Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapRobert Lawrence háza - Page 3 EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Robert Lawrence háza - Page 3 Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Robert Lawrence háza - Page 3 EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Robert Lawrence háza - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Robert Lawrence háza - Page 3 EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Robert Lawrence háza - Page 3 EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Robert Lawrence háza - Page 3 EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Robert Lawrence háza - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Robert Lawrence háza - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Robert Lawrence háza - Page 3 EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Robert Lawrence háza - Page 3 Vote_lcapRobert Lawrence háza - Page 3 Voting_barRobert Lawrence háza - Page 3 Vote_rcap 
Kim Kaguya
Robert Lawrence háza - Page 3 Vote_lcapRobert Lawrence háza - Page 3 Voting_barRobert Lawrence háza - Page 3 Vote_rcap 
Ted Forrester
Robert Lawrence háza - Page 3 Vote_lcapRobert Lawrence háza - Page 3 Voting_barRobert Lawrence háza - Page 3 Vote_rcap 
James Miller
Robert Lawrence háza - Page 3 Vote_lcapRobert Lawrence háza - Page 3 Voting_barRobert Lawrence háza - Page 3 Vote_rcap 
William Quentin Watson
Robert Lawrence háza - Page 3 Vote_lcapRobert Lawrence háza - Page 3 Voting_barRobert Lawrence háza - Page 3 Vote_rcap 
Sindy Logan
Robert Lawrence háza - Page 3 Vote_lcapRobert Lawrence háza - Page 3 Voting_barRobert Lawrence háza - Page 3 Vote_rcap 
Hannah McDowal
Robert Lawrence háza - Page 3 Vote_lcapRobert Lawrence háza - Page 3 Voting_barRobert Lawrence háza - Page 3 Vote_rcap 
Chris Martines
Robert Lawrence háza - Page 3 Vote_lcapRobert Lawrence háza - Page 3 Voting_barRobert Lawrence háza - Page 3 Vote_rcap 
Solaria Luthia
Robert Lawrence háza - Page 3 Vote_lcapRobert Lawrence háza - Page 3 Voting_barRobert Lawrence háza - Page 3 Vote_rcap 
Daniel Reed
Robert Lawrence háza - Page 3 Vote_lcapRobert Lawrence háza - Page 3 Voting_barRobert Lawrence háza - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Robert Lawrence háza

Go down 
+2
Robert Lawrence
Főmesélő
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 7:36 am

- Tanítanak hasznos dolgokat is az aurorképzőben. *Bár a másnaposság elleni dolgot csak mellékesen megemlítették.*
- Jó hát a leivás okát pontosan nem említetted meg. Mellesleg meg nem tudom kiismerni azt a fiút. Egyszer halálfaló, aztán a Forrester gyerek kinyírja. Aztán feltámasztja. Igazándiból még nem tudom miért tette, talán törleszteni akart valakinek. Majd a Leader ellen fordul, és átáll a mi oldalunkra. Aztán szőrén-szálán eltűnik Tibetbe. *Emeli fel a karjait. Ennek semmi értelmes sincs. Azt természetesen nem teszi hozzá, hogy visszajön. És rosszabb, mint valaha. És majd kinyírja Anort...*
- Ezt így nem érdemes csinálnod. Nem áldozhatod fel az életedet egy taknyos könyök miatt, aki világuralomra akar törni. *Rázza meg a fejét. Nem ér annyit az egész.*
- Miért, akkor inkább szenvedjek, hogy nem vagy velem? Igen, eléggé meredek volt egy halálfaló nőbe beleszeretnem. De nem érdekel, ha kirúgnak a minisztériumból. Nem érdekel, ha rám fognak vadászni. Én téged szeretlek, és ezen nem változtat semmi. *Sóhajt egyet. Hiába kedvelte meg Hannit, a szavak mégis előtörnek belőle.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 7:45 am

- Talán annak idején nekem is aurornak kellett volna mennem *sóhajt fel, akkor legalább ő is tudna dolgokat. Bár mint minden halálfaló, ő is rendkívül jól párbajozik ha arra kerül a sor, a mérgekkel közepesen elvan, és a közelharcban is megvédi magát.*
- Nekem mondod? Képtelen alak. Egyszer szeret, másszor azt a csitrit szereti, aztán megjavul, Alex pajtása lesz, Ted megöli, majd feltámad, és van egy olyan érzésem hogy a Leaderünk már nem él. *mondja a nő, és kicsit oldalra fordulva a jobb vállát mutatja a férfinak, ahol a jegyének kellene lenni, ott nincs semmi. Eltűnt, Anor halálával.*
- Nem, nem akarom magam tönkretenni, csak éppen fogalmam sincs mit csináljak *von vállat a nő, és belekortyol a teába.*
- De neked már van valakid, nem?* kérdez vissza, és már mondaná tovább, de elhalnak ajkán a szavak.*
- Robert.... *halkul el a hangja, és nyílnak ki a szemei, majd egy örömteli mosoly jelenik meg arcán, és a bögrével nem foglalkozva, Roberthez hajol és átöleli a nyakát.*
- Sosem hittem volna, hogy kimondod... Én is szeretlek téged, és nem bírlak kiverni a fejemből, próbáltam, de nem megy. *suttogja a férfi fülébe, majd kissé megharapja azt.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 7:55 am

- Lehet. *Bólint egyet. Akkor talán egy oldalon állnának.*
- Anor meghalt? *Pupillái kitagolnak, meg felvonja a szemöldökét.* És ezt akarod mondani, hogy Will ölte meg? Bár... ki más tehette? Nem hiszem, hogy bármelyik auror a nyomára bukkant. Cassidy az egyetlen, aki képes lenne rá, de ő szólt volna nekem. Mert tudja, hogy le akarok számolni vele. Szóval minisztérium kihúzva. Nem hiszem, hogy a beszari halálfalók voltak. Azok közül csak Ted lenne képes rá, de ő túl hűséges. Szóval maradt Will. *Okfejteget, inkább magának, mint Cassynak. Szuper, újabb ellenség, Will személyében. Aki rosszabb, mint bármikor.*
- Mondtam, hogy nem komoly. *Hanni nem fog megharagudni. Tudja, hogy Robert még mindig Cassyt szereti.*
- Akkor jó. *Mosolyodik el ő is, úgy igazán, mint még soha. Átöleli a nőt, végigsimít a hátán. A fülharapást meg nem bánja. Aztán kicsit elhúzódik tőle, de nem messzire. Végigsimít az arcán majd lágyan megcsókolja a nőt.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 8:01 am

*Bólint egyet a férfi okfejtésére, ő is erre jutott, és Ted nem ölte volna meg Anor soha. Nem hiába volt ő az első köztük, és most hogy Anor nincs, ki tudja mi lesz Teddel, hiszen szoros kapcsolat fűzte őt a mesteréhez. Vajon bosszút áll? *
- Igen, nagyrabecsült vezérünk meghalt, eltűnt a pentagrammám, ami csak a vezér halálát jelképzeheti *szomorodik el kicsit, mert nem szerette Anort, de volt pár közös pillanatuk.*
- Cassidy, ritkaságszámba menően jó auror *ismeri el Robert főnökét, mert azzal a férfival igen meggyűlne a baja neki is.*
- Ha nem komoly akkor jó *mosolyog, immár jókedvből. Ő Robertet szereti, és szerette is az elmúlt időszakban is.*
- Jó bizony *suttogja, és viszonozza a csókot, kiéhezve, és ebbe a csókba belesűríti minden érzelmét, és érezteti a másikkal, hogy mennyire hiányzott neki*
- Hiányoztál...
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 8:13 am

*Igen, ez tényleg kérdéses. Akkor Ted is Willre fog vadászni, mint ahogy ők? Mert hiába, Anor a rossz oldalon állt, mégis gyilkosság történt.*
- Majd biztosan lesz más, aki átveszi a helyét. *Talán Ted. Talán jön valaki más.*
- Igen, ebben igazad van. Rajta kívül nagyon kevés nevet tudok mondani, aki tényleg jól végzi a munkáját. A parancsnokság inkább vadbarmokkal van tele. Bár most úgy látszik Falcon mintha felszívódott. Remélem visszament Irakba. *Vigyorodik el. Addig jó, amíg Falcon nagyon-nagyon messze van.
A csókba természetesen ő is beleviszi minden érzelmét, amit eddig elnyomott magában. Aztán ismét csak mosolyog.*
- Nekem is. *Ismét végigsimít a nő arcán, és a homlokát nekidönti másikénak.*
- Azt hittem soha nem tudom kimondani mindezt. *Még neki is fura, hogy ennyire őszinte volt.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 8:18 am

*Vadászni fog, ahogy ő ismeri a szőke fiút, és nem fogja érdeklni onnantól semmi. Cassy igazából attól fél, hogy olyanná fog válni, mint Will.*
- Az már nem lesz az, itt minden szál Anorhoz futott be, ha ő nincs..., akkor már nincs értelme, hogy halálfalónak nevezzem magam *sóhajt fel, mert Anor miatt csinált sok mindent.*
- Én elismerem azt aki jó a munkájában, csak nem szívesen futnék össze vele *mosolyog a nő, és boldog, így letelepedik a férfi ölébe. Ott a legjobb neki.*
- Azt hittem sosem mondhatom el neked mindezt, a múltkori szakítás után *sóhajt fel, és nekisimul a férfinek, fejét annak vállán nyugtatva. Idill. Furcsán nyugodtan érzi magát, és régóta ismét, boldognak.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 8:26 am

*Ő még annyira nem ismeri Tedet, de ő is biztos benne, hogy Will nyomába ered. És nagyon reméli, hogy ha ott párharcra kerül a sor, akkor Ted fog nyerni.*
- Értem. *Bólint egyet, majd a következőre elmosolyodik.*
- Hm... akkor meg is van oldva a problémánk. Te már nem vagy halálfaló, így nyugodtan összeházasodhatunk. *Átkarolja a nőt, miközben az az ölébe ül.*
- Hát... én is örülök, hogy egy oldalon állunk. *Tényleg nem állna le Cassidyvel párbajozni.*
- Én is féltem, hogy hozzámész ahhoz a kölyökhöz, és utána már nem fog elengedni... Bár nem tudom mit fog szólni ehhez. *Húzza el a száját. Csak nehogy bedühödjön. Az azért eléggé gáz lenne.
Közben pedig simogatja a nő vállát. Ő is jól érzi magát, talán még soha nem volt ennyire "boldog (?)"*
- Nem akarsz itt aludni? *Kérdi hirtelen.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 8:34 am

*Ő ismeri annyira hogy tudja, hogy a vadászatnak fog élni, és nem fog nyugodni, míg ezúttal véglegesen nem öli meg mesterének gyilkosát. Olyan lesz mint egy pikt, aki addig hajszolja a vadat míg le nem vadássza, addig semmi nem érdekli, nem pihen és nem foglalkozik mással.*
- Visszatérek újságírónak, elvégre az volt a hivatalos szakmám *mosolyog, és képes lenne rá, Robertért, és azért, hogy végre normális élete lehessen.*
- Ennek én is, nem vagyok valami jó gyógyító *mosolyog.*
- Idegrohamot fog kapni, de jobb lesz nekünk egymás nélkül, én nem szállok be ebbe az értelmetlen vadászatba *nem szurkol senkinek se, de akkor már inkább Tedre tenné voksát. Willt is szereti, de nem szerelemmel, és inkább Tednek szurkolna, mert jobb egy dühös józan eszű vezér, mint egy őrült, vakmerő.*
- Dehogynem, ha már így felajánlottad *mosolyog, és beleszuszog a férfi nyakába*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 8:46 am

- Ó, tényleg, neked az a szakmád. El is felejtettem. Pedig azt hiszem a minisztériumi aktádban benne van. *Vakarja meg az állát. Hogy tudott ő ilyen fontos dologról elfeledkezni.*
- Lehet, hogy lesz egy szép kis párbajom vele. Bár ha Anort megölte, akkor nem sok jó elé nézek. *De nem futamodna meg soha. Az alapelvei között szerepel ugyanis.*
- Szuper. *Vigyorodik el, majd ismét megcsókolja a nőt. Most talán szenvedélyesebben, mint az előbb. Aztán a nyakát borítja be apró csókokkal. Majd felpillant, és rávigyorog a nőre. Megfogja a kezét, majd elindul vele a háló felé, ahol természetesen nem csak aludni fognak. ^^*

//Köszönöm, és folyt. köv. majd valamikor. Smile//
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Okt. 16, 2010 8:52 am

- Igen, biztos hogy benne van az aktámba *mosolyog, mert emlékszik még rá, hogy amikor legelőször elkapták, és csak aktát csináltak neki, beleírták, hogy mi a szakmája.*
- Ne aggódj, szerintem ez Ted megoldja neked. Annak a kölyöknek az erejétől is megijednék ha nem ismerném, és az benne a pláne, hogy ezzel tökéletesen tisztában van *mondja, mert szerinte esélyes hogy Robert ismét csak Will hullájával fog találkozni.*
- Ugyeee? *nevet fel, és viszonozza a csókokat és kezei a férfi pólója alá kalandoznak, és vigyorogva követi a férfit az emeletre*

//Köszi én is, és rendben Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 5:24 am

*A múltkori nagy kibékülés után, egyre több időt tölt Robertnél, szinte már ott lakva, de azért a saját lakását is fenntartja még. Egyenlőre nem válik meg tőle, szívéhez nőtt az is. Most éppen, szokásához nem híven, szűk farmerben van, egy kényelmes papuccsal, felsője pedig egy vörös ujjatlan top. A konyhában tevékenykedik, mint általában szokott, most túl van az ebéd készítésen, ami ma bolognai spagetti volt, tudja, hogy azt Robert is szereti, most éppen várja, hogy megsüljön a süteménye, ami kakaós kalácsnak készült, és az illata már bíztató. Majd nem sokára kiderül milyen lesz. Haja szokás szerint kiengedve, és szolid sminkjét sem hagyta el reggel, mint ahogyan sosem.
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 5:35 am

*Az emeletről lépked lefelé. Mostanság ő is elég sok időt tölt itthon. Régen a szabadidejét farkas alakban való bóklászással töltötte. De amióta Cassy itt van, nem igazán van ideje a "hobbijára".
Egyébként ő is farmert visel, viszont rajta nincs papucs, egy fekete zokniban mászkál. Egy fekete pólót visel meg. A haja copfba fogva, a nyakában egy bőrdarabra erősített farkasmedál lóg.
A nő mögé settenkedik, majd átfogja a derekát.*
- Hm... mi jót sütsz? *Súgja a fölébe, majd egy apró csókot lehel a nyakára.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 5:44 am

* Nem figyel a léptekre, csak erősen arra koncentrál, hogy a vanília sodó sikerüljön, amivel majd a felszeletelt sütit szeretné nyakon önteni, így meglepetésként éri Robert megjelenése. Megborzong a csókra, majd megfordulva rendesen szájon csókolja szerelmét.*
- Kakaós kalácsot vanília sodóval *adja meg a választ, és visszafordulva tovább kavargatja a pudingszerű lét.*
- Azt hittem még alszol *mosolyog hátra a férfira, két keverés között.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 5:49 am

- Ó, az finom. Én kicsi konyhatündérem, mi... *De nem tudja befejezni, mert a nő megcsókolja. Ezt természetesen nem veszi zokon, és visszacsókol.*
- Szóval mi lenne velem nélküled? *Mosolyodik el, majd a kérdésre megrázza a fejét.*
- Mint látszik, már nem. De igazán felébreszthettél volna. Be kéne mennem abba az átkozott minisztériumba, de nincs kedvem. *Nyújtózkodik egyet, majd nekidől a konyhaszekrénynek.*
- Főztél valami mást is? *Érdeklődik, csibészesen mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 5:56 am

- Naná hogy finom, ha nem lenne az nem csinálnék most ilyet * mosolyodik el a csók után, majd felkuncog.*
- Hát semmi jó az biztos. A lakásban rend lenne, a konyha csatatér lenne, egy halom mosogatnivalóval, a nappaliba állna a kosz de kilós mennyiségekben, a hálószoba talán tiszta lenne, de nem lenne sose beágyazva, szellőztetve, stb *sorolja kaján vigyorral, mivel látta, mi volt itt, amíg egy bizonyos kedves szomszédasszony ^^ ki nem takarított.*
- De olyan édesen ölelgetted a párnádat, sajnáltalak felkelteni *vigyorog a nő, mert erről az elkapott furcsa pillanatról készített egy képet is, de nem mutatja meg a férfinek. Majd kiteszi a kandalló fölé egyszer.*
- Ahha, bolognait csináltam, ott van a tészta is meg a szósz is rá, téged vártalak vele *mondja, és az egyik kis polcon álló két edényre bök, amikben az előbb említett dolgok vannak.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 6:02 am

- Jólvanna. Férfiből vagyok, és nem vagyok rendszerető. Ez van. *Vonja meg a vállát, majd nyelvet ölt. Nem kell kinevetni.*
- Jajj, hát biztosan azért, mert nem voltál ott, és nem volt kit ölelgetnem. *Ami tény, az tény. Rossz úgy ébredni, hogy senki nem szuszog az ember mellett. Az is igaz, hogy jó, ha ehelyett ebédet főz neki.*
- Ó... *Majd az említett polchoz lépked, leemeli a fedőket, majd beleszagol.*
- Jó illata van. Eszünk? *Kérdi, majd megfogja a tésztás edényt és az asztalra teszi, majd a másikat is.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 6:15 am

- Igen, ezt többszörösen is bebizonyítottad már a múltban *mosolyog, és megpöcköli párja orrát. Nem gondolta ő sem komolyan, és mióta ugye itt van, ez teljesen máshogy fest, mert ő nem tűr szemetet, meg rendetlenséget maga körül, csak egy bizonyos minimális fokit. A szétdobált ruhák még beleférnek. *
- Ha ott lettem volna, akkor most nem lenne kész semmi sem *feleli, és leteszi a tálat amiben a sodót kevergette. Míg a férfi a kaját szaglássza, mint valami farkas, addig ő pár jól irányzott pálcalendítéssel megterít.*
- Ahha, csak ezt már befejeztem ha elkezdtem. Most akartalak felkelteni *mosolyog, és még elrendez pár apróságot, pl kiveszi a hűtőből a sajtot, meg odaviszi az asztalhoz, majd leül ő is ebédelni.*
- Jó étvágyat *mosolyog párjára, és szed a tésztából is, meg a szószból is, és egy kiló sajtot tesz még rá.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 6:22 am

- Jó, nem kell mindent a szemerme hányni. *Csóválja meg a fejét, majd ad egy puszit a nő szájára. Ő sem gondolta komolyan. A szétdobált ruhák meg általában reggelente tipikusak... a hálószobában. xD*
- Ebben igazad van. De nem ébredtem volna egyedül. Tudod milyen rossz volt nélküled ébredni? El sem hiszed. *Mintha ez akkora lelki törést okozott volna számára, úgy adja elő.*
- Hát arról lekéstél. *Mondja, miközben szed magának tésztát, majd rá sajtot, arra pedig ő is tesz egy adag sajtot.*
- Neked is, szívem. *Mondja, majd nekikezd a lapátoláshoz.*
- Van már terved, hogy mit csinálsz ebéd után? *Kérdi, mert ő ugye nem lesz itthon.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 6:29 am

- Ha nem tenném meg mindig, akkor unatkoznál *mosolyog, és viszonozza a kis puszit.*
- Jajj, nehogy már belehalj, hogy véletlen van ebéd, és sütöttem neked sütit, tudod mennyi munka volt vele? *sóhajt fel komoly arccal, és hasonlóan túldramatizálva a dolgot, mint Robert. Aztán persze elmosolyodik, addig jó amíg ez a legnagyobb vita forrása közöttük.*
- Le, de majd holnap korán kiverlek az ágyból ne aggódj *mosolyodik el gonoszul, mert bizony van pár házimunka, ami nem éppen nőknek lett kitalálva.*
- Nem, nem tudom még. Lehet hogy írok pár szaftos cikket, de ha nem lesz kedvem, akkor inkább csak olvasok majd *csóválja meg a fejét, nem tudja, még mit akar kezdeni magával.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 8:14 am

- Ebben teljes mértékig igazad van. Meghalnék az unalomtól. *Vigyorodik el. Igazándiból ő valami átoktól való halált képzelt el magának, nem unalom okoztát.*
- Tudom, tudom, és hálás is vagyok érte, tündérkém. *Ad egy puszit most a nő arcára. Azért tényleg egész jó élete lett. Minden nap jó kaja várja, amikor hazajön a minisztériumból. De a legfontosabb, hogy nem az üres lakásba kell érkeznie.*
- Rendben. Úgyis van pár munka a kertben. *Bólint egyet. Már egy pár napja halogatja, de valamikor csak meg kell csinálni.*
- Ó, de remélem nem rólam fogsz írni. *Vigyorodik el.*
- És mit szólnál ahhoz, ha sietnék haza, és este elmennénk valamerre? *Nem nagyon mozdulnak mostanság ki, de jó lenne.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 8:22 am

- Nah látod, az meg lássuk be elég méltatlan lenne hozzád *vigyorodik el a nő, és mosolyog a puszira.*
- Helyes, nagyon helyes *kacsint Robertre, és betermeli az egész adagot amit szedett magának. Aztán felkel, és összeszedi a már üres tányérokat, csakhogy egy pár perc után a frissen sült kaláccsal és a vanília sodóval jöjjön vissza.*
- Igen, én is arra gondoltam hogy megcsinálhatnád, nah a ház előtti pár lépcsőfokot sem ártana kicserélni *bólogat és szed mindkettejüknek süteményt. Csak a sajátját borítja be sodóval, nem biztos benne hogy Robert is szereti-e így.*
- Nem nem rólad, bár most hogy mondod, lenne mit *kacsint a férfire, majd biccent.*
- Rendben van, addig majd nézek valami jó programot, vagy jó helyet *mondja, mert jó lenne valamerre elmenni.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 8:30 am

- Igen, őleg, mert én olyan kalandkereső ember vagyok... vagy mifene. *Közben belapátolja a bolognai maradékát, ami még a tányérján van.*
- És hogyan hálálhatnám meg a gondoskodást? Van ötleted? *Elvigyorodik, nem, nem gondol semmi olyanra, amire nem kéne.*
- Igen, azok már elég korhadtak. Nem lenne jó, ha valaki eltörné a lábát. *Ebben egyetért. Úgyhogy akkor holnap munkára fel. Közben ő is tesz sodót a kalácsára, mert az úgy az igazi. Aztán megkóstolja a süteményt.*
- Ó, ez isteni. *Mosolyog Cassyra, majd megcsóválja a fejét.*
- Rólam lehetne is. Szép vagyok, okos, ügyes és még sikeres is, Áh... *Legyint egyet, de aztán kitör belőle a röhögés.*
- Rendben, oda megyünk ahová szeretné. *Mondja, mikor sikerült megnyugodnia.*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 8:38 am

- Nah igen. Nem mutatna jól a sírfeliratodon, hogy unalomban elhalálozott *mosolyog, és válaszol is.*
- Ötletem lenne, csak most nincs rá időnk *mosolyodik el kajánul, egyértelművé téve miről is van szó. Majd kihívóan megnyalja ajkait, és beleharap a sütijébe, miközben ártatlanul nagyra nyitott szemekkel pislog Robertre.*
- Igen, nem szeretnék pofára esni ha jövök hozzád látogatóba *mosolyog két falat között, mert gyakorlatilag már itt lakik, nem csak látogatóba jár ide.*
- Finom lett? Akkor jó *elégedetten rágcsálja tovább a sütijét, és majdnem megfullad, úgy elkezd nevetni.*
- Na meg persze szerény is.. *teszi hozzá, majd biccent, igyekszik kitalálni valamit estig. Ha mást nem akkor elrángatja Robertet jégrevüt nézni.*
Vissza az elejére Go down
Robert Lawrence
Felnőtt
Felnőtt
Robert Lawrence


Férfi Kor : 43
Lakhely : London/Wilard
Hozzászólások száma : 342
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 8:51 am

- Nem hát. Valami olyasmi kellene oda, hogy a sötét oldal meggyilkolta, vagy a gonosz vezér keze által elhalálozott. Ja igen, és tegyük hozzá, hogy a minisztérium hőssé avatta *Vigyorog ismét. Hogy tud ő ennyi sületlenséget összehozni, az rejtély.*
- Jajj, ne kínozz mááár. *Persze ártatlan. Csak ne kellene dolgoznia menni. Ezt biztosan viszonozná. Very Happy*
- Látogatóba? Hiszem lassan már itt laksz. Mi lenne, ha végleg ideköltöznél? *Mert teljesen felesleges már ez a két lakásban éljünk dolog.*
- Persze, amit te csinálsz, az csak jó lehet. *Vigyorodik el bár ez az igazság.*
- Természetesen. *A jégrevű biztosan tetszeni fog neki. Élvezni fogja. xD*
Vissza az elejére Go down
Cassandra Lengston
Halálfaló
Halálfaló
Cassandra Lengston


nő Kor : 41
Hozzászólások száma : 253
Tallérok : 1
Pontok : 0

Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 EmptySzomb. Jan. 15, 2011 9:04 am

- Mi lenne ha leginkább sehogyan nem szeretnél elhalálozni? Ahhoz még kicsit fiatal vagy nem? *mosolyog, mert tényleg sok sületlenséget tud összehablatyolni a férfi de őt nem zavarja. Néha ő is képes erre.*
- Én? Micsináltam? *pislog tovább ártatlanul, elmajszolgatva a süteményét. Hát igen, van valami amiben profi, van a halálfalói létnek előnyös oldala is. Kínzásban profi mindegyik.*
- Hát nem tudom, ahhoz össze kellene szednem a cuccaimat teljesen. De majd ha visszamegyek elkezdek pakolászni, jó? *néz rá a szerelmére, mert egyenlőre ugye este itt fog khm, aludni.*
- Még szép hogy csak az lehet *vigyorog ő is, és előre örül, hogy este tovább folytathatja a kínzást a jégrevüvel.*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Robert Lawrence háza - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Robert Lawrence háza   Robert Lawrence háza - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Robert Lawrence háza
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Nora R. Daleworth háza
» Hannelori Sensui háza
» Isabella Moonlight háza
» Robert Lawrence

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Wilard :: Lakónegyed-
Ugrás: