Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapZöld Kobold Teázó EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Zöld Kobold Teázó Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Zöld Kobold Teázó EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Zöld Kobold Teázó EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Zöld Kobold Teázó EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Zöld Kobold Teázó EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Zöld Kobold Teázó EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Zöld Kobold Teázó EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Zöld Kobold Teázó EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Zöld Kobold Teázó EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Zöld Kobold Teázó EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Zöld Kobold Teázó Vote_lcapZöld Kobold Teázó Voting_barZöld Kobold Teázó Vote_rcap 
Kim Kaguya
Zöld Kobold Teázó Vote_lcapZöld Kobold Teázó Voting_barZöld Kobold Teázó Vote_rcap 
Ted Forrester
Zöld Kobold Teázó Vote_lcapZöld Kobold Teázó Voting_barZöld Kobold Teázó Vote_rcap 
James Miller
Zöld Kobold Teázó Vote_lcapZöld Kobold Teázó Voting_barZöld Kobold Teázó Vote_rcap 
William Quentin Watson
Zöld Kobold Teázó Vote_lcapZöld Kobold Teázó Voting_barZöld Kobold Teázó Vote_rcap 
Sindy Logan
Zöld Kobold Teázó Vote_lcapZöld Kobold Teázó Voting_barZöld Kobold Teázó Vote_rcap 
Hannah McDowal
Zöld Kobold Teázó Vote_lcapZöld Kobold Teázó Voting_barZöld Kobold Teázó Vote_rcap 
Chris Martines
Zöld Kobold Teázó Vote_lcapZöld Kobold Teázó Voting_barZöld Kobold Teázó Vote_rcap 
Solaria Luthia
Zöld Kobold Teázó Vote_lcapZöld Kobold Teázó Voting_barZöld Kobold Teázó Vote_rcap 
Daniel Reed
Zöld Kobold Teázó Vote_lcapZöld Kobold Teázó Voting_barZöld Kobold Teázó Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Zöld Kobold Teázó

Go down 
+2
Dorothy Brown
Seamus Finnigan
6 posters
SzerzőÜzenet
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptyKedd Május 18, 2010 10:26 am

Mivel a helység neve, hogy Zöld Kobold Teázó szó szerint mindent zöld. A bejárati ajtó is felvette a teázó színeit. A falak zöld színben pompáznak. Sőt még a zöld kis asztalkákat körülvevő műbőrrel áthozott fotelok is zöldek. Falakat pár zöld négy levelű lóhere kép díszíti. Mivel a koboldok élnek halnak a lóheréért. A pincérek ruhája is zöld. Mivel teázó csak teát lehet itt kapni. Pincérek különleges ajándéka ha valakinek születésnapja van, hogy eltáncolják az ünnepeltnek a kobold táncot.

Ashly Grace pályázata
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 10:27 pm

*Beléptek a hangulatos, zöld helységbe a fiúval akivel csak pár perce ismerkedett meg, mert megtalálta a pénztárcáját.Elfoglaltak két zöld műbőr fotelt és a kosárkát, melyben Málna rejtőzött letette a fotel mellé.A sziámi macska szinte rögtön elkezdett nyávogni, hogy eresszék ki börtönéből, így Dorothy kipattintotta a könnyű zárat és Málna már fel is ugrott mellé a fotelbe.Hirtelen eszébe jutott, hogy még nem is tudja a fiú nevét, gondolta majd ő bemutatkozik előbb.*
- Egyébként, ha már így összeismerkedetünk, én Dorothy Brown vagyok.*szólt miközben a Málna fejét cirógatta.
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
James Allen
Diák- Plama
Diák- Plama
James Allen


Kor : 29
Hozzászólások száma : 2
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 10:58 pm

*Épp a Teázó itallapját böngészte, amikor Dorothy kedvesen bemutatkozott neki.*
- James Allen, örvendek.Te is Wilian?Én a Plama házba kerültem.* szólt miközben mindkettejüknek rendelt jeges zöldteát citrommal*
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptyPént. Aug. 06, 2010 1:03 am

olvadás

*Meglepetten és egyben örömmel hallotta, hogy James is a Plama ház tagja így még egy ismerősre tett szert,akivel egy házba tartoznak.Ő is gyorsan válaszolt.*
- Igen, Wilian.Most kerültem be és szintén Plama!*szólt de figyelmét szinte azonnal elvonta a frissen megérkezett jegestea*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptyHétf. Aug. 09, 2010 7:32 am

*Vidáman szökkent ide oda miközben beléptek a zöld ajtón, majd gyorsan el is foglalta a legjobbnak tűnő sarkot (két nagy zöld műbőr fotellel és egy asztalkával). Azonnal szemügyre vette az itallapot és csalódottan jött rá, hogy itt csak teát lehet inni.Na, mindegy, jó lesz neki a tea is, az is átmelegíti.Ki is választott egy almás-fahéjas ízűt, majd rágyújtott ismét egy cigire.*
- Tessék, itt az itallap.Te voltál már itt?*kérdezte, miközben kékeszöld szemeivel Danielre pislogott*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptyHétf. Aug. 09, 2010 7:45 am

*Belép, és körbetekint. Egész hangulatos hely. Csak követi a lányt. Lehuppan a fotelba, majd vissza sem nézve, válaszol.*
-Kösz, és nem. *Ugyan az a stílus. Gyorsan átböngészte az itallapot. Végül egy rumos tea mellett állapodik meg. Körülnéz, majd tekintetét a lányéba fúrja, és ismét egy csábos mosolyt villant. Nem, nem udvarol, csak játszadozik Dorotyvel.*
-Mesélek egy érdekességet. Amúgy én Roxfortos lennék. Csak lusta voltam elmenni oda, így jöttem ide. És már tudom is, hogy mi leszek, ha kijárom a Wiliant. Auror. Ezt már akkor eldöntöttem, mikor megtudtam, hogy a nagybátyám Halálfaló... *Feleli egy fintorral.* -Most te jössz.
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptyHétf. Aug. 09, 2010 8:01 am

-Ez tetszik.Az aurori pálya szép hivatás.Én még nem tudom pontosan,h mivel foglalkozzak majd ha elvégeztem az iskolát,de a vízilénykutatás vagy a pálcatervezés érdekel eléggé.Egyébként én sem idejöttem volna eredetileg..Anyám mindenáron azt akarta, hogy a Beauxbatonsba menjek,mint az összes rokona.Ráadásul az unokatestvéreim is odamentek..csak nem akarták, hogy másik országba járjak iskolába, ezért megbarátkoztam a Wilian gondolatával.*Magyarázza, miközben még mindig a fiún töpreng..kár,hogy ennyire magába fordulós, pedig még egész helyes is lenne...de aztán el is hessegeti a gondolatot és beleszív már alig égő cigijébe.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptyHétf. Aug. 09, 2010 8:08 am

-Kösz. Értem. A Beauxbatonsba akarják küldeni a húgomat. De én világosan megmondtam nekik, hogy ide jöjjön. És biztos, hogy ez így is lesz. Mert foggal-körömmel küzdök ellene, és mivel ő az egyetlen, akit a családban szeretek. Mást, nem nagyon. *Mondja egy fintorral. Daniel csak egy kicsit foglalkozik azzal, hogy helyes-e. Igen, hozzá nagyon nehéz közel férkőzni. Idővel, talán nyitottabb lesz.*
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptyHétf. Aug. 09, 2010 8:13 am

-Ahh..végre itt vannak a teák.*sóhajtott Dorothy a gőzölgő bögréket látván, mikor már kezdett megfagyni a levegő köztük.*
-Kiváncsi vagyok a húgodra, szívesen megismerném.Őt mikor veszik fel?*kérdezte és közben letette a cigijét a hamutálba és belekortyolt a forró teába.*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptyHétf. Aug. 09, 2010 8:30 am

//látom nem is vagy online.akkor fagyunk//
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptyKedd Aug. 10, 2010 7:20 am

//Olvad.//

-Igen. *Végre. Mondja. Nem is késlekedik. Egy húzásra megissza a felét. Nem zavarja, hogy forró, nem is érdekli.*
-Két év múlva idejön, de ha nem akar, az sem gond. Csak annyi a különbség köztünk, hogy ő barna hajú, zöld szemű, és sokkal kedvesebb mint én. Annyi a kedvencem. *Vigyorodik el, sármosan.*
-Neked van testvéred? *Kérdi még mindig sármosan vigyorogva.*
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptyKedd Aug. 10, 2010 7:26 am

- Nincs testvérem, de van egy unokatestvérem, akit annak tekintek. * szólt Dorothy és észre sem véve a csábos pillantásokat folytatta* Papillonnak hívják, többek között miatta is sajnáltam, hogy nem a Beauxbatonsba kerültem, mert őt odaküldték.
*Eközben rápillantott órájára és észrevette, hogy már későre jár...hideg és sötét lehet odakint.Már előre beleborzongott a gondolatba*
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Daniel Reed
Halálfaló
Halálfaló
Daniel Reed


Férfi Kor : 30
Lakhely : Azgard
Hozzászólások száma : 502
Tallérok : 1
Pontok : 15

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptyKedd Aug. 10, 2010 7:34 am

-Aha. *Bólint. Látja, hogy nem érdeklik a pillantások a lányt, így nem is próbálkozik többet. Az órájára néz, egyet kortyol még a teából, és feláll.*
-Bocs, de nekem vissza kell mennem Wilianbe, mert holnap tábor. *Mondja és megindul kifelé.*
-Remélem még összefutunk. *Fordul vissza, és kacsint egyet.* -Örültem. *És ezzel ki is ment.*



//Köszöntem//
Vissza az elejére Go down
Dorothy Brown
Diák- Plama
Diák- Plama
Dorothy Brown


nő Kor : 27
Lakhely : Wilian / London / Aix-en-Provence
Hozzászólások száma : 82
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptyKedd Aug. 10, 2010 7:51 am

*Dorothy meglepve veszi észre, hogy a fiú menni készül.Pedig meg akarta kérni, hogy kísérje haza...Úgy látszik a fiúnak nem az esete Dorothy, de azért az, hogy itt hagyja egyedül mégiscsak túlzás.*
- Jól van, menj vissza.Én még megiszom a teámat.Jó táborozást! *szól a távozó fiú után, majd magában hozzáteszi ~ Én meg remélem, hogy nem, ha továbbra is ilyen leszel velem. ~

*Majd a fiú távolodó alakját követi szemével az üvegablakon keresztül..*

//Köszike.//
Vissza az elejére Go down
http://myspace.com/sisterblisss
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptySzer. Szept. 08, 2010 10:14 pm

* Egy kicsit ki akartam szabadulni a kastély falai közül. Igaz még nem kezdődött el a tanítás, de szerintem az összes tanárnak már annyi dolga van, hogy ki sem lát a fejéből. Legalább is én így vagyok. Tantervek, a könyvlisták átnézése, a hiányzó kellékek listája meg azokat megrendelni... Nehéz a tanári élet. Bár még mindig jobbnak tartom, mint azt, hogy takarító legyek a minisztériumnál. Kicsit már azonban kezd hiányozni az aurori szakma, meg a sok kaland.. De ilyenekre nem szabad gondolni !
A teázó szabadtéri részében ülök, és szórakozottan kavargatom a fekete teát, amit kértem. Az idő hűvösre fordult, tehát nem váltam meg a köpenyemtől. A csuklya részét nem használom, hiszen nem akarom most elrejteni magamat senki elől sem. A köpeny alatti ruházatom egy fényes fekete nadrágból és egy szürke kötött felsőből áll. Lábbeliként, meg elővettem a fekete magassarkú csizmámat. Hűtő-fűtő bűbájjal van ellátva, praktikus. Vörös hajam, ami szinte már inkább pirosnak mondható, most szabadjára van engedve .
Szürcsölök egyet a teából, közben a Próféta legújabb számát olvasom. Semmi érdekes hír. Csak találgatások Anor hollétét illetően, meg pár minisztériumi blabla. Lemondó sóhajjal csukom össze a papirost, amikor árnyék vetődik fölém.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptySzer. Szept. 08, 2010 10:22 pm

*Körülbelül őt is ugyan az vezényelte mint Soshyt. Meg különben is... a magic streetről kellett neki még pár dolog, szóval azt beszerezte és a egy praktikus bűbáj segítéségével beletette a zsebébe, ahol szinte láthatatlanul el is süllyedt. Most is, mint mindig iskolaidőben, talár van rajta alatta pedig farmer és fehér ing. Kezében neki is egy újság, hiszen ami még láthatólag bontatlan. Mellesleg követte Soshyt, hiszen tervei vannak a nővel és... eddig valahogy sosem tudta elkapni. Elmosolyodva lép be a Zöld koboldba, ott pedig a vörös hajú nőhöz igyekszik. *
-Szép napot a gyönyörű hölgynek. *Persze megkérdezni még mielőtt leül, hogy szabad-e, aztán ha megengedik neki akkor tér a témára. Vagyis egy idő után...*
-Hogy vagy? Régen láttalak, pedig a napokban kerestelek is.
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptySzer. Szept. 08, 2010 10:28 pm

* Az árnyék tulajdonosa pedig nem is ismeretlen. Nem mondom, meglep, hogy itt látom Alexet . Úgy tűnik ő is szeret elszabadulni a kötelességektől. De hát ki nem !?*
- Neked is szép napot, Alex !
* Szalad mosolyra, vörösen kirúzsozott ajkam. Intek neki, hogy nyugodtan foglaljon helyet. Így talán még több ideig maradhatok távol a kastélytól és a rengeteg papírmunkától.*
- Fáradtan. Még el se kezdődött a tanítás, és már is teljesen el vagyok havazva.
* * Legyintek , majd megmagyarázom a jelenlétem hiányának okát is.*
- Nem rég jöttem vissza, a nyaralásból. Meg közbe beugrottam egy nosztalgiázásra a minisztériumba is.
* Majd kortyolok egyet az ellazító teából.*
- És te hogy vagy ? Mit mond az igazgató úr, nehéz tanév elé nézünk ?
* Kérdezem mosolyogva.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptySzer. Szept. 08, 2010 10:36 pm

*Helyet foglal, majd amikor a pultos/pincér kijön, egy kisebb elgondolkodás után kér egy cseresznyés teát.*
-Ismerős helyzet. Én már két héttel szeptember elseje előtt elkezdtem a munkám. Sok az új diák, szóval muszáj volt rendezni a papírokat. *Egy kicsit nagyobb mosoly jelenik meg az arcán, miközben az asztalra könyököl és úgy figyeli tovább Soshyt. Bólint, őt nem zavarja, hogy a nő nemrég jött vissza. Csak össze tudja szedni majd magát.*
-Köszönöm egészen jól vagyok. Annak ellenére, hogy Anor gyámságát vállalnom kellett -ez valami hülye törvényről...- meg, hogy sok a dolog. *Von vállat, a következő kérdésre pedig csak legyint.*
-Szerintem olyan lesz mint a többi. Megbirkózunk majd vele. *Kacsint egyet, közben meghozzák a teáját is. Tesz bele két kiskanál cukrot, összekeveri, majd visszafordítja pillantását Soshyra.*
-Van már valaki, akivel elmész a bálra? *Mert neki nincs párja és történetesen Soshyra gondolt.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptySzer. Szept. 08, 2010 10:46 pm

- Hát unatkozni biztos nem fogunk.
* bólintok egyetértően. Anor emltésére kicsit elsötétedik a tekintetem. Cassidy mesélt róla a minisztériumban, és hát meg kell hagyni rendesen letaglózott a hír. Beleképzelve magam Alex helyébe, nem nagyon szeretnék a körözött tesómról beszélni. Szóval inkább hanyagolom a témát. Bár ki tudja, hogy helyesen teszem-e..*
- Abban biztos vagyok.. Elkaptam pár mendemondát valami fogadásról, az Amira-Famine meccset illetően. Hallottál valamit róla ?
* Kérdezem egy kis nevetés kíséretében. Szinte semmit se változott a mai diákság. Az őrültnél őrültebb fogadások, meg kihágások. Bár, egyesek eléggé űberelik a mi időnkben elkövetett csínyeket.*
- Őszintén szólva, teljesen el is feledkeztem a bálról..*Vonom fel a szemöldököm. Pedig mennyire, hogy el akarok menni..* - Szóval nincs.
* Rázom meg a fejem, közben kedvesen rámosolygok a pincérre aki jön és elviszi az üres csészémet. Majd a tekintetem Alexra fordítom. Nem kell ahhoz mentálmágia sem jóslástan , hogy úgy nagyjából eltaláljam mit is akar kérdezni.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptySzer. Szept. 08, 2010 11:04 pm

-Szerintem se. *Von vállat, aztán elgondolkodva és kortyolgatva a finom teát, hallgatja Soshyt. Amira-Famine meccs... A két srácot nemrég küldte el büntetőmunkára. Volt egy kisebb nagyobb összetűzés. Mellesleg bólint.*
-Igen, nagyjából mindent tudok erről. James és Sebastian már két éve rosszban vannak és ölik egymás... tőlük indult ki ez az egész. *Azóta sem tudta lebeszélni a srácokat erről, és ha kell vagy ha meghallja, hogy nagyon eldurvulnak a dolgok, első dolga lesz lemondani a meccseket. Annak viszont örül, hogy Soshynak nincs párja a bálra. Széles mosoly jelenik meg az arcán.*
-Soshy Hatchet, eljönnél velem a bálra? *Teljesen, mintha újra diák lenne. Akkor is pontosan így fogalmazott mindig. *Mosolya egyre szélesedik, közben pedig végig Soshyt fürkészi. Reméli igent mondanak neki...*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptySzer. Szept. 08, 2010 11:13 pm

- Ezek a fiúk...
* Forgatom a szemem. A versengés egyenesen a vérükben van. Ha egyszer eltalálnak valamit akkor azt végig csinálják. Hihetetlenek.*
- Alex Wilfred *Egy kis hatásszünet az érzékek borzolásaképp* - Örömmel.
* Mivel nincs párom, meg ugye ki mondana nemet Alexnek, természetesen igennel válaszolok. Egyedül eléggé szégyen az ilyen bálokra menni, bár egy időben ez nem nagyon érdekelt.. De azoknak a napoknak már rég vége, felejtsük el. *
- Van valami elvárásod, hogy miképp jelenjek meg az oldaladon ?
* Kérdezem mosolyogva. Mert voltak már ilyen afférjaim, hogy nem megfelelően öltöztem a férfihoz meg ilyenek. Csalódást meg nem akarok okozni.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptySzer. Szept. 08, 2010 11:20 pm

-Hát igen... visszafogni pedig nem tudom őket. Ha elfajulnak a dolgok, nem lesznek meccsek. *Igaz, hogy Seb nagyon ellenkezett neki, viszont ha ő így akarja akkor így is lesz. Csak még egy érdekes húzás kell...
Aztán elmosolyodva figyeli végig Soshyt, amikor az egy kicsit elhallgat, nem gondol semmit... neki sosem mondtak még nemet, ami mondjuk elég fura is lehet. Egyszer vagy kétszer volt bálon a barátnőjével, a többin a legjobb barátaival vagy haverokkal.*
-Köszönöm. Örülök neki. *Ismét belekortyol a teába, amiből már nem túl sok van. Aztán a kérdésre csak megrázza a fejét.*
-Semmi különös nem lesz rajtam. Fekete dísztalár, alatta pedig ugyan olyan öltöny. *Ismét csak rámosolyog a nőre. Most nem tud nem mosolyogni...*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptySzer. Szept. 08, 2010 11:29 pm

- Annyira azért csak nem fajulnak el a dolgok.
* Ha anno az én csapatomban lett volna ilyen, hogy valaki miatt lefújják a meccset. Hát ember legyen a talpán aki sérülés nélkül megúszta volna az egészet. Ami természetesen plusz büntetőmunkához vezetett. De legalább az illető megjegyezte.*
- Rendben. * bólintok . * - Akkor azt hiszem már tudom is, hogy mit veszek fel.
* Nem kell azt gondolni, hogy otthon a szekrényem tele van ruhákkal.. Csak azért van egy -két csinosabb darab is, amit az ilyen alkalmakra tartogatok. Mint minden nőnek, nekem is kellenek az ilyenek.*
- Maradunk a hagyományos férfi jön a nőért dolognál vagy elég lesz ha a kastélyban találkozunk valahol ?
* Kérdezem, miközben elrakom az újságomat a köpenyem belső zsebébe a pálcám mellé.*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptySzer. Szept. 08, 2010 11:36 pm

-Ki tudja... Jamesről mindent el tudok képzelni. *Von vállat, de ezt a témát inkább félreteszi. Elmosolyodva figyeli tovább Soshyt, bólint és leönti még az utolsó korty teáját is. Aztán jön egy kérdés, amire elgondolkodva válaszol. Vagyis elgondolkodik azon, hogy Soshynak hol is van a szobája.*
-Háromnegyed hétre a nyugati toronyba leszek. *Felveszi a saját újságját, felkel és egy kézcsókot ad Soshynak, ha az megengedi.*
-Most megyek, folytatom tovább a munkát. További szép délutánt. *Kedvesen kacsint még egy utolsót, aztán elbúcsúzik és visszahopponál az iskolába.*



//Köszi :D//
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó EmptySzer. Szept. 08, 2010 11:43 pm

* Eddigi találkozásaim alkalmával szerzett kis ismeretségem Jamesszel, megkívánja, hogy osszam Alex véleményét. Annak a tipikus rosszfiúnak tűnik. De hát ilyenek is kellenek.*
- Majd várlak.
* Mondom egy mosoly kíséretében. A kézcsókot elfogadom. Tökéletes az időzítése, én is menni szándékoztam már. Csak nem az iskolába vissza.. Az még ráér.*
- A viszontlátásra !
* Búcsúzok el, majd felkelek kifizetem a teát és már megyek is utamra.*


// Én is köszi Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Zöld Kobold Teázó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zöld Kobold Teázó   Zöld Kobold Teázó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Zöld Kobold Teázó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zöld fa
» Éjjel-Nappal teázó és szórakozóhely

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: Magic Street-
Ugrás: