Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapA Raidon család otthona EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
A Raidon család otthona Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
A Raidon család otthona EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
A Raidon család otthona EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
A Raidon család otthona EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
A Raidon család otthona EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
A Raidon család otthona EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
A Raidon család otthona EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
A Raidon család otthona EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
A Raidon család otthona EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
A Raidon család otthona EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
A Raidon család otthona Vote_lcapA Raidon család otthona Voting_barA Raidon család otthona Vote_rcap 
Kim Kaguya
A Raidon család otthona Vote_lcapA Raidon család otthona Voting_barA Raidon család otthona Vote_rcap 
Ted Forrester
A Raidon család otthona Vote_lcapA Raidon család otthona Voting_barA Raidon család otthona Vote_rcap 
James Miller
A Raidon család otthona Vote_lcapA Raidon család otthona Voting_barA Raidon család otthona Vote_rcap 
William Quentin Watson
A Raidon család otthona Vote_lcapA Raidon család otthona Voting_barA Raidon család otthona Vote_rcap 
Sindy Logan
A Raidon család otthona Vote_lcapA Raidon család otthona Voting_barA Raidon család otthona Vote_rcap 
Hannah McDowal
A Raidon család otthona Vote_lcapA Raidon család otthona Voting_barA Raidon család otthona Vote_rcap 
Chris Martines
A Raidon család otthona Vote_lcapA Raidon család otthona Voting_barA Raidon család otthona Vote_rcap 
Solaria Luthia
A Raidon család otthona Vote_lcapA Raidon család otthona Voting_barA Raidon család otthona Vote_rcap 
Daniel Reed
A Raidon család otthona Vote_lcapA Raidon család otthona Voting_barA Raidon család otthona Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 A Raidon család otthona

Go down 
+3
Daniel Reed
Chris Martines
Sandra Berger
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Sandra Berger
Házvezető
Házvezető
Sandra Berger


nő Kor : 37
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 436
Tallérok : 1
Pontok : 0

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptySzomb. Jan. 15, 2011 2:34 am

A ház Cambridge-ben található. Nem túl nagy, de egy 4 fős családnak megteszi.

Birtok
A birtok nem túl nagy. A ház olyan helyen van, ahol a kert határtalan, vagyis nincs megszabva, hogy meddig lehet terjeszkedni. Viszont a szülők megszabták a gyerekeknek, hogy meddig mehetnek el. A kert után egy dimbes-dombos terület található, ahol megfelelően lehet űzni a Dirtboard-ozást.

A ház
A ház maga kétszintes, van egy földszint és egy emelet. Kívülről fehér színű, néhol található egy kis díszítés is. Az utcáról, egy beton járda vezet az ajtóhoz, amit fű vesz közre. Egy kisebb kör alakú virág kert is található, hogy ne legyen egyszínű a ház. A házat fák veszi közre, így biztosítva az árnyékot.

Földszint és a kert
Nappali
A nappali a földszinten található. Mint általában a vendégeket fogadják itt először. Belépve a házba, rögtön szemben található. A padló, fából készült parketta. A falon tapéta található, amit az anya választott ki, mint ahogy a nappaliban lévő többi dolgot is. Ennek eredménye a virágos kanapé, ami a nappali baloldalán található. Vele szemben egy üvegasztal van, amin egy váza található. A jobb oldali falon egy elvarázsolt kandalló van, amit csak télen használnak. Amikor nem használják, akkor csak a keret van ott. Előtte antik vázák találhatók, amiket az anya örökölt. A kandalló keretén egy lámpa, egy kép, egy gyertyatartó, egy váza és egy figura található. Ezek felett egy tükör is van. A kandalló mellett található, kettő darab fotel, köztük egy asztallal, ahol sakkozni lehet. Felette pedig egy tv található, ami a falra van függesztve. A falakon található még néhány kép. Ebből a helyiségből nyílik a konyha és innen lehet kijutni a kertbe.

Konyha
A konyhába, a nappalin keresztül lehet bejutni. Elég tágas helyiség, ahol az anya szokott inkább tevékenykedni. Belépve a konyhába, a következő dolgokat lehet felfedezni. Szemben található egy tálaló asztal. Mellette közvetlen az étkező asztal, ahol általában egy váza és egy gyümölcsös tál található. Bár négyen laknak itt, ugyanakkor található még két pótszék, ha véletlen vendégük lenne. Ezek mögött található az a "helyiség" ahol az anya aktív munkát végez, a főzés terén. A sarokban található a hűtő, mellette a tűzhely, majd egy előkészítő szekrény. Továbbá található még egy kisebb fiókos szekrény, ami tetején egy mikró van, és ahol az evőeszközök találhatók. A baloldali falon egy díszes ablakszerű dolog található. A fej felett található egy pohár sorozat, amit csak különböző alkalmakkor használnak.

Fürdőszoba
A folyosóról lehet megközelíteni a helységet. Kék-fehér színben pompázik. Egy tusolókabin, toalett, egy mosdó és egy tükör található meg itt. Ha a tükröt kinyitjuk, akkor mindenféle tisztálkodási szert találunk. Egy ugyanilyen másolat van az emeleten is, hogy, ha fent tartózkodnak a személyek, akkor ne kelljen lejönni a földszintre.

Kert
A kertbe kétféle képen lehet kijutni. Vagy a nappaliból megyünk ki, vagy az utcáról vezető kapun. Az utóbbi egy kicsit veszélyes, mivel két házőrző kutya is található itt, akik nem szívlelik az idegeneket. A kertbe vezető út elég gondozott. Köves út vezet végig, addig, amíg el nem érjük a füves részt. Egy kisebb kert található, ahol virágon kívül, különböző növények találhatók. Tovább haladva egy kerti tóhoz érünk. Ebben a tóban különböző díszhalak találhatók, amiket a srácok előszeretettel etetnek. Itt általában kerti sütést rendeznek, ahova meghívják a barátokat, ismerősöket. Az egyik fán található egy faház is, ami a maga módján el van varázsolva.

Faház
Kívülről egy egyszerű, gömb alakú faháznak tűnik. Azonban, ha belépünk, akkor olyan, mint egy második otthon. Itt egy kisebb konyha és egy nappali található. A srácok sok időt szoktak itt tölteni a haverokkal.

Emelet
Az emeleten találhatók a szobák és egy erkély. Egy csigalépcső vezet fel az alsó szintről. A folyosóról a következő sorrendben nyílnak a szobák: szülők, vendégszobák és úgy a fiúké. Ahogy felmegyünk a lépcsőn, rögtön baloldalon található a szülőknek a szobája. Ezzel szemben található az egyik vendégszoba. Tovább haladva a folyosón, jobb oldalt fellelhető egy másik vendégszoba. Az emelet végében találhatók a srácok szobái, egymással szemben. Végül pedig egy erkély is található, ahova a folyosón kívül, minden szobából ki lehet menni, mivel az erkély körbeveszi az emeletet.

Szülők szobája
Belépve a szobába, rögtön egy asztal és egy ágyat lehet megpillantani. Az ágy mindkét felén található egy éjjeli szekrény. Az anya felőli oldalon található egy tükör is. Az ágyal szemben, egy íróasztal van, ahol általában a munkát végzik a szülők. Található még kis kerekasztal, ahol általában beszélgetni szoktak a szülők.

Vendégszoba Nr.1
Ebben a szobában nem sok minden található, de egy vendégnek tökéletesen megfelel. Egy francia ágy, egy éjjeli szekrény, egy tv és egy asztal található itt. Az éjjeli szekrény itt is az ágy mellett van. A tv a falon, szemben az ággyal található meg.

Vendégszoba Nr.2
Ez a szoba nem üt el nagyon a másik vendégszobától, csak annyival, hogy itt két egyszemélyes ágy található, a francia ágy helyett.

Max szobája
Max szobája általában tiszta, de néha rumli van bent. A baloldali falnál helyezkedik el az ágy, amivel szemben egy fotel van. Található még egy szekrény is, amin különböző irattartók vannak. A szekrény mellett egy falba épített polc található, amin a deszkáját és a díjait tartja.

Chris szobája
Nem üt el nagyon a testvére szobájától, csak a színekben és az elrendezésben. Az ággyal szemben található egy tv, mellette pedig egy polc. Különböző gyerekkori cuccot tárol ott. A jobb oldali falon, ugyanúgy a falba épített polc található. Ő is a díjait tárolja ott.
Vissza az elejére Go down
http://mondschein.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptySzomb. Jan. 15, 2011 6:10 am

*Alig vártam ezt a napot. Végre hazajöttem, de nem egyedül, hanem Danny-vel. Mivel anya elfelejtett kijönni elénk, így kénytelenek voltunk buszozni. Mikor megérkezünk, a csomagokat a szobámba küldöm, majd Danny felé fordulok.
-Na, megérkeztünk. Nem nagy durranás, de egész lakható. Menjünk be.
*Mondom Danny-nek, majd az ajtó felé indulok el. Belépek, a cipőmet ledobom, majd megszólalok, elég hangosan.
-Anya, megjöttünk!!
*Köszöntem, majd a nappali felé irányítom Danny-t.
-Kérsz inni??
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptySzomb. Jan. 15, 2011 6:19 am

*Igen, Ralph meghívta magukhoz, ő is örült ennek. Danny is meg fogja hívni magukhoz Ralphot, akkor, amikor az apja, nem lesz otthon, mert ő betéve tudja az összes aranyvérű varázsló családfát. Az anyja nem. Meg akkor amikor Meghan is otthon lesz, bár általában együtt szoktak hazautazni...*
-Véégre. Utálok hosszú útra menni. *Nyújtózkodik ki.*
-Jó napot, estét. *Köszön egyet.*
-Öh, igen egy kóla jól esne.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptySzomb. Jan. 15, 2011 6:34 am

*Mikor a hangokat hallja, leteszi amit éppen a kezében van és kifelé indul. A házban kellemes süti illat szállingózik.
Még mielőtt kiérne Chris anyukája, már köszön a fiúknak.*
-Sziasztok! *Amikor az ajtóba ér, elmosolyodva pillant először fiára.* Minden rendben? *Érdeklődik és Dannyhez lép. Kezet nyújt neki, majd be is mutatkozik.*
-Consuela vagyok, Ralph anyukája. És szerintem nyugodtan tegezz, nem vagyok olyan öreg.*Kisebb hatásszünetet tart, aztán mindkét fiúhoz szegezi a kérdést.* Az út hosszú volt? Suli? Kértek valamit? *Kicsit sok a kérdése, de hát kíváncsi.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptySzomb. Jan. 15, 2011 6:46 am

*Mikor belépünk, anya máris ott terem és köszön. Az illat már most jó, gondolom sütit csinál/csinált.
-Hola Madre!{Szia Anya} Igen jól vagyok! Ha visszamegyünk a suliba végre leszedik a gipszet is.
*Válaszolok a kérdésre, majd elindulok a konyhába és egy kis üveges kólát és egy barackos-dinnyés üdítőt. A kólát átadom Danny-nek.
-I a tú... akarom mondani, egészségedre. Bocs, megszoktam, hogy itthon spanyolul beszélünk. *Mivel már kiszolgáltam magam, így nem kérek semmit sem anyutól, de a többi kérdésre azért válaszolok.
-Igen hosszú és unalmas, mint általában. Megvan még az is. *Mosolygok el a végén, majd lehuppanok az egyik fotelba.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptySzomb. Jan. 15, 2011 6:52 am

-Azt itthon is le lehet ápolni, csak kell egy olló hozzá. *Mormogja oda Ralphnak. Persze úgy, hogy az anyja is hallja. Fel is kuncog a végén.*
-Persze semmi. Nekem néha olaszul kell társalognom.. Ami nehéz, mert tudok angolul, olaszul, franciául, és görögül is bár utóbbiból csak egy két szót. *Vonja meg a vállát.*
-Köszönöm. *Veszi el a kóláját.*
-Rendben. Én Daniel vagyok, de nyugodtan szólíts Dannynek. Ahogy mindenki... ~A szüleimet kivéve.~ *A végét már gondolatban fejezi be, de azért mosolyog, és helyet is foglal.*
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Kalandor
Kalandor
Lucius Malfoy


Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 0
Pontok : 0

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptySzomb. Jan. 15, 2011 6:57 am

*Persze figyelmesen végighallgatja a két fiút, majd bólint egyet és ameddig fia kimegy, addig bemutatkozik neki Danny is.*
-Örülök. *Azzal egy pillanatra eltűnik, kihoz egy tányér sütit és leteszi az asztalra.* Egyetek, pihenjetek ha kellek akkor konyhába vagyok. *Igazából nem nagyon akarja zavarni a fiúkat. Egy halvány mosoly jelenik meg az arcán, majd tovább áll. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptySzomb. Jan. 15, 2011 7:21 am

*Anya és Danny eltársalognak, amíg én kint vagyok a konyhában. Mikor visszaérek, anya megy ki és sütit hoz be, majd távozik. Elveszek egy sütit, majd beleharapok. Miután lenyeltem a falatot, Danny-re nézek és megszólalok.
-Mihez lenne kedved? Vezesselek körbe, vagy menjünk deszkázni?
*Kérdezem, majd utána ismételten harapok egyet a sütiből. Kíváncsian várom, hogy mit akar csinálni. Ha az utóbbit, akkor meg kell keresni a deszkákat a faházban. Rég voltam itthon, de nem nagyon felejtem el, hogy mit, hol találok meg.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptyVas. Jan. 16, 2011 5:21 am

*Ő is elvesz egy sütit, bele is harap, majd meg is eszi, aztán Ralphra néz.*
-Körbevezethetnél, aztán majd mehetünk csontot törni. *Kacsint egyet, majd felhajtja a kóláját, ami maradt a poharából, és elvesz még egy sütit. Ízlik neki. Az anyja otthon ilyet nem csinál, csak Meggie, vagy az anyja csak akkor, ha jönnek valami hülye arisztokrata család jön át...*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptyVas. Jan. 16, 2011 5:32 am

*Miután megettem a sütit, Danny elmondta a választ. Felállok, majd megszólalok.
-Oké, akkor menjünk az emeletre. Választhatsz szobát. *Mondom, majd közelebb lépek, hogy csak Danny hallja amit mondok. Anya szokása, hogy hallgatózik.
-Aludhatsz Max szobájában is. A vendégszobák nem igazán jók. Öcsém meg úgy is suliban van. *Nevetek fel halkan majd elindulunk. A csonttöréses résznél is felnevetek.
-Nem kell aggódnod. Adok védőfelszerelést is. Én is használok, fejvédő kivételével.
*Mondom mosolyogva, majd benyitok Max szobájába, ahol kivételesen rend van.
-Az Öcsém szobája a te szobád is. Érezd otthon magad erre a két napra. *Ha szemügyre vette a helyet, akkor átmegyünk az én szobámba, ahol azonnal az ágyra vetem magam. Olyan rég aludtam benne. Felülök, majd Danny-re pillantok.
-Ez az én szobám. Nyugodtan néz körül.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptySzomb. Jan. 22, 2011 10:52 am

-Rendben. *Bólint egyet, és követi Ralphot az emeletre, közben nézelődve.*
-Oké, akkor alszok Max szobájában... Háh, addig örüljön amíg elsős... *Nevet fel ő is halkan.*
-Igen, úgy ismersz, hogy fel is fogom húzni, mi? Inkább veretem törött kézzel, és azt mondom hogy egy szörny törte el.. És akkor a csajok megvesznek értem.. Bár amúgy is meg szoktak. *Nevet fel, aztán belépnek a szobába. Körülnéz, és mennek is tovább.*
-Na.. Ezerszer jobb mint az én unalmas szobám, ami tele van könyvekkel meg stbvel. *Nevet fel...*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptySzomb. Jan. 22, 2011 11:04 am

*Elindulunk az emeletre, miközben Danny tesz egy megjegyzést.
-Ha kijárjuk a sulit, akkor is a tesóm marad, sz'al felesleges az öröm. *Mosolygok el a végén.
-Nem úgy ismerlek, mint aki felveszi, de az alapszabályt most kénytelen leszel betartani, ha törik, ha szakad. Legrosszabb esetben kényszerítelek, sz'al ajánlom, hogy vedd fel magadtól. Meg különben is... védőfelszerelésben is lehet balesetet szenvedni. *Mosolygok el.
-Örülök, hogy tetszik. Könyvek, az én szobámban!? Ez kész röhej haver... max Dirt-el kapcsolatos, de abból is csak egy van és azt is a faházban tartjuk, mivel közös, és nem csípem, ha az öcsém bejön a szobámba... allergiás vagyok rá. *xD fejet vágok, miközben a díjakhoz lépek és várom, hogy Danny reagáljon.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptyKedd Jan. 25, 2011 8:52 am

-Nem is erről beszéltem. Hanem addig örüljön amíg elsős... *Igen, a második se nehéz, de akkor is...*
-Jólvan, akkor inkább felveszem. Bár lehet hogy le fogom dobni valamikor.... Már nem a ruháimat. *Nevet fel a végén.*
-Jólvan, látnád az én szobámat.... Tele van könyvekkel. Rohadt nagy, és dög unalom... Gondoltam hogy nem csíped. Én Meghannel lakok egy szobába, ezért van az hogy a szobám egyik fele fekete, a másik meg valami csajos szín.. Lila vagy mi az isten.. *xD fejet vág ő is.. Aztán a díjakra néz, és füttyent egy fülsüketítőt..*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptyKedd Jan. 25, 2011 11:41 pm

-Ja vagy úgy. Ugyan már. A második se lehet nehéz, főleg, ha van egy tanár apád. Bár nem szoktam a segítségét kérni semmiben sem. *Mosolygok el a végén.*
-Na látod. Az nem érdekes, csak addig tartsd magadon, amíg megtanulsz elindulni és megállni. Az szép, a szomszéd kis csaj biztos örülne a látványnak. *Nevetek fel én is. Az biztos, hogy én nem néznék oda, ha a ruhái repülnének. //xD//*
-Te, az nem egy könyvtár inkább? Nem az a fajta vagyok aki rajong a könyvekért. De most, hogy így mondod... *Nem fejeztem be, mert a szekrényemhez lépek, kinyitom, majd egy dobozt veszek elő. Leszedem a tetejét, majd ráirányítom a pálcámat. Finite Incantatem *Hatására egy rejtett könyv lesz látható, amit Danny-hez viszek. A könyv a Sötét Mágiákról szól.
-Japp meg ezt olvasgatom. Apámtól csórtam el még múltkor. *Mondom halkan, hogy anyum ne hallja meg véletlen se.
-Eltudom képzelni, hogy milyen lehet a szobád, félig csajos színben. *Nevetek fel, majd várom, hogy mit reagál Danny. Látszik, hogy elismeri az eredményeimet.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptyPént. Feb. 04, 2011 9:28 am

-Nem hát, ha csak majdnem meghúznak BIT-ből.. Mondjuk azóta mááár javítottam. Mert sz*r BIT-tel nem lehetek auror, ugyebár. *Vonja meg a cállát.*
-Jólvan, megpróbálom de ha a hajamat a szemembe nyomja... akkor hozz ollót. És ha eltűnnék a dombon lefelé... Akkor várj tovább. Nah persze, majd este sztriptízezlek neki, ugye? *Nevet fel.. Na igen, ő meg nem vetkőzik Ralphnak. Nincs kedve átradiátorizálni a heteroizmus fogalmát.*
-Ehh, ha ezt könyvtárnak nevezed, akkor majd ha a könyvtárunkban jársz, inkább kívánod az ágyadba azokat a könyveket amik az én szobámba vannak. *Nevet fel, de aztán egy kicsit komolyabb képet vágok.*
-Te, majd ha jössz hozzánk hordhatod mázsaszámra, nekünk van egy rakat sötétmágiás könyvünk. Mondjuk ha Mason bácsikám meglátja, megint ásóval kerget az udvaron végig. *XD fejet bevág. Szokott olyat, amikor otthon vannak. Na igen, Mason auror...*
-Oké, majd meg is látod. Egyik oldalt tiszta fekete, rock együttesek posztereivel, a másikon meg Avril meg hasonlók. *Nevet fel, és nekidől a falnak.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptyPént. Feb. 04, 2011 9:44 am

-A BIT-et én sem csípem, de azért mégsem T jelzéseim vannak. Jah, majd a halálfalók rettegni fognak tőled.* Viccelődik egy kicsit, de nem tudja kinézni Danny-ből, hogy auror lenne.*
-Nem hinném, de ne aggódj viszek ollót. És mégis meddig várjak? Fél órát?? Te mondtad ki. Egyébként meg ne lepődj meg, ha egy lány fog majd ülni az egyik dombon és minket néz. Az ő lesz. Már az agyamra megy az állandó nyomulásával. *Reagál a dologra.*
-Én oda be nem teszem a lábam az egyszer biztos. Könyvek közé, soha. *Nevet fel, majd furán tekint Danny-re.*
-Ehh, kösz, de nem. Mondjuk egy párba belenézek majd. Ásóval?? Fura egy ember lehet. *Mondja vigyorogva.*
-Hát, majd meglátjuk. *Reagál a dologra, majd visszateszi a könyvet és ugyanúgy elrejti mágia segítségével. Közelebb lép az ajtóhoz, majd kinyitja.*
-Na mehetünk?? *Kérdezi Danny-t*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptyPént. Feb. 04, 2011 9:55 am

-Ne aggódj nekem sem. Bőven megelégszek egy E-vel is... Nem csak te lehetsz jó SVK-ból meg miegyébmásból. *Nevet fel, de elfordul, és szeme sötéten villan egyet, akaratlanul. Pedig ő igenis auror lesz. Vagy átoktörő.*
-Nem. Ez úgy van: ha öt perc múlva nem jönnék vissza: várj tovább. Jólvan, majd fejbe dobom a fejvédővel, ne aggódj.. Vagy éppen földdel. Ami akad. De lehet hogy egy házat vágok hozzá, szokjon le róla. *Nevet fel. Abban semmi fura nincs hogy Mason kergeti Dannyt.*
-Hallod, hozhatsz is el.. Több másolat is van, ha nagyon mélyre megyek. Igen ásóval. Öh, mardekáros volt a Roxfortban. Persze, jófej. Remélem ő is ott lesz, amikor eljössz. Jah igen. ÉS ha jössz, akkor fontos: ha majd kérdezik hogy milyen vérű vagy, azt mondd hogy aranyvérű. Mert egyébként nem engednek be... *Húzza el a száját.*
-Persze, induljunk.
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptyPént. Feb. 04, 2011 10:12 am

-Mert szerinted E-vel felvesznek. Tudom-tudom. Én nem mondtam, hogy jó vagyok belőle, csak van érzékem hozzá. *Vigyorodik el.*
-Rendben. Szegény, hogy lehetsz ilyen kegyetlen?? Egyébként megpróbáltam már lerázni, de semmi haszna nem volt. *A mondat elejét gúnyosan, majd komolyra fordítva a szót mondta tovább.*
-Áhh... azért annyira nem rajongok érte. Mardekár?? Érdekes. Mondjuk nem az a lényeg, hogy milyen házban van, nem igaz!? Ha, te mondod, még nem ismerem. Aranyvérű vagyok te gyök. Miért hazudnék?? *Kérdez rá a dologra, mert nem nagyon érti, hogy miért mondta ezt a dolgot neki. Majd kilépnek a szobából és egyenesen az udvara felé mennek, de Chris még szól anyjának, vagyis inkább ordít.*
-Madre, leléptünk. Majd jövünk. *Mondja, majd elindul a kertbe. Jaco, a német juhász, azonnal megtámadja az ismeretlent. Persze csak a földre teríti és végignyalja az arcát.*
-Jah vigyázz, vannak kutyáink. *Kapcsol egy kicsit később, miközben elneveti magát.*
-Jaco, szállj le Danny-ről. *A kutya vakkant egyet, majd Chris lába mellé ül. A srác nyújtja a kezét, hogy felsegítse haverját.*
-Egyben vagy?? *Viccelődik egy kicsit*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptyKedd Júl. 05, 2011 9:12 am

-Hát, simán.. Még dolgozok rajta, meg ha csaj tanár lesz, akkor a tanáron is és voilá, máris kész a K eSVéKá! *Röhög fel, majd kitekint.*
-Hogy én kegyetlen? Ha hozzám mer szólni leoltom a sárga földig. Tudom hogy jól nézek ki, de hogy ennyire..*Vonom meg a vállam.*
-Ahham. Ritka jó arc. Hát tudtam én hogy te aranyvérű vagy? He? *Kérdez rá, bekopogva haverja fejébe.*
-Héjj. Szólj a haverodnak hogy ma már mostam arcot. *Mondja fetrengve a röhögéstől. Elfogadja a segítő kezet.*
-Persze, egy testrészem sem veszett el.* Vigyorodik el.*
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptySzer. Júl. 06, 2011 7:41 am

-Akkor húzz bele és teperjél a K-ért, mert aurornak legalább kell K minősítésű RAVASZ. Na te rossz perverz. *Nevet fel jól hangosan.*
-Esetleg rejtőbűbájt is használhatnánk, ha nincs senki a közelbe. Mondjuk egy páran csodálkoztak, hogyan lehet havas faházunk a nyár közepén, de az mellékes. *Egy jó fedősztorival, mindent meg lehet oldani.*
-Esetleg megkérdezni luxus, mi? *Igaz Chris sem tudja az igazságot, de mindegy.*
-Őhm... mond meg te neki. Értelmes kutya, megérti. Jah és van valahol még egy, de ne kérdezd hol leselkedik. *Az a kutya kész rejtőző mester.*
-Na akkor jó, mert szükséged lesz rájuk...
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptySzomb. Júl. 09, 2011 10:24 am

-Tavaly K voltam idén K leszek, nem voltam más csak Kár.. Leszek. *Röhög fel a frappáns rímeken.*
-Nekünk jobb van. A muglik számára egy kis viskó van ott, így be nem tudnak jönni. A hülye házimanónk meg állandóan magával beszél. Kész röhej. Bár egyszer már kiraktam a szűrét, mert megszólta az unokanővéremet, de aztán visszaengedték. *Vonom meg a vállam.*
-Hát ne kopjanak a fogaim. *Nevet fel, és egy kicsit elgondolkozik.*
-Na figyelj fater. Az arcom.. A tököm tiltott terület. Bármit csak azt ne. Ha ezt értetted akkor tutkeráj, partyba leszünk. *Magyaráz a kutyával egy magasságban.*
-Hát, láb nélkül nehezen menne minden..
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptySzomb. Júl. 09, 2011 10:39 am

-Egy apró részletet kifelejtettél. Apám az SVK tanár és nem éppen kedvel téged a múltkori miatt. *Ami igaz az igaz, de csak nem lesz gond a vizsgán, ami elég messze van még.*
-Jó hát ezt itt nem lehet megtenni. Túl szép a környék, meg látták mikor költöztünk. Nekünk nincs házmanónk. Apa szerint felesleges, de én olykor örülnék neki. Lusta vagyok takarítani a szobámat. Igaz allergiás vagyok rá, ha valaki engedély nélkül bemegy. *Magyarázza a helyzetet.*
-De elkényelmesedett valaki!? *Nevet fel, majd jót derül azon, amit Danny mond Jaco-nak. A kutya felfogta mit mondtak neki, majd ismételten csak ráveti magát a srácra és rátelepszik.*
-Na pech. Egy darabig nem kelsz fel onnan, az egyszer biztos. Túlságosan is megkedvel. *Chris csak szakad a röhögéstől, ezt nem fogja elfelejteni.*
-Hát jah... de majd szerzel másikat.
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptyHétf. Júl. 25, 2011 4:56 am

-Hát aztán? Nem mindegy, hogy kedvel-e vagy nem? Úgyis K-t kapok a vizsgáján, és innentől kezdve már nagyon nem izgat. De ha meg nem kedvel, megkedveltetem magam vele, rászórok egy kedélyjavító bűbájt azt voilá. *Tárja szét a kezeit nevetve.*
-Fidelius. Bár azt csak akkor kell amikor veszélyben vagy, és kimozdulni se lehet, szóval kilőve. Kiábrándító bűbáj? *Kérdem, de aztán témát váltok.*
-Áh, nálam a fél rokonság ott van. A gyerek része. Mindegyik: Danny bácsi légysziiiiii. *Röhög fel.*
-Fogadjunk? *Kérdi, és lerakja magáról a kutyát, majd feláll.*
-Hoppá. *Vigyorodik el.* -Így van, majd lesz másik.
Vissza az elejére Go down
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptySzomb. Aug. 06, 2011 11:51 am

A játékot előzetes megbeszélés alapján LEZÁROM!
Vissza az elejére Go down
Max Martines
Halálfaló
Halálfaló
Max Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 359
Tallérok : 2
Pontok : 0

A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona EmptyVas. Aug. 07, 2011 12:50 am

//Danny, Chris//

-Ki ölte meg? *Még egy utolsó kérdés, és máris dehoppanáltak Ted segítségével. Londonban kötöttek ki, most már csak el kell dönteni, hogy hova is mennek. Megköszöni Ted-nek a mentés, majd el is köszön tőle, mivel Ted el is tűnt. Chris-re, majd Danny-re pillant és várja a kérdésére a választ. Azt is észreveszi, hogy Danny keze megsérült, és elég csúnyán ráadásul.*
-Hagyd, ne piszkáld. Majd segítek csak előbb döntsük el hova menjünk. Nektek valamit ötlet? *Erre nem gondolt, de talán tud egy jó helyet, de a többiek véleménye is számít.*
-Menjünk hozzánk. Ott leszünk egy kicsit, majd kitaláljuk a többit. Fogjátok meg a karomat. *Amint megfogták, már is hoppanál a házuk elé, Cambridge-be.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





A Raidon család otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Raidon család otthona   A Raidon család otthona Empty

Vissza az elejére Go down
 
A Raidon család otthona
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Raidon G. Max
» Raidon C. Raphaello
» Raidon Hoshi szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: A világban-
Ugrás: