Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapTó - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Tó - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Tó - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Tó - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Tó - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Tó - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Tó - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Tó - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Tó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Tó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Tó - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Tó - Page 2 Vote_lcapTó - Page 2 Voting_barTó - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Tó - Page 2 Vote_lcapTó - Page 2 Voting_barTó - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Tó - Page 2 Vote_lcapTó - Page 2 Voting_barTó - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Tó - Page 2 Vote_lcapTó - Page 2 Voting_barTó - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Tó - Page 2 Vote_lcapTó - Page 2 Voting_barTó - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Tó - Page 2 Vote_lcapTó - Page 2 Voting_barTó - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Tó - Page 2 Vote_lcapTó - Page 2 Voting_barTó - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Tó - Page 2 Vote_lcapTó - Page 2 Voting_barTó - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Tó - Page 2 Vote_lcapTó - Page 2 Voting_barTó - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Tó - Page 2 Vote_lcapTó - Page 2 Voting_barTó - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Tó

Go down 
+5
Cintia Thomson
Sebastian G. Blaze
Chris Martines
Nicole Hart
Alex Wilfred
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptySzer. Dec. 22, 2010 5:50 am

Hannah

*Cintia kijelentésére felvigyelek.*
-Cintia drága, mi lenne ha odamennél és esetleg megtapiznád? Hátha... leszedi a fejed? *Mondom egy kicsit gúnyos hangnemben, majd tekintetem visszafordítom az érdekes lény felé. Nem is tudom... valami egyszerű megoldása lehet a dolognak szerintem. Hannah valamit suttog, kicsit elgondolkodom. Leintem, hogy várjon egy kicsit... csak egy kicsit, hátha nem akar minket ez a valami bántani. Bármikor el tudom terelni a figyelmét, az nem tart sokáig.*
-Mért ideges Borzos? *Hátha ez bejön... néhány filmben tök jól el lehet beszélgetni az ilyen lényekkel ha egy kicsit kellemes hangnembe szólunk hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptySzer. Dec. 22, 2010 5:53 am

Cintia

-Há' hogy a francba ne lenne igazi? *Kérdem, komolyan, de azért a számon felfedezhető egy kis mosoly jele. A pálcámat gyorsan előhúzom, és a szörnyre szegezem. Nem érdekel, hogy James mit mondott Cintónak.*
-Cofringo! *A pálcámból süvít a tarolóátok a szörny felé, és remélem hogy hatni fog rá. Úgy tudom hogy Cintó árnymágus.. Ha kialudna pár fényforrás, akkor könnyebb dolgunk lenne.*
-Héj, Miller! *Kiabálok oda neki.* -Intézzük el ezt az izét. *Most az egyszer komolyan mondom hogy együtt kell kinyírni..*
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptySzer. Dec. 22, 2010 5:58 am

*Borzos nem szereti, ha ellenszegülnek neki. Főleg nem azt, ha mindezt mágiával teszik. Igaz, hogy Seb nem sokat ér el a tarolóátkával. A három méteres szörnyetek hatalmas kezeivel a srác felé nyúl, majd megragadja a derekát, és erősen tartja, hogy az ne tudjon menekülni.*
- Borzos ideges, mert mindenki bántja. *Válaszolja Jamesnek, de Sebet még mindig nem engedi el.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptySzer. Dec. 22, 2010 9:28 am

-Nem foglak itt hagyni. *Pálcám benne van a varázslattal ellátott táskában, így abból elő is veszem, majd kicsit közelebb lépek Ralphhoz. Most... annyira azért nem félek, de azért csak mert bízom a látomásaimban. Amikor Seb eltalálja a hószörnyet, felkiáltok.*
-NE! Ne bántsátok! *Leginkább Jamesnek mondom, hiszen a másik srác neki mondta, hogy rendezzék el azt a valamit. Ki tudja, talán normális hangnemben is meg lehetne beszélni a dolgokat. Kicsit megköszörülöm a torkom és közelebb lépek még... és még...*
-Borzos.... mi nem akarunk bántani, csak ránk ijesztettél. *Hátha...*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptySzer. Dec. 22, 2010 9:40 am

Sebastian G. Blaze

-Nagyon vicces vagy James, köszi. *Szól vissza körülbelül ugyan olyan hangnemben, mint ahogy a másik is hozzászólt. Aztán Sebre pillant, örül neki, hogy a srác nem szólja le a beszólás miatt olyan nagyon. Ha azt tette volna, akkor nem lett volna jó vége a dolgoknak.*
-Nyenyenyenye. *Amikor a hószörny elkapja Sebet, felsikkant és szinte megmozdulni se mer, mivel a szörny csak pár lépésre áll tőle. Ki tudja... lehet, hogy éppen most kellene valamit csinálnia, meg is fordul a fejében, hogy esetleg megtapizza a szörnyet, de nem akarja Seb életét kockára tenni.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptySzer. Dec. 22, 2010 9:59 am

Nicole

-Ne mondj hülyeségeket. Nem szeretném, ha megint a gyengélkedőn kötnénk ki.
*Mondtam a lánynak, majd csodálkozva láttam, hogy pálcát ragad. Nem szóltam semmit sem, inkább ráhagytam a dolgot. Tudom, hogy, ha idősebbek is vannak itt, bármennyire is utálják a kisebbeket, úgy is megvédenek, ha kell, mert számon kérnék tőlük, hogy mi történt, az egyszer biztos. Félek egy kicsit, hogy mi fog történni. Nem magamat féltem, hanem Nicole, hisz kezdünk sokan lenni, így lehet, hogy kijön rajta a fóbiája.
-Biztos vagy benne, hogy ezt akarod??
*Kérdeztem Nicole-t, miután megszólította Borzost.
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptySzer. Dec. 22, 2010 8:58 pm

Cintia

-Bah, Vaffanculo! Eressz el, Borzos! *Kiáltom oda neki. A pálcámat leeresztem, és várok. Nincs kedvem megátkozni, mert lehet hogy összeroppant.*
-Héj, Miller, most már jobb lenne, ha nem a seggedet melegítenéd, hanem csinálnál is valamit! *Kiáltok oda neki, aztán a két kicsihez fordulok. Már amennyire tudok.*
-Ti meg menjetek innen. Nehogy kárt tegyen bennetek! *Ez a minimum, hogy legalább nekik ne essen bajuk.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 2:05 am

* Az események felpörögnek. Mivel James azt üzeni , hogy inkább még ne ezért nyugton maradok. Talán van jobb ötlete is. Hitetlenkedve nézek Cintóra, komolyan ennyire naiv lenne ? Bírom a csajt, de azért ez már túlzás. Seb magánakciója nem ér el sok eredményt, Jamest meg először hülyének nézem , hogy leáll beszélgetni Borzossal. Komolyan miért is nem kezel le vele azonnal ? Nem valami filmben vagyunk b*sszus. Nicole, akivel csak egyszer találkoztam - eléggé furcsa a csaj, de jó fej - ugyanazt a taktikát veti be amit James. Sikertelenül. Cintó ahogy látom végre rájön, hogy ez nem egy tréfa amikor Sebet elkapja Borzos. Egyenlőre itt állunk teljesen tehetetlenül. *
- Már bocsi James, de ez láthatóan nem használ. Körülbelül mintha egy trollal beszélnél.
* Súgom a fülébe. Talán megpróbálhatnám az árnycsápokat. Az ajkamba harapok. Micsoda mázli, hogy nem örököltem a nagynéném génjeit. Ő azonnal bepánikol ha valami veszélyes helyzetbe kerül. *
- Valahogy szedd le onnan Sebet . * Mondom még mindig Jamesnek a szememet le nem véve Borzosról. Majd ha valaki lép valamit és egy átkot vagy rontást küld a hószörnyre, megindulok a tó másik sarkába, ahol egy fa tökéletes árnyékot vet a jégre. *
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 2:11 am

*A hószörny továbbra is fogva tartja Sebet.*
- Nem engedlek el, mert felbosszantottátok Borzost. *Dörmögi a fiúnak, majd a többiek felé fordítja buta fejét.*
- De bántani akartok! *Morogja hangosabban, majd Sebet erősen tartja bal kezével, a jobbal pedig Nicole után nyúl, és őt is megragadja.*
- Szép babák vagytok. *Felemeli Nicole-t, hogy jobban megnézhesse.*
- Te jobban tetszel Borzosnak, mint a másik baba. *Arcán valami mosolyféle grimasz is fellelhető. //Mint amikor Cassidy mosolyog, na. xD//*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 2:17 am

*Egyszerűen nem értem, miért kell erőszakoskodni. Amikor Sebet elkapja a hószörny, közelebb lépek, persze pálcával a kezemben.*
-Te hülye barom! Erőszakkal és varázslattal semmit nem érsz el egy varázslénynél. Ennyit már megtanulhattál volna az évek során... ész. *Nem érdekel, mi lesz ennek a következménye, még ha Seb el a legvégén esetleg meg is támad... Nicole próbálkozik beszéddel, én addig nagyban agyal a dolgok menetén. Reménykedem abban, hogyha sikerül kiszabadítanom Sebet, nem fog a lábam előtt heverni és bálványozni. Se Cintó. Még csak az hiányozna. Hannahra pillantok.*
-Nem kéne még jobban felbosszantani. Már két gyerek itta meg a levét. De harmadik keze már nincs... *Azzal elmosolyodik, majd egészen közel megy Borzoshoz.*
-Figyelj Borzos... Ez a hülye... *Itt Sebre mutat* Csak azért bántott mert egy nagyokos és nem gondolta, hogy ez lesz a dolgokból. Nicole viszont nem akart bántani, amint láttad... és mi sem akarunk. Szóval mi lenne, ha megegyeznénk valamiben és elengednéd őket? *Hát... egy próbát megér. Sebre meg szokás szerint ki vagyok akadva, így a hangnem megmarad.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 2:34 am

-Ne a pofád járjon, Miller, hanem a kezed is, mert menten összeroppant. Gondoltam hogy ilyen erős lesz? *Kiabálok oda neki. Ha nem cselekszik összeroppant. De ha kiszabadít, akkor sem borulok le a lába elé. A büszkeségem nem is engedné, de önszántamból sem tenném.*
-Miller, csak szabaduljak ki innen. Borzos rendesebb, mint te. *Az utolsó mondatot már nem Jamesnek címzem, mert mára már elegem van belőle..*
-Héj, Borzos. Tegyél le, kérlek... Nem állt szándékomban bántani.. *Hátha talán bejön, de ha nem, akkor már magam sem tudom, hogy mi lesz.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 5:52 am

-őőőő... De perverz basszus! *Mondja ezt a "Szép babák" kijelentésre. Annak ellenére, hogy a barátját Borzos a kezében tartja, és már Nicole-t is, ő még elemében van. Remélhetőleg nem lesz semmi baja, bár ahogy elnézi, a többieknek sem biztos... Maximum Seb meg James nyírják ki egymást. Figyeli a szörnyet, miközben egyik szemével Raidonra néz, a másikkal meg Hannahékra. Nem nagyon van mondandója, érdekli, mi fog kisülni ebből.*
-Dehogy megyek! *Ezt még válaszolja Sebnek az előző kijelentésére, aztán lassacskán lemászik a jégről, lehetőleg úgy, hogy kikerülje Borzost és leveti a korit. Fáj a lába... neki most az a legnagyobb gondja.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 5:57 am

*Felsikoltok amikor a hószörny felkap, még a pálcám is kiesik a kezemből. Elrepül, méghozzá ki a jégre. Kicsit elkezdek kapálózni, persze csak úgy, hogy a szörnyet nehogy megrúgjam vagy valami...*
-Köszönöm a bókot, de azért lécci ne szorítsál ha azt akarod, hogy ugyan ilyen szép baba legyek továbbra is... *Már azt sem tudom, mivel álljak elő. Végigfigyelem James reakcióját, hátha bejön. Ralphra nézek, remélhetőleg a fiú nem csinál majd semmi hülyeséget. Jó lenne végre elszabadulni már innen. A nyakam kicsit sajog, de az egy biztos, ha ennek a bálnak vége, egy jó ideig nem fogok kijönni a kastélyból, az fix. Kezd így is rossz érzésem lenni, a tömeg miatt.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 23, 2010 6:04 am

*Ezt a perverziót amit Borzos csinál. Nem tudom, hogy mit tegyek. Pálcám nincs, hogy védekezzek, Nicole pálcája meg a jégen van.
-Hé Borzos! Tedd le a lányt. Ő nem akart bántani téged, ahogy a többiek se és én sem. Legyél kedves és tedd le őket.
*Mondtam Borzosnak kedves hangon, hisz egyáltalán nem akartam megsérteni meg semmi hasonló dolgot tenni, de ha bántja Nicole-t akkor megnézheti magát. Keressen más barátnőt magának, vagy játszadozzon Seb-el, ne pedig Nicole-al. Csak reménykedni tudok, hogy valamelyikünk szavára hallgat. A biztonság kedvéért közelebb megyek a korcsolyákhoz és az idősebb lányhoz, mert nem biztonságos nekem így egyedül.
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptySzomb. Dec. 25, 2010 11:37 pm

- Ő... *Mutat Sebre.* ... tényleg nagyokos. Borzos sokkal okosabb nála, ugye? *Kérdezi Jamestől, majd leteszi Nicole-t a földre, de nem engedi el.*
- A lánybaba tényleg szép baba. Nem kaphatná meg Borzos karácsonyra? Borzos soha semmit nem kap karácsonyra. *Szipog egyet, mintha nemsokára elkezdene sírni.*
- Borzos szeretne karácsonyi ajándékot. *Most már egy hatalmas krokodilkönny is vándorútra indul az arcán, vagyis inkább a szőrrel borított arcán.*
- De varázsoltál... *Morog Sebre. Nem, még nem engedi el egyik gyereket sem.*
- Borzos nem fog szorítani, aranyos kis baba. *Mosolyog a lányra a könnyfátyol mögül. És mintha kezdene megenyhülni, elengedi Nicole-t.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptyVas. Dec. 26, 2010 9:23 pm

*Gúnyosan rávigyorgok Sebre, majd Borzos szavaira bólogatni kezdek.*
-Ugye? Ebben egyetértünk. Igen. Borzos sokkal okosabb nála. *A vigyor nem tűnik el az arcomróll. Úgy érzem, ez egy jó eset ahhoz, hogy visszavágjak Sebnek. Közben kezdek kicsit megkönnyebbülni, mert ahogy látom, Borzos egészen rendes lesz....Nicole-t kezdi elengedni. Kicsit elmerengek azon, hogy most mit is tehetnék...*
-Borzos, nehogy elkezd sírni... *A tó felé vetem pillantásom, becsukom szemem és mikor egy kisebb víz feltör, akkor abból egy közepes nagyságú Borzoshoz hasonló szobrot csinálok -megfagyni megfagy mert elég hideg van, de azért még rá is segítünk- majd levédem egy varázslattal, hogy ne olvadjon el. Aztán Borzos felé tartom.*
-Borzos kap karácsonyi ajándékot, ha elengedi a lány.... mindkét gyereket. *Sebre vetem sötét pillantásomat, majd vissza Borzosra. Remélem, most már minden jó lesz. Az, hogy később mi lesz Sebbel... az már kevésbé érdekel.*
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptyVas. Dec. 26, 2010 9:46 pm

~Rohadj meg, Miller!~ *Gondolatban szidom csak őt, viszont ezt nem mutatom, sőt még vigyorgok is hozzá.*
-Hát, mivel varázsló vagyok, ezért varázsoltam. *Vonom meg a vállam. Ha letesz, netalántán akkor sem megyek neki Jamesnek. Annyira azért én sem vagyok hülye.*
-Igazán kösz James, rendes vagy. *Szólok oda neki, egy gúnyos pillantást vetve rá. Nem nagyon érdekel hogy mi lesz, ha letesz Borzos.*
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 9:08 pm

*Örülök neki, hogy Ralph meg mindenki ennyire próbálkozik azért. Borzos kezd megenyhülni, sőt, még sírni is elkezd. Amit eddig csak én veszek észre.*
-Borzos ne sírj! Mi szeretünk. *Kacsintok egyet, aztán letesznek. Kicsit megremegek amikor engem kér karácsonyra... remélem azért a többiek ki tudják beszélni a dolgokat. James ötlete pedig remélem, hogy be is jön. Borzos letesz, én kedvesen rámosolygok.*
-Köszönöm. *Nem megyek el a hószörny mellől, nem akarom, hogy ismét feldühödjön.*
Vissza az elejére Go down
Cintia Thomson
Diák- Famine
Diák- Famine
Cintia Thomson


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 265
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 9:20 pm

-James! *Tudja, hogy a két fiú nem bírja egymást, de azért ez már kezd egy kicsit ... sok lenni. Már menne vissza bálozni, kezdi unni ezt az egész helyzetet. Mindenki próbálja lebeszélni Borzost, ő meg csak bólogat a háttérbe, mivel... mindenki elmondta már amit kell, meg sötöbö. Inkább a mellette lévő Ralphra pillant, látja, hogy a kis csávó egy kicsit félénk. Ő vigyáz a kisebbekre... persze. Amikor borzos elengedi Nicolet, akkor már nagyon reménykedik benne, hogy Sebet is el fogja engedni.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 10:55 pm

Úgy látszik itt mindannyian az erőszakmentes megoldást találják a megfelelőnek. Jó, leszámítva Sebet, de visszaemlékezve az ő akciója sem sikerült valami kecsegtetően. Mindenesetre, szépen arrébb siklok az árnyékba, hátha szükség lesz még egy két csápra. Nekidőlök az egyik part menti fának és onnan figyelem az eseményeket. Szegény Nicole, biztos halálra lehet rémülve. Én sem szeretném ha egy hószörny barbiezna velem. Elmosolyodok amikor James megcsinálja azt a Borzos hasonmást, igazán kreatív az ötlet és a kivitelezés is. Nagyon remélem, hogy ennek hatására már felhagy a durcizással Borzos, mert nem így terveztem a bálozást. Ahogy látom Cintó sem rajong ezért a kibeszléshowért a szörnnyel. Mélységesen egyetértek vele. Átfut a fejemben a gondolat, hogy akár meg is lóghatnék, nem vennének észre, de aztán rájövök, hogy az hatalmas bunkóság lenne a részemről. Az meg, hogy bunkó szoktam lenni az igaz, de most még is karácsony van. Így hát csak várom, hogy miként alakulnak a dolgok.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 11:39 pm

*Csak csendben figyelem a történteket, hisz mindenki cselekszik. Én meg pálca nélkül tehetetlen vagyok. Mikor elengedi Nicole-t egy kicsit megkönnyebbülök, de Borzos kijelentése furcsán hangzik. A lányt akarja Karácsonyi ajándéknak!? Hát... azt biztos nem hagynám, de nem akarom megsérteni, hisz már felesleges is lenne, mert egy idősebb diák, készít neki egy ajándékot. Kíváncsian várom, hogy most mit fog lépni Borzos erre a kedves gesztusra.
Vissza az elejére Go down
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0
Pontok : 0

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptyKedd Dec. 28, 2010 1:48 am

*Borzos könnyei tovább potyognak. Ekkor látja meg az éppen készülő jégszobrot. Szabad kezével eltörli a könnyeit.*
- Borzos tényleg kap ajándékot? *Ismét mosolyog egyet, majd kb egy méterről leejti Sebet és sietős léptekkel a jégszoborhoz megy.*
- Tényleg Borzosé? Úúúú. *Csodálja a szobor készülését. Ő még soha nem kapott ajándékot.*
- Mikor lesz készen? *Kérdezi Jamest.
Seb egyébként az esés következtében éles fájdalmat érezhet a karjában. Pontosabban szólva eltörte a bal alkarját. Ha nem megy el vele majd a gyengélkedőre, további panaszai lehetnek.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptyKedd Dec. 28, 2010 3:57 am

*Borzosra pillantok, majd a jégszobrot még egy kicsit levédem, hogy tényleg úgy nézzen ki, mint aki soha nem fog elolvadni. Így is lesz, sőt még a tapintása sem olyan mintha vízből meg jégből lenne.*
-Tényleg kap Borzos ajándékot. Már készen is van. *Egy lebegtetőbűbájjal odalebegtetem a hószörny felé, aztán a kezébe adom. Kisebb hatásszünetet tartok, kicsit el is mosolyodom. Nem szoktam örömet szerezni az embereknek.*
-Boldog karácsonyt Borzos. *Miután ez megvolt, most már csak reménykedni tudok abban, hogy elmehetünk végre. Idő közben a földön elterülő Sebre pillantok, olyan tekintettel, mint aki esetleg egy köszit, vagy valamit elvár. Viszont... ezzel a tekintettel akár ölni is tudnék. *
Vissza az elejére Go down
Nicole Hart
Diák-Amira
Diák-Amira
Nicole Hart


nő Kor : 26
Hozzászólások száma : 147
Tallérok : 1
Pontok : 0

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptySzer. Dec. 29, 2010 10:50 pm

*Kedvesen mosolygok Borzosra. Kicsit elgondolkodom az imént történteken, mondjuk szinte gondolhattam volna, hogy egy ember lesz ilyen forrófejű. Kínosan érzem magam, túl sokan vannak körülöttem. Próbálok nem pánikba esni... Mondjuk ez eddig nem jött ki rajtam, de most... ismét. Talán mert most kezdtem csak gondolni rá. James ötletére csak felvonom a szemöldököm, aztán mikor átadja az ajándékot a pálcámhoz nyúlok és egy piros masnit kötök az ajándék nyakába. Így már mindjárt jobb. Szólni nem tudok, hang nem jön ki a számon.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 6:39 am

*Örülök, hogy Borzos így fogadja az ajándékot. Mikor Seb a földre zuhan, akkor szép lassan közelebb megyek hozzá, remélve, hogy Borzos nem fog megsértődni, majd megszólalok.
-Szép... Most már nem vagyok egyedül, akinek el van törve a karja. Mindegy. Add a pálcád, megpróbálok segíteni.
*Ha odaadja, akkor elmormolom a gyógyító varázslatot. Igaz nem fog sokat segíteni, de legalább a fájdalmon enyhít egy kicsit. Miután megvan, segítek neki felállni és arrébb vezetni. Közben figyelem a többieket is. Aggódom Nicole miatt, hisz bármikor pánikba eshet.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tó - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tó   Tó - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Báli részleg :: Karácsonyi bál-
Ugrás: