Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTópart - Page 26 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tópart - Page 26 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tópart - Page 26 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tópart - Page 26 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tópart - Page 26 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tópart - Page 26 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tópart - Page 26 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tópart - Page 26 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tópart - Page 26 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tópart - Page 26 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tópart - Page 26 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tópart - Page 26 Vote_lcapTópart - Page 26 Voting_barTópart - Page 26 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tópart - Page 26 Vote_lcapTópart - Page 26 Voting_barTópart - Page 26 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tópart - Page 26 Vote_lcapTópart - Page 26 Voting_barTópart - Page 26 Vote_rcap 
James Miller
Tópart - Page 26 Vote_lcapTópart - Page 26 Voting_barTópart - Page 26 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tópart - Page 26 Vote_lcapTópart - Page 26 Voting_barTópart - Page 26 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tópart - Page 26 Vote_lcapTópart - Page 26 Voting_barTópart - Page 26 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tópart - Page 26 Vote_lcapTópart - Page 26 Voting_barTópart - Page 26 Vote_rcap 
Chris Martines
Tópart - Page 26 Vote_lcapTópart - Page 26 Voting_barTópart - Page 26 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tópart - Page 26 Vote_lcapTópart - Page 26 Voting_barTópart - Page 26 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tópart - Page 26 Vote_lcapTópart - Page 26 Voting_barTópart - Page 26 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tópart

Go down 
+38
Max Martines
Benjamin Doredumble
Daniel Reed
Annie C. Ross
Chris Martines
Alera Bluemoon
Larina Marley
Nathaniel L. Matthews
Robert Lawrence
Nicole Hart
Herczeg Alex
Kim Kaguya
Lana Rosemary Lent
Brooklyn Moore
Demi Bieber
Alice White
Wallace Xavier Walters
Ginevra Gwendolyne Green
Hannah McDowal
William Quentin Watson
Akimoto Masaki
Jacinta Hernandez
Alex Wilfred
Soshy Hatchet
Ingrid Weiss
James Miller
Jason Shuyler
Gregory Kinsey
Solaria Luthia
Ted Forrester
Remus Lupin
Miriam Hewer
Midori Tsiro
Ophelia McCord
Yasmine S. Moore
Sindy Logan
Allison Diamond
Főmesélő
42 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next
SzerzőÜzenet
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptyKedd Nov. 16, 2010 9:12 am

*A macska egyet dorombol, majd engedi, hogy megsímogassák. Aztán amikor én jövök, felnéz rám, majd lefekszik. Én közben mosolyogva figyelem Ralphot. Az, hogy Azra megengedi neki, hogy megsimogassa, már nagy lépés... úgy tűnik, a macska is valamit szeretne.*
-Ó sajnálom. Tényleg, apukád az SVK tanár? *Múltkor láttam a tanárok listáját, és feltűnt az egyforma név. Éppen csak ezért kérdezem, de nem akarok túl tolakodó lenni. A kérdésére is válaszolok pár másodpercen belül, csak előbb elmerengek azon, hogy volt e valami érdekes.*
-Köszi én egészen jól megvagyok. Gondolkodtam rajta, hogy felkereslek a napokban mert jó lett volna egy beszélgetés, de ez most meglesz. *Rápillantok acélkék szemeimmel és folytatom* Amúgy semmi nem történt. Sokásos unalmas napok. Na és veled? * Velem sosem történik semmi érdekes... Bár már jó lenne. Főleg az, ami az utolsó látomásomba volt. Bár lehet, hogy abba nekem kéne lépni.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptyKedd Nov. 16, 2010 9:31 am

*Meglep, hogy Azra enged egy kicsit, így végigsimítom a kezemet rajta. Egy párszor még megteszem, majd lefekszik, hisz a lány itt van. Ettől fogva csak a fejét simogatom a cicának. Mikor Nicole sajnálatot mond, lehajtom a fejemet és úgy reagálok rá.
-Hát igen, sajnos ez van. Már nem tudok változtatni rajta. Meg nem csak ez játszik benne közre. Van más ok is családon belül, ami egyszer történt meg, de, ha véletlen megtörténik akkor nem fogok jót állni magamért! *Jelentem ki, majd a karomhoz nyúlok ahol a sebem volt. Hála Danny-nek már nem fáj annyira, mint mikor keletkezett. Visszafordítom a fejemet, majd meghallgatom amit mond. Miután végzett, mosolygok egy kicsit, majd én következek a beszámolóban. Természetesen előtte reagálok a szavaira is.
-Az az igazság, hogy én is megszerettelek volna keresni, de sajnos el kellett intéznem pár fontos dolgot. Többek között a DT-ben is. Most ezzel ne törődjünk. Ami volt az elmúlt és nem tudunk változtatni rajta. *Reagáltam, majd elgondolkodtam egy kicsit. Közben abba hagytam Azra simogatását, majd a tóra pillantottam. Egy kis hatásszünet után, visszafordultam, majd kezdtem a beszédet.
-Hát, mint már említettem van egy kis családi probléma. Szereztem egy jó fej havert, igaz Famine-s, de nincs vele gond. Nekem szimpatikus havernak tűnik és már van is egy közös programunk. Majd valamikor azt is megejtjük. Lényegében ennyi történt velem, ami említésre méltó. *Válaszoltam a kérdésre, majd ismét a tóra pillantottam. Vártam egy kicsit, hogy tudjon reagálni Nicole, majd egy kérdés jutott eszembe, amit rögtön meg is kérdezek.
-Tényleg, jut szembe. Tanulgatod a jóslást. Ha ige, hogy állsz vele?? *Kérdeztem egy mosoly kíséretében, persze nem szeretnék tolakodni, de most ez jutott eszembe. Ismét simogatni kezdtem Azra-t és közben várom a választ.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptyKedd Nov. 16, 2010 9:41 am

-Sajnállak. Én a bátyám miatt nem járok haza, nem vagyunk meg nem is voltunk sosem jóban... a szüleim meg örülnek hogy vannak barátraim legalábbis ők úgy tudják meg minden... na meg hogy felszabadultam egy kicsit. Ami mondjuk részben igaz. *Ismét elmosolyodom, majd követem Ralph pillantását a tóra. Aztán csak bólinok. Mindenkinek van magánélete meg elfogaltságai. Mondjuk engem érdekel, mi van a sráccal és... ha akarom meg is tudom tudni. Csak rá kell jönni, a jóslásra.*
-Értem. Én tanultam meg fent voltam a szobámba... *Na meg részben nem mertem megkeresni Ralphot, mert nem tudtam, hogy mit fogok majd mondani neki. Olyan bizonytalan vagyok... meg minden. * Én amióta veled találkoztam, azótan em is volt más akivel el tudtam így beszélgetni. *Nézek ismét rá, tekintete, szokás szerint nem árul el semmit.*
-Tanulgatom... igyekszek meg minden de... mostanság még a látomásaim is megszűntek. Nem tudom miért. Egy volt, azóta semmi. *Azt az egyet is nem tudom, hogy hogy fogom elmondani neki, ha kérdezni. Próbálom leplezni az idegességem, de nem annyira sikerül. Azrán végigsimítok én is, a macska halkan dorombolni kezd. Egy kicsit... olyan kellemes csend üt be.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptyKedd Nov. 16, 2010 10:10 am

*Meghallgatom, amit a lány mond, majd egy kis meglepettség olvasható le az arcomról. Tudtam, hogy érzékeny lelkű, de azt nem, hogy együtt is tud érezni. Teljesen meglepett, de gyorsan túlteszem magam, majd a meglepett arc mosolygósra változtatom.
-Nem is tudtam, hogy van testvéred. Vagy említetted és nem emlékszek rá. Mondjuk lehetséges, hisz annyi zavaros dolog volt mostanában, csoda, ha emlékszek arra, hogy mit csináltam tegnap. *Még mindig mosolygok, majd a tóra szegezem a tekintetemet és úgy folytatom tovább. -Ez öröm számomra, ha kezdesz kibontakozni, viszont annak nem, hogy nem mondasz igazat a szüleidnek. Mondjuk és se szoktam mindig, úgy, hogy rá se ránts a dologra. *Mondom a egy kicsit bohókásan és egy kicsit nevetni is kezdek rajta. Remélem nem veszi sértésnek, amit az előbb mondtam, hisz nem annak szántam. Meghallgatom amit Nicole mond, majd a mondat végére rászegezem a tekintetem és egy mosolyt eresztek meg felé.
-Azt hiszem ezt vehetem bóknak is. Örülök, hogy ilyen jó társaság vagyok. Egyébként te sem vagy unalmas társaság. Egész jól el lehet veled beszélgetni. Nagyon kedves vagy és aranyos lánynak tartalak téged. *Magyarázom a véleményemet, majd egy kis hatásszünetet tartok, hogy Nicole tudjon reagálni arra, amit mondtam az előbb. Próbálom nem zavarba hozni, hisz egy kicsit látszik rajta, hogy ideges a társaságomban. Én is az vagyok az ő társaságában, de ezek szerint jól tudom leplezni, ha nem vette még eddig észre. Az igazság az, hogy néha nem is tudom, hogy mit akarok neki mondani, csak úgy jönnek a szavak maguktól. Ezek után válaszolt a kérdésemre. Elismerő mosolyt eresztek meg felé, hisz örömmel hallom, hogy tanulgatja. Viszont amit utána mond, megint meglep. Egy jóslata volt és tovább semmi. -Nem szeretnék tolakodó lenni és modortalan sem, hisz nem értek a jósláshoz, de lehet, hogy azért nem voltak jóslataid, mert egész nap a szobádban voltál? Persze megértelek, mert tudom, hogy milyen fóbiád van. Viszont néha jót tenne, ha sétálnál egy kicsit. Itt viszont én is hibás vagyok, mert nem kerestelek meg, hogy legyen társaságod. *Magyarázkodtam egy kicsit, majd vártam, hogy miként reagál rá. A tóra fordítom a fejemet és a jóslatán kezdek el gondolkodni, hogy vajon mi is lehet az. Egy perc után rájöttem, hogyan is tudnám rávenni, hogy megmondja. -Nicole, nem vedd tolakodásnak, de rákérdezhetek arra a jóslatra. Cserébe én is elmondok egy titkot neked. Persze, ha nem szeretnéd elmondani megértelek. Attól függetlenül én elmondom a titkomat, amit régóta tartok magamban és azt hiszem, itt az idő elmondanom neked. *Megvárom, hogy mit reagál és közben összeszedem a gondolataimat, hogy hogyan adjam a tudtára, hogy szeretem.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptyKedd Nov. 16, 2010 9:38 pm

*Halványan elmosolyodom, de amikor a testvér szót ejti ki, ez a mosoly ismét csak eltűnik... Seb meg én... sosem voltunk és szerintem nem is leszünk jóba. Még szerencsére, hogy a szüleink nem egy iskolába küldtek minket. Szerencse.*
-Van testvérem. Sebastiannak hívják, 17 éves. Egy másik varázslóképzőbe jár innen jó messze. ~Ilyenkor imádom a szüleim...~ *Gondolkodom magamban, na meg próbálom elmagyarázni közben a dolgokat Ralphnak. A macskám közben láthatóan elaludt, ami jó jel, hiszen nem csinál semmi olyat, ami miatt esetleg nekem is el kellene mennem. Szokott váratlan meglepetéseket okozni.
Amikor Ralph kijelenti, hogy én sem vagyok unalmas, kicsit elpirulok. Bár inkább a bókokra, mintsem arra, hogy jó társaság vagyok. Nem sokat hallottam ilyet fiú szájából, mondjuk Alextól először... Be kell vallani, hogy amióta ide járok, megváltozott az életem. Nagyon.*
-Nem tudom miért nem voltak jóslataim. Egyik napról a másikra megszűntek, de lehet, hogy csak azért mert nem történt velem semmi... *Kábé ugyan azt elmondom mint a fiú, csak más szavakkal. A mosoly visszajön az arcomra, acélkék szemeim halványan felcsillannak. Felnézek egy pillanatra, a Hold szépen világít. Csillagok minden felé, a tó pedig visszatükrözi őket. Szeretek este itt lenni. Olyan... nyugodt.*
-Elmondom, ha szeretnéd... *A titka érdekel, bár elég kínos az utolsó jóslatom.* Szóval... *Éppen kezdeném elmondani a dolgokat, amikor egy kép villan be Ralphról és arról, hogy megcsókol. Nem mutatom jelét annak, hogy láttam bármit is... bár nem vagyok benne biztos, hogy ez így lesz. A jövőt bármikor meg tudjuk változtatni.*
-...A jóslat arról szólt, hogy az erdőbe voltam. Amit mondjuk elég nehéz rólam elképzelni, de jóslat. *Kisebb hatásszünetet tartok. Egészen megeredt a nyelvem. Egy pillanatra el is veszem Ralphról a pillantásom.* ... aztán jöttél te. Valahogy elkeveredtünk egy kicsit az erdőbe, mert csak sétáltunk és beszélgettünk. Aztán ránk sötétedett. Volt még egy sas is benne vagy sólyom... nem emlékszem már pontosan. Arra még nem tudtam rájönni, hogy az minek a jelképe volt. Később még volt egy másik férfi is... nem tudom, olyan fura volt... *Pár részletet kihagyok, például azt, hogy ekkor már Ralph és én együtt voltunk... nem tudom mi lesz belőle, sőt azt sem, hogy ő elég bátor vagyok e ahhoz, hogy ezt elmondjam a fiúnak. Kicsit elgondolkodom, ránézek Ralphra. Fürkészem szemeit, már amennyire még látom őket. Aztán várom, hogy ő mit fog most erre mondani.*

Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptySzer. Nov. 17, 2010 3:09 am

*Látszik a lányon, hogy nem örül annak, hogy a testvéréről kérdeztem. Nem akartam tolakodó lenni, de sajnos ez van, mikor kérdezős kedvemben találnak. Meghallgatom amit róla mond, majd elismerően bólintok. Egy mosolyt is csalok az arcomra, közben beszédre nyitom a számat. -Én egész jól megvagyok George-al, csak az a baj, hogy nem idejár. Bár jobb lenne, mert akkor tudnánk megint néhány csínyt elkövetni, főleg, hogy most már apám is itt van. Ennek viszont már nem örülök annyira. Igaz néha jó, hogy a közelben van, de sokszor az agyamra megy. *Mondom határozottan, majd a tóra pillantok, ahol a fény egész szépen visszatükröződik. A beszélgetés közben a harmadik jelenlévő, vagyis remélem, hogy rajtunk kívül nincs más itt, elalszik, így abba hagyom a simogatását, ne hogy felkeljen rá. Visszanézek Nicole-ra, majd egy mosoly keretében folytatom a beszélgetést. -Tudod apámmal megromlott a kapcsolatom, amióta itt van. Múltkor az egyik srácot akarta megütni, amit én nem hagytam, hisz arra tanított, hogy bármi áron védjem meg, akit megbecsülök. Az eset után a szobájába hívott, majd megátkozott és csak annyit fűzött hozzá, hogy ezt többet ne merészeljem megcsinálni. A seb már nem fáj annyira, hisz Danny haverom meggyógyította egy számomra ismeretlen módszerrel. Egy kicsit fájt még, de már hozzászoktam. *Magyaráztam a helyzetet, majd kíváncsian vártam, hogy mit reagál a lány az elmondottakra. Eközben a sebemhez nyúlok, hisz fájni kezdett, de mitől, arról fogalmam sem volt. Csendben figyeltem, hogy a lány mit válaszol.
-Értelek. Hát, ha minden jól sikerül a mai estén, akkor ezen változtathatunk, és talán több jóslatod lesz, mint valaha is. *Mosolygok el a kijelentésén. Egy kicsit közelebb ülök hozzá és reménykedem, hogy nem fog ellenkezni ez végett, vagyis nem hátrál meg és nem fog arrébb menni. Mikor Nicole hozzá kezd a jóslat feltárásához, teljes egészében felé fordulok és kíváncsi tekintettel és egy mosoly keretében hallgatom amit mond. Néhány résznél jobban figyelek, hisz elég érdekesnek hangzik ez a jóslat. Mikor végzett a beszámolóval én következtem, de előtte vélemény mondtam a jóslatról. -Hmm... Egész érdekes hangzik ez a dolog. Azért arra én is kíváncsi lennék, hogy ki az a férfi. Remélem, hogy ha bekövetkezik, akkor nem az apám lesz az. *Mondtam a véleményemet, majd nagy levegőt vettem és komolyra fordítottam a szót. Itt a megfelelő alkalom, hogy elmondjam az érzéseimet. Nem is vesztegetem tovább az időt, belevágok. -Azt hiszem most én következek. Remélem nem fogod tolakodónak venni, amit most mondok. Az első alkalommal, mikor találkoztunk a madárházban és az utána lévő beszélgetés alkalmával nagyon megkedveltelek. Az elkövetkezendő pár napban csak rád tudtam gondolni. Nem tudtam, hogy pontosan mi, de valami megfogott benne. Talán a személyiséged, vagy a szemeid, de megfogott. Eleinte azért nem kerestelek, mert nem tudtam volna, hogy mit fogok neked mondani, ha találkozunk. Bemeséltem magamnak, hogy úgysem fog összejönni a dolog. Ebbe bele is nyugodtam, de ma, amikor kijöttem ide ez teljesen megváltozott. Újra csak te jártál a fejemben. Mikor megérkeztetek Azra-val, elhatároztam, hogy ezt a dolgot elmondom neked. Nicole, én... szeretlek téged. Remélem nem tartasz tolakodónak, de ez az igazság. Persze megértelek, ha te nem így érzel irántam, de ezt muszáj volt elmondanom neked. Zavarban voltam, mikor elsőnek találkoztunk és most is az vagyok. Lehet nem látszik rajta, de a lelkem mélyén teljesen remegek, hogy mit is fogsz reagálni erre. *Mondtam el az érzéseimet Nicole-nak, majd hatásszünetet tartok. Lehajtott fejjel, nagy kíváncsisággal és szomorú arckifejezéssel várom, hogy miként reagál a lány, arra amit az előbb a tudtára adtam.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptySzer. Nov. 17, 2010 9:45 am

*Nem zavar, hogy feltette a kérdést… Végülis sok mindenkit érdekel, hogy mi van… főleg a barátaim. Szívesen megosztom velük a dolgaim, főleg, hogy nagyon nincs is mással. Néha halványan elmosolyodom, de amikor elmondja, hogy milyen az apja… felvont szemöldökkel fintorgok egyet.*
-Nem fogom szeretni apud. Milyen dolog az, hogy megátkozza a saját fiát? Miért ilyen? El kéne küldeni pszichológushoz. *Nem szeretem, ha kiderül, hogy mit csinálnak a barátaimmal vagy valami… Belül én is más vagyok cask nem mutatom. Azt az énem még nem tudom kibontakoztatni… talán majd pár év múlva. Talán. *
-Sajnállak. Sőt meg is értem, hogy milyen ez. Engem a tesóm terrorizált mindig… *Ameddig szét nem választottak minket. Aminek nagyon is örültem… sose többet nem akarom látni, de ez elkerülhetetlen. Amikor a szüleim mellett vagyunk, sosem csinál semmit… é ski tudja, lehet, hogy egyszer még talán meg is szeret. Talán. Aztán ugye elmesélem a látomásom. Elgondolkodom az emberen. Biztos vagyok benne, hogy nem Raplh apja volt. *
-Nem apád volt. Valami… ismeretlen ember, aki nem… az iskolába van. *Ismeretlen ember volt. Fogalmam sincs, nem ismerem… sosem láttam még. Az arcát kábé megjegyeztem, viszont remélem a jóslat nem fog beteljesülni. Nem minden végződik olyan túl jól. *
-Nem tudom, de remélem nem fog beteljesülni. Ezen csak mi tudunk változtatni. Bár eddig minden úgy alakul, mint láttam… *Vonok vállat, majd biztatóan elmosolyodom és figyelmesen hallgatom végig, mit mond Ralph. Az eleje egészen meghat. Sőt… ilyet nem sokan mondtak még nekem. Alex év elején mondjuk eléggé oda tette magát, de az ehhez… szerintem ez sokkal eredetibb volt. Végig figyelem Ralph arcát, aztán amikor befejezni, egy kis pír jelenik meg az arcomon. A magyarázkodását leintem és én folytatom tovább. *
-Megleptél. De ha őszinte akarok lenni, akkor ezt… ezt is tudtam. Csak azt nem, hogy be is fogod nekem vallani. Jól esett. Sőt… akkor most megint én jövök. *Elhallgatok, egy pillantást vetek a tóra és vissza Ralphra. Szeretek más szemébe nézni, amikor valami olyan dolodgról van szó… ami fontos. *
-Először nem mertem bevallani magamnak…. Meg minden. Csak egy idő után rájöttem, amikor már a látomásaimba is te voltál és a fejembe is mindig, hogy én is ugyan úgy érzek. Furcsa, mert nekem még sosem volt ilyen érzésem… most van először. *Talán ez lenne a szerelem? 13 éves, nem biztos, hogy meg tudom becsülni… elhallgatok, mert nem tudok erre mast mondani. Ralph válaszát várom. Mosolyogva. Tudom, hogy innen most már minden csak jól mehet. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptySzer. Nov. 17, 2010 11:16 am

*Nem lep meg, amit az apámról mond. Én is így vagyok vele, tehát nem haragszom. -Őszintén én is gondolkodtam már róla, hogy felkérek egy pszichológust, hogy vizsgálja meg, mert szerintem nincs minden rendben apám fejében. *Jelentem ki, majd mikor elmondja, hogy őt a testvére szekálja egy kicsit felkapom a fejemet. -Milyen érdekes helyzet. Máris van egy közös dolog bennünk. Mind a kettőnket piszkálnak. Téged a tesó, engem meg apám. Mondjuk ez nem a legszerencsésebb összefüggés, de még is akad egy ilyen dolog. *Mosolygok el, majd a tóra pillantok. Egész szép ez a táj, főleg így este. Ezt már csak egy dolog koronázza meg, Nicole, aki itt van mellettem. Visszapillantok rá, majd mosolyogni kezdek. Ezek után a jóslatra is sor kerül, majd kiderül, hogy nem apám volt az a személy, akit látott benne a lány. Megkönnyebbültem egy kicsit. -Hát még szerencse. Sajnos apámnak még vannak rossz szokásai. Az egyik ugyebár, hogy terrorizál, a másik, meg hogy tönkreteszi az életemet. Mikor megismerkedek egy lánnyal és jó kapcsolatot kezdek velük ápolni, akkor ezt apám azonnal megtudja. Ilyenkor elszokott beszélgetni a lányokkal, majd felvilágosítást tart nekik. Ilyenkor szoktak kiborulni a lányok és azonnal rohannak hozzám. Mikor megtalálnak vázolják a helyzetet és egy pofon kíséretében megszakítják velem a kapcsolatot. Persze szidom az apámat elég rendesen, de sajnos nem tudok változtatni rajta. Hiába próbálok kibékülni velük, kapok még egy pofont. Reménykedem, hogy ez a helyzet nem fog köztünk megtörténni. *Vázolom a helyzetet, majd lehajtom a felemet. Nem tudom elképzelni, hogy mit fog válaszolni rá, de azt hiszem ezt meg kellett mondanom neki. Jobb tudnia mindenről, mielőtt olyan kapcsolatba kezdünk lépni. Ismét a tóra pillantok, majd elérkezett az az idő, amikor el kell mondanom neki. Visszafordultam és a lány szemébe néztem. Vettem egy mély levegőt, majd belevágtam. Mikor befejeztem Nicole következett. A mondata hallatán ledöbbentem, hisz ezek szerint ő tudta már ezt. -Érdekes egy helyzet. Nem is tudom, hogy mit mondjak rá. Ha jól veszem ki, akkor nem tudtad, hogy el fogom mondani ezt. Bár már azt hittem, hogy soha nem fog eljönni ez a pillanat. Nem tudtam tovább magamban tartani, kénytelen voltam elmondani. Egy kisebb tehertől szabadultam meg az előbb, hisz ha tovább tartom magamban, akkor csak rontottam volna a helyzetemen. Nem tudtam volna folytatni tovább a beszélgetésünket. Teljesen zavarban lettem volna melletted és nem tudtam volna rendesen válaszolni az esetleges kérdéseidre. *Magyaráztam a helyzetemen, majd Nicole szólalt meg. Végighallgattam, majd a végén egyszerre döbbentem le és csillant fel a szemem. Nagyot nyeltem, majd szavakat kerestem, hogy válaszolni tudjak. Mikor megtaláltam a megfelelő szavakat ismét megszólaltam. -Most te is megleptél engem. Nem hittem volna, hogy te is ilyen érzelmeket táplálsz irántam. Most teljesen... zavarba... hoztál... Nicole. Azt hiszem, hogy ezt a helyzetet hívják kölcsönös szerelemnek. Most érzek ilyet először egy lány iránt. *Elkapom a tekintetem róla, és a tóra szegezem azt. Egy kis idő után visszafordítom a lányra Nem szeretnék tolakodónak lenni, így csak szép lassan csúsztatom a kezemet az övére. Zavart vagyok, a szívem egyre jobban dobog. Még soha nem éreztem így egy lány iránt, de hát 13 évesen nem is érezhet az ember ilyet. Legalábbis normális körülmények között. A kezem lassan az ő kezén van, ha addig nem vettel el. Próbálok megnyugodni, de ebben a szituációban ez képtelenség. Egy pillantást vetek a tóra, majd vissza a lányra. A szemeim felcsillannak és beszédre nyílik a szám. -Nicole, adhatok egy puszit az arcodra? Persze csak, ha nem tartod tolakodónak a kérdést. *Belülről teljesen fellángoltam, de ugyanakkor le is hűltem egyből, mert még mindig zavart vagyok. Bár egyre jobban megnyugszok. Kíváncsian várom a válaszát, majd meg is ejtem a puszit, ha engedélyezi azt.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptySzer. Nov. 17, 2010 9:10 pm

-Szerintem se. Már bocsi, hogy ilyet mondok, de az nem normális, aki a saját gyerekét átkozza. *Kicsit feldúlt, bár ez nem látszik annyira rajtam. Halványan elmosolyodom az utolsó kijelentésére, miszerint van még egy dolog, amiben hasonlítunk. Aztán felvonom ismét szemöldököm és az acélkék szemeim rávetem. Érdekes ez az eset.*
-Nyugi én nem fogom neki megadni azt az örömet... Engem nem érdekel, mit fog mondani az apád. Én tudom mit akarok és ezt... meg is tartom. *Kicsit ismét belepirulok a dolgokba. Ralph is zavarban van, láthatóan. Nem is tudom... szerintem ez most jó nekem is, de azért egy kicsit még kételkedem. Csak nem tudom miért. Persze ez nem rosszból. Lenézek Azrára, az még mindig nyugodtan szuszog Ralph mellett. Elmosolyodom.*
-Komolyan zavarba hoztalak? Ilyet... még sose csináltam... *Nem tudom, hogy kell vagy hogy hogyan csináltam de nem lehetett nehéz, ha már megtudtam tenni.* Amúgy nekem is teljesen ez a helyzet... *Sosem éreztem még ilyet, Alex meg csak egy év eleji nem tudom mi volt... őt megismertem, aztán lesmárolt és annyi. Azóta sosem láttam többet. Szívás. Mondjuk Ralphnak jobban örülnék. Amikor a kezét az enyémre teszi, felcsillanó szemekkel nézek az övéibe és elmosolyodom. Kicsit szélesebben mint eddig, ami igen jó jel. Egy kisebb ideig csend van, ami mondjuk egyáltalán nem kínos meg semmi. Meglepni sem lep meg, hiszen... megesik. Most egyikünk sem tud mondani semmit. Aztán jön egy váratlan kérdés. Na ilyet sem kérdeztek még tőlem.*
-Ezt kérdezni kell? *Mondom vidáman, halkan és aprón felnevetve. Kicsit közelebb hajolok, az arcomat Ralph felé tartom. Evvel jelezve, hogy igen, kérem azt a beígért puszit. Mikor megkapom, a mosoly már el nem akar tűnni az arcomról. A fiú is észreveheti, hogy én egészen más vagyok úgy, hogyha mosolygok és nem az a komor képű, humortalan lány vagyok. Szerettem régebben vidám lenni, aztán megtűrtem azt, hogy milyen, amikor az életed nem a helyes úton megy...*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptyCsüt. Nov. 18, 2010 5:50 am

*Nicole kijelentése meglep. A szemeim felcsillannak, mikor bocsánatot kér. -Ugyan már, nem haragszok én rád, amiért ezt mondtad. Tulajdonképpen még jó is, hogy valaki egyetért velem ebben a dologban. *Magyarázom a lánynak, hogy semmi olyan dolog nem történt, amiért haragudnék rá. Ugyebár szó esett arról is, hogy apám másik hülye szokása, hogy tönkreteszi az életemet. Elfordulok a lány tekintete elől, majd mikor magyarázkodni kezd, visszapillantok rá. Egy mosoly keretében hallgatom a szavakat, amiket mond. Mikor befejezte, egy újabb kő esett le a szívemről, hisz kijelentette, hogy nem fogja majd érdekelni apám véleménye, ha eljutunk addig a pontig. Vagyis nem szó szerint ezt mondta, de én sejtem, hogy erre is célzott az előbbi pár szóval. Egy mosoly közepette reagálok rá. -Nagyon helyes, hogy nem fogsz törődni a véleményével. Szerintem is az lenne a legjobb megoldás kettőnk szempontjából is. *Mondtam a lánynak. Ezek után ő ránézett Azra-ra, de semmi gond nincs vele. Egész kellemesen pihen mellettem. A tóra fordítom a tekintetemet. Még mindig csodálkozok a látványban, majd Nicole ismét megszólal és egy kérdést tesz fel nekem. -Őszintén szólva... igen. Zavarba hoztál az előbb, és még egy kicsit most is zavarban vagyok. Mondjuk én sem tudom, hogy hogyan zavarodok meg mindig melletted, de ez a helyzet. De tudod, mindent el kell egyszer kezdeni az életben és most itt volt az alkalom és te meg is tetted a lépést, hogy zavarba hozz. Hogy pontosan mi is volt, azt ne kérdezd, mert nem tudom. *Mosolygok el, majd a kezemet az ő kezére csúsztattam. A tóra pillantottam, majd gondolkodni kezdtem. Kis idő után egy kérdést tettem fel neki, amit egy kicsit feleslegesnek tartott a lány, de én szeretek mindent megtudni, vagyis, hogy tényleg akarja-e azt a puszit vagy sem. Mikor odahajol hozzám, meg is ejtem, majd felcsillan a szemem. -Tudod csak azért kérdeztem meg, mert nem tudtam pontosan, hogy szeretnéd-e vagy sem. Mint már egy párszor említettem zavar vagyok és ilyenkor nem tudok tisztán gondolkodni. Meg ugyebár nem is vagyok az a nyomulós fajta, mint más. Én szeretek biztosra menni a dolgaimban, de ezek szerint, nem kell többet megkérdeznem, ha puszit szeretnék adni az arcodra. *Mosolygok el, majd egy újabb puszit nyomok az arcára. A tóra pillantok, de minek azt nem tudom. Ez a nap is jól alakul, aminek teljesen örülök. Visszapillantok a lányra, majd beszédre nyitom a számat. -Nos, miről szeretnél beszélgetni, vagy esetleg csináljunk valamit?? De ne, hogy félre értsd a kérdésemet. *Egy halk nevetést ejtek meg a végén, majd kíváncsian várom, hogy miként reagál. Közben még a kezét fogom, amit ha tehetnék a mai nap soha nem engedném el.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 5:38 am

-Akkor minden rendben. Nem szeretnélek azért magamra haragítani… *Mondjuk én nem vagyok olyan eset, aki nagyon könnyen magára tudja vonni a figyelmet meg haragítani az embereket. Eddig egyszer csináltam ilyet, akkor is egy volt osztálytársammal.
Végighallgatom Ralphot. Valahogy most nekem eredt meg a szavam és ennek örülök is… nem sok ember volt eddig, akivel ennyire jól el tudtam beszélgetni. Kicsit elmosolyodom ismét, acélkék szemeim rávetem a másikra. *
-Tudod… egyszer valakinek fel kell, hogy nyissa az apád szemét. Nem foghat mindig ennyire. Nekem sikerülni fog… remélem. *Bár amennyire nem vagyok túl jó beszédes, ezért nem vagyok teljesen biztos a dolgokban. Egy pillantást vetek a tóra, majd vissza a fiúra. Most valahogy nem tudom nem nézni. Olyan jó, hogy itt van… Aztán jön egy hosszú monológ. Szólalni sem tudok, sőt egy kicsit én is zavarba jövök. Jó, amit mond, főleg, hogy látszik rajta az, az őszinteség. Ezt szeretem… Miután befejezte, csak akkor merek megszólalni.*
-Mindenki szeret biztosra menni. Csak van, aki nem vallja be. Igen. Most már nem kell megkérdezned, ha puszit akarsz adni nekem… *Nem is fejezem be. Elgondolkodnék, hogy mit mondjak neki, de aztán rájövök, hogy inkább semmit, csak viszonozom neki azt a puszit, amit én kaptam. A félreérthető kérdésre én is elnevetem magam. Néha én sem tudom kifejezni magam. Sokszor megesik.*
-Nem tudom. Nekem teljesen mindegy. Viszont… mi lenne, ha sétálnánk egyet, és útközben kitaláljuk a többit? *Még nem állok fel, csak megvárom, hogy ő mit fog mondani. Nekem általában nincsenek jó ötleteim és sokan is elleneztek mindig. Nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy valaki szeressen. Ez most remélhetőleg máshogy lesz. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 10:58 am

-Te engem nem tudsz magadra haragítani. Főleg nem egy olyan ok miatt, amiben egyetértünk. *Mondom a lánynak lágy és egész megható hangon. Teljes mértékben beleszerettem, innen már nincs visszaút, Vagy csak akkor, ha nagyon összeveszünk. Egyre jobban megnyílik Nicole és nagyon sokat beszél. Persze ez engem nem zavar, hisz egy tömegfóbiás személynél eszméletlen nagy fejlődés pozitív értelemben. Ismét meglepett a szavaival Nicole. Rámosolygok és a szemeim felcsillannak, mikor kijelenti szándékait apámmal szemben. -Ha most megint azt mondom, hogy megleptél, elhiszed nekem!? Nem néztem volna ki belőled, hogy ilyen bátor személy vagy. Vagyis ne vedd sértésnek, csak tudod egy kicsit félénknek ismertelek meg. Vagyis... őőő... izé... nem mondtam semmit. Istenem, már megint össze-vissza beszélek. *Lehajtom a fejemet és egy kicsit szégyenkezek. Így hallgatom a lány szavait, majd mikor viszonozza a puszit, meglepődök. Felpillantok, de nem a lányra, hanem a tóra. Elcsodálkozok Nicole tükörképén, bár ott nem annyira szép, mint a "valóságra". Visszafordítom a tekintetemet, majd ismét egy puszit adok az arcára. -Igen én az a fajta ember vagyok, aki mindig mindenben biztosra megy. Rendben van, neked is engedélyezem a szabad puszilkodást. Bármikor megteheted. *Mosolygok el ismét és egy puszival pecsételem meg ezt a mondatot. Elgondolkodok egy kicsit, hogy hova is menjünk. Mivel a lánynak sincs konkrét elképzelése, így egy kis sétát kezdeményez. .Rendben van. Akkor menjünk sétálni. Majd lesz ami lesz. *Jelentem ki, majd felállok és kezet nyújtok Nicole-nak és segítek neki felállni. Lassan elindulunk az egyik irányba, persze előtte szólok Azra-nak, hogy megyünk, ne maradjon itt véletlenül. Még mindig fogom a kezét. Szótlanul sétálok mellette, ugyanis nincs téma, amit felvethetnék. Kis idő után eszembe jut egy fontos dolog, amit már rég megkellet volna tennem. Szabad kezembe a zsebembe nyúlok és egy nyakláncot veszek elő. Átnyújtom Nicole-nak, majd egy kis megjegyzést fűzök hozzá. -Ezt a tárgyat csak és kizárólag neked hoztam. Már régen átszerettem volna adni neked, de nem volt alkalmam. Ha nem így alakul az esténk, akkor egy bagollyal küldtem volna el neked. Nos, hogy tetszik?? *Érdeklődök a lánytól, miközben a kezébe adtam a nyakláncot. Szinte már látom magam előtt a reagálását. -De, ha nem tetszik, akkor mond meg nyugodtan. Nem fogok megsértődni miatta. Az eladóval megbeszéltem, hogy kicserélhetem, ha a címzett nem lenne elégedett vele. Viszont, ha arra kerül a sok, akkor viszlek téged is és te fogsz választani. Rendben??
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptyKedd Nov. 23, 2010 12:20 am

-Ennek csak örülni lehet. *Egy pillanatra a tó felé nézek. Kicsit elmerengek a dolgokon, aztán meghallgatom mit mesél Ralph. Érdekes eset... senkivel nem beszéltem még ennyit az elmúlt években. Még a szüleimmel sem. Amióta a nagymamám meghalt, azóta magam alatt voltam. Mostanáig. Viszont lehet, hogy csak Ralph lesz ilyen kivételes személy... legalábbis remélem.*
-Sok embert tudok meglepni, viszont csak kevés gondolja komolyan. *Vonok vállat. A kijelentése meglep, aztán elvigyorodom arra, hogy "már megint össze-vissza beszélek." Én még annyira nem vagyok szerelmes, hogy ez legyen... érzek valamit belül, de nem tudom pontosan, hogy mi is az. Felsegít, én felállok. Leporolom magam, persze nem voltam olyan nagyon poros. Nem engedem el a kezét. Lassan haladunk, csendben egymás mellett. Én néha felnézek rá, elmosolyodom, szemeim felcsillannak. Aztán rá a tóra. A hold fénye világít rá, a csillagok is visszaverődnek róla. Szép látvány. Aztán átnyújtanak nekem egy nyakláncot. Meglepődöm, de nagyon. Meg is állok és felpillantok a másikra nagyra nyílt szemeimmel.*
-Hátezt... miért...? *Egyenlőre még csak arról érdeklődöm, hogy pontosan mi is az oka annak, hogy én ezt kaptam. Nem hagyom, hogy Ralph magyarázkodni kezdjen, megölelem.* Nagyontetszik, köszönöm. *Hadarom el szavaimat, aztán kisebb hallgatási idő után elengedem Ralphot. Még sose senkitől nem kaptam ilyen ékszert... a fiú felé nyújtom mosolyogva és megszólalok megint.*
-Felteszed? *Mintha egy filmben érezném magam. Szemeim csillognak, Ralph pedig nagyon meglepett. Még sosem éreztem ennyire jól magam egy fiúval... *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptyKedd Nov. 23, 2010 7:49 am

- Akkor ezt a témát lezártnak tekinthetjük meglehetősen sok ideig. Vagyis csak reménykedek benne. *Reagálok ismételten, miközben a lányra pillantok. Csak mosolyogni tudok, felcsillanó szemeim kíséretében. Ez a pillanat olyan filmbe illő, mint aki élete nagy szerelmét szerezte volna meg. Persze ez így is történt… remélem. Bár még nem tudom, hogy mi lesz a kapcsolatunk vége, de ezen még felesleges törődni, hisz remélhetőleg az a dolog még nagyon, de nagyon messze lesz. –Hmm… én azok az emberek közé tartozom, akiket meg tudsz lepni, és aki komolyan is gondolja. Erre már volt is pár példa az este folyamán. *Mosolygok el és lágy hangon reagáltam a mondatára. Majd sétálásra indulunk, ami egész jónak ígérkezik. A táj nagyon szép a holdfényben. Egészen elmerülök benne. Nicole-ra pillantok és elmosolyodok és a szemeim ismételten felcsillannak. Egyre sűrűbben történik ez a mai estén. A kezét még mindig „szorosan” fogom, persze nem túl erősen, Inkább szép lazán, de el nem akarom engedni és reménykedem, hogy az este folyamán nem is kell megtennem. Kivétel egyszer, mikor lefeküdni megyünk, bár az még messze van. Nicole meglepődik, mikor a nyakláncot átadom neki, majd egy kérdéssel reagál rá, amire mosolyogva és kedves hangon válaszolok is. –Ezt azért kapod, mert szeretlek. Még azután vettem neked, mikor találkoztunk. Csak hát elfelejtettem odaadni neked másnap. Nem tudtam volna, hogy miként reagálsz rá. Viszont most már tudom. *Magyarázom el neki, de erre csak akkor volt lehetőségem, miután viszonoztam az ölelést. Ekkor egy kicsit elkalandoztam, de hamar magamhoz tértem, majd csak egy mosolyt tudtam adni a köszönetére. Majd elengedte a kezemet és megfordult. Megkért, hogy tegyem fel a nyakláncot neki. –Természetesen. Remélem jól fog állni neked. *Jelentem ki, majd felraktam a nyakláncot. Felém fordítottam, majd egy puszit adtam az arcára és ismételten megfogtam a kezét. Tovább sétálgatunk. Néha felnézek az égre, hogy megtudjam, hogy körülbelül mennyi az idő. Bár ez teljesen hidegen hagy, csak nem lenne jó, ha véletlenül lebuknánk, hogy tilosban járunk. Visszapillantok Nicole-ra, majd egy mosoly keretében kérdezek tőle. –Jártál már Wilard-ban??
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptyCsüt. Nov. 25, 2010 10:18 pm

-Szerintem is... mondjuk még nem igen találkoztam apukáddal, de kezdek kíváncsi lenni. SVK órára legközelebb bemegyek. *Mosolyodom el halványan, majd végig figyelem Ralphot. Na jó, néha azért elnézek a tó felé, vagy a lábam elé mert nem szeretnék elesni. Néha egy kicsit ügyetlen tudok lenni... * Értem. Nem sok embert tudtam eddig még meglepni, de akkor nálad ez lehet, hogy gyakori jelenség lesz. *Kacsintok egyet, aztán kicsit nagyobbat szippantok a levegőből. *
-Köszönöm... *Senkitől nem kaptam még ilyen ajándékot... pontosabban úgy, hogy valaki kifejezte volna a szeretetét. * Erre csak jól lehet reagálni. *Tőlem nem nagyon lehet látni negatív reakciót. Megvárom még Ralph felteszi a nyakamba a nyakláncot, aztán végighúzom rajta a kezem.* Na milyen? *Érdeklődöm kicsit félénken, majd ismét megfogom Ralph kezét és lassan tovább haladunk. Az utat szinte nem is figyeljük, így azt sem vesszük észre, hogy lassan az erdőbe vezető sétányra jutunk. *
-Jártam ott. Egyszer. De nincs tilalom már, hogy csak engedéllyel lehet kimenni? Nem mintha érdekelne... mert múltkor se engedéllyel voltam... *Az acélszürke szemek csillognak, így nézek fel ismét Ralphra. Kíváncsi vagyok, hogy mit fog tervezni a fiú. Lassan tényleg az erdő területére érünk. Az meg, hogy hány óra, egyáltalán nem érdekel.*


//Következő mehet már az "út az erdőbe" ^^ //
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 6:30 am

*Az alvás után elgondolkodott, hogy mit is kellene csinálnia. Mivel még új srác itt, ezért elindult körbejárni az iskolát. Egy fekete farmer, kék bőrdzseki és egy fehér DC cipő van rajta. Első útja a tó felé vezet. Mikor megérkezik oda, körbepillant és elcsodálkozik a látványon. Chris írt már neki erről a helyről, de a levélben nem lehet elképzelni rendesen a tájat. Élőben szebb a dolog. Csendben sétálgat a parton, hát, ha talál valakit, akivel ismerkedhet.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 6:45 am

*Csendesen haladok a tó felé. Kicsit hideg van, a varázslatot meg ami véd ellene még nem tudom, szóval jól felöltöztem. Zsebbe dugom út közben kezeimet, majd tovább haladok. Unalmas mostanság az élet, de jobb így, mint ahogy a múlthét telt... még mindig fáj a nyakam, és a heg meg is látszik rajta.
Ahogy tovább haladok, teljesen meg vagyok bizonyosodva róla, hogy az, aki ott van, az Ralph. Egy halvány mosollyal az arcomon odaérek, és elébe állva intek egyet.*
-Szia Ralph. *Nagyot fogok csodálkozni, ha kiderül, hogy ő nem is Ralph.*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 6:51 am

*Csendben sétálgat, amikor egy lány hangja tereli el a figyelmét. Mikor köszön a lány, megdöbben egy kicsit, majd testvérét kezdi el keresni. Mivel ugye ő nem Ralph, így nem tudja, hogy a lány kicsoda.
-Hola. Mond csak, ismerjük egymást??
*Kérdezi kérdő tekintettel a lánytól.
~Szóval ő lesz Nicole, bátyó csaja. Akkor itt az idő megismerni.~
-Max vagyok. Szerintem összetévesztesz Chris-el. Lehet nem említette, hogy én is idefogok járni. *Mutatkozik be, majd zsebre tett kézzel várja a lány reakcióját.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 6:57 am

*Meglepődöm, de elég jól, őszintén szólva. *
-Óőőizé... *Nem is tud először mit mondani. Szem szinte eltakarja a hajam, így kicsit onnan kukucskálok kifelé. Nagyokat pillogok feketének tűnő szemeimmel, majd végül... halványan elmosolyodom.*
-Oppá, bocsi. Nem mondta, hogy te is ide fogsz járni. *Fekete macskám persze most is a hátam mögött sétál, kicsit fújtatva is Maxre. Én azért csak szépen leintem, aztán visszafordulok a fiú felé.*
-Én meg Nicole. Húú.. tökre egyformák vagytok. Van valami különbség közöttetek egyáltalán? *Még mindig ezen vagyok felakadva. Mi lesz, ha mindig össze fogom téveszteni a két fiú most már? *
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 7:06 am

*Mosolyogva nézi, ahogy a lány csodálkozik. Nem ő az egyetlen, akit megtévesztettek már. Nem lepi meg, hogy nem tud mit mondani a dologra, csak figyeli, hogy mit kezd a helyzettel.
-Nincs semmi gond vele. nem te vagy az első akit megtévesztettünk. Jellemző rá, hogy elfelejt dolgokat. Mondjuk lehet azért nem említette, mert tegnap küldtem a baglyot és ma érkeztem meg.
*Mondja mosolyogva. A macska nem zavarja különösebben, így nem is törődik vele.
-Hát mondtál már egy páran. Öhh... nem hiszem, hogy lenne különbség kinézetben. Csak annyi, hogy neki nyaklánca van, nekem meg karkötőm, de ez nem nagy különbség. *Mondja még mindig mosolyogva. Kíváncsi arra, hogy most mit fog gondolni róluk a lány.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 7:18 am

*Még mindig csak nagyokat pillogok. Mintha életembe nem láttam volna még ikreket.*
-Na nem baj. Remélem meg foglak tudni titeket különböztetni. *Igyekszik majd... na meg Ralph reakciója úgyis más lesz, mint Maxé.*
-Te is Plamás lettél mint ő? *Még mindig csak kérdezni tudok, ami talán ebbe a helyzetben egyáltalán nem meglepő. A csodálkozás már kezd egy kicsit enyhülni, így csak kellemesen mosolygok, néha Azrára pillantva, nehogy megtámadja Maxot véletlenül. Mert képes rá, az tény...*
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 7:28 am

*A srác még mindig mosolyog, hisz ez érthető dolog. Néha jó, néha pedig rossz, hogy van egy ikertestvére, de beletörődött, hisz 14 éve testvérek.
-Hát majd megpróbálok nem Chris-esen viselkedni, hogy megtudj minket különböztetni. De ahogy elnézem az állatkád pikkel rám. Gondolom a tesómra nem. Ez is lehet egy megkülönböztetés.
*Mondja mosolyogva. Ez után egy kérdést kap a lánytól, amire egy röpke gondolkodás után válaszol.
-Nem én valami A betűsbe tartozom... Azt hiszem Amira, vagy mi. Ha jól informálódtam, akkor te is odatartozol, ugye??
*Érdeklődik kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 8:09 am

-Jójó. *Majd Azrára pillantok. Kis idő után még hozzáteszek a dologhoz valamit.* Azra mindig ilyen, de meg kell szokni. Vagy nem kell rá figyelni. Egy idő után úgyis lenyugszik. *Vonok vállat, aztán elmosolyodva hallgatom tovább Maxet. Egy pillantást vetek aztán a tóra. Imádom ezt a helyet.*
-Igen, akkor ház társak vagyunk. Ezek szerint. Meg évfolyam társak is. Akkor még órákon is együtt leszünk majd bent. Legalább lesz ismerős. *Továbbra is kedvesen somolygok, aztán az egyik padra bökök.*
-Nem ülünk le egy kicsit?
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 8:43 am

-Ne aggódj, megoldjuk a dolgot. *Mondja mosolyogva. A lány szavain tovább mosolyog. Tetszik neki, amit mond az állatáról. Nem mond ellent neki, hisz a lányé, így ő jobban megtudja mondani Azra természetét.
-Rendben van, ha te mondod. *Zárja le a témát egy rövid megszólalással.
-Igazán!? Akkor többet fogunk találkozni, mint amire számítottam. Igen én is így vagyok vele. Legalább már nem csak Chris-t ismerem az iskolában. *Mondja mosolyogva.
-Rendben üljünk le. *Majd megvárja még a lány helyet foglal, utána ő is megteszi. Ránéz a lányra, majd megpillantja a nyakláncát.
-Szép nyakláncod van. Nekem karkötőm van, aminek a párja, vagyis a nyaklánc, Ralph-nál van. *Mondja mosolyogva, hisz a szülők így különböztették meg őket.
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 EmptyVas. Jan. 09, 2011 2:50 am

-Hát most már engem is ismersz. *Mosolyodom el kedvesen, majd tovább figyelem Maxet. Ő is, így elsőre ugyan olyan kedves, mint Chris. Lassan elindulunk a közeli padhoz, le is ülünk rá. Aztán a nyakláncára néz. Elmosolyodom, mikor Max megdicséri.*
-Köszi. Ralphtól kaptam. Szerintem is nagyon szép. *Közben a fiú kezére esik a pillantásom, majd óvatosan hozzáérek és megnézem a karkötőt.* Tényleg nagyon szép. Ralphon láttam már a nyakláncot. *Bólintok és elengedem Max kezét. Feketének tűnő szemeimmel óvatosan pillogok a fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tópart - Page 26 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tópart   Tópart - Page 26 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tópart
Vissza az elejére 
26 / 28 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: