Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapSokora Animaru állatkert - Page 2 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Sokora Animaru állatkert - Page 2 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Sokora Animaru állatkert - Page 2 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Sokora Animaru állatkert - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Sokora Animaru állatkert - Page 2 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Sokora Animaru állatkert - Page 2 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Sokora Animaru állatkert - Page 2 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Sokora Animaru állatkert - Page 2 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Sokora Animaru állatkert - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Sokora Animaru állatkert - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Sokora Animaru állatkert - Page 2 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Sokora Animaru állatkert - Page 2 Vote_lcapSokora Animaru állatkert - Page 2 Voting_barSokora Animaru állatkert - Page 2 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Sokora Animaru állatkert - Page 2 Vote_lcapSokora Animaru állatkert - Page 2 Voting_barSokora Animaru állatkert - Page 2 Vote_rcap 
Ted Forrester
Sokora Animaru állatkert - Page 2 Vote_lcapSokora Animaru állatkert - Page 2 Voting_barSokora Animaru állatkert - Page 2 Vote_rcap 
James Miller
Sokora Animaru állatkert - Page 2 Vote_lcapSokora Animaru állatkert - Page 2 Voting_barSokora Animaru állatkert - Page 2 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Sokora Animaru állatkert - Page 2 Vote_lcapSokora Animaru állatkert - Page 2 Voting_barSokora Animaru állatkert - Page 2 Vote_rcap 
Sindy Logan
Sokora Animaru állatkert - Page 2 Vote_lcapSokora Animaru állatkert - Page 2 Voting_barSokora Animaru állatkert - Page 2 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Sokora Animaru állatkert - Page 2 Vote_lcapSokora Animaru állatkert - Page 2 Voting_barSokora Animaru állatkert - Page 2 Vote_rcap 
Chris Martines
Sokora Animaru állatkert - Page 2 Vote_lcapSokora Animaru állatkert - Page 2 Voting_barSokora Animaru állatkert - Page 2 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Sokora Animaru állatkert - Page 2 Vote_lcapSokora Animaru állatkert - Page 2 Voting_barSokora Animaru állatkert - Page 2 Vote_rcap 
Daniel Reed
Sokora Animaru állatkert - Page 2 Vote_lcapSokora Animaru állatkert - Page 2 Voting_barSokora Animaru állatkert - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Sokora Animaru állatkert

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Sokora Animaru állatkert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 25, 2010 10:55 am

*El van foglalva az állat puha szőrével, és nem veszi észre a közeledőt, csak mikor megszólal. Ám rettegés, és halálra vált arc helyett, viszonylag nyugodtan fordul az ismerettlen ismerős felé. Nem sápad el mint szokott, valahogy kicsit más most a helyzet. Felméri a másik ruháját, ugyanolyan, mint eddig volt.*
- Én sem hittem volna, hogy még itt vagy *pillant rá a fiú, és gondtalanul simogatja tovább a kutyust, majd a kérdésre biccent, igen volt otthon.*
- Voltam otthon, nem vezettek félre, csak vissza kellett jönnöm *magyarázza, és úgy dönt, leegyszerűsíti a dolgok, a kutyát az ölébe vette, és úgy beszélget tovább.*
- Nah és te? Hogyhogy még itt, miért nem mentél tovább, mint mindenki más? *érdeklődik, egész emberien. Ma megy neki, és határozottan hálás Mattnek, anyja barátjának, aki szárnyai alá vette őt.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Sokora Animaru állatkert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 25, 2010 11:02 am

* Számomra meglepetést okozott, hogy Kim nem olyan mint régen. Ez elég meglepő volt. Most kit fogok én ijesztgetni? Minden esetre hiányozni fog a régi Kim, aki szívroham közelébe kerül mindig amikor csak meglátott. *
-Nocsak. * Újabb meglepetés, ami szerintem kicsit pofátlan volt, de csak egy mosollyal reagálok rá, végül is kicsit tetszik, hogy vissza mert szólni. *
- Még jó, hogy vissza jöttél. Mi is lenne velem nélküled. * Jegyzem meg kissé cinikus hangnemben. *
- Lehet, hogy azért mert én nem vagyok olyan mint mindenki más. Addig nem megyek el, amíg el nem intézek mindent. * Persze, hogy nem megyek el, mikor még annyi mindent le kell rendeznem. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Sokora Animaru állatkert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 25, 2010 11:06 am

*Nem nézi a másik arcár, csak egy kósza gondolattal kommentálja, hogy a másik meglepődött, hát igen nem ő az egyetlen, akinek ez újdonság. De ő végre, felnőtt, és kialakult a személyisége, ami most már elég szilárd ahhoz, hogy meg is maradjon. Nem esküdne meg rá, de ha nincs Will, akkor nincs aki összetörje.*
- Mi lenne? Lecsuktak volna, amíg volt bizonyíték *céloz rá, hogy nem csak az ő kezéről tűnt el a jegy, hanem mindenkiéről. Már valahogy nem ijed meg, már tudja, hogy meg tudja magát védeni, amíg segítséget tud kérni.*
- Mindent? És mi az a minden? Világuralomra törő terveid vannak? *érdeklődik a fiú, hiszen most érzi úgy először, hogy még egy halálfalóval is normálisan tud beszélgetni.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Sokora Animaru állatkert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 25, 2010 11:13 am

* Meg mindig nem tettem magam túl ezen a nagy változásom. Eleinte furcsálltam, de kezd tetszeni a dolog. Ebből is kilehet hozni valamit végül is. Remélem, az én javamra tudom fordítani Kimet. *
- Annyi baj legyen. * Egy apró mosollyal nyugtázom ezt is. *
- Nézzük a dolgok jó oldalát, lehet hogy a börtönben szoba társak lettünk volna. * Ezt is csak elviccelem mint a többi dolgot mostanában. *
- Világuralomra törő terveim eddig is voltak. De még nincs kész a pontos terv addig senkivel sem osztok meg semmit. Ki tudja, lehet hogy a végén úgy kinyílik a csipád, hogy te akarod majd átvenni az uralmat. * Majd hátraveregetem Kimet, nem túl erősen. Ki tudja, lehet hogy a végén hatalomra tőr. *
Vissza az elejére Go down
Kim Kaguya
Amira prefektus
Amira prefektus
Kim Kaguya


Férfi Kor : 29
Hozzászólások száma : 876
Tallérok : 1
Pontok : 15

Sokora Animaru állatkert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 25, 2010 11:17 am

[i]*Tulajdonképpen, most jól érzi magát a bőrében, és a poénra mosolyra húzza a száját. Hát, az nem lett volna jó, az biztos.*
- Lehet, de akkor panaszt tettem volna, és lévén nekem protekcióm volt, külön cellát kaptam volna. Egyébként meg annyira nem siettek lecsukni *jegyzi meg, hiszen ő önként sétált be Roberthez hogy halálfaló, és csukja le, de nem tette meg valami oknál fogva.*
- Én? Persze, én leszek a Leader utódja, nem tudtad? *üti el ő is poénnal a dolgok, és felkuncog a képtelen ötletre. Ő meg az uralkodás? Soha! Sosem volt, iylen, és nem is lett az otthon töltött idő alatt. Leginkább a képességét fejlesztgette, és gyakorolt, meg önvédelmet is vertek belé, mágikusan is, meg fizikálisan is.*
- Azért furcsa, hogy már nincs az a szoros összetartás a többiek között sem. Mindenki szétszéledt. *jegyzi meg, mert egyetlen halálfalót sem látott, míg Seb fel nem bukkant.*
Vissza az elejére Go down
http://www.lirien.blogspot.com
Vendég
Vendég




Sokora Animaru állatkert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 25, 2010 11:26 am

* Nagyra nyílt szemekkel figyelem Kimet ahogy az ölében a kutyát simogassa. És persze azt is, hogy milyen vissza szólásai vannak. Talán van neki egy ikertestére? És most azzal találkoztam? Nem az már sok lenne a jóból. *
- Kis felvágós, nem hogy annak örülnél, hogy milyen jó társaságot kaptál volna. * Persze kicsit fényezem magamat, az sose árt. *
- Eddig nem is járt a fejemben, hogy ez lehetséges, de ha már így mondod jobban oda figyelek rád, mint eddig tettem. * Lehet, hogy komolyan viccel, de láttam már pár esetet ahol is csak vicceltek és megtörtént az eset. Jobb félni mint megijedni. *
- Hát van az így. Pont úgy ahogy most én csinálom. * Felálltam elköszöntem és elindultam haza. Nem akartam ilyen gyorsan itt hagyni Kimet. Egyre jobban kedvelem a társaságát, de ez a nap túl sok volt nekem. Jobbnak láttam, ha inkább lepihenek, minthogy szegény Kimet fárasztanám az agyszüleményeimmel, hisz arra még jó sok időm van. *


//köszi.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Sokora Animaru állatkert - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sokora Animaru állatkert   Sokora Animaru állatkert - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Sokora Animaru állatkert
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Japán negyed-
Ugrás: