Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapRaymond Freegard EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Raymond Freegard Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Raymond Freegard EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Raymond Freegard EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Raymond Freegard EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Raymond Freegard EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Raymond Freegard EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Raymond Freegard EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Raymond Freegard EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Raymond Freegard EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Raymond Freegard EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Raymond Freegard Vote_lcapRaymond Freegard Voting_barRaymond Freegard Vote_rcap 
Kim Kaguya
Raymond Freegard Vote_lcapRaymond Freegard Voting_barRaymond Freegard Vote_rcap 
Ted Forrester
Raymond Freegard Vote_lcapRaymond Freegard Voting_barRaymond Freegard Vote_rcap 
James Miller
Raymond Freegard Vote_lcapRaymond Freegard Voting_barRaymond Freegard Vote_rcap 
William Quentin Watson
Raymond Freegard Vote_lcapRaymond Freegard Voting_barRaymond Freegard Vote_rcap 
Sindy Logan
Raymond Freegard Vote_lcapRaymond Freegard Voting_barRaymond Freegard Vote_rcap 
Hannah McDowal
Raymond Freegard Vote_lcapRaymond Freegard Voting_barRaymond Freegard Vote_rcap 
Chris Martines
Raymond Freegard Vote_lcapRaymond Freegard Voting_barRaymond Freegard Vote_rcap 
Solaria Luthia
Raymond Freegard Vote_lcapRaymond Freegard Voting_barRaymond Freegard Vote_rcap 
Daniel Reed
Raymond Freegard Vote_lcapRaymond Freegard Voting_barRaymond Freegard Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Raymond Freegard

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Raymond Freegard
Diák- Plama
Diák- Plama
Raymond Freegard


Férfi Kor : 28
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Raymond Freegard Empty
TémanyitásTárgy: Raymond Freegard   Raymond Freegard EmptySzomb. Dec. 24, 2011 1:52 am

Raymond Freegard D32749e34e32e0a519d064d8e95e12ec_i

Név: Raymond Freegard
Születési hely, év: London, 1995. 12. 20.
Kor: 16
Ház: Plama
Évfolyam: 1
Álláspont: Őrzők testvérisége
Származás: Mugli származás

Történet:
A szüleim mindig azt mesélték, hogy mennyire szakadt a hó aznap, amikor születtem…
Igen, 1995. decemberében láttam meg a napvilágot vagy inkább fogalmazhatnék úgy, hogy a ’hó’ világot valamikor a délután folyamán. A családunk nem volt sosem valami túl gazdag, de nem is voltuk szegények, úgyhogy egészen jól meg tudunk éldegélni.
Azt mondták, már akkor is ilyen voltam, mint amilyen most vagyok… Hát igen, lehet hogy van benne valami. Egészen soká kezdtem el beszélni, de járni már elég hamar tudtam. Nem vagyok valami túl beszédes. Testvérem is született nem sokkal később, Alec, aki csak két évvel fiatalabb tőlem.
A gyerekkorom olyan volt, mint minden átlagos gyereké. Anyámék is ugye varázslók voltak, csak éppen hogy nem azok a tiszta, aranyvérűek, úgyhogy nem is járattak sem magán iskolába se semmi ilyesmibe. Viszont én ennek örültem. Aleccel együtt jártunk az óvodába is, mindig együtt játszottunk és ugyan azok voltak a barátaink. Ám amikor én elkezdtem az általános iskolát, ő kicsit elkeseredett. Nekem többet kellett tanulnom, de mások voltak a feltételek is. Már ekkor jelentkeztek a tulajdonságaim, amely szerint igen, mégis csak varázsló vagyok. Ezért a többiek sokszor megbámultak meg nem értették, hogy mit csinálok. Próbáltam titkolni a dolgot, de nem mindig ment.
Eljött a következő év, a következő és így tovább. Egyre több barátom lett, egyre érdekesebb dolgokat kezdtünk el csinálni. Persze nem bírtak sok dologba belevinni, mert én mindig is a saját gondolataim után megyek. Néhányan furcsának tartottak, hiszen naplót írok. Igen, még mindig. Sokan mondták rám azt hogy : ’nagyon visszamaradott vagy’ meg ilyesmi de nem vettem sosem fel. Egyik fülemen be a másikon ki.
16 éves lettem amikor megkaptam a levelet a varázslóiskolából. Testvérem nagyon irigy lett rám, hiszen ő még csak 14 és nem indulhat velem együtt a Wilianbe. Megnyugtatta, hogy én még ott leszek, amikor ő indul.
A Teszlek süveg a Plama házba osztott be, amit teljesen jó dolognak találtam. Egyáltalán nem lepődtem meg ezen a dolgon. Azóta próbálok beilleszkedni, ott élni az életemet kisebb nagyobb sikerekkel.

Jellem:
Félénk. Elvont. Kedves. Jófej. Érdekes személyiség. Talán ezekkel a szavakkal illettek mindig is az életben. Félénk vagyok, és a lányokat sem túlzottan értem meg. Még sosem volt barátnőm, de mivel már 16. életévemet töltöttem be, kezdenek érdekleni.
Elvont vagyok, hiszen sokszor ülök egymagamban, és nézek ki a fejemből vagy éppen a naplómba írok. Ezt egyáltalán nem tartom olyan dolgoknak, ami szégyellnem kéne, de a naplót senkinek sem mutatom meg, soha.
Kedves. Ha sikerül kihoznod belőlem pár szót, akkor aztán már megy magától és tényleg észreveheted, hogy azért igen csak kedves vagyok és hozzá még jó fej is. El lehet velem is játszadozni, hülyülgetni, csak meg kell hogy bízzak ahhoz valakiben. Ami nekem mondjuk rá, eddig elég sok időt vett igénybe, hiszen sokan átvertek már az életben.

Kinézet:
Páran azt mondják rám, hogy emo vagyok. Pedig ez nem igaz. A hajam körülbelül a fülem alá ér, és barna színű. Szemem tengerkék, ami általában mindig csillog. Elég vékonyka vagyok, nem sokat eszem. Szégyenlősnek nem mondanám magamat, viszont erősnek sem. Van egy kis izom, de nem túl sok. Oldalamon egy csillag alakú tetoválás, amit kevesen tudnak. Nem sokat járok napra, szeretem, de inkább bent ülök a hűvös szobában amikor meleg van, ezért fehér a bőröm. Általában a saját stílusom szerint öltözködöm, de mikor milyen kedvem van. Egyszer punk, egyszer rock, egyszer meg rapper vagy valami más. Szóval így. Imádok zenét hallgatni, avval mindig el tudom vonni a figyelmemet az olyan dolgok alól, amik felbosszantanak. Tudok gitározni, de nem szoktam senki előtt sem játszani.

Pálca:
11,5 hüvelyk, tölgyfa, turultoll


A hozzászólást Raymond Freegard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 25, 2011 2:40 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Raisen Hagiri
Házvezető
Házvezető
Raisen Hagiri


Férfi Kor : 37
Hozzászólások száma : 164
Tallérok : 1
Pontok : 0

Raymond Freegard Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raymond Freegard   Raymond Freegard EmptySzomb. Dec. 24, 2011 5:48 am

Szia Raymond!

Mielőtt elfogadnálak, kérlek az állásponthoz írd le hogy Őrzők testvérisége vagy Sárkányurak rendje, ez fontos a mesélők szemszögéből, másrészt pedig a Sárvérű, az mugli származású szebben kifejtve.

Alapvetően, nem hosszú a történeted, de úgy érzem a lényeg benne van.

Amint javítod amit kértem, elfogadlak.


Raisen
Vissza az elejére Go down
http://www.gportal.hu/demonokkozt
Raymond Freegard
Diák- Plama
Diák- Plama
Raymond Freegard


Férfi Kor : 28
Hozzászólások száma : 14
Tallérok : 0
Pontok : 0

Raymond Freegard Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raymond Freegard   Raymond Freegard EmptyVas. Dec. 25, 2011 2:40 am

javítva Smile
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Raymond Freegard Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raymond Freegard   Raymond Freegard EmptyVas. Dec. 25, 2011 6:40 am

Szia Raymond!

Megtetted amire Raisen kért, így nem látom akadályát hogy játszani menj. Elfogadlak!

Jó játékot itt az oldalon.

Kim Kaguya
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Ajánlott tartalom





Raymond Freegard Empty
TémanyitásTárgy: Re: Raymond Freegard   Raymond Freegard Empty

Vissza az elejére Go down
 
Raymond Freegard
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raymond Glosser

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Általános :: Előtörténetek-
Ugrás: