Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapRém-rom - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Rém-rom - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Rém-rom - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Rém-rom - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Rém-rom - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Rém-rom - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Rém-rom - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Rém-rom - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Rém-rom - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Rém-rom - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Rém-rom - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Rém-rom - Page 2 Vote_lcapRém-rom - Page 2 Voting_barRém-rom - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Rém-rom - Page 2 Vote_lcapRém-rom - Page 2 Voting_barRém-rom - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Rém-rom - Page 2 Vote_lcapRém-rom - Page 2 Voting_barRém-rom - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Rém-rom - Page 2 Vote_lcapRém-rom - Page 2 Voting_barRém-rom - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Rém-rom - Page 2 Vote_lcapRém-rom - Page 2 Voting_barRém-rom - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Rém-rom - Page 2 Vote_lcapRém-rom - Page 2 Voting_barRém-rom - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Rém-rom - Page 2 Vote_lcapRém-rom - Page 2 Voting_barRém-rom - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Rém-rom - Page 2 Vote_lcapRém-rom - Page 2 Voting_barRém-rom - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Rém-rom - Page 2 Vote_lcapRém-rom - Page 2 Voting_barRém-rom - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Rém-rom - Page 2 Vote_lcapRém-rom - Page 2 Voting_barRém-rom - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Rém-rom

Go down 
+5
Mason D. Hill
Remus Lupin
James Miller
Steve Morgan
Rickardo Portman
9 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Steve Morgan
Kalandor
Kalandor
Steve Morgan


Hozzászólások száma : 9
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 9:24 am

*Steve-t sem olyan könnyű kiiktatni, bár igaz, hogy az a fejbeverés nem sok jót tett az egyébként sem sok ésszel megtöltött fejének.*
- Nem érdekel Miller. *Igazándiból fogalma sincs, hogy ki az a Miller, de annyira nem is érdekli. Kitartó vámpírból van, úgyhogy ismét elrugaszkodik és karmait belemélyeszti a másik vámpírba, majd ismét beleharap, és egy darab húst szakít ki a másikból, majd a földre köpi azt. Közben nem reszt a térdét használni, amivel hasba rúgja ellenfelét.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 9:34 am

*Hátulról figyelem az eseményeket, miközben felvont szemöldökkel hallgatom azt amit Mason mond.*
-Mi van?! Mason, menj a francba! *Most van az a pillanat, hogy legszívesebben megölném a vámpírt de tudom, hogy erre nem sok esély van. Ezért... szurkolok Stevenek és reménykedem abban, hogy nem én leszek az áldozat. Kicsit még hátrálok, pálca pedig kéznél van.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 9:41 am

-Akkor meg.. Takarodj a közelemből. *Majd mikor kitépnek belőlem egy húsdarabot, és hasba rúgnak, összeroskadok, de felállok, és bemosok egyet a másiknak, aztán még egyet, és oldalba rúgom. Elegem van belőle, és jobb ha leszáll rólam, mert még a végén előhúzom a karót, és le találom szúrni vele. James már meg sem ismer. Teljesen átváltozott az arcom. Szemfogaim kiélesedtek, és szemeimben gyilkos, már-már szadista tűz lobban fel. Vámpírsebességgel odamegyek Steve-hez, beleharapok, és szintén kitépek egy darabot belőle, majd leköpöm a földre. Erős vagyok én is. És ismét hátrálok.*
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 9:54 am

* A harcolókat figyelem egy ideig, nem rossz móka ez, de aztán kell nagyon halálosba átmenni a dolog. Csak nem hagyhatom hogy Carol még jobban kiakadjon, másrészről meg a vámpírok hasznosabbak mint hinnék, nem kellene hagynom hogy megöljék egymást. Közelebb lépek a harcolókhoz, és egy taszító átkot küldök rájuk, így az egyik jobbra, a másik balra repül szét, nem éppen finoman becsapódva. Közéjük állok.*
- Uraim, nem gondolják, hogy elég egy gyilkosság az estére? *kérdezem, arcomon kis mosollyal, de feszülten figyel minden idegszálam. A vámpírok nem vicces népség, ha egy ember áll közéjük, és akármilyen erős is vagyok, nem vagyok több egy halandónál. *
- Mit gondolnak, képes lennének abbahagyni mára ezt a baromkodást, és majd egyszer máshol lerendezni ezt? *érdeklődöm ugyanazon a határozott, kissé éles hangon, mit sem gyengülő apró mosollyal. Valahogy így nézhet ki egy jókedvű gyilkos, bár én nem vagyok az.

Vissza az elejére Go down
Steve Morgan
Kalandor
Kalandor
Steve Morgan


Hozzászólások száma : 9
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 10:01 am

*Amikor kitépnek belőle egy darabot, felordít, és már harapna vissza, hogy újabb darabot tépjen ki a másikból, amikor valaki félrelöki. Belecsapódik a falba, majd összegörnyed. Már állna fel, hogy nekimenjen a közéjük állónak, amikor látja, hogy ki az. Azért Rickardo Portmannel csak nem fog harcolni.*
- Képesek. *Sziszegi, majd feláll, és egy félreeső sarokba húzódik vissza. Sebeit kezdi nyalogatni, hátha az segít valamit.*
- Ezt még visszakapod, de büdös görény. *Még ő beszél. Mindenesetre csak morogja, így Mason nem hallja meg.*


//Köszönöm, én ennyi voltam. Boldog új évet kívánok mindenkinek! //
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptyPént. Dec. 31, 2010 1:34 am

* Először picit megijedtem, hogy Hell Citybe megy a nagy népség fele szilveszterezni. Valahogy a múltkori incidens felnyitotta a szemem, hogy vannak olyan dolgok amik viccesek és rémisztőek, de vannak a veszélyesek és rémisztőek is és Hell City az utóbbihoz tartozik. Természetesen ezt nem ismertem be másnak, sőt magamnak se nagyon akartam, hogy egy picit tartok a helytől.
A ruhám most jóval vadabb mint amit a bálon viseltem, de hát az még is iskolai buli volt. Egy fekete magassarkú alkotja a lábbelimet, és még egy fekete térdig érő kabátot is felveszek , hogy az úton ne fagyjak szét. Körmeimet vörösre festettem, és most a szokásostól eltérően a számat is kirúzsoztam egy enyhe vörös árnyalatú rúzzsal. A sminkem tökéletesen illik a ruhámhoz és kiemeli a kékesszürke szemeimet. Egy fekete kis válltáskát is felkapok még. A pálcámat is magammal viszem, ki tudja lehet kelleni fog. Veszélyes környék Hell City.
Itt is vagyok a Rém-romnál . Éppen egy igen különös lak ront ki a házból. Ami eléggé bizarrul fest, ahogy felpillantok rá. Nyelek egyet és egy mosolyt erőltetek magamra, majd belépek a házba. Kicsit még hozzá kell szoknia a szememnek a benti világításhoz, majd elindulok felfedező útra, hátha akad néhány közelebbi ismerős is.
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptyPént. Dec. 31, 2010 3:20 am

*Kicsit megleptek az események, így kénytelen voltam ismét rágyújtani, valamint folytatni az italomat. Lassan elindultam az egyik irányba, kikerülve mindkét vámpírt. Nem fogom itt elkerülni a bajt, de nem gond. Az ajtó felé pillantok, majd észreveszek egy igen jó kinéző lányt, majd elvigyorodva veszem felé az irányt.*
-Baby! Hát te? *Egy apró csókot adok a lánynak, majd kortyolok az italból és beleszívok a cigibe. Kicsit elmerengek.* Láttad a vámpír verekedést? Tök veszélyes ez a hely... már leráztam egy árust, ez lett a vége. *Bökök a nyakamon lévő, még mindig vöröslő nyomokra.*
-Mondtam már, hogy csini vagy? *Elemembe vagyok és a pia is kezd megfogni.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptyPént. Dec. 31, 2010 11:17 pm

* Vannak egy jó páran és valahogy mintha a tömeg egy pontra összpontosítana. Nem tudom mibe csöppentem bele. A kabátomat felakasztom az egyik fogasra, és szépen elindulok keresgélni, terepszemlére. Szerencsére engem hamarabb megtalálnak, mint én bármilyen ismerőst is. *
- Hát gondoltam durvulunk egyet .
* Nem tudom miért beszélek többesszámban. Hiszen a lányokkal ugyan alapoztunk egy sort Wilardban, de azért az nagyon kevés volt ahhoz, hogy megártson nekem. Inkább csak melegítésnek ittam, meg egy kis alaphangulat fejlesztésnek.
A karjaimat James nyaka köré fontam és amikor megmutatta a vörös kis foltokat szép óvatosan nyomtam mindegyikre egy-egy puszit. *
- Nem láttam semmilyen verekedést.
* Billentem oldalra a fejemet. Lehet, hogy a fazon aki akkor viharzott ki amikor bejöttem az egyik verekedő fél volt. Aztán esik le, hogy vámpírverekedést mondott, ekkor elkomorul az arcom egy pillanatra. Most akkor a jobbik esetben Mason van itt a rosszabbikban, Rufus. *
- Még nem, de ideje lenne, hogy én is igyak valamit .
* FEjtem le magam Jamesről és kezdem el húzni befelé, keresve valami italkiszolgáló helyet*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptyHétf. Jan. 03, 2011 10:16 pm

*Nem csoda, hogy Hannah a barátnő. Kicsit hasonlít rám. Kacsintok egyet és elvigyorodom.*
-Ez a beszéd. *Miközben a puszikat kapom, én addig ölelem magamhoz a lányt és azért figyelmesen nézelődöm, hogy nehogy véletlenül ismét egy vámpír vagy valami rosszabb botoljon belénk. Most, hogy Hannah itt van, nem csak magamra fogok vigyázni.*
-Lemaradtál a legjobb részről. Na de nem baj... Mason majdnem belekevert engem is az egészbe. *Felvont szemöldökkel magyarázom el a dolgokat Hannahnak, persze tudom, hogy nem sokat ért belőle. Ha rákérdez akkor részletesebben is elmondom, de addig nem jártatom feleslegesen a számat. Kortyolok egyet az italomból, majd rágyújtok egy cigire, és persze Hannaht is megkínálom. Aztán elindulunk az italos felé.*
-Válassz, én fizetek. *Kacsintok és nekidőlök a pultnak, miközben figyelem a barátnőmet. Kezd megfogni a pia, azt már érzem, de mondjuk nem teljesen izgat, ahogy sohasem. Miután megittam a whiskyt, kérek egy pohár tequilát, majd fizetem Hannahét is és az enyémet is. Beleszívok a cigibe és a lányra pillantok.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptySzer. Jan. 05, 2011 7:07 am

* A gyógypuszikat sikeresen megkapja James, bár tudom, hogy nem vagyok vámpír, hogy szépen eltüntesse. De a szándék meg van.*
- Mason ? * Kérdezem vissza miközben még James nyakában lógok. Akkor szerencsémre, nem Rufus van itt. Bár ki tudja, hogy melyik a jobb eset.* - Netán akadt egy kis nézeteltérésed vele is ?
* Csóválom meg a fejemet, de az arcomon egy letörölhetetlen vigyor van. Természetesen egy kis féltés is van bennem, ami akaratlanul de kialakul ha valakihez közelebb kerülök. Jamest nem kellene félteni, mert meg tudja védeni magát, az szent. Csak hát na... *
- Egy vodkát, simán .
* Nem szokásom visszautasítani a meghívásokat így a cigit is és az italmeghívást is elfogadom. Lehet, hogy ingyenélőnek gondolnak, de nem tukmálom magam sosem az emberekre. De azért egy köszönöm tekintetet villantok Jamesre. Miután megkapom az italt és szépen rágyújtok háttal nekidőlök a pultnak. Szépen kortyolgatom a finom nedűt, amit nem szeretek nagyon összeönteni semmivel. A tekintetemet Jamesre szegezem, majd beleharapok az ajkamba és oldalra billentem a fejem. Igazán fessen néz ki ebben a szerelésben....*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptySzer. Jan. 05, 2011 9:43 pm

*Bólogatni kezdek Hannah visszakérdezésére és kicsit elmosolyodom.*
-Igen, Mason. Miért? *Hatásszünet, majd kicsit belekortyolok ismét az italba meg beleszívok a cigibe.* Persze. Sok mindenkivel összetűzésbe kerültem. Ő akart megölni múltkor. Bár szerintem nem meri, szóval igazából nem is félek tőle.*Vonom meg a vállam ismét. Nekem tényleg sok emberrel van összetűzésem, arról meg nem tehetek, hogy nem bírnak. Én nem fogok változtatni a dolgokon. Ilyen vagyok, ilyennek kell elfogadni. Miután Hannah is kérte az italt, kifizetem és lassan elindulok az egyik irányba, inkább csak egy kis séta céljából. Egy helyben nem ajánlatos állni sokáig.*
-Hogy vagy mostanság? *Igaz, nem olyan régen találkoztunk, de azért megkérdem, csupán csak figyelmességből.*
Vissza az elejére Go down
Steve Morgan
Kalandor
Kalandor
Steve Morgan


Hozzászólások száma : 9
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 06, 2011 5:46 am

*Elvonultan nyalogatja a sebeit, amik javarészt gyógyulófélben vannak, közben gyilkos szemeket mereget Masonra, és vágyakozó pillantásokat vet a fiúra aki vele van. Abban a hitben van, hogy ők ketten együtt vannak, mármint hogy James Mason állandó kajája. Az őket szétválasztó férfire, Rickardora rásziszeg, olyan vámpírosan, de nem támadja meg, annyira nem ment el az esze, inkább csak magában füstölög, míg a Madame hisztizik, hogy ki a gyilkos.*
Vissza az elejére Go down
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine
Hannah McDowal


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 560
Tallérok : 1
Pontok : 15

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 3:29 pm

- Jobb mintha Rufus lenne itt .
* Mosolygok rá. Ha csak szimplán balhés gyerek lenne , akkor valószínűleg nem szorult volna össze a gyomrom arra a kijelentésére, hogy meg akarta ölni Mason. De így, hogy közbe meg halálfaló is, ergo még többen fenik arra a kaszájukat, hogy őt kinyírják... Hát nem éppen kecsegtető érzés.
Miután megkapom az italomat és rágyújtok a cigire, követem Jamest. *
- Most, hogy így itt vagyok tökéletesen . * Válaszolok és belekortyolok a vodkába. A tekintetemmel körbejárom a terepet, vannak itt elég sokan. Viszont egy ismerős arcot sem látok. Ami furcsa mert mindenki erről a buliról beszélt szinte, és nem is jöttek el. Bár biztos vannak rejtett zugai a helynek, talán ott vannak. Vagy csak a szájuk járt.*
- És veled mi a helyzet ? * Tér vissza a tekintetem Jamesre , majd még egy korty vodka , a cigi utolsó slukkja és egy közeli hamutálba nyomom el a csikket. *
- Tudod elég régen töltöttünk el így egy estét kettesben ...
* Lépek közelebb hozzá és karolom át a nyakát. A karácsonyi bált nem kell beleszámolni mert ott Borzos megborzolta a terveket, így egyáltalán sem úgy telt az este mint ahogy azt terveztem illetve reméltem.*
Vissza az elejére Go down
Rickardo Portman
Hell City
Hell City
Rickardo Portman


Kor : 50
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptyVas. Jan. 09, 2011 5:58 am

*A történtek után, hosszadalmas megbeszélés árán, amit Carollal folytattam le, arra jutottunk, hogy a két vámpírból, mindkettő egyformán gyanús, nem eldönthető hogy melyik tette, hogy ki ölte meg azt a szerencsétlen fiút. De valahogyan csak ki kell derítenünk, mert ez így nem maradhat.*
- Emberek, az idő telik, és mi nem haladunk. Ahogy láthattuk nemrég, két vámpír is tartózkodik köreinkben, akik közül az egyik, megölt egy kifutófiút. *szavaim hallatára, viszonylag lecsendedett a zaj, és figyelni kezdtek rám. Jó, ez nagyon jó.*
- Tehát, szeretném, ha valamilyen úton módon kiderülne, hogy melyikük az elkövető. Az idegen *mutatok Masonre, *
- Vagy Steve, aki már többször is megfordult Hell Cityben *teszem fel a nagy eldöntendő kérdést. Remélem az öreg vámpíroknak lesz annyi eszük, hogy valamelyikük jelentkezik, ha nem, nos akkor a tömeg dönt, az meg ki tudja, hova vezet. Én nem bíznám magam rájuk.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptyVas. Jan. 09, 2011 7:52 am

*Már egy ideje itt nézelődik, járkál. Az eseményeket látta persze, de ügyet sem vet rá. Szinte senkit nem ismer itt, Jamesszékhez meg nem megy oda mert nem olyan túl régen sikeresen összeveszett a fiúval. Többet tutira nem fog vele beszélni... Koktélruhája egyszerű, de még is divatos és nem nagyon rikít ki a tömegből vele. Itallal a kezében halad a tömeg között, közben igyekszik vigyázni magára. Láthatóan kicsit irigykedik Hannahra... mégis csak anno járt Jamesszel és sosem tudta elfelejteni igazából a fiút. Bár azóta nagyon megváltoztak mindketten.*
Vissza az elejére Go down
Steve Morgan
Kalandor
Kalandor
Steve Morgan


Hozzászólások száma : 9
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptyHétf. Jan. 10, 2011 8:23 am

*Szemlélődik, még mindig villámló szemekkel, sebeit ápolgatva, de tudja ő is mi lenne a legjobb gyógyszer. Egy élő, friss, forró vére, mely segítene regenerálni a testét. Elég öreg hozzá hogy a vér elég legyen, hogy rendbe jöjjön. Jamesről leveszi a szemét, és a kis barátnőjéről is. Nem tetszik neki, ellenben egy másik lány, igazi kis finomság, fiatal, üde és nem utolsó sorban rendkívül bájos. Sebeire ráhúzza a ruháját, hogy ne látszódjon, és egy hirtelen mozdulattal a lány közelében jelenik meg, kezében egy menet közben zsákmányolt kupával.*
- Megkínálhatlak? * érdeklődik, és a lány felé nyújtja a kupát, azért nem támadja le egyből a vacsiját. Kell az előjáték rész is.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptyHétf. Jan. 10, 2011 8:41 am

*Egy sarokban húzom meg magam. Még mindig a szemfogaim élesek, és a szememben az izzó gyűlölet látszik. Egy villanás alatt ott termek Jamesék mellett.*
-Tetszett a bemutató, csibéim? Oh, Szia Hannah. Hogy ityeg? *Fordulok feléjük, még mindig éles szemfogakkal. Sajnos ez van, ha egy vámpírt harapok meg, ez esetben ugye kínálok. A másik vámpírral nem törődök. Az biztos, hogy nem én nyírtam ki azt a kifutófiút.*
-Hannah, vigyázz a kis pumuklira. Mert ha szem elől téveszted, akkor az lehet vele, mint velem, vagy azzal a kifutófiúval, akit kinyírtak. *Még mielőtt James a szavamba vágna.* -Igen tudom, hogy tud vigyázni magára, de akkor is, maradj mellette. *Közben nekidőlök a falnak.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptyHétf. Jan. 10, 2011 9:05 am

-Ó őt tudom. De még sosem beszéltem vele. *Válaszolom Hannahnak, aztán én is elnyomom a cigit és kicsit lemerengek a kérdésén. A szokásos kaján mosollyal. Kortyolok az italból és válaszolok is most már.* Igazából semmi. Elvagyok, mint mindig. Kerülöm a sulit. De azért jó lenne bejezni már az utolsó évet. *Vonok vállat. Aztán egyre nagyobb a vigyor az arcomon. Mikor átkarolja a nyakam, én megfogom a derekát de mikor éppen egy csókot akarnák nyomni az ajkára, Mason lép közbe a dolgokba. Én észre sem veszem igazából az érkező Miriamot.
Masonre pillantok, kicsit meg is forgatom a szememet.*
-Jobb lesz, ha most azonnal leszállsz rólam, meg a barátnőmről is, mert még netán... *Kisebb hatásszünet.* Karót vélek döfni valamidbe. Ne érdekeljen az én életem, jól van? Fáj neked a májad rám, csak egy félős p*cs vagy, aki bajban menti a saját bőrét úgy, hogy másra próbálja átirányítani a dolgokat. Hát köszönöm, ebből nem kérek. Lécci tűnj el a közelemből. Többet ne lássalak. *Ha Hannah jön, jön, én már nem hallgatom meg Mason. A hely másik sarkába megyek és helyet is foglalok. Kiakadtam.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptyHétf. Jan. 10, 2011 9:26 am

-Vigyázz magadra kicsi egérke, mert ketté találom harapni a nyakadat. Ahhoz még k*rva sokat kell nőnöd, hogy karót döfj valamimben. Elfelejtetted hogy egy tejfelesszájú barom vagy, vagy csak túl nagy a pofád? Nem ajánlom hogy még egyszer ezt merd tenni, mert egyszerűen kiheréllek, és aztán mehetsz amerre látsz. Több évszázadig éltem, hidd el, egy ilyen kis s*ggnyaló neken nem ellenfél. Szóval, ha nem akarsz a kis barátnőd sorsára jutni... *Itt Miriam felé bökök.*... akkor abban megegyezünk, hogy kölcsönösen lesz*rjuk egymást. De figyelmeztetlek. Ha még egyszer így mersz velem beszélni, látogatást teszek a húgodnál, és a szüleidnél is. Hidd el... az vidám látogatás lesz... Élvezni fogom a sikolyokat, ahogy kínzom őket. Szóval, pofádat alapállásba, és hordd el magad. *Aztán eltűnök, és egy másik helyen tűnök fel. Komolyan mondtam. Közben szúrós szemekkel méregetem Jamest... Ha még egyszer így beszél, akkor kinyírom.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptyHétf. Jan. 10, 2011 9:27 am

*Egy ismeretlen ember lép oda hozzá. Kisebb mosoly jelenik meg az arcán, ő szinte mindenkivel kedves... mármint, nem mindenkivel, de a többséggel.*
-Persze. *Elfogadja, kortyol is egyet. Ha baja lesz, akkor így járt.* Köszönöm. Mi vezérelte magát ide, egy elveszett "kislányhoz"? *Érdeklődik csak úgy utólag, felvont szemöldökkel. Kíváncsi erre az emberrel, úgy őszintén szólva. A kívül történő események, pontosabban a Jamesszesek most perpillanat hidegen hagyják. Most... éppen a maga útját próbálja járni, de lehet, hogy rossz helyen.*
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptySzer. Jan. 12, 2011 6:17 am

* Mivel Larina elfogadja a felsegítést, ezért gondolom ő is jönni akar a buliba. Remélem a híresztelések tényleg igazak lesznek, és nem kell csalódnom a partiban. Egy rockernek azért nehéz olyan bulit összehozni, hogy azt mondja hűha, ez aztán ott volt. De Hell City megannyi lehetőséget rejt magában, így a százalékos arányok megnőttek.
Elindulunk a Romba, egy olyan öt perces séta után meg is érkezünk. *
- Ha megbocsátasz én megyek előre, nehogy valami repülő bárd eltaláljon .
*Vigyorgok rá, majd belépek és mivel semmilyen felénk repülő dologgal nem találkozok, megtartom az ajtót amíg Larina belép. Megcélzom a bárpultot , ha követ a lány akkor követ és meghívom egy italra. *
- Egy whiskyt tisztán ! * Csapom le az asztalra a pénzt és már háttal neki is dőlök a pultnak, majd megkapom az italomat ( ha kért akkor Larina is az övét ) . Valami nagy hepaj lehetett, mert Rickardo Portman - szerény személyem nem először fordul meg itt a pokolvárosában, így természetesen hallottam a hírhedt kiskirályról is - szavaiból úgy hangzik még egy halott is benne van. Mivel mi még csak nem rég jöttünk, ezért úgy döntök a szavazásból inkább kimaradok. *
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptySzer. Jan. 12, 2011 8:21 am

* Nem igazán tudok Jasperen kiigazodni, de lehet hogy jobb így. Persze, hogy követem. Soha sem hagynák ki egy ilyen jónak ígérkező bulit. *
- Persze, hogy megbocsájtok. * Micsoda úriember. Ilyent is ritkán látni manapság, vagy csak egy szerep amit a lányok előtt játszik, remélem majd kiderül. Követem Jaspert a pultig, majd helyet foglalok. Igazán kedves, hogy nekem is rendelt egy italt. De nem sokáig akarom feltartani, mert így nem igazán jó, hogy alig szólunk egymáshoz. Ez nekem úgy jön le, hogy nem tart igényt a társaságomra, abban az esetben rögtön ott is hagyom, legalább nélkülem is tud unatkozni. *
Vissza az elejére Go down
Steve Morgan
Kalandor
Kalandor
Steve Morgan


Hozzászólások száma : 9
Tallérok : 0
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 10:49 am

- Semmi kicsilány, csak az hogy éppen te leszel a vacsorám *mosolyodik el a vámpír szélesen, kivillantva nem mindennapi méretű szemfogait, majd egy agresszív rántással magához rántja a lányt, és beleharap a nyakába, és elkezdi nagy kortyokban nyelni a vörös, életető vért, nem foglalkozva azzal hogy a szerencsétlen áldozat túléli vagy sem. Sikerül neki csontig leszívni Miriamot, aki így élettelenül hullik a lábai elé, nyaki sebéből nem szivárog vér, szemei rémülten tágra nyílva merednek a semmibe, többé már nem lát velük semmit. Lepillant a hullára, és véres szájjal vigyorodik el, hogy újabb áldozatot keressen. alapvetően nem iszik ennyi vért, de ugye most rengeteg el kell neki a regenerálódáshoz. Larinát szúrja ki, és már mögötte is terem, és kapafogait, belemélyeszti a lány nyakába, de őt már nem akarja megölni, csak megcsapolja egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 9:04 pm

-Már párszor azt hiszem elhajtottam, hogy kurv*ra nem félek magától. Bármennyire is vámpír, bármennyire is nagy hatalma van… vagy legalábbis azt hiszi, hogy az van… ha csak hozzám is fog érni, maga bánja meg. *Azért mondhatjuk, hogy a jó és sznob családnak alapja is van. Egy kaján mosolyt még megeresztek, aztán sötét pillantással nézek Masonre, de inkább fejemmel intek Hannahnak, hogy jöjjön ő is.*
-Gyere Hannah, mert ez az elmebeteg még téged is itt megfenyeget… *Ezt már körülbelül úgy mondom, hogy ha Mason akarta meghallotta, ha nem akkor nem. Már nem nagyon érdekel. Látszik, hogy nem féltem az életemet. Minden húrt, minden határt próbálok még jobban feszegetni.
Aztán csak egy pillantást vetnék Miriamra, de látom, ekkor már Steve éppen lakmározik belőle, majd a lány, a földre hull. Rémült pillantással keresem meg Rickardo Portman, majd elengedve Hannaht, odalépek Miriamhoz és ekkor, fedezem fel, hogy már késő… A lány karján lévő ezüstkarkötőt, amiben írja a nevemet, leveszem a lányról és visszasétálok lehajtott fejjel Hannah mellé.*
-Ennek mi isszuk meg a levét, arra felkészülhetsz. *Súgom a fülébe, majd átölelem.*
Vissza az elejére Go down
Miriam Hewer
Diák
Miriam Hewer


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 236
Tallérok : 1
Pontok : 0

Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 13, 2011 10:03 pm

*Szólni sem tud, mert annyira megilletődik attól, amit az ismeretlen férfi mond. Kicsit elmereng rajta, de... abban a pillanatban erős fájdalmat kezd el érezni. Nyakába harapnak, és szívják ki belőle a vért. Csak egy kisebb sikoly hagyja el a száját, többre nem telik, hiszen pár másodperc múlva már a földön fekszik. Az utolsó pillanatban leperegtek előtte a bent zajló események, még látta, amikor James felé indul, de aztán minden elfehéredik és többet semmit sem lát. Szemeiben kialszik a fény, nyakán ott tátong a heg és többi nem érz semmit.*

//Köszi : DD//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rém-rom - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Rém-rom - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rém-rom
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Hell City :: Kínkerület-
Ugrás: