Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapAlex Wilfred szobája - Page 8 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Alex Wilfred szobája - Page 8 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Alex Wilfred szobája - Page 8 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 8 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 8 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Alex Wilfred szobája - Page 8 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 8 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 8 Vote_rcap 
Ted Forrester
Alex Wilfred szobája - Page 8 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 8 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 8 Vote_rcap 
James Miller
Alex Wilfred szobája - Page 8 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 8 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 8 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Alex Wilfred szobája - Page 8 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 8 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 8 Vote_rcap 
Sindy Logan
Alex Wilfred szobája - Page 8 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 8 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 8 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Alex Wilfred szobája - Page 8 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 8 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 8 Vote_rcap 
Chris Martines
Alex Wilfred szobája - Page 8 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 8 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 8 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Alex Wilfred szobája - Page 8 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 8 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 8 Vote_rcap 
Daniel Reed
Alex Wilfred szobája - Page 8 Vote_lcapAlex Wilfred szobája - Page 8 Voting_barAlex Wilfred szobája - Page 8 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Alex Wilfred szobája

Go down 
+15
Wallace Xavier Walters
Freddy V. Falcon
Allison Diamond
Cheryl J. Payton
Robert Lawrence
Nyxia Solaris
Sandra Berger
Roberto Esposito
Anor Azgard
Hannelori Sensui
Raisen Hagiri
Harry Stride
Alex Wilfred
Ted Forrester
Főmesélő
19 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 6:23 am

*Figyeli a tanár szavait.*
-Köszönöm. *Fogadja el a felkínált helyet, és leült. Izgatottan várja, mi fog történni, de az igazgató arcán lévő kis mosoly, nem jelenthet rosszat. Így Liza kicsit megkönnyebbült, de még most sem érti mért is van itt.*
-Egészen jól. És önnek? *Kérdez vissza illedelmesen, és még válaszol a többi kérdésre is. Nem akarja most a tanárt zaklatni a rémálmokkal, és biztosan nincs is semmi jelentőségük.*
-Még maradok pár hetet, de utánna igen. *Kedves hang, és egy kis mosoly is megjelent az arcán, de szemében még minig az idegesség látható. Keresztbe tette lábát, és kicsit körülnéz az asztalon, majd tekintete ismét az igazgatóra irányul.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 6:27 am

*Csak biccent egyet. Amikor a lány körülnéz az asztalon... egy halom papírt lát, tollat és egy poharat. A visszakérdezésre ismét csak egy halvány mosolyt ereszt el. Kedves, hogy gondol rá is.*
-Köszönöm kérdésed, eddig egészen jól. *Lassan kellene pihenni is egy kicsit, de talán ez idén nem fog menni neki. Bólint, viszont nem akarja annyira húzni a lány idejét sem. Egy kis csend és habozás után ismét ő szólal meg. Hangja kellemes és barátságos. Mint mindig.*
-Gondolom felmerült benned, hogy miért is hívattalak ide... *Az idegességet észreveszi, jó emberismerő. Nem érti, miért kellene idegeskednie a lánynak ha nem csinált semmit. Legalábbis ő nem tud semmiről. Szerinte Liza szorgalmas és... jól barátkozó.*
-Nos, semmi ok az aggodalomra, csupán csak egy aprócska kérésről vagy ajánlatról lenne szó. *Még mindig húzza és húzza, figyelve a lány arcát.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 6:36 am

*Már kezd egy kicsit nyugodtabb lenni, és csak bólogat az igazgató kijelentéseire. És hát van egy pár elképzelése, hogy miért is van itt, de most nem tud koncentrálni. Igaz semmi rossz nem történhet, hisz semmi olyant nem tett, amiért meg kellene büntetni őt, esetleg a kisebb kiruccanása Hell Citybe. De arról nem nagyon tud senki. És nem is akar arra a napra emlékezni, bár eléggé sok emlék tűnik fel az álmában. Amikor kimondta azokat a szavakat az igazgató, hogy "semmi ok az aggodalomra" Liza gondolatai elterelődtek a büntetésröl, és az okokról. Kitisztult a feje.*
-És mi lenne az az ajánlat, illetve kérés? *Kedves hangon kérdez rá, hisz már nem bir tovább várni. Meg akarja tudni miröl van szó.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 6:42 am

*Egy kicsit nagyobb mosolyra húzza a száját amikor Liza türelmetlenkedni kezd. Nem húzza már tovább az időt, csak előszed a sok papír alól egy prefektusi jelvényt és Liza elé tolja.*
-Szeretnélek felkérni a Famine ház prefektusának. *Fürkészi a lány arcát, hogy mit szól/hogyan reagál a kijelentésre. Majd folytatja.*
-Tehát gondolom tudod hogy ez miből állna nagyjából. Este kijárási tilalom alatt járőrözhetsz, segítened kell majd nekem pár dologban és az új diákoknak is tudsz utasítást adni. Örülnék neki ha elvállalnád. *Egy kisebb terhet levenne Liza Alex válláról. A mosoly nem tűnik az arcáról, viszont kérdő pillantással néz a lányra, hogy mi is lesz a válasz. Ez nem erőltetés... csupán csak egy ötlet volt a részéről.*
Vissza az elejére Go down
Allison Diamond
Diák- Famine
Diák- Famine
Allison Diamond


nő Kor : 27
Hozzászólások száma : 433
Tallérok : 2
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 6:56 am

*Amikor Alex egy prefektusi jelvényt tol Liza elé, már a lány arcán semmi félelmet nem lehet látni, csupán egy mosolyt.*
-Ez komoly? *Kérdez rá, hisz nem igen tud reagálni, meg van lepődve.* szivesen elvállalom. *Kedvesen és mosolyogva válaszol az igazgatónak.*
-Igen,... tudom. *Mondja kicsit bizonytalanul, és végiggondolja mi is a teendő. És hát az menni fog neki. Reméli. Majd elveszi a jelvényt az asztalról, és figyelmesen nézegetni kezdi. Fel is tűzi a pólójára, nagyon örül neki.*
-Köszönöm szépen, megtisztelő prefektusnak lenni. *Szólal meg, és lassan felkel a székböl.*
-Szeretne még valamit igazgató úr? Vagy talán távozhatok? *Kérdez rá, és mosolyogva várja a választ. Majd ha a tanár megengedi, hogy távozzon. Elindul az ajtó felé, és közben illedelmesen elköszön.*
-Viszlát,... és még egyszer köszönöm. *Kilép az ajtón, és óvatosan becsukja. A folyosón vidáman megy végig,... büszke magára.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyCsüt. Júl. 08, 2010 7:13 am

-Igen Liza, komoly. *Vigyorodik el, közben bólogat egy sort. Egy kicsit elgondolkodik mit tudna még mondani.* Csak magadnak köszönheted. *Büszke is lehet magára a lány, hiszen megdolgozott ezért a jelvényért. Legalábbis Alex így gondolja. Egy kicsit hátrébb lép, vagyis közben fel is állt. Az ajtóhoz lép és kinyitja az új prefektus előtt.*
-Tényleg nincs mit, és viseld egészséggel. Ha bármi van, nyugodtan keress meg. És elmehetsz. *Azzal biccent egyet, el is köszön majd amikor Liza elment, nem csukja be az ajtót. Visszalép egy pillanatra az asztalához, elveszi a pálcáját és lassan elindul az udvar felé egy kis friss levegőt szívni. Sok volt az irodában ülés.*
Vissza az elejére Go down
Freddy V. Falcon
Felnőtt
Felnőtt
Freddy V. Falcon


Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyVas. Júl. 11, 2010 11:17 pm

*Az ajtó szinte berobban, ahogy a nagydarab, kopasz auror belép. Körbepillant, majd halkan megszólal.*
- Szép jó napot kívánok, Wilfred. Remélem nem zavartam meg fontos államellenes tevékenységeiben...
*Vigyorodik el a férfi.*
- Csak szeretnék érdeklődni az Unikornis Gyermekeiről és a minisztériumban történtekről... Természetesen amennyiben a válaszai nem elégítik ki perverz, kicsavarodott érdeklődésem lényegét, kénytelen leszek a kölykeinek is feltenni pár kérdést...
*Vigyora, ha lehet még szélesebb lesz, és ezzel leül Alex asztalának szélére.*
- Kezdjük a lényeggel. Milyen megfontolásból alapított egy félkatonai szervezetet?


A hozzászólást Freddy V. Falcon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 11, 2010 11:33 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyVas. Júl. 11, 2010 11:30 pm

*Az asztalánál ül, pár papírt rendezget ide-oda és tesz be a fiókjaiba. Összeráncolja homlokát amikor az ajtón berobban valaki. Persze nem nehéz megismerni a személyt.*
-Maga nem ismeri azt a szót, hogy kopogás? *Feláll, aztán csak egy lépéssel közelebb lép Freddyhez.* Jó napot. *Nem illetlen, köszön ő is. Int egyet az asztala előtti székre, hogyha esetleg a másik le akar ülni, leülhet. Alex is helyet foglal, rá is könyököl az asztalra.*
-Mondja csak... mi érdekli? A minisztériumban történtek szerintem egyértelmű volt, de azért nyugodtan kérdezzen. *Teljesen nyugodt, viszont egy kis gúny van a hangjában. Falconnal sosem voltak valami fényesen jóba. A másik helyet foglal az asztalán, és... rá is ül pár papírra mivel az asztal szinte ki sem látszik a papíroktól.*
-Talán mert az aurorok nem figyelnek eleget az iskolámra? *Egy kis hatásszünet.* Tudja Mr. Falcon... jogom van ahhoz, hogy védelmezzem az iskolámat. Ezek után jött csak az, hogy elfajultak a dolgok a Leaderrel kapcsolatban és... kénytelenek voltunk mi is közbe lépni. *Kérdő tekintettel pillant a férfira, hogy mi is érdekli még.*
Vissza az elejére Go down
Freddy V. Falcon
Felnőtt
Felnőtt
Freddy V. Falcon


Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyVas. Júl. 11, 2010 11:38 pm

*Freddy felhúzza fekete szemvédőjét, és belebámul halottfehér szemeivel az igazgató arcába.*
- Nos... Gondolom beadta a megfelelő kérvényeket a Minisztériumban, és elutasították egy alapos felülvizsgálat alatt, melyben úgy látták, hogy az ön iskolájának nincs szüksége védelemre. Maga mégis felállított egy szervezetet, mely állítólag megvédi a diákjait. Bár szerintem inkább befolyásolni akarja őket. Mire készül, Wilfred? Egy második Voldemort akar lenni? Nem érzi úgy, hogy meglepő, hogy pont akkor próbál meg megszökni egy csapat halálfaló, mikor ön ott van?
*Kérdi gúnyos mosollyal.*
- Ne próbáljon engem átverni, maga takonyszatyor. De ha gondolja, és több figyelmet szeretne, beköltözhetek ebbe a koszfészekbe. Akkor talán megfelelőnek fogja találni az aurorok figyelmét...
*Mosolya vad vigyorrá torzul.*
- De ha úgy látja, hogy zavaró a jelenlétem, csak szóljon... Ez esetben már ma jelzem, hogy ön mégsem igényli az iskola védelmét, és így az Unikornis Gyermekeire, másik nevén a Wilfred Hadosztályra sincs szükség... És elhiheti: Bár gyűlölnek, adnak a véleményemre...
*Ezzel elővesz egy szivart, és rágyújt.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyVas. Júl. 11, 2010 11:46 pm

-Beadtam és nem utasították el Falcon! *Kezd egy kicsit dühösebb lenni. Ha felhúzzák akkor...
Felvont szemöldökkel figyeli végig a férfit, magában már azt hajtogassa, hogy jó lenne ha nem beszélne ennyit.*
-Miért akarnék lenni második Voldemort? A halálfalók nem tudták, hogy akkor jövünk! *Kicsit közelebb hajol Freddyhez, viszont inkább úgy dönt, hogy feláll. Elkezd járkálni, legalábbis csak egy kis ideig. Falcon előtt áll meg, amikor az hozzá szól ismét.*
-Képzelje... az én véleményemre is adnak és lehet hogy többet, mint egy auroréra. Mert ÉN tudom mi kell a diákjaimnak és nem maga! *Kihangsúlyoz pár szavat, aztán összefonja karjait és visszavánszorog a helyére. Viszont nem ül le. Csak rátámaszkodik az asztalra. Már nem sántikál amúgy, teljesen begyógyult neki a seb a lábán.*
-Mellesleg nincs szükségem arra, hogy beköltözzön az iskolába... *Vannak elegen benn, tudnak vigyázni a diákokra. Alex most nem mosolyog, ma különben sincs valami túl jó kedvében.* Szeretne még valamit, Mr. Falcon? *Ismét gúnyosabb a hangneme egy kicsit.*
Vissza az elejére Go down
Freddy V. Falcon
Felnőtt
Felnőtt
Freddy V. Falcon


Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyVas. Júl. 11, 2010 11:57 pm

- Wilfred, Wilfred, Wilfred... Megöli a testvérét... Elég jól elrejti a holttestet, hogy ne vegyük észre. De a testvére eltűnt, és ez tiszta sor. Még nincs bizonyítékom... Majd létrehozza ezt az Unikornis Gyermekeit, arra hivatkozva, hogy az aurorok nem figyelnek eléggé az iskolára. De mikor egy auror felajánlja, hogy heti hét napban, napi huszonnégy órában vigyázna az iskolára, elutasítja... Gyanús a viselkedése... Tudja... Magától már nem szeretnék semmit. Végigkérdezem a diákokat, akik ott voltak. Főleg azt az olasz kölyköt, meg a Forrester srácot. És ha bármi bizonyítékot találok, hogy az Unikornis Gyermekeinek akár csak egy hangyafingnyi köze is van a halálfalókhoz, maga repül az Azkabanba...
*Vigyorog Falcon, a meggyújtott szivart pedig, mintha csak egy csokirúd lenne, rágcsálni kezdi. Feláll az asztalról, és mikor Alex nem figyel, óvatosan pár papírt véletlenszerűen kiemel az asztalról, és farzsebébe gyűri, majd az igazgató elé áll.*
- Tudja Wilfred... Még van lehetősége azt mondani, hogy mégis szeretné, hogy itt legye az iskolában és vigyázzak a kölykeire. De ha nem, hát nem... Ez esetben kénytelen leszek gyanúsítani magát, alapos vizsgálatot lefolytatni, és tudja jól: Ha akarok, találok bizonyítékot. Rebesgetik, hogy egyes diákjai a halálfalókkal fújnak egy követ. Erről mi a véleménye?
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyHétf. Júl. 12, 2010 12:11 am

*Rácsap egy kicsit az asztalra amikor Anort említik.*
-Maga szerint képes lennék megölni a testvérem?! Mert ha azt hiszi, akkor nagyon nagyot téved! *Egy kisebb hatásszünet, majd folytatja egy kicsit hátrébb lépve.*
-Tudja Falcon, Anor mindig akkor tűnik fel amikor nem kéne. Perpillanat gondolom az iskolájában van. Amikor eltűnt évekre, akkor miért nem kereste rajtam? Akkor miért nem hitte azt, hogy megöltem? *Kérdezi szinte letámadva az aurort. Kicsit meg is forgatja szemeit.*
-Maga szerint, most már minek kellene nekem egy auror az iskolába? És miért pont maga? *Az utolsó kijelentésre nem szól már semmit. Nem hiszi, hogy Falconon kívül bárki más meg tudna erősíteni bármit, amit a férfi elmondott és az Azkabanba küldeni őt.*
-Hm... képzelje, tudom hogy vannak halálfalók közöttük. Sőt azt is, hogy az egyik Éjkacaj néven fut, és valószínűleg a Leader jobbkeze. A múltkor volt szerencsém vele összetalálkozni és... mit ne mondjak. Sok mindent kiderítettem és repült is az iskolából.
Maga szerint, hogy tudnék úgy vezetni egy iskolát, hogyha én lennék a Leader vagy esetleg közöm lenne a halálfalókhoz? Miért a fenéért gyanúsít még mindig, mindenért engem?! *Felkapta a vizet, viszont egyenlőre csak egy helyben áll még mindig az asztalnak támaszkodva.*
Vissza az elejére Go down
Freddy V. Falcon
Felnőtt
Felnőtt
Freddy V. Falcon


Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyHétf. Júl. 12, 2010 12:31 am

- Szerintem, Wilfred, maga a legmocskosabb, legalávalóbb fajtából való... És egyszer még rács mögött fog ülni. És akkor is azt hittem, hogy megölte, csak épp a minisztérium levett az ügyről. Most viszont szabad kezet kaptam.
*Mondja, majd felröhög.*
- Hogy miért kellene auror az iskolába? Épp most vallotta be, hogy volt egy diákja, aki halálfaló volt. Még hány lehet? És miért nem értesítette a hatóságokat erről az... Éjkacajról? Mert hivatalos bejelentés nem érkezett. Csak nem védelmezte? De most, hogy szorul a hurok, feldobja, hogy mentse a saját bőrét. Hogy hogy tudna vezetni egy iskolát ha ön lenne a Leader? Ügyesen... Ahogy létezik az Unikornis Gyermekei. Ne tegye itt nekem a barmot... Sokan csinálták már ezt, pont maga ne lenne képes rá? A diákok közül toboroz, itt van Hell City, ami egy tökéletes hely a felnőtt halálfalóknak, de még Wilardban is ellakhatnak.
*Majd megragadja Alex gallérját, és egy ördögien gyors mozdulattal az eddig a kabátujjában rejtegetett pálcáját a férfi gyomrának szegezi.*
- És ne szórakozz velem, öcsi, mert véletlenül bajba keveredsz... Túl régóta vagy nekem gyanús, és túlontúl rossz előérzetem van veled, és ezzel a koszfészekkel kapcsolatban. És el se gondolkodj a hatósági személy elleni erőszakban... Ne is reménykedj, hogy ezt megúszod, te patkány. Wilard és Wilian már az én vadászterületem, és nem vagyok olyan macska, aki hagyná cincogni a rágcsálókat...
*Ezzel elengedi az igazgatót.*
- És csak hogy tudd... A miniszterelnök előbb hisz nekem, mint neked... Én takarítom el a mocskot utána... Olyasmiket tudnék kitálalni róla, ami megbuktatná. Szóval ne áltasd magad. Én vagyok a végzeted...
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyHétf. Júl. 12, 2010 12:43 am

-Maga nem ismer sem engem, sem az ikertestvéremet. *Most viszont közelebb lép Falconhoz és nekidől a falnak. Összefonva karjait, figyeli a másikat. Összeráncolja a homlokát miközben várja, hogy Falcon végre befejezze amit elkezdett. De nem bírja, szóval beleszól.*
-Képzelje, a főnöke és még több auror is tud róla! Nem vagyok annyira hülye, mint maga gondolná. Különben is, most az Éjkacaj nevezetű volt diákom eltűnt. Azóta nincs annyi zűrzavar amit észrevette. *Megragadják a gallérját, pálcát is szegeznek rá. Legszívesebben most Falcon arcába nyomna egy tűzgolyót, viszont nem teszi. Nem fél még mindig az aurortól -legalábbis nem látszik rajta, mivel a becsület- ... egyszerűen csak... nem érti meg, hogy a minisztérium, hogy tudott iderendelni egy állatot.*
-Nem fog rólam találni semmit! És... igenis tudok én is annyit, mint Ön, Falcon. Előbb vagy utóbb úgyis kiderül ki a Leader és akkor fog pofára esni! *Most már végképp látszik rajta, hogy dühös. Amikor elengedik, átsétál az asztal másik feléhez és ráteszi a tenyerét.*
-Pályázhatna az iskolámra... de nem fog menni! Itt minden úgy történik, ahogy én mondom meg! Maga nem tud hatni az iskolámra. Wilardra még igen, de fogja fel! Az iskolának és a mellette lévő városnak semmi köze egymáshoz. Magát Wilardba küldték forrásaim szerint és nem IDE! *Bök rá az asztalra, majd szem forgat.*
-Nem hinném, hogy maga lesz a végzetem... *Jegyzi meg halkan, inkább csak magának.*
Vissza az elejére Go down
Freddy V. Falcon
Felnőtt
Felnőtt
Freddy V. Falcon


Hozzászólások száma : 27
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyHétf. Júl. 12, 2010 12:53 am

- Wilfred... Ugye tudod, hogy most mi fog történni?
*Kérdi Falcon. Arcán kegyetlen mosoly jelenik meg.*
- Megyek, és beszélek Stride -al, hogy felméréseim szerint a Wiliannek szüksége van egy aurorra, aki folyamatosan figyeli az eseményeket, és minisztériumi megbízottként hatásköre van arra, hogy akár az igazgató ügyeibe is beleszóljon... És Stride igent fog mondani. És akkor a nyakára ülök, és kifacsarom az életerejét... Mindig a sarában...
*Ezzel a szivart elnyomja a falon, fekete foltot hagyva maga után.*
- Tudod, Igazgatókám... A kezem messzebb ér, mint hiszed. És nem, te nem tudnád megvédeni a diákjaidat, mert nem akarod.
*Ezzel középső ujját feltartva Alex felé, kilép az ajtón...*

//Köszi a játékot! Élveztem!//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyHétf. Júl. 12, 2010 2:19 am

*Kérdő tekintettel pillant Falconra addig, még el nem mondja, hogy mi fog történni. Mindig is utálta Falcont, de.. most még jobban utálja.*
-Majd... meglátjuk Falcon, hogy engedélyt kap-e erre. *Mert ő meg van győződve róla, hogy Stride nem fog engedélyt adni erre az egészre. Legalábbis nagyon reméli, mivel nem szeretne pluszmunkát. És nem érdekli, mások mit gondolnak. Ő tudja mit akar ...*
-De igenis meg akarom és meg is tudnám! Csak... maga Falcon, nem lát a szemétől. *Amikor kilép az auror egy "cöhh"-el jegyzi, hogy erről is ennyit. Az italos pulthoz lép, önt magának egy pohár whiskyt majd amíg issza, egy kicsit elgondolkodik. Most mit csináljon? Ha Falcont rá fogják uszítani, nem lesz nyugta...
Leteszi a poharat majd sebesen kilép az ajtón azt bezárva maga után.*


//Köszöntem : D//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyVas. Aug. 22, 2010 12:53 am

*A szobájában sétálgat oda-vissza. Aztán egy idő után megunja és a pulthoz lép, önt magának egy pohár vizet. Leül az asztalhoz, leteszi maga elé a poharat és elkezdi szemlélni. Igen, elég érdekes helyzetek voltak erre mostanság... először Anor, most meg a többi... egy diákot hivatott ide, remélhetőleg az is nemsokára megérkezik. Rossz kedve van, látszik is rajta. Aludt, de a szemei még mindig karikásak.
Farmernadrágban és egy fehér ingblúzban van. Talárja felakasztva a háta mögött, bent sosem hordja. A kiskutyája közben kimászik, bocsi szemekkel pillog Alexre, így az igazgató felveszi az ölébe, egy kicsit simogatni kezdi. Most senki nem tudná felvidítani.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyVas. Aug. 22, 2010 1:04 am

*Az ajtó előtt megáll, és bekopog, majd belép. Sejti miért hívatta az igazgató, de nem tudja pontosan, milyen okot talált ki rá. Fekete farmert visel, melynek zsebéből kilóg a fehér pálca, és fekete bakancsot. A nadrág oldaláról több lánc lóg le, díszítésként. Felül egy nyitott nyakú fekete inget visel, vörös haja kivételesen összefogva, szemei csak úgy ragyognak. Belépve az igazgatóhoz, helyet foglal a székben, ami a vendégek részére vannak fenntartva.*
- Jó napot!
*Köszön, majd érdeklődve körülnéz, itt sem járt még. aztán vissza Alexre.*
- Megkérdezhetem miért hívott ide?
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyVas. Aug. 22, 2010 1:20 am

*Kopognak. Felkapja a fejét. Leteszi a kiskutyát és még mielőtt a srác benyitna, a pálcájával az ajtó felé int, mire az kinyílik. Mikor meglátja Lacet, halványan elmosolyodik és megvárja, még a másik helyet foglal. A kérdés nem volt neki váratlan.*
-Szia Wallace. Nos... ami azt illeti nyomós okom van rá. *Egy kisebb hatásszünetet tart. Bármily meglepő lesz az, amit mondani fog... elmondja és meg is teszi amit kell.*
-Figyeltelek és figyeltettelek a napokban. Tudom, egy kicsit... illetlennek hangzik. Azt gondolsz rólam amit akarsz. *Sok mindent hallott mostanság, de ezt nem hangoztatja.*
-Úgy vélem, hogy ha így folytatod... testvéred hasonmása leszel és az iskolában is ugyan azokat fogod elérni mint Ő. *Egyenlőre ennyit, szóval... Lace talán levette, hogy mit akar mondani evvel Alex.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyVas. Aug. 22, 2010 1:27 am

*A elhangzottakra figyel, éberen lesve minden szót, hátha valami hátulról mellbe dolog következik. *
- Nyomós oka? És mi lenne az?
*Kérdezi, de ekkor már folytatják is a beszédet. Nem volt számára titok, hogy figyelik, hiszen mégis csak Will hasonmása, illetve testvére, és ez végül is várható volt.*
- Nos, megvannak a magam gondolatai, ebben biztos lehet. De megértem, hogy miért tette, azt amit.
*Válaszol, kifejezéstelen hangon, és ezek után az sem lepi meg amit Alex később mond. Nah igen, valami ilyesmire számított.*
- Komolyan így gondolja?
*Kérdezi, de közben magában igazat ad neki, mert érzi a változást, ami nem jó irányba halad benne. *
- Elmehetek ha gondolja, de attól nem fogok kisebb fenyegetést jelenteni. Vagy erre is van valami jó ötlete?
*Kérdezi, mert tulajdonképpen Willhez mehetne, de oda nem fog, főleg hogy testvére megtalálta élete nőjét, nem akar zavarni. Egyenlőre kíváncsian néz a férfire, várva a válaszát.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyVas. Aug. 22, 2010 1:33 am

*Leinti a fiút amikor visszakérdez, de nem is kell sokáig, hiszen ő már beszél tovább. Nem mosolyog, teljesen komoly az arca. Végigmondja amit szeretett volna, azután jöhetnek a kérdések. Az elsőre csak bólint. Tényleg komolyan gondolja és úgy érzi, még megbánhatja, ha nem teszi.*
-Egy újfajta varázslatot tettünk fel az iskolába. Kimenni ki tudsz, de akit egyszer kicsapnak, az az udvartól tovább nem jut. Nekem a lényeg az, hogy az iskolán belül, ne jelentsen senki azt. Szeretném ha elmennél. És ne gondold azt, hogy William miatt ítéltelek el. *Összekulcsolja kezét, rákönyököl az asztalra és onnan figyeli tovább a másikat. Ilyet sem sűrűn csinál, de ha kell akkor kell. A halálfalókkal még kezdhet valamit, szóval őket nem vágja ki. Pedig igenis tudja kik azok.*
Vissza az elejére Go down
Wallace Xavier Walters
Felnőtt
Felnőtt
Wallace Xavier Walters


Kor : 31
Hozzászólások száma : 180
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyVas. Aug. 22, 2010 1:40 am

*Végighallgatja a komoly szavakat, majd lehajtja a fejét, mintegy bólintva, hogy tudomásul vette. Vegyes érzelmek kavarognak benne, mert igazából eddig semmi nem kötötte ide az iskolához, de azért nem esik jól neki hogy azt mondják, menjen el. Az újfajta varázslat sem okozna neki gondot, de nem fogja feszegetni, nem ér annyit az egész hely. Amikor a férfi azzal érvel hogy nem ítéli el a testvére miatt, élesen felnevet, ami sokkal inkább idézi Willt, mint őt magát.*
- Hát persze. Mégis ez áll a háttérben, hogy kicsap, mert nem szeretne még egy Williamat. Mert biztosra veszi hogy olyan leszek mint ő.
*Szólal meg halkan, a nevetés elhaltával, majd feláll a székből, és elindul az ajtó felé. Félúton megtorpan, és a zsebébe nyúl. Egy érmét, vagy annak látszó dolgot dob a férfi elé, amit ha megnéz, akkor az amirás kitűzőt látja.*
- Úgy érzem, ezek után felesleges magamnál tartanom.
*Ezzel a zárszóval búcsúzik, nem nézve vissza, csak a kastély elől elhopponálva. Tibetbe megy, aztán majd onnan halad tovább, ha kitalálta hogy mit kezdjen magával.*

//Köszi a rövidet, de azt hiszem ezt nem kell túlragozni//
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyVas. Aug. 22, 2010 3:51 am

*A nevetés után belevág Lace szavaiba.*
-Pontosan ez miatt... te is érzed gondolom, hogy nem önmagad vagy. *A kijelentését valóban egy kicsit kétértelműen jegyezte meg, de nem fog most magyarázkodni. A fiú feláll, ő ülve marad. Egy kicsit elgondolkodik, reméli helyesen tette a dolgot.*
-Sajnálom... *A kitűzőt elkapja, beteszi az asztalába, az egyik polcba. Miután a fiú kiment, megissza az előtte lévő pohár vizet és a talárt felkapva elmegy. El, vissza a minisztériumba. Vagy legalábbis megkeresni valakit.*


//Köszi (://
Vissza az elejére Go down
Sebastian G. Blaze
Diák-Amira
Diák-Amira
Sebastian G. Blaze


Férfi Kor : 30
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 271
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyPént. Aug. 27, 2010 10:12 pm

*Egykedvűen érkezem Alex irodája elé. Halvány lila gőzöm nincs, hogy miért hívott, nem is nagyon érdekel. De ha egyszer hívnak, akkor muszáj jönni. Szemeim egy kicsit karikásak, ugyanis tegnap este buliztam. Egy szürke mintás póló, kék farmer, és barna cipő van rajtam. Koppintok kettőt az ajtón, és várom, hogy beinvitálást kapjak.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 EmptyPént. Aug. 27, 2010 10:19 pm

*Int a pálcával egyet, mire az ajtó kinyílik. Amikor a srác bejön, felpillant a papírok közül és kicsit rekedtes, de mély hangján megszólal.*
-Szép délelőttöt. Fáradj beljebb. *Bök az előtte lévő székre, hátha a diákja le akar ülni. Annyira nincs sok köze Sebastianhoz, de mégis van egy-két dolgot, amit meg kell kérdeznie... hozzá is eljutnak ám az iskolás pletykák.*
-Szeretnék feltenni pár kérdést, csak egy pillanat. *Felemeli mutatóujját, aztán megkeres egy papírt, aláírja és félreteszi. Sok a munkája mostanság, főleg, hogy mindjárt iskolakezdés. Na meg a karikák a szeme alatt és a megfázás... mostanság baj is van elég.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alex Wilfred szobája   Alex Wilfred szobája - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Alex Wilfred szobája
Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Alex Wilfred
» Wilfred ház
» Nora R. Daleworth szobája
» Raisen Hagiri szobája
» Amanda C. White szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Földszint-
Ugrás: