Wilian Mágusképző Szakiskola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilian Mágusképző Szakiskola

Angol mágusképző szakiskola, közel Londonhoz egy rejtett kis helyen
 
KezdőlapLila Akác Étterem EmptyLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Nézz körül nálunk és, ha tetszik itt, akkor regisztrálj!

:: Csatlakozz hozzánk és belépve a mi világunkba, bújj bele a mágusok bőrébe. Ezernyi kaland és misztikum vár rád, amelyben persze Te írod meg a saját történeted. Légy auror vagy akár gyógyító, győzd le a gonosz erőket. Minden csak rajtad áll! ::

; Mindenkit szeretettel várunk! ;

Hasznos linkek
Az első lépések után
A Wilian története
Előtörténetek
Avatar-foglaló

Órarend
Vezetőség
Lila Akác Étterem Staff
Legutóbbi témák
» Roxfort RPG
Lila Akác Étterem EmptyPént. Okt. 12, 2012 9:44 pm by Vendég

» Torn varázslóképző.2
Lila Akác Étterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:09 pm by Vendég

» Torn varázslóképző
Lila Akác Étterem EmptyVas. Ápr. 08, 2012 10:07 pm by Vendég

» Vampires' Night 1.2
Lila Akác Étterem EmptyKedd Márc. 27, 2012 9:10 pm by Vendég

» somewhere over the rainbow
Lila Akác Étterem EmptyHétf. Márc. 26, 2012 12:05 am by Vendég

» Caldwell the secret city
Lila Akác Étterem EmptySzer. Márc. 21, 2012 5:07 am by Vendég

» new bloody begins
Lila Akác Étterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 10:23 am by Vendég

» Tópart
Lila Akác Étterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:14 am by Sindy Logan

» Bájitalbolt
Lila Akác Étterem EmptyKedd Márc. 20, 2012 3:09 am by Dorina M. Hattaway

Top posters
Alex Wilfred
Lila Akác Étterem Vote_lcapLila Akác Étterem Voting_barLila Akác Étterem Vote_rcap 
Kim Kaguya
Lila Akác Étterem Vote_lcapLila Akác Étterem Voting_barLila Akác Étterem Vote_rcap 
Ted Forrester
Lila Akác Étterem Vote_lcapLila Akác Étterem Voting_barLila Akác Étterem Vote_rcap 
James Miller
Lila Akác Étterem Vote_lcapLila Akác Étterem Voting_barLila Akác Étterem Vote_rcap 
William Quentin Watson
Lila Akác Étterem Vote_lcapLila Akác Étterem Voting_barLila Akác Étterem Vote_rcap 
Sindy Logan
Lila Akác Étterem Vote_lcapLila Akác Étterem Voting_barLila Akác Étterem Vote_rcap 
Hannah McDowal
Lila Akác Étterem Vote_lcapLila Akác Étterem Voting_barLila Akác Étterem Vote_rcap 
Chris Martines
Lila Akác Étterem Vote_lcapLila Akác Étterem Voting_barLila Akác Étterem Vote_rcap 
Solaria Luthia
Lila Akác Étterem Vote_lcapLila Akác Étterem Voting_barLila Akác Étterem Vote_rcap 
Daniel Reed
Lila Akác Étterem Vote_lcapLila Akác Étterem Voting_barLila Akác Étterem Vote_rcap 
Top posting users this week
No user

 

 Lila Akác Étterem

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Seamus Finnigan
Kalandor
Kalandor
Seamus Finnigan


Hozzászólások száma : 54
Tallérok : 0
Pontok : 0

Lila Akác Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Lila Akác Étterem   Lila Akác Étterem EmptyHétf. Május 24, 2010 5:10 am

Ízlése, szolid hely kifogástalan kiszolgálással, minőségi ételekkel, kedves személyzettel.
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lila Akác Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lila Akác Étterem   Lila Akác Étterem EmptyKedd Jún. 22, 2010 11:50 pm

- Hát sosem volt az * csóválom a fejem amikor az étteremhez érünk. Anyámékkal mindig ide jártunk, mielőtt össze nem vesztünk. Egy pár kellemes és kellemetlen emlék fűz ide.*
- Kiskutyád... ez aranyos volt * fogadom el kuncogva Alex segítségét és előtte belépek az étterembe. Még körülnézni sincs időm, amikor egy pincér már mellettem is terem, hogy hellyel kínáljon minket. Intek a pultosnak, régi ismerős. Végül egy ablak melletti asztalt kapunk. Megkapjuk az étlapokat . Annyi finom dolog van, hogy nagyon nehéz a választás. De azért nem hagyom ki a kedvencem. Még bele sem nézek amikor közlöm az első választást*
- Egy csokis-meggyes varázst * az ifjú pincér még újonc lehet, hiszen csodálkozik, hogy először kérem a desszertet. De ez nálam így szokás. Megvárom míg Alex is rendel valami előételt, majd megtöröm a beszélgetésbe beállt ideiglenes csendet*
- Sokan buktak ? * már megint az iskola, pedig pont ezt a témát akartam elkerülni. De hát kényszer szülte kérdés ez. Amíg nem jut eszembe, valami más...* - Tényleg, a lábad hogy van ? Beteljesült már a jóslatom, hogy szinte már nem is érzékeled a fájdalmat?
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lila Akác Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lila Akác Étterem   Lila Akác Étterem EmptySzer. Jún. 23, 2010 12:08 am

-Ne nevess ki. *Persze ő is elmosolyodik. Igen, van neki kiskutyája, szereti is. Viszont rossz emlékek, hiszen... a volt barátnőjének vette, évfordulóra az meg amikor szakítottak visszaadta neki. Azóta a nyakán van a kiskutya, de nem akart tőle sosem megszabadulni. Amikor belépnek az étterembe, a pincér után veszi az irányt és helyet foglal az asztalnál. Szembe ül Soshyval. Közben ő is felveszi az étlapot és elkezdi böngészni. Annyi étel van, nem is tudja mit válasszon. A nőre pillant, hogy rendeljen ő elsőre. Az a desszerttel kezdi.*
-Desszert elsőnek? Érdekes feltevés... Én még sosem próbáltam. Azt hiszem, itt az ideje. *Mosolyodik el, majd leteszi az étlapot és a pincérre pillant. A talár mellesleg közben lekerült a szék háttámlájára.*
-Ugyan azt, mint a hölgy. *Ezután a pincér elmegy, majd Alex ismét Soshy felé fordul. Kíváncsi a tekintete, de nem kérdez, mivel őt kérdezik előbb.*
-Nem, nem túl sokan. *Ezt el is intézi ennyivel. Aztán feljön a lába témára. Bólogatni kezd.* Igen, Cheryl bájitala sokat segített. *Csak akkor magyarázza el, hogy ki az a Cheryl ha Soshy rákérdez. Addig is, rákönyököl az asztalra és egy kicsit csendben marad hiszen... elfelejtette mit akart kérdezni az imént.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lila Akác Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lila Akác Étterem   Lila Akác Étterem EmptySzer. Jún. 23, 2010 12:17 am

- Szokásom. * mosolyodok el a desszert elsőnek dologra, majd kérdezés nélkül elmagyarázom, hogy miért is * - Tudod , nem lehet tudni, hogy mikor halsz meg. Ha véletlen belekevernek valamit a főételedbe és meghalsz akkor kihagytad a desszertet. Márpedig az a legjobb fogás az egész étkezésben.
* Érdekes dolog tudom, de egyáltalán sem vagyok az a szokványos nő. Örömmel tapasztalom, hogy Alex is a desszerttel kezd. Hódoljunk az élvezeteknek ! *
- Cheryl a.. csillagászattan tanár ? *kérdezek rá, mert hallottam a tanáriba, hogy betöltötték az állást. Időközben megkapjuk a desszertet. A kedvencem. Olyan mint egy óriás muffin egy tálban, meggydarabokkal és csokiszósszal leöntve. Mivel a főételt még nem döntöttük el , ezért a pincér amint lerakja a két kelyhet azonnal magunkra is hagy*
- És ebéd után merre szándékoztál elmenni ? *kérdezem ,majd belekóstolok az édességbe. Egyszerűen imádom az ízét ! *
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lila Akác Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lila Akác Étterem   Lila Akác Étterem EmptySzer. Jún. 23, 2010 12:29 am

*Figyelmesen hallgatja végig a nő monológját. Érdekes feltevés tényleg... Egy nagyobb mosoly jelenik meg az arcán.*
-Valóban... igazad van. Azt hiszem, ezen túl ezt a taktikát fogom követni. Azért remélem... hogy nem fognak semmit belekeverni a főételembe. *Hallatszik a hangján, hogy mennyire jó kedve van. A napokban, elég szépen sikerült felvidítania őt a körülötte lévő embereknek.* Nem, Cheryl a Számmisztika tanárnő. *Helyesbít, aztán megérkezik a desszert. Rögtön evőeszközhöz is nyúl és ő is belekóstol. Meg sem tudja mondani, mikor evett utoljára ilyet.*
-Még... a Wilianbe jártam amikor utoljára ettem ilyet. *Úgy gondolja, hogy akkor még diák volt. Egy falat után válaszol a következő, feltett kérdésre.*
-Nagyon semmi tervem. Miért? Tényleg... te merre is laksz pontosan? *Soshy már tudja, hogy Alex hol lakik, viszont Alex még nem, hogy Soshy hol...*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lila Akác Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lila Akác Étterem   Lila Akác Étterem EmptySzer. Jún. 23, 2010 12:58 am

- Itt annyira nem kell ettől tartani, de jó az elővigyázatosság * nézek körbe gy mosollyal az arcomon. A csodába ! Mellé lőttem Cherylt illetően, de sebaj.* - Okés, csak tippeltem. *Felelem és egy újabb falatot kapok be. Lassan már a végét járja az édesség és még nem érzem, hogy annyira csillapította volna az éhségemet.*
- Hát az sem most volt *Mondom miközben tovább pusztítom a finom falatokat.*
- Csak úgy érdeklődtem, hogy mennyire gyorsan fogyasszuk el az ételt, ha netán valami fontos dolgod lenne.. De ezek szerint nem kell sietősre fogni a dolgot * És szépen kiürül a kehely. A szalvétában megtörlöm a számat. Elégedetten tapasztalom, hogy a piros rúzs nem kenődik le. Megérte ezért a mugli világba átszaladni.*
- London külvárosában van a Hatchet kúria * Válaszolom * - Az egyik hatalmas ház, nagy telekkel.
* Amit valószínűleg eladok. De nem nagyon tudom magam rávenni. Csak az a baj, hogy nincs miért odamennem. Ha talán lenne egy állatom... Meg is van ! Hogy ez eddig nem jutott eszembe* - Ebéd után elkísérnél a kisállat kereskedésbe ?
* A kérdés kicsit furcsán hangozhat és meglepheti Alexet, akárcsak engem *
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lila Akác Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lila Akác Étterem   Lila Akác Étterem EmptySzer. Jún. 23, 2010 1:11 am

-Igenigen. *Azelőtt sokat jártak ide, de egy ideje ez megszakadt. Lassan -furcsa, de ő lassú evő- fogyassza az édességet, miközben persze figyelmesen hallgatja Soshyt. Bólogat, az első kettő mondatra szinte nem is tud mit mondani. Végül elmosolyodik. Szerencse, hogy nem tervezett semmit. Így legalább nyugodtan tudja elfogyasztani az ebédet egy kellemes beszélgetéssel.*
-A délutánom még szabad, szóval nem sietek sehová. Kivéve ha nem riasztanak. *Mentális üzenetben... akkor mindig gyorsan megkapja. Közben próbálja megjegyezni, hogy Soshy merre is lakik. Még nem volt nála, de egyszer biztosan meg fogja keresni a házat. Érdekli... *
-Egyszer megkeresem. *Kacsint, aztán neki is elfogy a desszertje. Leteszi az evőeszközt, ő is megtörli a száját majd rákönyököl az asztalra. Megszokás...*
-Kisállat kereskedés? Mit szeretnél venni? *Érdeklődik egy nagyobb, kedves mosollyal az arcán. *Amúgy persze, szívesen elkísérlek. *Ráér ugyebár.*
Vissza az elejére Go down
Soshy Hatchet
Felnőtt
Felnőtt
Soshy Hatchet


nő Kor : 39
Lakhely : London / Iskola
Hozzászólások száma : 91
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lila Akác Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lila Akác Étterem   Lila Akác Étterem EmptySzer. Jún. 23, 2010 1:27 am

* Hirtelen jött az ötlet.. De ha találok valami olyan állatot ami tetszik is meg még a ház védelmét is szolgálná.. No nem mintha a védőátkok ne tennék meg a hatásukat. De akkor lenne miért hazamennem. Ezt meg is osztom Alexszel *
- Még fogalmam sincs. Csak kell egy valaki aki miatt hazamennék.. Mert így olyan üres a ház és kihalt.. Vinne bele egy kis életet, és akkor nem kellene az eladásával bajlódnom .
* Visszajön a pincér, hogy eldöntöttük-e már , hogy mit kérünk. Gyorsan belepillantok az étlapba. Nem akarom, hogy még harmadjára is visszajöjjön. Az olyan udvariatlan. *
- Én egy grillezett csirketálat.. Salátával * adom le a rendelést * - És még egy pohár vizet.
*Teszem hozzá. Alkoholra most annyira nem vágyok, hogy egy pohár bort is rendeljek. *
- A gömb a párkapcsolataid terén nagy változást mutatott * közlöm egy rejtélyes mosoly kíséretében Alexszel , miután a pincér felvette az ő rendelését is és elment*
Vissza az elejére Go down
Alex Wilfred
Igazgató
Igazgató
Alex Wilfred


Férfi Kor : 41
Hozzászólások száma : 996
Tallérok : 1
Pontok : 0

Lila Akác Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lila Akác Étterem   Lila Akác Étterem EmptySzer. Jún. 23, 2010 1:55 am

-Ez nem is olyan rossz ötlet. *Egy mosollyal nyugtázza az egészet. Lehet, neki is ehhez kéne folyamodni a Londoni házukban... ő meg oda nem jár, bár az biztos hogy eladja. Legalábbis elég neki egy ház is. Közben visszajött a pincér, Alex megvárja még Soshy rendel, majd ő is.*
-Én egy bécsi szeletet kérnék, krumplipürével. *Sosem változik. Mindig is ez volt a kedvence. Közben Soshy kijelent valamit, amin felettébb meglepődik.*
-Nagy változás? Érdekes... kíváncsi vagyok mi fog kisülni ebből. *Soshy gömbje eddig még egyszer sem tévedett. Mosolyog, közben megérkezik lassan a kaja is.*
-Melletted amúgy, hogyhogy nincs férfi? *Meglepi, hiszen Soshy nagyon szép és még kedves is.*


//Fagyhalál//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Lila Akác Étterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lila Akác Étterem   Lila Akác Étterem Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lila Akác Étterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chouten Soka-fu Étterem
» Éjjel-Nappal étterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Wilian Mágusképző Szakiskola :: Határtalan :: Magic Street-
Ugrás: