Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen

HomeCalendarGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek

Órarend
Vezetőség
Latest topics
» Roxfort RPG
Pént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Vas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Vas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Hétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Szer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred

Kim Kaguya

Ted Forrester

James Miller

William Quentin Watson

Sindy Logan

Hannah McDowal

Chris Martines

Solaria Luthia

Daniel Reed

Top posting users this week

Share | 

Rém-rom

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Rickardo Portman
Hell City
Hell City

Kor : 44
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Pént. Jan. 14, 2011 5:01 am

*Az újabb érkezőkre vetek egy pillantást, nem zavarnak sok vizet, bár a tömeg szerves részét képezik. A szavazást már éppen bocsátanám útjára, mikor valami megzavarja a gondolatmenetemet, egy rémült sikoly, és odakapom a fejem, tökéletes szinkronban Carollal, aki még mindig teljesen a plafonon vagy az idegtől. Erős sminkje sem fedi el hogy elsápadt. Hát igen egy vámpír nem kifejezetten szalonképes táplálkozás közben, ez most ismét bizonyosságot nyert. A halott lányra pillantok, és elsőre megállapítom, nem engem ért a veszteség, nem idevalósi volt. Természetesen nem kerüli el a figyelmem az sem, hogy James ellenőrizte hogy halott-e, ezek szerint nem volt számára teljesen közömbös a kislány.*
- Azt hiszem bizonyosságot kaptunk, hogy ki nem tartozik közénk! *kiáltok fel, hogy mindenki halhasson, és bal kezem mutatóujját Steve-re szegezem. Neki ma itt nincs több szerepe, pusztulnia kell. Nem tűrhetem az ilyesmit a kisvároskámban, rontaná a sötét hírnevem. Jómagam, hogy elősegítsem a tömeg elindulását, a kabátom alatt lapuló vékony pengéjű, ámde halálos sebzésű tőröm húzom elő. Önző jellemvonás, de megvédem azt, ami az enyém, és ez a város kétségkívül az.*
- Vesszen a gyilkos *kiáltással indulok el felé, de bárkinek szabad utat adok, ha kedvet kap egy vámpír kivégzéséhez.*
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Hannah McDowal
Diák- Famine
Diák- Famine

Female Kor : 24
Hozzászólások száma : 560
Pontok : 15

TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Szer. Jan. 19, 2011 9:10 am

* Értetlenül nézek Jamesről Masonra, majd a vámpírról a barátomra. A gyűlölet szinte tapintható kettejük között. Nem akarok beleszólni a vitába, így egy kicsit arrébb lépve iszogatom a vodkámat. Nem az én dolgom, James pedig igencsak nagyfiú már ahhoz, hogy lerendezze az ügyeit. Észreveszem Miriamot, intek is neki. Utána a tekintetem visszakerül a két civakodó félre. Amikor James kéri, hogy menjek vele arrébb. Bólintok kiiszom az utolsó kortyot és az üres poharat Mason kezébe nyomom.*
- Örvendtem.
* Vetek rá egy mosolyt. Nem azt a legkedvesebb mosolyomat inkább ,azt amiben egy kis gúny is található. Szerény személyemnek nincs különösebb baja Masonnal, de azért annyira nem vagyunk jóban, hogy ennél többet megengedjek magamnak.
A következő dolog amit meghallok egy sikoly. Rögtön a hang irányába fordulok és látom amint egy férfi Miriam nyakát harapja át. Kiráz a hideg és teljesen ledermedek. Páran nekem jönnek, amikor azért tolakodnak, hogy lássák mi is történt. Én viszont nem mozdulok. Habár Rufus tudta kontrollálni magát amikor megharapott, a fájdalom amit éreztem borzalmas volt. Egy halálos harapás viszont.. Összerezzenek, a kezem önkéntelenül a nyakamon levő kis hegre téved. Ujjaimmal kitapintom a régi harapás nyomait. Másik kezemmel megfognám James karját de csak az üres levegőt markolom meg. Riadtan nézek a helyre, ahol előbb még állt. UTána felfedezem Miriam mellett. Bizonytalanul elindulok én is a lány felé. James már ott is terem mellettem és megölel.
Ezzel egy időben egy férfi kiált valamit és indul is a vámpír felé. A szememben az árnyékok megnyúlnak , ahogy James válla fölött a halott lányra és a vámpírra tekintek. Elkezdenek kúszni a gyilkos felé, körbevonják őt. De aztán gyorsan megrázom a fejem és el is tűnnek. Egy vámpírral nem kezdek ki. Soha. *
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira

Female Kor : 25

TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Vas. Jan. 23, 2011 11:57 pm

* A hely eléggé sötét. Állok a pultnak háttal és pásztázom a tömeget. Nem szokásom sokat beszélni, így amennyiben Larina nem szól semmit , nagyon én sem beszélek. Előveszek egy cigarettát és rágyújtok. A füst amit kifújok pár másodperc alatt belevegyül a levegő többi füstjébe. A félhomály ami itt uralkodik , szerintem nagy részt a sok dohányosnak köszönhető.*
- Vigyázz magadra, nehogy valami sötét alakkal leállj.
* Fordulok a lányhoz, amennyiben még itt van. Azért még is kínos a csend egy picit. Ha ő nem, hát majd én megtöröm. Az arcomon egy mosoly, mert nem gondolom én ezt annyira komolyan, Elvégre is ki ő nekem ? Csak egy ismerős, akivel egy fél órája találkoztam először. Nem szokásom az idegeneket megvédeni. Egy vérfagyasztó sikolyt hallok. Rögtön kiszúrom a vámpírt és a szőke lányt. Szegénynek immáron annyi.*
- Azt hiszem jobb ha ... * Fordulok Larinához, de a mondatot már nem tudom befejezni, hiszen a vámpír aki előbb még Miriam vérét szívta már ott van a lány mögött. Rögtön levágom, hogy mi történik. . A tűz a barátom. A cigimből a kipattan egy láng és eloszlik sok kicsi tűzlabdára, majd megcélozzák a vámpírt. Eléggé fájdalmas lesz neki. Úgy döntök nem csak a mágiát használom hanem a testi erőmet is. Megpróbálom leszedni a vámpírt Larináról. *
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine

Male Kor : 23
Hozzászólások száma : 315

TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Kedd Jan. 25, 2011 11:53 am

* Csak nézelődtem, mert új helyen vagyok és érdekesnek találtam. Jasper meg elvan magával, nem is akarom zavarni. Teszek pár lépést, aztán döbbent arcokat látok. Majd valami égető szúrást érzek a nyakamon. Ami egyre jobban átharapja a nyakamon a bőrt, aztán éreztem, hogy valami elkezdte szívni a véremet. A sok vérveszteség miatt elkezdtem szédülni, pár ijedt arcot láttam még magam előtt, aztán lehunytam a szemem. Ekkor már össze estem még csak a vámpír tart, de Ő is csak azért mert szívja az élettel teli fiatal véremet. *
Rickardo Portman
Hell City
Hell City

Kor : 44

TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Szomb. Jan. 29, 2011 3:31 am

*Micsoda egy kimerítő nap, el sem hiszem. A tömeg a gyengéd unszolásomra, szépen, módszeresen körbevette a vámpírt, úgy hiszem ezzel lekötik egy ideig a figyelmét, hiszen ennyi ember ellen nem bír, és ha még valakibe beleharapna, attól tartok ki is pukkanna. Odalépek hát Carolhoz, és halkan sustorgunk egy pár percig, míg a végén beleegyezőn bólint, és tapsol egyet, mire az eddig lezárt ajtó feloldódik, és használható lesz. Persze, arra gondosan ügyelek, hogy Steve, ne juthasson el odáig. Ezek után, odasétálok a Miller fiú mellé.*
- Hello, Miller. Az lenne a legjobb, ha most szépen fognád a kis barátnődet, és azt a szöszit ott, és visszavinnéd őket a kastélyba, az utóbbi kisasszonyt a gyengélkedőre juttatva *intek itt a lábán alig álló Larina felé, csak én ugye nem ismerem a kisasszonyt *mondom neki, komoly, fekete szemeimmel az ő szemeibe nézve. Ez itt nem egy kérés, ez egy utasítás, és ha ő nem viszi el őket, elvitethetem én mással, de azok kevésbé lesznek feltűnőek mint Jamesék.*
- Higgyétek el, nem szeretnétek látni a további... műsort *fogalmazom meg civilizáltan az elkövetkezendő mészárszéket, melyben a vámpír lesz az áldozat. Aztán, mikor ezt elmondtam, még Jaspert is útnak indítom, aki a szőkeséggel jött, neki sem kellene ezt látnia. Mikor a fiatalok eltűntek, két embert utasítok, hogy tüntessék el Miriam holttestét, ne díszelegjen már a helység közepén. Onnantól nem érdekel a sorsa, hogy hol fog kikötni a továbbiakban. Ha szerencséje van, akkor valaki elkaparja.*

//Mesélői utasítás: Larina Marley, ezután az eset után, a következő játékát a Gyengélkedőn köteles megejteni, Hannah McDowallal együtt.

Jasper meg el lett küldve, mivel... átalakult ahogy nézem//
Remus Lupin
Kalandor
Kalandor

Hozzászólások száma : 104
Tallérok : 0

TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   Szer. Márc. 02, 2011 7:40 pm

//A kaland lezárult, innentől kezdve ebben a mesében már nem lehet játszani! Köszi mindenkinek mindent. Wink //
Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Rém-rom   

Rém-rom
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3