Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapShi Jisetsou teaház EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Shi Jisetsou teaház Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Shi Jisetsou teaház EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Shi Jisetsou teaház EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Shi Jisetsou teaház EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Shi Jisetsou teaház EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Shi Jisetsou teaház EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Shi Jisetsou teaház EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Shi Jisetsou teaház EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Shi Jisetsou teaház EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Shi Jisetsou teaház EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Shi Jisetsou teaház Vote_lcapShi Jisetsou teaház Voting_barShi Jisetsou teaház Vote_rcap 
Kim Kaguya
Shi Jisetsou teaház Vote_lcapShi Jisetsou teaház Voting_barShi Jisetsou teaház Vote_rcap 
Ted Forrester
Shi Jisetsou teaház Vote_lcapShi Jisetsou teaház Voting_barShi Jisetsou teaház Vote_rcap 
James Miller
Shi Jisetsou teaház Vote_lcapShi Jisetsou teaház Voting_barShi Jisetsou teaház Vote_rcap 
William Quentin Watson
Shi Jisetsou teaház Vote_lcapShi Jisetsou teaház Voting_barShi Jisetsou teaház Vote_rcap 
Sindy Logan
Shi Jisetsou teaház Vote_lcapShi Jisetsou teaház Voting_barShi Jisetsou teaház Vote_rcap 
Hannah McDowal
Shi Jisetsou teaház Vote_lcapShi Jisetsou teaház Voting_barShi Jisetsou teaház Vote_rcap 
Chris Martines
Shi Jisetsou teaház Vote_lcapShi Jisetsou teaház Voting_barShi Jisetsou teaház Vote_rcap 
Solaria Luthia
Shi Jisetsou teaház Vote_lcapShi Jisetsou teaház Voting_barShi Jisetsou teaház Vote_rcap 
Daniel Reed
Shi Jisetsou teaház Vote_lcapShi Jisetsou teaház Voting_barShi Jisetsou teaház Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Shi Jisetsou teaház

Go down 
+2
James Miller
Főmesélő
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptyVas. Dec. 20, 2009 3:40 am

A teaház kellemes zöld színekben játszik, és ez a kellemes színhatás bent sem ér véget. A falak halványzöldek, és mindenütt takaros négyszemélyes asztalkák állnak a hozzájuk tartozó székekkel, és puffokkal. Akadnak kettes asztalok is az esetleges szerelmesek számára, és akad egy nagy tágas tér, egy baráti társaság számára. A tornácon is asztalok vannak, székekkel, és a székek támláján, egy-egy pokróc, hogy ha lehűl a levegő, a kedves vendégek akkor se fázzanak.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Vendég
Vendég




Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptyKedd Május 25, 2010 1:39 am

* Sebastiano belép egy számára ismeretlen helyre. Körül néz de nem lát senki ismerőst, igaz alig vannak még bent ilyent tájban. Az ismeretlen arcokat megszemléli, majd leül egy sarokban lévő kis asztalhoz. Fekete hosszú kabátját leveszi és az székre teszi. Sötét színű farmer nadrágot viselt és egy igen szívdöglesztő fekete inget, az ing úja fel volt hajtva így kilátszott alóla az izmos keze. Majd lenéz az asztalra és megpillantja a hamu tálcát, ennek megörült. Már elő kereste a zsebéből a cigarettás dobozát. Majd a gyújtót is. Kivett egy szál cigit és meggyújtotta. Égszín kék szemei csak úgy csillogtak a fűstől.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptyKedd Május 25, 2010 1:53 am

*A nap süt, a levegő jó... Nekem meg mondhatni, hogy egészen jó a kedvem. A tegnapi találkozásom Ginny-vel feldobott. Tényleg nagyon jó volt látni újra a lányt, és talán megpróbálom ismét elhódítani. Na de… melyik csaj nem akar velem lenni?
Farmertérdnadrágban, zöld rövid ujjú pólóban és egy egyszerű sportcipőben voltam. A vállamat jól eltakartam, bár ha nagyon megnézte valaki, akkor egy kicsit kilátszott az alja a pentagrammának. A japán negyedbe való sétám alkalmával, úgy döntöttem megiszom egy teát. Mondjuk, az sosem árt és ebben a melegben talán még egy kicsit fel is, frissít. Beléptem a teaházba, majd körülnéztem. Egyetlen egy ismerős személyt láttam, vagyis csak… annyira volt ismerős hogy egyszer találkoztam vele. Egyszer, az egyik megbeszélésen, a főhadiszálláson. Először a pulthoz mentem, kijelentettem hogy kérek egy japán teát, majd Seb felé vettem az irányt. Leültem szembe vele. Kezet nyújtottam, hátha lekezel velem…*
-Szép délutánt Sebastiano. Nem gondoltam volna, hogy pont itt találkozunk és pont magát látom… *Jegyeztem meg egy halvány mosollyal az arcomon, majd rákönyököltem az asztalra. A teám is lassan megérkezett, ki is fizettem, aztán tovább hallgattam az előttem ülő férfit.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptyKedd Május 25, 2010 2:05 am

* Kicsit elgondolkozott, majd az ajtó felé nézett. Észre vett egy ismerős arcot, pár pillanatig gondolkozott, hogy ki is ő és végül rájött. De ettől még halál nyugodt maradt. Szívta tovább a cigarettát, majd mire az ismerős arc oda ért pont elégett és elnyomta a hamu tálcába. Mikor meglátta a feléje irányuló kezet, gondolkozás nélkül lekezelt vele, elvégre ez csak egy gesztus én nem hal bele.
-Jó napot. *Köszön a fiatal fúnak. *
-De ismerős vagy nekem, hogy is hívnak... *De mire meg bírt volna szólalni eszébe jutott.
-James úgye? * Jó memóriája van, de ebben nem volt biztos, de azért remélte, hogy nem keveri össze valaki mással, mert annak nem lenne jó vége. Mikor ezt magában le tisztása, elővette ismét a cigarettás dobozt, megkínálta vele Jameset is, hátha vesz belőle. Kivett egy szálat és ismét meggyújtotta. A fiú felé nézett, és gondolta hátha elmondja, hogy mi járatban van erre. De nem is vár a válaszra inkább rákérdez.
-Te mi járatban vagy erre? Valamit akciózol vagy épp szabadnapos vagy? * Szája szélén szokás szerint az a huncut sokat mondó mosoly jelent meg. *
-Mikor lesz a következő megbeszélés? *Érdeklődően kérdezi és ismét figyel a fiatal fiúra.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptyKedd Május 25, 2010 2:14 am

*Belekortyoltam a teába, kicsit meg is sütött, de hát ez van. Seb nem emlékezett a nevemre, ez azért egy csöppet elgondolkodtató. Az apámat biztosan tudja… Elvégre, én, az ő jóvoltából vagyok most az, ami vagyok.*
-Igen… James Miller. Chace fia. *Bólintottam egyet, majd kivettem egy szálat a cigarettából. Le kellene szoknom… száz, hogy Ginny ebbe is bele fog kötni. Megköszöntem a cigit, majd rágyújtottam. Beleszívtam egyet, és figyelni kezdtem Sebet. Nem beszéltem még életemben vele, de a nevét megjegyeztem. A kérdések nem leptek meg, persze válaszoltam rájuk. Legalább nem ülünk csendben benn.*
-Sétálgattam. Na és te? Nem gond… ha tegezlek ugye? *Nem szeretek magázódni. Az olyan… a tanárokra emlékeztet.*
-Nem, nem akciózok. Nem sok mindent kell nekem még csinálnom igazából, mert… Anor minket félt. Gondolom, nem akarja, hogy kiderüljön… *Azért „Anort” mond, mert nem szeretném, ha a Leader névre felfigyelne mindenki. Halványan elmosolyodtam, beleszívtam a cigarettába majd a hamutálca szélére, helyeztem. Tea volt a soron.*
-Fogalmam sincs. Anor nem köt ilyeneket az orromra, mindig az utolsó pillanatban szól… *Vontam meg a vállam, majd belekortyoltam a teába. Aztán visszatértem a cigi mellé.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptyKedd Május 25, 2010 2:25 am

*Sebastiano csak csendben figyelt Jamest. Ma az a nyugodt fajta volt, most otthon hagyta a mogorva és utálatos fejét. Hisz most egy "család" taggal beszélt, nem tudom, hogy mennyire lehet a halálfalókat családtagnak mondani... de na jó érzés, hogy ezek után még is tartózik valakihez az ember.*
-Persze, hogy nem baj, csak nyugodtan tegezzél. Elvégre lehet hogy öregnek látszok, de hidd el alig van köztünk pár év korkülönbség. * Már lassan a cigaretta véghez ért, még szívót bele egyet kettőt. Majd elnyomta a csikket a hamusba. *
-Hát én... csak eljöttem kiszellőztetni a fejemet, utamnak semmi célja nincs, csak tettem egy felfedező túrát, erre még úgy sem jártam... * Válaszol a kérdésre, és ismét figyeli a fiút.*
-Csak is azért nem akciózol? *Szemei nagyra nyíltak erre a kijelentésre. Aztán bele gondolt.. igaz fiatal is még,... majd lesz ideje komolyabb akciókban is részt venni, de ha már ő ilyen fiatalon halálfaló lett volna biztos, hogy minden nagy buliban részt akart volna venni. *
-Értelek. * Szája szélén ismét megjelenik az a bizonyos mosoly. *
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptyKedd Május 25, 2010 2:35 am

*Ma én is jó kedvembe vagyok… Ahogy már említettem, lehet hogy Ginny az oka. Sőt, most mindent beleadok abba, hogy megváltozzak. Remélem sikerül… bár nem vagyok annyira biztos benne, hogy meg akarok változni. Bólintottam egyet, közben megittam a teát, és a cigarettával foglalkoztam. Beleszívtam egy mélyebbet, letüdőztem majd karika formában fújtam ki a füstöt. A nikotin már-már átjárta a testem. *
-Értem. Akkor tegezlek. Nekem is jobb így. *Jegyeztem meg halvány mosollyal az arcomon. Megráztam ezek után a fejem, nem… nem csak azért nem akciózom.*
-Nem, nem csak azért. Nem akarok belekeveredni olyanba, amit később megbánnék… *Furcsa lehet ezt hallani egy halálfaló szájából. Rákönyököltem az asztalra, beleszívtam még egyszer utoljára a cigibe és elnyomtam. Aztán ismét Sebre néztem.*
-Nem megyünk el sétálni? Nincs kedvem itt ülni… *Elvégre… így még unalmasabb, is, mint ha sétálnának. Fura párt mutatnak így, lehet, van aki azt hiszi, hogy apja-fia. Pedig nem.*

Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptyKedd Május 25, 2010 2:42 am

*Végig hallgatja a fiút.*
-Értelek.... *ez a megbánni dolog elég furán jött ki, de hét még fiatal és lehet, hogy abban tényleg igaza van hogy még megbánhassa később a mostani tetejit. *
-Szívesen, de majd máskor. *Néz a fiúra majd gyorsan össze pakol és kiviharzik a teaház ajtaján.*
Vissza az elejére Go down
James Miller
Halálfaló
Halálfaló
James Miller


Férfi Kor : 31
Hozzászólások száma : 719
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptyKedd Május 25, 2010 2:47 am

*Mivel a férfi elmegy, ezért én magam maradtam. Intettem utána, aztán kicsit emlerengtem. Rendeltem magamnak még egy teát, egy kicsit erősebbet mint az előtt. Miután azt megittam, lassan felkeltem és fizettem. Majd elindultam kifelé, aztán vissza a főtérre és meg sem álltam a suliig. Még ott is van egy kis elintéznivalóm.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptySzomb. Júl. 03, 2010 5:10 am

* Sebastiano belép a teaház ajtaján de nem lát senki figyelemre méltó személyt, így hát leül pont ugyan oda ahol a múltkor ült. Csak ül is maga elé céltalanul bámul. Mikor meglátta a pincért rendelt egy mentolos teát nem sok idő után meg is kapta a rendelést. Miközben issza a teát az ajtón egy ismerős nő lépett be. Seb szeme felcsillant, mert tudta, hogy ismeri valahonnan a nőt. Int neki egyet, amit Ajna is észre vett és szép lassan elindult Sebastiano felé a fiú nagy örömére.*
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptySzomb. Júl. 03, 2010 5:13 am

* Ajna szeme megcsillant mikor meglátta Sebastianót. Látta, hogy intett egyet, erre ő már rögtön oda is ment a fiúhoz.
- Szia. * Köszön illedelmesen.*
- Szabad ez a hely? Vagyis ide ülhetek melléd? * Mosolyog a bájos fiúra.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptySzomb. Júl. 03, 2010 5:20 am

- Szia. * Köszön vissza. *
- Persze, hogy szabad. Nyugodtan ülj csak le. *Közben mutat a mellette levő székre.*
- Te hogy hogy itt vagy? * Kíváncsian kérdezősködik a lány után. *
Vissza az elejére Go down
Larina Marley
Diák- Famine
Diák- Famine
Larina Marley


Férfi Kor : 30
Hozzászólások száma : 315
Tallérok : 1
Pontok : 0

Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptySzomb. Júl. 03, 2010 5:25 am

* Helyet is foglal aztán kényelembe helyezi magát, és hallgatja Seb kérdését. Igyekszik rá gyorsan és érthetően válaszolni mert nincs túl sok ideje. *
- Hét épp szabad napos vagyok és volt még öt percem és bejöttem meginni egy teát. * Épp akkor ment oda a pincér és meg is rendeli a teáját. *
- És te? * Kérdez rá és közben szürcsöli a forró teát. *
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptySzomb. Júl. 03, 2010 5:31 am

* A fiú figyelmesen végig hallgassa Ajna válaszát. *
-Hát nagyon érdek feszítő választ kaptam. * Huncut nézéssel néz Ajnára. *
-Hát én csak úgy lopom a napot. Volt egy kis időm és nem tudtam mit csinálni, de nem sokára dolgom lesz. Esetleg nem akarsz velem tartani? * Ajna elfogadta a meghívást és már a teázó ajtóján távoztak is. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 7:03 am

*Fogalmam sincs, hogy miért épp idejöttem, de most jól esik egy tea. Piros felső, rajta egy fekete kabát, kék farmer és egy fekete-fehér Nike cipőt viselek. Benyitok, majd az egyik négyszemélyes asztalhoz ülök. A felszolgáló megkérdezi, hogy mit kérek. Miután elmondtam a rendelésem, 2 perc múlva meg is kaptam a teámat. Lassan iszogatom és próbálom megszeretni az ízét.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 7:19 am

* Szokásos esti séta utamat járom. Mivel elég hideg van kint és épp egy teaház előtt vagyok úgy döntöttem, hogy benézek. Lassan nyílik az ajtó, ahogy becsukom egy régről ismert alakon marad a szeme. De nem jut eszembe, hogy honnan is ismerem, sőt még most a neve sem jut az eszembe. Ahogy lépdelek hozzá fejemben gyorsan lepereg pár név és majd csak, de végül rájövök. Milyen kínos is lett volna, ha nem jut eszembe a neve...*
- Szia Ralph. * És már ülök is le mellé. Lehet, hogy udvariatlan vagyok, hogy nem kérdeztem meg, hogy szabad-e ez a hely. De úgy vagyok vele, ha zavar a társaságom majd szól. *
- Mi újság veled, már régen beszéltünk...* Közben rendelek egy meleg teát, mivel kint farkas ordító hideg van. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 7:27 am

*Iszok egy kicsit a teámból, majd az ajtó felé nézek, mivel valaki benyitott. Egy ismerős személy érkezik. Közelebb jön, majd egy köszönés után leül.
-Hola{Szia} Ash! *Köszönök vissza a lánynak, majd ismételten csak iszok a teámból. A kérdésre egy rövid gondolatmenet után válaszolok.
-Nem túl sok. Próbálok nem bajba keveredni. *Válaszolok röviden.
-Hát igen... mondjuk mert a történtek után nem nagyon merészkedtem ki a szobámból. Veled történt valami érdekes?? *Dobom vissza a kérdést a lánynak.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 7:33 am

* Megkaptam a rendelésem, de még nem kóstoltam bele, kezeimet melegítem még egyenlőre vele, majd figyelmemmel kísérem Ralph válaszát. *
- Pedig a baj az mindig ott van, ha akarod, ha nem. * Mosolyodok el, mert ha valaki tudja mi az, hogy bajba keveredni, akkor az én vagyok. *
- Történtek után? Azt hiszem én egy kicsit le vagyok maradva. * Elgondolkozok, majd rájövök, hogy nem tudom, hogy miről van szó, pedig majd kifúrja az oldalamat a kíváncsiság. *
- Elmeséled? * Kortyolok bele a teámba, elégedetten tisztázom magamban, hogy pont olyan ahogy én szeretem. *
- Kivételesen velem semmi érdekes nem történt. Inkább ne rólam beszéljünk, felesleges. Inkább mesélj te. * Kíváncsian várrom, hogy Ralph vajon elmeséli-e. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 7:46 am

*Mikor a lány megkapta a teáját, én rendeltem még egyet. Mosolyogva nézem, hogy a lány melegíti a kezét.
-Igaz... mondasz valamit. *Értek egyet a lánnyal. Csoda, hogy Ash nem hallott a dologról, de ha már szépen megkért, akkor elmesélem neki. Veszteni valóm nincs, hisz azóta már beszéltem azzal a féreggel.
-Hát... nem valami kellemes történet, de azért elmondom. Nicole-al sétáltunk az erdő felé, de persze tábla nem volt, hogy le van zárva, így fogalmunk sem volt, hogy merre megyünk. Mikor észre vettük, hogy rossz felé megyünk egy vámpír támadt meg minket. Nicole-t megharapta, nekem meg eltörte a jobb alkarom. Lényegében ennyi.
*Közben az asztalra teszem a karomat, hogy lássa, hogy igazat mondok.
-Furcsa, hogy nem tudtál róla, hisz mindenki ezen csámcsog a suliban. De nem hibáztatlak miatta.
*Mondom egy kicsit szomorú hangon. Még a történetet is ezen a hangvételen meséltem el. Közben megkaptam a teámat, amiből iszok is, majd leteszem az asztalra.
-Hmm... érdekes. Akkor te is csak sodródsz az eseményekkel. *Mondom egy halvány mosolyt megejtve.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 7:58 am

* Majd leesik az állam a számomra még új hír hallatán. Nem tudom elképzelni, hogy én még erről miért nem hallottam. Lehet hogy azért mert mostanában elkerülöm a pletykás embereket, vagy mindenkit. Néha jól jön a magány is. *
- De azért jól vagy? * Kérdezek rá, aggódó hangon. *
- Nicoleval mi lett? * Most jut eszembe, hogy két Nicole van, és nem is mondta, hogy melyiket harapta meg. *
- De melyik Nicolet azt elfelejtetted megmondani. * Még ez iránt is fúrja az oldalam a kíváncsiság. *
- Melyik vámpír tette? * Érdekes dolgok történnek mostanában, én meg pont akkor tudok elvonulni a külvilág előle, na szép. *
- De legalább megtudtam és örülök neki, hogy te mondtad el, jobb ez így mint ha valakinek a verzióját hallanám, mert azok szeretik kiszínezni az eseményeket. * Apró mosoly jelenik meg az arcomon. Kicsit sajnálom, hogy épp aznap nem velem sétált. Kíváncsi lettem volna a vámpírra. *
- Csak sodródtam, most már kezdek egy kicsit lelassítani és kezembe venni a dolgokat. * Majd megiszom a maradék teámat is. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 8:09 am

*Fura látni Ash arcát, miután elmondtam a történetet. Jó érzés az, hogy valaki aggódik a kisebbért, nem úgy, mint egyesek.
-Igen jól vagyok. Kezdek helyre jönni, mind fizikailag, mind lelkileg.. *Válaszolom a kérdésre.
-Miután megharapta a vámpír elájult. A seb meglátszik. Ő is kezd jobban lenni. Ne aggódj, nem lett vámpír. *Kortyoltam a teámból, a válasz után.
-Nicole Hart. Amira-s. *Igen, ezt nem mondtam el az előbb, de jobb későn, mint soha.
-Miért... hány vámpír van? *Kérdezem egy kicsit félve. Épp elég volt egyel találkozni, nem kell még egy találkozás egy másikkal.
-Igaz... mások szeretik színezni a történetet. Csak azt nem értem, hogy ha velük történt volna meg a dolog és elkezdik színezni a történetet, akkor mért nem röhögnek rajta. *Kérdezem a dolgot, bár nem annak szántam. Azért furcsállom egy kicsit. Megittam a teámat, majd folytattam a beszélgetést.
-Jobb is, ha te irányítod a dolgaidat és nem sodródsz velük csak úgy. *Mondtam egy halvány mosoly kíséretében.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 8:20 am

* Még jó, hogy betévedtem ide. Sok új dolgot tudtam meg. Igaz nem vagyok pletykás, vagyis én nem mondom magam annak, de mindig jó megtudni az új dolgokat. *
- Ennek örülök. * Lehet, hogy össze forr a csont, de néha lelkileg úgy meg tud viselni a dolog, hogy az sosem lesz a régi. *
- Ez érdekes, hogy nem lett vámpír. Pedig mindenki azt mondja, akit egy vér szívó megharap az rögtön vámpírrá válik. Úgy látszik ez csak egy mítosz. * Elgondolkoztató, de annyira nem, hogy csak ezen járjon a fejem, haladok tovább az eseményekben. *
- Azt hiszem én a másik Nicolra gondoltam. * Ekkor nagy kő esik le a szívemről, hogy nem vele történt a dolog. *
-Tudomásom szerint több is kószál erre felé. * De ez nem biztos forrásból tudom, már semmit sem tudok, hogy mi igaz és mi nem ami körülöttem van. *
- Fogalmam sincs. * Egy apró válasz után már gondolkozok a másik válaszon. *
- Hát igen. Valahogy már ráuntam a sodródásra. Mondhatni kezdtem már tengeri beteg lenni. * Csöppet megpróbálok viccelődni, remélem nem veszi zokon a sok komoly dolog után. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 8:38 am

*Jól esett valakinek elmondani a történteket. Igaz nem nagyon szeretek erről beszélni, de valahogy Ash-ben megbízok.
-Köszi... nem könnyű túltenni magam rajta. *Reagáltam a dolgokra.
-Azért nem lett vámpír, mert nem itatta meg a vérével. Meg időben megtalált minket egy tanár. *Mondtam el a dolgokat a vámpíros dologgal kapcsolatban. A név tévesztésre csak biccentek egyet.
-Remek... egy is elég. Nem kell ide több. *Képedtem el a dolgon. Most már meggondolom többször is, hogy kimenjek-e a kastélyon kívülre.
-Értem... Akkor te is bekapcsolódhatsz a dolgokba... Zacskót adjak!? *Kérdezem egy mosoly keretében, hisz egyáltalán nem bánt, hogy felakar vidítani a lány.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 8:53 am

* A falon lévő órára pillantok. Lassan mennem kéne, de még egy picit élvezni akarom Ralph társaságát. Úgyis olyan ritkán futunk össze. *
- Hát azt elhiszem. * Bele sem merek gondolni, hogy én egy ilyen eset után, hogy reagálnák. De szerintem nem viselném olyan jól, mint Ő. *
- Meg lehet. * Engem még nem bántottak a vámpírok, szóval nem zavar a jelenlétük. De az elég aggasztó, hogy diákokra vadásznak. *
- Köszi, még ott nem tartok, hogy zacskót kérjek. * Mosolyodok el, úgy látszik van humora. De fel is állok az asztaltól, sajnos mennem kell. Elbúcsúzok. Hagy lepődjön meg, adok neki egy búcsú puszit, majd kiszáguldok az ajtón és a kastélyig meg sem állok. *
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház EmptyCsüt. Dec. 30, 2010 9:11 am

*Ash jelenléte megnyugtat. Nem tudom miért, de még is úgy érzem mellette magam, mint másnál soha. Talán még a GYN tanárnál volt ilyen érzésem. A kijelentéseire csak biccentek egyet. Amikor puszit ad, meglepődök egy kicsit. Elköszönök tőle, majd a számlarendezés után én is elindulok a kastélyba. Nem szeretnék vámpírba botlani még egyszer.

//Köszi Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Shi Jisetsou teaház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shi Jisetsou teaház   Shi Jisetsou teaház Empty

Vissza az elejére Go down
 
Shi Jisetsou teaház
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: