legszebb hely a suliban. Nicole rám pillant, és végre nem olyan félénk, mikor összefutottunk. Közelebb megyek a tóhoz, majd leülök és elbambulva bámulom azt. Közben szólok Nicole-nak is, hogy jöjjön közelebb.
-Gyere ülj ide mellém. Ne félj nem harapok. *Mosolygok el, majd megvárom még idejön.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptySzer. Szept. 29, 2010 8:11 am

-Nem félek. *Mondom egy kicsit gúnyosabb hangnemben, persze nem rosszból. Csak nem szeretem, ha túlzottan lenéznek. Le is ülök Ralph mellé, majd tovább kezdem el figyelni a tavat. Egy kicsit csend is lesz, legalábbis részemről. Aztán elgondolkodva felnézek a másikra.
Kíváncsi leszek a róla eső látomásomra majd..*
-Mesélj valamit... *Nem akarom ezt a nagy csendet.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptyPént. Okt. 01, 2010 8:29 am

*Meglepődök, mikor leül mellém. A tavat kezdem el én is figyelni, majd egy csere pillantást tartunk. Elmosolyodtam ezen, hisz jó az idő érzékünk, mert mindketten akkor néztünk egymásra, mikor a másik. Ezek után Nicole megkér, hogy meséljek valamit. Elgondolkodtam egy kicsit, majd bele is kezdek.
-Hát... nem is tudom, hogy mit meséljek. Ha nem gond akkor magamról mesélnék. Madridban születtem, de Cambridge-ben lakunk. Van egy testvérem a neve George. Szeretek barátkozni és elítélem azokat az embereket, akik valami okból lenézik a másikat. Azt hiszem ennyi elég. Most te jössz. *Szépen kérem meg rá.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptySzer. Okt. 06, 2010 7:26 am

*Én is a tavat nézem egy ideig, csak néha pillantok rá. Elmosolyodom egyszer kétszer, aztán végighallgatom. Csak utána kezdek el válaszolgatni vagyis mesélni magamról.*
-Én már ugye mondtam hol lakom, ott is születtem. Van egy bátyám, Sebastian akivel sosem bírtuk egymást és szerintem nem is fogjuk. Jós vagyok, legalábbis leszek a nagyanyám után. Amirás vagyok, nemsoká másodéves. Tömegfóbiám van ugye, nincs sok barátom... ami remélem változik majd. Ja és van egy fekete macskám, akit nem a legérdemesebb megközelíteni. *Acél szürke szemeimben egy pimasz csillanás látható. Igen, Azra veszélyes és nem sokakat kedvel.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptySzer. Okt. 06, 2010 7:47 am

*Figyelmesen végighallgatom amit a lány mond, majd néha egy mosolyt csalok az arcomra. Teljesen megkedveltem, remélem több is lehet belőle. -Szóval jósnak készülsz. Akkor ez azt jelenti, hogy megtudod mondani, hogy pár perc múlva mi fog történni? Ez egész érdekesnek hangzik. Szerinted mi történhet majd 5 perc múlva? *Érdeklődök kedvesen, majd kíváncsian várom mit fog válaszolni.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptyPént. Okt. 08, 2010 12:50 am

*Elgondolkodom azon a kérdésen, amit mond.*
-Igen, annak. És te mi szeretnél lenni, majd a felnősz? *Ha már itt tartunk, akkor miért ne? * Igazából a látomások magától jönnek, szóval... nemtudom. Vannak olyanok, mint amilyen a nagymamám is volt, hogy tudott akarva előre látni bármit. Inkább a veszélyt érzem még csak meg.... de szeretném megtanulni rendesen. *Látszik a szememen, hogy felcsillan amikor erről beszélek.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptyPént. Okt. 08, 2010 7:43 am

*Végighallgatom Nicole válaszát, majd mikor megkérdezi, hogy mi szeretnék lenni, elmosolyodom. -Őszintén még nem gondolkodtam el rajta, de szerintem auror-nak, vagy tanárnak megyek tovább. Bár nem tudom, hogy melyik jobb. *Kezdek fázni egy kicsit. Megpróbálom nem kimutatni, hisz kellemes a társasága. Egy kicsit közelebb ülök hozzá, persze úgy, hogy ne ijesszem el magamtól, hisz az nem lenne jó dolog. -Mit szoktál csinálni szabadidődben? *Kérdezem kedvesen, hisz jobb dolog nem jutott eszembe.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptyHétf. Okt. 11, 2010 7:11 am

-Az aurorság nem rossz, csak sokan mennek annak. *Vonok vállat. Azért nem akarok én is az lenni. Ez olyan mint az animágia. Azt is mindenki akarja, de kevésnek sikerül.* Szabadidőmben? Hát... nagyrészt kinn sétálgatok, valahol ahol nincs tömeg meg benn vagyok, olvasok meg szeretek a játék terembe lenni. De leginkább esténként. Akkor kevesen vannak. Te? *Érdeklődöm már én is. Amúgy úgy tűnik, kezd megeredni a szavam. Viszont lassan majd mennem is kéne befelé. Kezd hideg lenni.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptyHétf. Okt. 11, 2010 8:37 am

*Érdekesnek hangzik amit a lány mond, így elmosolyodok rajta. -Hát igen, tudok róla, ezért mondtam, hogy nem vagyok benne biztos. *Jelentem ki, majd figyelmesen végighallgatom amit Nicole mond a szabadidős tevékenységéről, majd a kérdésére én is elmondom az én programjaimat. -Hát én elsősorban a DT ügyeit intézem, másodsorban edzem a kviddics csapattal, harmadszor megpróbálok barátokat szerezni, negyedszer közelebb kerülni egy lány szívéhez, majd a tanulás követi ezeket. Azt hiszem több dolgot nem szoktam csinálni. Jah de... jut eszembe. Próbálom elviselni a szobatársaimat. *Mosolygok el, majd megvárom a lány reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 2:50 am

*A végén el is nevetem magam egy kicsit.*
-Értem. Érdekes eseteid vannak, nem mondom. A lányhoz meg sok sikert. *Kacsintok. Egészen felvidítódtam és fel is oldódtam. Régen voltam ilyen jó passzban ami azt illeti. De a napot látva, ahogy megy lefelé elgondolkodom.*
-Azt hiszem én megyek. Nagyon örültem és remélem még sokszor összefutunk. Köszönöm ezt a kellemes napot. *Halványan elmosolyodom, felállok és elköszönöm Ralphtól. Aztán pedig felviharzom a szobámba.*

//Köszi Smile//
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 3:04 am

*Jó látni, hogy Nicole nevet azon, amit mondtam. Nem sokan vannak, akik nevetnek a mondataimon, de akad egy-két kivétel. -Köszi, hogy biztatsz a dologban. Remélem egyszer csak eljön az ideje. *Jelentettem ki a lány mondatára. A nap lassan megy le, így Nicole feláll, majd elköszön. -Én is köszönöm ezt a napot és remélem , hogy összefutunk még valahol. Szia! *Köszöntem el a lánytól, majd tovább ücsörgök még egy kicsit. 10-15 perc múlva én is felmentem a szobámba, és egész este csak Nicole járt a fejemben.

//Én is Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptyKedd Nov. 16, 2010 8:29 am

*Egy újabb nap. Elgondolkodtam, hogy mit csináljak ma. Arra az elhatározásra jutottam, hogy valami jó kis bajba kellene keveredni Danny-vel. Meg kellene valósítani azt a dolgot, amit a parkban beszéltünk. Elindultam hát pár méterrel arrébb lévő szobához. Bekopogtam, de senki sem nyitott ajtót. Elszomorodtam egy kicsit, de a következő pillanatban már boldog voltam. Gondoltam egyet és lesétáltam a tóhoz. Ugyan arra a helyre mentem, mint amikor Nicole-lal beszélgettünk. Leültem a partra, majd egy követ vettem a kezembe. Fel-le dobálgattam, majd a víz felé hajítottam. Felnéztem az égre és gondolkodni kezdtem. ~De jó lenne, ha Nicole most itt lenne mögöttem.~
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptyKedd Nov. 16, 2010 8:37 am

*Egy fekete macska tűnik fel először Ralph mellett. Én csak utána sétálgatok, szépen lassan, eléggé le is maradva. Mostanság nem is voltam sokat kint, de ilyenkor... este szoktam. Ilyenkor kevés ember van kint, kisebb az esélye annak, hogy egy bandához odaszólítanak vagy valami. Mostanság nem voltak látomásaim, ami még furcsa. Kicsit próbálgattam, hogy talán, ha nagyon koncentrálok, sikerült valamit előszednem a tudásomból... de még az sem. Úgy tűnik, mégis csak maguktól fognak jönni ameddig meg nem tanulom használni.
Azra zöld szemeit követem, ők vigyázva figyelnek rám. A macskát alig lehet észrevenni a sötétségben, hiszen éjfekete és még bele is olvad. Ralphot orrával egy kicsit megböki, majd fejével hátra biccent, jelezve... úgy tűnik, a fiúnak szerencséje van. Na meg... talán nekem is az lesz. Mostanság jó sokat járt Ő a fejemben... lehet azért, mert szimpatizálom meg azért is mert tök jól elvoltunk múltkor. Halvány mosoly jelenik meg az arcomon, miközben helyet foglalok a fiú mellett.*
-Szia Ralph. Rég beszéltünk. Hogy vagy? *Érdeklődöm kedvesen. Puszit nem adok neki, ahhoz túl félénk vagyok. Pedig megfordult a fejemben... *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 EmptyKedd Nov. 16, 2010 8:50 am

*Teljesen elmerültem a gondolataimban. Egy bizonyos személy járt a fejemben, aki pár perc múlva fel is tűnik. Igaz először csak Azra bökdös az orrával, amire egy kis ugrás szerűséggel reagálok, hisz hirtelen jelent meg.
-Szia Azra. Hát te, hogy kerülsz ide? Csak nem eltévedtél? *Mosolygok rá, majd megsimogatom, ha engedi. Múltkor valahogy nem tudtam megtenni, hisz akkor még csak ismerkedtünk. Nem sokkal felbukkan Nicole is, aminek nagyon megörülök. Rég láttam a lányt. Sajnos sok dolgom volt és nem tudtam megkeresni, hogy beszélhessünk. A lányra pillantok, majd mosolygok egyet rá.
-Szia Nicole. Hát igen tényleg rég volt. Gyere foglalj helyet. *Mutatok magam mellé, majd elgondolkodok egy kicsit. Megint elfogott az az érzés ami múltkor is. Le sem fogom tudni venni a szemem róla, de persze próbálom nem zavarba ejteni, hisz még nem nagyon nyílt meg előttem. Persze nem is erőltetem, mivel nem szeretnék tolakodó lenni. Ha leül mellém, ha nem válaszolok a kérdésére.
-Nos köszönöm jó vagyok. Bár az utóbbi időben nem vagyok valami fényes helyzetben családi okok végett. Veled mi újság van? Történt veled azóta valami érdekes? *Érdeklődök egy mosoly kíséretében. Közben Azra-t próbálom simogatni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart - Page 25 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 25 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
25 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: