Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKönyvtár EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Könyvtár Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Könyvtár EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Könyvtár EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Könyvtár EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Könyvtár EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Könyvtár EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Könyvtár EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Könyvtár EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Könyvtár EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Könyvtár EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Könyvtár Vote_lcapKönyvtár Voting_barKönyvtár Vote_rcap 
Kim Kaguya
Könyvtár Vote_lcapKönyvtár Voting_barKönyvtár Vote_rcap 
Ted Forrester
Könyvtár Vote_lcapKönyvtár Voting_barKönyvtár Vote_rcap 
James Miller
Könyvtár Vote_lcapKönyvtár Voting_barKönyvtár Vote_rcap 
William Quentin Watson
Könyvtár Vote_lcapKönyvtár Voting_barKönyvtár Vote_rcap 
Sindy Logan
Könyvtár Vote_lcapKönyvtár Voting_barKönyvtár Vote_rcap 
Hannah McDowal
Könyvtár Vote_lcapKönyvtár Voting_barKönyvtár Vote_rcap 
Chris Martines
Könyvtár Vote_lcapKönyvtár Voting_barKönyvtár Vote_rcap 
Solaria Luthia
Könyvtár Vote_lcapKönyvtár Voting_barKönyvtár Vote_rcap 
Daniel Reed
Könyvtár Vote_lcapKönyvtár Voting_barKönyvtár Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Könyvtár

Go down 
+17
Chris Martines
Daniel Reed
Benjamin Doredumble
Rufus Chamberlain
James Miller
Larina Marley
Hannah McDowal
Rhonda Shane
Lana Rosemary Lent
Alice White
Blake A. Attaway
Ted Forrester
Kim Kaguya
Alena Aalriä
Solaria Luthia
Sindy Logan
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Főmesélő
Admin
Főmesélő


Hozzászólások száma : 296
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Könyvtár   Könyvtár EmptySzer. Dec. 09, 2009 9:13 am

Teljesen átlagos terem. Az ajtónál egy könyvtáros, Laura mindenkit szívesen lát, persze hangoskodni nem szabad. Sok ezer könyv megtalálható itt, Á-tól Z-ig. Pár asztal és szék is megtalálható ha esetleg valaki itt szeretne tanulni. A tiltott részlegbe senkinek sem szabad a belépés. Egy idomított puma őrzi a bejáratot, aki egy varázsállat, persze ezt senki nem tudja a tanárokon és a könyvtároson kívül.
Vissza az elejére Go down
https://wilian.hungarianforum.com
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzomb. Jan. 23, 2010 10:26 pm

*A polcok között járkál, keresve egy jó könyvet... Még ő sem tudja hogy milyet, de keres. Ma farmernadrág, fehér póló felette egy fekete pulcsi. Kedvenc nyaklánca is rajta van.
Ma is jó a kedve, vidám. Teden jár a feje, mostanában egyfolytában. Tovább keresgél közben, és azért reménykedik abban, hogy lesz társasága is.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzomb. Jan. 23, 2010 10:34 pm

*Sindynek nem kell tovább reménykednie, mert lesz társasága, ugyanis Luthia......eltévedt. Igen, ez mostanában a szokásává vált, pedig nem direkt csinálja. Ma is feketében "pompázik". Fekete tornacipő, fekete farmer, amin néhány lánc lóg és mellesleg a gatyán néhány szakadás is látható, fölötte pedig egy fekete pulcsi. Ma is rajta van a kesztyűje, ugyanis kezei még mindig zöldek... a gáz csak, hogy egyre jobban viszket.... de még tűrhető.
Tehát eltévedt és gondolta benéz ez az ajtó mögé is, még ha ki is van írva hogy könyvtár, ki tudja mit rejtegetnek itt. Könyveket. És perpillanat egy Sindyt, akit Lú hamar ki is szúr. Oda is ballag a közelbe, de úgy csinál, mintha nem miatta ment volna oda. A könyveket nézegeti, közben ráköszön a lányra.*
-Hello. Hogy s mint?
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzomb. Jan. 23, 2010 10:39 pm

*Tovább nézegeti a könyveket, némelyiket ki-kihúzza de nem talált még neki valót. Közben meghallja hogy nyílik az ajtó és valaki bejön. Kipillant a polcok közül és akkorra már Luthia is ott van... Persze egy kedves mosollyal fogadja.*
-Szia! Minden oké. Veled? Hogy-hogy itt? *Érdeklődik miközben visszafordul a könyvekhez és lekap BBT-t. Kinyitja, nézegetni kezdni. Igen, érdekli ez a tantárgy... nagyon is.
Közben azért reméli hogy a másik lány nem lesz olyan mint a múltkor. Ő senkivel nem akar rosszba lenni... Közben peléje is ott sündörög a Sindy lábánál.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzomb. Jan. 23, 2010 10:42 pm

-Élek. *hangzik a válasz, azt pedig nem fogja elárulni, hogy eltévedt. Minek kösse a prefi orrára?*
-Csak gondoltam benézek, hátha találok valami érdekes könyvet.
-Hallod! Te Prefi vagy! Úgy tudom van itt egy tiltott rész...tudod hol van? *vigyorodik el ravaszul.*
-Simán benézhetnénk! *mosolyog. Láthatóan normálisabb a lánnyal. Bocsánatot kérni nem fog a múltkoriért, mert....mert miért is?*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzomb. Jan. 23, 2010 10:48 pm

*Bólint a válaszra, miközben tovább nézegeti a BBT könyvet. Mikor Luthia azt mondja neki hogy nézzenek be a tiltott részlegbe akkor felnéz. Peléjét is felkapja, majd kicsit arrébb megy. Mármint megnézni hogy a könyvtáros figyel-e.*
-Hát... megpróbálhatunk bemenni... de még nem voltam ott és úgy tudom valami mágikus állat őrzi a bejáratot. *Kicsit elgondolkodik és int a lánynak hogy menjen utána. Annak örül, hogy Luthia rendesebb vele... Halkan közben megszólal.* Beadhatnánk a könyvtárosnak valami mesét. Mivel az az izé...*Bök előre, pontosabban az ajtóban fekvő állatra.*...Nem fog beengedni minket. *Egy kérdő pillantás Luthiára, megvárja mit mondd, aztán cselekszik.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzomb. Jan. 23, 2010 10:53 pm

*Csendben követi a lányt. Egészen tetszik neki, hogy a jó kislány nem is annyira jó kislány.*
-Cool. Te úgy is prefi vagy. Mondhatod, hogy egy tanár kér el onnan könyvet. Vagy nem is tudom. Lehet az nem lenne elég. *gondolkodik a "mesén".*
-Neked van valami ötleted? *kérdez vissza.*
-Az a macska az ajtó előtt *céloz a pumára* Szerinted bántana is?
*Azon gondolkodik, ha beadják a mesét, hogy csak arra jártak és jók voltak, mert nem érdekelte őket a tiltott rész és a puma csak úgy rájuk támadt, akkor talán egy időre kiiktathatják.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzomb. Jan. 23, 2010 10:58 pm

*Megáll nem messze a pumától és az ajtótól, miközben a nyakláncát buherálja. Persze közben fekete szemeit Luthiára mereszti. Ezt most csak azért csinálja mert őt is érdekli a tiltott rész.*
-Szerintem... *Gondolkodik el, és folytatja.* ...azt kellene neki mondani hogy egy tanár küldött hogy kell egy olyan könyv, mert abból van házi. Az jobb és nekem még el is hiszi mivel...*Bök a prefektusi jelvényre ami a fehér pólóra van kitűzve. Közben megvonja a vállát.*
-Talán... nem tudom. De szerintem okkal van ott, szóval biztos hogy nem szelíd cica. *Mosolyodik el és várja a reakciót.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzomb. Jan. 23, 2010 11:03 pm

*A második ötletet hagyja későbbre. Előbb próbálkozzanak a biztonságossal.*
-Csak rizikó van. Nem tudunk könyv címet mondani....vagy majd kitalálunk valamit.
-És mi van, ha csak a könyvtáros megy be egyedül? Vaaagy...amíg veled tárgyal, addig én bessuranok! *a végét már félig röhögve mondja, nem gondolta komolyan, de ha bejönne örülne, csak épp a kiút lenne izgalmas, ha egyedül menne be úgy, hogy senki nem tud róla csak egy prefi, akivel bár most jóban van, nem biztos, hogy megbízható.*
-Na akkor, hajrá! Mondd, hogy aaaaa....mittomén milyen könyv kell! Menjek veled, vagy várjalak itt?
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzomb. Jan. 23, 2010 11:12 pm

*Kicsit elgondolkodik, mutató ujját a szájához emeli, de rögtön eszébe is jut valami.*
-Beenged biztosan minket. *Magyarázza, miközben elmosolyodik. A besurranósdi nem biztos hogy jó ötlet. Megrázza a fejét, miközben a könyvtáros felé int.*
-Beszélek én vele. *Kacsint egyet, miközben fekete szemei felcsillannak. Már tudja mit fog mondani. Lassan, de biztosan elindul a könyvtáros felé. Megáll az asztala előtt és kedvesen elmosolyodik.*
-Jó napot! Beengedne minket abba a részbe? Az egyik házi feladathoz kellene pár könyv mind a kettőnknek. *A mosolya továbbra sem marad le, és a prefektusi jelvényt is megmutatja a könyvtárosnak. Az rábiccent, és kilép a pult mögül. Lassan elindul a tiltott rész felé, és valami csinál a pumával. Azután kizárja az ajtót és beengedi a fiatalokat. Persze azt is mondja nekik hogy siessenek. Sindy, rámosolyog Luthiára és odasuttogja neki mikor már benn vannak.*
-Hát, ez könnyű volt. *Közben körülnéz, biztos benne hogy érdekes könyveket fognak itt találni.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzomb. Jan. 23, 2010 11:18 pm

*Luthia imádkozik, miközben Sindy már halad Laurával a Tiltott rész felé. Döbbenten, de végül vigyorogva lép be a sötét, fáklyafényes helyiségbe. //Csak hogy izgi legyen XD//*
-Hülye voltam, hogy elítéltelek, hogy prefi vagy. *vigyorog. Arra nem is gondolt, ha a prefi jó fej, akkor még segíthet is. Persze bocsánatot még mindig nem kér.*
-Na keressünk valami izgis könyvet. *mondja és elindul keresni.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzomb. Jan. 23, 2010 11:25 pm

*Ugyebár végignézi ahogy a könyvtáros a pumát "elvarázsolja", és belép. A helység tetszik neki, nem is olyan félelmetes //>.<// mint amilyennek elképzelte... Közben kicsit meglepődik mikor Luthia kijelenti hogy hülye volt. Egy mosollyal nyugtázza hogy nem haragszik.*
-Semmi gond. Megesik... *Na igen. De ennek azért örül.A könyvtáros nem figyeli őket, még jó. A polcok között nézelődik és közben azért még tárgyal Luthiával.*
-Kellene valami jó varázskönyv. *Ujjait végighúzza a könyveken, miközben olvasgatja a címeket is.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzomb. Jan. 23, 2010 11:28 pm

-Egy? *kérdez vissza, miközben gyorsan nézegeti a könyvcímeket.*
-Ha jól hallottam azt mondtad a könyvtárosnak, hogy PÁR könyv! *emlékezteti a lányt.*
-Démonidézés....5 órás alakváltoztatás....Vadállat szelidítés....Na hogy tetszik? A Pumának jó lenne... *vigyorog.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptySzomb. Jan. 23, 2010 11:32 pm

*Kicsit elgondolkodik. Nem úgy gondolta..*
-Igen, de nem arra gondoltam.. na mindegy, nézelődjünk. *Mosolyog, miközben hallgatja a könyvcímeket.* óóó, stipi-stopi az alakváltós. Az nekem kell. *Odasiet a lányhoz és lekapja a könyvet. Nem is olyan rossz... álcázhatnák maguknak valaminek és több helyre is bejuthatnának.*
-Nem hiszem hogy ezt a pumát így meg lehet szelídíteni de ki tudja... Azért kell mind. *Vigyorog vissza, miközben nézegeti a könyvet.* Hallod Luthia... Evvel simán be lehetne jutni valami varázslattal védett helyre.. Például ha macskává változol... csak bebújsz az ajtó alatt. *Próbál valamit kitalálni. Ez most felpörgette...*

//Most pedig bekövetkezik a jégkorszak... ^^//
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyVas. Jan. 24, 2010 5:00 am

//Elolvadt a jégkrééémeeeeem..... Sad Crying or Very sad //

*Döbbenten veszi észre, hogy már majdnem a kezei közül kapják ki az egyik legjobb könyvet.*
-Héjhéjhéj...Az én ötletem volt ide bejönni, és különben is...együtt jöttünk ide, együtt kezdtük el, majd együtt használjuk a könyveket is. *kacsint egyet a csajszinak.*
-Különben meg neekeeeeem is ez tetszeeeett...*kapja ki a lány kezéből a könyvet játszott sértődöttséggel. Kinyitja a fejezetcímeknél...*
-Állattá... Más emberré.... Blablablaa.... Ismerőssé???? Váó! Ez tetszik! *akad meg a szeme egy fejezeten.*
-Figyelj! Eszembe jutott valami! Átváltozhatnánk Teddé! Vagy én meg Te lennék! *na igen. Ezt nem mondaná, hogyha tudná, hogy Ted meg Sindy.... na igen. De nem tudja és át fog változni és igen csak meg fog lepődni, ha Sindyként találkozik Teddel. Viszont, ha Sindy elmondja neki, hogy összejöttek, akkor most biztos itt hagyja a csajt..... De ez még a jövő Very Happy. Ki tudja mi lesz a jövőben...bár ha találnak egy jövőbe látós könyvet, akkor ők... Very Happy*
-Ezek amúgy főzetek. *teszi még hozzá.* És nem lesz egyszerű ezeket a cuccokat beszerezni. //De nekünk annál több izgi játék jut Very Happy//
*Közben tovább nézegeti a könyveket...*
-Látás....Basszus, én enélkül is látok... *tovább megy, folytatja* ...Minden esetre ez a démonidézés ez tetszik nekem... *majd le is kapja a polcról.*
-Némmá...Beszéd....*a Látás nem érdekelte, pedig lehet, hogy pont a Jövőbe-látásról szól, de ez a Beszéd annál inkább.* -Fejezetek...Beszéd a halottakkal....ez jöjjön? Vagy vigyünk kevesebb könyvet, de ennél is ütősebbet?
*Keresgél, keresgél....*
-Ez meg mi?... El sem tudom olvasni a címét...valami hülye nyelven van....*lekapja a polcról és belenéz. Üres.* -Üres??? Ha ennyire rejtegetik, akkor ezt visszük nem? Aztán majd valahogy rájövünk hogyan lehet előhozni a betűket....
*És keresgél tovább, mert ha már szabadon és büntetlenül garázdálkodhat egy tiltott részben, akkor nehogy már ennyi elég legyen!!!*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyVas. Jan. 24, 2010 5:10 am

*Igen... sikeresen kikapja a lány kezei közül a könyvet. El is kezdi nézegetni, viszont megáll mikor Luthia odaszól. Elmosolyodik.*
-jójó, de ne hagyjál ki semmiből! *Nem is olyan puhány, mint amilyennek kinéz... Közelebb lép a lányhoz, majd ő is nézi a könyvet. Ismerőssé? meg is lepődik rajta.*
-Ismerős? Teddé? *Kicsit belepirul a névbe... Nem szándékozta elmondani Luthiának, és csak akkor mondja ha esetleg kiszedik belőle. Olvasgatja tovább.* Mellesleg, ehhez hajszálak kellenek. *Bök a mondatra, és kicsit elgondolkodik. Egyszerű nem lesz az biztos...*
-Ezeket a BIT teremben lehet megtalálni a szertárban... *Jegyzi meg halkan, közben ő is tovább áll, nem is kell neki sokat keresgélni mert Luthia annyira bele éli magát hogy csak sorba szedi az édekes könyveket.*
-Ne a halottas legyen már. *Mikor Lú lekapja a másik könyvet, belenéz. Üres... vannak ilyenek, sőt talán nem is egy.*
-Ezzzt vigyük! *Veszi el a lánytól a könyvet, miközben megy Luthia után. * Ezt talán.. mágiafelismeréssel lehetne... vagy nem tudom. *Persze, ő ért ehhez. Elég sok könyvet elolvasott már ahhoz hogy tudja. Azért néha nézelődik ő is a polcok között.*
-Siessünk egy kicsit, nehogy mégis rajtakapjanak minket.
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyVas. Jan. 24, 2010 5:16 am

*Nem veszi észre a pirulást, nem is szándékozik észrevenni.*
-Hát ha a hajszálakra gondoltál, akkor azokat könnyű lesz megszerezni... Én tőled már szereztem is egy marékkal. *markol bele a lány hajába hülyülve, de aztán hagyja és megy tovább.*
-Vagy ne Teddé. Cseréljünk testet. Aztán még tanárrá is lehet...na jó, de ne most ötletelgessek már, majd kinn.
-Tehát mik is vannak eddig? *kérdezi a lánytól, mivel hogy minden könyvet kikapkodott Lú kezéből. //XD//*
-Beszerzünk simán mindent, csak a könyvek legyenek meg. Nem mondtam a múltkor, de egy csajjal jrtunk a BOK teremben...Onnan zöld a kezem. Még mindig... *morogja és erre emlékeztetve magát, már viszketni is kezd a keze. Vakarja is rendesen.*
-Fenéket belé....
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyVas. Jan. 24, 2010 5:26 am

*Ő meg nemsokára vissza is nyeri a saját színét... Közben a lány belemarkol a hajába. Erre allergiás.*
-Hééé! engedj el. *Örül, hogy csak hülyült a lány, így a kezében lévő könyvekre pillant. A kérdésre kicsit elgondolkodik, de nem sokkal később válaszol is rá.*
-Van egy olvashatatlan című üres könyvünk, akkor egy alakváltós... és ennyi. Ez még csak kettő. Nézzünk már valamit még! *Például pár tiltott varázsige jó lenne. Na jó.. ezt nem tőle halloták...//xD//*
-Betörtetek a BOK terembe? Ohh... persze, fűszer... *Hát igen.. vannak ilyen jó hatásúak. Ő mondta Luthiának hogy menjen el a gyengélkedőre de ha nem hallgatnak rá egyszer akkor másodszor nem is mondja el. Közben azért nézegeti a polcot. Megakad a szeme egyen.*
-Hé, Luthia! Gyere már vissza. *Szól a lánynak, miközben leveszi a kissé poros könyvet. Annyit ír rajta hogy Varázsigég Á-tól Z-ig. Nem is lenne olyan rossz. A könyv elég vastag.*
-Ebben benne van minden varázsige és a magyarázata is. Könnyen meg lehet belőle tanulni akármit...*Néz fekete szemeivel a lányra, miközben elmosolyodik.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyVas. Jan. 24, 2010 5:36 am

*Abbahagyja a vakarózást és a kezében lévő egyetlen könyvre néz.*
-Még van ez a Démonidézés is.
-Amúgy nem törtünk be. Jó, úgy terveztük, de nyitva volt az ajtó. Az nem betörés. *magyarázkodik, majd odalép Sindy mellé, mert talált egy elég érdekesnek tűnő könyvet.*
-Hozzad. *vágja rá.*
-Basszus. Ilyen varázsigékről hallani sem hallottunk volna, ha nem jövünk be ide. *mosolyog.*
-Mennyit vigyünk? *kérdi, de szemivel még mindig a polcokat fürkészi.*
-Azért vicces vagy, hogy prefektusnak jelentkeztél, de innen nem elég két könyv. *nevet a lányon, de csak halkan, nehogy Laura gyanút fogjon.*
-Átkok Á-tól Z-ig. *akad meg a szeme a másik "á-tól z"-s könyv helye melletti könyvön.*
-Ha ez sorozat, akkor visszük mindent. Very Happy *mindenesetre lekapja az átkos könyvet a polcról.*
Vissza az elejére Go down
Sindy Logan
Plama Prefektus
Plama Prefektus
Sindy Logan


nő Kor : 29
Hozzászólások száma : 612
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyVas. Jan. 24, 2010 5:43 am

*Bólint.*
-Oké. akkor az is. *Közben meghallgatja Luthia válaszát. Kicsit elmosolyodik, de meg is lepődik. Ő még nem hallott ilyenről...*
-Nyitva? Valaki úgy felejthette... szerencsétek volt. *Kacsint és az á-tól z-ig könyvet is a többihez teszi. A következő kijelentésre megvonja a vállát.*
-Nem jelentkeztem annak. Felajánlották. Én meg elfogadtam. *Attól hogy prefektus nem biztos hogy olyan jókislányos. Közben megszemléli a következő könyvet is.*
-Nah, még azt és szerintem lépjünk le mert a könyvtáros már itt van az ajtóban. *Bök a háta mögé, és Luthiára pillant. Megvárja hogy hozz-e még valamit, majd ha nem akkor remélhetőleg már mennek is ki a tiltott részből. Tán csak nem buknak le.*
Vissza az elejére Go down
Solaria Luthia
Felnőtt
Felnőtt
Solaria Luthia


nő Kor : 31
Lakhely : London, Hell City
Hozzászólások száma : 512
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyVas. Jan. 24, 2010 5:48 am

*Neeeem...biztosan nem fognak gyanút fogni, hogy ilyen könyveket visznek el, hogy..."Démonidézés" XD*
-Okés, menjünk. Ez a 4-5 könyv egyelőre elég lesz. Majd máskor keresünk mást. *vigyorog. Hisz ha egyszer beengedték a csajt, csak beengedik máskor is.*
-Na tűzzünk, mielőtt egy tanár erre jár. *nem adná szívesen oda a könyveit senkinek...a Drágasszágait.*
*Tehát kilépnek mindketten a tiltott részből, majd sietve elhagyják a könyvtárat is...*
Vissza az elejére Go down
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 5:50 am

*Alena az egyik ablak mellett lévő asztalnál ül, körülötte pergamenek, tinta, és néhány vaskos kötet. Farmer és szürke cipzáros felső van rajta, kezében pedig egy jóslásról szóló könyv, valahol a közepénél kinyitva. Elmélyülve olvassa, néha lefirkant egy-egy szót a pergamenre.
Ugyan a könyvek nem tudhatják azt, amit egy igazi látnok tud, hátha talál benne valami érdekeset, vagy valamit, ami segíthet. Az elmúlt napokat azzal töltötte, hogy a könyvtári köteteket böngészte, hátha lel valami használhatót a Scottal kapcsolatos incidensről. A bagoly, amit a nagymamájához küldött még nem ért vissza, ezért aggódik érte. Mi történhetett vele, hogy nem válaszol?*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 6:02 am

*Jay slattyog az első emeleti folyosón. A kis Killer árnyékként követi. Egész gyors csivava létére. Már egy órája az iskolában bolyongnak, nem igazán igazodtak ki még. Jay fekete répnaciban és egyszerű szürke pólóban van. Természetesen a kalap sem marad el a fejéről. Meg most az egyik kezén ujjatlan bőrkesztyű van. Hirtelen felkapja Killert amikor meglátnak egy feliratot egy ajtón: Könyvtár. Benyit, és elkezd keresni egy BIT-könyvet. Rákérdez a könyvtárosnál egy könyvre, és az csak annyit mond: a nagy, sárga könyv, ami a b sorban van.* ~Köszi, de ha nem esett volna le, színvak vagyok..~ *morog magában. Nem baj, rá fog jönni, nem nehéz. B sorban, és rajta kell lennie a névnek. Csak így kicsit nehezebb. De kitartóan keresi. Azt hiszi, teljesen egyedül van, de nem. Csak éppen nem futott még bele Alenába.*
Vissza az elejére Go down
Alena Aalriä
Diák-Amira
Diák-Amira
Alena Aalriä


nő Kor : 30
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 6:09 am

*Fáradtan csapja össze a könyvet, ami az erőszakos mozdulatnak köszönhetően port szór szét a levegőben. Alena kissé elfordítja a fejét, majd a következő könyv után nyúl. Abban az elfordult helyzetben veszi észre Jacksont, aki szemmel láthatóan keres valamit. Alena nem tartja érdekesnek a srácot, hisz egy könyvtárban két dolgot lehet csinálni: olvasni, vagy olvasnivalót keresni.
Tenyerét végighúzza a könyv címlapján, letörölve vele a porréteget. Lássunk tisztán!, olvassa a címet, majd egy rövid sóhajt követően kinyitja, és beleveti magát a betűkbe.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 6:54 am

*Nagy nehezen megtalálja a könyvet, amit keresett. Na ja, egy színvaknak elég nehéz, ha csak annyit mondanak: sárga könyv. Marha vicces.. Gyorsan veszi ki a könyvet, mert már tiszta ideg. Jó nagy hangot csapva ezzel. Észre veszi Alenát, és lassan odaslisszol. Közben Killer már a földön követi.*
-Öhm, zavarok? *kérdezi, miközben az egyik fotelra mutat. Ez az egyetlen asztal, ahol elfér az a böszme könyv. Ha a lányt nem zavarja, törökülésbe leül egy fotelba. Elkezdi rágcsálni a toll végét olvasás közben, és amit fontosnak tart, leírja. Fura, hogy ő nem pennával ír, de nem szereti. A kiskutya ismét az ölében pihen, és a fiú a másik kezével őt simogatja. A kalapot egyszerűen ledobta maga mellé, írásnál zavarja. Ez is ritka alkalom nála, hogy nem kalap, hanem csukja van a fején.*

//bocsbocs, kutyáztam.^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár Empty

Vissza az elejére Go down
 
Könyvtár
Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Keller Könyvtár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: