Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapConnie cukrászdája EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Connie cukrászdája Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Connie cukrászdája EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Connie cukrászdája EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Connie cukrászdája EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Connie cukrászdája EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Connie cukrászdája EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Connie cukrászdája EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Connie cukrászdája EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Connie cukrászdája EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Connie cukrászdája EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Connie cukrászdája Vote_lcapConnie cukrászdája Voting_barConnie cukrászdája Vote_rcap 
Kim Kaguya
Connie cukrászdája Vote_lcapConnie cukrászdája Voting_barConnie cukrászdája Vote_rcap 
Ted Forrester
Connie cukrászdája Vote_lcapConnie cukrászdája Voting_barConnie cukrászdája Vote_rcap 
James Miller
Connie cukrászdája Vote_lcapConnie cukrászdája Voting_barConnie cukrászdája Vote_rcap 
William Quentin Watson
Connie cukrászdája Vote_lcapConnie cukrászdája Voting_barConnie cukrászdája Vote_rcap 
Sindy Logan
Connie cukrászdája Vote_lcapConnie cukrászdája Voting_barConnie cukrászdája Vote_rcap 
Hannah McDowal
Connie cukrászdája Vote_lcapConnie cukrászdája Voting_barConnie cukrászdája Vote_rcap 
Chris Martines
Connie cukrászdája Vote_lcapConnie cukrászdája Voting_barConnie cukrászdája Vote_rcap 
Solaria Luthia
Connie cukrászdája Vote_lcapConnie cukrászdája Voting_barConnie cukrászdája Vote_rcap 
Daniel Reed
Connie cukrászdája Vote_lcapConnie cukrászdája Voting_barConnie cukrászdája Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Connie cukrászdája

Go down 
+2
Alex Wilfred
Főmesélő
6 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptyKedd Dec. 29, 2009 12:53 am

Amint a neve is mondja... A cukrászdában egy pultnál Connie-t találod. Ő az akinek le tudod adni a rendelésed. Itt minden féle süteményt találsz. Nagyon hangulatos kis hely, és egyáltalán nem drága.
A ház különlegessége a varázsbomba.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptyPént. Május 14, 2010 6:30 am

*Figyelemmel kíséri Ann-t, majd bólint egyet.*
-Hm... én gondolkodtam azon, hogy rúnamágiát fogok tanítani. Valószínű. De majd csak szeptembertől. *Ilyenkor már minek? Lassan év vége, vizsgaidőszak. Ami után Ann befejezte, ismét megszólal.* Igen, a Famine házé. Mondjuk, szeretem azt a házat, bár én Amirás voltam… *Jegyzi meg csak úgy mellékesen. A Famine ház, valahogy mindig is érdekes volt neki. Közben a cukrászda elé érnek, kinyitja az ajtót, és előre engedi a nőt. Aztán ő is belép.*
-Amúgy, te is ide jártál vagy másik varázslóképzőbe? *Nem biztos benne, hogy egy iskolába jártak, mert nem emlékezett Annre. Vagy mégis? Ki tudja… vannak meglepetések.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptyPént. Május 14, 2010 6:43 am

-Amirás? *elmosolyodik ezen. Hogy lett egy Amirásból Famine házvezető?!*
-Én nem ebbe az iskolába jártam. Ahol felnőttem, nem messze volt, vagy talán még van is egy kisebb varázslóképző.
*Közben keres egy helyet és leül, majd megvárja, amíg Alex is helyet foglal.
Egyébként Ann úgy értette, hogy a szakköröket kezdi el. Mert neki sem árt egy kis tanári gyakorlat az éles tanórák előtt.*
-Én valami csokis sütit kérek. *választ is a felsoroltak közül, majd vár, hogy mit kér Alex.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptyPént. Május 14, 2010 6:49 am

-Igen, Amirás. *Mégsem érthetetlen. Végül is mért ne? Ő szereti ezt a házat is. Ugyebár helyet foglalnak az egyik közeli asztalnál. Alex közben körülnéz, elég régen járt itt, ami azt illeti. Kicsit az étlapot (vagy mit) kezd szemlélgetni. Nem is tudja, mit kérjen. A pincér közben oda is tévedt hozzájuk.*
- Ugyan azt. *Mosolyodik el, majd ismét Ann-re pillant. Kicsit elgondolkodik valami témán… * Várod már a nyarat? *Egy kis lazítás senkinek nem fog ártani…*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptyPént. Május 14, 2010 6:57 am

-Igen, már nagyon várom. Nem szeretem a hideget. Nyáron pedig lehet lazítani. Bár szerintem a szünet nagyrészét a közelben töltöm. *válaszol, miközben megkapják, amit kértek.*
-Nekem kicsit sietnem kell. Elsétáltuk az időt //Majd egy hónapot XD//. Megígértem egy koleginának, hogy ma megbeszélünk pár dolgot a tananyagokkal kapcsolatosan.
*Még bezsélgetgetnek egy darabig, meg sütizgetnek, aztán együtt visszaballagnak az iskolába.*


//Itt a vége, fuss el véle (A) . Köszi a játékot//
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptySzer. Júl. 21, 2010 9:46 am

*Cassy már egy ideje a cukrászdában dekkol. Feketében mint mindig, de ezúttal hosszú egybe részes ruhájában vörös csíkok is előfordulnak, ami kifejezetten vonzóvá teszi a ruhát. Könnyű kis fekete kardigánt visel, ami elfedi a jegyét, hosszú fekete haja szabadon, szürke szemeivel pedig egy szelet csokis túrótortát fikszíroz, hogy egyen-e még egyet belőle. Úgy dönt eszik még egyet, és rendel is, és minden figyelmét a süteménynek szenteli. Pálcája az alkarján lévő "szabvány" tokban figyel.
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptySzer. Júl. 21, 2010 9:55 am

*Ismét farkasalakban járta a környéket, viszont néha neki is kell egy kis kikapcsolódás, meg egy kis édesség, ezért betér az éjjel-nappal nyitva tartó cukrászdába, és rendel magának egy szelet csokoládétortát. Ekkor veszi észre, hogy egy ismerős hölgy is betért ide.*
- Szia! *Megy oda hozzá a sütijével. Egyébként farmernadrágot és egy fekete pólót visel, a lábán tornacipő.*
- Leülhetek? *Nem akar modortalan lenni, főleg nem Cassyval.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptySzer. Júl. 21, 2010 10:00 am

*A hangra pillant fel az evésből, melybe teljesen belemélyedt. Robertet látja, a maga ápolatlan, mégis vonzó valójában. Kissé megnyalja az alsó ajkát, mintha egy darab sütit nyalna le, és kedvesen elmosolyodik.*
- Szia! *üdvözli az aurort, majd int neki hogy nyugodtan üljön le.*
- Kérdezned sem kell, ülj le nyugodtan. Hogyhogy te egy cukrászdában? *kérdezi miközben újabb falatot tűz a villájára, és bekapja, közben végig Robertet figyelve. A múltkori ágybéli kaland óta nem találkoztak, csak a minisztériumban egy futó pillanatra.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptySzer. Júl. 21, 2010 10:04 am

*Mivel megengedik neki, ezért ő helyet is foglal.*
- Hát... néha nekem is kell egy kis kikapcsolódás. Meg egyébként is, szeretem az édességet. *Vonja meg a vállát, majd a nőre mosolyog.*
- Miért, szerinted az aurorok nem ehetnek tortát? *Pislog a nőre sunyin. Mintha talán megváltozott volna. Lehet. Mindenesetre nagyban burkolja befelé a csokoládétortáját.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptySzer. Júl. 21, 2010 10:08 am

*Tovább majszolja az édességet és a férfit fürkészi, most mintha nem lenne olyan harapós. Talán jó napja volt.*
- Nem kapcsolódsz ki eléggé munka közben? Ejj ejj, nehogy halálra dolgozd magad, mert a minisztérium auror nélkül marad. *gúnyolódik kedvesen, legalábbis nem feltétlen bántóan, csak inkább évődően. most hogy itt van vele szemben a férfi, rájött hogy hiányzott neki az elmúlt időszakban.*
- De ehetnek, csak konkrétan belőled nem néztem ki. *feleli a nő szemrebbenés nélkül az igazságot, majd befejezve a falatozást az üres tányérra helyezi a villát és a szalvettát.*
- Utánam nyomozol vagy csak valóban sütizni jöttél? *kérdezi mert tudja ő hogy Robert olyan ártatlan mint a ma született kisfarkas.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptySzer. Júl. 21, 2010 10:14 am

*Talán neki is hiányzott Cassy, és most jó, hogy látja. De természetesen ez nem biztos, mint Robbal kapcsolatosan semmit sem.*
- Ó, ott van nekik Falcon. Tudod, ő Stride nagy kedvence. Ő majd dolgozik. *Úgy van vele, hogy Falcon csinálja a látszatmunkát, ők meg Cassidyvel nyomoznak... úgy külön, Falcon nélkül.*
- Pedig tényleg szeretem az édességet. Csak ritkán van rá időm, hogy beüljek egy cukrászdába. Tudod, nem dolgozom, vagyis Falcon szerint, még sincs időm semmire. Szerinted hogy van ez? *Mosolyog a nőre. Ő is elfogyasztotta a süteményét, szóval ugyanúgy tesz, mint Cassy, ráteszi a villát. meg a szalvétát.*
- Tényleg sütizni jöttem. Nem hiszed el? *Vigyorodik el. Ennyire munkamániás lenne? Talán... nem, biztos.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptySzer. Júl. 21, 2010 10:19 am

*Nem bánja, mert szereti a veszélyes és kiszámíthatatlan dolgokat. Természetesen tudja hogy Robert nem tudja, mennyire. Annyira hogy Willel is gyakorolták a lepedőakrobatikát, elég nagy szenvedéllyel, aztán a kölyök visszatért a kedveséhez, ő pedig ismét Demonnal maradt. Nem bánta, tudta hogy ez lesz.*
- Az egy vadállat. *horkan fel megvetően a név hallatára, és ezzel beigazolódik a sejtése hogy jó volt neki hogy elköltözött Wilardból. *
- Szerintem neked agyadra fog menni a munkád. *mosolyog, mert eddig akárhányszor látta a férfit, mindig valami miatt rohant. Nem is értette, hogy van ez.*
- Nem, nem hiszem el, de nem baj. Mindenkinek lehet gyengepontja. A tied a csokitorta? *kérdezi, és kinyújtja a lábát, mintha csak nyújtózkodna, ami véletlen a férfiéhez ér.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptySzer. Júl. 21, 2010 10:33 am

*Ő meg sejti a Willel való kapcsolatot, mert több "kém" is jelentette, hogy ők ketten valószínűleg együtt vannak. Természetesen Robert nem biztos benne, hogy történt komolyabb dolog is Will és Cassy között, de el tudná képzelni. Viszont nem féltékeny. Nem járnak, csak egy egyéjszakás kaland volt... eddig.*
- Ezzel sajnos egyet kell értenem. És mindig rosszfelé szimatol. *Húzza el a száját. Falcon is jó auror lenne, ha értene a munkájához, és nem akarni minden gyanús embert kinyírni.*
- Lehet. De nem baj. Majd kitüntetnek, meg hősi halottként eltemetnek. *Vigyorog továbbra is. Ma nagyon hülye, pedig nem szívott semmit, csak cigarettát.*
- Meg a barackos. *Teszi hozzá.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptySzer. Júl. 21, 2010 10:42 am

*Néha komolyan eltűnődik, mi lenne, ha ők ketten komolyabbra vennék a kapcsolatukat. Valószínűleg nem lenne túl jó senkinek sem, de hátha talán mégis.*
- Falcon akkor lenne jó auror, ha megfulladt volna az anyja méhében. *szólal fel élesen a nő, mert van pár kellemetlen élménye arról a... vadállatról. Számos heget köszönhet neki, amit sosem bocsát meg neki.*
- Hősi halottként? Álmodozz, nem hagyom hogy elpusztulj. Jelenleg nekem tökéletesen megfelel, ha veled látnak, mert folyton kihívás elé kerülök, és én szeretem a kihívásokat. *feleli, de nem mondja ki hogy szereti a férfit, pedig már lassan lassan ott tart.*
- Barackos? Olyat régebben még csináltam én is... *jegyzi meg kissé eltűnődve, és megjegyezve hogy anno Demonnak csinált ilyet utoljára, lehet megint neki kellene állnia sütni?*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptySzer. Júl. 21, 2010 10:56 am

*Lehet, hogy meg kellene próbálniuk, viszont az, hogy Robert auror, Cassy pedig halálfaló eléggé ront az esélyeiken.*
- Hát... ez is egy jó hozzáállás. Szerintem simán megdögölhetett volna Vietnámban, vagy a fene tudja, hogy hol szolgált. Mindegy. Kár, hogy visszajött. *Sóhajt egyet. Az ő munkáját i megnehezíti, hogy folyton a nyakára jár. Nem irigyli Cassidyt sem.*
- Pedig jó pár barátod örülne, ha koporsóban látna. Én is, viszont ez nekem nem kihívás. Csak annyit mondok, hogy infókat próbáltam kiszedni belőled, és mindenki békén fog hagyni. De neked az, kihívás... egy aurorral sütizni? Ejhejh... *Vigyorog a nőre. Tényleg eléggé rossz helyzetben van. De ha szereti a kihívásokat.*
- Ó, a háziasszonka. Süthetnél nekem is. Tudod milyen régen ettem házi süteményt? Amikor még otthon laktam. *Nosztalgiázik kicsit. Már jó pár éve nem volt otthon.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptySzer. Júl. 21, 2010 11:03 am

*Eléggé ront, de nem tesz mindent tönkre, és akár egyik vagy másik fél, talán csak átcsábítaná a másikat a számára helyesnek ítélt útra.*
- Hát egész biztos hogy nem hiányzott volna, ha valahol névtelen sírban köt ki. *ért egyet mélységesen Cassy, és szemében egy pillanatra újratükröződnek a borzalmak, amiket a vadállat kezétől szenvedett el. Nem irigyli az aurorokat.*
- Pár barátom annak is nagyon örülne ha maguk mellett tudhatnának téged. *feleli a nő, és nem kertel. Szeretné ha Robert átállna az ő oldalukra, úgy semmi akadálya nem lenne a kapcsolatuknak, csak... a Leader. De ő is csak ember, és Cassy az ő szeretőjét támogatja és a Forrester kölyköt.*
- Kihívás megvédeni magam, amikor azzal vádolnak hogy elárulom a rendünket neked. *feleli a nő, és előrébb hajol a széken*
- Nem röhög, nem vicces. Annak idején szerettem sütni, és egész jókat sütöttem, de need nem fogok, hacsak... nem csatlakozol hozzám. *mosolyodik el, de ezt kivételesen a mai napra érti csak, hogy menjenek fel hozzá, és akkor Robert talán, talán kaphat barackos sütit.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptySzer. Júl. 21, 2010 11:20 am

- Hát nem. *Rázza meg a fejét. Az egész világnak jobb lett volna, ha Falcont valahol kinyírják a vámpírok.*
- Ó, pedig engem nem fognak maguk mellett tudni... hacsak... *De ezt nem fejti ki. Még meg kell beszélnie a főnökével. Meg egyébként is, szupertitkos az ügy.*
- De te szereted a kihívásokat, úgyhogy megvéded magad. Én meg téged, ha elfajulna a dolog. *Teljesen természetesen mondja, mintha csak a napi időjárásról beszélne.*
- Óóó, hát akkor ezt meg kéne fontolnom. Na és mit kérsz cserébe? *Vigyorodik el, majd mivel már mindketten megették a süteményt, feláll, megfogja a nő kezét, majd minden szó nélkül kivezeti a cukrászdából.*

//És most fagyunk, muhaha.Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptyVas. Feb. 13, 2011 6:51 am

* Vasárnap, a hét utolsó napja és egyben annak a rövid két napos pihenésnek a vége, ami olyan rövid, hogy már szinte fel sem tűnik, hogy van. Mindenesetre minden diák megpróbálja megragadni azt a pár órácskát ami még hátra van, hogy egy kicsit kimozduljon az iskola falai közül. Így tesz Charity is. Egy kék hosszított ruha van rajta, a derekán egy fekete övvel, egy fekete harisnyával és egy hozzá tartozó vagy tíz centis magassarkúval. Minderre egy krémszínű kabátot is felvett , fekete bőrkesztyűvel és egy szürke sállal. Hosszú, szinte már fehér haját egy kontyba fogta a tarkójánál. Nem viselt egy kis leheletnyi szájfénynél több sminket, hiszen minek is az neki ?! Véla vér csörgedezik az ereiben. A színtiszta szépség és elegancia sugárzik róla. Könnyed léptekkel érkezik meg a cukrászda elé. Egyedül van, hiszen barátból nem akad sok neki se a Wilianben, sem sehol máshol. Csillogó szemekkel bámulja a kirakatban a sok kívánnivaló édességet. Az ajkába harap, nem szabadna engednie a csábításnak. Bár egy külső szemlélő szerint ráférne egy adag édesség, hiszen olyannak tűnik mint akit egy könnyed kis szellő is elfújna.*
- Nem * Mondja magának suttogva és ökölbe szorítja a kezeit, majd még egy sóvárgó pillantást vet az egyik csokis muffinra, és ahogy megfordulna beleütközik valakibe .*
- Elnézést * Süti le a szemét. Majd egy gyors pillantást vet az illetőre.*


A hozzászólást Charity Pernelle összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 13, 2011 7:08 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptyVas. Feb. 13, 2011 6:57 am

*Éppen Wilard utcáin sétálok, de csak mert imádom azt a koszfészket. És nekem ott kell laknom. Ez kb. olyan, mint ha erre a mai tinisztárra Justin Bieberre azt mondanák hogy hetero.. Csak mert akkor igen nagyot tévedne a Föld... Amúgy egy fekete farmer, és barna bőrdzseki van rajtam. Indulnék el, de akkor éppen belém ütköznek. Szerencséjére az illetőnek ma már leszívtam valakit, de attól még kómás vagyok...*
-Semmi gond. *Mosolyodok el halványan. A szemfogaimat egyelőre nem villantom ki...*
-Amúgy Mason vagyok... És te? *Ma ilyen kedvemben vagyok.. Közben elfordítom a fejemet, és ásítok egyet...*
-Nem akarsz bejönni? Ne ácsorogjunk itt kint. Meghívlak egy sütire. *Illendő vagy nem, én ezt teszem.. Közben belépek, meg se várva a lány válaszát. Úgy is jön utánam..*
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptyVas. Feb. 13, 2011 7:06 am

* Miután felmérte, hogy kivel van dolga hátrébb lép és nyíltan a szemébe néz a férfinak. *
- Charity ... * Válaszolja majd egy fintor ül ki az arcára, amikor meglátja, hogy Mason ásít egyet* - Magát nem tanították meg a jó modorra ? Társaságban általában illik elnyomni az ásítást.
* Kérdezi egy kis gúnnyal a hangjában. Nem tehet róla, a neveltetése meg a származása miatt benne van bunkóság és az arrogancia. Már épp válaszolná a meghívásra, hogy nem, amikor a gyomra kordul egyet jelezve, hogy igencsak okos dolog volna elfogadni az ismeretlen meghívását. Kelletlenül felsóhajt, majd belép Mason mögött a cukrászdába. ÚGy látszik nem egy úriemberrel hozta össze a sors. Még csak arra sem volt képes, hogy az ajtót megtartsa neki. *
- Egy feketeerdő muffint .
* Mondja, majd leül egy ablakhoz közeli asztalhoz. A sütit már a kirakatban kiszúrta, és úgy tűnik meg is fogja kapni. Végigméri a " kedves " ismeretlent és érzi, hogy valami veszély sugárzik a férfi felől. De jelenleg még tesz a dologra. Az első és legfontosabb dolog, hogy megkapja a sütijét.
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptyVas. Feb. 13, 2011 7:18 am

-Ezer bocsánat, hogy 350 év alatt nem tartottam meg a jó modoromat kedvesem.. *Itt egy kis szünetet tartok. Különben is elfordítottam a fejemet.* -De tudod... a vámpírok ha jó modorról van szó, kérdezni sem szoktak. Bár van egy-két kivétel, de ők gyengék, alávetettek.. Akik próbálnak emberi életet élni... *Fejezem be a monológomat. Én csak egy kólát kérek.. aztán lehet valami mást is. Még a pultnál odanyomom a kiszolgáló kezébe a pénzt, majd leveszem a lány kabátját, és a közelben lévő fogasra rakom.*
-Nos... hogy meg az életed a falak közt?
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptyVas. Feb. 13, 2011 8:37 am

* Kicsit megdermed amikor megemlítik neki , hogy 350 év. Kivel hozta őt össze a sors ?! Egy vámpírral . Hagyja, hogy lesegítsék a kabátját, az egyetlen udvarias megmozdulása Masonnek 10 perc alatt. Helyet foglal, a lábát automatikusan keresztbe teszi. Egy pszichológus azonnal megértené, hogy ezzel a gesztussal a távolságtartást mutatja. Jelen esetben ez nem kimondottan Mason felé irányul, általában mindenkitől tartja a 3 lépés távolságot.*
- Ezek szerint maga nem tiszteli az emberi életet.
* Szűri le a következtetést Char. Nem mintha ő annyira sokra becsülné diáktársait. Kicsit meghökken, hogy ilyen közvetlen Mason.*
- Átlagosan . * Feleli szűkszavúan, majd megkapják a rendelést. Charity letör egy apró darabot a muffinból, a villával. Élvezi ahogy az elolvad a szájában. Isteni finom a tésztája, bár Connie sütijei erről híresek. *
- A kóla felettébb egészségtelen * Jegyzi meg, amikor látja, hogy a másik mit iszik. *
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptyHétf. Feb. 14, 2011 3:29 am

-Mondd, miért tisztelném, ha már nem vagyok az? Az emberek nekem csak arra jók, hogy táplálkozzak belőlük. Barátaim nincsenek, őszintén, nem is kellenek... *Én mindig kíméletlenül őszinte vagyok. Bár a mondandóm végére egy kicsit ellentmondásos képet vágok, ugyanis Hanni azért valamilyen szinten mégis csak barát...*
-Tudod ha most nagyon szemét lennék, olvasnék a gondolataidban.. Csak az a probléma, hogy nem tudok. *Pillantok a lányra, majd a kólámra. A kijelenésre felpillantok.*
-Nekem csak két dolog egészségtelen: a férfiak és az állatok vére... *Aztán kérek egy rostos baracklevet, megmutatva, hogy tudok én más is lenni.*
Vissza az elejére Go down
Charity Pernelle
Diák-Amira
Diák-Amira
Charity Pernelle


nő Kor : 32
Hozzászólások száma : 48
Tallérok : 1
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptyHétf. Feb. 14, 2011 6:01 am

- Egy szóval se mondtam, hogy tisztelnie kéne az embereket. Nagy részük szánalomra méltó. Csak levontam egy következtetést.
* Feleli majd, bekap egy falatot a muffinból. Mint mindig most is irtó lassan eszik. Talán ennek is köszönhető, hogy olyan nádszál vékony mint amilyen. *
- Barátok *Ízlelgeti a szót, mint egy muffin falatot. Számára teljesen idegen maga a fogalom. Barátai nincsenek, legalább is ő senkit nem tart annak. A férfi következő mondata azonban megszakítja gondolatmenetét.*
- Ezek szerint nem valami erős vámpír, bár maga az első a fajtájából akivel találkoztam eddig.
* Vonja meg a vállát. Igazából nem nagyon érdekli, hogy most mászkál-e valaki a fejében vagy sem. Gondolatait nem szokta megtartani magának, így nem veszít semmit sem a vámpír, hogy nem tud olvasni a gondolatokban.*
- Nem úgy van, hogy maguknak nem muszáj enniük emberi ételt vagy inniuk , elég csak a vér ?
* Pillant a másikra kérdő tekintettel. A könyvek sok mindent írnak, de teljesen igazat csak magától az érintettől lehet megtudni. A muffinnak csak a fele tűnt még el, de Char már úgy érzi, hogy degeszre ette magát. Kelletlenül lökdös egy falatot a tányérján, majd nagy nehezen bekapja és lenyeli.*
- Kéri ? * Tolja Mason felé a tányért. Neki ennyi bőven elég volt.*
Vissza az elejére Go down
Mason D. Hill
Vámpír
Vámpír
Mason D. Hill


Hozzászólások száma : 106
Tallérok : 2
Pontok : 0

Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája EmptyHétf. Feb. 14, 2011 6:28 am

-Tudod, szánalmas emberek nélkül a világ semmi lenne. *Vonom meg a vállamat, majd hallgatom, és a kijelentésére meglepődök.*
-Pontosan nem. Nem mindegyik vámpír tud mások gondolataiban olvasni. Ez általában azoknak adatik meg, akik már születésüktől fogva vámpírok... *Magyarázom.. Aztán a tányérját elveszem, és egyszerűen bekapom a sütit.*
-Dehogynem, a vér elég. De azért néha a vámpírok is ehetnek. Na meg addig nem mehetnek be egy házba, amíg be nem hívják őket. Plusz a napon nem tartózkodhatnak, csak ha varázsszer van rajtuk.. *Magyarázok egy kicsit, aztán figyelek a lányra.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Connie cukrászdája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Connie cukrászdája   Connie cukrászdája Empty

Vissza az elejére Go down
 
Connie cukrászdája
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: "Éjjel-Nappal" negyed-
Ugrás: