Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Vote_lcapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Voting_barKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Vote_lcapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Voting_barKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Vote_lcapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Voting_barKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Vote_lcapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Voting_barKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Vote_lcapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Voting_barKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Vote_lcapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Voting_barKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Vote_lcapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Voting_barKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Vote_lcapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Voting_barKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Vote_lcapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Voting_barKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Vote_lcapKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Voting_barKakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Kakugo Tayuro gyorskajálda

Go down 
+6
Chezz Princeton
Cassidy Heyes
Robert Lawrence
Hannelori Sensui
Alex Wilfred
Főmesélő
10 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Chezz Princeton
Felnőtt
Felnőtt
Chezz Princeton


Férfi Kor : 33
Hozzászólások száma : 174
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 3:29 am

*Nagy ártatlan angyalian kerekre nyílt szemekkel nézi Jaspert aki az apja lett. Szeret hülyülni, mert azért az idősebb srác se sokkal komolyabb mint ő.*
- Tudom, apuci, de most épp nincs semmi amit megosztanék veled. Vagyis, az almalevem, de abból meg nem adok.* issza meg az említett italt, még mielőtt akár a másik fejében megfordulhatna a kósza gondolat hogy beleigyon.*
- Jujj, ezt bejelentem nyilvánosság előtt hogy b*zi vagyok, és akkor békén hagynak a női rajongók. *röhög fel hangosan, és a könnyeit törölgeti. ezért jó az együttes, mindig van valami amin lehet röhögni.*
- Persze megkeresem majd Jaredet ha nem tévedek el megint. *bólogat Chezz és viszonozza a puszit, majd az elhaladó nő fenekét még meglegyinti egy kicsit, ha már az orra előtt riszálja.*
- Mi is megyünk vagy iszunk még egyet? *néz kérdőn a másik fiúra, akivel együtt maradt. Jasper biccent, tehát isznak még egyet, ő most is gyümölcslevet csak hogy legyen mit cikiznie a másiknak. Beszélgetnek, még a szakmai dolgokról, meg nőkről, aztán követik Tishát és ők is visszatérnek a hotelbe.*

//Köszi mindenki//
Vissza az elejére Go down
Martin Sánchez
Felnőtt
Felnőtt
Martin Sánchez


Kor : 36
Hozzászólások száma : 23
Tallérok : 0
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 EmptyPént. Jan. 14, 2011 8:29 am

*Még mindig a szabadságomat töltöm, ami január végéig szól, aztán mehetek vissza Mexikóba.. A maják néha kiidegelnek. Egy kék bőrdzsekiben vagyok, kék koptatott farmerben, és egy tornacipőben... Hajam összekuszálva áll, ahogy szokott mostanában. Bár régebben hosszú hajam volt, a maják nem tűrték meg a hosszú hajamat, így le kellett vágatnom. Egy hamburgert kérek.. Muszáj kondiba tartanom magamat.*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 EmptyPént. Jan. 14, 2011 8:35 am

*Wilardi sétálgatást tervezett a mai estére. Manapság elég sokat kell tanulnia, ő egyébként is éltanulónak számít, szóval nem okozhat senkinek sem csalódást. Kikapcsolódni meg ugye mindig kell. Korgó hasa kérésére betér az első gyorskajáldába, ami szembe jön vele. Rendel magának rizst és mézes csirkét, majd szabad helyet keres. Viszont olyan nem nagyon vagy. Próba szerencse alapon odalép az egyik asztalhoz, ahol egy fiatal srác ül. Igaz, szívesebben ülne egyedül, de a kinti hidegben sincs kedve elfogyasztani az ételt.*
- Bo... bocsi. Za...zavarna, ha...ha leül...nék? *Makogja, majd végigméri a srác arcát.*
- Mi nem... nem ismerjük egymást vala...valahonnan? *Vonja fel a szemöldökét, miközben a tálcáját szorongatja.*
Vissza az elejére Go down
Martin Sánchez
Felnőtt
Felnőtt
Martin Sánchez


Kor : 36
Hozzászólások száma : 23
Tallérok : 0
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 EmptyPént. Jan. 14, 2011 8:43 am

-De... Greg? Tényleg te vagy az? Hol van a szemüveged? *Pillantok az ebben a pillanatban érkező srácra. Ismerem, mert háztársak voltunk... Még másfél éve...*
-Dehogynem. Háztársak voltunk. De, amúgy Martin vagyok... Mesélj, mi újság veled? Mostanában régen jártam errefelé. Oh, jut eszembe, negyedikes vagy, ugye? Akkor ideje választani, hogy mi leszel, igaz? Van már ötleted? *Kérdem tőle egy halvány vigyorral. Közben a velem szembeni helyre mutatok.*
-De ami fontosabb. Van csajod? *Kérdem, aztán felnevetek halkan. Persze csak hülyülésből kérdeztem. Rólam azt mondják, hogy jóképű vagyok, bár én nem vallom magam annak, sőt még szépfiúnak sem...*
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 EmptyPént. Jan. 14, 2011 8:51 am

- Martin! *Igen, most már ő is felismeri a régi ismerőst.* Régen láttalak. *Leteszi a tálcáját, majd gyorsan helyet is foglal.*
- Ó, hát volt egy kis kalandom egy vízilénnyel, aki meggyógyította a szemet. *Meséli a Martinnak.*
- Semmi érdekes. Tanulok, meg most lett egy elsős, akit korrepetálok BBTből. Azt még nem tudom, pedig majd lassan fel kell venni a választott tantárgyakat. A BBT-t biztosan felveszem, de hogy amellé mit? Talán a mágiatörit. *Vakarja meg a fejét egy pillanatra.*
- Hát, van alakulóban egy... *Mondja halkan, kicsit el is pirul.*
- Na és veled mi újság? Azt tudom, hogy átoktörőnek mentél...
Vissza az elejére Go down
Martin Sánchez
Felnőtt
Felnőtt
Martin Sánchez


Kor : 36
Hozzászólások száma : 23
Tallérok : 0
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 EmptyPént. Jan. 14, 2011 9:01 am

-Ó, végre beugrott. Biztos azért, mert rövid a hajam. A maják nem tűrik meg a hosszú hajú varázslókat. Bár nekik meg hosszú a hajuk... *Forgatja a szemét, és elvigyorodik.*
-Az nagyszerű, legalább nem piszkálnak miatta. Bár, nem is értem hogy miért teszik. Egész normális srác vagy te. *Vonom meg a vállam, és harapok egyet a hamburgerből.*
-Hát, akkor sok szerencsét hozzá. Viszont akkor MGT mellé válassz LLG-t és mehetsz sárkányozni. Vagy ha Rúnaismeretet választasz, még akkoris tanulhatsz átoktörőnek, csak még ÁTV-ből és SVK-ból kell külön órákra járni. De a sárkányokkal foglalkozni is izgalmas dolog, láttam ott sárkánykutatókat, elég jól végzik a dolgukat. *Vigyorgok még mindig.*
-Áhhá, sok szerencsét hozzá. Ki a becses neve? *Mosolyog még mindig.*
-Hát, ezen kívül nem sok. Most január végéig szabin vagyok, aztán megyek vissza négy hónapra Mexikóba, és utána Kínába. És vélhetően megyek még Magyarországra is... Bár azt még nem tudom hogy ott mit kell tennem. *Vonom meg a vállamat.*
-A Wilianben mi a helyzet?
Vissza az elejére Go down
Brandon Davis
Felnőtt
Felnőtt
Brandon Davis


Férfi Kor : 33
Lakhely : London
Hozzászólások száma : 84
Tallérok : 2
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 EmptySzer. Jan. 19, 2011 12:59 am

- A majáknál dolgozol? Az de menő lehet. *Mosolyodik el. Na egyszer ő is szeretne valami hasonlóan izgalmas munkát.*
- Köszi. Bár igaz, nem vagyok olyan menő, mint a többiek. De mostanság egész elviselhető az életem. *Vonja meg a vállát. A nagymenők is leszoktak a csesztetéséról, ami azért egész kellemessé teszi az iskolai éveket.*
- Nem tudom még. A sárkányos dolog is tetszik, izgalmasak. Majd még meglátom. *Annyi felé mehet, úgyhogy ezt még jól át akarja gondolni, mielőtt választ.*
- Leilának hívják. Bár mostanság nem találkoztam vele, nagyon eltűnt. Lehet, hogy haza kellett utaznia. *Vonja meg ismét a vállát. Leila legújabb barátjáról meg nem tud. Addig jó neki.*
- Kínába? Te aztán szerencsés ember vagy, komolyan. Mire nyugdíjba mész, beutazod az egész világot. *Vigyorodik el. Aztán elhúzza a száját.*
- Semmi, most éppen béke és nyugalom. De hát ki tudja meddig lesz így. *Utal arra, hogy néha megjelennek aurorok az iskolában, és biztosan nem véletlenül.*
Vissza az elejére Go down
Martin Sánchez
Felnőtt
Felnőtt
Martin Sánchez


Kor : 36
Hozzászólások száma : 23
Tallérok : 0
Pontok : 0

Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 EmptySzer. Jan. 19, 2011 7:09 am

-Igen. Csak sajnos nem értem mit hadoválnak, így tíz perc, mire megértek egy mondatot. A múltkor beküldtek mellém egy srácot.. Hát, csak hátráltatott. Rémes hogy a saját átkaikat nem tudják feltörni. Amikor már aszalódott múmiák jönnek, és a gyerek sírva rohan ki, akkor ott már csak én segíthetek. *Vigyorog ő is. Hát igen, a munkája kész izgalom.*
-Igen. Sok sárkánykutatót ismerek. Bár ők teli vannak hegekkel, meg vágásokkal. *Bólint egy aprót.*
-Ahha. Hát, keresd fel, és beszélgess vele többet, ismerd meg jobban. Más tanáccsal szolgálni sajna nem tudok, én sem voltam az a csajozós fajta. Ismersz. *Magyaráz, és utána bekap egy sült krumplit. Ez hiányzott neki.*
-Húú, az még harminc, vagy negyven év. De azért van ám árnyoldala is. A kaja pocsék. Most azért hizlalom magamat, hogy mire megyek vissza, addigra jó súlyba legyek. A maják legtöbbször csak kukoricával, vagy éppen sült hallal tudnak szolgálni. És azt folyamatosan enni azért nem annyira jó. Bár vannak ott is gyümölcsök, meg különféle gazok, amit meg lehet enni. De nem táplálnak annyira jól. *Vigyorodik el.*
-Ha gond van, akkor írj. A bagoly tudni fogja, hogy hol talál meg. *Vonja meg a vállát.* -És a jó öreg igazgató hogy van?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kakugo Tayuro gyorskajálda   Kakugo Tayuro gyorskajálda - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kakugo Tayuro gyorskajálda
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: