Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapKönyvtár - Page 6 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Könyvtár - Page 6 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Könyvtár - Page 6 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Könyvtár - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Könyvtár - Page 6 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Könyvtár - Page 6 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Könyvtár - Page 6 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Könyvtár - Page 6 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Könyvtár - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Könyvtár - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Könyvtár - Page 6 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Könyvtár - Page 6 Vote_lcapKönyvtár - Page 6 Voting_barKönyvtár - Page 6 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Könyvtár - Page 6 Vote_lcapKönyvtár - Page 6 Voting_barKönyvtár - Page 6 Vote_rcap 
Ted Forrester
Könyvtár - Page 6 Vote_lcapKönyvtár - Page 6 Voting_barKönyvtár - Page 6 Vote_rcap 
James Miller
Könyvtár - Page 6 Vote_lcapKönyvtár - Page 6 Voting_barKönyvtár - Page 6 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Könyvtár - Page 6 Vote_lcapKönyvtár - Page 6 Voting_barKönyvtár - Page 6 Vote_rcap 
Sindy Logan
Könyvtár - Page 6 Vote_lcapKönyvtár - Page 6 Voting_barKönyvtár - Page 6 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Könyvtár - Page 6 Vote_lcapKönyvtár - Page 6 Voting_barKönyvtár - Page 6 Vote_rcap 
Chris Martines
Könyvtár - Page 6 Vote_lcapKönyvtár - Page 6 Voting_barKönyvtár - Page 6 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Könyvtár - Page 6 Vote_lcapKönyvtár - Page 6 Voting_barKönyvtár - Page 6 Vote_rcap 
Daniel Reed
Könyvtár - Page 6 Vote_lcapKönyvtár - Page 6 Voting_barKönyvtár - Page 6 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Könyvtár

Go down 
+17
Chris Martines
Daniel Reed
Benjamin Doredumble
Rufus Chamberlain
James Miller
Larina Marley
Hannah McDowal
Rhonda Shane
Lana Rosemary Lent
Alice White
Blake A. Attaway
Ted Forrester
Kim Kaguya
Alena Aalriä
Solaria Luthia
Sindy Logan
Főmesélő
21 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptyPént. Okt. 15, 2010 6:57 am

-Ezekkel? Hát, ha meglököd őket, elesnek.. Könyvmolyok... De újoncok, és elvileg segíteni kell nekik.. *Igen, régen nem volt ilyen. Meglátszik, hogy átvette Seb néhány tulajdonságát... Nemhiába, már két éve szobatársak... Közben int a haverjainak, hogy menjenek valamerre. Nincs szüksége most pár tudatlan elsősre.*
-Dehogy tudnak... Ehh, most muszáj hajtani nekik, mert anyuci bepipul, ha a kicsi csemete szar osztályzatot kap a dolgozatra. *Dramatizál. Közben egy elsős még mindig nem akar tágulni. Megfordul, és a cseppet sem udvarias modorában, vagyis pöffeszkedve, és egy két oda nem illő szó használatával elküldi a kissrácot.*
-Na, gond letudva. És, mivan a barátnőddel? Nem panaszkodott, rám? Hogy milyen szemét vagyok? *Puszta kíváncsiságból kérdezősködik. Mondjuk akkor nem is volt túl jó passzban, szóval nem várhatja el senki tőle, hogy akkor is jó kedve legyen.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptyPént. Okt. 15, 2010 7:16 am

* A mosolyból egy röpke nevetés lesz. Nem úgy ismertem meg Danny-t, hogy szó nélkül segít a kis elsősökön. *
- Ja mert te annyira jó kisfiú vagy, hogy bárkinek segítesz. * Én sem vagyok az a jó fiú, talán ezért is vagyunk meg Daniel-el. Volt már 1-2 kalandunk együtt. Közben tovább hallgatom. *
- És te vagy a kis korrepetáló? Vagy hogyhogy így rád kattantak? * Kérdezem, mivel Danny-t nem tudom elképzelni egy kis elsőssel, miközben SVK-t magyaráz. Mikor a másik csak másodszorra tűnik el, újabb kedves megjegyzés:
- Milyen szófogadóak. Mindig így viselkednek? Mert szerintem te hozod ki belőlük... * Vigyorgok rá. Közben jön a gyors témaváltás, ami meglep, mert nem tudtam még egy Dorothy - Daniel incidensről. *
- Nem, miért mi történt? Mert ha így kezded gondolom nem az a szitu hogy kibékültetek. * Egy más fajta mosoly jön az arcomra. Olyan, mint mikor akkor produkálok, mikor két hat éves veszekedését látom.. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptyPént. Okt. 15, 2010 7:27 am

-Miért nem? Vagy nem annak látszom? *Nevet fel halkan, közben elővesz egy rágót, és bekapja. Benny felé is nyújtja, hogy kínálja meg vele...*
-Igen, amint találkozom Sebastiannal, megfojtom. Nem kell ide pálca. Neeem, van két puszta kezem is... És abban erő... Szóval, asszem elintézem az Amirának a vereséget. *Először komolysággal mondja, de aztán felnevet... Tehát nem gondolja komolyan. Amúgy Seb az egyik legjobb haverja...*
-Ja, persze. Szófogadóak.. Én meg egy jólelkű, aranyos, szerény másodikos vagyok.. *Sorolja el a tulajdonságait. Amik meg sem közelítik a valóságot.*
-Nem... Dehogy is... Ki nem állhat. De én nem tudom mit eszel rajta. Bár a te csajod, a te magánéleted. *Vonja meg a vállát.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptyPént. Okt. 15, 2010 7:42 am

- De igazad van. * Hagyom rá. Persze is tudja, hogy ez nem igaz. A rágót visszautasítom, annyira nem bírom. Aztán jönnek a Sebbel való kritikák. *
- Szóval jóban vagy vele... Akkor meg se kérdezem kiknek szurkolsz kviddicsben. * Én egyértelműen Famine drukker vagyok, és meggyőződésem, hogy mi nyerünk, de ebből nem akarok most vitázni senkivel. És akkor jön Danny meg a tulajdonságai... Ismerem, és tudom, hogy őt már mindennek nevezték, csak ezeknek nem. Szerény... Maximum Daniel ellentétének. *
- És te? Nem tudlak rávenni, hogy legalább jó pofizz vele? * Persze Dorothy-ról van szó, de tudom, hogy ez reménytelen ügy. Arra az esély hogy Daniel akár csak annyira jóban legyen Dorothy-val, hogy ne egyből oltogasság egymást, az esély nulla. Persze azért van annyi eszem hogy megpróbáljam rávenni. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptyPént. Okt. 15, 2010 7:53 am

-Nekem mindig. *Ver egyet a mellkasán, és felnevet...*
-Igen. Két éve a szobatársam. James jó kviddicses... Meg minden, de Seb.. Ő nem halálfaló... És, khhm... Két éve a szobatársam, jobban ismerem a beteges szokásait, meg a hülyeségeit mint akárki más az iskolában... És teljesen más, mint amit pletykálnak róla. *Igaz.. Tényleg jobban ismerem, és az egyik legjobb haverom. Tavaly már voltam náluk... A családja is jó fej...*
-Hmm... Nekem nincs semmi bajom vele, egy próbát megérhet. De ha nem sikerül, akkor az majd ne engem hibáztass... *Hajlandó vagyok ebbe belemenni, de csak az miatt, mert Benny a haverom... Más miatt nem.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptyPént. Okt. 15, 2010 8:11 am

* Hát Danny is a régi maradt... egoista. Mondjuk engem nem zavar, Dorothy-t lehet. Sőt... na mind egy. Kitérünk Seb-re, és megtudom, hogy James halálfaló. *
- Mi van? * Vágok Dan szavába. * De állj. James... de neem. Komolyan halálfaló? * Csodálkozok el. Nem tudom elhinni, hogy halálfaló lenne. Meg az is szinte lehetetlenség, hogy a tanárok elől titkolja. A többi már nem is érdekel, tőlem Seb lehet akármi, ha James halálfaló. Gyűlölöm őket. Ezért is készülök aurornak. De hogy James is közéjük tartozzon...
Annak azért még tudok örülni valahogyan, hogy Dan tesz egy próbát Dorothy-nál. Őszintén szólva nem hittem volna hogy megteszi, de bíztam benne. Egyébként nem kértem volna meg. *
- Kösz. Remélhetőleg még szóba áll veled...
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptyPént. Okt. 15, 2010 8:22 am

-Az van, kedves Benny.. *Bólint sötéten. Ezért is áll Seb oldalán. Bár James nem tudja.* -De, James Miller, bizonyosan halálfaló... Én tudom.. És Sebtől. *Teszi hozzá sötéten. Bizony, James halálfaló. Utálja... Ki nem állhatja. És ezért is fogja megmondani, hogy világosan az Amira, és Sebastian oldalát választja.. Nem fél Jamestől...*
-Nincs mit haver. De ha veszekedés lesz belőle, ne nagyon lepődj meg. Bár, annyit megígérek, hogy megpróbálok mindent. *Üti vállon Bennyt. Közben leül az egyik asztalhoz...*
-Jutottál valamire a fog ügyében? *Kotorászik a zsebében, és kiveszi a fogat, aztán az asztalra teszi... És egy könyvet vesz le. Ócska példány, de olvasni még lehet belőle.*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptyPént. Okt. 15, 2010 8:36 am

* Még mindig nem tudom felfogni. *
- És...ezt tudják a tanárok? Meg melyik az a Sötét Nagyúr, aki bevesz egy gyereket halálfalónak? * Hiszek Danielnek, de ezt tuti nem engednék a tanárok. Ha pedig nem tudják, most felmegyek az igazgatóhoz. Nem hagyom, hogy egy halálfaló tanuljon itt. Gyűlölöm őket, és lehet hogy James idősebb, és sokkal tapasztaltabb, és esküszöm nekimegyek. És még van képe itt jó pofizni mindenkinek.
Hát tuti nem lepődnék meg. A Dorothy - Daniel "barátság" még jó sok ideig tartani fog, de én minél előbb próbálom helyrehozni. *
- Okés, majd azért én is beszélek vele. * Teszem hozzá, és remélem ezt a témát le is zártuk.
Aztán Daniel rátér az új témára, és előpakol. *
- Nem, de ahogy látom, te nyomon vagy. Vagy tévedek? * Kérdezem, és érdeklődve közelebb húzódom a könyvhöz. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptyPént. Okt. 15, 2010 8:46 am

-Gondolkozz már logikusan. Ha én tudom, akkor tudja Alex is. Sőt, ő biztosan tudja... De.. Muszáj itt tartani. Ezzel már elkéstél. James... már ilyen.. És ilyen is marad. Igen, van... Nézd, ha bemártod, vagy ha Alexnek elmondod, ő Jamesnek visszamondja. Őt nem érdekli, hogy te elsős vagy. Nem érdekli őt semmi. *Fojtott hangon magyarázza.*
-Rendben. *Biccent, és jelez ezzel, hogy a téma lezárva.*
-Nem, nem tévedsz. De, itt nem sokat ír. Mindössze annyit, amit eddig mi is sejtettünk. *Benny elé tolja a könyvet. Amibe csak az van leírva, hogy ez az állat/ember nem vámpír, hanem, egy félember, félállat. És hogy évszázadok óta élhet.. Angliában..*
Vissza az elejére Go down
Benjamin Doredumble
Diák- Famine
Diák- Famine
Benjamin Doredumble


Férfi Kor : 26
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 158
Tallérok : 1
Pontok : 0

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:04 am

* Mikor arra térünk ki hogy Jamest mi érdekli, félbeszakítom. *
- És szerinted engem mennyire érdekel az ő véleménye? Ha ő keres meg engem... nekem annál jobb. * Már nem mintha ilyen hiper-szuper párbajozó lennék, de valahogy elkapom. Na most hogy hogyan, azt ne kérdezze senki, mert még nem taktikáztam ki. De valamit kitalálok.
Végighallgatom Dant és elolvasom a könyvet, de ennyit mi a tudtunk. Erre egy kicsit idegesebb lettem. *
- Daniel... lehidalok a zsenialitásod előtt. * Közben elgondolkodok, hogy hogyan juthatnánk több információhoz. Eszembe is jut valami. *
- És mi lenne ha írnánk a könyv írójának egy levelet? Hogy mi ez a lény, meg minden infót róla... Ő lehet tudna mondani valamit. * Nézek Danielre, és várom az ötletemre a reakciót. *
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:14 am

-Fogd már fel, b*szod, hogy ha pofázol neki, akkor megáshatod előtte a sírgödrödet.. Mert utána, csak kanállal szedegethetem a darabjaidat a padlóról, mert biztos hogy nem maradsz éppen. Csak azért, hogy megmondd neki a frankót, azért nem érdemes gyenguszra kerülni... *Csap egyet az asztalra. Bár, nyugodt típus, most mégsem tud az maradni.*
-Mi lenne, ha te is egy kicsit aktivizálnád magad, és nem csak Jamesen járna az agyad. *Horkant fel gúnyosan.*
-Az teljességgel lehetetlen, ugyanis ez a könyv több mint száz éves. Hol találsz még egy ilyen írót? *Már egy kicsit lenyugodva, de azért az indulattól még izzó szemekkel tekint Benre.*
Vissza az elejére Go down
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptyPént. Okt. 15, 2010 9:26 am

//Fagy//
Vissza az elejére Go down
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 11:49 am

*Max megérkezése után, elindultam a deszkázni egy kicsit. Mikor meguntam, visszamentem a szobába, de senki nem volt ott. Így ledobtam magamról a védőfelszerelést, majd elindultam a könyvtár felé. Fekete felső, fekete farmer és egy fekete-fehér Nike cipő van rajtam. Karom lógva és a tesómtól kapott nyaklánc pedig a nyakamban. Így legalább megtudnak majd különböztetni egymástól. Belépek a könyvtárba, ahol egy üres asztalt keresek. A polcról leveszek egy könyvet, ami az Ötödik Mágia Formáról szól. Leülök az asztalhoz és olvasgatni kezdem a könyvet.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 11:53 am

*Tempósan viharzik be a könyvtárba, hogy utánanézzen pár apróságnak, ami a vámpírokkal kapcsolatos, így nem veszi észre elsőre a fiút. Egybe részes halvány rózsaszín ruhája, kiemeli amit kell, mindehhez egy lapos sarkú krémszínű topánkát húzott fel. Az egyik polchoz lép, ás ágaskodva leveszi a keresett könyvet, majd szabad asztal után néz. nem akarja elvinni a könyvet, csak egy két infó kellene neki belőle. Észreveszi Ralphot.*
- Szia *köszön, és letelepedik a fiúhoz az asztalkához.*
- Nem baj ha csatlakozom? *érdeklődik, szokásos kedves, szelíd mosolyával.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 11:59 am

*Csendben olvasom a könyvet. Egyre jobban érdekel a téma, mivel amit írnak benne, az pont rám vall. Mivel még nem jelentkezett ez iránt való jel, így kénytelen vagyok utána nézni. Mivel sokan mondják, hogy lobbanékony vagyok, de gyorsan lehűlök, így ezt javasolták nekem, hogy olvassam. Az olvasásból egy ismerős hang zökkent ki. Felnézek a könyvből és Hannelori tanárnőt pillantom meg.
-Jó napot! *Köszönök egy mosoly kíséretében.
-Nem persze. Nyugodtan csatlakozhat. *Felelem a kérdésére, majd bennem is megfogalmazódik egy sablon kérdés.
-Mi járatban tetszik lenni?? *Érdeklődöm kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 12:02 pm

*Letelepedik és eligazgatja a ruháját, hogy ne lépjen rá, és leteszi a könyvet, borítóval lefelé.*
- Köszönöm, látom jobban vagy már, ennek igazán örülök *mosolyog, majd felsóhajt. Nehéz hete volt, és a betegeskedő vámpír sem dobott rajta sokat.*
- Csak kutatok, hogy a vámpírokra, milyen növények hatnak, meg mit kell velük kezdeni. Még sose hallottam sebesült vámpírról *mondja, és lassan kinyitja a könyvet, a tartalomjegyzéknél, hogy megkeresse, melyik oldal foglalkozik a témával.*
- Nah és te mit olvasol?
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 12:08 pm

-Igen, köszönöm. Lassan leszedik a gipszet. Jut eszemben. *Elkezdek kutakodni a zsebemben, majd a filckészletet a tanárnő felé tartom.
-Legyen szíves aláírni. *Kérem kedves hangon. A következő kijelentésen elcsodálkozok0. Addig tiszta, hogy mit akar gyógynövénnyel, de amit utána mond már nem annyira.
-Sebesült vámpír?? csak nem arra a vérszívóra gondol, aki megtámadott minket??
*Kérdezem kérdő tekintettel. Elég furcsa számomra az, hogy mit akar egy vámpírtól, de legfőképpen Mason-től.
-Én az Ötödik Mágia Formáról olvasok. Azt mondják, hogy hasonlít a dolog rám, meg, hogy ez lehet az elemi mágiám, így hát eljöttem kideríteni. *Válaszolok a kérdésre.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 12:13 pm

- Ez jó hír, akkor hamarosan tudod majd rendesen használi a karod *mosolyog ismét, majd az aláírós részre kissé meglepődik.*
- Írjam alá? Miért? elteszed majd emlékbe? *érdeklődik, de természetesen aláírja, odafirkantja a nevét egy szabad kis üres helyre.*
- Nem, nem ő az, csak egy kicsit hasonlít rá *mond végül is egy köztes valóságot, mert a kcisit hasonlít helyett jobban illik a tök ugyanaz kifejezés.*
- És te hogy érzed? Az az elemi mágiád? *érdeklődik, és ellapoz a megfelelő oldalra.*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 12:22 pm

-Hát azt mondták, hogy miután leszedték, még 1 hétig ne erőltessem meg nagyon. Után szép fokozatosan terhelhetem. *Reagálok egy mosollyal.
-Igen, elteszem elteszem emlékbe, hogy tudja kit kedvelt akkor is, amikor rajtam volt. *Válaszolok a kérdésre.
-Aha... értem. Akkor megnyugodtam, bár múltkor találkoztam vele Magic Street-en és egész normálisnak tűnt. De még mindig ki nem állhatom.
*Vonom meg a vállam, majd lapozok egyet a könyvben.
-Őszintén szólva nem tudom. Nagyon hasonlít a leírás rám. Mivel túlságosan is lobbanékony vagyok, de ugyanakkor hamar megnyugszok és a könyv azt írja, hogy ez az elemi mágiája az ilyen embereknek. De majd elválik egyszer. *Válaszolok a kérdésre, egy mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 12:31 pm

- Ez jó hír, tessék szépen betartani a gyógyítók szabályait, és akkor minden rendben lesz *ért egyet ő is, hogy nem szabad túlterhelni.*
- Ha esetleg szükséged van immun javító teára akkor szívesen megmutatom, hogyan kell olyat csinálni *ajánlja még fel.*
- Én is találkoztam vele wilardban... *jegyzi meg furcsa hangon, mivel akkor elég szépen felképelte a vámpírt, mire az meg is lepődött.*
- Remélem kideríted, én ehhez nem értek az az igazság. Csak a saját elemi mágiámat tudom *mosolyodik el, mivel neki is van olyanja, méghozzá a Védelem mágia*
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 12:40 pm

-Hát igen, de már trükk hiányom van. Ilyen kézzel nem lehet rendes Dirt trükköt csinálni. *Mondom a kijelentésére, hisz ez az igazság.
-Az jó lenne. *Mosolyodok el az ajánlaton. A tanárnő kezd furákat mondani, ami nem hagy nyugodni, így rákérdezek.
-Igazán. Biztos, hogy nem arról a vámpírról van szó, akin sebesül van?? *Kérdezem, persze nem tolakodóan. Kíváncsi vagyok a válaszára.
-Én is remélem. Öcsémnek már megvan, nem akarok alul maradni. Tanárnőnek mi az elemi mágiája?? *Érdeklődök kedvesen.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 12:47 pm

- Azt elhiszem, nem sok midnenre jó egy törött kar, de hamarosan ismét trükközhetsz, amennyit csak akarsz *feleli, és lapozgat tovább, míg megtalálja a keresett részt. Szemeivel gyorsan átfutja, és megjegyzi az infókat, mert nem hozott magával jegyzetet.*
- Rendben, akkor majd ha levették a gipszet, megkeresel, és megtanítom, nem nehéz, és sokszor nagyon jól *teszi még hozzá, majd némi homlokráncolással sóhajt fel. Ez egy kellemetlen téma.*
- Hát, igazából szólva Masonról van szó. Wilarban találkoztam vele először, azóta hogy megtörtént a támadás, és mit szépítsem? Felpofoztam, hogy ne merészeljen még egy diákhoz nyúlni, mert körözést adatok ki ellene a minisztériumban *sóhajt fel, eddig rendben is volt minden, de aztán beszélgetni kezdtek.*
- Nem régen, mentem haza, és találkoztam vele, súlyos sérülése volt, és nem utasíthattam el, hogy nem segítek neki *sóhajt fel, és látszik rajta, hogy kissé zavarban van. Megrázza a fejét.*
- Ne haragudj, ez igazán nem rád tartozik, nem akarlak ezzel terhelni *mosolyodik el, majd válaszol.*
- Védelem mágia az én elemi mágiám.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptySzomb. Jan. 08, 2011 12:58 pm

-Nem csalódtam magában. Örülök annak, hogy ön is így gondolja a helyzetet. *Mondom mosolyogva. Még a tanárnő olvas, addig én is azt teszem. Pár oldalt gyorsan átfutok, majd becsukom a könyvet, mivel megtudtam amit akartam.
-Rendben. Köszönöm a segítséget. *Mondtam mosolyogva, majd meghallgattam, amit ez után jött. Mit ne mondjak eléggé felkaptam a vizet, ami látszik is rajtam, de ugyanakkor amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan ment is. Így nyugodtan tudok megjegyzést fűzni.
-Értem. Mindenesetre jól tette, amit tett. *Egy halvány mosoly után folytatom.
-Ezt is megértem. Tudom milyen az, ha valaki bajban van. Ilyenkor még annak a segítsége is jól jön, akit egyébként nem szeret az ember. *Reagálok a dologra.
-Nincs gond. Az ön magánélete, nem tartozik másra. *Mosolygok én is.
-Hát védelmezni mágia nélkül is tudom. *Osztom a véleményem, még mindig mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Hannelori Sensui
Tanár
Tanár
Hannelori Sensui


nő Kor : 41
Lakhely : Wilian
Hozzászólások száma : 275
Tallérok : 2
Pontok : 0

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptyPént. Jan. 14, 2011 8:40 am

- Ezt örömmel hallom *pillant csillogó barna szemeivel a fiúra, és megjegyzi ami neki kell információt, majd becsukja a könyvet. Már nincs rá szüksége igazából.*
- Semmiség, szeretem, ha a diákok épségben jönnek az órámra, és nem darabokban *mosolyodik el, és zavart sóhajjal figyeli az érzelmi ingadozást. De nem tör ki semmiféle, vihar, hanem lecsendesedik, amin kicsit meglepődik, de nem teszi szóvá.*
- Jajj, ne is tudd meg, azt hittem leszakad a tenyerem, ilyen kemény arccal létezni... *sóhajt fel, maga is mosolyogva, mert azért nemcsak Mason érezte meg azt a lendületes arcul csapást, hanem maga Hanni is.*
- Hát nem lett a szívem csücske, de nem hagyhattam ott *sóhajt ismét, ez valahogy most nem az ő időszaka.*
- Csak néha nehéz magamba fojtani, de biztosan van erre is megoldás. *mosolyodik el, mert nem ártana neki már végre valami pasi után néznie, csak hát sosincs rá ideje.*
- Bátor vagy nagyon.
Vissza az elejére Go down
http://www.nerina.freeblog.hu
Chris Martines
Halálfaló
Halálfaló
Chris Martines


Férfi Kor : 29
Lakhely : Cambridge/Azgard
Hozzászólások száma : 513
Tallérok : 1
Pontok : 35

Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 EmptyPént. Jan. 14, 2011 8:57 am

-Az igazságot nem rejtegetem senki előtt. *Mondom mosolyogva. A könyvet visszajuttatom a helyére, hogy tudjak tovább figyelni.
-Értem. Azért még nem vagyok darabokban. *Nevetek fel halkan a kijelentésre. Ez után jön egy kis érzelmi zavar, de szerencsére hamar elillan.
-Hát, ha én találkozok vele, abból nem pofon lesz, hanem karó. Mondjuk az az igazság, hogy... még Karácsony előtt találkoztam vele és egész normális volt. *Húzom el egy kicsit a számat a kijelentés után.
-Igen tudom. Ha én találok egy sérültre, akkor azonnal segíteni próbálok. A bálon is segítettem Seb-en, mondjuk csak a fájdalmat tudtam enyhíteni, de legalább tettem valamit. *Vonom meg a vállam.
-Értem. *Válaszolok röviden.
-A szeretteimért bármire képes lennék.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Könyvtár - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár   Könyvtár - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Könyvtár
Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Keller Könyvtár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Kastély :: Első emelet-
Ugrás: