Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapUdvar - Page 14 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Udvar - Page 14 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Udvar - Page 14 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Udvar - Page 14 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Udvar - Page 14 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Udvar - Page 14 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Udvar - Page 14 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Udvar - Page 14 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Udvar - Page 14 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Udvar - Page 14 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Udvar - Page 14 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Udvar - Page 14 Vote_lcapUdvar - Page 14 Voting_barUdvar - Page 14 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Udvar - Page 14 Vote_lcapUdvar - Page 14 Voting_barUdvar - Page 14 Vote_rcap 
Ted Forrester
Udvar - Page 14 Vote_lcapUdvar - Page 14 Voting_barUdvar - Page 14 Vote_rcap 
James Miller
Udvar - Page 14 Vote_lcapUdvar - Page 14 Voting_barUdvar - Page 14 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Udvar - Page 14 Vote_lcapUdvar - Page 14 Voting_barUdvar - Page 14 Vote_rcap 
Sindy Logan
Udvar - Page 14 Vote_lcapUdvar - Page 14 Voting_barUdvar - Page 14 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Udvar - Page 14 Vote_lcapUdvar - Page 14 Voting_barUdvar - Page 14 Vote_rcap 
Chris Martines
Udvar - Page 14 Vote_lcapUdvar - Page 14 Voting_barUdvar - Page 14 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Udvar - Page 14 Vote_lcapUdvar - Page 14 Voting_barUdvar - Page 14 Vote_rcap 
Daniel Reed
Udvar - Page 14 Vote_lcapUdvar - Page 14 Voting_barUdvar - Page 14 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Udvar

Go down 
+46
Martin Weiss
Nathaly Johansson
Darren Spencer
Marie Lycae
Dorothy Brown
Gresham C. Ainsley
Sebastian G. Blaze
Daniel Reed
Cintia Thomson
Larina Marley
Jason Shuyler
Rhonda Shane
Sandra Berger
Herczeg Alex
Nicole Hart
Chris Martines
Ivan Vladislav Dargo
Lana Rosemary Lent
Alice White
Benjamin Doredumble
Hannelori Sensui
Demi Bieber
Wulfgar Odinson
Wallace Xavier Walters
Töpszli
Yasmine S. Moore
Ginevra Gwendolyne Green
William Quentin Watson
Hannah McDowal
Jacinta Hernandez
James Miller
Ingrid Weiss
Kim Kaguya
Veronica Johnson
Leila Horowitz
Solaria Luthia
Ted Forrester
Miriam Hewer
Alena Aalriä
Lyn G. Black
Ophelia McCord
Raisen Hagiri
Sindy Logan
Allison Diamond
Alex Wilfred
Főmesélő
50 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next
SzerzőÜzenet
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 2:26 am

*Jamessel együtt lépett ki az udvarra,a séta most jól esik neki. Az úton kifelé még válaszolt a kérdésekre.*
-Én nem birok menni,pedig szeretnék,de....nem lehet. *Mondja kicsit szomorúbb arckifejezéssel.* És te mész? *Kérdez vissza már egy kis mosollyal az arcán.*
-Gyerünk a,...vizeséshez. De csak ha neked is jó lesz ott. *Végignéz Jamesen és hát nem rossz,de azért Liza barátja jobb. Báris kinézetre mind a kettő jó,de Scott jobb társaság. James meg jó havernak tökéletes.*
-Rágyujtasz? *Kérdi,miközben egy kék pall-mallt vesz elő a zsebéböl,és a srác felé nyujtja.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 2:35 am

*Lassan leérünk az udvarra. Közben persze figyelemmel kísértem Lizát.*
-Nemtudom. Lehet. *Vontam vállat. Érdekes lesz, főleg hogy még nem is tudnak arról, hogy megtámadják a minisztériumot. Elvégre, meglepetés lesz. Ez csak olyan plussz... Bólintottam és a vízesés felé vettem az irányt.*
-Nem köszi. Leszoktam. *Vigyorodtam el különösen, miközben elgondolkodtam azon, hogy most ha erre rákérdez mit mondjak? Átszoktam másra? Azért az durvább mint a cigi. De majd behazudok valami jót ha megkérdezi.*
-Hogy-hogy egy elsős nem fél attól, hogy a cigi miatt elkapják? *Kérdeztem kíváncsian, miközben tovább sétáltunk.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptySzomb. Jún. 19, 2010 2:43 am

-Hát ha mész,akkor előre is jó szórakozást. *Kedves hang és nagy vigyor.*
-Leszoktál? *Csodálkozik,hogy James leszokott a cigiröl,....nehéz elképzelni.* Mi történt már,hogy letetted? *Kérdez rá kiváncsian,....tán nem egy lány van a háttérben?*
-Nem tudom,...én nem sok mindentöl félek,szóval,...meg hát ha el is kapnak akkora büntetéssel biztosan nem jár a dohányzás. *Magyarázkodik,közben már majdnem odaértek a viseséshez. Majd kicsit elgondolkodik,hogy már Scottal is össze kellene futnia. Hiányzik neki,mint mindig.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 12:43 am

*A lába végre sikeresen meggyógyult. Hála Cherylnek. Most már teljesen ép lábbal, ép menéssel igyekezik ki az udvarra. Egy kis friss levegőt kell már neki szívni, hiszen benn, fülledt a levegő és kezdett rosszul lenni tőle. Ma kivételesen elhagyta a talárt. Egyszerűen, farmernadrágban és ingben van. Az idő ugyan annyira nem jó, a nap bújócskázik a felhők mögött és a szél is fújdogál.
A kinn lévő diákoknak visszaköszön, de egyikükkel sem áll le beszélgetni. Végül, egy fánál telepszik le. Azaz, a fa melletti padra leül és kényelmesen hátradőlve élvezi a friss levegő illatát. Na meg a kis lazítást.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 12:48 am

*A fa lombkoronái közül érces, idős hang szólal meg.*
- Hát már te is ilyen puritán ruházatban járod utadat, Alex, fiam?
*Kérdi a hang, majd a levelek meglebbennek, és egy hatalmas bagoly repül ki a lombok közül, hogy leszálljon az igazgató mellé, a pad háttámlájára. Szárnyfesztávolsága legalább két méter, bár lehet több is, teste jó nyolcvan centi hosszú. A fülesbagoly sárga szemei megcsillannak, és mintha csőre környékén az izmok mosolyszerűségbe erőltetnék magukat.*
- Megkaptam az üzeneted, hát jöttem, ifjonc... Remélem nem késtem túl sokat. A sötét fellegeket már kilométerekről láttam. Nem hittem, hogy íly gigászi gondokkal küszködsz.
*Mondja, majd igazgatni kezdi a tollait.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 12:55 am

*Kissé megriad a hangra, de persze felpillant a fára. Már várta Merlint.*
-Jó volt levetni a talárt egy kis időre. *Jegyzi meg halvány mosollyal az arcán, amikor a bagoly leszáll mellé. Igen, hívta Merlint hiszen szüksége lesz a segítségére. Érdekes, hogy manapság mi nem jut este az ember eszébe.*
-Már azt hittem, elkerülte az üzenetem. Nem, nem késett... néha még azt sem tudom milyen nap van. Mostanság annyi dolog volt. *Merlinnel még egészen régen találkoztak. Egyszer, keresztapja mutatta be neki... azóta egyszer sikerül összetalálkozniuk.*
-Valóban sok gond van mostanában erre. A halálfalók nagyon küszködnek azért, hogy hatalomra kerülhessenek és mivel én az aurorokkal és az Unikornis Gyermekeivel mindig az útjukba kerülök... kezdték a diákjaimat is bántani. *Szebben nem tudta magát kifejezni. A diákok meg is nézik, hogy miért beszélget az igazgató egy nagy bagollyal és most mindenki azt kérdezi: "Ő vajon ki lehet?"*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 1:03 am

- A csimasz rágja meg a térdük hajlatát...
*Morog az öreg, és megrázza tollait.*
- Hát ezek sem tudják, hogy nem a gyengébbel kell kezdeni? Milyen világban élünk már...
*Széttárja szárnyait, majd összecsattantja a csőrét.*
- És mondd, fiam, én miben lehetek segítségedre? Tudod jól, hogy mióta így élek, már nem tudok pálcát ragadni, s harcba szállni... Csak a tudásommal szolgálhatok, az pedig nem segít, ha nem a megfelelő kezekbe adom... De ezt te is jól tudod.
*Magyarázza, majd újra tollászkodni kezd, de közben szemeivel körbepásztázza az udvart.*
- Hát a kicsinyeknek nem szóltál, Alex? Rossz előérzetem van... Apádnak is mindig bolond ötletei voltak... Azt akarta, tanítsak ifjakat a tudásomra. De az én mágiám a régi időkből való, nem illik az mai pálcák hegyére. Túlontúl veszélyes...
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 1:15 am

*Egyik kezét a pad háttámlájára teszi a másikat lent hagyja az ölében. Közben persze oldalra billentett fejjel figyeli Merlint. Egy szavon felakad a szeme.*
-Gyengébbekkel? Azért mostanság mi is elég szépen összeszedtük magunkat, nem vagyunk gyengék. *Vannak halálfalók akik igenis félnek tőlük. Amikor a bagoly megkérdi, miben lehet a segítségére egy kicsit felsóhajt. Halkan, nem hallhatóan. Aztán elmosolyodik.*
-Azért hívtam ide, hogy segítsen nekem kideríteni, melyek azok a diákok akiket be tudnék venni az Unikornis Gyermekeibe. Persze itt az idősebbekre gondolok akiknek már több tudásuk van... *Nem fejezi be, hiszen a bagoly közbevág és elkezd valamit mondani. Azért figyelmesen hallgatja végig. Amikor befejezi, folytassa.*
-Igazából gondoltam én is arra... hogy esetleg taníthatná a diákokat. *Kérdő pillantás a végére és aztán hallgatja, hogy Merlin mit fog szólni mindehhez.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 1:20 am

*Merlin forgatni kezdi a szemeit. Nem azért, mert tanításra akarják felkérni, az ok egész más... És ennek az oknak hangot is ad.*
- Méghogy az ifjabbak gyengébbek? Hát semmire nem emlékszel abból, amit régen mondtam neked? Tán az egereknek jártattam a csőröm?
*Kérdi, majd szárnyával körbemutat a diákokon.*
- Nézd őket... Tele vannak lelkesedéssel, erővel, boldogsággal. Nem az határozza meg valakinek az erejét, hogy mennyi varázslatot tud bemagolni, vagy hány mágussal párbajozott már, hanem az, mennyire erős és tiszta a szíve... És a legtisztábbak mindig a legfiatalabbak...
*Mondja, majd újra Alexra szegezi sárga szemeit.*
- Rendben, tanítok nálad, Alex fiam. De két feltétellel. Az egyik, hogy az én régi módszereimmel tehetem ezt. A másik, hogy valamelyik torony tetején kapok egy szobát, ahol meghúzhatom magam... És van ablaka... Kicsit unom már az erdőben alvást, elvégre én is csak ember voltam...
*Mondja, majd újra megrázza tollait.*
- Sok lehetőség van a kicsinyekben, Alex... Bízz bennük. Bennük bízz a leginkább...
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 1:34 am

*A szemforgatásra felfigyel, kicsit húzná is össze magát de nem teszi... nem gyerek már.*
-Emlékszem, mindenre. Amiket mondott, olyan dolgok amiket nem lehet elfelejteni. *Bólint egy aprót és aztán arra néz, amerre Merlin mutat. Végig a gyerekeken, aztán vissza a bagolyra.*
-Tudom... tudom hogy bennük van a jövő és hogy még mind sokra vihetik. *Jegyzi meg, egy kicsit halkabban aztán meghallgatja a két feltételt. Nem szól Merlin szavába, csak miután az befejezte, mondja meg a véleményét Alex is.*
-Úgy gondoltam, hogy csakis a maga módszereivel. A másik pedig hogy... Melyik toronyba szeretné? A nyugatit tudom felajánlani, az a legmagasabb. A másik kettőben a diákok hálószobái vannak, de ha oda szeretné akkor megoldható. *Manapság már mindent meg lehet oldani. A nagy bólogatás közepette el is gondolkodik. Mindenen, amit Merlin mondott. Még jó, hogy elhívta az idős varázslót. Úgy gondolja, hogy nem fogja megbánni... *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 1:45 am

- Nyugat tökéletes lesz.
*Mondja, majd körbepillant.*
- És mondd csak... Az idősebb diákjaid megbízhatóak? Vagy esetleg köztük is lehetnek olyanok, kik a sötét fellegekben érzik jól magukat, pusztító villámok és fagyos szelek között... Tudod... Ha egy ifjonc felcseperedni érzi magát, buta dolgokra képes...
*Elgondolkodva mered maga elé, majd lassan Alexra néz.*
- A testvéredről tudsz valamit, ifjú Alex? Aggódom érte, rég hallottam róla híreket.
*Mondja, és leugrik a támláról a padra, és rámered az igazgatóra.*
- Rossz érzésem van vele kapcsolatban... Szörnyű dolgok készülődnek a körül a gyerek körül...
*Na igen, Merlin még a legidősebbeket is képes ifjoncnak, gyereknek, kölyöknek nevezni.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 2:22 am

-Rendben, akkor aztán meg is csinálom. *Jelenti ki miközben elgondolkodik a következő kérdésen. Hogy... megbízhatóak-e?* Azt hiszem igen, viszont úgy sejtem van pár diák, aki a Sötét Rendben kémkedik. Arra viszont nem tudok rájönni, hogy ki. *Magyaráz, és hallgatja az idős baglyot. Közben feljön Anor témába.*
-Anor? itt volt az iskolában, de körülbelül egy és fél hónapja senki nem látta a színét sem. Eltűnt. *Válaszol kedves hangon és közben még a vállát is megvonja. Annyira nincsenek jóban Anorral, hogy minden nap halljon róla valamit. Kérdő pillantással néz Merlinre, hogy hátha ő tud valamit mondani... Anorról, amit esetleg Alex még nem tud.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 2:34 am

- Akkor utánajárok a kis spionoknak is...
*Mondja Merlin, csak úgy magának.*
- Tudod, Alex fiam, a testvéred körül sötét felhők gyülekeznek... Nem tudom miért, és milyen formában, csak érzem... De térjünk más témára. Vannak esetleg jelöltjeid, hogy mely ifjoncok esélyesek arra, hogy tanaimat befogadják? És ha már eddig nem szóltál nekik, ne is említsd meg senkinek, hogy itt vagyok... Majd a régi nevemen mutatkozom be... Te jó ég, milyen rég is használtam már... Ambrozyus...
*A bagoly felhuhog, ami nála nevetésnek minősül.*
- Szép lesz, mondhatom... Kénytelen vagyok tudásom továbbadni, hogy egykori tanítványom kihúzzam a bajból... Mondhattad volna, hogy erre kérsz, lehet akkor nem jövök el, de ha már itt vagyok...
*Újra huhogni kezd.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 2:46 am

*Bólint. Nagyon jó lesz ha Merlin utána jár, legszívesebben rá is bízta volna. *
-Sötét felhők... *Elmereng rajta, viszont a téma terelés nagyon is jól jön. Ezen el fog gondolkodni, majd később ha egyedül lesz. A jelöltekre elgondolkodik.*
-Talán... James Miller, az egyikük akit fel szeretnék még használni. Vízmágusnak tanul és egy igen jó tanítványom. A többiekről még nem igazán tudok sokat. Nagyon sok az elsős... *Pedig neki kéne legtöbbet tudni a tanítványairól. Az elsősöket még nem tanította, majd jövőre. Addig is... egy kicsit agyal ezen.*
-Rendben, nem fogom említeni senkinek. *Közben feláll, már elülte magát. Na meg lassan mennie is kell, nem sok ideje van beszélgetni hiszen... még a vizsgákkal van pár dolga.*
-Ha még van valami, szívesen meghallgatom de később. Most elmegyek, megcsinálom a szobáját és aztán nekem lesz egy kis dolgom a vizsgákkal, amit minél előbb szeretnék befejezni. *Mondja is el, de még nem megy. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 2:55 am

- Menj csak ifjú Alex... És köszönöm a szobát. Én is utánanézek pár dolognak, és kezdek megéhezni... Egerészek kicsit az erdőben...
*Mondja Merlin, majd meglebbenti hatalmas szárnyait.*
- Vigyázz magadra, és tartsd nyitva a szemed! Nem örülnék neki, ha új igazgatót kéne keresnem erre a helyre...
*Összecsattantja csőrét, majd lecsap a hatalmas szárnyakkal, és felemelkedik. Elrepül az iskola felé, majd ahogy fordul vissza, még leszól az igazgatónak.*
- Ago bonus, intereo per veneratio!
*Hangoztatja a régi latin búcsúzást, majd berepül az erdőbe...*

//Köszönöm a játékot!//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 3:01 am

-Nincs mit, ez a legkevesebb amit tudok tenni magáért. Örülök, hogy eljött. *Azzal bólint, ő vigyáz magára csak nem mindig sikerül neki száz százalékosan.*
-Vigyázok! Viszlát a következő alkalomig! *Int egyet a bagoly után, aztán megvárja hogy eltűnjön és lassan elindul be az iskolába. Felmegy először a nyugati toronyba, elkészít egy szobát Merlinnek majd vissza az irodájába és folytatja a munkáját.*


//Köszi :D//
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 9:15 am

* Benjamin nyugodtan sétál be a kastély udvarába. Már nagyon várta hogy idejöjjön. És most végre itt van! Elindul a kőúton. Közben elgondolkodik rajta, hogy vajon most mit csinálhat a családja? Miközben ezen tanakodik elér egy padhoz, és lerakja bőröndjét, táskáját, és maga odamegy a közeli szökőkúthoz, amit körülvesz a házak szobrai. Megcsodálja őket, majd visszamegy a cuccaihoz és leül. Előveszi pálcáját majd játszani kezd vele a kezében. A pálca szikrákat szór. Jól emlékszik még a kisfiúként történt kalandjára: csaknem felgyújtotta a házat a testvére pálcájával. Elmosolyodott. Itt már varázsolhat, tud is néhány bűbájt fejből hiszen a testvére tanított neki elméletben egy párat, de félte őket kipróbálni. Nem tudta miért, de nem merte. Ezért inkább felállt, a farmerzsebébe dugta a pálcáját, felszedte a cuccait,és elindult a kastély bejárata fele. *
Vissza az elejére Go down
Alice White
Diák- Plama
Diák- Plama
Alice White


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 8:03 pm

~Repülök..repülök..de furcsa repülni...~
*Alice ezt álmodta, de sajnos hirtelen felébredt.*
-Ó, a csudába!
*Mondta, majd felkellt, megmosakodott, és felvett egy edző ruhát, és kiment az udvarra.*
-Hideg van!
*Jelentette ki, majd elkezdett futni.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 8:11 pm

*Merlin a nyugati torony legfelsőbb ablakából kerül elő. Körbepillant, majd leveti magát a mélységbe... Mielőtt becsapódna, széttárja szárnyait, és ráfekszik egy légáramlatra... Élvezi a reggeli testedzés csodáját. Feljebb navigál, majd újabb zuhanórepülésbe kezd, közben megpillantva a Wilian egyik diákját. Kicsit belenyúl a száguldás ívébe, így alig egy karnyújtásnyira húz el Alice fejétől, majd nem messze a lánytól leszáll egy fára. Érdeklődve nézi Alice reakcióit, közben felrázza tollait, majd széttárja szárnyait is.*
Vissza az elejére Go down
Alice White
Diák- Plama
Diák- Plama
Alice White


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 8:14 pm

*Alice meglepődik, majd megáll.*
-Jé egy galamb...mármint bagoly! Látszik ,hogy reggel van!
*Mondta nevetve, majd a zsebében kutatni kezdett, és egy kis madáreleséget vett elő, amit a bagoly felé szórt. Majd közeledni próbált, és megakarta simogatni a bagolyt.*
-Szia bagolyka! Hogy hívnak?
*Kérdezte nagy mosollyal, majd próbálta megfogni a fejét.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 8:18 pm

- Te madáreledellel jársz futni? Kifacsarodott egy lélek vagy, mondhatom...
*Mondja a bagoly, majd elhúzza a fejét.*
- Ha megpróbálsz megsimogatni, ígérem, örökkévaló nyomot hagyok a pofidon.
*Az 1300 éves varázslók is kelhetnek bal lábbal.*
- A nevem Ambrozyus Aurelianus, és nem örülök neki, hogy letegezel. 1300 éves vagyok, szóval kérlek, kicsinység, tartsd tisztában a koromat.
*Széttárja a szárnyait, meglebbentve a két méternyi szárnyfesztávolságot párszor, ezzel kifejezetten érezhető szelet kavarva.*
- Ebben a piszok hidegben futni érdekes lehet... Nem vagy kicsit alul öltözve egy ilyesfajta testedzéshez?
Vissza az elejére Go down
Alice White
Diák- Plama
Diák- Plama
Alice White


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 8:25 pm

*Alice meg se lepődött a baglyon, inkább folytatta a mondani valóját.*
-Van cukor is ha kell! De csak mentás! És amugy..bo..Bocs..bocsá..bocsánat!
*Mondta szomorú pofival, majd felhúzta a cipzárját, és leült egy padra.*
-Elnézést kérek a letegezésért. Egyből senki sem tudja meg a másik korát nem de?
*Mondta félmosollyal, majd ásított egyet, és ismét megszólalt.*
-Te talán ha ránézel egy emberre egyből ismered a múltját és a jelenét? Netán a jövőjét?
*Kacsintott a bagolyra, mert 1000% biztos volt benne, hogy nemmel válaszolt. Hiszen ki tudna ilyeneket.*
-Én Alice White vagyok! Plama-ház, növény-mágus 1.évfolyam! Azt hiszem ezzel mindent elmondtam!
*Mondta nevetve, majd felhúzta a kapucniját is, és várta a bagoly válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 8:31 pm

- Az ég szerelmére, te lány, én egy ragadozó madár vagyok!
*Mondja, majd a felvetésre büszkén kihúzza magát.*
- Igen, én tudom. Látnok vagyok.
*Ezzel lezártnak tekinti a témát.*
- Cöh, növény mágus... Az is jó valamire?
*Kérdi, majd megrázza a fejét.*
- Elnézést, rossz reggelem volt. Tudod a baglyok nehezen alszanak éjszaka, de a diákok ritkán aktívak éjjel. És én a diákok miatt vagyok itt. Nos, mesélj magadról, szeretném a te szavaiddal hallani azt, amit már láttam.
Vissza az elejére Go down
Alice White
Diák- Plama
Diák- Plama
Alice White


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 61
Tallérok : 1
Pontok : 0

Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 8:39 pm

*Alice sóhajt egyet, felállt, leveszi a kapucniját, meglendíti a haját, és belekezd.*
-Wagga Waggában születtem! Az Ausztráliában van! A kedvenc édességem a mentás cukor! Imádom a növényeket, és az állatokat! Nincs sok barátom, de aki már van, azt sohasem fogom elveszíteni. Nem vagyok valami nagy varázsló, de tudom, egyszer biztos fogok valami jót tenni, valami nagyot. Nem is a tisztelésért, és a büszkeségért, hanem mert szeretem a jóságot. Mond, látsz a jövőmben sötétséget?
*Kérdezte mosolyogva, majd kifújta magát, és megszólalt.*
-Ennyi elég? Most maga mondjon kérem!
*Mondta, majd vissza ült a padra.*
~Valami van a bagolyban, de nem tudom mi. Bár lehet ,hogy valamelyik diák szórakozik velem.~
*Gondolta magában, és közben egy széles mosoly szaladt el a száján.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 EmptyPént. Jún. 25, 2010 8:55 pm

- Magamról inkább nem mesélnék, hosszú történet... Túl hosszú, napok alatt sem végeznék...
*Mondja, majd elfordítja a fejét.*
- Jó lelkű lánynak tűnsz...
*Ezzel leszáll Alice mellé a padra.*
- Megvakargatnád a tollaim tövét a hátamon? Kicsit viszket...
*Mondja, és felborzolja tollrengetegét.*
- Tudod azért vagyok itt, hogy a fény gyermekeit, jó lelkű ifjoncokat tanítsak oly praktikákra, melyeket nem ismerhetnek meg ezen iskola falai között... És lehet, hogy te is tanulhatnál tőlem pár érdekes dolgot. De a tudásomnak ára van... Olyan ára, amit nem biztos, hogy meg tudsz fizetni, Szellőcske kisasszony...
*Merlin hülye szokása, hogy szeret beceneveket adni azon diákoknak, akiket valamiért kedvel. Kim Kaguya is kapott, csak ő még nem hallhatta.*
- Nos, szeretnéd hallani a kritériumokat? Ha igen, mondd el, hogy milyen varázslatokban vagy jó, mit szeretnél kezdeni az életeddel, és mi a legnagyobb álmod...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Udvar - Page 14 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Udvar   Udvar - Page 14 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Udvar
Vissza az elejére 
14 / 27 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély területe :: Birtok-
Ugrás: