Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapFőtér EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Főtér Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Főtér EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Főtér EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Főtér EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Főtér EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Főtér EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Főtér EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Főtér EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Főtér EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Főtér EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Kim Kaguya
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Ted Forrester
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
James Miller
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
William Quentin Watson
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Sindy Logan
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Hannah McDowal
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Chris Martines
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Solaria Luthia
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Daniel Reed
Főtér Vote_lcapFőtér Voting_barFőtér Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Főtér

Go down 
+5
Martin Sánchez
Eleanora J. Kenward
Cassandra Lengston
William Quentin Watson
Ted Forrester
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Főtér   Főtér EmptyHétf. Dec. 27, 2010 2:12 pm

A főtér, innen lehet kissebb nagyobb utakon eljutni a kiválasztott üzlethez, illetve itt található egy hatalmas angyalszobor alakú vízesés, ami télen nyáron egyaránt üzemel.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Feb. 18, 2011 11:13 am

*William a Teddel folytatott beszélgetés után elég sokat bolyongott, míg visszaért Wilardba. A kereskedő negyed főterére téved, és lassan közelebb sétál az angyalszoborhoz. Még mindig ugyanaz van rajta: Tornacipő, farmernadrág, fehér póló, barna bőrkabát. Vörös haját egy fekete hajgumival varkocsba fogta út közben. Körbepillant, majd kiszemel egy megfelelő padot, odasétál, és leül. Arcát a kezeibe temeti, és pár percig így ücsörög, majd kezeivel megemeli magát, lábait lótuszülésbe húzza, kezeit ölébe ejti, és úgy nézi az angyalt. Mélyeket lélegzik, és mintha valamire nagyon koncentrálna. Sikerül elzárnia dühét és frusztrációját, ahogy tanulta, és megnyugszik. Bár befejezte a meditációt, nem nyújtja ki lábait, most valahogy így kényelmesebb, még ha az elhaladók furán is néznek rá. Nem érdekli. Halkan dúdolni kezd egy ír népdalt.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Feb. 18, 2011 11:18 am

*Egy újabb fárasztó és eseménydús nap után, magabiztosan vág át a téren, hogy végre hazaérjen, csakhogy nem magához hanem Roberthez, hiszen tulajdonképpen már ott lakik. Szokásához nem híven, farmert visel, egy magas szárú csizmával, és egy fekete felsőt, melyre kilóg a nyaklánca, hosszú haja, lazán fel van tűzve, kezében egy mappa, benne jegyzetekkel és rajzvázlatokkal. Ahogy átvág a téren, az egyik padon fura jelenségre lesz figyelmes. Vörös haj, először Lacehez párosítja, de aztán rájön, hogy nem lehet az. Akkor csakis...*
- Merlinre.... Willl.... *suttogja maga elé döbbenten, az éjszakai csendben még ez is kiáltásnak tűnik. Kezéből kihullik a mappa, és a papírok szétszóródnak.
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Feb. 18, 2011 11:23 am

*Will lassan a zaj felé fordítja a fejét, és mikor meglátja a nőt, halványan elmosolyodik. Kabátja ujjából előhúzza pálcáját, és a papírokra, a mappára szegezi, és óvatosan mozgatni kezdi azokat, miközben feláll. A kupac hamarosan már ott lebeg gyönyörűen elrendezve Cassy előtt, a fiú pedig odalép mögé, szabad kezét a mappa alá csúsztatja, majd pálcáját leengedi, és a "csomagot" egykori kedvese felé nyújtja.*
- Szia Cassandra... Rég láttalak.
*Közelről már látszik, hogy bár Will kedvesen mosolyog, szemei elkínzottan meg-megremegnek a fájdalomtól.*
- Sajnálom, hogy sokáig nem hallottál rólam. Össze kellett szednem a gondolataimat. Remélem nem haragszol érte. Rendbe kellett tennem pár dolgot. De most már itt vagyok, épp időben, hogy ha gondolod, meghívhass az esküvőre.
*Halkan még fel is nevet. Will megváltozott, sőt, még jobb arcát próbálja mutatni a nőnek.*
- Hogy vagy? Mesélj...
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Feb. 18, 2011 11:31 am

*Megbabonázva figyeli a lebegő lapokat, és az összerendeződött mappát, és mintha valami erő kényszerítené, Willre pillant. Szürkés kék szemeiben hitetlenkedés, és csodálkozás ül. Megfogja a csomagot, és elveszi, miközben meg is köszöni.*
- Köszönöm *szólal meg, és alaposan szemügyre veszi volt kedvesét. Megjelenésével régi sebek szakadnak fel benne, hogy milyen volt vele, hogy szerette a szenvedélyes fiút, de aztán magára hagyta, nem is egyszer, addig pedig volt ideje gondolkodni, hogy kit szeret*
- Én... én tartozom bocsánatkéréssel, azt hiszem. *szólal meg kissé megcsukló hangon, és mielőtt elkezdené mondani a félmondatból kiderül, hogy Will mindent tud tulajdonképpen, nincs mit hozzátennie. Lehajtja a fejét, és szinte számít, akarja a kiakadást.*
- Nem akarok ennél nagyobb fájdalmat okozni, de szívesen meghívlak ha úgy érzed. *jegyzi meg, és régi emlékek futnak át a fejében, hiszen Roberttel még nem tervetek esküvőt, csak eljegyzést volt, és költözés. Kissé tart a ceremóniától.*
- Megvagyok, a jelek szerint tudod, hogy kivel. Amúgy meg visszatértem az újságírói voltomhoz, és néha írogatok egyet s mást. Nincs közöm már egyik rendhez sem. *teszi még hozzá, mert a Leader halálával eltűnt a jegye, és ki is használja, hogy normális élete lehet.*
- És te... hol voltál ennyi ideig?
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Feb. 18, 2011 11:46 am

- Utazgattam. Sokat. Kerestem önmagam. Kerestem a lelki békét, hogy minden nyugodt legyen, mikor visszatérek hozzád. Hogy ne legyen újra baj. De hát mire visszaértem, kiderült, hogy minden más. De nem baj. A karma így akarta. De legalább te boldog leszel, és ez a lényeg...
*Kicsit meglapogatja a nő vállát, hogy próbálja nyugtatni.*
- Nem okozol fájdalmat. Örülök a boldogságodnak. Komolyan. Úgy döntöttem, hogy jó útra térek. Keresek valami munkát. Talán találok egy barátnőt is. Majd meglátjuk. A karmám még rossz, de megpróbálom jóvá változtatni. Remélem menni fog.
*Lassan visszasétál a padhoz, és leül.*
- Ha gondolod, és van kedved beszélgetni, megtalálsz. Tudod hol lakom. Meg megpróbálok melót szerezni a kastélyban...
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Feb. 18, 2011 11:54 am

*Figyelmesen hallgatja a vörös hajút, és közben magához tér az első sokkból, döbbenettől, és már nem markolja görcsösen a mappát sem, mintha az lenne az utolsó fedezéke.*
- Hát igen, sajnálom, hogy nem mondhattam el személyesen, amit akartam, utánad küldtem három baglyot, de mint a három visszatért a levekkel együtt, azt hittem te küldted vissza, mert nem akartad még látni se amit írok. *mondta ki csendesen, de világossá vált, hogy a madarak csak egyszerűen nem találték meg Willt.*
- Biztosan megtalálod te is a boldogságot *mosolyodik el halványan a fiúra pillantva.*
- Rendben van, most rohanok, még ezeket le adom, de ha nem bánod, a napokban felkereslek, van nálam még valami ami nem illet meg engem *gondol konkrétan a Willtől kapott gyűrűre, mivel az egyik madárral elküldte, de ugye az is visszatért. Így hát eltette és őrizgeti a szekrényben.*
- Akkor, legközelebb találkozunk... *int búcsút a fiúnak, és útját hazafelé veszi, hogy útjára bocsássa az iratokat és végre lefeküdhessen aludni.*

//Köszi a rövidet//
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Feb. 18, 2011 12:00 pm

*Will csak csendben ül, és nézi az angyalt. Közben csendben rágyújt, hátradől, karjait felfekteti a pad háttámlájára, és gondolkodik. Lábait törökülésbe húzza, és élvezettel fújja ki a füstöt. Nézi a csillagos eget, és próbálja újra megnyugtatni magát. Jó fél óra kemény koncentrációjába kerül, de végül sikerül teljesen újra lehiggadnia, és mosolyogva néznie az eget, hátra döntött fejjel. Újra belekezd az ír népdal dúdolásába, ám ezúttal egy jóval vidámabb, pörgősebb dallamba kezd bele, a végén pedig már átvált fütyörészésre is. Csak nézi és nézi az éjszakai égboltot.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Feb. 18, 2011 12:19 pm

* Szokatlan módon előjöttem a négy fal közül. Kellet egy kis esti séta, hogy pár dolgon elgondolkozzak. A hűvös szél felborzolja vörös hajamat. Mikor azon ügyködök, hogy arcomból kiszedjek egy tincset meglátok egy angyalt. Mivel még erre nem jártam, ezért nagy érdeklődéssel nézem. Kis idő után körbe pillantok és meglátok valakit aki a padon nézegeti a csillagokat. Elsőre nem ismerős. Ezért csak messziről nézem az élénk vörös hajú fiút. De hajt a kíváncsiság. Ezért egyre közelebb is közelebb megyek hozzá. Igazán nem akarom zavarni ilyen későn, de mivel egyedül van, ezért úgy döntök, hogy oda megyek hozzá. *
- Zavarok? * Halkan kérdezek rá, remélem tényleg nem zavarom meg semmiben sem. De szememet valahogy nem tudom levenni róla, valahogy felkeltette az érdeklődésemet. *
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Feb. 18, 2011 9:53 pm

*Will lassan a lány felé fordítja a tekintetét, és barátságosan elmosolyodik. Nem gondolta volna, hogy ilyenkor későn még társasága lesz, pláne nem egy feltételezhetően diáklány. Megvakarja a tarkóját, majd odébb csúszik a padon, hogy esetleg helyet adjon a lánynak, ha le akar ülni, és csak ekkor szólal meg.*
- Nem, nem zavarsz, ülj csak le, ha szeretnél. Mi járatban ilyen késői órán? Wilianes diák vagy? Csak mert ha igen, vigyáznod kéne, úgy hallottam kijárási tilalom van, nem szabadna csak úgy elkóricálnod. Ráadásul veszélyes lehet éjszaka idekint, szóval jobb, ha nem maradsz egyedül.
*Ahogy végig ér a gondolatmeneten, azon kapja magát, hogy felkel, és kezet nyújt.*
- William Quentin Watson vagyok. És benned kit tisztelhetek?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyPént. Feb. 18, 2011 11:19 pm

* Meglepő, hogy milyen kedves. Nem hittem volna, hogy ilyen jól fog majd reagálni a társaságomra. Figyelem, ahogy arrébb csúszik a padon. Az invitálásra leülök mellé. Figyelmesen hallgatom meg azt a rengetek kérdést, amivel eláraszt.*
- Különösebb okom nincs, csak kijöttem egy kicsit levegőzni, már nem bírom a bezártságot. *Az egyik lábamat felhúzom a padra és úgy folytatom tovább a beszélgetést. *
- Ennyire látszik? * Arcomon egy hatalmas mosoly jelenik meg. *
- Famine-s. * Ragyogó szemekkel mondom, mert büszke vagyok rá. *
- Szerintem már nem vagyok egyedül. * Pillantok a mellettem lévő fiúra, nagy esély van rá, ha vele maradok semmi baj sem érhet. *
- Nicole Miller. * Nyújtom én is a kezemet Will felé, hogy bemutatkozzak. *
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Feb. 19, 2011 12:01 am

- Nem vagy egyedül? Nos, lehetek akár én is baltás gyilkos, szóval jobb, ha vigyázol.
*Mondja Will mosolyogva, majd mikor kezet ráz a lánnyal, visszaül. Elgondolkodva nézi a szobrot pár másodpercig, majd Nicole felé fordul, és merengve nézi az arcát.*
- Nincs véletlenül valami közöd James Millerhez?
*Kérdi elgondolkodva, és közben előhúz egy cigarettát, és felmutatja.*
- Nem zavar?
*Ha a válasz nemleges, rágyújt, ha a lány bejelenti, hogy zavarja, akkor inkább elteszi a cigarettát.*
- Hányadéves vagy?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Feb. 19, 2011 12:18 am

* Lehet, hogy nem volt a legjobb döntés, hogy ide ültem mellé, azok után amiket mond. De valahogy nem tudok tőle félni. *
- Talán félnek kellene? * Nevetek fel halkan és nézem, ahogy Will a szobrot, majd engem néz.*
- Sok közöm van hozzá, mivel Ő a testvérem. * Meglepett a kérdés, úgy látszik erre felé mindenki ismeri a drága testvéremet. *
- De miért kérdezted ezt? * Érdeklődve kérdezek vissza. Közben kicsit elhallgatok és figyelem, ahogy előkap egy cigarettás dobozt. *
- Nem, csak nyugodtan gyújts rá. * Talán ma nem vagyok valami túl bőbeszédű, remélem ezért nem fog rám megorrolni. *

- Negyedéves. * Csak nézem, ahogy Will meggyújts a cigarettáját. *
- Gondolom már te nem jársz iskolába. Vagy talán tévedek? * Nézek ismét rá, de csupán pár másodperc elejéig. Nem akarom túlságosan nézni, mert előbb vagy utóbb valamelyikünk
zavarba jön. *
- Lehet, hogy az előtt nem kérdeztem rá, de egyre kíváncsibb vagyok, hogy te ilyen későn
mit keresel erre? * Persze nem akarom faggatni és nem kötelező válaszolnia sem.*
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Feb. 19, 2011 12:48 am

- Nem, nem kell félned, nem vagyok rossz ember. De lehetne itt más, és akkor lehet nem lennél biztonságban.
*Magyarázza Will.*
- Csak érdeklődöm. Ismerem a bátyádat. Nem túlzottan, csak van ilyen emlékem is.
*Közben rágyújt, letüdőzi a füstöt, és kifújja. Élvezi a hűvös éjszakát, és nézi a csillagokat, bár néha rá-rápillant a lányra is.*
- Nem járok már oda... Már... Jó ideje. De hát ilyen az élet.
*Újra mélyet szív a cigiből, és karikákat kezd fújni belőle.*
- Én tegnap értem vissza Wilardba. Világ körüli turnén voltam, és most jó egy kicsit kiélvezni a csendes kisváros hangulatát. Legalábbis addig, amíg nem bukkannak fel fájó emlékek. De mondd csak, nem lesz abból bajod, hogy idekint lógsz? Lehet vissza kéne kísérjelek az iskolába.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Feb. 19, 2011 7:25 am

- Igaz, hogy még alig ismerlek, sőt semmit nem tudok rólad, de valahogy melletted biztonságban érzem magam. * Szinte már suttogva mondom Willnek. *
- Értem. * Nem nagyon akarom feszegetni a Jameses témát. Mindenkinek megvan a saját véleménye róla, biztos vagyok benne, hogy a mellettem ülő fiúnak is és lehet, hogy jobb ha nem tudom meg mi is az. *
- Talán, ha előbb iratkoztam volna át, akkor már rég ismerhetnénk egymást. * Csak csodálni tudom Willt, mert én erre sosem voltam képes. Igaz nem is vagyok láncdohányos, hogy képes legyek rá.*
- Lehet, hogy unalmas már a kérdés, de merre felé jártál? * Bizakodó tekintettel nézek rá, hátha nekem is elmondja az élményeit. *
- Nem hiszem, hogy bajom lenne. Vissza kísérni? Ennyire zavarok, hogy ilyen gyorsan leakarsz rázni? *Sosem gondolkoztam el azon, hogy mit is mondok, ami a szívemen az a számon. *
Vissza az elejére Go down
William Quentin Watson
Felnőtt
Felnőtt
William Quentin Watson


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 670
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Feb. 19, 2011 7:35 am

*Will felhúzza egyik szemöldökét.*
- Alapvetően semmi bajom nem lenne a szabályszegéssel, de úgy hallottam, tényleg nem biztonságos errefelé. És ha egy csapat hobgoblin támad ránk? Vagy bármi hasonló? Persze, azok ázsiában őshonosak, de akkor is. Amúgy elég sokfelé. Dél Amerika, Ázsia, Afrika, Európa... Tibetben kezdtem, de voltam Kínában, Oroszországban, Japánban, Srí Lankán, Ausztráliában, és sok-sok más helyen...
*Meséli, és közben lopva végigméri a lányt, és reménykedik, hogy Nicole mindezt nem vette észre.*
- Amúgy jelenleg próbálom rendbe szedni az életem... Mostanság kicsit túl sok volt a pörgés. Úgy döntöttem, letelepedek...
*Meséli.*
- Egy munka kell, a többit pedig majd meglátjuk...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Feb. 19, 2011 8:05 am

- Nyugi nem kell engem félteni, nagy kislány vagyok már. * Egy huncut mosoly jelenik meg az arcomon. Lehet, hogy azért, mert nagyon is beakarok vágódni Willnél. *
- Igazán kár, hogy nem ismertelek az előtt mielőtt elutaztál. Mert esetleg mehettünk volna együtt. Mert engem nagyon is vonzanak a távoli helyek. ~ Főleg egy ilyen jó pasi társaságában.~
- Ennek csak örülni tudok. * Valahogy ismét mosolyt tudott csalni az arcomra. Mert ez nekem csak is jó hír, mert így akármi is lesz, közel lesz hozzám. *
- Remélem gyorsan fogsz találni egy jó kis munkát. * Lassan felkelek a padról, mert már későre jár és nem akarok abból nagy bajt, hogy kijöttem sétálni. *
- Most már haza kísérhetsz. * Megvárom még felkel Will a padról, majd elindulunk a sötét és sejtelmes éjszakába a kastély felé. Útközben nem nagyon néztem, csak párszor a szemem sarkából. Nagyon nem is tudtam neki mit mondani, így az út nagyobb részét csendben töltöttük. Elég gyorsan elszaladt az idő és egy kettőre a kastélynál lettünk. Megállok és oda fordulok hozzá. *
- Köszönöm, hogy haza kísértél. Remélem még lássuk egymást. * Nem tudom mi ütött belém, de közelebb lépek hozzá és adtam neki egy apró kis puszit, hálám jeléül. Mindezek után elindulok a szobám felé és lassan nyugovóra térek, de nem bírok aludni, mert minden gondolatom Will körül forog. *
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 7:23 am

*Egy újabb nap érkezett el. Régen járt már Wilard-ban, így el is indult. Egy fehér felső, egy kék farmer és egy magas szárú tornacipő van rajta. Egy kis séta után leért Wilard-ba, ahol minden üzlet kirakatát megnézte. Néhány helyre be is ment, jobban szétnézni. Az egyik boltban vett egy kis rágcsálnivalót, majd a főtérre vette az irányt, ahol az egyik padra leült. Minden ízű drazsét vett, amiből pont egy pacal ízűt fogott ki. Több se kellett neki, azonnal kiköpte, majd maga mellé tette az édességet. Felhúzta a lábait és úgy figyelte a járókelőket, hátha észrevesz egy ismerős személyt.*
Vissza az elejére Go down
Martin Sánchez
Felnőtt
Felnőtt
Martin Sánchez


Kor : 35
Hozzászólások száma : 23
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 7:32 am

*Ő ebben a pillanatban érkezett vissza a Stonehenge-től. Tovább tartott a munka, mint gondolta volna.. Egy zöld rövidujjú, fekete farmer, és fekete bakancs van rajta. Az arcszőrzete, ami borosta szokott lenni, most már szakállszerű, bár nem nőtt az álla alá, elég nagy.. Borotvát elfelejtett magával vinni, de ez sem gond, így is meg lehet ismerni.. A haja az maradt a régi, ollót vitt magával..*
-Ellie? Tényleg te vagy az? Kész nő lettél, mióta nem láttalak. *Vigyorodik el, bár szemeiben gondterheltség látszik.. Ami valójában fáradtság.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 7:38 am

*Csendben üldögél a padon, mikor egy ismerős hang szólítja meg. A hang forrását először nem ismeri meg, de jobban megnézve rájön, hogy ki is az illető.*
-Szia Martin. Igen én vagyok az. Ohh... nagyon köszönöm. Te is kész férfi lettél. Nem tudom, de nem hiszem, hogy nagyon sok idő telt el azóta. Mintha csak egy hete hagytad volna el az iskolát.
*Reagál a bókra, majd maga mellé mutat, ezzel helyet kínálva Martin-nak.*
-Mesélj, mi történt veled, az utolsó találkozásunk óta?
*Érdeklődik egy mosollyal az arcán.*
Vissza az elejére Go down
Martin Sánchez
Felnőtt
Felnőtt
Martin Sánchez


Kor : 35
Hozzászólások száma : 23
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 7:48 am

*Körbenéz az utcán, és megvakarja az arcát. Közben lopva végigméri Elliet is.*
-Oh, én már régóta az vagyok, ne aggódj. De köszönöm.. Amúgy én már rég elmentem, de visszajövök mindig nosztalgiázni. Szerettem ezt a helyet, és addig jó volt idejárni amíg kellett annyit dolgozni. *Közben lehuppan a lány felé, és arcát felé fordítja.*
-Hú, hát levizsgáztam azt ugye tudod, elballagtam, átoktörő lettem, és bejártam a fél világot, ezen kívül nem sok. Levágattam a hosszú hajam, mert Mexikóban nem tűrik meg az őslakos varázslók a hosszú hajat. De nekik bezzeg lehet... Áh, lényegtelen. Most a Stonehenge-től jövök, ebben a pillanatban érkeztem meg.. Amint látod elfelejtettem borotvát vinni magammal, így elég rendesen bajszos meg mindenes lettem. *Mesél vigyorogva. Tisztálkodni azért tisztálkodott, mert a közelben van pár patak, meg kis tavak is.*
-És veled mi a helyzet? Tudod már mi lesz belőled?
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 8:01 am

*Figyelmesen hallgatja a beszámolót. Rég nem találkozott személlyel futott össze, akit ráadásul nagyon kedvel, még szép, hogy figyelemmel kíséri Martin szavait.*
-Hát izgalmas életed van, mit ne mondjak.
*Csak ennyit fűz hozzá, de persze mosolyogva, mint általában mindig.*
-Hát még nem tudom, valahol a gyógyítói pályán fogok elhelyezkedni. Még van időm, de ideje lenne eldöntenem. Te mit javasolnál, mi legyek, ha végeztem a sulival?
*Érdeklődik. Meghallgatja mások véleményét is, ha kell és úgy hozza meg a döntéseit.*
Vissza az elejére Go down
Martin Sánchez
Felnőtt
Felnőtt
Martin Sánchez


Kor : 35
Hozzászólások száma : 23
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 8:16 am

-Igen, fogjuk rá. Átoktörőként végül is én vállaltam a feladatot, szóval bele kell törődnöm, de addig jó, amíg szeretem csinálni. Bár néhol nem olyan kedvesek a vendéglátók. Például Kínában... *Vonja meg a vállamat.*
-Értem. Hát, fogós kérdés, attól függ hogy mit szeretsz jobban csinálni.. Mert például a gyógyítói szakma szép és még egy minisztériumi állás is jól jöhet, mondjuk aa... Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztályán. Ott is be tudod utazni a fél világot. Vagy ha még ennél is tovább képzed magad. Mindenesetre én azt javaslom menjél tovább mágusegyetemre, és még utána is bőven van időd eldönteni mit akarsz. *Boncolgatom a véleményemet.*
Vissza az elejére Go down
Eleanora J. Kenward
Diák-Amira
Diák-Amira
Eleanora J. Kenward


nő Kor : 29
Lakhely : Toronto; Ontario régió; Canada
Hozzászólások száma : 70
Tallérok : 1
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptyHétf. Ápr. 18, 2011 8:24 am

-Értelek. Hát én valahogy soha nem értettem ezekhez a dolgokhoz. A gyógyítás jobban megy nekem.
*Mosolyodik el. Nem szereti nagyon az átkokat, amit már Kim-nek is említett. Figyelmesen hallgatja a javaslatot, majd mikor befejeződött, akkor szólal csak meg.*
-Hát a Minisztériumtól mentsen meg az isten. Oda nem hiszem, hogy mennék dolgozni. Akkor inkább megyek továbbtanulni.
*Osztja meg a véleményét, majd eszébe jut egy érdekes gondolat.*
-Van valami izgalmas történeted? Kíváncsi vagyok, milyen egy ilyen kaland.
*Érdeklődik kedvesen. Teljes testével Martin felé fordul, lábait törökülésbe rendezi, majd várja a történetet.*
Vissza az elejére Go down
Martin Sánchez
Felnőtt
Felnőtt
Martin Sánchez


Kor : 35
Hozzászólások száma : 23
Tallérok : 0
Pontok : 0

Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér EmptySzomb. Ápr. 23, 2011 11:14 pm

-Igen, mindenki egy kicsit máshoz ért. Én a mágikus gyógyításhoz egyáltalán nem értek, az ősi módszereket megtanultam, mert még mindig lehet kapni néhány tájon sárkányhimlőt.. Az pedig elég kellemetlen. *Vonja meg a vállát, a lányra figyelve.*
-Én sem a minisztériumnak dolgozok, hanem a banknak. És a banknak kincsek kellenek, a kincsekből pénz lesz, amit én is kapok. *Foglalja össze egyszerűen.*
-Hmm rengeteg van. Hát nézzük csak. Az egész ott kezdődik hogy én visszaérek az egyik melóból. Aztán általában van 2 hét pihenő. Utána megyek a bankba, ott személyesen mindenkinek van egy listája, a helyekről amelyekhez az adott ország varázslóbankja rendelte ki. Megkapom a szükséges információkat, és odahoppanálok, ami ugye nem egyszerű, mert ez tökéletes kell legyen, hogy be tudd lőni a távolságot. Ezek általában ősi építmények, és őslakosok is laknak ott, akikkel szót érteni nem könnyű. Ilyenkor ott is hablatyolnak valamit, amit már tudok, és akkor bemegyek. Általában jó mélyen van az a hülye kincs, amit ki kell hozni. De annyi átok van, hogy egy pontról kell befelé haladni, és fontos az is hogy milyen elemi mágiád van. Nekem föld, így ha egy nagyobb ellenátkot használok, és az építmény összedőlne, akkor ki tudom támasztani. Ha gyors vagyok, akkor egy nap alatt megvan, de ha nem, akkor több nap is kell ehhez, vagy több hét is esetleg. És ha valamit elszúrok akkor gond van, mert az őslakosok elégedetlenek. Így arra kell törekednem, hogy sikerüljön hibátlanul. Amikor bejutottam abba a helyiségbe, ahova a kincset tették, akkor ott kell figyelni, mert egy folytonos burkot kell fenntartani és közben még elemi mágiával is varázsolni, az átkokat eltéríteni. Ha kihoztam a kincset, akkor egy részét köteles vagyok odaadni az ottani minisztériumnak, aki visszajuttatja a lakosoknak, és a nagyobb részét hozom haza. Persze egy két napot ott is tudok nyaralni, illetve telelni. Hazajövök és ez kezdődik előröl. Ez például Kínában volt, hogy a cserépkatonákat állította hadirendbe egy átok, és ráadásul még egy katakomba rendszerbe kellett bemásznom. Ott voltam majdnem egy hónapot, mire sikerült kihoznom egy kincsesládát. Nagyjából ennyi. *Kisebb szüneteket azért tart, hogy a lány felfogja hogy mit vakert itt az előbb..*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főtér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér   Főtér Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főtér
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Főtér
» Főtér
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Kereskedő negyed-
Ugrás: