Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapShinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 4 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 4 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 4 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 4 Vote_rcap 
Ted Forrester
Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 4 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 4 Vote_rcap 
James Miller
Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 4 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 4 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 4 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 4 Vote_rcap 
Sindy Logan
Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 4 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 4 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 4 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 4 Vote_rcap 
Chris Martines
Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 4 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 4 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 4 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 4 Vote_rcap 
Daniel Reed
Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Vote_lcapShinshei Katsushika pagoda - Page 4 Voting_barShinshei Katsushika pagoda - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Shinshei Katsushika pagoda

Go down 
+6
Robert Lawrence
Ingrid Weiss
James Miller
Sindy Logan
Ted Forrester
Főmesélő
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyKedd Jún. 29, 2010 7:29 am

-Ajánlom, hogy ne te tedd meg! *Képes lenne az miatt otthagyni a fiút. Gyengéden vállba bokszolja Tedet, persze csak hülyéskedésből és elmosolyodik.* Mindenhová? Nekem jó, én ráérek! *Úgysem keresik az iskolában hiszen nyár van. Mehetnek bármerre.*
-Amúgy szeretném ha megtanítanál majd hopponálni. *Az mindig jól jön ha kell. Amikor belekortyol a teába, különös érzés fogja el... olyan... jó mégis furcsa.* Hmmm... szerintem egész finom. Olyan különleges. *Jegyzi meg, aztán leteszi mivel még egy kicsit meleg. Rákönyököl az asztalra és avval a csábos szép kis mosollyal pillant Tedre.*
-Na ééés? Mi történt az elmúlt napokba veled? *Csak, érdeklődik.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyKedd Jún. 29, 2010 7:35 am

- Jól van jól van, ne aggódj emiatt.* nyugtatja meg a lányt hogy ne fesse a falra az ördögöt, mert a végén lemászik onnan.*
- Persze, egyik kedvenc városomba, Velencébe is elviszlek majd. Gondolázunk egyet. *jegyzi meg csak úgy magának hogy mi az amit semmi képpen se felejtsen el.*
- Rendben van, akkor majd ha szeretnéd megtanítalak. Nem olyan nehéz, mint amilyennek mondják egyébként.*teszi hozzá majd kortyol egyet a teából.*
- Ahha, olyan különleges mint te vagy. *nyom egy puszit a lány arcára, majd megszólal.*
- Igazából semmi különös, hozzávalókért szaladgáltam, és már csak kettő hiányzik. Meg voltam Hell cityben is, meg ööö, otthon is egy kicsit, a Falkánál. *meséli, majd eszébe jut valami.*
- Tényleg, majd hozzájuk is elviszlek ha szeretnéd... *mondja, kissé bizonytalanul, nem tudja a lány ez vajon mennyire értékelné.
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyKedd Jún. 29, 2010 7:41 am

-Oké. *Ezt le is veszi napirendi pontról majd bólogat tovább. * Velence? Húúú, oda mindig is szerettem volna elmenni. *Szinte ragyognak szemei. Azért közben fogyassza a teát is, hogy minél előbb elfogyjon. Persze, már menne.*
-Rendben, de szabadon foglak. *Kacsint egyet és közben viszonozza a csókocskát.* Mint én? *Kicsit bele is pirul azért. Ismét csak bólintani tud arra, amit Ted mond. Úgy tűnik, neki az egész napja abból telik, hogy Will miatt keresse azokat a cuccokat. Nem érti, mire jó... de... még mindig csak Merlin mondatai vannak a fejébe. Hogy ennek így nem lesz jó vége.*
-Hát, szeretném majd... Érdekelnek azért. *Komolyan mondja. Ismét kortyol egyet a teából aztán hátradől a széken. Látszik rajta, hogy sokkal jobb kedve lett mint volt.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyKedd Jún. 29, 2010 7:49 am

- Bizony Velence. És akár ma este, csak a mienk lehet. Ismerem az ottani mágusokat, szóval amiatt nem kell aggódni hogy esetleg megtámadnának,, meg amúgy is Velence egy nagyon szép város. Bár a főtéren meg lehet őrülni annyi galamb van. *meséli, majd ő is kortyolgatja az italát. Sindyvel teljesen más ember, nem gúnyos, nem ironikus, hanem olyan természetes. *
- Csak nyugodtan, ha megittuk a teát, akkor el is indulhatunk majd... *mondja, és a lány pirulására kicsit felkuncog. Imádja hogy három év után is rá bírja venni hogy elpiruljon.*
- Rendben van. Csak nem tudtam, hogyan reagálnál, hogy szembekerülsz azzal ami nekem a múltam. De örülnék ha megismernének téged, sosem árt pár plusz barát. *jelenti ki, hiszen szinte biztos benne, hogy a lány az egyik falkabeli lánnyal nagyon jó barátok lennének. Kicsit hasonlít Lúra, és hát Sindynek Lú a legjobb barátnője.*
- Na és neked mivel telnek a napjaid? *kérdezi*


//Csoki és vanília//
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 9:59 am

*A suliból visszajött inkább a faluba, nem találta meg akit keresett. Zöld sok zsebes, katonai nadrágot, és surranót visel, fekete pólóval, ami elrejti a jegyét. Pálcája a tartójában, hátán fekete hátizsákja. A pagodába belépve rendel egy nagy adag Pai Mai Csin teát, és leül az egyik asztalkához. Előveszi cigijét, és rágyújt. Amikor megkapja a teát, egyből fizet is, és kitölti a pohárban, majd megkóstolja. *
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 10:05 am

*Jó pár napja elő sem dugta az orrát a házából. Az arca eléggé nyúzott, még a szokásosnál is nyúzottabb. Igaz, megígérte Hanninak, hogy kialussza magát, de valahogy nem megy neki. Éjszakánként egy szemernyit sem alszik, csak forgolódik. A bóklászáshoz és a minisztériumhoz sincs semmi kedve, pedig már nem ártana bemennie, hogy akkor mi is van Anorral.
Egy tea jót fog tenni neki, és mivel ő nem tud finomat főzni, kénytelen beülni ide. Próbált normálisan felöltözni, hogy ne nézzék ki a tömegből. Egy fekete farmert, egy fekete inget és tornacipőt visel.
Rendel magának egy szilvás-fahájas ízű teát, majd körbenéz, hová ülhetne le. Ekkor pillantja meg Ted.*
- Mi a szösz? *Suttogja maga elé, majd a srác felé veszi az irányt.*
- Szép jó estét. Hát te? Csak nem teázol? *Nem tudja elképzelni, hogy a srác minden ok nélkül beül teázni.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 10:09 am

*Elmerült a gondolataiban, így a férfit csak akkor veszi észre, amikor az leül vele szemben, és ráköszön.*
- Jó estét. *viszonozza a köszönést, és belekortyol a teába, most nem menekül el előle, mint anno, Hell Cityben. Jobb híján mered maga elé, majd válaszol is a feltett kérdésre.*
- De amint látja. Nah és maga miért jött? Megint le akar tartóztatni? *kérdezi halvány félmosollyal, mert ma nem érez magában kellő energiát, ahhoz, hogy fogócskát játszon, márpedig nem adja egykönnyen a bőrét, ha arra kerül a sor.*
- Az meg milyen lötyi? *bök a férfi rossz illatú bögréjére. *
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 10:15 am

- Dehogy akarlak letartóztatni. Most egy időre elegem van a letartóztatásokból, meg a kihallgatásokból. Sőt, az egész minisztériumól. *Rázza meg a fejét. Nem, nem, most csak sima magánemberként jött ide, nem akar aurorosdit játszani.*
- Nem tudok jó teát főzni, ezért jöttem. *Vonja meg a vállát, majd minden kérdés nélkül leül a fiúval szemben.*
- Szilvás-fahéjas. Szerencsére normális teát is árulnak, nem csak mindenféle jinjangokat. *Nem szereti a fura nevű teákat, ő marad a szokványosaknál.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 10:21 am

- Ezt meglehetős örömmel, és nyugalommal hallom. *nyugszik meg majd szemügyre veszi a férfit. eléggé nyúzottnak tűnik.*
- Egy teafőzést elrontani pedig művészet. *jegyzi meg, mert erre még ő is képes, ha beszabadul egy konyhába. Illetve, viszonylag tud főzni, szóval olyan szinten hogy nem halna éhen. De nem műveli túl gyakran.*
- A jinjangok finomak. De mega tudja, maga issza. *von vállat, és ismét kortyol egyet.*
- már nem azért, de nézett maga ma reggel tükörbe? Szörnyen néz ki. *jelenti ki egy pimasz vigyorral, nem bántásként, csak úgy rosszalkodásból. Nehogy már békés teázgatás legyen.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 10:28 am

- Hát... nem. De valahogy nekem nem sikerül olyanra, mint ezek. Meg azért itt van választék, nem úgy mint otthon, ahol van kb. kétféle ízű filterem. *Magyarázza a fiúnak. Oké, hogy vehetne, de ő arra lusta. Egyszerűbb eljönni ide, és a készet megvenni.*
- Biztos, talán majd egyszer. *Vonja meg a vállát. Az az egyszer nem most lesz.*
- Kösz a bókot, öcsi. De néztem. *Mondja teljesen higgadtan. Tudja magáról, hogy úgy néz ki, mint egy zombi. *
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 10:33 am

- Ahha, szóval maga istentelenül tehetséges, hogy képes elrontani egy teát, értem én. *mosolyodik el, és bólogat. Ő szereti a különféle teákat, ami nála összefér azzal is hogy embereket öl.*
- Nem azért, mondtam de tényleg szörnyen néz ki, mintha szakítási válságon lenne túl, vagy nem tudom. De szerintem kezdjen magával valamit, mert az emberek meglátják elmenekülnek. *folytatja a férfi piszkálását és ismét beleiszik a teájába. Kis kortyokban issza csak, mert forró, de ő meg türelmetlen, nem tudja megvárni hogy kihűljön.*
- Mi hír a minisztériumból? *kérdez, hátha, valami csoda folytán megtud valamit. Erősen kétli, de azért megpróbálja.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 10:39 am

- Ezt nem mondtam. Csak nem tudom olyan jóra. *Javítja ki a srácot, de hát tudja, hogy úgyis mindegy. Meg egyébként is, higgyen azt, amit akar.*
- Ha menekülnek, akkor csak jó lehet. Úgysem akarok nagy társasági életet élni. *A szakítási válságra inkább nem szól semmit. A srác nagyon beletrafált, viszont Robert nem akarja kiteregetni a magánéletét. Főleg nem Tednek.*
- Anor Azgard rács mögött. Ez a mostani nagy durranás. Gondolom, olvastad a lapokban is. *Vonja meg a vállát, majd iszik egy korty teát ő is.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 10:45 am

- Értem értem. Tehát tea szakértő sem lesz sok más egyéb mellett. *bólogat, és hátradől a párnákon, amiken eddig ücsörgött. Fáradt, napok óta, nem tudja miért. De valami határozottan nem tesz túl jót neki. A tea mellett elnyomja a cigijét, és nem vesz elő újabbat.*
- Ahha, ha nem akar, akkor minek jött emberek közé? Vagy én nem számítok annak? *érdeklődik, miközben kinyújtózik, majd felül újra, és ismét szemezik Roberttel.*
- Olvastam, csak nehezen hiszem el. *feleli óvatosan, mert ő azért még mindig hűséges, akármit is beszéltek meg Willel. Mérlegelt, és a mérleg Anor javára dőlt el, szóval most is információt gyűjt, hogy hogyan lehetne mestere hasznára. Arcára kiül a tűnödés, amit már Robert is ismerhet, hiszen láthatta egy párszor.*
- Nem fogják lecsukni. *jelenti ki hirtelen a semmiből. Biztos benne hogy nem, ha meg igen, akkor szöktetés lesz.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 10:55 am

- Hát nem. Meg tanár sem, sőt irodai aktakukac sem. *Sorolja fel, amik eszébe jutnak. Egyébként van még egy csomó dolog, amit akkor sem csinálna, ha jól megfizetnék érte.*
- Látom a kákán is csomót keresel. Mit tudom én... teázni akartam, azt meg csak emberek között lehet. De ha zavarok, akkor el is mehetek. *Nem mintha Ted számára akkor nagy társaság lenne.*
- Hát... én is. Kíváncsi leszek mi lesz ebből. *Vonja meg a vállát. Meg a következőre is. Bármit mondott a Will gyerek, nem hiszi, hogy Ted annyira átállt volna a jó oldalra. Meg egyébként is. Ha Will ki akarja csinálni Anort, akkor miért húzott el Tibetbe? Számára ez eléggé fura, így nem igazán hiszi, hogy a halálfalóbanda ennyire Anor ellen fordult volna.*
- Meg meglátjuk. *Igazándiból ő is tart tőle, hogy Anort kihozzák a minisztériumi "barátai", vagy esetleg maga Stride.*
Vissza az elejére Go down
Ted Forrester
Halálfaló
Halálfaló
Ted Forrester


Férfi Kor : 31
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 823
Tallérok : 1
Pontok : 15

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 11:01 am

- Nahát, még az elképzelés is rémes, hogy maga tanár legyen. *kuncog fel, mert nem tudja elképzelni hogy Robert mondjuk valami hülye tantárgyat tanítson.*
- Nem, keresek én, csak megjegyeztem a nyilvánvalót. *jegyzi meg, majd kiissza a teája maradékát is. Lassan nem ártana mennie, és ötletelnie.*
- Én is ami azt illeti, de egy valamit tudnia kell. Bármit mondott is Will, nem biztos hogy hinnie kell minden szavának. Lehet hogy téved egy két dologban. *áll fel lassan, ezzel egyértelműen utalva arra, hogy ők ketten, még mindig nem egy oldalon állnak, hiába volt egy kis ideig megrendülve, hűsége visszatért, mert csalódott Willben. Elég nagyot, és bánja hogy valaha is megfordult a fejében a feltámasztás ötlete.*
- Meglátjuk. *búcsúzik ezzel a zárszóval, és biztosra veszi hogy a férfi érettette a célzást. Kilépett a pagodából, és elhopponált, a főhadiszállásra, hogy összecsődítse a még hűséges halálfalókat.*

//Köszike//
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptySzomb. Aug. 21, 2010 11:08 am

- Szerintem is. *Ebben az egy dologban igazat ad neki. Borzalmas lenni, ha például GYN-t kellene tanítania. Bele is halna, az tuti.*
- Legalább megmondod az igazat. *Vonja meg a vállát. Neki meg édesmindegy.
A többire meg csak bólogat. Hm... akkor nem téved, Will tényleg valamit rosszul tud, vagy félreértett, mivel Ted nem igazán állt át, vagy nagyon jól titkolja. Főleg ezzel a megszólalásával. Mindenesetre minél hamarabb elő kellene kerítenie a vöröshajút, hogy tanúskodjon.
- Kiissza ő is a maradék teáját, majd lassan ő is elindul haza. Talán ma már tud egy kicsit pihenni.*

//Köszi én is! Smile//
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 6:50 am

*Peter kószál erre a patikából jövet, ahol beszerezett pár fontosabb hozzávalót az egyik legújabb főzetéhez. Céltalanul járkál, és végül a pagodába tér be, ahol rendel egy üveg mézsört, és azzal helyet foglal az egyik pici asztalnál. Kék farmert visel, egy fekete-piros kockás inggel, amire és krémszínű pulóvert húzott, a lehűlt levegő ellen. Haja, ami hosszú és barna, szabadon terül el a hátán a lapockája magasságában. Szürkés szemeivel körbepillant, és belekortyol az italába. Közben alaposan szemügyre veszi a vendégeket.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:00 am

*Sarsa, aki az egyik asztalnál ül, kávét iszogatva, szokásos, kényelmes fekete farmerjában, és szövetkabátjában. Felpillant a belépő férfira, majd gyorsan vissza a kezében tartott papírra. *
~Hasonló, de...~
*Kételkedve szemléli a férfit, akire pontosan ráillik a személyleírás amit aznap reggel kapott. El kell kapnia egy bizonyos Peter Dornfold nevű férfit, a Leader utasítására. *
~Legjobb lesz kideríteni...~
*Határozza el magát, majd aprót dob az asztalra, itala árát, majd odalép a kiszemelt férfihoz. Hosszú barna haját, közben hátrafogta, és mindenfajta meghívás nélkül, leült a férfival szembe. *
- Hello. Tudod, nagyon emlékeztetsz valakire - *mosolyodott el kedvesen. *
- Megtudhatom a nevedet? - *próbálkozott a legegyszerűbb megoldással és reménykedett a pozitív válaszban.*
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:07 am

*Lefoglalja a szemlélődés, és a kávézó nőre csak akkor figyel fel, amikor az feláll, és felé indul. Szemei kíváncsian szegeződnek a barna szépségre, nem végigmérve, inkább meglepődve, hogy mit akarhat tőle. Abban biztos hogy nem ismeri, így hát elképzelése sincs. Ahogy letelepedik rámosolyog, nem veszi rossz néven, nem sejt semmit.*
- Szép estét. *viszonozza a köszöntést, és kedvesen mosolyog, mert ő jószándékú ember, nem feltételez rosszat senkiről, főleg nem egy ilyen szépségről, aki kiszemelte magának.*
- Peter Dornfold, szolgálatára, hölgyem *mutatkozik be, ha már ilyen kedvesen kérték, és viszonzásképp ő is a nő neve felől érdeklődik.*
- Nah és önnek mi a becses neve? *ő szinte sose tegez senkit, csak ha erre külön megkérik, mert szerinte ez így helyes társadalmilag.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:14 am

*Egy pillanatra megilletődik, hogy az áldozat egyenesen belesétált a karjaiba, de hamar feltalálja magát. *
- Sarsa vagyok -*mutatkozik be, és elegánsan elfelejti a vezetéknevét. Nem sok ember rohangál Angliában ilyen névvel, nem érezte szükségét, hogy elijessze a férfit vezetéknevével, amivel mintha csak bevallaná, hogy igen, ő az, aki a családjával is képes volt végezni. *
- Mi dolga van errefelé? Munka, szórakozás? -*érdeklődik. Fenn szeretné tartani a beszélgetést, hogy később elcsalhassa a férfit, oda ahol kevesebb szemtanú van. *
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:18 am

*A névre kissé felvonja a szemöldökét, olyan egzotikusnak hangzik, de aztán nem is gondol többet arra, hogy esetleg honnan lehet neki ismerős.*
- Sarsa, nagyon szép neve van.. *bókol illedelmesen, majd megkérdezi egy kis idő múlva.*
- Meghívhatom valamire, ha már megtisztelt a társaságával? *ha kér valamit, akkor megrendeli neki, ha nem akkor csak iszogatja tovább a saját mézsörét.*
- Alapjába véve munka, tanárként dolgozom a közeli iskolában, de most csak éppen lazítok. Sok volt mára az órarendem *mosolyodik el, mert szereti ő a gyerekeket, meg minden, de ma egy kicsit sok volt belőlük. Végig órái voltak, majdnem minden évfolyamnak, ami nem lelkesítette hogy felváltva jöttek, a negyedikesek után, a másodikosok....*
- És ön? Szórakozás? *kérdez vissza mit sem sejtve, italos poharát forgatva ujjai között.*
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:23 am

*Kedvesen visszautasítja az italra tett ajánlatot. Peter minden mondatát gondosan megjegyzi,hátha hasznos lehet még alapon.*
- Szóval akkor tanár.
~ Így már értem, miért pont őt kell elkapni. Pedig úgy néz ki, hogy a légynek sem tudna ártani...~
- Fogalmam sincs hogy lehet kibírni annyi zsibongó gyerek között. Én már egytől képes vagyok kirohanni a világból - *fesztelenül csacsog mindenféléről, és közben mellékesen megjegyzi, hogy munka miatt van itt.*
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:27 am

*Nem veszi szeméyles sérelemnek, inkább a nő arcát fürkészi, és még véletlen sem félreérthető módon. Nem szokott flörtölni, és az udvarlás is messze áll tőle, maximum akkor nyomulna rá egy nőre, ha az a gatyájába mászna. De erre szinte semmi esély.*
- Igen, tanár vagyok *ismétli meg mosolyogva, mert szeret tanítani, főleg a saját tantárgyát, de néha be esik más helyett is ha épp helyettesítés kell. Persze mint minden férfi, ő sem ért a jósláshoz, és csillagokhoz, meg azoknak bonyolult rendszeréhez. Ő megmarad a bájitalainál.*
- Hát nem olyan rosszak, csak az elején kell letisztázni az erőviszonyokat, és utána már egész jól el lehet velük lenni. De mint mindenütt, természetesen itt is akadnak kivételek *céloz arra, hogy hallott némi sötét pletykát pár halálfaló diákról, akik közül a nő biztosan ismer is legalább kettőt.*
- Mit dolgozik ha megkérdezhetem?
Vissza az elejére Go down
Sarsa Frensis
Halálfaló
Halálfaló
Sarsa Frensis


nő Kor : 38
Lakhely : eredetileg London, de itt is, ott is
Hozzászólások száma : 77
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:33 am

*Egy pillanatra ledermed a foglalkozását firtató kérdés hallatán, azonban gyorsan kivágja magát. *
- Egy bájital miatt jöttem ide. Főállásban méregkeverő vagyok -*ami végül is igaz, hisz remekül ért a különböző kellemetlen, és akár gyilkos erejű bájitalokhoz. Bár főállásban a Leader feladatait teljesíti, megszerez, néhány apró-cseprő dolgot, általában olyasmit amihez mások kevésnek bizonyulnak. Mivel évekig ebből élt, igen ügyesen csinálja. Bár az emberek "leszállításán" még van mit gyakorolnia, hisz a férfit kezdte igazán szimpatikusnak találni. *
Vissza az elejére Go down
Peter Dornfold
Tanár
Tanár
Peter Dornfold


Férfi Kor : 39
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 78
Tallérok : 2
Pontok : 0

Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 23, 2010 7:38 am

*A ledermedést először annak tudja be, hogy biztosan olyan munkája van, ami nem túl kellemes, vagy csak nem szereti csinálni, de amikor a bájitalok jönnek szóba, felcsillannak a szemei. Neki is ez a szakmája, és egyetlen, de örök életű szerelme is.*
- Nahát, micsoda meglepetés *lepődik meg, és finoman összecsapja a kezeit, kifejezve érzéseit, majd folytatja tovább.*
- Ha segítségre lenne szüksége, kérem, forduljon hozzám, nekem ez a szakmám, és segítek ha tudok. Persze csak ha nem veszi tolakodásnak *pirul el egy egészen hangyányit a végére, mert rájött, hogy lehet hogy tolakodónak tűnt, és illetlennek.*
- Bocsásson meg, nem akartam tolakodó lenni, csak tudja, nagyon szeretem a bájitalokat és amit csinálok. *magyarázza, és nem veszi észre, hogy a nő szemében kb most írta alá a halálos ítéletét. Nem gyanít semmit, továbbra sem, csak a lelkesedés tükröződik az arcán, de az sem kimondottan Sarsának szól, sokkal inkább a bájitaloknak.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shinshei Katsushika pagoda   Shinshei Katsushika pagoda - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Shinshei Katsushika pagoda
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: