Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapPetrik Moon EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Petrik Moon Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Petrik Moon EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Petrik Moon EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Petrik Moon EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Petrik Moon EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Petrik Moon EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Petrik Moon EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Petrik Moon EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Petrik Moon EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Petrik Moon EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Petrik Moon Vote_lcapPetrik Moon Voting_barPetrik Moon Vote_rcap 
Kim Kaguya
Petrik Moon Vote_lcapPetrik Moon Voting_barPetrik Moon Vote_rcap 
Ted Forrester
Petrik Moon Vote_lcapPetrik Moon Voting_barPetrik Moon Vote_rcap 
James Miller
Petrik Moon Vote_lcapPetrik Moon Voting_barPetrik Moon Vote_rcap 
William Quentin Watson
Petrik Moon Vote_lcapPetrik Moon Voting_barPetrik Moon Vote_rcap 
Sindy Logan
Petrik Moon Vote_lcapPetrik Moon Voting_barPetrik Moon Vote_rcap 
Hannah McDowal
Petrik Moon Vote_lcapPetrik Moon Voting_barPetrik Moon Vote_rcap 
Chris Martines
Petrik Moon Vote_lcapPetrik Moon Voting_barPetrik Moon Vote_rcap 
Solaria Luthia
Petrik Moon Vote_lcapPetrik Moon Voting_barPetrik Moon Vote_rcap 
Daniel Reed
Petrik Moon Vote_lcapPetrik Moon Voting_barPetrik Moon Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Petrik Moon

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Petrik Moon
Diák- Famine
Diák- Famine
Petrik Moon


Kor : 29
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 0
Pontok : 0

Petrik Moon Empty
TémanyitásTárgy: Petrik Moon   Petrik Moon EmptyHétf. Dec. 26, 2011 4:17 am

Diák előtörténet:



Név: Petrik Moon
Születési hely, év: 1994.10.14, Anglia, Nottingham
Kor: 16
Ház: Famine
Évfolyam: 1
Álláspont: Őrzők Testvérisége
Származás: Aranyvér

Történet:
Sziasztok. Történetem nem épp a leg kalandozóbb, és nem is a legszomorúbb. Egyszerű életem volt, de ha még így is érdekel akkor elmesélem.
Nottinghamben láttam meg a napvilágot, egyszerű születési körülmények között, egy szimpla mugli korházban. Anyám és apám. Hát igen ő az a két személy akire mindig is felnéztem. Persze magamon kívül. Mindketten a Wilianre jártak, és végeztek. Már ebben a mágus világban nőttem fel, de ne ugorjunk ennyire előre. A Moon család sosem volt a leggazdagabb mágus családok között, de szerencsére a legszegényebbek között sem. A Moon család megszokott helye London, ahol a mágus világ szíve található. Mi is gyakran jártunk át Londonba, meglátogatni a nagyapát és nagymamát, de a szüleim sosem akartak belefolyni a mágus életbe megint. Állítólag ezért is költöztek Nottinghambe. Ennek is én szívtam meg a levét, mert ott egy barátom sem volt. Nagyon sok a mugli, és a sárvérű, akikkel nem szokásom barátkozni. Londonban más volt a helyzet. Mindig vártam, hogy menjünk látogatóba, mert ott sok barátom volt. Aranyvérűek mint én, és velük szívesebben barátkoztam, és ez kölcsönös is volt. Bár a legtöbb barátom előkelőbb családból származott, még is nekem volt a legnagyobb arcom az utcán, vagy bárhol. Tíz éves voltam, mikor a szüleim úgy döntöttek, hogy költözünk Nottinghamből. Az úti cél örömömre London volt, mivel apa kapott egy zsíros állás a minisztériumba, így a család talán feljebb léphet az előkelőbbek közé. Londonban egy kertes házban laktunk, amit nagyon szerettem. Volt helyem játszani, és ami a legjobb volt, hogy együtt a barátaimmal. Tizennégy évesen, már elmentünk szüleimmel egy két bálra is, mivel apát gyakran hívta a minisztérium ilyesmikre. Mindig találkoztam egy két baráttal, és már akkor szemezgettem a lányokkal. Tizenöt évesen túlestem az első csókon, de akkor belekerül a lendítő csöpp a pohárba. Annyira középpontba voltam a nőknél, hogy néha nem is tudtam kivel járok, vagy kivel vagyok. Aminek néha megittam a levét egy-két pofonnal. Az egóm ekkor is magas volt, de nem hiába, hisz jóképű kölök vagyok. Mikor betöltöttem a tizenhatot ideje volt beiratkozni a Wilianbe. Az utazás zökkenőmentes volt, összeismerkedtem pár lánnyal, megalapozva a Wiliani karrieremet is a nők terén. Beérve a nagyterembe, összegyűltünk majd jött a teszlegsüveg és beosztott minket. Ez nekem örök emlék marad. A haverjaim legtöbbjét a Famine házba rakta, de én egy kicsit gondolkodóra fogtam.
„-Ahh, na veled mit kezdjünk? Beképzelt egy gyerek vagy te az biztos, és sok önbizalmad van, és a szoknyákat sem veted meg.” – Ekkor már elmosolyodtam egy picit.- „De azt is látom, hogy ha kell ez az önbizalom oda visz, hogy te vagy az első aki kiáll a barátjáért. -„
Tartott egy kis hatásszünetet, majd kimondta azt amire vágytam.
-„Famine”.-
Így kerültem a házba, és ezzel ha megengeditek elkezdeném a tanévet, és megkeresném a székházat, ahol remélem már pár csinos hölgy vár.

Jellem:
Beképzelt, egosita, de olykor ez oda viszi, hogy bármilyen eszközökkel képes harcolni a barátaiért. Lobbanékony, de néha nem képes felmérni a helyzetet és logikusan dönteni, csak előre néz és a cél érdekli. Szemérmetlen a nőkkel, és gyakran túlságosan is nyomul, de jóképűsége ezt megengedi. Könnyen befolyásolható naivitása miatt, és olykor ezért a rosszba is belerángatható.

Kinézet:
174cm magas, 80 kg, izmos testalkatú sármos fiatalember. Álltalában kapucnis pulóvert hord és farmer nadrágot, és ha nagyon kötelező erre veszi fel az egyen köpenyt, de azt sem gombolja be, csupán magára veszi.

Pálca:
Akác pálca, Kígyóméreg maggal, 12 hüvelyk.

//Képet nem tettem be, mert nem tom h kell gépről, de a profil képem az, helyes méretben.//
[img][/img]



A hozzászólást Petrik Moon összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 28, 2011 6:25 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Petrik Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Petrik Moon   Petrik Moon EmptyHétf. Dec. 26, 2011 4:24 am

Szia!

A történet rész rendben van, csak arra kérlek, hogy a jellem és a kinézet részt bővítsd pár sorral Smile Legalább egy 3-4 mondatot írj még hozzá.

Valamint a Születési hely, év -hez írd be az évet amikor születtél Smile és... a képed mérete 200x320 legyen ha megkérhetlek rá Smile Ha ez megvolt, szólj és meglátjuk mit tehetünk azután ^^
Vissza az elejére Go down
Petrik Moon
Diák- Famine
Diák- Famine
Petrik Moon


Kor : 29
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 19
Tallérok : 0
Pontok : 0

Petrik Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Petrik Moon   Petrik Moon EmptyHétf. Dec. 26, 2011 8:25 am

Javítottam.
Vissza az elejére Go down
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

Petrik Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Petrik Moon   Petrik Moon EmptyHétf. Dec. 26, 2011 8:39 am

ELFOGADOM
Foglalj avatárt és irány játszani.


Seamus
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Petrik Moon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Petrik Moon   Petrik Moon Empty

Vissza az elejére Go down
 
Petrik Moon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Silver Moon
» Silver Moon (új)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Általános :: Előtörténetek-
Ugrás: