Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapPárbajterem EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Párbajterem Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Párbajterem EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Párbajterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Párbajterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Párbajterem EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Párbajterem EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Párbajterem EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Párbajterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Párbajterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Párbajterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Párbajterem Vote_lcapPárbajterem Voting_barPárbajterem Vote_rcap 
Kim Kaguya
Párbajterem Vote_lcapPárbajterem Voting_barPárbajterem Vote_rcap 
Ted Forrester
Párbajterem Vote_lcapPárbajterem Voting_barPárbajterem Vote_rcap 
James Miller
Párbajterem Vote_lcapPárbajterem Voting_barPárbajterem Vote_rcap 
William Quentin Watson
Párbajterem Vote_lcapPárbajterem Voting_barPárbajterem Vote_rcap 
Sindy Logan
Párbajterem Vote_lcapPárbajterem Voting_barPárbajterem Vote_rcap 
Hannah McDowal
Párbajterem Vote_lcapPárbajterem Voting_barPárbajterem Vote_rcap 
Chris Martines
Párbajterem Vote_lcapPárbajterem Voting_barPárbajterem Vote_rcap 
Solaria Luthia
Párbajterem Vote_lcapPárbajterem Voting_barPárbajterem Vote_rcap 
Daniel Reed
Párbajterem Vote_lcapPárbajterem Voting_barPárbajterem Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Párbajterem

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 42
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Párbajterem Empty
TémanyitásTárgy: Párbajterem   Párbajterem EmptyKedd Dec. 07, 2010 9:42 pm

Ahogy belépsz a terembe, egy kellemes félhomály terül szemed elé. A falakon néhány fáklya található, hogy így mégis csak hangulatosabbá tegyük a termet. Két kisebb ablakocska lelhető a teremben, bár ahogy látható, nem sok fény bujkál be rajtuk.
A teremben, a három ház szobrai is megtalálhatók, árnyékaik akár még félelmet is kelthetnek néhány diákban akik nem figyelnek éberen. A teremben éjfekete csempézett padló található, viszont a közepén egy vörös szőnyeggel, ami a a párbaj helyszínét jelzi -legalábbis a kezdő helyszínt-. Egy-két pad található még a teremben, hogy a diákok akik esetleg nézni szeretnék a párbajt, le tudjanak ülni. Persze mindenki saját felelősségre!

Ha párbajozni van kedved, nyugodtan lépj be ide, de előtte persze keress magadnak egy társat! A hely leginkább csak gyakorlásra kijelölt hely, így ha valakinek baja esik, az igen csak pórul járt. Néha órák is szoktak itt folyni.
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Párbajterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem EmptyPént. Márc. 11, 2011 7:48 am

*Lassacskán érkezek ide, a minisztériumból jövet, kellőképpen fáradtan, és morgósan, de mivel megígértem, ezért megnyitom ezt az iskolai párbajozós valamit. Mondjuk sok értelmét nem látom, de legyen gyereknap. Belépve, köszönök a már bent lévőknek, és a terem közepére sétálva, magamhoz ragadom a szót.*
- Üdvözöllek benneteket, az iskolai párbajversenyen. Két kategóriában indulhattok, így tehét értelemszerűen két győztes lesz. Gondolom, egyik alsóéves sem örülne, ha egy hatodévessel kellene harcolnia, ezért ez a megoldás. *kezdek bele, és pillantok körbe, vannak itt versenyzők és szurkolók egyaránt.*
- Tehát, mivel ma már elég késő van az első párbajra a holnapi nap során kerül sor, ekkor Antony Black és Darren Spencer urak fognak megküzdeni a dicső címért. *puskázok egy kicsit, a kezemben tartott nevekről. Ma nem vagyok életképes.*
- Ezt követően, a vasárnapi nap során, két hölgy fog megküzdeni egymással, Hannah McDowal és Ashly Grace, majd a győztes hölgy harcolhat meg hétfőn, Daniel Reedel *összegzem az utolsó napokat, majd még hozzáteszem.*
- A harcok során, végig itt leszek, és mindennemű illegális átokhasználat, legilimentálás, vagy életveszélyes sérülés okozása, azonnal kizárást von magával, plusz a súlyosságtól függően, eltölthet pár napot az illető a minisztérium vendégszeretetében is *itt gonoszan mosolyodom el, mivel ismerem a Black fiú családjának hírét, tudom hogy mind fekete mágusok, így sejtem mit tanítottak neki.*
- Sok sikert mindenkinek, és lássuk ki lesz a párbajmester! *ezzel az utolsó felkiáltással hagyom el a terem közepét, és az egyik falhoz húzódva megvárom, amíg az emberek elszállingóznak innen, hogy a megfelelő védelemmel lássam el a termet, hogy az elkövetkező napokban semmi kár ne érhesse, és a falak se rombolódjanak szét.*

//Az időpontok reálisak, tehát holnap fog megküzdeni Darren és Antony, aztán vasárnap a lányok, és végül a győztes Daniellel.
Aki eddig nem jelentkezett, már nincs lehetősége erre!//
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Párbajterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem EmptyHétf. Márc. 14, 2011 8:03 pm

//Az időpontok kicsit elcsúsznak, de attól még lesz párbaj!//

*Betoppanok a terembe, eléggé igyekszek. Nem tudom, hogy mi lesz, hogy lesz, csak annyit, hogy drága barátnőm testvérével kell majd megküzdenem. Hurrá. Most kivételesen a talárom van rajtam, valamint egy farmer és fekete póló. Pálcám a kezembe.
Nem sokan vannak bent a terembe, ahogy elnézem. Csak vállat vonva leülök a szőnyegre ahol a párbaj lesz majd és várok. Én nem sietek sehová. Addig is összeszedem az erőmet. Már amennyire szükség lesz majd rá. Tudom, hogy Darren erős... és ezt tiszteletben is tartom. Viszont ennek ellenére mindent bele fogok adni, hogy én nyerjek.*
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Párbajterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem EmptyHétf. Márc. 14, 2011 11:55 pm

*Nem sokkal Antony után érkezem. Egy fekete talár van rajtam alatta egy szürke póló meg egy szürke tréning nadrág. Kell a mozgékonyság. Nem piti ember mellé állítottak be. Bár a győzelmembe biztos vagyok, hisz tudtam majdnem minden nap tanulok valami újdonságot. Oké Antony is Faminés és biztos jól forgatja a pálcáját. De ha úgy állok hozzá, hogy lehet akár patt, vagy vereség is belőle, kevesebb az esélyem, hogy nyerjek. Ahogy felkeltem már áradt belőlem a sötét démon aura, így ahogy elsétálok emberek mellet megérzik minden porcikájukban a csontig hatoló hűvösséget. Mikor megpillantom Antonyt egy apró félmosolyt küldök felé, és mikor elé érek kezet is nyújtok neki.*
- A legjobbakat. *Kéz fogásom erős, magabiztos, hűvös. Azért mert húgom palija nem fogok neki kegyelmezni, úgy is rég használtam ki adottságaimat. Ha minden jól sikerült Antonynak ez lesz a leghosszabb, legkeményebb, legfájdalmasabb párbaja. Mivel megfogja tapasztalni, mire képes a félelem.*


//Elnézést a késésért:/ //
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Párbajterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem EmptyKedd Márc. 15, 2011 12:03 am

*Nyílik az ajtó, arra vetem pillantásomat. Kicsit elmosolyodom, majd felállok és megigazítom a pólóm. Addigra Darren is sikeresen odaér hozzám. Viszonozom a kézfogást, enyém sem egy kis gyenge... Lehet, hogy a másik fiú más stílusban és más körülmények között nőtt fel, de én azért nem fogom hagyni magamat... na meg, nem is vagyok az a félénk és aki túl gyorsan feladja.*
-Helló. *Biccentek is mellé, majd nekidőlök a mögöttem lévő falnak és a mosoly... az továbbra is ott van az arcomon.*
-Mi a helyzet? Jó ideje nem láttalak... *Nem vagyunk a legjobb viszonyban az tény, de attól még érdeklődni szabad egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Párbajterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem EmptyKedd Márc. 15, 2011 12:11 am

*A kézrázás erős, és ennek így kell lennie az lett volna zavaró ha Antony nem tudna normálisan kezet fogni. A mosolyt viszonozom. Igen, nem vagyunk jó viszonyba, de sosem volt még nézet eltérésünk. Inkább csak nem ismerjük egymást..*
- Köszön kérdésed, élek és virulok. *Mást nem nagyon tudok mondani, Most nem fogok regényeket mondani.*
- Ez igaz, azóta sok minden történt.. És veled mi a helyzet? Húgommal jól megvagytok? *Kérdezek rá, ezzel a kérdéssel nem akartam megzavarni. Bár pontosan tudom mit csinálnak, hisz nem vagyok se rosszul informálódott, se hülye.*
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Párbajterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem EmptyKedd Márc. 15, 2011 7:43 am

*A két belép párbajozó félre pillantok, láthatóan ismerik egymást. Magamhoz intem őket, és elmondom a szabályokat röviden.*
- Ahogy azt már mondtam, a szabályok világosak, megszegésük komoly büntetéseket von maga után. Idő limit nincs, addig átkozhatjátok egymást, amíg az egyikőtök fel nem adja. Ilyenkor a vesztes fél pálcája eldobásával jelzi hogy vége a párbajnak. Világos? *nézek a gyerekekre, akik beszélgetnek. Felháborító, de csak lássak meg valami szabálytalanságot, máris megnézheti magát.*
- Akkor, sok sikert, és győzzön a jobbik *adom meg az utolsó szót, és félre sétálok, megállok tőlük nem messze, és számolni kezdek.*
- Akkor, három... kettő... egy. és mehet! *indítom el a dolgokat, és árgus szemekkel figyelek.*

//Tehát, a menet a következő lesz: Mindenki ahányat támad/védekezik, ír a hsz végén egy számot, és kockával kidobom, hogy melyik nyer és melyik nem. Előrebocsátom, nem teszek kivételt senkivel, minden párbaj így fog lezajlani. Tehát, user is sok szerencsét kíván nektek.//
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Párbajterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem EmptyKedd Márc. 15, 2011 8:01 pm

*Cassidy is megérkezik végre, de előtte én még Darrenre pillantok.*
-Semmi érdekes, szokásos punnyadás. Aha, jól megvagyunk. Szerencsés vagy, hogy ilyen húgod van. *Kacsintok egyet, aztán elfoglalom a helyemet. Pálcám a kezemben van máris. Miután az Auror végigmondta a mondandóját, bólintok egy aprót és a számolás után, reflexből egy egyszerű támadással kezdek.*
-Stupor! *Talán jó lesz, talán nem... majd kiderül út közben. Sok mindenre számítok, és azt is tudom, hogy Darren talán... egy kicsivel tényleg erősebb tőlem.*

//3//
Vissza az elejére Go down
Darren Spencer
Diák- Famine
Diák- Famine
Darren Spencer


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 0
Pontok : 15

Párbajterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem EmptySzer. Márc. 16, 2011 4:41 am

*Mikor megpillantom az Aurort egy aprót biccentek felé köszönés képen.*
- Annak örülök.. Te meg becsüld meg jól Karinát, szeretném ha boldog lenne. *Kacsintok vissza Antonynak, igazából.. Nem olyan rossz forma mint gondoltam. Majd az Auror int és mind ketten meg indulunk.*
- Üdv. *Biccentek újra.*
- Persze, értjük a szabályokat. *Mosolyodom el, majd intek Antonynak. Fura egy közdelem lesz.* Köszönjük. *Fordulok vissza az Aurorhoz, majd előveszem fehér pálcámat, majd megpörgetem. Olyan jó érzés lesz újra használni. Majd a számolás előtt elhelyezkedem. Antony gyorsabb volt, sebaj legalább megtudom mit tud.*
- Protego! *A védőbűbáj után, vissza támadok.*
- Precepticus viperatus! *Egy vipera jön ki a pálcám hegyéből, ami azonnal pufogva halad Antony felé.*

//5//
Vissza az elejére Go down
Cassidy Heyes
Felnőtt
Felnőtt
Cassidy Heyes


Férfi Kor : 44
Hozzászólások száma : 211
Tallérok : 1
Pontok : 0

Párbajterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 6:51 am

*Figyelem a fiúkat, és felkészülök én is, hogy kiszúrjam az esetleges nem odaillő átkokat. Úgy tűnik Anthony kezdi, de az átka nem talál, mivel Darren sikeresen védekezik. Aztán amikor ő támad, akkor Anthonynak kell fürgének lenni, de sajnos nem az, így a kígyó, ami nem tartalmaz halálos mérget, megharapja a fiú bokáját. De időben lerázza magáról, hogy méreg ne érje a szervezetét.*

//6-ost dobtam//
Vissza az elejére Go down
Matthew Crandle
Diák-Amira
Diák-Amira
Matthew Crandle


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian Mágusképző Szakiskola
Hozzászólások száma : 98
Tallérok : 0
Pontok : 0

Párbajterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem EmptyCsüt. Márc. 17, 2011 8:29 am

*Morogni kezek, amikor látom, hogy nem talál az átkom. A kígyóharapásra egyelőre csak megszisszenek, hiszen nem egy kellemes érzés, de nem vagyok puhány. Lassan, nem védekezve próbálkozom tovább, csak szépen, lassan... remélve, hogy most én is sikerrel járok.*
-Relaxo! *Egy kis égető szikraeső, majd ha kicsit elborul az agyam akkor durvulok tovább. Csak figyelek, igyekszem védekezni és visszavágni. Mentem ami menthető.*

//legyen 4 //
Vissza az elejére Go down
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Párbajterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem EmptyCsüt. Május 05, 2011 9:44 pm

//A párbajt lezárom, mivel sok tag inaktív és ezért nem haladunk semmire. Azért köszönöm a kis játékot (: //
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Párbajterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Párbajterem   Párbajterem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Párbajterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Beltéri párbajterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Alagsor-
Ugrás: