Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapRaisen Hagiri szobája - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Raisen Hagiri szobája - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Raisen Hagiri szobája - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Raisen Hagiri szobája - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Raisen Hagiri szobája - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Raisen Hagiri szobája - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Raisen Hagiri szobája - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Raisen Hagiri szobája - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Raisen Hagiri szobája - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Raisen Hagiri szobája - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Raisen Hagiri szobája - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Raisen Hagiri szobája - Page 2 Vote_lcapRaisen Hagiri szobája - Page 2 Voting_barRaisen Hagiri szobája - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Raisen Hagiri szobája - Page 2 Vote_lcapRaisen Hagiri szobája - Page 2 Voting_barRaisen Hagiri szobája - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Raisen Hagiri szobája - Page 2 Vote_lcapRaisen Hagiri szobája - Page 2 Voting_barRaisen Hagiri szobája - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Raisen Hagiri szobája - Page 2 Vote_lcapRaisen Hagiri szobája - Page 2 Voting_barRaisen Hagiri szobája - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Raisen Hagiri szobája - Page 2 Vote_lcapRaisen Hagiri szobája - Page 2 Voting_barRaisen Hagiri szobája - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Raisen Hagiri szobája - Page 2 Vote_lcapRaisen Hagiri szobája - Page 2 Voting_barRaisen Hagiri szobája - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Raisen Hagiri szobája - Page 2 Vote_lcapRaisen Hagiri szobája - Page 2 Voting_barRaisen Hagiri szobája - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Raisen Hagiri szobája - Page 2 Vote_lcapRaisen Hagiri szobája - Page 2 Voting_barRaisen Hagiri szobája - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Raisen Hagiri szobája - Page 2 Vote_lcapRaisen Hagiri szobája - Page 2 Voting_barRaisen Hagiri szobája - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Raisen Hagiri szobája - Page 2 Vote_lcapRaisen Hagiri szobája - Page 2 Voting_barRaisen Hagiri szobája - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Raisen Hagiri szobája

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Raisen Hagiri szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raisen Hagiri szobája   Raisen Hagiri szobája - Page 2 EmptyVas. Márc. 13, 2011 10:09 am

- Sejtem, hogy nem lehet könnyű, főleg hogy mindkét oldalon vannak oylanok akik holtan látnák *mondja, mivel ebben látatlanban is biztos, hiszen neki is vannak ilyen ellenségei, főleg belső ellentétek. Ugye ő nem tartozik semmilyen falkához, és így vadásznak rá, hogy valamelyik bandába bele kényszerítség, hogy állást foglaljon. Eddig sikerült elkerülnie ezeket.*
- Nem is a fejem féltem, sokkal inkább az öltönyöm. Nem hinném hogy túlélné ha nekem esne *ingatja kis mosollyal a fejét, nem fél a lánytól, és nem gondolta hogy neki támadna, mikor távozik, biccent. Utolsó jótanácsa eképpen hangzik.*
- Aztán Hell Cityben óvatosan a nagymacskákkal, ki tudja, ki sétál el maga mellett *mosolyog, miközben Sylen kisétál, és ő pedig elpakolja a teásbögréket, és a cukor illetve citromlé tartót.*
- Részemről is öröm volt a találkozás. Vigyázzon magára *szól Sylen után, és tudja, hogy az a folyosón is hallhatta, éles fülével.*

//Én is köszönöm//
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Raisen Hagiri szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raisen Hagiri szobája   Raisen Hagiri szobája - Page 2 EmptySzomb. Május 21, 2011 8:34 am

A szobájában töltötte az egész napot, nem érzi magát valami jól, és meg is sérült. Nem rég telihold volt, és alakváltott alakban volt némi nézeteltérése egy másik leopárddal. Most is öltöny félét visel, de csak a nadrágja az, felső teste szabadon van, mivel nemrég végzett hogy bekötözze magát, bár a kezét nem kötötte fel, pedig kellett volna. Inkább rágyújtott, és most egy pohár whiskey társaságában üldögél a kanapéján, és nem bírja rászánni magát hogy dolgozatokat javítson, pedig van egy pár, ami csak rá vár.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Raidon Hoshi
Szellem
Szellem
Raidon Hoshi


Férfi Kor : 45
Lakhely : Cambridge
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Raisen Hagiri szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raisen Hagiri szobája   Raisen Hagiri szobája - Page 2 EmptySzomb. Május 21, 2011 8:56 am

*Lassú léptekkel közelít az iroda felé. Nem rég volt telihold, meg amúgy is régen beszélt Hagiri-vel. Fekete nadrágot, fehér inget és rajta egy szürke zakót, valamint hozzá illő cipőt vett fel. Az esti őrjáratot nemsokára meg kell majd kezdeni-e, de előtte más dolga van. Az ajtó elé lép, majd kettőt koppant rajta, és, ha megkapta a választ, be is lép.*
-Szép estét Hagiri. *Felméri kollégája állapotát, nem fest valami jól.*
-Gondoltam megnézlek, hogy vagy az este után, de ahogy látom nem épp kicsattanó egészségben vagy. *Majd helyet foglal Raisen-nel szembe, persze, csak azután, hogy megengedik neki.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Raisen Hagiri szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raisen Hagiri szobája   Raisen Hagiri szobája - Page 2 EmptySzomb. Május 21, 2011 9:02 am

A koppanásra az ajtó felé pillant, és szugerálja hogy elmenjen az illető, ma nem akar semmiféle diákkal beszélni, így meglepetten pillant Hoshira mikor az belép. Halvány mosoly villan át az arcán.
- 'estét Raidon - viszonozza a köszönést, és folytatja a dohányzást, káros szenvedélye, már elég régóta. Nem tudja, és nem is akarja letenni.
- Elég pocsék volt mit ne mondjak... Leopárdként nem olyan jó harcolni... - von vállat, és belekortyol az italába.
- Kérsz valami kis frissítőt? - persze ez nála a tömény alkoholt jelenti. Mást nem nagy tart, csak teát, de nem hiszi hogy Hoshi teázna.
- Hogy vannak a fiaid? Hallottam elég nagy bajkeverők...
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Raidon Hoshi
Szellem
Szellem
Raidon Hoshi


Férfi Kor : 45
Lakhely : Cambridge
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Raisen Hagiri szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raisen Hagiri szobája   Raisen Hagiri szobája - Page 2 EmptySzomb. Május 21, 2011 9:14 am

-Másra számítottál, mi? *Kérdezi, mert a reakciójából csak ezt lehet kivenni.*
-Belegondolni sem merek. A lényeg, hogy egyben vagy. Látta valaki, vagy magad kötözted be a sebeidet, mint általában? *Már előre tudja, hogy mit fog válaszolni, de azért szereti faggatni kollégáját.*
-Nem köszönöm. Még van pár köröm a suli területén. *Igen, ma is ő a soros az őrjáratozásban, de egyáltalán nem zavarja. Nem szokott senkit sem megbüntetni... annyira.*
-Megvannak valahol. Ralph a gyengélkedőn, Max meg mellette. Legalábbis 10 perce még ott voltak. tudtommal még nem csináltak semmit sem, de ami késik nem múlik. *Jobb ez így, hogy az ikrek nem kezdenek el balhézni. Mindjárt év vége van, csak kibírják már.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Raisen Hagiri szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raisen Hagiri szobája   Raisen Hagiri szobája - Page 2 EmptySzomb. Május 21, 2011 9:27 am

- Ami azt illeti igen. Ilyenkor nem nagyon vannak már ébren más tanárok, az aktuális őrjáratozó meg nem szokott rám törni - mosolyodik el halványan, most nem olyan merev a viselkedése, Hoshit azért elég régóta ismeri. Habár jóval fiatalabb mint a férfi, és feszítettebb élettempóban él.
- Szerinted? Ilyenkor sosem megyek orvoshoz, nem kell hogy kérdezősködjenek, magam is el tudom látni magam... - pillant sárgás szemeivel a másikra. Tudhatná hogy úgysem megy el a gyengélkedőre. És pár nap múlva kutya baja nem lesz.
- Jah, mesterien értenek hozzá hogy ne legyen nyugta az embernek tőlük - sóhajt fel, mert ahányszor Maxot elkaphatta volna esténként... hajjaj.
- Megtudnád tenni nekem hogy a hétfői LLG órámat elcseréled velem a szerdai SVK-dra? - pillant a másikra, mert így nem nagyon szeretne bemenni, és mivel Hoshinak akkor csak elméletet kellene tartania, nem lenne gond. Raisen meg tartott SVK-t már, szóval tudja, mi a dörgés.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Raidon Hoshi
Szellem
Szellem
Raidon Hoshi


Férfi Kor : 45
Lakhely : Cambridge
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Raisen Hagiri szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raisen Hagiri szobája   Raisen Hagiri szobája - Page 2 EmptySzomb. Május 21, 2011 9:42 am

-Jó hát erre jártam, gondoltam benézek. *mondja ő is mosolyogva. A kérdésére a válasz adás és annak stílusa, egyáltalán nem lepi meg.*
-Igen tudom, de te is tudod, hogy szívesen segítek bármiben, ha kell. Ezt, mint barát, nem mint tanár mondom. *Sokszor segítették már ki egymást, ez sem lenne akadály. Még addig jó, hogy nem mindenki tudja, így a diákok nem rettegnek jobban Raisen-től, mint általában.*
-Tudom. Abban nagyon profik, de hiába teszek ellene, akkor is folytatják. Még nem robbantanak fel semmit, addig jó. *Azért ennyivel jobb, hogy még nem robbantgatnak.*
-Persze elcserélem. Ezt kérdezni sem kellett volna, tudod, hogy igent mondok rá. *Ő is tudja, hogy nem lenne szerencsés, ha Raisen ilyen állapotban menne órát tartani. Meg az elméleti anyagot ő is megtudja tanítani.*
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Raisen Hagiri szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raisen Hagiri szobája   Raisen Hagiri szobája - Page 2 EmptySzomb. Május 21, 2011 9:48 am

- Kedves tőled, de megvagyok. Csak nem a legszalonképesebb állapotban ami azt illeti - pillant körbe, való igaz, nincs rend, és a zakó meg a nyakkendő sem a helyükön vannak, hanem inkább elszórtan. Felállva magára húzza az inget, de nem gombolja össze, csak kezd fázni.
- Tudom, de egyenlőre el tudom látni magam. Annyira nem vészesek a sebek, csak véreztek egy kicsit, azért a kötés - magyarázza, és lehúzza a megmaradt alkoholt is. Most kell neki ez a kis lazító és nyugtató. Nem mutatja ki, de azért fájnak neki a sérülései.
- Ezt, állítom hogy tőled örökölték. Te hányszor robbantottad fel a bájitaltan labort az egyetemen? - kérdezi elnyomva egy vigyort, és lehamuzza a cigijét. Emlékszik rá hogy nem volt erős oldala Hoshinak a BIT.
- Renben, köszönöm - hálálkodik, és tudja, hogy a diákok rémálma, ami a tanár ideált illeti, elég szigorúan vesz mindent. De eddig egy diákja sem bukott meg a vizsgán, ami jelent valamit.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Raidon Hoshi
Szellem
Szellem
Raidon Hoshi


Férfi Kor : 45
Lakhely : Cambridge
Hozzászólások száma : 68
Tallérok : 1
Pontok : 0

Raisen Hagiri szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raisen Hagiri szobája   Raisen Hagiri szobája - Page 2 EmptySzomb. Május 21, 2011 10:10 am

-Tudom. Azt veszem észre, de ebben az állapotodban érthető is. *Azért sokkal rosszabb is lehetne a helyzet, mint ahogyan most fest. A szétdobált ruhák, még egész tűrhető annak, aki belép, ellenben az összetört bútorokkal és egyéb tárgyakkal.*
-Majd szólsz, ha már nem tudod ellátni magad a sérüléseidet. *Igaz akkor is segítene, ha eltudja látni magát, de ismeri Raisen-t és a tudja, hogy a személyisége ezt nem engedi.
-Én meg nem cáfolom, mert tudom, hogy igaz. Most mit mondjak, nem az erősségem a bájital készítés. De ők inkább varázslattal robbantanak, mint sem bájitalt rontanak el. *Emlékszik azokra az időkre, meg a tanár arcára is, mikor újra és újra robbant a labor.*
-Igazán nincs mit.
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Raisen Hagiri szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raisen Hagiri szobája   Raisen Hagiri szobája - Page 2 EmptySzomb. Május 21, 2011 10:32 am

- Jól van, ilyenkor én itt sem vagyok, szóval nem esélyes hogy bárki is meglátogasson - morgolódik egy kicsit de nem rosszindulatúan, inkább csak olyan "ez természetes rendetlenség" címszóval. Majd holnap elpakol rendesen.
- Igen, tudod hogy az utolsó pillanatban akkor is szólnék ha lenne valami bajom. - jegyzi meg, és nem tudja megcáfolni a másikat. Nem engedné a büszkesége hogy ilyen állapotban segítsenek neki, ehhez túlzottan hiú.
- Neked nem kellett hozzá varázslat, elég volt egy tanóra is, meg a gyakorlat - mosolyog, azért van pár szép közös pillanatuk, mikor jót derültek.
- Na jó, hagyjuk inkább az egyetemi éveket, az borzasztó volt... - sóhajt, neki is volt pár emlékezetes kalandja.
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Ajánlott tartalom





Raisen Hagiri szobája - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raisen Hagiri szobája   Raisen Hagiri szobája - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Raisen Hagiri szobája
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hannelori Sensui szobája
» Max Wraith Szobája
» Amanda C. White szobája
» Alex Wilfred szobája
» Harry Stride szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: